XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 472 utakmica za dan
Nedelja, 17 Mart 2019

Fudbal

Rad
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mladost
Lučani
3 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 4
Inđija
Inđija
Trajal
Kruševac
2 : 1
Sloboda
Užice
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zrinjski
Mostar
1 : 0
GOŠK
Gabela
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Tuzla City
Simin Han
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Budućnost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
1 : 2
Iskra
Danilovgrad
Mornar
Bar
0 : 3
OFK Titograd
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 2
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Zeta
Golubovci
Berane
Berane
0 : 1
Arsenal
Tivat
Bokelj
Kotor
2 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
0 : 0
Dečić
Tuzi
Kom
Podgorica
0 : 2
Otrant
Ulcinj
Drezga
Piperi
4 : 0
Adria
Podgorica
Crvena stijena
Podgorica
3 : 0
Bratstvo
Cijevna
Ribnica
Podgorica
1 : 3
Polet Stars
Nikšić
Gorštak
Kolašin
0 : 4
Karioke
Podgorica
Hajduk
Bar
1 : 8
Sloga (R)
Radovići
Cetinje
Cetinje
3 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
Železničar
Pančevo
0 : 1
Borac
Sakule
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Provo
Provo
Car Konstantin
Niš
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Radan
Lebane
Budućnost
Popovac
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (P)
Pirot
6 : 1
Rtanj
Boljevac
Dunav
Prahovo
1 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Krajina
Krajišnik
Vojvodina 1928
Perlez
5 : 0
Sloga
Plandište
Mladost (O)
Omoljica
0 : 1
Begej
Žitište
Sremac Vojka
Vojka
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Tatra
Kisač
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Jugović
Kać
Tisa
Adorjan
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Budućnost
Mladenovo
0 : 4
OFK Mladost APA
Apatin
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Radnički 1912
Sombor
6 : 1
Crvenka
Crvenka
Bajša
Bajša
0 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Bačka
Pačir
3 : 1
Tavankut
Tavankut
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 0
Polet
Ratina
Bane 1931
Raška
4 : 0
Vodojaža
Grošnica
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Šumadija (T)
Toponica
2 : 0
Sloga
Kraljevo
OFK Napredak
Markovac
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Homoljac
Žagubica
3 : 4
Udarnik
Lozovik
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Partizan 1945
Darosava
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 3
Rudar
Stamnica
Morava
Velika Plana
1 : 1
Karađorđe
Topola
Železničar
Lajkovac
6 : 0
OFK Osečina
Osečina
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 0
Brezovica
Brezovica
Borac
Lešnica
0 : 1
Ribnica
Mionica
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 2
Spartak 1924
Ljig
Radjevac
Krupanj
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
OFK Divci
Divci
0 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Sloboda
Čačak
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 0
Budućnost
Orašje
Jablanica
Medveđa
0 : 1
OFK Niš
Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Vlasina
Vlasotince
4 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Jastrebac (B)
Blace
3 : 1
Sloga
Despotovac
Bošnjane
Bošnjane
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Juhor
Obrež
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Levač
Rekovac
Rembas
Resavica
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Orljane
Orljane
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
OFK Slatina
Bor
1 : 1
Svrljig
Svrljig
Bukovik
Razanj
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Moravica
Subotinac
BSK Baćevac
Baćevac
0 : 3
Sremčica
Sremčica
Komgrap
Beograd
1 : 0
Budućnost
Zvečka
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Hajduk
Beograd
1 : 3
Borac
Lazarevac
Leštane
Leštane
1 : 2
Turbina
Vreoci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 0
Borac
Aleksandrovo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
6 : 1
Polet
Nakovo
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Naftagas
Elemir
Banat
Čenta
3 : 1
Lehel
Mužlja
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Tvrđava
Bač
Kula
Kula
1 : 3
Slavija
Pivnice
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Železničar
Inđija
3 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 5
Jadran
Golubinci
Graničar 1924
Adaševci
0 : 6
Budućnost
Salaš Noćajski
PSK Putinci
Putinci
1 : 3
Borac (K)
Klenak
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
3 : 0
Napredak
Popinci
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Banja
Banja
2 : 1
BSK
Belosavci
Borac
Pajsijević
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Trnava
Donja Trnava
0 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 3
Mladost MG
Saranovo
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
Jadran
Feketić
1 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Đurđin
Đurđin
Iskra
Kucura
6 : 0
Sloga
Ostojićevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Senta
Senta
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 0
Javor
Sladaja
Kolare
Kolare
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Hajduk
Čepure
0 : 0
Partizan
Glogovac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Napredak
Zlatovo
1 : 3
Bratstvo
Međureč
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Mladost (S)
Sikirica
OFK Batinac
Batinac
3 : 0
Resavac
Subotica
Srem
Jakovo
1 : 2
Sinđelić
Ugrinovci
