XS
SM
MD
LG

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Mačva
Šabac
3 : 0
Inđija
Inđija
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Radnik
Surdulica
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
TSC
Bačka Topola
0 : 4
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
3 : 2
Mladost (L)
Lučani
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 16 14 2 0 44
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 16 11 2 3 35
3 Plasman u evropska takmičenja Vojvodina 16 10 3 3 33
4 Čukarički 16 8 5 3 29
5 Proleter 16 8 5 3 29
6 Spartak ŽK 16 8 3 5 27
7 Voždovac 16 8 3 5 27
8 Metalac 15 6 6 3 24
9 Mladost (L) 16 6 4 6 22
10 TSC 16 6 3 7 21
11 Radnik 16 6 3 7 21
12 Radnički (N) 16 6 3 7 21
13 Javor Matis 16 5 3 8 18
14 Inđija 16 6 0 10 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Novi Pazar 16 4 5 7 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 16 4 3 9 15
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 16 3 4 9 13
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 15 4 0 11 12
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačva 16 3 2 11 11
20 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 16 1 5 10 8

Loznica
Loznica
3 : 3
Dinamo
Vranje
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Zemun
Zemun
Trayal
Kruševac
0 : 4
Borac 1926
Čačak
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Železničar (P)
Pančevo
0 : 2
Kabel
Novi Sad
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
IMT
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 17 12 4 1 40
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kabel 17 10 5 2 35
3 RFK Grafičar 17 8 5 4 29
4 Kolubara 17 8 5 4 29
5 Borac 1926 17 8 2 7 26
6 GFK Jagodina 17 6 7 4 25
7 Loznica 17 6 7 4 25
8 OFK Žarkovo 17 7 4 6 25
9 IMT 17 6 5 6 23
10 Budućnost 17 6 4 7 22
11 Prelazi u ligu nižeg ranga GFK Dubočica 17 4 8 5 20
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Trayal 17 5 4 8 19
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 17 5 4 8 19
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (SM) 17 5 3 9 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Železničar (P) 17 5 3 9 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Dinamo 17 5 2 10 17
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zemun 17 4 3 10 15
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (K) 17 3 5 9 14

Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Gruža
Gruža
2 : 4
Budućnost (A)
Arilje
Jošanica
Novi Pazar
5 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (P)
Požega
7 : 0
Železničar (L)
Lajkovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Bane 1931
Raška
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Tutin
Tutin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 17 14 3 0 45
2 Budućnost (A) 17 11 3 3 36
3 Budućnost Krušik 2014 17 8 5 4 29
4 Trepča 17 7 8 2 29
5 GFK Sloboda 17 9 1 7 28
6 Mačva 1929 17 8 3 6 27
7 Sušica 17 7 6 4 27
8 Jedinstvo 17 8 3 6 27
9 Mladi radnik 1926 17 8 2 7 26
10 Sloga 33 17 7 4 6 25
11 Takovo 17 6 6 5 24
12 Smederevo 1924 17 6 4 7 22
13 Železničar (L) 17 6 4 7 22
14 Tutin 17 7 0 10 21
15 Jošanica 17 4 5 8 17
16 Šumadija (A) 17 2 3 12 9
17 Gruža 17 2 1 14 7
18 Bane 1931 17 1 3 13 6

Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Pčinja
Trgovište
Dunav
Prahovo
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Sinđelić
Niš
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (P)
Paraćin
SFS Borac
Paraćin
Mladost
Medoševac
2 : 4
Budućnost (P)
Popovac
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
3 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Rembas
Resavica
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Župa
Aleksandrovac
6 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Timok 1919 19 15 1 3 46
2 Budućnost (P) 18 14 3 1 45
3 Vlasina 19 13 3 3 42
4 Radnički (S) 19 13 2 4 41
5 OFK Sinđelić 18 10 3 5 33
6 Timočanin 19 8 5 6 29
7 Rembas 19 8 4 7 28
8 Radan 19 8 3 8 27
9 Car Konstantin 19 8 3 8 27
10 Trstenik PPT 18 7 4 7 25
11 SFS Borac 17 8 1 8 25
12 Mladost 19 7 4 8 25
13 Jedinstvo (P) 17 6 4 7 22
14 Dunav 18 6 4 8 22
15 Pčinja 18 5 5 8 20
16 Župa 19 5 3 11 18
17 OFK Topličanin 19 4 4 11 16
18 Kablovi 18 4 3 11 15
19 SFK Morava 19 4 2 13 14
20 Moravac Orion 19 1 1 17 4

