XS
SM
MD
LG

Novi Pazar
Novi Pazar
29.11.2020
15:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Metalac
Gornji Milanovac
29.11.2020
15:00
Zlatibor
Čajetina
Crvena zvezda
Beograd
29.11.2020
19:00
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
30.11.2020
16:00
Vojvodina
Novi Sad
Mačva
Šabac
28.11.2020
13:00
Inđija
Inđija
Spartak ŽK
Subotica
30.11.2020
16:00
Radnik
Surdulica
Proleter
Novi Sad
30.11.2020
16:00
Javor Matis
Ivanjica
TSC
Bačka Topola
29.11.2020
17:00
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
29.11.2020
15:00
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
29.11.2020
15:00
Mladost (L)
Lučani
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 15 13 2 0 41
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 15 10 2 3 32
3 Plasman u evropska takmičenja Vojvodina 15 9 3 3 30
4 Čukarički 15 7 5 3 26
5 Spartak ŽK 15 8 2 5 26
6 Proleter 15 7 5 3 26
7 Voždovac 15 7 3 5 24
8 Mladost (L) 15 6 4 5 22
9 TSC 15 6 3 6 21
10 Radnički (N) 15 6 3 6 21
11 Metalac 14 5 6 3 21
12 Radnik 15 6 2 7 20
13 Javor Matis 15 5 3 7 18
14 Inđija 15 6 0 9 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Novi Pazar 15 4 4 7 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 15 4 3 8 15
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 15 3 4 8 13
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 14 4 0 10 12
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačva 15 2 2 11 8
20 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 15 1 4 10 7

Loznica
Loznica
28.11.2020
13:00
Dinamo
Vranje
Kolubara
Lazarevac
29.11.2020
13:00
Zemun
Zemun
Trayal
Kruševac
29.11.2020
13:00
Borac 1926
Čačak
Budućnost
Dobanovci
28.11.2020
13:00
OFK Žarkovo
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
28.11.2020
13:00
Radnički 1923
Kragujevac
Železničar (P)
Pančevo
28.11.2020
13:00
Kabel
Novi Sad
GFK Dubočica
Leskovac
28.11.2020
13:00
Radnički (P)
Pirot
Sloga (K)
Kraljevo
30.11.2020
13:00
IMT
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.11.2020
13:00
RFK Grafičar
Beograd
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 16 12 3 1 39
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kabel 16 9 5 2 32
3 RFK Grafičar 16 8 5 3 29
4 Kolubara 16 8 4 4 28
5 OFK Žarkovo 16 7 4 5 25
6 GFK Jagodina 16 6 6 4 24
7 Loznica 16 6 6 4 24
8 Borac 1926 16 7 2 7 23
9 IMT 16 6 4 6 22
10 Budućnost 16 5 4 7 19
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Trayal 16 5 4 7 19
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 16 5 4 7 19
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Železničar (P) 16 5 3 8 18
14 Prelazi u ligu nižeg ranga GFK Dubočica 16 3 8 5 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Dinamo 16 5 1 10 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (SM) 16 4 3 9 15
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zemun 16 4 2 10 14
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (K) 16 3 4 9 13

Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Gruža
Gruža
2 : 4
Budućnost (A)
Arilje
Jošanica
Novi Pazar
5 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (P)
Požega
7 : 0
Železničar (L)
Lajkovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Bane 1931
Raška
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Tutin
Tutin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 17 14 3 0 45
2 Budućnost (A) 17 11 3 3 36
3 Budućnost Krušik 2014 17 8 5 4 29
4 Trepča 17 7 8 2 29
5 GFK Sloboda 17 9 1 7 28
6 Mačva 1929 17 8 3 6 27
7 Sušica 17 7 6 4 27
8 Jedinstvo 17 8 3 6 27
9 Mladi radnik 1926 17 8 2 7 26
10 Sloga 33 17 7 4 6 25
11 Takovo 17 6 6 5 24
12 Smederevo 1924 17 6 4 7 22
13 Železničar (L) 17 6 4 7 22
14 Tutin 17 7 0 10 21
15 Jošanica 17 4 5 8 17
16 Šumadija (A) 17 2 3 12 9
17 Gruža 17 2 1 14 7
18 Bane 1931 17 1 3 13 6