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Atakante
Beograd
Crvenka
Borča
0 : 5
Dunav
Veliko Selo
Institut
Zemun Polje
0 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Zmaj
Zemun
0 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
Strelac
Mislođin
0 : 1
Radnički
Rudovci
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Budućnost
Dudovica
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Borac
Arnajevo
0 : 1
Šumadija
Šopić
Zabrežje
Zabrežje
5 : 0
Rušanj
Rušanj
Kosmaj
Ralja
0 : 3
Vinča
Vinča
Rabrovac
Rabrovac
0 : 5
Vrčin
Vrčin
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Kovačevac
Kovačevac
2 : 2
Dunavac
Grocka
Kosmajac
Koraćica
3 : 0
Pudarci
Pudarci
Boleč
Boleč
8 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 1
Ovčar
Markovica
Lunjevica
Lunjevica
2 : 0
Slatina
Slatina
Rudar
Bresnica
3 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Mladost
Preljina
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Spartak
Trnava
1 : 0
Omladinac
Zablaće
Rakova
Rakova
1 : 3
Parmenac
Parmenac
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 2
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 2
Ozrem
Ozrem
Radnik
Ušće
2 : 1
Proleter
Pečenog
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Stubal
Stubal
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Ribnica
Jovac
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Napredak
Gračac
Gruža
Vitanovac
3 : 2
Lasta
Vitkovac
Šanac
Šanac
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
13. April
Lomnica
1 : 3
Sloga (M)
Majdevo
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Kupci
Kupci
3 : 2
Vinogradar
Zleginje
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
Meševo
Meševo
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 2
Mladi Borac
Dublje
Sloga (BO)
Bogosavac
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Duško
Klenje
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Polet
Izbište
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Budućnost
Vezičevo
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Železničar
Požarevac
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga (B)
Burovac
0 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 6
Mladost (B)
Batušinac
Naisus 1977
Rožina
1 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
Moravac
Čečina
2 : 1
Elid
Donji Dušnik
Rasovača
Rasovača
4 : 0
Moravac
Zaplanjska Toponica
Radnički 1924
Kočane
5 : 0
Padina
Padina
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Ključ
Podvrška
ZSK
Valjevo
2 : 1
Trlić
Trlić
Iskra
Donja Bukovica
0 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Radnik
Ub
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 0
Ribnikar
Pecka
Tulari
Tulari
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Kolubara 2
Valjevo
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
5 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 4
Jedinstvo
Petrovac
Srbija
Ilićevo
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Budućnost
Resnik
1 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Sloboda
Grbice
0 : 1
Korićani
Korićani
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Čajetina
Čajetina
Višesava
Bajina Bašta
0 : 3
Polet
Rasna
Perućac
Perućac
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
Sečica
Seča reka
0 : 0
Savinac
Visibaba
Ježevica
Ježevica
1 : 0
Lauš
Lopaš
Progres
Ladovica
3 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Čekmin
Čekmin
0 : 1
OFK Brza
Brza
Bobište
Bobište
4 : 2
Mladost 1959
Vinarce
Umac
Miroševce
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 0
Mladi borac
Živkovo
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Sloga
Lipovica
Polet
Stajkovce
2 : 1
Železničar
Brestovac
Vučje
Vučje
1 : 3
Šumadija
Razgojna
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 1
Omladinac
Grezna
Malinik
Podgorac
4 : 2
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Sloga (M)
Minićevo
0 : 4
Radnički 1946
Lubnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
OFK 019
Zaječar
5 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Graničar
Veliki Izvor
4 : 1
Osnić
Osnić
Joševa
Joševa
2 : 0
Polet (T)
Takovo
Šarbane
Šarbane
0 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Čučuge
Čučuge
3 : 0
Rudar
Radljevo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Mladost
Vračević
Gunjevac
Gunjevac
1 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
Omladinac
Pojate
3 : 1
Garevina
Garevina
Ušće
Grad Stalać
4 : 0
Rubin
Donji Stupanj
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Borac
Gornji Katun
Gradina
Pejovac
4 : 2
Trudbenik
Stalać
Sloga (D)
Dašnica
2 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Sloga (L)
Lozna
2 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Vinorača
Vinorača
Mladost (T)
Tečić
0 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Šumadinac
Dragovo
3 : 1
Osaonica
Bagrdan
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
0 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost
Miliva
4 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
Radnički
Tekija
Omladinski
Paraćin
0 : 2
Moravac 2015
Krušar
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 0
Napredak
Stubica
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
Popadić
Popadić
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 1
Mladost (L)
Latković
Polet
Popučke
4 : 0
Borac
Rajković
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 0
Lukavac
Lukavac
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
Komanice
Komanice
2 : 0