Mladost (NS)
Novi Sad
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Feniks 1995
Apatin
4 : 1
Tisa
Adorjan
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Borac
Sakule
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički 1912
Sombor
5 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Kozara
Banatsko Veliko Selo
6 : 1
Dunav
Stari Banovci
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 4
Hajduk 1912
Kula
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (NS) 19 15 2 2 47
2 Radnički 1912 19 10 6 3 36
3 OFK Vršac 19 10 6 3 36
4 Dinamo 1945 19 10 3 6 33
5 Tisa 19 9 4 6 31
6 Radnički (Zr) 19 9 4 6 31
7 1. Maj Ruma 19 7 8 4 29
8 Jedinstvo (SP) 19 7 7 5 28
9 OFK Stari Grad 19 9 1 9 28
10 Borac 19 9 1 9 28
11 Bečej 1918 19 8 3 8 27
12 Feniks 1995 19 8 3 8 27
13 Omladinac 19 6 8 5 26
14 Hajduk 1912 19 7 4 8 25
15 Sloga (Č) 19 7 4 8 25
16 Bačka 1901 19 6 4 9 22
17 Kozara 19 6 3 10 21
18 Sloboda 19 2 5 12 11
19 Dunav 19 2 4 13 10
20 Vojvodina 1928 19 1 4 14 7

Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Leštane
Leštane
3 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Sremčica
Sremčica
0 : 3
Jedinstvo
Surčin
BSK 1925
Batajnica
0 : 2
Sinđelić
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
BASK
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Teleoptik
Zemun
6 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
BSK Borča
Borča
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Brodarac 19 14 1 4 43
2 Teleoptik 19 13 2 4 41
3 BASK 19 10 5 4 35
4 Radnički (NB) 19 8 9 2 33
5 Radnički (O) 19 9 5 5 32
6 Studenski grad 19 9 4 6 31
7 Zvezdara 19 8 6 5 30
8 Stepojevac Vaga 19 9 3 7 30
9 Jedinstvo 19 9 2 8 29
10 Leštane 19 6 8 5 26
11 TEK Sloga 19 7 5 7 26
12 OFK Beograd 19 7 3 9 24
13 Crvena zvezda 19 7 3 9 24
14 BSK Borča 19 6 5 8 23
15 Sinđelić 19 6 4 9 22
16 Mladenovac 19 6 2 11 20
17 Lokomotiva 19 6 2 11 20
18 Sremčica 19 3 7 9 16
19 BSK 1925 19 3 6 10 15
20 GSP Polet Dorćol 19 2 2 15 8

1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
IMT
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Voždovac
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Partizan
Beograd
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnik
Surdulica
2 : 2
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Napredak
Kruševac
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Voždovac
Beograd
2 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Zlatibor
Čajetina
Napredak
Kruševac
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Mačva
Šabac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Čukarički
Beograd
Kabel
Novi Sad
3 : 4
Radnik
Surdulica
Rad
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Trayal
Kruševac
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Dinamo
Vranje
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
IMT
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Proleter
Novi Sad
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (M)
Majdevo
0 : 10
Trayal
Kruševac
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 7
Smederevo 1924
Smederevo
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 1
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
2 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci

Novi Pazar
Novi Pazar
28.11.2020
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Ribnica
Kraljevo
28.11.2020
Spartak (S)
Subotica
Borac (S)
Starčevo
28.11.2020
Niš
Niš
Radnički
Kragujevac
28.11.2020
Crvena zvezda
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
28.11.2020
Partizan Soccer
Beograd
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Ribnica 8 8 0 23
2 Vojvodina NS Seme 7 6 1 18
3 Radnički 9 6 3 17
4 Niš 9 6 3 16
5 Mladi radnik 9 4 5 14
6 Spartak (S) 9 4 5 13
7 Crvena zvezda 8 3 5 7
8 Partizan Soccer 7 2 5 9
9 Borac (S) 8 1 7 3
10 Novi Pazar 8 1 7 3

Lokomotiv
Moscow
01.12.2020
18:55
Salzburg
Wals-Siezenheim
Atletico Madrid
Madrid
01.12.2020
21:00
Bayern Munich
München
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bayern Munich 4 4 0 0 12
2 Atletico Madrid 4 1 2 1 5
3 Lokomotiv 4 0 3 1 3
4 Salzburg 4 0 1 3 1

Shakhtar Donetsk
Donets'k
01.12.2020
18:55
Real Madrid
Madrid
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
01.12.2020
21:00
Internazionale
Milano
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borussia M'gladbach 4 2 2 0 8
2 Real Madrid 4 2 1 1 7
3 Shakhtar Donetsk 4 1 1 2 4
4 Internazionale 4 0 2 2 2

Porto
Porto
01.12.2020
21:00
Manchester City
Manchester
Olympique Marseille
Olympique Marseille
01.12.2020
21:00
Olympiakos Piraeus
Piraeus
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Manchester City 4 4 0 0 12
2 Porto 4 3 0 1 9
3 Olympiakos Piraeus 4 1 0 3 3
4 Olympique Marseille 4 0 0 4 0

