XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Subota, 29 Septembar 2018

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Mladost
Lučani
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Trajal
Kruševac
Čelik
Zenica
3 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Tuzla City
Simin Han
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 2
Mladost
Doboj-Kakanj
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Sloboda
Tuzla
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 1
Sutjeska
Foča
Kozara
Gradiška
2 : 0
Drina
Zvornik
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Podrinje
Janja
3 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Alfa
Modriča
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
Lovćen
Cetinje
0 : 5
Grbalj
Radanovići
Mornar
Bar
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Zeta
Golubovci
Rudar
Pljevlja
3 : 1
OFK Titograd
Podgorica
Gorštak
Kolašin
1 : 2
Drezga
Piperi
Cement
Beočin
0 : 2
Hajduk 1912
Kula
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Provo
Provo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
FAP
Priboj
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
1 : 0
Sloga (PŽ)
Požega
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Tutin
Tutin
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Jagodina Tabane
Jagodina
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Dunav
Prahovo
4 : 1
Pukovac
Pukovac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Grafičar
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
IMT
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 4
Jedinstvo
Surčin
Brodarac
Novi Beograd
6 : 0
BASK
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Krajina
Krajišnik
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 0
Begej
Žitište
OFK Proleter
Banatski Karlovac
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Sloga
Plandište
Sloga (T)
Temerin
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
Jugović
Kać
Sremac Vojka
Vojka
2 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
Tatra
Kisač
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 2
Bajša
Bajša
Polet (K)
Karavukovo
2 : 0
Tavankut
Tavankut
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Gruža
Gruža
7 : 0
Karađorđe
Ribnica
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Sloga
Kraljevo
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Ribnica
Mionica
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
Sloboda
Čačak
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Sevojno
Sevojno
Budućnost
Arilje
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost
Orašje
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
OFK Niš
Niš
4 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 2
Sloga
Despotovac
BSK
Bogovina
2 : 3
Malošište
Malošište
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Sopot
Sopot
2 : 1
Leštane
Leštane
Milutinac
Zemun
5 : 0
Borac
Lazarevac
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Slavija
Pivnice
Partizan
Vitojevci
5 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Borac (K)
Klenak
Trnava
Donja Trnava
29.09.2018
15:30
Bare
Bare
Slavija
Novi Sad
0 : 1
Bačka
Đurđevo
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Napredak
Nadalj
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Senta
Senta
Njegoš
Lovćenac
5 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Rakovica
Rakovica
2 : 1
Zmaj
Zemun
Zvezda
Konatice
4 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Vinča
Vinča
6 : 2
Pudarci
Pudarci
Parmenac
Parmenac
6 : 2
Slatina
Slatina
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Sloga (BO)
Bogosavac
6 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Rudar 2001
Kostolac
9 : 0
Makce
Makce
Polet (SD)
Suvi Do
0 : 3
Đerdap
Golubac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Rasovača
Rasovača
3 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Napredak 2012
Krušje
2 : 3
Moravac
Zaplanjska Toponica
Zlot
Zlot
4 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Polom
Leskovo
5 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
Borac
Držanovac
