XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 739 utakmica za dan
Nedelja, 14 April 2019

Fudbal

TSC
Bačka Topola
1 : 0
Inđija
Inđija
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Bežanija
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
4 : 1
Zlatibor
Čajetina
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 0
Sinđelić
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Sloboda
Užice
Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Borac
Čačak
GOŠK
Gabela
3 : 2
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Arsenal
Tivat
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Berane
Berane
1 : 3
Igalo
Herceg Novi
Jezero
Plav
1 : 0
Bokelj
Kotor
Kom
Podgorica
1 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Otrant
Ulcinj
0 : 0
Dečić
Tuzi
Zabjelo
Podgorica
1 : 4
Drezga
Piperi
Polet Stars
Nikšić
6 : 1
Gorštak
Kolašin
Bratstvo
Cijevna
3 : 0
Ribnica
Podgorica
Adria
Podgorica
0 : 0
Karioke
Podgorica
Brskovo
Mojkovac
5 : 1
Polimlje
Murino
Hajduk
Bar
0 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
Cetinje
Cetinje
5 : 1
Sloga (R)
Radovići
Železničar
Pančevo
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Borac
Sakule
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Drina
Ljubovija
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
Temnić 1924
Varvarin
5 : 1
Pukovac
Pukovac
Jagodina Tabane
Jagodina
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Grafičar
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
BSK Borča
Borča
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Prva Iskra
Barič
1 : 3
Zvezdara
Beograd
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Sremac Vojka
Vojka
1 : 1
Tatra
Kisač
Hajduk (B)
Beška
2 : 2
Jugović
Kać
Hajduk (D)
Divoš
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Tisa
Adorjan
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Budućnost
Mladenovo
2 : 2
Crvenka
Crvenka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Bajša
Bajša
Real
Podunavci
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane 1931
Raška
3 : 1
Apolon 2018
Kovači
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
OFK Napredak
Markovac
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Borac 1932
Ralja
Zvižd
Kučevo
1 : 1
RSK
Rabrovo
Homoljac
Žagubica
3 : 7
Rudar
Stamnica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 2
Karađorđe
Topola
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Ribnica
Mionica
Brezovica
Brezovica
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
OFK Osečina
Osečina
3 : 6
Radnički (V)
Valjevo
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Borac
Lešnica
0 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 8
Mačva 2005
Bogatić
Radjevac
Krupanj
1 : 1
OFK Divci
Divci
Sloboda
Čačak
3 : 0
Budućnost
Arilje
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Vlasina
Vlasotince
6 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 1
Jablanica
Medveđa
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Budućnost
Orašje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 1
OFK Niš
Niš
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Rembas
Resavica
3 : 2
Morava 1918
Ćuprija
OFK Lugomir
Rakitovo
5 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Levač
Rekovac
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Jastrebac (B)
Blace
Napredak (D)
Drenovac
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Juhor
Obrež
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Bukovik
Razanj
Moravica
Subotinac
0 : 0
Orljane
Orljane
Malošište
Malošište
7 : 1
BSK
Bogovina
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Torlak
Kumodraž
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
BSK Baćevac
Baćevac
1 : 0
Borac
Lazarevac
Komgrap
Beograd
5 : 2
Turbina
Vreoci
Hajduk
Beograd
1 : 3
Leštane
Leštane
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Polet
Nakovo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 1
Lehel
Mužlja
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 0
Rusanda
Melenci
2. Oktobar
Kumane
1 : 3
Delija
Mokrin
Lipar
Lipar
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 3
Budućnost (P)
Parage
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Slavija
Pivnice
Kulpin
Kulpin
0 : 6
Stari Grad
Bačka Palanka
Polet (S)
Sivac
3 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Kula
Kula
2 : 1
ŽAK
Sombor
Polet (NK)
Novi Karlovci
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Kupinovo
