XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 710 utakmica za dan
Nedelja, 21 April 2019

Fudbal

Radnički (N)
Niš
3 : 1
Partizan
Beograd
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Mladost
Lučani
Budućnost
Dobanovci
3 : 2
Trajal
Kruševac
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Teleoptik
Zemun
Budućnost
Podgorica
4 : 0
OFK Titograd
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Bokelj
Kotor
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Dečić
Tuzi
1 : 0
Arsenal
Tivat
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Kom
Podgorica
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
3 : 1
Jezero
Plav
Otrant
Ulcinj
1 : 3
Berane
Berane
Čelik
Nikšić
0 : 3
Karioke
Podgorica
Ribnica
Podgorica
0 : 3
Adria
Podgorica
Drezga
Piperi
1 : 1
Polet Stars
Nikšić
Polimlje
Murino
0 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
Ibar
Rožaje
2 : 0
Brskovo
Mojkovac
Cetinje
Cetinje
5 : 0
Hajduk
Bar
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 3
Sloga (R)
Radovići
Provo
Provo
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Drina
Ljubovija
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 4
Tutin
Tutin
Radan
Lebane
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Rtanj
Boljevac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 3
Jagodina Tabane
Jagodina
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Dunav
Prahovo
Budućnost
Popovac
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
Jedinstvo
Surčin
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Jugović
Kać
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 5
Sremac Vojka
Vojka
Tatra
Kisač
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Mladost (T)
Turija
2 : 4
Radnički 1912
Sombor
Bačka
Pačir
2 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Karađorđe
Ribnica
3 : 0
Gruža
Gruža
Šumadija (T)
Toponica
3 : 3
Bane 1931
Raška
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Polet
Ratina
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Morava
Velika Plana
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Rudar
Stamnica
1 : 2
Zvižd
Kučevo
RSK
Rabrovo
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Borac 1932
Ralja
6 : 2
Partizan 1945
Darosava
Radjevac
Krupanj
0 : 1
Železničar
Lajkovac
OFK Divci
Divci
2 : 3
Radnički Stobeks
Klupci
Prijevor
Prijevor
1 : 1
Sloboda
Čačak
LFK Mladost
Lučani
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Orlovac
Mrčajevci
1 : 5
Budućnost
Arilje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 6
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
OFK Niš
Niš
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 2
Morava
Vladičin Han
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
Jablanica
Medveđa
0 : 5
Vlasina
Vlasotince
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Sloga
Despotovac
Juhor
Obrež
3 : 3
Napredak (D)
Drenovac
Jastrebac (B)
Blace
2 : 2
Levač
Rekovac
Bošnjane
Bošnjane
0 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Rembas
Resavica
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Dragocvet
Dragocvet
2 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Malošište
Malošište
Orljane
Orljane
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
1 : 3
Timok 1919
Zaječar
OFK Slatina
Bor
2 : 2
Bukovik
Razanj
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Napredak
Medoševac
Sremčica
Sremčica
4 : 0
Borac
Lazarevac
BSK Baćevac
Baćevac
4 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Komgrap
Beograd
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Leštane
Leštane
Vojvodina
Novo Miloševo
5 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Banat
Čenta
7 : 0
2. Oktobar
Kumane
Rusanda
Melenci
1 : 3
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Lehel
Mužlja
3 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Omladinac FAM
Botoš
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Naftagas
Elemir
3 : 1
Borac
Aleksandrovo
Budućnost (P)
Parage
1 : 3
Hercegovac
Gajdobra
Lipar
Lipar
1 : 1
Tvrđava
Bač
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 2
Slavija
Pivnice
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Kulpin
Kulpin
4 : 1
ŽAK
Sombor
Polet (S)
Sivac
3 : 0
Kula
Kula
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
3 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Napredak
