XS
SM
MD
LG

Mladost (L)
Lučani
05.12.2020
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
05.12.2020
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
05.12.2020
Čukarički
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
05.12.2020
TSC
Bačka Topola
Radnik
Surdulica
05.12.2020
Proleter
Novi Sad
Inđija
Inđija
05.12.2020
Spartak ŽK
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
05.12.2020
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
05.12.2020
Radnički (N)
Niš
Zlatibor
Čajetina
05.12.2020
Crvena zvezda
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
05.12.2020
Metalac
Gornji Milanovac

Dinamo
Vranje
20.02.2021
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
20.02.2021
IMT
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
20.02.2021
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
20.02.2021
Kabel
Novi Sad
Železničar (P)
Pančevo
20.02.2021
Radnički 1923
Kragujevac
GFK Jagodina
Jagodina
20.02.2021
OFK Žarkovo
Beograd
Budućnost
Dobanovci
20.02.2021
Borac 1926
Čačak
Trayal
Kruševac
20.02.2021
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
20.02.2021
Loznica
Loznica

Jedinstvo
Ub
06.03.2021
14:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
06.03.2021
14:00
Tutin
Tutin
GFK Sloboda
Užice
06.03.2021
14:00
Takovo
Gornji Milanovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
06.03.2021
14:00
Bane 1931
Raška
Sušica
Kragujevac
07.03.2021
14:00
Smederevo 1924
Smederevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
06.03.2021
14:00
Železničar (L)
Lajkovac
Sloga (P)
Požega
06.03.2021
14:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jošanica
Novi Pazar
07.03.2021
14:00
Budućnost (A)
Arilje
Gruža
Gruža
06.03.2021
14:00
Mačva 1929
Bogatić

Vlasina
Vlasotince
Moravac Orion
Mrštane
Župa
Aleksandrovac
Car Konstantin
Niš
Rembas
Resavica
SFK Morava
Vladičin Han
Radan
Lebane
OFK Topličanin
Prokuplje
Timočanin
Knjaževac
Budućnost (P)
Popovac
Mladost
Medoševac
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
Kablovi
Zaječar
OFK Sinđelić
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
Dunav
Prahovo
Pčinja
Trgovište
Timok 1919
Zaječar

1. Maj Ruma
Ruma
OFK Vršac
Vršac
Omladinac
Novi Banovci
Bačka 1901
Subotica
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk 1912
Kula
Vojvodina 1928
Perlez
Dunav
Stari Banovci
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (Č)
Čonoplja
Radnički 1912
Sombor
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac
Sakule
Bečej 1918
Bečej
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Tisa
Adorjan
Feniks 1995
Apatin
Mladost (NS)
Novi Sad

Radnički (O)
Obrenovac
06.03.2021
Zvezdara
Beograd
BSK Borča
Borča
06.03.2021
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Teleoptik
Zemun
06.03.2021
11:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
OFK Beograd
Beograd
06.03.2021
Brodarac
Novi Beograd
BASK
Beograd
07.03.2021
Lokomotiva
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
07.03.2021
Sinđelić
Beograd
BSK 1925
Batajnica
07.03.2021
Jedinstvo
Surčin
Sremčica
Sremčica
07.03.2021
Mladenovac
Mladenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
07.03.2021
Studenski grad
Novi Beograd
Leštane
Leštane
07.03.2021
Radnički (NB)
Novi Beograd

1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
IMT
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Voždovac
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Partizan
Beograd
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnik
Surdulica
2 : 2
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Napredak
Kruševac
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Voždovac
Beograd
2 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Zlatibor
Čajetina
Napredak
Kruševac
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Mačva
Šabac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Čukarički
Beograd
Kabel
Novi Sad
3 : 4
Radnik
Surdulica
Rad
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Trayal
Kruševac
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Dinamo
Vranje
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
IMT
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Proleter
Novi Sad
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (M)
Majdevo
0 : 10
Trayal
Kruševac
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 7
Smederevo 1924
Smederevo
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 1
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
2 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci

Mladi radnik
Požarevac
05.12.2020
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan Soccer
Beograd
05.12.2020
Radnički
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
05.12.2020
Borac (S)
Starčevo
Niš
Niš
05.12.2020
Ribnica
Kraljevo
Spartak (S)
Subotica
05.12.2020
Vojvodina NS Seme
Novi Sad

Bayern Munich
München
09.12.2020
21:00
Lokomotiv
Moscow
Salzburg
Wals-Siezenheim
09.12.2020
21:00
Atletico Madrid
Madrid

Real Madrid
Madrid
09.12.2020
21:00
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Internazionale
Milano
09.12.2020
21:00
Shakhtar Donetsk
Donets'k