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Radnik
Ub
4 : 1
Ribnikar
Pecka
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 2
Radnički 1946
Lubnica
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Malinik
Podgorac
Zadrugar
Krupac
1 : 3
Mladost
Poljska Ržana
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Spartak
Pirot
Mladost
Suvojnica
2 : 3
Čelik
Belo polje
Gračanica
Gračanica
1 : 6
Gracko
Staro Gracko
Sitnica
Lepina
1 : 1
Polet
Laplje Selo
Ugljare
Ugljare
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Rudar
Radljevo
2 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Pobednik
Piroman
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Rojkovac
Obrenovac
6 : 1
Sloga
Ratari
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 0
Veternik
Veternik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Ursule
Ursule
0 : 0
Vinorača
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
1 : 4
Partizan
Majur
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Borac 1805
Ivankovac
5 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost
Miliva
2 : 0
Napredak
Stubica
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 3
Moravac 2015
Krušar
Naftagas
Boka
1 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
ASK
Aradac
5 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 4
OFK Klek
Klek
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Tamiš
Farkaždin
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 3
Potisje
Knićanin
Jedinstvo
Ečka
5 : 0
Bilećanin
Sečanj
Stojnik
Stojnik
1 : 0
Djurinci
Đurinci
Vis
Parcani
5 : 0
Sibnica
Sibnica
Mladost
Vrdila
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
Mladi radnik 1925
Grdica
4 : 1
Mlada krila
Metikoši
Marjan
Knić
1 : 1
BSK
Borač
Napredak (BT)
Banatska Topola
3 : 0
Terekves
Hetin
Roham
Nova Crnja
5 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Napredak (Č)
Čestereg
4 : 0
Proleter
Međa
Vojvodina
Bašaid
8 : 1
Bega
Novi Itebej
Jedinstvo
Bočar
10 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Azbukovica
Crnča
2 : 3
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 3
Rudar
Brasina
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 0
Borac
Kloka
Todorovce
Todorovce
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
OFK Šabac
Šabac
2 : 0
Cer
Petkovica
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Strmovo
Strmovo
0 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Petka
Petka
2 : 1
Bistrica
Bistrica
Landol
Landol
6 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Badljevica
Badljevica
1 : 2
Omladinac
Seone
Zeppelin 026
Smederevo
0 : 2
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Mladost
Mali Suvodol
1 : 4
Jerma
Sukovo
Zvezda
Blato
4 : 2
Rongo Siti
Pirot
Sloboda
Rasnica
1 : 5
Napredak
Izvor
Škriljac
Bradarac
7 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Jedinstvo
Bobovište
0 : 4
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
Palić
Palić
0 : 0
Žednik
Stari Žednik
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Obilić
Staro Selo
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Voćar
Kotraža
Kriva Reka
Kriva Reka
29.09.2018
Soko
Bajina Bašta
Raketa
Užice
1 : 2
Tara
Kremna
GP Zlatibor
Užice
29.09.2018
Zlatibor 2
Čajetina
Kapedunum
Užice
29.09.2018
Policajac 92
Užice
Modrica
Modrica
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Arbanasce
Arbanasce
6 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
Sloga
Jovanovac
0 : 0
Dobrič
Brest
Rtanj
Vrmdža
6 : 0
Sokograd
Sokobanja
Hajduk
Rujevica
3 : 1
Slemen
Milušinac
Bratstvo 1975
Erdeč
2 : 4
Kolonija
Kragujevac
Grkinja
Grkinja
2 : 1
Knežica
Knežica
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 4
Mrovska
Mrovska
Belpos
Belotić
2 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Partizan
Tomaševac
1 : 1
Proleter
Neuzina
Borac
Zrenjanin
0 : 1
Zlatica
Zlatica
Sloga
Jarkovac
0 : 0
Tisa 1933
Taraš
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Budućnost
Samaila
1 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 2
Rudar 1973
Rudare
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