Popinci
3 : 0
Železničar
Inđija
Borac (K)
Klenak
3 : 4
Rudar
Vrdnik
Budućnost
Salaš Noćajski
5 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Jadran
Golubinci
7 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
Plaskovac
Plaskovac
3 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 0
Borac
Pajsijević
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Banja
Banja
Mladi rudar 1954
Bukovik
0 : 1
Omladinac
Donja Rača
Mladost MG
Saranovo
5 : 4
BSK
Belosavci
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Junkovac
Junkovac
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Index
Novi Sad
Bačka
Đurđevo
4 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Miletić
Mošorin
0 : 6
Mladost
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
3 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Iskra
Kucura
1 : 1
Jadran
Feketić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Senta
Senta
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Proleter (Nj)
Njegoševo
6 : 2
Preporod
Novi Žednik
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Javor
Sladaja
5 : 1
Napredak
Zlatovo
Omladinac
Šaludovac
4 : 5
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Batinac
Batinac
2 : 2
Hajduk
Čepure
Mladost (S)
Sikirica
0 : 2
Kolare
Kolare
Bratstvo
Međureč
2 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
OFK Bratstvo
Medveđa
4 : 1
Mladost (D)
Dublje
Partizan
Glogovac
2 : 2
Juhor
Glavinci
Institut
Zemun Polje
0 : 2
Srem
Jakovo
Zmaj
Zemun
1 : 0
Rakovica
Rakovica
Balkan Mirijevo
Beograd
5 : 0
Šumadinac
Bečmen
Borac (P)
Progar
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 1
Atakante
Beograd
Borac
Arnajevo
1 : 2
Strelac
Mislođin
Zabrežje
Zabrežje
3 : 2
Budućnost
Dudovica
Duboko
Mala Moštanica
1 : 1
Zvezda
Konatice
Rušanj
Rušanj
2 : 6
Radnički
Rudovci
Šumadija
Šopić
5 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Omladinac
Veliko Polje
4 : 0
Lisović
Lisović
Kovačevac
Kovačevac
3 : 0
Kosmaj
Ralja
Kosmajac
Koraćica
1 : 7
Velika Krsna
Velika Krsna
Boleč
Boleč
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Pudarci
Pudarci
0 : 1
Vinča
Vinča
Dunavac
Grocka
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Šumadija
Jagnjilo
2 : 2
Vrčin
Vrčin
Rakova
Rakova
1 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 4
Spartak
Trnava
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 1
Mladost
Preljina
Ozrem
Ozrem
1 : 3
Rudar
Bresnica
Napredak
Svračkovci
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Omladinac
Zablaće
1 : 1
Slatina
Slatina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Radnik
Ušće
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
4 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Stubal
Stubal
2 : 2
Omladinac
Novo Selo
Proleter
Pečenog
3 : 1
Napredak
Gračac
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Lasta
Vitkovac
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
3 : 2
Rudar
Baljevac
Sloga (M)
Majdevo
5 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Šanac
Šanac
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
13. April
Lomnica
5 : 1
FUD
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 3
Meševo
Meševo
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Mladi Borac
Dublje
4 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Duško
Klenje
0 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Strela
Ivanovo
5 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Radnički (B)
Baranda
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Borac (St)
Starčevo
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Omladinac (Š)
Šetonje
7 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 0
Obilić
Živica
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Budućnost
Vezičevo
3 : 1
Đerdap
Golubac
Mladost (B)
Batušinac
1 : 4
Moravac
Zaplanjska Toponica
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Doljevac
Doljevac
Naisus 1977
Rožina
1 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
Moravac
Čečina
1 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Rasovača
Rasovača
6 : 0
Radnički 1924
Kočane
Blizna
Blizna
0 : 1
Branik
Štubik
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 2
Zlot
Zlot
Jastreb
Blace
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
NS Tatko
Stara Bozurna
7 : 2
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Partizanski put
