XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 396 utakmica za dan
Nedelja, 25 Novembar 2018

Fudbal

Partizan
Beograd
6 : 0
Dinamo
Vranje
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Inđija
Inđija
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 5
TSC
Bačka Topola
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Trajal
Kruševac
Sinđelić
Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Sloboda
Užice
Bežanija
Beograd
1 : 2
Borac
Čačak
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Sloboda
Tuzla
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
GOŠK
Gabela
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Berane
Berane
0 : 4
Dečić
Tuzi
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Otrant
Ulcinj
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 0
Arsenal
Tivat
Ribnica
Podgorica
2 : 3
Adria
Podgorica
Zabjelo
Podgorica
0 : 2
Drezga
Piperi
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 2
Cetinje
Cetinje
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Cement
Beočin
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Kabel
Novi Sad
Borac
Sakule
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Drina
Ljubovija
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
Car Konstantin
Niš
5 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
1 : 0
Budućnost
Popovac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Zvezdara
Beograd
3 : 2
BSK Borča
Borča
Prva Iskra
Barič
1 : 5
IMT
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 5
Jedinstvo
Surčin
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Hajduk (D)
Divoš
Tatra
Kisač
3 : 1
Podunavac
Belegiš
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jugović
Kać
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Budućnost
Mladenovo
0 : 1
Mladost (T)
Turija
Tisa
Adorjan
4 : 0
Polet (K)
Karavukovo
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
Tekstilac
Odžaci
0 : 3
Bajša
Bajša
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 1
Jablanica
Medveđa
OFK Niš
Niš
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Sloga
Despotovac
Jastrebac (B)
Blace
1 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Juhor
Obrež
5 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Žitorađa
Žitorađa
1 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Napredak (D)
Drenovac
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 4
Rembas
Resavica
Levač
Rekovac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Hajduk Veljko
Negotin
6 : 0
Orljane
Orljane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 3
OFK Slatina
Bor
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Bukovik
Razanj
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 1
Đerdap
Kladovo
Malošište
Malošište
1 : 2
Moravica
Subotinac
BSK Baćevac
Baćevac
1 : 0
Torlak
Kumodraž
Sremčica
Sremčica
4 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Budućnost
Zvečka
2 : 1
Sopot
Sopot
Borac
Lazarevac
0 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Turbina
Vreoci
1 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Borac
Aleksandrovo
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Radnički 1911
Jaša Tomić
6 : 0
2. Oktobar
Kumane
Naftagas
Elemir
3 : 1
Banat
Čenta
Omladinac FAM
Botoš
5 : 2
Delija
Mokrin
Lehel
Mužlja
3 : 0
Rusanda
Melenci
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 5
Kulpin
Kulpin
Lipar
Lipar
2 : 2
Polet (S)
Sivac
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
Kula
Kula
Slavija
Pivnice
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Borac 46
Obrovac
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Železničar
Inđija
4 : 0
Borac (M)
Martinci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Polet (NK)
Novi Karlovci
8 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Jadran
Golubinci
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Borac (K)
Klenak
8 : 7
Sloven
Ruma
Napredak
Popinci
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Plaskovac
Plaskovac
7 : 2
Mladi rudar 1954
Bukovik
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Jadran
Feketić
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 2
Napredak
Nadalj
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 1
Senta
Senta
Kolare
Kolare
2 : 5
Javor
Sladaja
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Hajduk
Čepure
Juhor
Glavinci
4 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Partizan
Glogovac
2 : 0
Napredak
Zlatovo
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 0
Omladinac
Šaludovac
Bratstvo
Međureč
4 : 2
OFK Batinac
Batinac
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Resavac
Subotica
Ozrem
Ozrem
1 : 3
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 3
Parmenac
Parmenac
Rakova
Rakova
4 : 2
Omladinac
Zablaće
Spartak
Trnava
4 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Mladost
Preljina
2 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Bresnica
4 : 5
Slatina
Slatina
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Ovčar
Markovica
Lasta
Vitkovac
0 : 3
Omladinac
Novo Selo
13. April
Lomnica
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Šanac
Šanac
5 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Sloga (M)
Majdevo
6 : 0
Čitluk
Čitluk
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
FUD
Brus
2 : 3
Meševo
Meševo
Sloga (BO)
Bogosavac
6 : 2
Mladi Borac
Dublje
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Karađorđe
Mišar
0 : 4
Mladost (PR)
Prnjavor
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 1
Duško
Klenje
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 0
Polet
Izbište
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Spartak 1911
Debeljača
1 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Potporanj
Potporanj
0 : 0
Dolina
Padina
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Sloga
Korman
4 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
Doljevac
Doljevac
7 : 0
Padina
Padina
Radnički 1924
Kočane
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Moravac
Čečina
1 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Naisus 1977
Rožina
3 : 2
Napredak 2012
Krušje
Palilula
Aleksinac
5 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 0