6 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 1
Jašunja
Jašunja
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 1
Bojić
Bojić
Cerić
Miokus
3 : 1
Volujac
Volujac
Mladost (O)
Očage
3 : 0
Napredak
Uzveće
Crni Vrh
Deonica
3 : 0
Trnava
Trnava
Dobra Voda
Dobra Voda
0 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Dunav
Ostrovo
4 : 3
Morava 1932
Prugovo
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 3
Dumača
Pocerski Metković
Petlovača
Petlovača
5 : 0
Metaloplastika
Šabac
Omladinac
Slepčević
8 : 1
Sloga
Duvanište
Borac (BG)
Bački Gračac
4 : 0
Telečka
Telečka
Lider
Odžaci
2 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Šljivar
Šljivar
29.09.2018
15:30
slobodan tim 2
Nikoličevo
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Radnik
Pankovo
3 : 1
Borac
Veliko Laole
Napredak
Trnovče
1 : 5
Vukan
Ždrelo
Čestin
Čestin
0 : 3
Kruševica 1980
Kneževac
Kotlenik (G)
Guncati
4 : 0
Mladost
Pretoke
Grivac
Grivac
0 : 2
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Borac
Ljuljaci
1 : 4
Bečevica
Bečevica
Proleter
Jasenak
2 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Partizan
Draževac
5 : 0
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Mladost
Velika Greda
3 : 4
Gaj
Veliki Gaj
Graničar
Miletićevo
2 : 2
Banat
Ilandža
Naša Krajina
Kupinik
0 : 3
Solunac
Banatski Sokolac
Noćaj
Noćaj
0 : 7
Planinac
Ležimir
Makrešane
Makrešane
29.09.2018
15:30
Štitari
Štitari
Zmajevac
Belasica
29.09.2018
15:30
Padež
Padež
Lomnica
Lomnica
29.09.2018
15:30
Grkljane
Grkljane
Mladost
Mala Drenova
29.09.2018
16:00
Jugovići
Bogdanje
Borjak 2013
Okruglica
0 : 8
Stara Čaršija
Osaonica
Stevka Božurevka
Božurevac
29.09.2018
16:00
Rujišnik
Rujišnik
Vinogradar
Riljac
2 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Borac
Vukovac
3 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Pobeda 1953
Osanica
6 : 0
Mladost
Krupaja
Udarnik
Sibnica
3 : 0
Budućnost
Kočetin
Polet
Aleksandrovac
6 : 0
Proleter
Četereže
BSK
Brzohode
5 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Feniks
Rača
4 : 1
Mladi borac 2018
Vojinovac
OFK Venčani
Venčani
2 : 1
Gorski Car
Garaši
Rubin
Zalogovac
3 : 3
OFK Marenovo
Marenovo
Kopaonik
Brus
3 : 2
Župski biseri
Lacisled
Mladost
Raklja
0 : 9
OFK Kopaonik 1931
Brus
Jezero
Zlatari
4 : 1
Obilić
Mrmoš
Polet
Sekurič
3 : 1
Levač 2
Rekovac
Povratak otpisanih
Rekovac
5 : 4
Prevešt
Goša
Vukmanovac
1 : 3
Dragovo
Dragovo
GFK Strelište
Jagodina
5 : 0
Bresje
Bresje
West Ham United
London
3 : 1
Manchester United
Manchester
Arsenal
London
2 : 0
Watford
Watford
Everton
Liverpool
3 : 0
Fulham
London
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 2
Tottenham Hotspur
London
Manchester City
Manchester
2 : 0
Brighton
Brighton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 2
Leicester
Leicester
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 0
Southampton
Southampton
Chelsea
London
1 : 1
Liverpool
Liverpool
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 1
Valencia
Valencia
Barcelona
Barcelona
1 : 1
Athletic Club
Bilbao
Eibar
Eibar
1 : 3
Sevilla
Sevilla
Real Madrid
Madrid
0 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 0
Mainz 05
Mainz
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 2
RB Leipzig
Leipzig
Stuttgart
Stuttgart
2 : 1
Werder
Bremen
Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 2
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Nürnberg
Nürnberg
3 : 0
Fortuna
Düsseldorf
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 4
Borussia Dortmund
Dortmund
Roma
Roma
3 : 1
Lazio
Roma
Internazionale
Milano
2 : 0
Cagliari
Cagliari
Juventus
Torino
3 : 1
Napoli
Napoli
Angers
Angers
0 : 1
Guingamp
Guingamp
Caen
Caen
1 : 0
Amiens SC
Amiens
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 1
Nantes
Nantes
Nice
Nice
0 : 3
PSG
Paris
Reims
Reims
0 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Strasbourg
Strasbourg
3 : 0
Dijon
Dijon
Crvena zvezda
Beograd
0 : 6
Spartak
Subotica
Karađorđe
Topola
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 0
Rad
Beograd
Jedinstvo
Dubovac
29.09.2018
Nova Kolonija
Kovin
Banat
Vrsac
1 : 9
Zvezda B 2018
Beograd
Moskva
Novi Sad
4 : 1