Liverpool
Liverpool
01.12.2020
21:00
Ajax
Amsterdam
Atalanta
Ciserano
01.12.2020
21:00
Midtjylland
Herning
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Liverpool 4 3 0 1 9
2 Ajax 4 2 1 1 7
3 Atalanta 4 2 1 1 7
4 Midtjylland 4 0 0 4 0

Krasnodar
Krasnodar
02.12.2020
18:55
Rennes
Rennes
Sevilla
Sevilla
02.12.2020
21:00
Chelsea
London
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Chelsea 4 3 1 0 10
2 Sevilla 4 3 1 0 10
3 Rennes 4 0 1 3 1
4 Krasnodar 4 0 1 3 1

Borussia Dortmund
Dortmund
02.12.2020
21:00
Lazio
Roma
Club Brugge
Brugge
02.12.2020
21:00
Zenit
Sankt-Peterburg
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borussia Dortmund 4 3 0 1 9
2 Lazio 4 2 2 0 8
3 Club Brugge 4 1 1 2 4
4 Zenit 4 0 1 3 1

Juventus
Torino
02.12.2020
21:00
Dynamo Kyiv
Kyiv
Ferencvaros
Budapest
02.12.2020
21:00
Barcelona
Barcelona
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Barcelona 4 4 0 0 12
2 Juventus 4 3 0 1 9
3 Dynamo Kyiv 4 0 1 3 1
4 Ferencvaros 4 0 1 3 1

Başakşehir
Istanbul
02.12.2020
18:55
RB Leipzig
Leipzig
Manchester United
Manchester
02.12.2020
21:00
PSG
Paris
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Manchester United 4 3 0 1 9
2 PSG 4 2 0 2 6
3 RB Leipzig 4 2 0 2 6
4 Başakşehir 4 1 0 3 3

Roma
Roma
03.12.2020
21:00
Young Boys
Bern
CFR Cluj
Cluj-Napoca
03.12.2020
21:00
CSKA Sofia
Sofia
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Roma 4 3 1 0 10
2 Young Boys 4 2 1 1 7
3 CFR Cluj 4 1 1 2 4
4 CSKA Sofia 4 0 1 3 1

Arsenal
London
03.12.2020
21:00
Rapid Wien
Wien
Molde
Molde
03.12.2020
21:00
Dundalk
Dundalk
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Arsenal 4 4 0 0 12
2 Rapid Wien 4 2 0 2 6
3 Molde 4 2 0 2 6
4 Dundalk 4 0 0 4 0

Slavia Praha
Praha
03.12.2020
21:00
Hapoel Be'er Sheva
Beer Sheva
Nice
Nice
03.12.2020
21:00
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bayer Leverkusen 4 3 0 1 9
2 Slavia Praha 4 3 0 1 9
3 Hapoel Be'er Sheva 4 1 0 3 3
4 Nice 4 1 0 3 3

Benfica
Lisboa
03.12.2020
21:00
Lech Poznań
Poznań
Rangers
Glasgow
03.12.2020
21:00
Standard Liège
Liège
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Benfica 4 2 2 0 8
2 Rangers 4 2 2 0 8
3 Lech Poznań 4 1 0 3 3
4 Standard Liège 4 1 0 3 3

Omonia Nicosia
Nicosia
03.12.2020
21:00
PAOK
Thessaloníki
Granada
Granada
03.12.2020
21:00
PSV
Eindhoven
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Granada 4 3 1 0 10
2 PSV 4 2 0 2 6
3 PAOK 4 1 2 1 5
4 Omonia Nicosia 4 0 1 3 1

AZ
Alkmaar
03.12.2020
21:00
Napoli
Napoli
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
03.12.2020
21:00
Rijeka
Rijeka
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Napoli 4 3 0 1 9
2 AZ 4 2 1 1 7
3 Real Sociedad 4 2 1 1 7
4 Rijeka 4 0 0 4 0

AEK Athens
Athens
03.12.2020
18:55
Sporting Braga
Braga
Zorya
Zaporozh'ye
03.12.2020
18:55
Leicester City
Leicester
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Leicester City 4 3 1 0 10
2 Sporting Braga 4 2 1 1 7
3 Zorya 4 1 0 3 3
4 AEK Athens 4 1 0 3 3

Milan
Milano
03.12.2020
18:55
Celtic
Glasgow
Lille
Villeneuve-d'Ascq
03.12.2020
18:55
Sparta Praha
Praha
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Lille 4 2 2 0 8
2 Milan 4 2 1 1 7
3 Sparta Praha 4 2 0 2 6
4 Celtic 4 0 1 3 1

Qarabag
Baku
03.12.2020
18:55
Maccabi Tel Aviv
Tel Aviv
Sivasspor
Sivas
03.12.2020
18:55
Villarreal
Villarreal
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Villarreal 4 3 1 0 10
2 Maccabi Tel Aviv 4 2 1 1 7
3 Sivasspor 4 2 0 2 6
4 Qarabag 4 0 0 4 0

