XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 671 utakmica za dan
Nedelja, 19 Maj 2019

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Mladost
Lučani
Partizan
Beograd
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Čukarički
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Voždovac
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Dinamo
Vranje
Radnik
Surdulica
3 : 0
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Inđija
Inđija
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Lovćen
Cetinje
1 : 3
OFK Titograd
Podgorica
Mornar
Bar
0 : 3
Zeta
Golubovci
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 4
Iskra
Danilovgrad
Rudar
Pljevlja
2 : 2
Budućnost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Grbalj
Radanovići
Arsenal
Tivat
2 : 2
Bokelj
Kotor
Dečić
Tuzi
4 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
3 : 1
Berane
Berane
Kom
Podgorica
2 : 0
Igalo
Herceg Novi
Otrant
Ulcinj
1 : 5
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Cement
Beočin
Drina
Ljubovija
1 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 5
Jedinstvo (Ub)
Ub
SFS Borac
Paraćin
6 : 0
Pukovac
Pukovac
Budućnost
Popovac
4 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Radnički (P)
Pirot
1 : 3
Car Konstantin
Niš
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Radan
Lebane
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
1 : 1
BASK
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 1
IMT
Novi Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
Grafičar
Beograd
ŽAK
Kikinda
6 : 1
Radnički (K)
Kovin
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 6
Sloga (E)
Erdevik
Tatra
Kisač
4 : 2
Jugović
Kać
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sremac Vojka
Vojka
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (B)
Beška
1 : 2
Sloga (T)
Temerin
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Tisa
Adorjan
0 : 2
Radnički 1912
Sombor
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 3
Gruža
Gruža
Bane 1931
Raška
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija (T)
Toponica
3 : 0
Real
Podunavci
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
OFK Napredak
Markovac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Morava
Velika Plana
4 : 0
Partizan 1945
Darosava
Rudar
Stamnica
2 : 1
RSK
Rabrovo
Borac
Lešnica
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Radjevac
Krupanj
4 : 0
OFK Osečina
Osečina
OFK Divci
Divci
0 : 3
Brezovica
Brezovica
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Prijevor
Prijevor
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
LFK Mladost
Lučani
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Polet (T)
Trbušani
1 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
Mladost (M)
Medoševac
5 : 0
Morava
Vladičin Han
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK Niš
Niš
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 6
Balkanski
Dimitrovgrad
Jablanica
Medveđa
1 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Sloga
Despotovac
Napredak (D)
Drenovac
1 : 1
Levač
Rekovac
Žitorađa
Žitorađa
3 : 4
OFK Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
2 : 3
Rembas
Resavica
Jastrebac (B)
Blace
1 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Moravica
Subotinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Bukovik
Razanj
Orljane
Orljane
1 : 2
Kablovi
Zaječar
Borac
Lazarevac
0 : 2
Torlak
Kumodraž
Budućnost
Zvečka
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Leštane
Leštane
BSK Baćevac
Baćevac
5 : 2
Sopot
Sopot
Komgrap
Beograd
2 : 4
Studenski Grad
Novi Beograd
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2. Oktobar
Kumane
4 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Banat
Čenta
2 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Rusanda
Melenci
1 : 3
Naftagas
Elemir
Lehel
Mužlja
2 : 3
Omladinac FAM
Botoš
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Kulpin
Kulpin
4 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Polet (S)
Sivac
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Kula
Kula
0 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 2
Budućnost (P)
Parage