Stajicevo
Stajicevo
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 2
ZFK Toplicanin
Prokuplje
Levač
Rekovac
29.09.2018
Morava
Žitkovac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Napredak Junior 2018
Krusevac
10 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
Čukarički
Beograd
7 : 0
Inđija
Inđija
Radnički (N)
Niš
4 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Dinamo (P)
Pančevo
5 : 5
Trajal
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Polet
Ljubić
3 : 2
FAP
Priboj
BIP
Čačak
4 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloboda
Čačak
5 : 0
Tutin
Tutin
Provo
Provo
0 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički
Valjevo
9 : 0
Brezovica
Brezovica
Drina
Ljubovija
1 : 3
Vrelo sport
Vrelo
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 0
Radnički 1912
Sombor
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 4
Kabel
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Cement
Beočin
Dolovo
Dolovo
1 : 13
Partizan (G)
Gaj
Dolina
Padina
1 : 6
Borac
Starčevo
Hajduk
Stapar
3 : 0
Spektar
Sombor
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 1
Mladost APA
Apatin
Crvenka
Crvenka
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Deronje
1 : 5
Sloga
Čonoplja
Posavina
Stubline
2 : 5
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
0 : 3
Polet
Grabovac
Budućnost
Zvečka
1 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Strelac
Mislodjin
1 : 4
Prva Iskra
Barič
Tisa
Adorjan
0 : 5
Senta
Senta
IMT
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
29.09.2018
Voždovac
Beograd
Brodarac
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Internacional
Beograd
7 : 3
BSK Borča
Borča
Sinđelić
Beograd
4 : 5
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Radnički
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Grafičar
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 2
Bežanija
Beograd
OFK Beograd 2
Beograd
3 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
DIF
Beograd
0 : 1
Sinđelić 2
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 4
Zvezdara
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
6 : 2
Leštane
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
1 : 6
Rad 2
Beograd
Lokomotiva 2
Beograd
0 : 3
Komgrap
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Železničar
Pančevo
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Inđija
Inđija
Grafičar
Beograd
7 : 0
IMT
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 5
Lokomotiva
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
2 : 0
DIF
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 2
Internacional
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
BSK 1925
Beograd
3 : 2
011
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Šampion 2014
Leskovac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Temnić 1924
Varvarin
2 : 2
Nacional 2
Niš
Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Trajal
Kruševac
29.09.2018
Šampion
Niš
Kruševac
Kruševac
3 : 4
Vlasina
Vlasotince
Radnički
Svilajnac
4 : 0
Sloga
Despotovac
Rakovica
Rakovica
5 : 0
Budućnost
Dobanovci
Palilulac
Beograd
8 : 0
Omladinac
Veliko Polje
BASK
Beograd
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
OLE
Zemun
6 : 1
Postar 1930
Beograd
Balkan
Beograd
4 : 0
Beograd 1929
Beograd
Rađevac
Krupanj
5 : 3
Omladinac 2014
Ljig
Provo
Provo
3 : 0
Sunrise
Šabac
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
FAP
Priboj
Prvi Partizan
Užice
29.09.2018
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda
Čačak
3 : 1
BIP
Čačak
Polet
Ljubić
3 : 0
Budućnost
Arilje
Čačak 94
Čačak
1 : 3
Apolon
Kraljevo
Takovo
Gornji Milanovac
29.09.2018
Goč
Vrnjačka Banja
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Partizan 1945
Darosava
2 : 3
Vodojaža
Grošnica
RSK
Rabrovo
4 : 0
Homoljac
Žagubica
Karađorđe
Topola
3 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 5
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Petar Puača
Novi Sad
2 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Banat
Vršac
1 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Zvezdara
Beograd
5 : 4
Petlić