Rakac Stave
Stave
13. Maj
Zemun
4 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 0
Dedinje
Beograd
BUSK
Beograd
3 : 0
Umka
Umka
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 0
Penjarol
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
2 : 4
Sparta Železnik
Železnik
Busije
Zemun
1 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Mladost
Buđanovci
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Graničar
Obrež
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
Sloga (V)
Voganj
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
Šumar
Ogar
5 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
BSK
Bešenovo
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Krušedol
Krušedol
0 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Partizan
Vrba
0 : 10
Tavnik
Tavnik
Metalac
Kraljevo
0 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
Lazac
Lazac
Progorelica
Progorelica
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Borac (V)
Vraneši
2 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Velika Reka
Velika Reka
0 : 2
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Borac
Kozjak
4 : 1
Azbukovica
Crnča
Mladost
Brezjak
4 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
Prva Iskra
Runjani
1 : 2
Rudar
Brasina
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Vidojevica
Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Sloga
Straža
Jadar (ST)
Stupnica
1 : 2
Antimon
Zajača
Todorovce
Todorovce
1 : 1
Radnički
Pertate
Moravac
Pečenjevce
6 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Real
Donja Jajina
2 : 1
BSK
Belanovce
Sloboda
Donje Brijanje
6 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Radnik Sušica
Kukulovce
4 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Milanovo
Milanovo
1 : 3
Jedinstvo (Š)
Šišava
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 3
Gradac
Konopnica
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Majur
Majur
3 : 1
Gorki
Glušci
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
0 : 1
Cer
Petkovica
Mladost
Pocerski Pričinović
5 : 0
Provo 2015
Provo
Šipurske livade
Šabac
3 : 1
Sava
Mrđenovac
Rankovac
Nakučani
3 : 1
Radnički
Koceljeva
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Sloga (MA)
Matijevac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 2
Sloga (KR)
Krnić
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Čoka
Čoka
4 : 2
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jadran
Sanad
2 : 2
Bačka
Mol
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Graničar
Đala
3 : 1
Tisa
Padej
Šampion
Orom
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Hajduk
Podlokanj
0 : 9
Tornjoš
Tornjoš
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 4
Neštin
Neštin
Bačka (D)
Despotovo
1 : 3
Krivanj
Selenča
Borac
Vizić
0 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Maglić
Bački Maglić
2 : 0
Sloga
Plavna
Polet
Idvor
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Slavia
Kovačica
3 : 1
Tempo
Sefkerin
Mundial
Pančevo
0 : 4
Unirea
Uzdin
Vojlovica 2018
Vojlovica
1 : 1
Pobeda
Samoš
Omladinac
Seone
2 : 0
Petrijevac
Petrijevo
7. Juli
Vodanj
1 : 1
Drugovac
Drugovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
8 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Budućnost
Mala Krsna
1 : 2
Jezava
Smederevo
Vučak
Vučak
2 : 1
Skobalj
Skobalj
OFK Takovo
Takovo
5 : 3
Murgaš
Murgaš
Sloga
Vrhovine
5 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Vukona
Vukona
0 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Jedinstvo
Milorci
3 : 1
Dokmir
Dokmir
Barič
Barič
3 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Mrčkovac
Mrčkovac
4 : 0
Borac 2016
Donja Kruševica
OFK Vinci
Vinci
1 : 3
Električar
Šuvajić
Everton
Liverpool
2 : 0
Chelsea
London
Fulham
London
1 : 2
Liverpool
Liverpool
Eibar
Eibar
1 : 2
Real Valladolid
Valladolid
Espanyol
Barcelona
0 : 1
Sevilla
Sevilla
Real Betis
Sevilla
1 : 4
Barcelona
Barcelona
Valencia
Valencia
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Villarreal
Villarreal
3 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
Bayern
München
6 : 0
Mainz 05
Mainz
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 3
Werder
Bremen
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 0
Nürnberg
Nürnberg
Atalanta
Bergamo
1 : 1
Chievo
Verona
Empoli
Empoli
2 : 1
Frosinone
Frosinone
Genoa
Genova
2 : 0
Juventus
Torino
Lazio
Roma
4 : 1
Parma
Parma
Napoli
Napoli
4 : 2
Udinese
Udine
Milan
Milano
2 : 3
Internazionale
Milano
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Rennes
Rennes
Olympique Lyonnais
Lyon
3 : 2
Montpellier
Montpellier
Reims
Reims
1 : 0
Nantes
Nantes
PSG
Paris
3 : 1
Olympique Marseille
Marseille
Karađorđe
Topola
0 : 3
Radnički 2012
Niš
Mačva
Šabac
1 : 2
Zemun
Zemun
Kolibri
Kuršumlija
1 : 2
Rad
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 1
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
TSC
Bačka Topola
7 : 1
Bačka 1901
Subotica
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Sloboda
Užice
Zemun
Zemun
0 : 2
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
RFK N.S. 1921
Novi Sad
4 : 0
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Bačka 1901
Subotica
Brodarac MK
Beograd
1 : 1
Zemun MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd
1 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
0 : 1
O11 MK
Beograd
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
Coerver junior FA
Vršac
Radnički (K)
Kovin
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Partizan
Beograd