Timok 1919
Zaječar
28.11.2020
13:00
Vlasina
Vlasotince
Pčinja
Trgovište
01.01.1970
00:00
Dunav
Prahovo
Trstenik PPT
Trstenik
29.11.2020
00:00
OFK Sinđelić
Niš
Kablovi
Zaječar
29.11.2020
13:00
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (P)
Paraćin
28.11.2020
00:00
SFS Borac
Paraćin
Mladost
Medoševac
29.11.2020
13:00
Budućnost (P)
Popovac
Timočanin
Knjaževac
29.11.2020
13:00
OFK Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
29.11.2020
13:00
SFK Morava
Vladičin Han
Rembas
Resavica
29.11.2020
13:00
Car Konstantin
Niš
Župa
Aleksandrovac
29.11.2020
13:00
Moravac Orion
Mrštane
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Timok 1919 18 14 1 3 43
2 Budućnost (P) 17 13 3 1 42
3 Vlasina 18 13 3 2 42
4 Radnički (S) 18 13 2 3 41
5 OFK Sinđelić 18 10 3 5 33
6 Car Konstantin 18 8 3 7 27
7 Timočanin 18 7 5 6 26
8 Trstenik PPT 18 7 4 7 25
9 Rembas 18 7 4 7 25
10 SFS Borac 17 8 1 8 25
11 Mladost 18 7 4 7 25
12 Radan 18 7 3 8 24
13 Jedinstvo (P) 17 6 4 7 22
14 Dunav 18 6 4 8 22
15 Pčinja 18 5 5 8 20
16 OFK Topličanin 18 4 4 10 16
17 Župa 18 4 3 11 15
18 SFK Morava 18 4 2 12 14
19 Kablovi 17 3 3 11 12
20 Moravac Orion 18 1 1 16 4

Mladost (NS)
Novi Sad
28.11.2020
13:00
1. Maj Ruma
Ruma
Feniks 1995
Apatin
28.11.2020
13:00
Tisa
Adorjan
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.11.2020
13:00
Dinamo 1945
Pančevo
Bečej 1918
Bečej
28.11.2020
13:00
Borac
Sakule
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
29.11.2020
13:00
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički 1912
Sombor
28.11.2020
13:00
Sloga (Č)
Čonoplja
Kozara
Banatsko Veliko Selo
28.11.2020
13:00
Dunav
Stari Banovci
Vojvodina 1928
Perlez
29.11.2020
13:00
Hajduk 1912
Kula
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.11.2020
13:00
Bačka 1901
Subotica
Omladinac
Novi Banovci
28.11.2020
13:00
OFK Vršac
Vršac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (NS) 18 14 2 2 44
2 OFK Vršac 18 10 5 3 35
3 Radnički 1912 18 9 6 3 33
4 Dinamo 1945 18 10 3 5 33
5 Tisa 18 9 4 5 31
6 1. Maj Ruma 18 7 8 3 29
7 Radnički (Zr) 18 8 4 6 28
8 Borac 18 9 1 8 28
9 Jedinstvo (SP) 18 7 6 5 27
10 Omladinac 18 6 7 5 25
11 OFK Stari Grad 18 8 1 9 25
12 Sloga (Č) 18 7 4 7 25
13 Bečej 1918 18 7 3 8 24
14 Feniks 1995 18 7 3 8 24
15 Hajduk 1912 18 6 4 8 22
16 Bačka 1901 18 6 4 8 22
17 Kozara 18 5 3 10 18
18 Dunav 18 2 4 12 10
19 Sloboda 18 2 4 12 10
20 Vojvodina 1928 18 1 4 13 7