Beograd
Institut
Beograd
2 : 1
Avala 1939
Beograd
Banja
Beograd
1 : 2
Minel
Beograd
Jedinstvo (D)
Dubovac
0 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Polet
Izbište
1 : 4
Sloga
Plandište
Bačka 1901
Subotica
7 : 2
Tavankut
Tavankut
Sinđelić MK
Beograd
3 : 4
O11 MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
Rad MK
Beograd
4 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 0
Voždovac MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
2 : 1
Zemun MK
Zemun
Kolubara MK
Lazarevac
5 : 3
011 B MK
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd
1 : 1
Rad MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
6 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
IMT
Novi Beograd
1 : 5
Zemun MK
Zemun
DIF MK
Beograd
1 : 1
Dunavac
Grocka
Grafičar MK
Beograd
3 : 1
Napredak
Medosevac
OFK Beograd MK
Beograd
6 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Rad MK
Beograd
1 : 1
Vinča MK
Vinča
Radnički PDM MK
Mladenovac
4 : 1
Sopot MK
Sopot
Boleč MK
Beograd
3 : 1
Srem MK
Jakovo
Brodarac MK
Novi Beograd
3 : 3
Prva Iskra MK
Barič
Rakovica MK
Rakovica
1 : 1
Zemun MK-V
Zemun
Borac MK
Ostružnica
0 : 1
Sinđelić 2012
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 3
Borac
Lešnica
Sloga
Lipnički Šor
5 : 4
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Loznica B
Loznica
4 : 2
Radnički Stobex
Klupci
Drina
Ljubovija
3 : 5
Mladost
Donji Dobrić
Rudar
Brasina
0 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
Polet
Grabovac
1 : 1
Urovci
Urovci
Zadrugar
Orasac
1 : 2
Rvati
Obrenovac
Borac (S)
Sakule
1 : 9
Mladost (L)
Lukićevo
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 3
Coerver junior FA
Vršac
Inđija
Inđija
2 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
2 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
1 : 4
Petrika
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
13 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Spartak
Subotica
12 : 0
Bačka 1901
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Zvezda
Konatice
9 : 1
Posavina
Stubline
Radnički
Obrenovac
20 : 2
Sloga
Ratari
Duboko
Mala Mostanica
6 : 1
Partizan
Draževac
29.09.2018
Novi Pazar B
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Tutin
Tutin
29.09.2018
Jedinstvo 2017
Tutin
29.09.2018
Sport Club 99 B
Novi Pazar
Zemun
Zemun
6 : 0
BSK
Borča
Čukarički
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 7
Brodarac
Novi Beograd
Partizan
Beograd
4 : 1
Rad
Beograd
011
Beograd
1 : 5
Teleoptik
Zemun
Vozdovac
Beograd
0 : 7
OFK Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
5 : 1
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Ada
Beograd
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
BSK 1925
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 1
OLE
Zemun
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 2
DIF
Beograd
Graficar
Beograd
3 : 1
OFK Zabrežje
Obrenovac
Novi Beograd
Novi Beograd
8 : 1
Buducnost
Dobanovci
Bežanija
Beograd
1 : 3
Jedinstvo
Surcin
Rakovica
Beograd
5 : 2
Žarkovo
Beograd
GSP Polet
Beograd
8 : 0
Vinca
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
5 : 1
Postar 1930
Beograd
Lestane
Leštane
3 : 1
Palilulac
Beograd
Hajduk
Beograd
9 : 0
Trudbenik
Beograd
Banja
Beograd
1 : 4
Vrcin
Vrcin
Proleter (M)
Mramorak
5 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
6 : 1
BSK
Bavanište
Sloga
Banatsko Novo Selo
8 : 2
Vojvodina
Crepaja
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Borac (St)
Starčevo
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Kopernikus Železničar
Nis
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Trstenik PTT
Trstenik
Dinamo
Vranje
2 : 4
Real
Niš
Lider MGM
Leskovac
0 : 2
Trajal
Kruševac
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
OFK Radnički
Niš
Nacional
Niš
6 : 2
Radnički (P)
Pirot
Duel Juniors
Krusevac
0 : 0
Timok
Zaječar
Prosoker
Krusevac
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Bor
Bor
3 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Car Lazar
Kruševac
3 : 2
Djerdap
Kladovo
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
OFK Napredak
Aleksinac
Radnički
Svilajnac
2 : 0
Morava