Kupinovo
0 : 4
Jadran
Golubinci
Železničar
Inđija
1 : 0
Borac (K)
Klenak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Graničar 1924
Adaševci
2 : 2
Sloven
Ruma
PSK Putinci
Putinci
2 : 4
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Lokomotiva
Lapovo
5 : 2
Junkovac
Junkovac
BSK
Belosavci
1 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Banja
Banja
1 : 2
Mladi rudar 1954
Bukovik
Borac
Pajsijević
3 : 3
ŽSK
Žirovnica
Trnava
Donja Trnava
0 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 1
Sloga Bat 1924
Batočina
Index
Novi Sad
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
TSK
Temerin
7 : 1
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Bačka
Đurđevo
Jadran
Feketić
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Đurđin
Đurđin
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Sloga
Ostojićevo
Iskra
Kucura
2 : 1
Napredak
Nadalj
Juhor
Glavinci
1 : 0
Javor
Sladaja
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Partizan
Glogovac
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
Kolare
Kolare
1 : 3
Bratstvo
Međureč
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 2
OFK Batinac
Batinac
Napredak
Zlatovo
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
Srem
Jakovo
3 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Atakante
Beograd
1 : 7
Dunav
Veliko Selo
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Borac (P)
Progar
Crvenka
Borča
1 : 0
Zmaj
Zemun
Institut
Zemun Polje
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Strelac
Mislođin
3 : 1
Lisović
Lisović
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Radnički
Rudovci
1 : 0
Šumadija
Šopić
Mladost (C)
Cvetovac
9 : 0
Rušanj
Rušanj
Budućnost
Dudovica
6 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Borac
Arnajevo
2 : 1
Zabrežje
Zabrežje
Kosmaj
Ralja
1 : 6
Vrčin
Vrčin
Ropočevo
Ropočevo
1 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Boleč
Boleč
Kovačevac
Kovačevac
3 : 0
Kosmajac
Koraćica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Slatina
Slatina
0 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Lunjevica
Lunjevica
4 : 3
Parmenac
Parmenac
Rudar
Bresnica
4 : 5
Napredak
Svračkovci
Mladost
Preljina
1 : 3
Ozrem
Ozrem
Spartak
Trnava
3 : 5
Jedinstvo (P)
Puhovo
Rakova
Rakova
2 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Mataruge
Mataruge
Gruža
Vitanovac
0 : 5
Budućnost
Konarevo
Lasta
Vitkovac
0 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Napredak
Gračac
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Stubal
Stubal
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Ribnica
Jovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 1
Kupci
Kupci
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Meševo
Meševo
8 : 1
Čitluk
Čitluk
FUD
Brus
5 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Vinogradar
Zleginje
6 : 5
13. April
Lomnica
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Šanac
Šanac
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Sindjelić
Lipnica
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Sloga (BO)
Bogosavac
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
6 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost (PR)
Prnjavor
7 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Strela
Ivanovo
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Dolina
Padina
Partizan (U)
Uljma
3 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Polet
Izbište
Borac (St)
Starčevo
0 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Partizan (G)
Gaj
0 : 2
Potporanj
Potporanj
Železničar
Požarevac
3 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Budućnost
Vezičevo
Obilić
Živica
3 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
Borac (K)
Klenovnik
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Borac (Ž)
Žabari
4 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga
Korman
3 : 2
Radnički 1924
Kočane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 0
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
3 : 2
Naisus 1977
Rožina
Radnički 1947
Čapljinac
5 : 2
Palilula
Aleksinac
Padina
Padina
4 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Elid
Donji Dušnik
3 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Sloga
Kobišnica
10 : 0
Krivelj
Krivelj
Branik
Štubik
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Radnički (K)
Klokočevac
6 : 1
BSK
Bukovče
Ključ
Podvrška
1 : 3
OFK Bor
