XS
SM
MD
LG

pre 25 minuta
Jastrebac
Aleksinac
20 : 0
Jugbasket
Vranje
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Actavis Academy
Leskovac
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Sokobanja
Sokobanja
Morava
Vladičin Han
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Jastrebac
Aleksinac
Fair Play
Niš
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Bor RTB
Bor
Niš
Niš
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
OKK Junior
Niš
Radnik
Surdulica
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Mladost Vesna
Bela Palanka
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje

pre 1 sat
Radnički 1947
Čapljinac
8 : 3
Padina
Padina

pre 2 sata
Elid
Donji Dušnik
0 : 6
Zemljoradnik
Balajnac

pre 8 sati
Radnički 1924
Kočane
0 : 0
Elid
Donji Dušnik

pre 19 sati
TSK
Temerin
0 : 1
Železničar
Inđija
Radnički
Baranda
2 : 2
Banat
Čenta

Medicinar
Smederevo
1 : 3
Drugovac
Drugovac
Selevac
Selevac
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica

pre 21 sat
Jerma
Sukovo
0 : 3
Sloboda
Rasnica

pre 22 sata
Zvezda
Blato
2 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Jerma
Sukovo
3 : 0
Nišavac
Staničenje

juče
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Sloga
Duvanište

Perućac
Perućac
0 : 6
Jasen
Brodarevo

Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Smederevo
Smederevo

Žitorađa
Žitorađa
36 : 24
Rtanj
Boljevac
Hajduk Veljko
Negotin
36 : 20
Radnički
Svilajnac
Naisa 2
Niš
20 : 18
Radan
Lebane
Đerdap
Kladovo
31 : 22
Jagodina 2
Jagodina
Vlasotince
Vlasotince
15 : 21
Dubočica
Leskovac
Vranje
Vranje
25 : 24
Bor - RTB 2
Bor

Graničar
Kuzmin
4 : 1
Zmaj
Noćaj

prekjuče
Polet
Karavukovo
7 : 5
Omladinac
Deronje
Lider
Odžaci
3 : 5
Tvrđava 1
Bač
Tvrđava 2
Bač
4 : 1
BSK
Bački Brestovac
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 3
Mladost
Kruščić
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
Borac
Bački Gračac
3 : 4
Panonija
Lalić

Rudar
Brasina
3 : 0
Sloga
Lipnički Šor

Borac
Azbresnica
3 : 2
Jugovići
Jug Bogdanovac
Jugovići
Jug Bogdanovac
6 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
Arbanasce
Arbanasce
4 : 1
Koprijan
Gradište
Sloga
Jovanovac
2 : 4
Jugovići
Jug Bogdanovac

Radnički
Kovin
2 : 4
Železničar
Smederevo
Vučak
Vučak
4 : 1
Omladinac
Deliblato
Mladi Radnik
Radinac
5 : 3
Podunavac
Udovice
Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 2
Dunav Osiguranje
Smederevo
Borac
Ralja
5 : 5
Kolonija
Kovin
Sloboda
Lipe
3 : 6
BSK
Bavanište

pre 3 dana
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Trbunje
Trbunje
0 : 3
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Dobrič
Pejkovac
0 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
Polet
Samarinovac
3 : 0
NS Tatko
Stara Bozurna
Dundjerski
Voljčinac
6 : 3
Partizanski put
Grudaš
Akademija 10
Prokuplje
0 : 3
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Jastreb
Blace
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
3 : 0
Akademija 10
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Polet
Samarinovac
NS Tatko
Stara Bozurna
3 : 0
Dobrič
Pejkovac
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Jug Bogdan
Đakus
0 : 3
Omladinac
Podina
Jastreb
Blace
0 : 3
Borac
Držanovac
Borac
Držanovac
3 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Omladinac
Podina
3 : 0
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
Trbunje
Trbunje
0 : 3
NS Tatko
Stara Bozurna
Dobrič
Pejkovac
0 : 3
Partizanski put
Grudaš
Polet
Samarinovac
1 : 3
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Dundjerski
Voljčinac

Partizan
Drenovac
7 : 1
Dumača
Pocerski Metković
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Metaloplastika
Šabac
0 : 3
Partizan
Drenovac
Culjković
Culjković
0 : 3
Omladinac
Slepčević
Napredak
Ševarice
0 : 5
Culjković
Culjković
Borac
Šabac
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
Dumača
Pocerski Metković
0 : 3
Lipolist
Lipolist

Senjak 1
Valjevo
4 : 0
Vojvode
Mionica

BAK
Bela Crkva
2 : 2
Sloga
Plandište
Coerver junior FA
Vršac
13 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Coerver junior FA
Vršac
9 : 0
BAK
Bela Crkva

Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 3
Mladost Slatina
Slatina
Cerić
Miokus
3 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
OFK Jelen
Jelenča
5 : 0
Žabar
Žabar

Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 7
Mačva
Šabac
Javor Matis
Ivanjica
1 : 3
Sloboda (U)
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 2
Mladost
Lučani
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Loznica
Loznica
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Karađorđe
Topola
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo

Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 5
Sloga
Donje Vidovo
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Popovac
Popovac
Heroj
Busilovac
1 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Radnik
Davidovac
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Jedinstvo
Ratare
3 : 0
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
0 : 2
Napredak
Svojnovo

Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 2
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.