XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 265 utakmica za dan
Nedelja, 19 Avgust 2018

Fudbal

Spartak ŽK
Subotica
1 : 4
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
0 : 1
Mačva
Šabac
Inđija
Inđija
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sarajevo
Sarajevo
4 : 2
Zrinjski
Mostar
Tuzla City
Simin Han
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Budućnost
Podgorica
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
Bokelj
Kotor
Jezero
Plav
0 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Kom
Podgorica
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Arsenal
Tivat
1 : 1
Dečić
Tuzi
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Borac
Sakule
Železničar
Pančevo
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Moravac Orion
Mrštane
3 : 2
Rtanj
Boljevac
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Budućnost
Popovac
3 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
BASK
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Kolubara
Lazarevac
5 : 2
Zvezdara
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Tatra
Kisač
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Mladost (T)
Turija
Bačka
Pačir
3 : 4
Sloga (Č)
Čonoplja
Bajša
Bajša
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Budućnost
Mladenovo
1 : 3
Tisa
Adorjan
Jedinstvo (P)
Pirot
5 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
Morava
Vladičin Han
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 2
OFK Niš
Niš
Jablanica
Medveđa
3 : 2
Budućnost
Orašje
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Sloga
Despotovac
Rembas
Resavica
3 : 1
Levač
Rekovac
Župa
Aleksandrovac
8 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Morava 1918
Ćuprija
5 : 0
Juhor
Obrež
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
1 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Bošnjane
Bošnjane
0 : 1
Jastrebac (B)
Blace
Moravica
Subotinac
7 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Bukovik
Razanj
3 : 1
Svrljig
Svrljig
OFK Slatina
Bor
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Kablovi
Zaječar
5 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Orljane
Orljane
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
BSK Batajnica
Batajnica
4 : 1
Torlak
Kumodraž
Hajduk
Beograd
4 : 3
Napredak
Medoševac
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Komgrap
Beograd
0 : 2
Sremčica
Sremčica
BSK Baćevac
Baćevac
4 : 1
Milutinac
Zemun
Rusanda
Melenci
1 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
Banat
Čenta
3 : 0
Omladinac FAM
Botoš
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Polet
Nakovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Borac
Aleksandrovo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 0
Hercegovac
Gajdobra
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 3
Borac 46
Obrovac
Kula
Kula
0 : 0
Tvrđava
Bač
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
1 : 0
Borac (K)
Klenak
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Graničar 1924
Adaševci
3 : 5
Jadran
Golubinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
Polet (NK)
Novi Karlovci
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
BSK
Belosavci
2 : 0
Banja
Banja
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Borac
Pajsijević
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Trnava
Donja Trnava
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
ŽSK
Žirovnica
2 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 3
Sloga Bat 1924
Batočina
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
TSK
Temerin
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Slavija
Novi Sad
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 2
OFK Sirig
Sirig
ŽSK
Žabalj
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Miletić
Mošorin
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Jadran
Feketić
3 : 1
Senta
Senta
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Iskra
Kucura
1 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Resavac
Subotica
4 : 1
Javor
Sladaja
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Bratstvo
Međureč
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
Partizan
Glogovac
Hajduk
Čepure
0 : 4
Juhor
Glavinci
Kolare
Kolare
2 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Mladost
Preljina
Omladinac
Zablaće
0 : 5
Spartak
Trnava
Napredak
Svračkovci
4 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Ozrem
Ozrem
3 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
Proleter
Pečenog
2 : 0
Radnik
Ušće
Stubal
Stubal
2 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Ribnica
Jovac
2 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
5 : 1
Budućnost
Konarevo
Popovići Vrnjci
Vrnjci
5 : 2
Mataruge
Mataruge
Napredak
Gračac
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Lasta
Vitkovac
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Meševo
Meševo
6 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mačkovac
Mačkovac
4 : 0
FUD
Brus
Kupci
Kupci
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 3
Varvarin
Varvarin
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 5
Sloga (M)
Majdevo
13. April
Lomnica
1 : 0
Šanac
Šanac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 2
Mladi Borac
Dublje
Duško
Klenje
4 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 2
Karađorđe
Mišar
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sloga (BO)
Bogosavac
4 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Spartak 1911
Debeljača
5 : 1
Polet
Izbište
Potporanj
Potporanj
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan (G)
Gaj
12 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Dolina
Padina
Partizan (U)
Uljma
3 : 1
Strela
Ivanovo
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Rudar (K)
Krepoljin
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Budućnost
Vezičevo
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Makce
Makce
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 1
Železničar
Požarevac
Obilić
Živica
1 : 3
Đerdap
Golubac