Radnički (NB)
Novi Beograd
28.11.2020
13:00
Radnički (O)
Obrenovac
Leštane
Leštane
29.11.2020
13:00
Studenski grad
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
28.11.2020
13:00
Mladenovac
Mladenovac
Sremčica
Sremčica
29.11.2020
13:00
Jedinstvo
Surčin
BSK 1925
Batajnica
29.11.2020
13:00
Sinđelić
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
29.11.2020
13:00
Lokomotiva
Beograd
BASK
Beograd
29.11.2020
13:00
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
28.11.2020
13:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
Teleoptik
Zemun
28.11.2020
11:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
BSK Borča
Borča
28.11.2020
13:00
Zvezdara
Beograd
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Brodarac 18 14 1 3 43
2 Teleoptik 18 12 2 4 38
3 Radnički (O) 18 9 5 4 32
4 BASK 18 9 5 4 32
5 Studenski grad 18 9 4 5 31
6 Radnički (NB) 18 7 9 2 30
7 Zvezdara 18 8 5 5 29
8 Stepojevac Vaga 18 8 3 7 27
9 Jedinstvo 18 8 2 8 26
10 TEK Sloga 18 7 5 6 26
11 Leštane 18 5 8 5 23
12 BSK Borča 18 6 4 8 22
13 OFK Beograd 18 6 3 9 21
14 Crvena zvezda 18 6 3 9 21
15 Mladenovac 18 6 2 10 20
16 Lokomotiva 18 6 2 10 20
17 Sinđelić 18 5 4 9 19
18 Sremčica 18 3 7 8 16
19 BSK 1925 18 3 6 9 15
20 GSP Polet Dorćol 18 2 2 14 8

1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
IMT
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Voždovac
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Partizan
Beograd
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnik
Surdulica
2 : 2
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Napredak
Kruševac
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Voždovac
Beograd
2 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Zlatibor
Čajetina
Napredak
Kruševac
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Mačva
Šabac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Čukarički
Beograd
Kabel
Novi Sad
3 : 4
Radnik
Surdulica
Rad
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Trayal
Kruševac
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Dinamo
Vranje
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
IMT
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Proleter
Novi Sad
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (M)
Majdevo
0 : 10
Trayal
Kruševac
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 7
Smederevo 1924
Smederevo
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 1
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
2 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci

Novi Pazar
Novi Pazar
28.11.2020
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Ribnica
Kraljevo
28.11.2020
Spartak (S)
Subotica
Borac (S)
Starčevo
28.11.2020
Niš
Niš
Radnički
Kragujevac
28.11.2020
Crvena zvezda
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
28.11.2020
Partizan Soccer
Beograd
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Ribnica 8 8 0 23
2 Vojvodina NS Seme 7 6 1 18
3 Radnički 9 6 3 17
4 Niš 9 6 3 16
5 Mladi radnik 9 4 5 14
6 Spartak (S) 9 4 5 13
7 Crvena zvezda 8 3 5 7
8 Partizan Soccer 7 2 5 9
9 Borac (S) 8 1 7 3
10 Novi Pazar 8 1 7 3

Bayern Munich
München
3 : 1
Salzburg
Wals-Siezenheim
Atletico Madrid
Madrid
0 : 0
Lokomotiv
Moscow
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bayern Munich 4 4 0 0 12
2 Atletico Madrid 4 1 2 1 5
3 Lokomotiv 4 0 3 1 3
4 Salzburg 4 0 1 3 1

Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
4 : 0
Shakhtar Donetsk
Donets'k
Internazionale
Milano
0 : 2
Real Madrid
Madrid
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borussia M'gladbach 4 2 2 0 8
2 Real Madrid 4 2 1 1 7
3 Shakhtar Donetsk 4 1 1 2 4
4 Internazionale 4 0 2 2 2

Olympiakos Piraeus
Piraeus
0 : 1
Manchester City
Manchester
Olympique Marseille
Olympique Marseille
0 : 2
Porto
Porto
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Manchester City 4 4 0 0 12
2 Porto 4 3 0 1 9
3 Olympiakos Piraeus 4 1 0 3 3
4 Olympique Marseille 4 0 0 4 0

Liverpool
Liverpool
0 : 2
Atalanta
Ciserano
Ajax
Amsterdam
3 : 1
Midtjylland
Herning
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Liverpool 4 3 0 1 9
2 Ajax 4 2 1 1 7
3 Atalanta 4 2 1 1 7
4 Midtjylland 4 0 0 4 0

Krasnodar
Krasnodar
1 : 2
Sevilla
Sevilla
Rennes
Rennes
1 : 2
Chelsea
London
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Chelsea 4 3 1 0 10
2 Sevilla 4 3 1 0 10
3 Rennes 4 0 1 3 1
4 Krasnodar 4 0 1 3 1