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Tvrđava
Bač
Borac 46
Obrovac
3 : 2
Slavija
Pivnice
Borac (K)
Klenak
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 2
Napredak
Popinci
Jadran
Golubinci
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Polet (NK)
Novi Karlovci
1 : 2
Sloven
Ruma
Kupinovo
Kupinovo
0 : 6
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Železničar
Inđija
5 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Mladi rudar 1954
Bukovik
Mladost MG
Saranovo
5 : 2
ŽSK
Žirovnica
Šumadinac (N)
Natalinci
0 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Junkovac
Junkovac
0 : 4
Sloga Bat 1924
Batočina
BSK
Belosavci
3 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Banja
Banja
2 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Borac
Pajsijević
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Index
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
5 : 1
TSK
Temerin
Bačka
Đurđevo
0 : 4
Mladost
Novi Sad
Miletić
Mošorin
3 : 10
ŽSK
Žabalj
Jadran
Feketić
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Senta
Senta
5 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Đurđin
Đurđin
0 : 1
Napredak
Nadalj
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Iskra
Kucura
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Bratstvo
Međureč
3 : 2
Javor
Sladaja
OFK Bratstvo
Medveđa
10 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Partizan
Glogovac
3 : 1
Resavac
Subotica
Juhor
Glavinci
3 : 2
OFK Batinac
Batinac
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Omladinac
Šaludovac
Mladost (K)
Koncarevo
6 : 2
Napredak
Zlatovo
Kolare
Kolare
4 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Crvenka
Borča
2 : 3
Šumadinac
Bečmen
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Zmaj
Zemun
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 1
Dunav
Veliko Selo
Borac (P)
Progar
3 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Budućnost
Dudovica
1 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
Borac
Arnajevo
2 : 1
Radnički
Rudovci
Zabrežje
Zabrežje
3 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Lisović
Lisović
Rušanj
Rušanj
1 : 8
Šumadija
Šopić
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
Kosmaj
Ralja
Kovačevac
Kovačevac
0 : 3
Vinča
Vinča
Kosmajac
Koraćica
2 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Boleč
Boleč
0 : 2
Vrčin
Vrčin
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Pudarci
Pudarci
3 : 1
Dunavac
Grocka
Mladost
Preljina
2 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Spartak
Trnava
0 : 4
Rudar
Bresnica
Rakova
Rakova
2 : 7
Lunjevica
Lunjevica
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 0
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 1
Slatina
Slatina
Ozrem
Ozrem
5 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Napredak
Svračkovci
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
3 : 2
Proleter
Pečenog
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Ribnica
Jovac
Gruža
Vitanovac
0 : 0
Granit
Jošanička banja
Lasta
Vitkovac
1 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Napredak
Gračac
2 : 3
Omladinac
Novo Selo
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 0
Čitluk
Čitluk
Mladost (DK)
Donji Katun
5 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Kupci
Kupci
5 : 1
Šanac
Šanac
Meševo
Meševo
3 : 1
Varvarin
Varvarin
FUD
Brus
3 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Zleginje
5 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 2
Mladi Borac
Dublje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 2
Duško
Klenje
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Borac (St)
Starčevo
5 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Partizan (G)
Gaj
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Strela
Ivanovo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
0 : 0
Dolina
Padina
Crvena zvezda
Pavliš
6 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (K)
Klenovnik
1 : 2
Obilić
Živica
Borac (Ž)
Žabari
5 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 0
Đerdap
Golubac
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 4
Železničar
Požarevac
Rudar (K)
Krepoljin
13 : 1
