XS
SM
MD
LG
Prikazana su aktulena takmičenja i popularna takmičenja koje najviše prate korisnici na sajtu.
Da bi se ste ovde videli Vaša takmičenja morate se registrovati i prijaviti na sajtu.
Linglong Superliga Srbije Fudbal (m) 12.kolo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Rad
Beograd
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
Inđija
Inđija
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Radnik
Surdulica
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Partizan
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 2
Napredak
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Voždovac
Beograd
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Čukarički
Beograd
Prva liga Srbije Fudbal (m) 13.kolo
Borac 1926
Čačak
31.10.2020
13:30
Dinamo
Vranje
Zemun
Zemun
31.10.2020
13:30
OFK Žarkovo
Beograd
Loznica
Loznica
31.10.2020
13:30
Radnički 1923
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
02.11.2020
15:00
Kabel
Novi Sad
Trayal
Kruševac
02.11.2020
13:30
Radnički (P)
Pirot
Budućnost
Dobanovci
01.11.2020
13:30
IMT
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
01.11.2020
13:30
RFK Grafičar
Beograd
Železničar (P)
Pančevo
01.11.2020
13:30
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
GFK Dubočica
Leskovac
31.10.2020
13:30
Sloga (K)
Kraljevo
Srpske lige Srpska liga Zapad Fudbal (m) 13.kolo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Budućnost (A)
Arilje
4 : 2
Železničar (L)
Lajkovac
Mačva 1929
Bogatić
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Gruža
Gruža
1 : 2
Bane 1931
Raška
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Tutin
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
Srpske lige Srpska liga Istok Fudbal (m) 14.kolo
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Radan
Lebane
Rembas
Resavica
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Mladost
Medoševac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Car Konstantin
Niš
4 : 3
Kablovi
Zaječar
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Dunav
Prahovo
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Srpske lige Srpska liga Vojvodina Fudbal (m) 14.kolo
Srpske lige Srpska liga Beograd Fudbal (m) 13.kolo
Kup Srbije Fudbal (m) 1/16 Finala
Superliga Odbojka (m) 7.kolo
UEFA Champions League UEFA Champions League - Group A Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Champions League UEFA Champions League - Group B Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Champions League UEFA Champions League - Group C Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Champions League UEFA Champions League - Group D Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Champions League UEFA Champions League - Group E Fudbal (m) Uživo 2.kolo
UEFA Champions League UEFA Champions League - Group F Fudbal (m) Uživo 2.kolo
UEFA Champions League UEFA Champions League - Group G Fudbal (m) Uživo 2.kolo
UEFA Champions League UEFA Champions League - Group H Fudbal (m) Uživo 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group A Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group B Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group C Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group D Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group E Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group F Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group G Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group H Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group I Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group J Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group K Fudbal (m) 2.kolo
UEFA Europa League UEFA Europa League - Group L Fudbal (m) 2.kolo