Lazio
Roma
3 : 1
Zenit
Sankt-Peterburg
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 0
Club Brugge
Brugge
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borussia Dortmund 4 3 0 1 9
2 Lazio 4 2 2 0 8
3 Club Brugge 4 1 1 2 4
4 Zenit 4 0 1 3 1

Juventus
Torino
2 : 1
Ferencvaros
Budapest
Dynamo Kyiv
Kyiv
0 : 4
Barcelona
Barcelona
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Barcelona 4 4 0 0 12
2 Juventus 4 3 0 1 9
3 Dynamo Kyiv 4 0 1 3 1
4 Ferencvaros 4 0 1 3 1

PSG
Paris
1 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Manchester United
Manchester
4 : 1
Başakşehir
Istanbul
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Manchester United 4 3 0 1 9
2 PSG 4 2 0 2 6
3 RB Leipzig 4 2 0 2 6
4 Başakşehir 4 1 0 3 3

CSKA Sofia
Sofia
0 : 1
Young Boys
Bern
CFR Cluj
Cluj-Napoca
0 : 2
Roma
Roma
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Roma 4 3 1 0 10
2 Young Boys 4 2 1 1 7
3 CFR Cluj 4 1 1 2 4
4 CSKA Sofia 4 0 1 3 1

Molde
Molde
0 : 3
Arsenal
London
Dundalk
Dundalk
1 : 3
Rapid Wien
Wien
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Arsenal 4 4 0 0 12
2 Rapid Wien 4 2 0 2 6
3 Molde 4 2 0 2 6
4 Dundalk 4 0 0 4 0

Bayer Leverkusen
Leverkusen
4 : 1
Hapoel Be'er Sheva
Beer Sheva
Nice
Nice
1 : 3
Slavia Praha
Praha
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bayer Leverkusen 4 3 0 1 9
2 Slavia Praha 4 3 0 1 9
3 Hapoel Be'er Sheva 4 1 0 3 3
4 Nice 4 1 0 3 3

Standard Liège
Liège
2 : 1
Lech Poznań
Poznań
Rangers
Glasgow
2 : 2
Benfica
Lisboa
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Benfica 4 2 2 0 8
2 Rangers 4 2 2 0 8
3 Lech Poznań 4 1 0 3 3
4 Standard Liège 4 1 0 3 3

PSV
Eindhoven
3 : 2
PAOK
Thessaloníki
Granada
Granada
2 : 1
Omonia Nicosia
Nicosia
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Granada 4 3 1 0 10
2 PSV 4 2 0 2 6
3 PAOK 4 1 2 1 5
4 Omonia Nicosia 4 0 1 3 1

Napoli
Napoli
2 : 0
Rijeka
Rijeka
AZ
Alkmaar
0 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Napoli 4 3 0 1 9
2 AZ 4 2 1 1 7
3 Real Sociedad 4 2 1 1 7
4 Rijeka 4 0 0 4 0

Sporting Braga
Braga
3 : 3
Leicester City
Leicester
AEK Athens
Athens
0 : 3
Zorya
Zaporozh'ye
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Leicester City 4 3 1 0 10
2 Sporting Braga 4 2 1 1 7
3 Zorya 4 1 0 3 3
4 AEK Athens 4 1 0 3 3

Sparta Praha
Praha
4 : 1
Celtic
Glasgow
Lille
Villeneuve-d'Ascq
1 : 1
Milan
Milano
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Lille 4 2 2 0 8
2 Milan 4 2 1 1 7
3 Sparta Praha 4 2 0 2 6
4 Celtic 4 0 1 3 1

Maccabi Tel Aviv
Tel Aviv
1 : 1
Villarreal
Villarreal
Qarabag
Baku
2 : 3
Sivasspor
Sivas
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Villarreal 4 3 1 0 10
2 Maccabi Tel Aviv 4 2 1 1 7
3 Sivasspor 4 2 0 2 6
4 Qarabag 4 0 0 4 0

LASK
Linz
0 : 2
Antwerp
Deurne
Tottenham Hotspur
London
4 : 0
Ludogorets
Razgrad
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Tottenham Hotspur 4 3 0 1 9
2 Antwerp 4 3 0 1 9
3 LASK 4 2 0 2 6
4 Ludogorets 4 0 0 4 0