Grudaš
3 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Borac
Držanovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
3 : 4
Omladinac
Podina
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Akademija 10
Prokuplje
3 : 0
Dobrič
Pejkovac
Dundjerski
Voljčinac
2 : 2
Polet
Samarinovac
ZSK
Valjevo
1 : 2
Mladost
Dračić
Trlić
Trlić
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Sovljak
Sovljak
5 : 2
Tešnjar
Valjevo
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Korićani
Korićani
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 7
Borac (D)
Drenovac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Sloboda
Grbice
Budućnost
Resnik
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Čajetina
Čajetina
5 : 0
Sečica
Seča reka
Ježevica
Ježevica
0 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Lauš
Lopaš
3 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Savinac
Visibaba
0 : 3
Jasen
Brodarevo
Lazarica
Prilipac
1 : 1
Polet
Rasna
Ariljska rampa
Požega
0 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 0
OFK Morava
Leskovac
Polet
Stajkovce
0 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Vučje
Vučje
1 : 0
Umac
Miroševce
Šumadija
Razgojna
1 : 1
Bobište
Bobište
Železničar
Brestovac
1 : 5
Čekmin
Čekmin
Sloga
Lipovica
3 : 0
Progres
Ladovica
Mladi borac
Živkovo
4 : 2
OFK Brza
Brza
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
OFK 019
Zaječar
6 : 0
Ozren
Sokobanja
Osnić
Osnić
2 : 4
Midžor (K)
Kalna
Kosovo
Zvezdan
1 : 3
Malinik
Podgorac
Trebič
Sokobanja
2 : 0
Omladinac
Grezna
Dragoš
Pirot
2 : 2
Spartak
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Padež
Petrovac
1 : 3
Mladost
Poljska Ržana
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 2
Crvena zastava
Hum
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 3
Vrtište
Vrtište
Vulkan 1963
Brenica
3 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Proleter
Donja Vrežina
0 : 1
Morava
Krušce
Budućnost
Prva Kutina
0 : 4
Rudar
Jelašnica
Ternoci
Trnovac
6 : 2
Levosoje
Levosoje
Čelik
Belo polje
3 : 1
Mladost
Suvojnica
Vihor
Žbevac
4 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
OFK Alakince
Alakince
1 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Trešnjevka
Lopardince
1 : 4
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Ropotovo
Ropotovo
6 : 1
Rudar
Kosovska Kamenica
Moravac
Vrbovac
1 : 1
Glama
Koretište
Mineralac
Klokot
0 : 2
Kusce
Gornje Kusce
Vrelo
Vrelo
0 : 3
Joševa
Joševa
Gunjevac
Gunjevac
4 : 4
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Pambukovica
Pambukovica
2 : 2
Šarbane
Šarbane
Dimitrije Tucović
Ćelije
5 : 1
Polet (T)
Takovo
Mladost
Vračević
0 : 6
OFK Paljuvi
Paljuvi
Jedinstvo
Dren
2 : 4
Posavina
Stubline
Pobednik
Piroman
1 : 1
Sloga
Ratari
Polet
Grabovac
1 : 1
Borac
Ušće
Rvati
Obrenovac
4 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Obilić
Vilovo
1 : 0
Hajduk
Gardinovci
Bačka
Begeč
6 : 0
Moskva
Budisava
Susek
Susek
5 : 0
Borac
Rakovac
Janošik
Janošik
1 : 3
Ratar
Kruščica
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
Hajdučica
Hajdučica
1 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Sloga (M)
Margita
1 : 2
Dobrica
Dobrica
Ševac
Kusić
2 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Sloga (D)
Dašnica
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 2
Mladost
Toljevac
Trudbenik
Stalać
0 : 2
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
1 : 0
Polet 57
Milutovac
Rubin
Donji Stupanj
5 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Vinorača
Vinorača
6 : 2
Ursule
Ursule
Mladost (G)
Gložane
3 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Partizan
Majur
4 : 1
Šumadinac
Dragovo
Sloga
Voljavče
1 : 3
Morava
Kočino Selo
Blagotin
Belušić
2 : 4
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 2
Borac 1805
Ivankovac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Omladinski
Paraćin
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 3
Orlovi
Jasenovo
Moravac 2015
Krušar
7 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
Jadar 2013
Valjevo
0 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
5 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Komanice
Komanice
2 : 1
Polet
Popučke
Rakac Stave
Stave
1 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Rajac
Kadina Luka
3 : 2
Popadić
Popadić
