XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Budućnost - Pomoravlje 1:0
2 25.08.2018 17:00 Rudar (St) - Budućnost 4:1
3 01.09.2018 16:30 Budućnost - Radnički 2:3
5 16.09.2018 16:00 Budućnost - Moravac 2015 2:2
6 22.09.2018 15:30 Beljanica - Budućnost 6:3
7 29.09.2018 15:00 Budućnost - Napredak 2:0
8 07.10.2018 15:00 Istok 63 - Budućnost 2:1
9 02.12.2018 12:30 Budućnost - 15. Avgust 1950 5:0
10 21.10.2018 14:00 Rudar (SR) - Budućnost 0:1
11 28.10.2018 13:30 Budućnost - Borac 1805 2:3
12 04.11.2018 13:30 Omladinski - Budućnost 2:1
13 11.11.2018 13:30 Budućnost - Orlovi 2:0
14 17.11.2018 13:30 Mladost (J) - Budućnost 5:0
15 25.11.2018 13:00 Budućnost - Mladost (GM) 4:1
16 09.03.2019 15:00 Pomoravlje - Budućnost 1:0
17 17.03.2019 15:00 Budućnost - Rudar (St) 4:0
18 23.03.2019 16:00 Radnički - Budućnost 1:1
20 07.04.2019 16:00 Moravac 2015 - Budućnost 2:1
21 14.04.2019 16:00 Budućnost - Beljanica 3:1
22 20.04.2019 16:30 Napredak - Budućnost 0:4
23 27.04.2019 12:00 Budućnost - Istok 63 7:2
24 05.05.2019 16:30 15. Avgust 1950 - Budućnost 3:2
25 11.05.2019 17:00 Budućnost - Rudar (SR) 1:2
26 15.05.2019 17:00 Borac 1805 - Budućnost 3:3
27 19.05.2019 17:00 Budućnost - Omladinski 3:0
28 26.05.2019 17:30 Orlovi - Budućnost 2:1
29 02.06.2019 17:30 Budućnost - Mladost (J) 2:0
30 08.06.2019 18:00 Mladost (GM) - Budućnost 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Orlovi 28 22 3 3 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Mladost (J) 28 20 5 3 65
3 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Moravac 2015 28 19 4 5 61
4 Rudar (SR) 28 12 7 9 43
5 Radnički 28 13 3 12 42
6 Budućnost 28 13 3 12 42
7 Pomoravlje 28 11 4 13 37
8 Istok 63 28 11 3 14 36
9 15. Avgust 1950 (-1) 28 10 5 13 34
10 Rudar (St) 28 11 1 16 34
11 Mladost (GM) 28 10 3 15 33
12 Borac 1805 28 8 7 13 31
13 Beljanica 28 8 3 17 27
14 Napredak 28 6 4 18 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Paraćin Omladinski (-1) 28 6 5 17 22