XS
SM
MD
LG

pre 1 minut
Budućnost VOLI
Podgorica
97 : 73
Borac
Čačak
14.04.2023 00:00
Budućnost VOLI
97 : 73
Borac

pre 2 sata
Olympique Lyonnais
Lyon
4 : 1
Troyes
Troyes
19.08.2022 21:00
Olympique Lyonnais
4 : 1
Troyes

Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 0
Hertha BSC
Berlin
19.08.2022 20:30
Borussia M'gladbach
1 : 0
Hertha BSC

pre 3 sata
Spartak (S)
Subotica
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
26.03.2022 20:00
Spartak (S)
3 : 1
Crvena zvezda
1:1
Partizan Soccerbet
Beograd
0 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
26.03.2022 17:00
Partizan Soccerbet
0 : 3
Vojvodina NS Seme
0:2
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Partizan Soccerbet
Beograd
23.03.2022 16:30
Vojvodina NS Seme
3 : 0
Partizan Soccerbet
1:0
Spartak (S)
Subotica
3 : 0
Radnički
Kragujevac
14.03.2022 19:00
Spartak (S)
3 : 0
Radnički
2:0
Ribnica
Kraljevo
3 : 0
Partizan Soccerbet
Beograd
14.03.2022 18:00
Ribnica
3 : 0
Partizan Soccerbet
1:1
Spartak (Lj)
Ljig
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
14.03.2022 19:00
Spartak (Lj)
1 : 3
Crvena zvezda
0:2

Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Napredak
Kruševac
19.08.2022 20:00
Novi Pazar
2 : 1
Napredak

Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Sloboda
Tuzla
19.08.2022 20:00
Sarajevo
1 : 1
Sloboda

pre 5 sati
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
19.08.2022 17:00
OFK Vršac
2 : 0
RFK Novi Sad 1921

pre 7 sati
Mačva
Šabac
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
17.08.2022 16:30
Mačva
2 : 0
Omladinac 2014
Respekt
Loznica
0 : 6
Fenix
Šabac
17.08.2022 16:00
Respekt
0 : 6
Fenix
Rađevac
Krupanj
7 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.08.2022 11:00
Rađevac
7 : 0
Budućnost Krušik 2014

pre 11 sati
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
19.08.2022 11:00
Spartak ŽK
3 : 0
GFK Jagodina

pre 14 sati
Selevac
Selevac
9 : 2
Podunavac
Udovice
16.08.2022 18:00
Selevac
9 : 2
Podunavac

juče
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
18.08.2022 16:30
Spartak ŽK
2 : 0
OFK Vršac

prekjuče
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 4
BSK
Bukovce
27.03.2011
OFK Tamnič
1 : 4
BSK
Urovica
Urovica
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Urovica
3 : 1
OFK Tamnič
OFK Tamnič
Tamnič
7 : 1
Dušanovac
Dušanovac
OFK Tamnič
7 : 1
Dušanovac
Mladost
Karbulovo
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Mladost
3 : 1
OFK Tamnič
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 3
Vidrovac
Vidrovac
05.06.2011
OFK Tamnič
2 : 3
Vidrovac
Kovilovo
Kovilovo
2 : 3
OFK Tamnič
Tamnič
29.05.2011
Kovilovo
2 : 3
OFK Tamnič
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 6
Polet
Jabukovac
25.05.2011
OFK Tamnič
3 : 6
Polet
Ratar
Jasenica
5 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
22.05.2011
Ratar
5 : 1
OFK Tamnič
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 3
Branik
Štubik
14.05.2011
OFK Tamnič
0 : 3
Branik
Brestovac
Brestovac kod Negotina
2 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
08.05.2011
Brestovac
2 : 0
OFK Tamnič
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 2
Rečka
Rečka
OFK Tamnič
2 : 2
Rečka
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
24.04.2011
Graničar
3 : 1
OFK Tamnič
Deli Jovan
Sikole
5 : 3
OFK Tamnič
Tamnič
10.04.2011
Deli Jovan
5 : 3
OFK Tamnič
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 2
Mladost
Karbulovo
20.11.2010 14:00
OFK Tamnič
2 : 2
Mladost

Mladost (L)
Lukićevo
3 : 2
Kabel
Novi Sad
17.08.2022 17:30
Mladost (L)
3 : 2
Kabel

Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Radnički (N)
Niš
17.08.2022 19:00
Kolubara
1 : 0
Radnički (N)

Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 0
Posušje
Posušje
17.08.2022 17:30
Tuzla City
3 : 0
Posušje
Velež
Mostar
1 : 1
Igman
Konjic
17.08.2022 17:30
Velež
1 : 1
Igman

Radan
Lebane
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
17.08.2022 17:00
Radan
1 : 0
Nebeski Andjeli

pre 3 dana
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Iskra
Danilovgrad
16.08.2022 19:00
Sutjeska
3 : 0
Iskra
Rudar
Pljevlja
0 : 1
Budućnost
Podgorica
16.08.2022 18:00
Rudar
0 : 1
Budućnost

Ub
Ub
3 : 1
Železničar
Lajkovac
21.03.2022 19:00
Ub
3 : 1
Železničar
1:1
TENT
Obrenovac
2 : 3
Ub
Ub
13.03.2022 18:00
TENT
2 : 3
Ub
0:2
Inđija
Inđija
0 : 3
Železničar
Lajkovac
13.03.2022 19:00
Inđija
0 : 3
Železničar
0:2

pre 4 dana
BSK
Bavanište
0 : 7
Kolonija
Kovin
15.08.2022 18:00
BSK
0 : 7
Kolonija
Borac
Ralja
8 : 3
Železničar
Smederevo
15.08.2022 18:00
Borac
8 : 3
Železničar
Radnički
Kovin
4 : 1
Drugari
Smederevo
15.08.2022 18:00
Radnički
4 : 1
Drugari
Vučak-Lipe
Vučak-Lipe
5 : 4
Dunav Osiguranje
Smederevo
15.08.2022 18:00
Vučak-Lipe
5 : 4
Dunav Osiguranje
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 3
Omladinac
Deliblato
15.08.2022 18:00
Crvena zvezda
0 : 3
Omladinac

Metalac
Gornji Milanovac
4 : 1
OFK Vršac
Vršac
15.08.2022 20:00
Metalac
4 : 1
OFK Vršac

Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 3
Atlético Madrid
Madrid
15.08.2022 19:30
Getafe
0 : 3
Atlético Madrid
Athletic Club
Bilbao
0 : 0
RCD Mallorca
Palma
15.08.2022 17:30
Athletic Club
0 : 0
RCD Mallorca

Hellas Verona
Verona
2 : 5
Napoli
Napoli
15.08.2022 18:30
Hellas Verona
2 : 5
Napoli

Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Čukarički
Beograd
15.08.2022 17:00
Radnički 1923
1 : 1
Čukarički

Arsenal
Tivat
2 : 1
Mornar
Bar
16.08.2022 20:00
Arsenal
2 : 1
Mornar
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Jezero
Plav
16.08.2022 19:00
Jedinstvo
0 : 1
Jezero
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 2
Dečić
Tuzi
16.08.2022 20:00
OFK Petrovac
2 : 2
Dečić

Borac
Bivolje
7 : 1
Konjuh
Konjuh
14.08.2022 17:30
Borac
7 : 1
Konjuh

pre 5 dana
UD Almería
Almeria
1 : 2
Real Madrid
Madrid
14.08.2022 22:00
UD Almería
1 : 2
Real Madrid

Spezia
La Spezia
1 : 0
Empoli
Empoli
14.08.2022 20:45
Spezia
1 : 0
Empoli

Mladost GAT
Novi Sad
0 : 1
Partizan
Beograd
14.08.2022 19:30
Mladost GAT
0 : 1
Partizan
Mladost (L)
Lučani
3 : 2
Radnik
Surdulica
14.08.2022 19:00
Mladost (L)
3 : 2
Radnik
Spartak ŽK
Subotica
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
14.08.2022 19:00
Spartak ŽK
2 : 2
Javor Matis

Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Palilulac
Niš
14.08.2022 17:30
Naša krila 1936
2 : 1
Palilulac
Pukovac
Pukovac
2 : 4
Svrljig
Svrljig
14.08.2022 17:30
Pukovac
2 : 4
Svrljig
OFK Niš
Niš
2 : 2
Malošište
Malošište
14.08.2022 17:30
OFK Niš
2 : 2
Malošište
Mladost (M)
Medoševac
1 : 3
Morava
Žitkovac
14.08.2022 17:30
Mladost (M)
1 : 3
Morava
Mladost (B)
Batušinac
0 : 0
Delijski Vis
Niš
14.08.2022 17:30
Mladost (B)
0 : 0
Delijski Vis
Orljane
Orljane
0 : 0
Rudar
Jelašnica
14.08.2022 17:30
Orljane
0 : 0
Rudar
Bukovik
Razanj
1 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
14.08.2022 17:30
Bukovik
1 : 1
Jedinstvo