Bor
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 3
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tešnjar
Valjevo
0 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Trlić
Trlić
Mladost
Dračić
3 : 0
Radnik
Ub
Sloboda
Grbice
0 : 1
Budućnost
Resnik
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Korićani
Korićani
3 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 0
Šumadija 1934
Drača
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Čajetina
Čajetina
Polet
Rasna
3 : 1
Ariljska rampa
Požega
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Savinac
Visibaba
Perućac
Perućac
6 : 1
Lauš
Lopaš
Jedinstvo
Kalenić
4 : 3
Prvi partizan
Užice
Sečica
Seča reka
2 : 0
Ježevica
Ježevica
Mladost 1959
Vinarce
1 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
OFK Brza
Brza
2 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Progres
Ladovica
3 : 0
Mladi borac
Živkovo
Čekmin
Čekmin
3 : 3
Sloga
Lipovica
Bobište
Bobište
4 : 2
Železničar
Brestovac
Umac
Miroševce
3 : 1
Šumadija
Razgojna
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Vučje
Vučje
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Polet
Stajkovce
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
Radnički 1946
Lubnica
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
14.04.2019
16:00
slobodno kolo
Omladinac
Grezna
4 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Malinik
Podgorac
0 : 3
Trebič
Sokobanja
Sloga (M)
Minićevo
0 : 4
Kosovo
Zvezdan
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 5
OFK 019
Zaječar
Borac
Barje Čiflik
3 : 0
Padež
Petrovac
Gnjilan
Gnjilan
5 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Spartak
Pirot
0 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
3 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Čegar 2013
Kamenica
3 : 1
Proleter
Donja Vrežina
Vrtište
Vrtište
7 : 3
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (L)
Lalinac
4 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
4 : 5
Ternoci
Trnovac
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Pavlovac
Pavlovac
1 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 0
OFK Alakince
Alakince
Levosoje
Levosoje
0 : 2
Čelik
Belo polje
Sitnica
Lepina
3 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 5
Moravac
Vrbovac
Glama
Koretište
4 : 1
Mineralac
Klokot
Joševa
Joševa
1 : 1
Rudar
Radljevo
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Mladost
Vračević
Šarbane
Šarbane
1 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Čučuge
Čučuge
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 0
Kalenić
Kalenić
Vrelo
Vrelo
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 1
Jedinstvo
Dren
Borac
Ušće
5 : 1
Rvati
Obrenovac
Skela
Skela
3 : 1
Pobednik
Piroman
Posavina
Stubline
3 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Titel
Titel
0 : 5
Veternik
Veternik
Borac
Rakovac
1 : 6
OFK Futog
Futog
Moskva
Budisava
3 : 2
Dinamo
Budisava
Hajduk
Gardinovci
0 : 3
Bačka
Begeč
Čenej
Čenej
3 : 1
Obilić
Vilovo
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Sloga (M)
Margita
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
1 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Garevina
Garevina
Polet 57
Milutovac
6 : 1
Rubin
Donji Stupanj
Omladinac
Pojate
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Mladost
Toljevac
1 : 0
Trudbenik
Stalać
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Sloga (L)
Lozna
Gradina
Pejovac
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Vinogradar
Crkvenac
0 : 3
Vinorača
Vinorača
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
Šantarovac
Šantarovac
0 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (T)
Tečić
4 : 2
Blagotin
Belušić
Ursule
Ursule
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Radnički
Tekija
3 : 5
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost
Miliva
3 : 1
Beljanica
Strmosten
Mladost (J)
Jovac
4 : 0
Napredak
Stubica
Orlovi
Jasenovo
8 : 0
Istok 63
Plana
Omladinski
Paraćin
3 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Zadrugar
Lazarevo
2 : 3
Tamiš
Farkaždin
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 1
Borac
Rajković
Mladost (L)
Latković
1 : 0
Lukavac
Lukavac
Popadić
Popadić
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Polet
Popučke
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 2
Komanice
Komanice
Jadar 2013
Valjevo
4 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
13. Maj