Lukavac
Lukavac
1 : 0
Borac
Rajković
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
13. Maj
Zemun
Mladi Proleter
Beograd
0 : 2
BUSK
Beograd
Busije
Zemun
5 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Sparta Železnik
Železnik
8 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Penjarol
Beograd
2 : 5
011
Beograd
Umka
Umka
3 : 0
Dedinje
Beograd
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Minel
Ripanj
0 : 4
Heroj Polet
Jajinci
Zuce
Zuce
2 : 2
Lepušnica
Glogonjski Rit
Pionir
Besni Fok
1 : 1
Pinosava
Pinosava
Sveti Stefan
Slanci
0 : 2
Poštar
Beograd
Fruška Gora
Ruma
5 : 1
Mladost
Buđanovci
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
Šumar
Ogar
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Hajduk
Višnjićevo
1 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Napredak
Žarkovac
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
BSK
Bešenovo
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloga (Č)
Čalma
1 : 2
Graničar
Obrež
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Sloga (V)
Voganj
Rudar 2012
Babe
0 : 2
Vis
Parcani
Mladost (G)
Guberevac
4 : 1
Sibnica
Sibnica
Popović
Popovići
5 : 0
OFK Slatina
Slatina
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
Stojnik
Stojnik
1 : 0
Vojvoda
Dučina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 2
Djurinci
Đurinci
Partizan
Vrba
1 : 5
Jedinstvo (G)
Godačica
Lazac
Lazac
5 : 0
Borac (A)
Adrani
Tavnik
Tavnik
5 : 0
Mlada krila
Metikoši
Metalac
Kraljevo
1 : 5
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mineral 2015
Rudno
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Progorelica
Progorelica
3 : 2
Borac (V)
Vraneši
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 1
Mladi radnik
Dragušica
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
BSK
Borač
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Mladost (R)
Rašković
3 : 3
Karađorđe (V)
Vučić
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Beljina
Beljina
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 5
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Terekves
Hetin
2 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Proleter
Međa
6 : 3
Napredak (BT)
Banatska Topola
Bega
Novi Itebej
1 : 3
Roham
Nova Crnja
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 4
Napredak (Č)
Čestereg
Jedinstvo
Bočar
2 : 0
Vojvodina
Bašaid
7. Juli
Bela Crkva
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 1
Prva Iskra
Runjani
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 3
Mladost
Brezjak
Antimon
Zajača
0 : 1
Borac
Kozjak
Sloga
Straža
2 : 0
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Vidojevica
Lešnica
2 : 1
Azbukovica
Crnča
Rudar
Brasina
4 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Kopljari
Kopljari
2 : 4
Šumadinac (S)
Stojnik
Vrbica
Aranđelovac
4 : 0
Borac
Kloka
Brezovac
Brezovac
6 : 0
Šamot
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Ranilović
Ranilović
Jasenica
Božurnja
5 : 0
B 2000
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
3 : 1
Kralj Petar I
Topola
Mladost (J)
Jelenac
0 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Milanovo
Milanovo
8 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
Gradac
Konopnica
0 : 2
Real
Donja Jajina
Lemind 1953
Leskovac
4 : 3
Todorovce
Todorovce
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Mladost (B)
Batulovce
0 : 6
BSK
Belanovce
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Drina
Badovinci
2 : 2
Majur
Majur
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
3 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Gorki
Glušci
2 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 4
Rankovac
Nakučani
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 4
Trešnjevka
Trbusac
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Šipurske livade
Šabac
Sloga (KR)
Krnić
4 : 1
Provo 2015
Provo
Sloga (MA)
Matijevac
2 : 2
Sava
Mrđenovac
Šampion
Orom
1 : 1
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
0 : 6
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 3
Čoka
Čoka
Potisje
Kanjiža
7 : 0
Tromedja
Majdan
Tisa
Padej
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 4
Bačka
Mol
Maglić
Bački Maglić
3 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Sloga
Plavna
5 : 0
Slavija
Bođani
Budućnost
Gložan
5 : 1
Mladost
Mali Bač
Krivanj