Ćuprija
Jedinstvo
Paraćin
29.09.2018
Mali Bor
Bor
Junior
Jagodina
2 : 5
Dunav
Prahovo
Kopaonik
Brus
0 : 1
Kruševac
Kruševac
Mladi Borac
Živkovo
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Dubočica
Leskovac
1 : 0
Radnik
Surdulica
Lugina
Preševo
3 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Sinđelić
Niš
0 : 1
OFK Radnički
Niš
Sloga
Leskovac
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Ternoci
Veliki Trnovac
3 : 0
Real
Niš
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
6 : 1
Bačka
Mol
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 4
Senta
Senta
Tisa
Adorjan
0 : 9
AFK
Ada
Kevi
Kevi
5 : 2
Sloga
Ostojićevo
Internacional
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 3
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički PDM
Mladenovac
0 : 5
BSK 1925
Batajnica
Rad
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Olimpik
Beograd
DIF
Beograd
7 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Ada
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Lokomotiva
Beograd
11 : 1
Prva Iskra MK
Barič
Institut MK
Zemun
5 : 1
011 MK-B
Beograd
Žarkovo MK
Žarkovo
6 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Crveni Orao
Beograd
0 : 1
Vranić MK
Vranić
Ole MK
Zemun
3 : 1
Karioke
Beograd
IMT MK
Beograd
0 : 3
Kormoran
Beograd
Crvena Zvezda MML
Beograd
0 : 0
Boleč MK
Boleč
Rakovica MK
Rakovica
2 : 1
Voždovac MK-B
Beograd
Sinđelić MK-B
Beograd
5 : 0
PKB MK
Padinska Skela
Dunav MK
Veliko Selo
0 : 9
011 MK
Beograd
Ad Drinum
Loznica
14 : 0
Mačva
Šabac
Šampion
Gornji Milanovac
2 : 2
Požarevac
Požarevac
Požega
Požega
3 : 9
Savac
Sabac
Karađordje
Topola
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Sloga 036
Kraljevo
1 : 1
Radnicki 1923
Kragujevac
Šabac
Šabac
3 : 0
Plana
Velika Plana
Jagodina
Jagodina
3 : 3
Morava
Žitkovac
Vučice
Vučje
0 : 7
Radnički 2012
Niš
Preševo
Preševo
1 : 7
Jedinstvo 2014
Pirot
Mašinac
Niš
2 : 0
Levač
Rekovac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 0
Krstarica
Prokuplje
Voja Gačić
Pančevo
29.09.2018
Polet
Sivac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
TSC
Kanjiža
Stajićevo 2017
Stajićevo
6 : 1
Nova Kolonija
Kovin
Inđija
Inđija
29.09.2018
Bačka
Bačka Palanka
Mladost
Srbobran
0 : 16
Spartak
Subotica
ŽFK Crvena Zvezda
Beograd
5 : 0
ŽFK Kolubara
Lazarevac
ŽFK Sloga Radnički
Beograd
0 : 13
ŽFK Zvezda B
Beograd
Subotica
Subotica
1 : 5
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
0 : 7
Spartak '06
Subotica
Bežanija
Beograd
8 : 1
Milutinac
Zemun
IMT
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Jedinstvo
Surčin
2 : 3
Šumadinac
Bečmen
Budućnost
Dobanovci
5 : 0
Srem
Jakovo
Kosmet
Leposavić
0 : 0
OFK AS
Novi Pazar
Kolašin
Zubin Potok
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 4
OFK National AG
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Omladinac
Ljig
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Senjak 1
Valjevo
1 : 3
Budućnost Krušik
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Tešnjar
Valjevo
0 : 3
Senjak 2
Valjevo
Jedinstvo
Ub
5 : 0
Vojvode
Mionica
Jasenica 1911
S. Palanka
29.09.2018
11:00
Rudar 2001
Kostolac
Presing
Požarevac
29.09.2018
11:00
Stari Grad
Golubac
VGSK
Veliko Gradište
6 : 0
Lider 2017
Kostolac
Železničar
Požarevac
29.09.2018
11:00
Soko 2015
Saraorci
BSK Borča
Borča
0 : 3
Radnički
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
0 : 7
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Crvena Zvezda
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
OLE
Borca
0 : 2
Rad
Banjica
Teleoptik
Zemun
1 : 4
Cukaricki
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Vozdovac
Beograd
Loznica 2
Loznica
29.09.2018
Sloga
Korenita
Jadar 07
Loznica
1 : 6
Pčelinjo
Loznica
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
0 : 4
Jedinstvo
Mali Zvornik
Radnički Stobeks
Klupci
9 : 2
Pčelinjo 2
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 3
Loznica
Loznica
Jadar
Loznica
2 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga
Korenita
0 : 5
Loznica
Loznica
Pčelinjo
Loznica
7 : 1
Podrinje
Lozničko polje
ŠF Miša
Lešnica
0 : 6
Stobex
Klupci
Kolubara 1
Lazarevac