LASK
Linz
03.12.2020
18:55
Tottenham Hotspur
London
Antwerp
Deurne
03.12.2020
18:55
Ludogorets
Razgrad
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Tottenham Hotspur 4 3 0 1 9
2 Antwerp 4 3 0 1 9
3 LASK 4 2 0 2 6
4 Ludogorets 4 0 0 4 0

CSKA Moscow
Moskva
03.12.2020
18:55
Wolfsberger AC
Wolfsberg
Feyenoord
Rotterdam
03.12.2020
18:55
Dinamo Zagreb
Zagreb
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dinamo Zagreb 4 2 2 0 8
2 Feyenoord 4 1 2 1 5
3 Wolfsberger AC 4 1 1 2 4
4 CSKA Moscow 4 0 3 1 3

Crvena zvezda
Beograd
03.12.2020
18:55
Hoffenheim
Sinsheim
Gent
Gent
03.12.2020
18:55
Slovan Liberec
Liberec
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Hoffenheim 4 4 0 0 12
2 Crvena zvezda 4 3 0 1 9
3 Slovan Liberec 4 1 0 3 3
4 Gent 4 0 0 4 0

Zlatibor
Čajetina
Dynamic
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Tamiš
Pančevo
89 : 85
Dunav
Stari Banovci
Sloga
Kraljevo
81 : 96
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
97 : 79
Pirot
Pirot
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
29.11.2020
17:00
Sloboda
Užice
Napredak
Aleksinac
91 : 88
OKK Beograd
Beograd
Mladost
Zemun
Metalac
Valjevo
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Vojvodina 10 9 1 19
2 Zlatibor 9 8 1 17
3 Tamiš 10 6 4 16
4 OKK Beograd 11 4 7 15
5 Dunav 11 4 7 15
6 OKK Novi Pazar 8 6 2 14
7 Radnički (K) 9 5 4 14
8 Napredak 10 4 6 14
9 Mladost 7 6 1 13
10 Kolubara LA 2003 9 4 5 13
11 Pirot 11 2 9 13
12 Sloga 10 3 7 13
13 Dynamic 8 4 4 12
14 Vršac 9 3 6 12
15 Sloboda 8 3 5 11
16 Metalac 6 2 4 8

Igokea
Aleksandrovac
05.12.2020
19:00
Borac
Čačak
Zadar
Zadar
05.12.2020
17:00
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Cibona
Zagreb
04.12.2020
20:00
FMP
Železnik
Crvena zvezda MTS
Beograd
06.12.2020
18:00
Budućnost VOLI
Podgorica
Mornar
Bar
05.12.2020
19:00
Partizan NIS
Beograd
Mega Soccerbet
Beograd
06.12.2020
12:00
Split
Split
Krka
Novo Mesto
06.12.2020
19:00
Koper Primorska
Koper
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Crvena zvezda MTS 8 8 0 16
2 Mega Soccerbet 8 6 2 14
3 Mornar 7 6 1 13
4 Partizan NIS 8 4 4 12
5 Cedevita Olimpija 6 5 1 11
6 Split 8 3 5 11
7 Budućnost VOLI 5 5 0 10
8 Igokea 6 4 2 10
9 Cibona 8 2 6 10
10 Krka 8 2 6 10
11 Borac 7 1 6 8
12 Koper Primorska 8 0 8 8
13 FMP 5 2 3 7
14 Zadar 6 1 5 7

Podgorica
Podgorica
83 : 76
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
Mladost
Zemun
89 : 73
Rabotnički
Skopje
Spars Realway
Sarajevo
77 : 78
Studentski centar
Podgorica
Gorica
Velika Gorica
0 : 20
Sloboda
Užice
Zlatibor
Čajetina
80 : 73
Helios Suns
Domžale
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
99 : 75
Borac
Banja Luka
Sutjeska
Nikšić
84 : 66
Široki
Široki Brijeg
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Studentski centar 4 4 0 8
2 Doigravanje (Play Off) MZT Skopje Aerodrom 4 3 1 7
3 Doigravanje (Play Off) Sloboda 4 3 1 7
4 Doigravanje (Play Off) Podgorica 4 3 1 7
5 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 4 3 1 7
6 Doigravanje (Play Off) Borac 4 2 2 6
7 Doigravanje (Play Off) Spars Realway 4 2 2 6
8 Doigravanje (Play Off) Mladost 4 2 2 6
9 Rabotnički 4 2 2 6
10 Sutjeska 4 1 3 5
11 Play Out Helios Suns 4 1 3 5
12 Play Out Široki 4 1 3 5
13 Play Out Lovćen 1947 Bemax 4 1 3 5
14 Play Out Gorica 4 0 4 4