Zemun
2 : 1
Dedinje
Beograd
011
Beograd
1 : 3
Umka
Umka
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
Penjarol
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 2
Rekreativo 011
Beograd
BUSK
Beograd
0 : 0
Busije
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 2
Mladi Proleter
Beograd
Pinosava
Pinosava
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Zuce
Zuce
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 1
Minel
Ripanj
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Sloga (V)
Voganj
Graničar
Obrež
0 : 4
Donji Srem 2015
Pećinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
BSK
Bešenovo
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 2
Napredak
Žarkovac
Šumar
Ogar
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Djurinci
Đurinci
2 : 0
Rudar 2012
Babe
Vojvoda
Dučina
1 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
OFK Rogača
Rogača
2 : 2
Stojnik
Stojnik
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
Sibnica
Sibnica
1 : 4
Popović
Popovići
Vis
Parcani
3 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Borac (V)
Vraneši
7 : 2
Partizan
Vrba
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Progorelica
Progorelica
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 4
Mladost
Vrdila
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 4
Tavnik
Tavnik
Borac (A)
Adrani
0 : 4
Mladi Radnik 1925
Grdica
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Lazac
Lazac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
0 : 3
Partizan
Bumbarevo Brdo
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
3 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 2
Marjan
Knić
Sloga (M)
Milatovac
5 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 3
Guncate
Guncati
Velika Mostanica
Velika Mostanica
0 : 2
Barajevo
Barajevo
Vojvodina
Bašaid
7 : 0
Terekves
Hetin
Napredak (Č)
Čestereg
0 : 2
Jedinstvo
Bočar
Roham
Nova Crnja
4 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Napredak (BT)
Banatska Topola
5 : 0
Bega
Novi Itebej
1.Oktobar
Srpski Itebej
5 : 1
Proleter
Međa
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
3 : 5
Vidojevica
Lešnica
Borac
Kozjak
4 : 2
Sloga
Straža
Mladost
Brezjak
2 : 1
Antimon
Zajača
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 0
Kopljari
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
2 : 2
Sloga
Zagorica
Ranilović
Ranilović
0 : 6
Jasenica
Božurnja
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Borac
Kloka
3 : 1
Brezovac
Brezovac
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 0
Vrbica
Aranđelovac
BSK
Belanovce
2 : 1
Radnički
Pertate
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Todorovce
Todorovce
3 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Moravac
Pečenjevce
3 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Real
Donja Jajina
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Sloboda
Donje Brijanje
5 : 0
Gradac
Konopnica
Radnik Sušica
Kukulovce
3 : 1
Milanovo
Milanovo
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 5
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Premijer
Badovinci
1 : 0
Gorki
Glušci
Milicionar
Bogatić
4 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 1
Cer
Petkovica
Majur
Majur
3 : 2
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 2
Drina
Badovinci
Sava
Mrđenovac
5 : 2
Radnički
Koceljeva
Provo 2015
Provo
4 : 0
Sloga (MA)
Matijevac
Šipurske livade
Šabac
1 : 0
Sloga (KR)
Krnić
Trešnjevka
Trbusac
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Rankovac
Nakučani
2 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Dobrava
Vukošić
6 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tromedja
Majdan
1 : 8
Tisa
Padej
Čoka
Čoka
0 : 1
Potisje
Kanjiža
Jadran
Sanad
2 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Graničar
Đala
6 : 1
Hajduk
Podlokanj
Mladost
Mali Bač
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Slavija
Bođani
0 : 5
Budućnost
Gložan
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 1
Sloga
Plavna
Bačka (D)
Despotovo
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
Borac
Vizić
1 : 0
Bačka 1945
Bačka Palanka
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Polet (V)
Voluja
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Dizel
Bare
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Vihor
Маljurevac
2 : 0
Desine
Desine
Stig 1955
Beranje
4 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Polet (B)