Selenča
1 : 0
Neštin
Neštin
Polet (V)
Voluja
7 : 3
Polet (B)
Bikinje
Sloga (M)
Mustapić
2 : 1
Stig 1955
Beranje
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 2
Vihor
Маljurevac
Desine
Desine
3 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
Sloga (L)
Lučica
0 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Dizel
Bare
1 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Napredak 1934
Nabrđe
0 : 3
Napredak (P)
Poljana
Integral
Batuša
0 : 0
Omladinac (B)
Busur
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Bata Bulić
Bistrica
4 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 2
Manastirica
Manastirica
BSK
Bošnjak
3 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Radnički (K)
Knežica
4 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Mladost Radost
Srbobran
6 : 1
Mladost (R)
Radičević
Obilić
Zmajevo
4 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Sloga
Lukavica
1 : 0
Mladi Borac
Županjac
Polet
Mirosaljci
1 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Rtkovo
Rtkovo
0 : 0
Napredak
Korbovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
Koča Andjelković
Tekija
4 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Pontes
Kostol
4 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Omladinac
Rajkovac
0 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Borac
Amerić
0 : 5
Sloga
Granice
Napredak
Međulužje
2 : 1
Markovac
Markovac
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
5 : 1
OFK Student
Mladenovac
Slavia
Kovačica
0 : 0
Polet
Idvor
Mundial
Pančevo
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Vojlovica 2018
Vojlovica
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
4 : 1
Tempo
Sefkerin
Budućnost
Stančići
0 : 4
Mladost (A)
Atenica
Kej
Čačak
5 : 0
Vujan
Prislonica
BIP
Čačak
4 : 4
Mršinci
Mršinci
Prijatelji
Čačak
4 : 0
Malba
Žaočani
Petrijevac
Petrijevo
1 : 1
Landol
Landol
7. Juli
Vodanj
1 : 2
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
2 : 6
Petlić SD 026
Smederevo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 0
Zeppelin 026
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
3 : 3
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Skobalj
Skobalj
7 : 4
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Jezava
Smederevo
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 0
Rongo Siti
Pirot
Temac
Temska
1 : 3
Lokomotiva
Belo Polje
Jerma
Sukovo
3 : 2
Pobeda
Držina
Mladost
Kruščić
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Hajduk
Stapar
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 3
Dunav
Bački Monoštor
OFK Sloga
Dobrujevac
6 : 3
Pobeda 1976
Jakovlje
Ratar
Gornja Peščanica
5 : 1
Gredetin
Gredetin
Jastrebac
Tešica
0 : 1
Polet (R)
Radevac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 3
Borac
Trnjane
Škriljac
Bradarac
0 : 4
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Palić
Palić
1 : 3
Bikovo
Bikovo
Solid
Subotica
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Ozremica
Beršići
Velereč 94
Velereč
3 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šumadija
Brdjani
2 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Brezak
Pranjani
2 : 1
Omladinac
Kalimanići
Mladost 1948
Donja Livadica
5 : 1
Jasenica
Kruševo
Mladost (NS)
Novo Selo
4 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
AF Đokić
Velika Plana
3 : 5
Obilić
Staro Selo
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Gorušica
Viča
5 : 2
Voćar
Kotraža
Jelica
Goračići
2 : 1
Sloga
Kaona
Radnički
Turica
0 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Brezova
Brezova
3 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Borac
Azbresnica
6 : 0
Koprijan
Gradište
Jugovići
Jug Bogdanovac
1 : 2
Baličevac
Baličevac
Jedinstvo
Mužinac
0 : 6
Hajduk
Rujevica
Sloga
Žučkovac
1 : 1
Slemen
Milušinac
Maršić
Maršić
9 : 2
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Zastava
Kragujevac
6 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
1 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Ćava
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
5 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Blagaja
Rupeljevo
1 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Borac
Srednja Dobrinja
5 : 1
Bakionica
Bakionica
Napredak
Gornja Dobrinja
6 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
0 : 2
Glumač
Glumač