CSKA Moscow
Moskva
0 : 0
Feyenoord
Rotterdam
Wolfsberger AC
Wolfsberg
0 : 3
Dinamo Zagreb
Zagreb
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dinamo Zagreb 4 2 2 0 8
2 Feyenoord 4 1 2 1 5
3 Wolfsberger AC 4 1 1 2 4
4 CSKA Moscow 4 0 3 1 3

Gent
Gent
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Slovan Liberec
Liberec
0 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Hoffenheim 4 4 0 0 12
2 Crvena zvezda 4 3 0 1 9
3 Slovan Liberec 4 1 0 3 3
4 Gent 4 0 0 4 0

Zlatibor
Čajetina
28.10.2020
18:00
Dynamic
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
28.11.2020
17:30
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Tamiš
Pančevo
29.11.2020
18:00
Dunav
Stari Banovci
Sloga
Kraljevo
28.11.2020
19:00
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
29.11.2020
18:00
Pirot
Pirot
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
29.11.2020
17:00
Sloboda
Užice
Napredak
Aleksinac
28.11.2020
19:00
OKK Beograd
Beograd
Mladost
Zemun
Metalac
Valjevo
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Vojvodina 9 8 1 17
2 Zlatibor 9 8 1 17
3 OKK Novi Pazar 8 6 2 14
4 Radnički (K) 9 5 4 14
5 Tamiš 9 5 4 14
6 OKK Beograd 10 4 6 14
7 Dunav 10 4 6 14
8 Mladost 7 6 1 13
9 Kolubara LA 2003 9 4 5 13
10 Dynamic 8 4 4 12
11 Napredak 9 3 6 12
12 Pirot 10 2 8 12
13 Sloga 9 3 6 12
14 Sloboda 8 3 5 11
15 Vršac 8 2 6 10
16 Metalac 6 2 4 8

Igokea
Aleksandrovac
05.12.2020
19:00
Borac
Čačak
Zadar
Zadar
05.12.2020
17:00
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Cibona
Zagreb
04.12.2020
20:00
FMP
Železnik
Crvena zvezda MTS
Beograd
06.12.2020
18:00
Budućnost VOLI
Podgorica
Mornar
Bar
05.12.2020
19:00
Partizan NIS
Beograd
Mega Soccerbet
Beograd
06.12.2020
12:00
Split
Split
Krka
Novo Mesto
06.12.2020
19:00
Koper Primorska
Koper
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Crvena zvezda MTS 8 8 0 16
2 Mega Soccerbet 8 6 2 14
3 Mornar 7 6 1 13
4 Partizan NIS 8 4 4 12
5 Cedevita Olimpija 6 5 1 11
6 Split 8 3 5 11
7 Budućnost VOLI 5 5 0 10
8 Igokea 6 4 2 10
9 Cibona 8 2 6 10
10 Krka 8 2 6 10
11 Borac 7 1 6 8
12 Koper Primorska 8 0 8 8
13 FMP 5 2 3 7
14 Zadar 6 1 5 7

Podgorica
Podgorica
83 : 76
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
Mladost
Zemun
89 : 73
Rabotnički
Skopje
Spars Realway
Sarajevo
77 : 78
Studentski centar
Podgorica
Gorica
Velika Gorica
0 : 20
Sloboda
Užice
Zlatibor
Čajetina
80 : 73
Helios Suns
Domžale
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
99 : 75
Borac
Banja Luka
Sutjeska
Nikšić
84 : 66
Široki
Široki Brijeg
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Studentski centar 4 4 0 8
2 Doigravanje (Play Off) MZT Skopje Aerodrom 4 3 1 7
3 Doigravanje (Play Off) Sloboda 4 3 1 7
4 Doigravanje (Play Off) Podgorica 4 3 1 7
5 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 4 3 1 7
6 Doigravanje (Play Off) Borac 4 2 2 6
7 Doigravanje (Play Off) Spars Realway 4 2 2 6
8 Doigravanje (Play Off) Mladost 4 2 2 6
9 Rabotnički 4 2 2 6
10 Sutjeska 4 1 3 5
11 Play Out Helios Suns 4 1 3 5
12 Play Out Široki 4 1 3 5
13 Play Out Lovćen 1947 Bemax 4 1 3 5
14 Play Out Gorica 4 0 4 4