Bikinje
0 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Manastirica
Manastirica
4 : 2
BSK
Bošnjak
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 2
Zadrugar (T)
Tabanovac
Napredak (S)
Simićevo
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (B)
Busur
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost (R)
Radičević
1 : 3
Obilić
Zmajevo
Tomislavci
Tomislavci
2 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Budućnost
Savino Selo
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 2
Petka
Petka
Mladi Borac
Županjac
2 : 5
Polet
Mirosaljci
Napredak
Korbovo
5 : 0
Pontes
Kostol
Egeta
Brza Palanka
2 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Omladinac
Vajuga
2 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
4 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 2
OFK Student
Mladenovac
Markovac
Markovac
3 : 2
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Sloga
Granice
1 : 3
Šepšin
Šepšin
Omladinac
Rajkovac
1 : 1
Borac
Amerić
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Pobeda
Samoš
Omladinac 1927
Opovo
3 : 0
Vojlovica 2018
Vojlovica
Slavia
Kovačica
2 : 0
Mundial
Pančevo
Mršinci
Mršinci
1 : 1
Prijatelji
Čačak
Vujan
Prislonica
2 : 4
Morava (K)
Katrga
Mladost (A)
Atenica
3 : 1
Kej
Čačak
Planinac
Vujetinci
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Omladinac
Seone
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Landol
Landol
4 : 2
7. Juli
Vodanj
OFK Slavija
Smederevo
1 : 9
Vrbovac
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 3
Jezava
Smederevo
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
4 : 1
Vučak
Vučak
Pobeda
Držina
5 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Rongo Siti
Pirot
1 : 0
Temac
Temska
Željuša
Željuša
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Mladost
Kruščić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
OFK Šikara
Sombor
1 : 2
Terekveš
Svilojevo
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Partizan
Kupusina
Hajduk
Stapar
0 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Borac
Trnjane
2 : 4
Škriljac
Bradarac
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Polet (V)
Vitoševac
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Jastrebac
Tešica
Gredetin
Gredetin
1 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 2
Žednik
Stari Žednik
Bikovo
Bikovo
2 : 1
Solid
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
4 : 0
Palić
Palić
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 4
Čantavir
Čantavir
Omladinac
Kalimanići
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
1 : 3
Brezak
Pranjani
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
1 : 2
Šumadija
Brdjani
Ozremica
Beršići
1 : 4
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
1 : 7
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 11
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Voćar
Kotraža
8 : 0
Gradina
Rti
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 3
Bjelica
Milatovići
Dedinje Junajted
Guča
2 : 3
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
4 : 0
Radnički
Turica
Sloga
Kaona
1 : 2
Bratstvo
Dljin
Gorušica
Viča
4 : 2
Jelica
Goračići
Sokograd
Sokobanja
2 : 2
Napredak
Jošanica
Palilulac
Šarbanovac
5 : 1
Mladost
Resnik
Slemen
Milušinac
4 : 2
Rtanj
Vrmdža
Ćava
Grošnica
0 : 2
Kolonija
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 3
Košutnjak
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 3
Divostin
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
1 : 1
Zastava
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
0 : 7
Maršić
Maršić
Glumač
Glumač
5 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 4
Duškovci
Duškovci
Bakionica
Bakionica
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
4 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
4 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Rujnik
Rujnik
1 : 4
Supovac
Supovac
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 2
Durlan Siti
Niš
Radnički 1936
Trupale
3 : 1
Sloga 1948
Malča
Jasenovik 2018
Jasenovik
1 : 2
Delijski Vis
Niš
Urovica
Urovica
0 : 0
OFK Sikole
Sikole
Rečka
Rečka
1 : 2
Vrelo
Šarkamen
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 2
Polet
Jabukovac
Mladost
Karbulovo
1 : 4
Miloševo
Miloševo
Knežica
Knežica
2 : 2
Mekiš
Mekiš
Toplica
Šarlinac
4 : 0
10. februar
Šajinovac
Podunavac
Ritopek
1 : 4
Zaklopača
Zaklopača
Torpedo
Lojanice
0 : 6
Mrovska
Mrovska