Rad
Beograd
0 : 3
RFK Grafičar
Beograd
14.08.2022 19:00
Rad
0 : 3
RFK Grafičar
Mačva
Šabac
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
14.08.2022 19:00
Mačva
2 : 1
Radnički (NB)
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
14.08.2022 17:30
Zlatibor
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Železničar
Pančevo
1 : 0
Trayal
Kruševac
14.08.2022 17:30
Železničar
1 : 0
Trayal
Loznica
Loznica
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
14.08.2022 17:30
Loznica
0 : 0
GFK Sloboda

Parunovac
Parunovac
0 : 0
Mačkovac
Mačkovac
14.08.2022 17:30
Parunovac
0 : 0
Mačkovac

OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Trlić
Trlić
14.08.2022 17:30
OFK Jabučje
0 : 1
Trlić
Iskra
Donja Bukovica
4 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
14.08.2022 17:30
Iskra
4 : 2
Dimitrije Tucović
Toplica
Donja Toplica
5 : 1
Spartak 1924
Ljig
14.08.2022 17:30
Toplica
5 : 1
Spartak 1924

Žabare
Žabare
1 : 6
Makrešane
Makrešane
14.08.2022 17:30
Žabare
1 : 6
Makrešane
Modrica
Modrica
0 : 3
Gaglovo
Gaglovo
14.08.2022 11:00
Modrica
0 : 3
Gaglovo
Padež
Padež
3 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
14.08.2022 17:30
Padež
3 : 1
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
2 : 4
Rasina
Vitanovac
14.08.2022 17:30
Kapidžija
2 : 4
Rasina

Morava (R)
Ribare
4 : 0
Ursule
Ursule
14.08.2022 17:00
Morava (R)
4 : 0
Ursule
Sinđelić
Grabovac
5 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
14.08.2022 17:00
Sinđelić
5 : 1
Morava (KS)
Mladost (G)
Gložane
3 : 2
Sloboda
Šuljkovac
14.08.2022 17:00
Mladost (G)
3 : 2
Sloboda
Mladost (K)
Končarevo
8 : 1
Partizan
Glogovac
14.08.2022 17:00
Mladost (K)
8 : 1
Partizan

Župski biseri
Lacisled
0 : 2
Mladost (T)
Toljevac
14.08.2022 15:00
Župski biseri
0 : 2
Mladost (T)
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 6
OFK Kopaonik 1931
Brus
14.08.2022 17:30
Donji Kopaonik
1 : 6
OFK Kopaonik 1931
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 0
Vinogradar
Riljac
14.08.2022 17:30
Beli Orlovi
2 : 0
Vinogradar

Budućnost (M)
Miliva
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
14.08.2022 17:00
Budućnost (M)
1 : 2
Mladost (D)
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 0
Borac 1950
Bošnjane
14.08.2022 17:00
Budućnost (Đ)
1 : 0
Borac 1950
Dragocvet
Dragocvet
3 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
14.08.2022 17:00
Dragocvet
3 : 2
Donja Mutnica
Mladost (J)
Jovac
4 : 1
Kolare
Kolare
14.08.2022 17:00
Mladost (J)
4 : 1
Kolare

Drina (B)
Badovinci
0 : 9
Hajduk Stanko
Crna Bara
14.08.2022 17:30
Drina (B)
0 : 9
Hajduk Stanko
Karađorđe
Mišar
1 : 2
Drina (Lj)
Ljubovija
14.08.2022 17:30
Karađorđe
1 : 2
Drina (Lj)
Mladi borac
Dublje
4 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
14.08.2022 17:30
Mladi borac
4 : 3
Jedinstvo (MZ)
Antimon
Zajača
2 : 1
Vidojevica
Lešnica
14.08.2022 17:30
Antimon
2 : 1
Vidojevica

ASK
Aradac
1 : 4
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
14.08.2022 17:30
ASK
1 : 4
Crvena zvezda
Polet
Nakovo
1 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
14.08.2022 17:30
Polet
1 : 0
Vojvodina

Mladost 1959
Vinarce
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
14.08.2022 17:30
Mladost 1959
0 : 3
Svetlost

Grizli ML
Saranovo
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
14.08.2022 17:30
Grizli ML
1 : 0
Lokomotiva

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.