Trešnjica
Tvrdići
1 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Jasenovik 2018
Jasenovik
1 : 0
Rujnik
Rujnik
Delijski Vis
Niš
2 : 1
Radnički 1936
Trupale
Sloga 1948
Malča
4 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
Durlan Siti
Niš
1 : 4
Aluminjum
Niš
Spartak
Sićevo
0 : 1
Supovac
Supovac
Miloševo
Miloševo
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Polet
Jabukovac
10 : 3
Rečka
Rečka
Vrelo
Šarkamen
1 : 2
Urovica
Urovica
OFK Sikole
Sikole
2 : 1
Slatina
Slatina
Grkinja
Grkinja
3 : 3
Toplica
Šarlinac
Mekiš
Mekiš
0 : 0
Pobeda
Rusna
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 0
Podunavac
Ritopek
Mrovska
Mrovska
1 : 0
Polet
Jalovik
Dragojevac
Dragojevac
7 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Verko
Suvo Selo
4 : 1
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
4 : 1
Torpedo
Lojanice
Proleter
Neuzina
9 : 0
Partizan
Tomaševac
Zlatica
Zlatica
8 : 2
Borac
Zrenjanin
Tisa 1933
Taraš
3 : 0
Sloga
Jarkovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 0
Radnik
Davidovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 0
Jedinstvo
Ratare
Sloga
Donje Vidovo
1 : 0
Napredak
Svojnovo
BSK Buljane
Buljane
5 : 2
Popovac
Popovac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Budućnost
Lebina
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 0
Razvitak
Mirilovac
Miločajac
Miločaj
6 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
2 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Jedinstvo 2017
Tutin
5 : 1
Mladost 1981
Štulac
Koštam Polje
Delimeđe
4 : 0
Studen Vitez
Studenica
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
4 : 2
Rudar 1973
Rudare
Atletiko
Donja Jajina
2 : 3
Navalin
Navalin
OFK Jelen
Jelenča
3 : 1
Korman
Korman (Šabac)
OFK Varna
Varna
3 : 1
Borac BTG
Batalage
Cerić
Miokus
2 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 3
Volujac
Volujac
Mladost Slatina
Slatina
5 : 0
Žabar
Žabar
Rudar
Donje Crniljevo
2 : 1
Mladost Svileuva
Svileuva
Galeb
Cerovac
3 : 0
Bojić
Bojić
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Bair
Bogatic
Radnik
Glogovac
3 : 1
Mladost (O)
Očage
Dimitrije Tucović
Šušnjar
5 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 1
Napredak
Staro Lanište
GFK Tabane
Jagodina
3 : 4
Crni Vrh
Deonica
Sloboda
Šuljkovac
6 : 3
Belica
Belica
Dobra Voda
Dobra Voda
4 : 1
Mladost
Bukovče
Morava 1932
Prugovo
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Batovac
Batovac
5 : 2
Proleter 1932
Požarevac
Sopot
Požarevac
0 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Moravac 1933
Dragovac
1 : 5
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Metalac
Požarevac
3 : 2
Beli Orao
Bradarac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
4 : 2
Sloga 1936
Kasidol
Sloga (D)
Drmno
1 : 3
Mlava (B)
Bratinac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 2
Lipolist
Lipolist
Napredak
Ševarice
1 : 1
Partizan
Drenovac
Omladinac
Slepčević
4 : 2
Borac
Šabac
Culjković
Culjković
4 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Dumača
Pocerski Metković
1 : 2
Metaloplastika
Šabac
Vukona
Vukona
2 : 0
OFK Takovo
Takovo
Jedinstvo
Milorci
1 : 3
Zvizdar
Zvizdar
Dokmir
Dokmir
0 : 0
Omladinac
Kalinovac
Budućnost 1995
Slatina
3 : 1
Brgule
Brgule
Murgaš
Murgaš
2 : 3
Kolubara
Liso Polje
Telečka
Telečka
0 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
2 : 1
Lider
Odžaci
Borac
Vražogrnac
1 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Krilaš
Ćovdin
11 : 0
Soko
Krvije
Dobrnje
Dobrnje
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Rudar 1947
Stamnica
1 : 5
Mladost
Ranovac
Jedinstvo
Oplanić
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Čestin
Čestin
3 : 2
Mladost
Pretoke
Trstenica
Trstenica
6 : 3
Ljubinić
Ljubinić
Proleter
Jasenak
2 : 2
Partizan
Draževac
OFK Povlen
Brezovice
1 : 3
Bujačić
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
1 : 2
Sloga Gorić
Valjevo
Kotešica
Kotešica
2 : 5
OFK Senjak
Valjevo
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Resavac
Veliki Popović
9 : 1
Resava
Bukovac
Mladi Borac
Trucevac
1 : 7
Rudar
Plazane
Sinđelić
Vojnik
2 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Borac
Jarkovci
3 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Radnički
Irig
3 : 2
Sloga (M)
Maradik
Car Uroš
Jazak
3 : 0
Planinac
Rivica
Dunav
Novi Slankamen