Pobeda
Golobok
Proleter 1947
Vranovo
3 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Podunavac
Udovice
1 : 2
Sloboda
Lipe
Polet
Trnovče
6 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga
Kobišnica
6 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 3
Ključ
Podvrška
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 4
OFK Bor
Bor
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
Borac (D)
Drenovac
5 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Sloboda
Grbice
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Slavija
Kragujevac
2 : 4
Jedinstvo
Petrovac
Budućnost
Resnik
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Progres
Ladovica
1 : 2
Bobište
Bobište
OFK Brza
Brza
3 : 2
Umac
Miroševce
Mladost 1959
Vinarce
3 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 2
OFK Morava
Leskovac
Mladi borac
Živkovo
6 : 3
Polet
Stajkovce
Sloga
Lipovica
0 : 1
Vučje
Vučje
Železničar
Brestovac
1 : 1
Šumadija
Razgojna
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 3
Malinik
Podgorac
Omladinac
Grezna
3 : 2
Sloga (M)
Minićevo
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
1 : 1
Midžor (K)
Kalna
Radnički 1946
Lubnica
25.11.2018
13:00
Slobodno kolo 2
slobodno kolo
25.11.2018
13:00
Ozren
Sokobanja
Trebič
Sokobanja
2 : 2
OFK 019
Zaječar
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Čegar 2013
Kamenica
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
5 : 1
Vrtište
Vrtište
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Budućnost
Prva Kutina
0 : 2
Palilulac
Niš
Proleter
Donja Vrežina
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Vulkan 1963
Brenica
1 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Vrelo
Vrelo
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Čučuge
Čučuge
0 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Ševac
Kusić
Mladost
Toljevac
3 : 0
Garevina
Garevina
Omladinac
Pojate
1 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Ušće
Grad Stalać
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 5
14. Oktobar
Izbenica
Rubin
Donji Stupanj
2 : 4
Gradina
Pejovac
Borac
Gornji Katun
1 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Sloga (L)
Lozna
Mladost (T)
Tečić
5 : 0
Vinorača
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Morava
Kočino Selo
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
Blagotin
Belušić
2 : 3
Partizan
Majur
Morava
Ribare
2 : 0
Sloga
Voljavče
Budućnost
Miliva
4 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Mladost (J)
Jovac
6 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Rudar (St)
Stenjevac
4 : 0
Orlovi
Jasenovo
Moravac 2015
Krušar
4 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Napredak
Stubica
0 : 1
Istok 63
Plana
Hajduk
Višnjićevo
7 : 0
Mladost
Buđanovci
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Napredak
Žarkovac
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
BSK
Bešenovo
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Šumar
Ogar
1 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
Sloga (V)
Voganj
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 3
Graničar
Obrež
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Moravac
Pečenjevce
0 : 1
Radnički
Pertate
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
BSK
Belanovce
4 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 3
Milanovo
Milanovo
Lemind 1953
Leskovac
5 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Tromedja
Majdan
0 : 4
Jadran
Sanad
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 5
Horgoš 1911
Horgoš
Bačka
Mol
3 : 0
Graničar
Đala
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 3
AFK
Ada
Tisa
Padej
1 : 2
Šampion
Orom
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Mršinci
Mršinci
3 : 2
Vujan
Prislonica
Malba
Žaočani
0 : 1
Mladost (A)
Atenica
BIP
Čačak
4 : 1
Planinac
Vujetinci
Morava (K)
Katrga
6 : 4
Čačak 94
Čačak
Kej
Čačak
3 : 0
Budućnost
Stančići
7. Juli
Vodanj
2 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
6 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Vučak
Vučak
4 : 2
OFK Slavija
Smederevo
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Jezava
Smederevo
Mladost
Umčari
1 : 7
Hajduk
Kamendol
Napredak
Svojnovo
6 : 3
Budućnost
Lebina
Razvitak
Mirilovac
1 : 0
Jedinstvo
Ratare
OFK Juhor 2016
Potočac
5 : 2
Radnik
Davidovac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Heroj
Busilovac
Popovac
Popovac
1 : 3
ISK Izvor
Izvor
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Badince
Badince
2 : 2
Napredak
Bogojevce
Jašunja
Jašunja
3 : 4
Navalin
Navalin
Rudar 1973
Rudare
3 : 2
Veternica
Leskovac
Jedinstvo
Milorci
0 : 2
Budućnost 1995
Slatina
Vukona
Vukona
0 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Sloga
Vrhovine
1 : 2
Murgaš
Murgaš
OFK Takovo
Takovo
0 : 3
Kolubara
Liso Polje
Omladinac
Kalinovac
5 : 0
Brgule
Brgule
Mladost
Pretoke
0 : 6
Kruševica 1980
Kneževac
Polet
Ljubić kod Knića
2 : 4
Čestin
Čestin
Kopaonik
Brus
6 : 0
Obilić
Mrmoš
AFC Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Arsenal
London
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Espanyol
Barcelona
1 : 3
Girona
Girona
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Real Valladolid
Valladolid
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Real Betis
Sevilla
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
4 : 1
Hannover 96
Hannover
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Werder
Bremen
Bologna
Bologna
0 : 0
Fiorentina
Firenze
Empoli
Empoli
3 : 2
Atalanta
Bergamo
Genoa
Genova
1 : 1
Sampdoria
Genova
Lazio
Roma
1 : 1
Milan
Milano
Napoli
Napoli
0 : 0
Chievo
Verona
Parma
Parma
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Amiens SC
Amiens
1 : 3
Olympique Marseille
Marseille
Montpellier
Montpellier
2 : 2
Rennes
Rennes
Nice
Nice
2 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Trajal
Kruševac
Internacional
Beograd
5 : 0
Inđija
Inđija
BASK
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 4
Borac (NS)
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
6 : 2
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Bor
Bor
0 : 6
Jagodina Tabane
Jagodina
Studentski Grad MK
Novi Beograd
1 : 5
Crvena zvezda MK
Beograd