Makce
Makce
Moravac
Zaplanjska Toponica
2 : 3
Sloga
Korman
Elid
Donji Dušnik
5 : 1
Padina
Padina
Zemljoradnik
Balajnac
7 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 5
Radnički 1924
Kočane
Palilula
Aleksinac
2 : 6
Rasovača
Rasovača
Naisus 1977
Rožina
2 : 0
Moravac
Čečina
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 1
Branik
Štubik
Ključ
Podvrška
2 : 0
Sloga
Kobišnica
Blizna
Blizna
1 : 0
Polom
Leskovo
Sovljak
Sovljak
5 : 4
ZSK
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
1 : 1
Radnik
Ub
Tešnjar
Valjevo
1 : 3
Mladost
Dračić
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
Banjani
Banjani
Srbija
Ilićevo
3 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
Budućnost
Resnik
0 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
1 : 4
Šumadija 1934
Drača
Sloboda
Grbice
4 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Jadran
Kragujevac
1 : 9
Jedinstvo
Petrovac
Korićani
Korićani
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Lazarica
Prilipac
3 : 3
Lauš
Lopaš
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Prvi partizan
Užice
Polet
Rasna
2 : 2
Ježevica
Ježevica
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Sečica
Seča reka
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Perućac
Perućac
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
OFK Rtanj
Boljevac
5 : 4
Trebič
Sokobanja
Radnički 1946
Lubnica
6 : 2
Osnić
Osnić
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
4 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Omladinac
Grezna
3 : 4
OFK 019
Zaječar
Malinik
Podgorac
5 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Sloga (M)
Minićevo
2 : 2
Ozren
Sokobanja
Mladost
Poljska Ržana
0 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
Borac
Barje Čiflik
0 : 2
Dragoš
Pirot
Vulkan 1963
Brenica
2 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Proleter
Donja Vrežina
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Rudar
Jelašnica
3 : 2
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Morava
Krušce
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Vrtište
Vrtište
3 : 4
Crvena zastava
Hum
Mladost (L)
Lalinac
3 : 1
Palilulac
Niš
Ropotovo
Ropotovo
12 : 2
Mineralac
Klokot
Moravac
Vrbovac
4 : 2
Oskar
Pasjane
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 13
Glama
Koretište
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Joševa
Joševa
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 4
Šarbane
Šarbane
Vrelo
Vrelo
2 : 1
Polet (T)
Takovo
Gunjevac
Gunjevac
0 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Pambukovica
Pambukovica
4 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Dimitrije Tucović
Ćelije
6 : 0
Mladost
Vračević
Jedinstvo
Dren
5 : 1
Sloga
Ratari
Skela
Skela
1 : 1
Krtinska
Krtinska
Pobednik
Piroman
1 : 3
Rvati
Obrenovac
Čenej
Čenej
3 : 1
Borac
Rakovac
Obilić
Vilovo
1 : 3
Titel
Titel
Bačka
Begeč
2 : 2
Vinogradar
Ledinci
Dinamo
Budisava
0 : 2
Železničar
Novi Sad
Janošik
Janošik
1 : 5
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Ratar
Kruščica
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Sloga (M)
Margita
0 : 2
Ševac
Kusić
Rubin
Donji Stupanj
1 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 2
Sloga (L)
Lozna
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Omladinac
Pojate
6 : 5
Gradina
Pejovac
Mladost
Toljevac
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Blagotin
Belušić
0 : 2
Vinorača
Vinorača
Osaonica
Bagrdan
1 : 3
Sloga
Voljavče
Vinogradar
Crkvenac
0 : 1
Partizan
Majur
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Ursule
Ursule
Mladost (T)
Tečić
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Moravac 2015
Krušar
11 : 0
Napredak
Stubica
Radnički
Tekija
6 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 0
Borac 1805
Ivankovac
Budućnost
Miliva
19.05.2019
17:00
Omladinski
Paraćin
Polet
Popučke
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 6
Stari drugari
Kadina Luka
Jadar 2013
Valjevo
3 : 2
Popadić
Popadić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Mladost (L)
Latković
Komanice
Komanice
4 : 1
Borac
Rajković
Rakac Stave
Stave
3 : 3
Lukavac
Lukavac
Rajac
Kadina Luka