8 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 4
Kalimero
Lazarevac
Omladinac
Ljig
7 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Napredak
Medoševac
2 : 2
Sloboda 2
Stubica
Železničar
Lajkovac
12 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Borac
Arnajevo
0 : 8
Sloboda 1
Stubica
Kalimero
Lazarevac
1 : 6
Omladinac
Ljig
Sloboda
Stubica
3 : 0
Real 2
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 10
Akademija fudbala 1
Lazarevac

Košarka

Cedevita
Zagreb
84 : 87
Partizan NIS
Beograd
Kolubara LA 2003
Lazarevac
81 : 65
Pirot
Pirot
Rtanj
Boljevac
80 : 63
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Sloga
Kraljevo
74 : 69
Konstantin
Niš
Zemun Fitofarmacija
Zemun
82 : 89
Vrbas
Vrbas
Zdravlje Leskovac
Leskovac
85 : 70
Plana
Velika Plana
Srem
Sremska Mitrovica
78 : 60
Nova Pazova
Nova Pazova
Hajduk
Kula
70 : 97
Sveti Đorđe
Žitište
Akademik
Srbobran
53 : 80
Železničar
Inđija
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Radnik
Surdulica
Morava
Vladičin Han
73 : 76
Fair Play
Niš
Jablanica
Medveđa
82 : 84
Niš
Niš
Student
Niš
86 : 88
Spartak
Subotica
021
Novi Sad
89 : 59
Kraljevo
Kraljevo
Radivoj Korać
Beograd
79 : 75
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Partizan 1953
Beograd
69 : 79
Crvena zvezda
Beograd
Bor
Bor
46 : 49
Loznica
Loznica
Šabac
Šabac
81 : 88
Vrbas Medela
Vrbas

Odbojka

VA 014 Bauwesen
Valjevo
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Futog
Futog
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Železničar (Bg)
Beograd
Banat
Vršac
2 : 3
Užice
Užice
Timok
Zaječar
0 : 3
Bavanište
Bavanište
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Mladost
Nova Pazova
Vizura
Ruma
3 : 2
Partizan
Beograd
Dinamo
Pančevo
1 : 3
TENT
Obrenovac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Smederevo
Smederevo
2 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Beograd
Beograd
3 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 0
FOK
Novi Sad
Sterija
Beograd
3 : 0
Futog
Futog
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Kralj
Beograd
3 : 0
Milenijum
Niš
Ruma
Ruma
3 : 2
Leskovac-98
Leskovac
AS
Beograd
3 : 0
Spas
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Roda
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Partizan
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Železnik 2012
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
Sterija
Novi Beograd
0 : 3
Imlek
Padinska Skela
TENT
Obrenovac
3 : 0
Roda
Beograd
Blok Aut
Beograd
0 : 3
AS
Beograd

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
29 : 30
Šamot 65
Arenđelovac
Spartak Vojput
Subotica
28 : 31
Crvena zvezda
Beograd
Dinamo
Pančevo
34 : 28
Obilić
Beograd
Metaloplastika
Šabac
28 : 23
Rudar
Kostolac
Mokra Gora
Zubin Potok
24 : 22
Partizan
Beograd
Radnički 1964
Kragujevac
40 : 23
Žitorađa
Žitorađa
Dubočica 54
Leskovac
30 : 28
Bela Palanka
Bela Palanka
Pobednik
Prijepolje
26 : 22
Lokomotiva
Lapovo
Vranje 1957
Vranje
36 : 32
Kuršumlija
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
26 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Vrbas Petrol
Vrbas
26 : 22
SC Voždovac 2012
Beograd
Kolubara
Lazarevac
25 : 26
Jugović
Kać
Morava
Velika Plana
30 : 23
Mačva
Bogatić
Jabuka
Jabuka
32 : 23
Crvena Zvezda
Mokrin
Inđija
Inđija
35 : 21
Mladost
Vršac
Dolovo
Dolovo
35 : 15
Radnički 1958
Šid
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 32
Mladost TSK
Bački Jarak
Dalmatinac
Riđica
28 : 32
Pančevo
Pančevo
Umčari
Umčari
21 : 18
Udarnik 2
Lozovik
Ub
Ub
38 : 18
Gučevo
Banja Koviljača
Rusin
Ruski Krstur
30 : 19
Sivac 69/2
Sivac
Obilić
Novi Kneževac
30 : 27
Grafičar
Bezdan
Zrenjanin
Zrenjanin
27 : 26
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Jedinstvo
Bočar
25 : 32
Dolovo 2
Dolovo
Titel
Titel
27 : 31
ŽSK 1955
Žabalj
Proleter (Ž)
Zrenjanin
27 : 23
Temerin
Temerin
Obilić
Novi Kneževac
19 : 19
Partizan
Iđoš
Petrovaradin
Petrovaradin
43 : 4
Sonta
Sonta

Futsal

Novi Sad
Novi Sad
2 : 7
Apa Futsal
Apatin
Indians 2013
Inđija
4 : 6
Forum
Vršac

Hokej

Triglav
Kranj
2 : 0
Mladost
Zagreb
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
ECE Celje
Celje