Manchester City
Manchester
09.12.2020
21:00
Olympique Marseille
Olympique Marseille
Olympiakos Piraeus
Piraeus
09.12.2020
21:00
Porto
Porto

Ajax
Amsterdam
09.12.2020
18:55
Atalanta
Ciserano
Midtjylland
Herning
09.12.2020
18:55
Liverpool
Liverpool

Chelsea
London
08.12.2020
21:00
Krasnodar
Krasnodar
Rennes
Rennes
08.12.2020
21:00
Sevilla
Sevilla

Zenit
Sankt-Peterburg
08.12.2020
18:55
Borussia Dortmund
Dortmund
Lazio
Roma
08.12.2020
18:55
Club Brugge
Brugge

Barcelona
Barcelona
08.12.2020
21:00
Juventus
Torino
Dynamo Kyiv
Kyiv
08.12.2020
21:00
Ferencvaros
Budapest

PSG
Paris
08.12.2020
21:00
Başakşehir
Istanbul
RB Leipzig
Leipzig
08.12.2020
21:00
Manchester United
Manchester

Young Boys
Bern
10.12.2020
18:55
CFR Cluj
Cluj-Napoca
CSKA Sofia
Sofia
10.12.2020
18:55
Roma
Roma

Dundalk
Dundalk
10.12.2020
18:55
Arsenal
London
Rapid Wien
Wien
10.12.2020
18:55
Molde
Molde

Bayer Leverkusen
Leverkusen
10.12.2020
18:55
Slavia Praha
Praha
Hapoel Be'er Sheva
Beer Sheva
10.12.2020
18:55
Nice
Nice

Standard Liège
Liège
10.12.2020
18:55
Benfica
Lisboa
Lech Poznań
Poznań
10.12.2020
18:55
Rangers
Glasgow

PSV
Eindhoven
10.12.2020
18:55
Omonia Nicosia
Nicosia
PAOK
Thessaloníki
10.12.2020
18:55
Granada
Granada

Napoli
Napoli
10.12.2020
18:55
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Rijeka
Rijeka
10.12.2020
18:55
AZ
Alkmaar

Sporting Braga
Braga
10.12.2020
21:00
Zorya
Zaporozh'ye
Leicester City
Leicester
10.12.2020
21:00
AEK Athens
Athens

Celtic
Glasgow
10.12.2020
21:00
Lille
Villeneuve-d'Ascq
Sparta Praha
Praha
10.12.2020
21:00
Milan
Milano

Maccabi Tel Aviv
Tel Aviv
10.12.2020
21:00
Sivasspor
Sivas
Villarreal
Villarreal
10.12.2020
21:00
Qarabag
Baku

Tottenham Hotspur
London
10.12.2020
21:00
Antwerp
Deurne
Ludogorets
Razgrad
10.12.2020
21:00
LASK
Linz

Dinamo Zagreb
Zagreb
10.12.2020
21:00
CSKA Moscow
Moskva
Wolfsberger AC
Wolfsberg
10.12.2020
21:00
Feyenoord
Rotterdam

Hoffenheim
Sinsheim
10.12.2020
21:00
Gent
Gent
Slovan Liberec
Liberec
10.12.2020
21:00
Crvena zvezda
Beograd

Dynamic
Beograd
05.12.2020
Sloboda
Užice
OKK Beograd
Beograd
05.12.2020
Mladost
Zemun
Metalac
Valjevo
05.12.2020
Napredak
Aleksinac
Pirot
Pirot
05.12.2020
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
05.12.2020
Vršac
Vršac
Dunav
Stari Banovci
05.12.2020
Sloga
Kraljevo
Kolubara LA 2003
Lazarevac
05.12.2020
Tamiš
Pančevo
Zlatibor
Čajetina
05.12.2020
Radnički (K)
Kragujevac

Borac
Čačak
14.12.2020
18:00
Koper Primorska
Koper
Split
Split
11.12.2020
20:00
Krka
Novo Mesto
Partizan NIS
Beograd
12.12.2020
19:00
Mega Soccerbet
Beograd
Budućnost VOLI
Podgorica
12.12.2020
21:00
Mornar
Bar
FMP
Železnik
12.12.2020
12:00
Crvena zvezda MTS
Beograd
Cedevita Olimpija
Ljubljana
12.12.2020
17:00
Cibona
Zagreb
Igokea
Aleksandrovac
13.12.2020
19:00
Zadar
Zadar

Široki
Široki Brijeg
Podgorica
Podgorica
Borac
Banja Luka
Sutjeska
Nikšić
Helios Suns
Domžale
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Sloboda
Užice
Zlatibor
Čajetina
Studentski centar
Podgorica
Gorica
Velika Gorica
Rabotnički
Skopje
Spars Realway
Sarajevo
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
Mladost
Zemun