Hajduk
Debrc
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 3
Verko
Suvo Selo
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Borac
Zrenjanin
0 : 2
Tisa 1933
Taraš
Partizan
Tomaševac
0 : 3
Zlatica
Zlatica
KSK Konak 1926
Konak
2 : 4
Proleter
Neuzina
Budućnost
Lebina
3 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
BSK Buljane
Buljane
Napredak
Svojnovo
7 : 0
Popovac
Popovac
Jedinstvo
Ratare
2 : 4
Sloga
Donje Vidovo
Heroj
Busilovac
2 : 1
ISK Izvor
Izvor
Morava
Mrsać
2 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost 1925
Oplanići
2 : 0
Šumadija
Šumarice
Zgodačica
Godačica
0 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Magnohrom
Kraljevo
2 : 2
Milakovac 2018
Milakovac
Mladost 1981
Štulac
9 : 2
Studen Vitez
Studenica
Jedinstvo 2017
Tutin
4 : 0
Omladinac
Drakčići
Veternica
Leskovac
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Jašunja
Jašunja
5 : 3
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Turekovac
Turekovac
2 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Badince
Badince
4 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Bojić
Bojić
1 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Mladost Svileuva
Svileuva
1 : 3
Galeb
Cerovac
Žabar
Žabar
0 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Volujac
Volujac
2 : 1
Mladost Slatina
Slatina
Zablaće
Zablaće (Šabac)
7 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Borac BTG
Batalage
1 : 4
Cerić
Miokus
Korman
Korman (Šabac)
2 : 1
OFK Varna
Varna
Bair
Bogatic
5 : 1
Mladost (O)
Očage
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 4
Radnik
Glogovac
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 5
Omladinac
Bogatic
Mladi radnik
Junkovac
3 : 1
OFK Burovo
Burovo
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Omladinac
Bunar
3 : 2
Mladost
Bukovče
Belica
Belica
0 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Crni Vrh
Deonica
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Napredak
Staro Lanište
0 : 3
GFK Tabane
Jagodina
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Ljubičevo
Ljubičevo
7 : 1
Moravac 1933
Dragovac
Proleter 1932
Požarevac
0 : 3
Sopot
Požarevac
BSK 1931
Brežane
0 : 4
Batovac
Batovac
Morava 1932
Prugovo
2 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Mlava (B)
Bratinac
4 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga 1936
Kasidol
0 : 0
Sloga (D)
Drmno
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 2
Metalac
Požarevac
Pocerina
Jevremovac
1 : 6
Dumača
Pocerski Metković
Partizan
Drenovac
1 : 2
Omladinac
Slepčević
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Napredak
Ševarice
Brgule
Brgule
2 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Omladinac
Kalinovac
4 : 0
Budućnost 1995
Slatina
OFK Takovo
Takovo
1 : 5
Jedinstvo
Milorci
Sloga
Vrhovine
4 : 2
Vukona
Vukona
Dinamo (S)
Sonta
4 : 1
Telečka
Telečka
Graničar (R)
Riđica
1 : 2
Stanišić 1920
Stanišić
slobodan tim 1
Trnavac
14.04.2019
16:00
Kastrum
Gamzigrad
slobodan tim 2
Nikoličevo
14.04.2019
16:00
Borac
Vražogrnac
Udarnik 2015
Ćovdin
2 : 5
Krilaš
Ćovdin
Vukan
Ždrelo
1 : 4
Mladost
Ranovac
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
8 : 0
Kotlenik (G)
Guncati
Bečevica
Bečevica
2 : 8
Jedinstvo
Oplanić
Trstenica
Trstenica
0 : 1
Partizan
Draževac
Crvena Zastava
Obrenovac
5 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Mali korak
Oglađenovac
14.04.2019
15:00
Dupljaj
Dupljaj
OFK Senjak
Valjevo
1 : 0
Dračić 2018
Dračić
Sloga Gorić
Valjevo
2 : 6
Kotešica
Kotešica
Bujačić
Valjevo
10 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Beloševac
Beloševac
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Banat
Ilandža
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Planinac
Rivica
0 : 4
Dunav
Novi Slankamen
Sloga (M)
Maradik
1 : 0
Car Uroš
Jazak
Sloga (K)
Krnješevci
0 : 5
Radnički
Irig
ČSK 1939
Čortanovci
6 : 0
Borac
Jarkovci
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 3
Vojvodina
Neradin
Jedinstvo (R)
Ruma
2 : 1
Polet
Nikinci
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 1
Borac
Stejanovci
Graničar
Grabovci
4 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Kalipolje
Žabare
1 : 2
Budućnost (B)
Blaznava
Krćevac 04
Krćevac
1 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 1
Topoljak
Grabovac
Rujišnik
Rujišnik
14.04.2019
12:00
Mladost
Mala Drenova
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Vinogradar
Riljac
14.04.2019
12:00