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 5
13. Maj
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Mladi Proleter
Beograd
0 : 2
011
Beograd
Busije
Zemun
3 : 0
Dedinje
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
0 : 3
Umka
Umka
Sparta Železnik
Železnik
7 : 0
Penjarol
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 1
Poštar
Beograd
Minel
Ripanj
2 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Zuce
Zuce
1 : 0
Pionir
Besni Fok
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
Mladost
Buđanovci
Šumar
Ogar
1 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Krušedol
Krušedol
0 : 1
Graničar
Obrež
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Sloga (V)
Voganj
Napredak
Žarkovac
2 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
BSK
Bešenovo
3 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Rudar 2012
Babe
Mladost (MI)
Mala Ivanča
7 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
Djurinci
Đurinci
6 : 0
Popović
Popovići
Vojvoda
Dučina
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
OFK Rogača
Rogača
2 : 2
Vis
Parcani
OFK Slatina
Slatina
3 : 2
Sibnica
Sibnica
Partizan
Vrba
2 : 5
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Borac (A)
Adrani
1 : 4
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
1 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Tavnik
Tavnik
4 : 0
Borac (V)
Vraneši
Mineral 2015
Rudno
0 : 1
Mladost
Vrdila
Mladi radnik
Dragušica
1 : 1
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Udarnik Trska 1947
Trska
4 : 3
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Guncate
Guncati
4 : 3
Veliki Borak
Veliki Borak
Barajevo
Barajevo
1 : 3
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Terekves
Hetin
1 : 1
Roham
Nova Crnja
Napredak (BT)
Banatska Topola
7 : 4
Napredak (Č)
Čestereg
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 1
Vojvodina
Bašaid
Proleter
Međa
1 : 3
Jedinstvo
Bočar
Bega
Novi Itebej
2 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Mladost
Brezjak
1 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Borac
Kozjak
7. Juli
Bela Crkva
1 : 2
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 0
Azbukovica
Crnča
Jadar (ST)
Stupnica
0 : 3
Jedinstvo
Zavlaka
Antimon
Zajača
1 : 1
Rudar
Brasina
Sloga
Straža
4 : 2
Vidojevica
Lešnica
Kopljari
Kopljari
1 : 2
Šamot
Aranđelovac
Borac
Kloka
2 : 0
Ranilović
Ranilović
Vrbica
Aranđelovac
3 : 1
Kralj Petar I
Topola
Brezovac
Brezovac
3 : 4
Radoje Domanović
Ovsište
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Jasenica
Božurnja
1 : 3
Sloga
Zagorica
Radnik Sušica
Kukulovce
2 : 2
Moravac
Pečenjevce
Milanovo
Milanovo
2 : 1
Todorovce
Todorovce
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Lemind 1953
Leskovac
5 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Majur
Majur
4 : 0
OFK Šabac
Šabac
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 0
Milicionar
Bogatić
Drina
Badovinci
5 : 0
Premijer
Badovinci
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
4 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
1 : 2
Mladost
Pocerski Pričinović
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Šipurske livade
Šabac
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Provo 2015
Provo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
8 : 2
Sava
Mrđenovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 3
Radnički
Koceljeva
Sloga (KR)
Krnić
3 : 0
Sloga (MA)
Matijevac
Graničar
Đala
1 : 1
Jadran
Sanad
Šampion
Orom
1 : 1
Tromedja
Majdan
Hajduk
Podlokanj
5 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Tisa
Padej
Bačka (D)
Despotovo
6 : 0
Slavija
Bođani
Maglić
Bački Maglić
5 : 2
Neštin
Neštin
Sloga
Plavna
0 : 4
Krivanj
Selenča
Budućnost
Gložan
2 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Polet (V)
Voluja
2 : 5
Vihor
Маljurevac
Stig 1955
Beranje
1 : 4
Mladost (B)
Biskuplje
Polet (B)
Bikinje
2 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Sloga (M)
Mustapić
1 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
Desine
Desine
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Dizel
Bare
Omladinac (B)
Busur
4 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Integral