Doljevac
Doljevac
4 : 0
Sloga
Korman
Radnički 1924
Kočane
1 : 0
Moravac
Zaplanjska Toponica
Rasovača
Rasovača
4 : 0
Elid
Donji Dušnik
Moravac
Čečina
0 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 5
Napredak 2012
Krušje
Partizanski put
Grudaš
1 : 2
Jastreb
Blace
NS Tatko
Stara Bozurna
0 : 3
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 4
Real
Jasenica (Žitorađa)
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
Borac
Držanovac
0 : 3
Akademija 10
Prokuplje
Omladinac
Podina
5 : 0
Dundjerski
Voljčinac
Kaćuša
Kuršumlija
3 : 0
Polet
Samarinovac
Trlić
Trlić
0 : 1
ZSK
Valjevo
Mladost
Dračić
2 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kolubara 2
Valjevo
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
Borac (D)
Drenovac
0 : 1
Korićani
Korićani
Sloboda
Grbice
3 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Budućnost
Resnik
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
Prvi partizan
Užice
0 : 3
Čajetina
Čajetina
Ježevica
Ježevica
0 : 5
Savinac
Visibaba
Sečica
Seča reka
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 3
Omladinac
Zdravčići
Perućac
Perućac
2 : 2
Polet
Rasna
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Jasen
Brodarevo
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Vučje
Vučje
2 : 1
Železničar
Brestovac
Polet
Stajkovce
4 : 2
Sloga
Lipovica
OFK Morava
Leskovac
2 : 0
Mladi borac
Živkovo
Kumarevo 65
Kumarevo
5 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Umac
Miroševce
3 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Bobište
Bobište
2 : 1
OFK Brza
Brza
Čekmin
Čekmin
6 : 0
Progres
Ladovica
Bačka
Begeč
5 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Obilić
Vilovo
7 : 1
Dinamo
Budisava
Čenej
Čenej
1 : 3
Susek
Susek
Hajduk
Gardinovci
1 : 3
OFK Futog
Futog
Moskva
Budisava
3 : 9
Veternik
Veternik
Borac
Rakovac
1 : 3
Železničar
Novi Sad
Titel
Titel
0 : 2
Vinogradar
Ledinci
Sloga (L)
Lozna
1 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Gradina
Pejovac
9 : 1
Borac
Gornji Katun
14. Oktobar
Izbenica
3 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Ušće
Grad Stalać
3 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost
Toljevac
3 : 0
Omladinac
Pojate
Partizan
Majur
5 : 1
Morava
Ribare
Mladost (G)
Gložane
5 : 3
Blagotin
Belušić
Ursule
Ursule
0 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
4 : 3
Osaonica
Bagrdan
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Morava
Kočino Selo
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (T)
Tečić
4 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Istok 63
Plana
6 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 3
Napredak
Stubica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
5 : 0
Beljanica
Strmosten
Borac 1805
Ivankovac
2 : 4
Moravac 2015
Krušar
Orlovi
Jasenovo
5 : 0
Radnički
Tekija
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Budućnost
Miliva
1 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 1
Mladost
Buđanovci
Graničar
Obrež
5 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga (V)
Voganj
4 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Sloga (Č)
Čalma
0 : 1
Šumar
Ogar
BSK
Bešenovo
1 : 2
Fruška Gora
Ruma
Napredak
Žarkovac
3 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Tavnik
Tavnik
11 : 0
Partizan
Vrba
Lazac
Lazac
2 : 2
Mineral 2015
Rudno
Jedinstvo (G)
Godačica
5 : 2
Mladost
Vrdila
Borac (A)
Adrani
0 : 0
Progorelica
Progorelica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Borac (V)
Vraneši
Gradac
Konopnica
3 : 1
Radnički
Pertate
Plantaža
Donje Stopanje
7 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Milanovo
Milanovo
2 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Radnik Sušica
Kukulovce
2 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 1
BSK
Belanovce
Real
Donja Jajina
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Moravac
Pečenjevce
3 : 0
Todorovce
Todorovce
Hajduk
Podlokanj
1 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Šampion
Orom
2 : 3
Potisje
Kanjiža
AFK
Ada
6 : 0
Tisa
Padej
Graničar
Đala
5 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 1
Bačka
Mol
Jadran
Sanad
5 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Čoka
Čoka
1 : 0
Tromedja
Majdan
Žabare
Žabare
2 : 1
Konjuh
Konjuh
Mudrakovac
Mudrakovac
6 : 0
Borac
Bivolje
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Mladost VPD
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Rasina
Vitanovac
5 : 1
Čarapan
Kruševac
Zdravinje
Zdravinje
6 : 4
Bukovica
Bukovica
Polet
Jalovik
3 : 1
Verko
Suvo Selo
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 2
Torpedo
Lojanice
Hajduk
Debrc
0 : 2
Belpos
Belotić
Burnley
Burnley
1 : 3
Watford
Watford
Manchester City
Manchester
6 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
Brighton
Brighton
3 : 2
Manchester United
Manchester
Eibar
Eibar
1 : 2
Huesca
Huesca
Rayo Vallecano
Madrid
1 : 4
Sevilla
Sevilla
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Torino
Torino
0 : 1
Roma
Roma
Bologna
Bologna
0 : 1
SPAL
Ferrara
Empoli
Empoli
2 : 0
Cagliari
Cagliari
Parma
Parma
2 : 2
Udinese
Udine
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 0
Internazionale
Milano
Nîmes
Nîmes
3 : 1
Olympique Marseille
Marseille
Strasbourg
Strasbourg
1 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Toulouse
Toulouse
2 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Sloga
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
1 : 4
Mašinac Trejs PZP
Niš
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 6
Požarevac
Požarevac
Partizan
Beograd
6 : 0
Voždovac
Beograd
Dinamo (P)
Pančevo
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Javor Matis
Ivanjica
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Sloboda (U)
Užice
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 2
Mladost
Lučani
Sloga (P)
Požega
1 : 3
Loznica
Loznica
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Sloboda
Užice
1 : 3
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Loznica
Loznica

Ragbi 13

Morava Gepardi
Leskovac
38 : 22
Car Dušan Silni
Paraćin