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Borac
Stejanovci
0 : 3
Sremac
Dobrinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
2 : 4
Graničar
Grabovci
Polet
Nikinci
1 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Vojvodina
Neradin
2 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 3
Kalipolje
Žabare
Budućnost (B)
Blaznava
4 : 1
Maskar
Maskar
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 7
Omladinac
Ugljarevo
Borjak 2013
Okruglica
21.04.2019
12:00
Rujišnik
Rujišnik
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Topoljak
Grabovac
21.04.2019
12:00
Jugovići
Bogdanje
Dunavac
Kisiljevo
3 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Pek
Kusiće
4 : 4
Mladi Borac
Majilovac
Stiški Kurjak
Kurjače
6 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 5
Sloga
Topolovnik
Proleter
Četereže
6 : 6
Mladost
Porodin
Jedinstvo
Oreovica
3 : 1
Udarnik
Sibnica
BSK
Brzohode
1 : 2
Polet
Aleksandrovac
Napredak 1927
Toponica
4 : 3
Stig (MC)
Malo Crniće
Stig (C)
Crljenac
5 : 1
BSK 1924
Boževac
Jedinstvo (S)
Smoljinac
2 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
Mladi borac 2018
Vojinovac
0 : 3
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Kremenac
Rogojevac
1 : 3
Dobrača
Dobrača
Azbest
Stragari
4 : 1
Hajduk
Jovanovac
OFK Venčani
Venčani
5 : 2
Misača
Misača
Barič
Barič
3 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Mrčkovac
Mrčkovac
4 : 1
Električar
Šuvajić
Čobanče
Čitluk
0 : 5
Jezero
Amajić
Selanac
Selanac
1 : 4
Crnča
Crnča
Mladi radnik
Bačina
5 : 0
OFK Orašje
Orašje
Velika Morava
Selo Varvarin
3 : 2
Parcane
Parcane
OFK Marenovo
Marenovo
3 : 0
Rubin
Zalogovac
OFK Kopaonik 1931
Brus
7 : 0
Mladost
Raklja
PSS-192
Jagodina
4 : 0
Bresje
Bresje
GFK Strelište
Jagodina
5 : 2
Jagodina
Jagodina
OFK Dragoševac
Dragoševac
4 : 1
Lipar
Donji Račnik
Arsenal
London
2 : 3
Crystal Palace
London
Cardiff City
Cardiff
0 : 2
Liverpool
Liverpool
Everton
Liverpool
4 : 0
Manchester United
Manchester
Real Betis
Sevilla
1 : 2
Valencia
Valencia
Getafe
Getafe (Madrid)
3 : 0
Sevilla
Sevilla
Real Madrid
Madrid
3 : 0
Athletic Club
Bilbao
Levante
Valencia
2 : 2
Espanyol
Barcelona
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Leganés
Leganés
Hertha BSC
Berlin
0 : 0
Hannover 96
Hannover
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 4
Borussia Dortmund
Dortmund
Nantes
Nantes
3 : 2
Amiens SC
Amiens
Reims
Reims
0 : 2
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Toulouse
Toulouse
0 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
PSG
Paris
3 : 1
Monaco
Monaco
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 2
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
1 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Zemun
Zemun
2 : 2
TSC
Kanjiža
Jedinstvo
Ub
2 : 2
Šabac
Šabac
Sloga 036
Kraljevo
0 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Požega
Požega
3 : 0
Slatke male
Burovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
1 : 9
Napredak Junior 2018
Krusevac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Dinamo (P)
Pančevo
2 : 1
Partizan
Beograd
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Cement
Beočin
0 : 4
Index
Novi Sad
Borac (Sa)
Sakule
0 : 5
Radnički (NP)
Nova Pazova
Prva Iskra
Barič
4 : 2
Rvati
Obrenovac
Voždovac
Beograd
5 : 0
Brodarac
Beograd
Sloboda
Užice
0 : 1
Čukarički
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
6 : 0
Real Niš
Niš
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 4
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
1 : 5
Spartak
Subotica
Radnički
Valjevo
0 : 1
Provo
Provo
Mladost
Dračić
0 : 4
Šabac
Šabac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Homoljac
Žagubica
RSK
Rabrovo
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Jošanica
Novi Pazar
2 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
Petrika
Novi Sad
7 : 1
Cement
Beočin
Radnički (NP)
Nova Pazova
11 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
6 : 1
OFK Banat
Vršac
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 2
Jedinstvo (D)
Dubovac
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 4
Rad MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 3
Čukarički MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
2 : 2
Crvena zvezda MK
Beograd
Urovci
Urovci
1 : 4
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
5 : 2
Zadrugar
Orasac