Košarka

Krka
Novo Mesto
62 : 59
Petrol Olimpija
Ljubljana
Igokea
Aleksandrovac
100 : 82
Zadar
Zadar
Budućnost VOLI
Podgorica
91 : 82
Cibona
Zagreb
Beovuk 72
Beograd
62 : 117
OKK Beograd
Beograd
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
83 : 71
Dynamic VIP PAY
Beograd
Mladost 2
Beograd
70 : 54
Sava
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
67 : 72
BASK
Beograd
Cerak
Beograd
67 : 80
Žarkovo 2
Beograd
Futog Tupanjac MD
Futog
81 : 46
Topola
Bačka Topola
Morava
Vladičin Han
74 : 63
Mladost Vesna
Bela Palanka
Jastrebac
Aleksinac
82 : 70
Niš
Niš
Jagodina
Jagodina
82 : 97
Klik
Arilje
Paraćin
Paraćin
79 : 73
Crnokosa
Kosjerić
Vitez
Beograd
67 : 66
Umka Džez
Beograd
Vizura
Beograd
85 : 93
LA Basket
Beograd
Železničar
Lajkovac
65 : 77
Sloga
Požega
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Lim
Priboj

Odbojka

Užice
Užice
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Borac (Par)
Paraćin
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Mladost
Nova Pazova
Timok
Zaječar
3 : 1
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
1 : 3
As Beograd
Beograd
Viner
Bor
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
Vest
Šid
3 : 1
Klek Srbijašume 2
Klek
Botafogo
Novi Sad
3 : 0
Dunav Voley 2
Novi Sad
Jedinstvo (Ue)
Užice
2 : 3
Roda
Beograd
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Futog
Futog
1 : 3
Ruma
Ruma
Kuršumlija
Kuršumlija
1 : 3
Panda
Vranje
Pirot
Pirot
3 : 0
Student
Niš
Bor
Bor
0 : 3
Desetka
Niš
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Odbojka 013
Pančevo
2 : 3
Slavija
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
3 : 2
Volley Stars
Kljajićevo
Elan Volej
Srbobran
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Crnokosa Artos
Kosjerić
Tutin
Tutin
3 : 2
Tehničar
Kraljevo
Fortuna Plus
Aranđelovac
3 : 0
Karadjordje
Topola
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
Pionir
Beograd
1 : 3
Radnički 2
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
21. maj
Beograd
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Banat
Vršac
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Goks IN
Bački Gračac
Srem 2
Sremska Mitrovica
1 : 3
Jadran
Golubinci
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
Maks
Šid
Beočin
Beočin
0 : 3
Blok Aut
Temerin
Smeč SV
Svilajnac
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
0 : 3
Paraćin
Paraćin
Viner
Bor
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Blok Aut
Beograd
2 : 3
AS
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Železničar
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Dunav
Beograd
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
Avala
Beograd
3 : 0
SPAS
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
3 : 1
Beograd 2
Beograd
21. maj
Beograd
3 : 1
Vizurine Ajkulice
Beograd
Kralj
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Sterija
Novi Beograd
Volleyland
Rakovica
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd

Rukomet

Žitorađa
Žitorađa
34 : 30
Pobednik
Prijepolje
Lokomotiva
Lapovo
24 : 23
Vranje 1957
Vranje
Lavovi BP
Bačka Palanka
31 : 30
Požarevac
Požarevac
Mačva
Bogatić
23 : 22
Proleter
Zrenjanin
Crvena Zvezda
Mokrin
28 : 25
Jabuka
Jabuka
Mladost
Vršac
20 : 30
Inđija
Inđija
Rekreativo
Beograd
26 : 32
Smederevo
Smederevo
Rakovica
Rakovica
32 : 22
Metaloplastika 2
Šabac
BASK Soko
Beograd
20 : 28
Novi Beograd
Beograd
Omladinac
Gornji Milanovac
26 : 26
Bane
Raška
Metalac
Kraljevo
26 : 35
Prva Petoletka
Trstenik
Karađorđe
Topola
29 : 32
Mladost
Čačak
Aleksinac
Aleksinac
26 : 24
Radnički
Ćuprija
ORK Bor
Bor
26 : 35
Jagodina
Jagodina
Jastrebac
Blace
30 : 23
Pirot
Pirot
Budućnost
Alibunar
40 : 24
Radnički
Novi Sad
Naftagas
Elemir
29 : 30
Slavija
Novi Sad
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
28 : 27
Senta
Senta
Pančevo
Pančevo
33 : 26
Dalmatinac
Riđica
Mladost Vranje
Vranje
38 : 30
Vranje 1957 - 2
Vranje
Voždovac 1955
Beograd
29 : 16
Junior
Beograd
Topličanin
Prokuplje
29 : 24
Kučevo
Kučevo
Radnički 1964
Kragujevac
26 : 30
Požarevac
Požarevac
Temerin
Temerin
18 : 12
Proleter (Ž)
Zrenjanin
Rudar
Kostolac
21 : 36
Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
26 : 27
Medicinar 2
Šabac
Žitorađa
Žitorađa
32 : 18
Vranje
Vranje
Bor - RTB 2
Bor
31 : 20
Vlasotince
Vlasotince
Radan
Lebane
25 : 20
Hajduk Veljko
Negotin
Morava
Vladičin Han
32 : 25
Mladost
Kuršumlija

Vaterpolo

Crvena zvezda
Beograd
10 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Vračar
Beograd
12 : 16
Senta
Senta
Palilula
Beograd
12 : 8
Taš 2000
Beograd

Futsal

FON
Beograd
7 : 4
Nova Pazova
Nova Pazova
Ivanjica
Ivanjica
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Vinter sport
Niš
4 : 7
Srpska
Beograd
Raška
Raška
5 : 0
Partenon
Smederevska Palanka
Akademac
Niš
2 : 3
Put-inženjering
Niš
Kikinda
Kikinda
5 : 2
Mićko trend
Novi Sad
Kraljevićevo
Kačarevo
7 : 3
Hajduk
Kula
PP 192
Prijepolje
5 : 0
Karanovac
Kraljevo
Babušnica 2011
Babušnica
0 : 6
Niš 92
Niš

Ragbi 13

Tasmajdan Tigrovi
Beograd
68 : 16
Crveni Kenguri
Beograd
Morava Gepardi
Leskovac
20 : 24
Car Dušan Silni
Paraćin

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
41 : 19
Vojvodina
Novi Sad