Batuša
2 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Radnički (K)
Knežica
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 2
BSK
Bošnjak
Tomislavci
Tomislavci
3 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
1 : 3
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost Radost
Srbobran
1 : 1
Obilić
Zmajevo
Bistrica
Bistrica
0 : 3
Sloga
Lukavica
Napredak
Korbovo
1 : 2
Omladinac
Vajuga
Pontes
Kostol
0 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Kladušnica
Kladušnica
5 : 3
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
2 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Sloga
Granice
2 : 6
Markovac
Markovac
Omladinac
Rajkovac
3 : 3
OFK Student
Mladenovac
Borac
Amerić
1 : 4
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Šepšin
Šepšin
4 : 2
Napredak
Međulužje
Čačak 94
Čačak
3 : 3
Mršinci
Mršinci
Budućnost
Stančići
4 : 5
Malba
Žaočani
Kej
Čačak
1 : 0
Prijatelji
Čačak
Morava (K)
Katrga
4 : 5
BIP
Čačak
Vučak
Vučak
6 : 1
Landol
Landol
Skobalj
Skobalj
1 : 3
Omladinac
Seone
Jezava
Smederevo
2 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
7. Juli
Vodanj
1 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Petrijevac
Petrijevo
2 : 3
Drugovac
Drugovac
Jerma
Sukovo
3 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Pobeda
Držina
1 : 7
Zvezda
Blato
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 1
Sloboda
Rasnica
Rongo Siti
Pirot
0 : 7
Željuša
Željuša
Mladost
Kruščić
2 : 2
Kordun
Kljajićevo
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 5
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac (D)
Deronje
4 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Gredetin
Gredetin
0 : 3
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga
Dobrujevac
5 : 0
Borac
Trnjane
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 8
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Jastrebac
Tešica
2 : 5
Polet (V)
Vitoševac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
3 : 1
Bikovo
Bikovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
4 : 1
Žednik
Stari Žednik
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Solid
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 1
Palić
Palić
Takovski Ustanak
Takovo
5 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Ozremica
Beršići
0 : 4
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Omladinac
Kalimanići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Brezak
Pranjani
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Šumadija
Brdjani
Prilike
Prilike
2 : 7
Voćar
Kotraža
Sloga
Kaona
0 : 8
Dedinje Junajted
Guča
Gorušica
Viča
7 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Jelica
Goračići
4 : 0
Gradina
Rti
Radnički
Turica
1 : 1
Brezova
Brezova
Arbanasce
Arbanasce
6 : 0
Sloga
Jovanovac
Baličevac
Baličevac
4 : 1
Koprijan
Gradište
Sokograd
Sokobanja
0 : 1
Hajduk
Rujevica
Palilulac
Šarbanovac
6 : 1
Slemen
Milušinac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
0 : 4
Vinogradi DB
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 2
Ćava
Grošnica
Zastava
Kragujevac
1 : 5
Kolonija
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
4 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
19.05.2019
17:30
Glumač
Glumač
Blagaja
Rupeljevo
3 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Napredak
Gornja Dobrinja
6 : 0
Duškovci
Duškovci
OFK Sikole
Sikole
4 : 3
Polet
Jabukovac
Slatina
Slatina
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Urovica
Urovica
1 : 1
Mladost
Karbulovo
Rečka
Rečka
0 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Marina Kutina
Marina Kutina
3 : 2
Mekiš
Mekiš
Grkinja
Grkinja
2 : 3
10. februar
Šajinovac
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Hajduk
Kamendol
0 : 2
Mladost
Umčari
Mrovska
Mrovska
5 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Polet
Jalovik
4 : 1
Hajduk
Debrc
Dragojevac
Dragojevac
2 : 8
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
3 : 2
Jedinstvo 2014
Beljin
BSK Buljane
Buljane
4 : 0
Heroj
Busilovac
ISK Izvor
Izvor
5 : 2
Budućnost
Lebina
Donja Mutnica
Donja Mutnica
4 : 2
Razvitak
Mirilovac
Sloga
Donje Vidovo
3 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Popovac
Popovac
0 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Miločajac
Miločaj
3 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Zgodačica
Godačica
8 : 3
Morava
Mrsać
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Jašunja
Jašunja
7 : 1
Rudar 1973
Rudare
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Veternica
Leskovac
Badince
Badince
3 : 1
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
OFK Jelen
Jelenča
2 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Borac BTG
Batalage
2 : 0
Volujac
Volujac
Korman
Korman (Šabac)
4 : 3
Žabar
Žabar
Cerić
Miokus
5 : 0
Bojić
Bojić
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 5
Galeb
Cerovac
Mladost Slatina
Slatina
19.05.2019
11:00
Rudar
Donje Crniljevo
Volujac
Volujac
19.05.2019
11:00
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
6 : 2
Bair
Bogatic
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 0
Radnik
Glogovac
Šumadinac
Kruševica
9 : 0
OFK Burovo
Burovo
OFK Radnički
Dren
0 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Napredak
Staro Lanište
2 : 0
Omladinac
Bunar
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 2
Crni Vrh
Deonica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 3
Dobra Voda
Dobra Voda
GFK Tabane
Jagodina
2 : 5
Sloboda
Šuljkovac
Proleter 1932
Požarevac
2 : 2
Dunav
Ostrovo
BSK 1931
Brežane
0 : 7
Ljubičevo
Ljubičevo
Morava 1932
Prugovo
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Mip Majdan
Požarevac
4 : 1
Moravac 1933
Dragovac
Batovac
Batovac
1 : 1
Sopot
Požarevac
Beli Orao
Bradarac
0 : 4
Mlava (B)
Bratinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Metalac
Požarevac
3 : 6
Zemljoradnik
Trnjane
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
0 : 3
Sloga (D)
Drmno
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
2 : 8
Borac
Šabac
Partizan
Drenovac
2 : 2
Sloga
Duvanište
Lipolist
Lipolist
3 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Napredak
Ševarice
7 : 2
Pocerina
Jevremovac
Omladinac
Slepčević
7 : 2
Metaloplastika
Šabac
Culjković
Culjković
1 : 4
Petlovača
Petlovača
OFK Takovo
Takovo
0 : 2
Omladinac
Kalinovac
Sloga
Vrhovine
2 : 1
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
19.05.2019
11:00
Kolubara
Liso Polje
Dokmir
Dokmir
1 : 1
Murgaš
Murgaš
Budućnost 1995
Slatina
2 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Panonija
Lalić
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Graničar (R)
Riđica
3 : 0
Dinamo (S)
Sonta
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 2
Borac
Veliko Laole
Melnica
Melnica
1 : 1
Napredak
Trnovče
Bečevica
Bečevica
1 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Jedinstvo
Oplanić
6 : 3
Polet
Ljubić kod Knića
Proleter
Jasenak
0 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Partizan
Draževac
3 : 0
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Dračić 2018
Dračić
6 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Mali korak
Oglađenovac
4 : 0
OFK Povlen
Brezovice
OFK Senjak
Valjevo
6 : 1
Beloševac
Beloševac
Sloga Gorić
Valjevo
2 : 0
Bujačić
Valjevo
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 1
Banat
Ilandža
Vitorul
Straža
1 : 3
Vršac
Vršac
OFK Banat
Vršac
1 : 5
Pobeda
Parta
Hajduk
Šušara
0 : 2
Omladinac
Zagajica
Toplica
Donja Toplica
19.05.2019
17:00
Tolić
Tolić
Babajić
Babajić
19.05.2019
14:00
Joks Junajted
Mionica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
19.05.2019
17:00
Proleter
Latković
Resavac
Veliki Popović
0 : 3
Mladi Radnik
Grabovica
Sinđelić
Vojnik
1 : 1
Rudar
Plazane
Mladi Borac
Trucevac
8 : 3
Resava
Bukovac
Sloga
Bogovađa
3 : 0
Proleter
Bajevac
Nepričava
Nepričava
1 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Kolubara
Jabučje
4 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Sinđelić
Gibarac
1 : 4
Napredak
Vašica
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 1
OFK Bingula
Bingula
Borac
Ilinci
0 : 2
Graničar
Jamena
Omladinac
Batrovci
1 : 4
Sremac
Berkasovo
Erdevik 2017
Erdevik
2 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Jednota
Šid
9 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Dunav
Novi Slankamen
2 : 1
Radnički
Irig
Fruškogorac
Krčedin
9 : 2
Borac
Jarkovci
Planinac
Rivica
0 : 7
ČSK 1939
Čortanovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 2
Jedinstvo (R)
Ruma
Graničar
Grabovci
0 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Borac
Stejanovci
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Jedinstvo (K)
Kraljevci
19.05.2019
17:00
Sremac
Dobrinci
Krćevac 04
Krćevac
3 : 2
Maskar
Maskar
Budućnost MI
Donja Trnava
1 : 1
Budućnost (B)
Blaznava
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Topoljak
Grabovac
3 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Jugovići
Bogdanje
19.05.2019
13:00
Stevka Božurevka
Božurevac
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 3
Vinogradar
Riljac
Rujišnik
Rujišnik
19.05.2019
13:00
Omladinac
Ugljarevo
Jelav
Jelav
5 : 1
Luk
Voćnjak
Hajduk
Ribarica
3 : 2
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Dunavac
Kisiljevo
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Ram
Ram
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Baštovan 2015
Carevac
5 : 0
Sloga
Topolovnik
Pek
Kusiće
2 : 5
Stiški Kurjak
Kurjače
Mladost
Porodin
1 : 2
Polet
Aleksandrovac
Budućnost
Kočetin
2 : 2
BSK
Brzohode
Proleter
Četereže
7 : 2
Jedinstvo
Oreovica
Napredak 1927
Toponica
3 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (C)
Crljenac
3 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 3
BSK 1924
Boževac
Kremenac
Rogojevac
3 : 3
Hajduk
Jovanovac
Bukorovac
Kragujevac
0 : 3
Dobrača
Dobrača
Tulež
Tulež
0 : 1
Misača
Misača
Gorski Car
Garaši
0 : 1
OFK Venčani
Venčani
Električar
Šuvajić
19.05.2019
17:00
Mladost 1970
Radoševac
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 2
Barič
Barič
Jezero
Amajić
2 : 0
Crnča
Crnča
Čobanče
Čitluk
3 : 5
Selanac
Selanac
KSK Konak 1926
Konak
2 : 1
Proleter
Neuzina
Zlatica
Zlatica
1 : 2
Tisa 1933
Taraš
Borac
Zrenjanin
1 : 0
Sloga
Jarkovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
6 : 0
Bresje
Bresje
GFK Strelište
Jagodina
4 : 0
Lipar
Donji Račnik
PSS-192
Jagodina
4 : 1
Jagodina
Jagodina
Eibar
Eibar
2 : 2
Barcelona
Barcelona
Real Madrid
Madrid
0 : 2
Real Betis
Sevilla
Juventus
Torino
1 : 1
Atalanta
Bergamo
Parma
Parma
1 : 0
Fiorentina
Firenze
Milan
Milano
2 : 0
Frosinone
Frosinone
Chievo
Verona
0 : 0
Sampdoria
Genova
Empoli
Empoli
4 : 1
Torino
Torino
Napoli
Napoli
4 : 1
Internazionale
Milano
Mašinac Trejs PZP
Niš
4 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
6 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 9
Zemun
Zemun
Požega
Požega
7 : 2
Jedinstvo
Ub
Slatke male
Burovac
19.05.2019
16:30
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
Heroj Polet
Jajinci
5 : 1
Šabac
Šabac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Rad
Beograd
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 2
Petar Puača
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Hajduk 1912
Kula
3 : 4
Železničar
Pančevo
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 5
Borac (Sa)
Sakule
Prva Iskra
Barič
6 : 2
Posavina
Stubline
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 6
Kiker
Kraljevo
Partizan
Beograd
4 : 0
Zemun
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
4 : 1
Rad
Beograd
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 0
Inđija
Inđija
RFK N.S. 1921
Novi Sad
5 : 0
Petar Puača
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
8 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Hajduk 1912
Kula
1 : 4
Železničar
Pančevo
Radnički
Valjevo
19.05.2019
17:00
Omladinac 2014
Ljig
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Tutin
Tutin
Index
Novi Sad
5 : 0
Cement
Beočin
Petrika
Novi Sad
1 : 3
Proleter (NS)
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
0 : 7
GFK Sloven
Ruma
Radnički (NP)
Nova Pazova
7 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Voždovac MK
Beograd
5 : 1
Sinđelić MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
19.05.2019
14:00
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Duboko
Mala Moštanica
9 : 0
Zadrugar
Orasac
Urovci
Urovci
5 : 1
Rvati
Obrenovac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
13 : 1
Borac (S)
Sakule
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
Železničar