Košarka

Cedevita
Zagreb
104 : 75
Krka
Novo Mesto
OKK Beograd
Beograd
91 : 81
Borac
Čačak
Sava
Beograd
65 : 78
Žarkovo 2
Beograd
Cerak
Beograd
72 : 77
BASK
Beograd
Futog Tupanjac MD
Futog
84 : 80
Sloven
Ruma
Star
Novi Ledinci
94 : 88
Nova Pazova
Nova Pazova
Jablanica
Medveđa
58 : 63
Radnik
Surdulica
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Smederevo 1953
Smederevo
76 : 61
Paraćin
Paraćin
Prva Petoletka
Trstenik
66 : 78
Radnički 1950
Kragujevac
Student
Bajina Bašta
67 : 75
Zlatar
Nova Varoš
Barajevo
Barajevo
79 : 72
Borča
Beograd
Astra
Beograd
60 : 89
BKK Radnički
Beograd
Sava
Beograd
65 : 78
Žarkovo 2
Beograd
Umka Džez
Beograd
81 : 84
Mladenovac
Mladenovac
Vitez
Beograd
71 : 59
Ras
Beograd
Cerak
Beograd
72 : 77
BASK
Beograd
Vizura
Beograd
90 : 89
Zvezdara
Beograd
Umka Džez
Beograd
81 : 84
Mladenovac
Mladenovac
Vitez
Beograd
71 : 59
Ras
Beograd
Duga
Šabac
66 : 59
Radnički 2016
Kragujevac
Karaburma
Beograd
66 : 71
Radnički (Bg)
Beograd
Sivac
Sivac
99 : 60
Jedinstvo
Novi Bečej
Proleter
Zrenjanin
66 : 59
Njegoš
Lovćenac
Gimnazijalac
Pirot
70 : 66
Sistem 2000
Smederevska Palanka

Odbojka

Banat
Vršac
3 : 2
Klek Srbijašume
Klek
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Borac (Par)
Paraćin
2 : 3
Mladost
Nova Pazova
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Lotus
Čačak
Ribnica 2
Kraljevo
2 : 3
Partizan
Lipljan
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Topličanin 97
Prokuplje
Vest
Šid
2 : 3
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
Botafogo
Novi Sad
3 : 0
Inđija
Inđija
Viner
Bor
1 : 3
Pin
Aleksinac
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
Ruma
Ruma
3 : 2
Borac (Ča)
Čačak
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Desetka
Niš
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Stampedo
Niš
Elan Volej
Srbobran
1 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Futog Vest
Futog
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
3 : 2
Partizan
Sremski Karlovci
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
Volley Stars
Kljajićevo
Stopanja
Stopanja
0 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Tutin
Tutin
3 : 1
Crnokosa Artos
Kosjerić
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan 2
Beograd
2 : 3
Ribnica
Mionica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Karadjordje
Topola
Akademija Singidunum
Beograd
1 : 3
Blok Aut
Beograd
Banat
Vršac
3 : 0
KI 0230
Kikinda
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Spartak 2
Subotica
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 1
Dunav Volej
Novi Sad
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
NS Tim
Novi Sad
Star
Novi Sad
3 : 0
Jadran
Golubinci
Beočin
Beočin
0 : 3
Bečej
Bečej
Grbić
Bački Jarak
3 : 2
Novi Sad 2
Novi Sad
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Tvrđava
Smederevo
0 : 3
Carina
Smederevo
Knjaževac 2
Knjaževac
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Bor 2
Bor
0 : 3
Timok
Zaječar
Partizan
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Železničar
Beograd
Sterija
Novi Beograd
1 : 3
Kralj
Beograd
AS
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
AS Batajnica
Batajnica
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 1
Dunav
Beograd
SPAS
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
Beograd 2
Beograd
0 : 3
Volleyland 2
Rakovica
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
21. maj
Beograd