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Mladost (L)
Lukićevo
9 : 1
Borac (S)
Sakule
Petrika
Novi Sad
12 : 1
GFK Sloven
Ruma
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 3
Kiker
Kraljevo
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Mladost APA
Apatin
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
TSC
Bačka Topola
CFK
Vrbas
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Partizan
Draževac
3 : 1
Jedinstvo
Dren
Novi Pazar B
Novi Pazar
0 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Radnički
Obrenovac
4 : 0
OLE
Zemun
Ada
Beograd
9 : 1
BASK
Beograd
Železničar
Požarevac
10 : 0
Napredak (P)
Poljana
Obilić
Živica
1 : 11
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
2 : 2
Rudar 2001
Kostolac
Šabac
Šabac
3 : 1
Mačva
Šabac
Sloga 036
Kraljevo
5 : 1
Plana
Velika Plana
Karađordje
Topola
1 : 9
Radnicki 1923
Kragujevac
Šampion
Gornji Milanovac
1 : 6
Savac
Sabac
Bežanija
Beograd
0 : 4
Zemun B
Zemun
KMF Raška
Raška
3 : 3
Sport Club 99 B
Novi Pazar
Vlada Dimitrijević
Raška
7 : 1
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 6
Kolubara 1
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
4 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
2 : 2
Omladinac
Ljig
Sloboda 2
Stubica
2 : 3
Napredak
Medoševac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 9
Železničar
Lajkovac
Sloboda 1
Stubica
7 : 0
Borac
Arnajevo
ŽFK Borac
Lazarevac
1 : 18
Kolubara 1
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
7 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Sloboda
Stubica
2 : 5
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
1 : 3
Real 2
Lazarevac
Real 1
Lazarevac
0 : 5
Omladinac
Ljig
Plavi 2000
Beograd
6 : 0
Vinča
Vinča

Košarka

Omladinac
Novi Banovci
80 : 43
Akademik
Srbobran
Srem
Sremska Mitrovica
73 : 89
Star
Novi Ledinci

Odbojka

Klek Srbijašume 2
Klek
2 : 3
Kikinda
Kikinda
Vest
Šid
2 : 3
Sloven
Ruma
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 2
Železničar
Lajkovac

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
25 : 21
Mokra Gora
Zubin Potok
Pobednik
Prijepolje
26 : 33
Vranje 1957
Vranje
Lavovi BP
Bačka Palanka
28 : 31
Crvenka
Crvenka
Inđija
Inđija
23 : 15
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Rekreativo
Beograd
28 : 23
BASK Soko
Beograd
Rakovica
Rakovica
24 : 32
Sloga
Petrovac na Mlavi
Sloga
Kraljevo
33 : 34
Bane
Raška
Mladost
Čačak
19 : 27
Prva Petoletka
Trstenik
Župa
Aleksandrovac
28 : 31
Metalac
Kraljevo
Karađorđe
Topola
32 : 20
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Pirot
Pirot
32 : 32
Rtanj
Boljevac
Heba
Bujanovac
19 : 31
Radnički
Ćuprija
Jagodina
Jagodina
36 : 24
Vlasotince
Vlasotince
Jastrebac
Blace
27 : 29
Aleksinac
Aleksinac
Zaječar
Zaječar
45 : 32
Paraćin
Paraćin
Pančevo
Pančevo
25 : 31
Somborelektro
Sombor
PIK Prigrevica
Prigrevica
27 : 23
Naftagas
Elemir
Dalmatinac
Riđica
36 : 39
Metalac
Futog
Rudar 2
Kostolac
25 : 25
Umčari
Umčari
Jedinstvo 1974
Krnjevo
32 : 29
Palanka
Smederevska Palanka
Gučevo
Banja Koviljača
24 : 23
Lazarevac
Lazarevac
Ub
Ub
38 : 28
Barič
Barič
Rembas
Resavica
33 : 30
Đerdap
Kladovo
Borsko jezero
Bor
32 : 34
Hajduk Veljko 2
Negotin
Arilje
Arilje
21 : 29
Užice
Užice
Radnicki 1964 2
Kragujevac
27 : 32
Beli andjeo
Prijepolje
Krusevac
Krusevac
45 : 20
Sloga KV 2
Kraljevo
Progres
Svrljig
29 : 41
Nišava
Niš
Morava 84
Vladičin Han
21 : 33
Mladost Vranje
Vranje
Graničar
Gakovo
31 : 25
Grafičar
Bezdan
Zrenjanin
Zrenjanin
41 : 22
Unirea
Uzdin
Hercegovac
Gajdobra
33 : 25
Beočin 1959
Beočin
Naisa
Niš
30 : 24
Medicinar
Šabac
Voždovac 1955
Beograd
24 : 21
Junior
Beograd
Bor RTB
Bor
22 : 33
Vojvodina
Novi Sad
Topličanin
Prokuplje
30 : 20
Sloven
Ruma
Ravangrad
Sombor
28 : 31
Laki
Crvenka
Dolovo (Ž)
Dolovo
32 : 28
Radnički
Bajmok
Metalac
Kraljevo
29 : 25
Atenica
Čačak
Beograd
Beograd
36 : 34
Mladi radnik
Radinac
ORK Loznica
Loznica
25 : 25
Medicinar 2
Šabac
Radnički
Svilajnac
38 : 21
Bor - RTB 2
Bor
Jabuka
Jabuka
20 : 10
Obilić
Novi Kneževac
Srem
Sremska Mitrovica
35 : 31
Petrovaradin
Petrovaradin

Futsal

Kalča
Niš
6 : 4
Jastrebac
Blace
Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
FON
Beograd
21 : 1
Smederevo
Smederevo
Požarevac
Požarevac
5 : 0
Kolubara
Lazarevac
Ekonomac 2
Kragujevac
6 : 3
Zufo
Bujanovac
SK Ekonomist
Beograd
2 : 0
SAS
Zrenjanin
Forum
Vršac
8 : 1
Novi Sad
Novi Sad