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
3 : 4
Bečkerek 023
Zrenjanin
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 3
Coerver junior FA
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 9
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
GFK Sloven
Ruma
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
TSC
Bačka Topola
9 : 0
Mladost APA
Apatin
Arena Su
Subotica
3 : 0
Bečej 1918
Bečej
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
OFK Bačka
Bačka Palanka
5 : 2
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Posavina
Stubline
0 : 11
Radnički
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Zvezda
Konatice
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Radnički
Obrenovac
3 : 0
DIF
Beograd
Studentski Grad
Beograd
3 : 1
IMT
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Homoljac
Žagubica
5 : 0
Obilić
Živica
VGSK
Veliko Gradište
19.05.2019
11:00
Železničar
Požarevac
Rudar 2001
Kostolac
7 : 2
Napredak (P)
Poljana
Ad Drinum
Loznica
13 : 0
Požega
Požega
Mačva
Šabac
1 : 4
Šampion
Gornji Milanovac
Savac
Sabac
6 : 2
Sloga 036
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Šabac
Šabac
Radnicki 1923
Kragujevac
8 : 0
Plana
Velika Plana
AFK
Ada
0 : 4
Arena SU
Subotica
Spartak '07
Subotica
0 : 1
Subotica
Subotica
Srem
Jakovo
1 : 7
Zemun B
Zemun
Budućnost
Dobanovci
0 : 13
Bežanija
Beograd
OFK Osečina
Osecina
1 : 4
Senjak 1
Valjevo
Kolubara 1
Lazarevac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Kolubara 1
Lazarevac
3 : 1
Sloboda 2
Stubica
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 7
Mladost (B)
Baroševac
Sloboda 1
Stubica
1 : 1
Kalimero
Lazarevac
Borac
Arnajevo
0 : 3
Akademija fudbala
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Kolubara 2
Lazarevac
Napredak
Medoševac
0 : 1
Omladinac
Ljig
Akademija fudbala 1
Lazarevac
0 : 2
Kolubara 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 0
Real 2
Lazarevac
ŽFK Borac
Lazarevac
0 : 5
Omladinac
Ljig
Kolubara 2
Lazarevac
6 : 1
Real 1
Lazarevac
Sloboda
Stubica
3 : 1
Kalimero
Lazarevac
Plavi 2000
Beograd
5 : 3
Policajac
Beograd

Košarka

Sloboda
Užice
81 : 82
Dynamic VIP PAY
Beograd
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
88 : 71
Mega Bemax
Beograd

Rukomet

Dinamo
Pančevo
32 : 28
Partizan
Beograd
Crvena Zvezda
Mokrin
33 : 17
Mladost
Vršac
Hercegovina
Sečanj
26 : 27
Sivac 69
Sivac
Sloga
Petrovac na Mlavi
32 : 26
Partizan 2
Beograd
Šamot 65 2
Aranđelovac
33 : 40
Prva Petoletka
Trstenik
Sloga
Kraljevo
27 : 24
Mladost
Čačak
Metalac
Kraljevo
30 : 25
Omladinac
Gornji Milanovac
Rtanj
Boljevac
33 : 32
ORK Bor
Bor
Vlasotince
Vlasotince
53 : 20
Jastrebac
Blace
Jagodina
Jagodina
39 : 27
Pirot
Pirot
Aleksinac
Aleksinac
42 : 22
Paraćin
Paraćin
Slavija
Novi Sad
33 : 26
Crepaja
Crepaja
Radnički
Novi Sad
33 : 28
PIK Prigrevica
Prigrevica
Metalac
Futog
30 : 27
Pančevo
Pančevo
Budućnost
Alibunar
34 : 33
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Novi Pazar 2
Novi Pazar
30 : 34
Radnicki 1964 2
Kragujevac
Krusevac
Krusevac
44 : 27
Arilje
Arilje
Sloga KV 2
Kraljevo
35 : 39
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Beli andjeo
Prijepolje
25 : 22
Užice
Užice
Sombor
Sombor
23 : 20
Graničar
Gakovo
Unirea
Uzdin
28 : 28
Radnicki (K)
Kovin
ŽSK 1955
Žabalj
37 : 27
Srem SM
Sremska Mitrovica
Jagodina
Jagodina
36 : 22
Mladost
Nova Pazova
Kučevo
Kučevo
27 : 31
Železničar
Inđija
Vrbas
Vrbas
32 : 27
Požarevac
Požarevac
Sloven
Ruma
25 : 24
ORK Beograd
Beograd
Dolovo (Ž)
Dolovo
32 : 29
Jadran
Feketić
Mladost
Srpska Crnja
25 : 28
Proleter (Ž)
Zrenjanin
Mokrin
Mokrin
20 : 23
Temerin
Temerin
Ravangrad
Sombor
38 : 35
Radnički
Bajmok
Kikinda
Kikinda
29 : 24
Halas Jožef
Ada
Rudar
Kostolac
25 : 33
Loznica grad
Loznica
Crvena zvezda
Beograd
36 : 27
ORK Loznica
Loznica
Naisa 2
Niš
24 : 23
Rtanj
Boljevac
Bor - RTB 2
Bor
38 : 9
Dubočica
Leskovac
Obilić
Novi Kneževac
22 : 17
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Crvena zvezda
Beograd
30 : 6
Senta
Senta
Taš 2000
Beograd
5 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Palilula
Beograd
50 : 0
Vračar
Beograd

Futsal

Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
5 : 1
SK Ekonomist
Beograd