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
26 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak Vojput
Subotica
31 : 21
Mokra Gora
Zubin Potok
Pobednik
Prijepolje
30 : 28
Topličanin
Prokuplje
Dubočica 54
Leskovac
29 : 22
Zlatar
Nova Varoš
Lavovi BP
Bačka Palanka
19 : 25
Proleter
Zrenjanin
Mladost TSK
Bački Jarak
31 : 21
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Mladost
Vršac
24 : 22
Crvena Zvezda
Mokrin
Metaloplastika 2
Šabac
17 : 26
Metalac Gorenje
Valjevo
PKB
Padinska Skela
22 : 21
Smederevo
Smederevo
Novi Beograd
Beograd
24 : 27
Sindjelić
Beograd
BASK Soko
Beograd
20 : 27
Partizan 2
Beograd
Rakovica
Rakovica
23 : 23
Rekreativo
Beograd
Metalac
Kraljevo
36 : 36
Šamot 65 2
Aranđelovac
Omladinac
Gornji Milanovac
28 : 31
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Vlasotince
Vlasotince
39 : 25
Pirot
Pirot
Pančevo
Pančevo
33 : 33
Metalac
Futog
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
37 : 34
Budućnost
Alibunar
Majdanpek
Majdanpek
36 : 20
Đerdap
Kladovo
Hajduk Veljko 2
Negotin
27 : 25
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
Arilje
Arilje
33 : 28
Krusevac
Krusevac
Užice
Užice
25 : 24
Beli andjeo
Prijepolje
Vranje 1957 - 2
Vranje
25 : 20
Železničar 1949 - 2
Niš
Nišava
Niš
26 : 17
Morava 84
Vladičin Han
Jadran
Feketić
35 : 28
Dolovo (Ž)
Dolovo
Proleter (Ž)
Zrenjanin
26 : 27
Mladost
Srpska Crnja
Temerin
Temerin
16 : 22
Mokrin
Mokrin
Ravangrad
Sombor
28 : 41
Radnički
Bajmok
Atenica
Čačak
25 : 29
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
Bor - RTB 2
Bor
20 : 18
Jagodina 2
Jagodina

Vaterpolo

Taš 2000
Beograd
2 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
4 : 6
Palilula
Beograd

Futsal

SK Ekonomist
Beograd
4 : 4
Bečej
Bečej
Partenon
Smederevska Palanka
7 : 2
Raška
Raška
Bele crkve
Kuršumlija
3 : 3
Timok 2013
Zaječar
Miners
Majdanpek
4 : 5
Akademac
Niš
Oftal -C
Beograd
3 : 11
Palež
Obrenovac
Novi Sad
Novi Sad
7 : 6
Leteći Bajmočani
Bajmok
Mićko trend
Novi Sad
9 : 3
Hajduk
Kula
Bezbednost 192
Valjevo
8 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
PP 192
Prijepolje
4 : 3
Šljivici
Ivanjica

FFA

Bačka
Mol
1 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
AFK A
Ada
2 : 1
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
AFK B
Ada
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
0 : 3
Bajša
Bajša
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 4
Bajša
Bajša
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
2 : 0
AFK B
Ada
Bačka
Mol
1 : 3
AFK A
Ada
Bačka A
Mol
0 : 3
TSC B
Bačka Topola
Bačka B
Mol
1 : 3
TSC A
Bačka Topola
AFK A
Ada
4 : 0
Potisje
Kanjiža
AFK B
Ada
0 : 3
Bečej 1918
Bečej
TSC B
Bačka Topola
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Potisje
Kanjiža
2 : 2
AFK B
Ada
TSC A
Bačka Topola
1 : 10
AFK A
Ada
Bačka A
Mol
1 : 3
Potisje
Kanjiža
TSC A
Bačka Topola
5 : 0
Bačka B
Mol

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
2 : 4
Triglav
Kranj
Vojvodina
Novi sad
3 : 5
Mladost
Zagreb
ECE Celje
Celje
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd