XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Borac 1805 - Moravac 2015 2:4
2 25.08.2018 17:00 Beljanica - Borac 1805 5:0
3 01.09.2018 16:30 Borac 1805 - Napredak 1:4
4 08.09.2018 16:30 Istok 63 - Borac 1805 4:2
5 16.09.2018 16:00 Borac 1805 - 15. Avgust 1950 4:7
6 23.09.2018 15:30 Rudar (SR) - Borac 1805 1:1
7 29.09.2018 15:00 Borac 1805 - Mladost (GM) 5:1
8 07.10.2018 15:00 Borac 1805 - Omladinski 2:0
9 14.10.2018 14:30 Orlovi - Borac 1805 6:3
10 21.10.2018 14:00 Borac 1805 - Mladost (J) 0:0
11 28.10.2018 13:30 Budućnost - Borac 1805 2:3
12 03.11.2018 13:30 Borac 1805 - Pomoravlje 3:1
13 10.11.2018 13:30 Rudar (St) - Borac 1805 3:4
14 18.11.2018 13:30 Borac 1805 - Radnički 3:2
16 10.03.2019 15:00 Moravac 2015 - Borac 1805 4:0
17 16.03.2019 15:00 Borac 1805 - Beljanica 2:0
18 24.03.2019 16:00 Napredak - Borac 1805 3:0
19 30.03.2019 16:00 Borac 1805 - Istok 63 0:0
20 07.04.2019 16:00 15. Avgust 1950 - Borac 1805 2:2
21 13.04.2019 16:00 Borac 1805 - Rudar (SR) 1:1
22 21.04.2019 16:30 Mladost (GM) - Borac 1805 3:2
23 27.04.2019 16:30 Omladinski - Borac 1805 1:0
24 05.05.2019 16:30 Borac 1805 - Orlovi 0:0
25 12.05.2019 17:00 Mladost (J) - Borac 1805 2:1
26 15.05.2019 17:00 Borac 1805 - Budućnost 3:3
27 19.05.2019 17:00 Pomoravlje - Borac 1805 3:0
28 25.05.2019 17:30 Borac 1805 - Rudar (St) 3:0
29 02.06.2019 17:30 Radnički - Borac 1805 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Orlovi 28 22 3 3 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Mladost (J) 28 20 5 3 65
3 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Moravac 2015 28 19 4 5 61
4 Rudar (SR) 28 12 7 9 43
5 Radnički 28 13 3 12 42
6 Budućnost 28 13 3 12 42
7 Pomoravlje 28 11 4 13 37
8 Istok 63 28 11 3 14 36
9 15. Avgust 1950 (-1) 28 10 5 13 34
10 Rudar (St) 28 11 1 16 34
11 Mladost (GM) 28 10 3 15 33
12 Borac 1805 28 8 7 13 31
13 Beljanica 28 8 3 17 27
14 Napredak 28 6 4 18 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Paraćin Omladinski (-1) 28 6 5 17 22