Stevka Božurevka
Božurevac
Sloga
Topolovnik
2 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Srednjevo
Srednjevo
0 : 4
Mirko Tomić
Tribrode
Mladi Borac
Majilovac
1 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Ram
Ram
3 : 1
Pek
Kusiće
Baštovan 2015
Carevac
4 : 0
Kumane
Kumane
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 1
Napredak 1927
Toponica
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 2
Stig (C)
Crljenac
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Mladost (CK)
Crni kao
6 : 2
Mladi borac 2018
Vojinovac
Hajduk
Jovanovac
2 : 3
Kremenac
Rogojevac
Dobrača
Dobrača
3 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Barič
Barič
4 : 0
Električar
Šuvajić
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 1
OFK Vinci
Vinci
Mladost 1970
Radoševac
1 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Parcane
Parcane
0 : 3
OFK Marenovo
Marenovo
OFK Orašje
Orašje
0 : 6
Velika Morava
Selo Varvarin
Gradac
Pločnik
3 : 3
Mladi radnik
Bačina
Lipar
Donji Račnik
2 : 4
GFK Strelište
Jagodina
Crystal Palace
London
1 : 3
Manchester City
Manchester
Liverpool
Liverpool
2 : 0
Chelsea
London
Athletic Club
Bilbao
3 : 2
Rayo Vallecano
Madrid
Girona
Girona
0 : 1
Villarreal
Villarreal
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 1
Eibar
Eibar
Real Valladolid
Valladolid
2 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
Valencia
Valencia
3 : 1
Levante
Valencia
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 0
Hertha BSC
Berlin
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 3
Augsburg
Augsburg
Fortuna
Düsseldorf
1 : 4
Bayern
München
Fiorentina
Firenze
0 : 0
Bologna
Bologna
Torino
Torino
1 : 1
Cagliari
Cagliari
Sampdoria
Genova
2 : 0
Genoa
Genova
Frosinone
Frosinone
1 : 3
Internazionale
Milano
Chievo
Verona
1 : 3
Napoli
Napoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 0
Parma
Parma
Lille
Villeneuve d'Ascq
5 : 1
PSG
Paris
Montpellier
Montpellier
2 : 1
Toulouse
Toulouse
Rennes
Rennes
0 : 0
Nice
Nice
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Crvena zvezda
Beograd
11 : 0
Požarevac
Požarevac
Radnički 2012
Niš
0 : 2
Zemun
Zemun
Lavice Dubočica
Leskovac
6 : 0
Polet
Sivac
Mačva
Šabac
1 : 1
Rad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Heroj Polet
Jajinci
3 : 1
Požega
Požega
Šabac
Šabac
3 : 0
Sloga 036
Kraljevo
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Levač
Rekovac
0 : 2
Jagodina
Jagodina
Voždovac
Beograd
5 : 1
Inđija
Inđija
Jedinstvo
Ub
1 : 0
BASK
Beograd
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Hajduk 1912
Kula
Omladinac
Novi Banovci
4 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Prva Iskra
Barič
2 : 4
Polet
Grabovac
Voždovac
Beograd
2 : 1
Sloboda
Užice
Partizan
Beograd
4 : 0
Real Niš
Niš
Zemun
Zemun
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Spartak
Subotica
3 : 0
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
RFK N.S. 1921
Novi Sad
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Omladinac 2014
Ljig
4 : 0
Jadar 07
Loznica
Vodojaža
Grošnica
10 : 0
Partizan 1945
Darosava
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 4
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Cement
Beočin
2 : 6
Proleter (NS)
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
2 : 4
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
1 : 9
Radnički (NP)
Nova Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 6
Tekstilac
Odžaci
Bečej 1918
Bečej
2 : 5
Mladost APA
Apatin
Radnički 1905
Bajmok
2 : 6
Bačka 1901
Subotica
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 0
Brodarac MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
0 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
Studentski Grad MK
Novi Beograd
6 : 1
O11 MK
Beograd
Polet
Grabovac
2 : 0
Budućnost
Zvečka
Duboko
Mala Moštanica
8 : 3
Urovci
Urovci
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Borac (S)
Sakule
1 : 13
Coerver junior FA
Vršac
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 12
Vojvodina
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
1 : 4
Petrika
Novi Sad
Inđija
Inđija
0 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 5
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Čantavir
Čantavir
2 : 4
Bajša
Bajša
Spartak
Subotica
8 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Tavankut
Tavankut
Mladost APA
Apatin
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
CFK
Vrbas
TSC
Bačka Topola
6 : 2
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Arena Su
Subotica
4 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Spartak
Subotica
Partizan
Draževac
4 : 2
Posavina
Stubline
OLE
Zemun
3 : 4
Studentski Grad
Beograd
IMT
Beograd
3 : 3
Radnički
Obrenovac
DIF
Beograd
1 : 8
Radnički NB
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Tisa
Adorjan
1 : 4
Bačka
Mol
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Homoljac
Žagubica
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Železničar
Požarevac
9 : 0
Obilić
Živica
Mačva
Šabac
1 : 5
Požarevac
Požarevac
Plana
Velika Plana
2 : 2
Karađordje
Topola
Šabac
Šabac
14.04.2019
14:00
Sloga 036
Kraljevo
AFK
Ada
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Arena SU
Subotica
3 : 5
TSC
Bačka Topola
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 3
IMT
Beograd
Pazar Juniors B
Novi Pazar
1 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Kolubara 1
Lazarevac
13 : 0
Borac
Arnajevo
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Sloboda 1
Stubica
Napredak
Medoševac
4 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Omladinac
Ljig
4 : 1
Sloboda 2
Stubica
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 2
Kalimero
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 0
Omladinac
Ljig
Real 2
Lazarevac
5 : 1
Real 1
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
1 : 0
Kalimero
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 4
Sloboda
Stubica
ŽFK Borac
Lazarevac
0 : 9
Kolubara 2
Lazarevac

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
107 : 69
Budućnost VOLI
Podgorica
Rtanj
Boljevac
69 : 94
Konstantin
Niš
Borča 2
Beograd
75 : 70
Zvezdara
Beograd
BASK
Beograd
69 : 84
Barajevo Bambi
Barajevo
Star
Novi Ledinci
88 : 94
Mladost Veternik
Veternik
Žitko Basket
Beograd
74 : 56
Astra
Beograd
LA Basket
Beograd
71 : 103
Vizura
Beograd
021
Novi Sad
60 : 68
Crvena zvezda Kombank
Beograd

Odbojka

Gračanica
Gračanica
0 : 3
Putevi
Ivanjica
Partizan
Lipljan
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Sloven
Ruma
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Radnički 2
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 1
21. maj
Beograd
AS
Beograd
3 : 1
Železničar
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Dunav
Beograd
3 : 0
SPAS
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
1 : 3
Beograd 2
Beograd
Avala
Beograd
3 : 1
Vizurine Ajkulice
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
3 : 0
21. maj
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Sterija
Novi Beograd
Roda
Beograd
3 : 1
AS Batajnica
Batajnica
Kralj
Beograd
3 : 1
Radnicki
Novi Beograd

Rukomet

Crvena Zvezda
Mokrin
35 : 29
Dolovo
Dolovo
Mladost
Vršac
21 : 21
Radnički 1958
Šid
Metalac
Kraljevo
45 : 31
Sloga
Kraljevo
Šamot 65 2
Aranđelovac
48 : 38
Karađorđe
Topola
Rtanj
Boljevac
32 : 24
Heba
Bujanovac
Paraćin
Paraćin
30 : 26
Jastrebac
Blace
Radnički
Novi Sad
28 : 33
Potisje Pleteks
Ada
Metalac
Futog
35 : 28
Senta
Senta
Budućnost
Alibunar
39 : 29
Dalmatinac
Riđica
Crvena zvezda 2
Beograd
32 : 27
Barič
Barič
Lazarevac
Lazarevac
21 : 28
Ub
Ub
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
32 : 22
Gučevo
Banja Koviljača
Novi Pazar 2
Novi Pazar
32 : 31
Sloga KV 2
Kraljevo
Užice
Užice
32 : 27
Radnicki 1964 2
Kragujevac
Mokra Gora 2
Zubin Potok
23 : 36
Arilje
Arilje
Nišava
Niš
37 : 28
Železničar 1949 - 2
Niš
Borac
Bački Gračac
32 : 23
Graničar
Gakovo
Sivac 69/2
Sivac
24 : 35
Rusin
Ruski Krstur
Grafičar
Bezdan
36 : 28
Obilić
Novi Kneževac
Dolovo 2
Dolovo
21 : 28
Jedinstvo
Bočar
Radnicki (K)
Kovin
32 : 20
Vladimirovac
Vladimirovac
Beočin 1959
Beočin
17 : 55
ŽSK 1955
Žabalj
Medicinar
Šabac
26 : 22
Mladost
Nova Pazova
Pirot
Pirot
33 : 35
Železničar
Inđija
Vrbas
Vrbas
26 : 21
Napredak 12
Kruševac
Kučevo
Kučevo
24 : 21
Sloga
Petrovac na Mlavi
Radnički
Bajmok
34 : 28
Mladost
Srpska Crnja
Halas Jožef
Ada
35 : 15
Ravangrad
Sombor
Mladi radnik
Radinac
36 : 24
Crvena zvezda
Beograd
Medicinar 2
Šabac
35 : 26
Loznica grad
Loznica
Beograd
Beograd
33 : 27
ORK Loznica
Loznica
Žitorađa
Žitorađa
29 : 21
Đerdap
Kladovo
Bor - RTB 2
Bor
21 : 26
Rtanj
Boljevac

Vaterpolo

Crvena zvezda
Beograd
8 : 12
Palilula
Beograd
Vračar
Beograd
1 : 15
Taš 2000
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
16 : 7
Senta
Senta

Futsal

Banjica
Beograd
1 : 3
Bečej
Bečej
Babušnica 2011
Babušnica
6 : 2
Ozren
Sokobanja
Prokuplje
Prokuplje
6 : 3
Radnik
Surdulica