XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 782 utakmica za dan
Nedelja, 14 Oktobar 2018

Fudbal

Arsenal
Tivat
1 : 3
Otrant
Ulcinj
Berane
Berane
0 : 6
Bokelj
Kotor
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Jezero
Plav
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Kom
Podgorica
1 : 0
Dečić
Tuzi
Čelik
Nikšić
2 : 0
Adria
Podgorica
Zabjelo
Podgorica
4 : 1
Karioke
Podgorica
Polimlje
Murino
3 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
Ibar
Rožaje
4 : 0
OFK Borac
Bijelo Polje
Petnjica
Petnjica
1 : 0
Brskovo
Mojkovac
Sloga (R)
Radovići
6 : 0
Hajduk
Bar
Sloga (SB)
Stari Bar
2 : 0
Cetinje
Cetinje
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
Borac
Sakule
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Železničar
Pančevo
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 1
Drina
Ljubovija
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
OFK Sinđelić
Niš
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Budućnost
Popovac
5 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
IMT
Novi Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Hajduk (D)
Divoš
0 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Hajduk (B)
Beška
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
Bačka
Pačir
Tisa
Adorjan
1 : 2
Tavankut
Tavankut
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
Real
Podunavci
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet
Ratina
1 : 2
Sloga
Kraljevo
Vodojaža
Grošnica
1 : 5
Sušica
Kragujevac
OFK Napredak
Markovac
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
0 : 4
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
5 : 0
Morava
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Karađorđe
Topola
Partizan 1945
Darosava
0 : 2
Rudar
Stamnica
Borac 1932
Ralja
1 : 2
RSK
Rabrovo
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Borac
Lešnica
2 : 0
Radjevac
Krupanj
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 1
OFK Divci
Divci
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Brezovica
Brezovica
4 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Sloboda
Čačak
2 : 2
Polimlje
Prijepolje
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
LFK Mladost
Lučani
Orlovac
Mrčajevci
0 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Jablanica
Medveđa
1 : 7
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 5
Vlasina
Vlasotince
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK Niš
Niš
2 : 0
Sloga
Leskovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 6
Mladost (M)
Medoševac
Dragocvet
Dragocvet
2 : 2
Sloga
Despotovac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Rembas
Resavica
Jastrebac (B)
Blace
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Levač
Rekovac
Juhor
Obrež
2 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Žitorađa
Žitorađa
0 : 3
Napredak (D)
Drenovac
OFK Slatina
Bor
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Kablovi
Zaječar
0 : 0
Bukovik
Razanj
Orljane
Orljane
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Moravica
Subotinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Svrljig
Svrljig
Komgrap
Beograd
1 : 0
Leštane
Leštane
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Turbina
Vreoci
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Borac
Lazarevac
2. Oktobar
Kumane
2 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 1
Banat
Čenta
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Delija
Mokrin
Borac
Aleksandrovo
6 : 2
Lehel
Mužlja
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Polet (S)
Sivac
2 : 3
Hercegovac
Gajdobra
Kulpin
Kulpin
4 : 1
Kula
Kula
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 1
Borac 46
Obrovac
Lipar
Lipar
1 : 1
Slavija
Pivnice
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Tvrđava
Bač
Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 2
PSK Putinci
Putinci
Železničar
Inđija
3 : 0
Sloven
Ruma
Kupinovo
Kupinovo
2 : 3
Napredak
Popinci
Polet (NK)
Novi Karlovci
3 : 0
Borac (K)
Klenak
Jadran
Golubinci
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Borac
Pajsijević
3 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Plaskovac
Plaskovac
BSK
Belosavci
1 : 1
Sloga Bat 1924
Batočina
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 3
ŽSK
Žirovnica
Mladost MG
Saranovo
1 : 1
Mladi rudar 1954
Bukovik
Index
Novi Sad
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
TSK
Temerin
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
ŽSK
Žabalj
4 : 2
Miletić
Mošorin
Jadran
Feketić
1 : 4
Radnički 1905
Bajmok
Preporod
Novi Žednik
2 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
Senta
Senta
Đurđin
Đurđin
4 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 3
Javor
Sladaja
Hajduk
Čepure
3 : 0
Napredak
Zlatovo
Kolare
Kolare
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
Resavac
Subotica
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Juhor
Glavinci
4 : 2
Bratstvo
Međureč
Partizan
Glogovac
2 : 4
OFK Bratstvo
Medveđa
Srem
Jakovo
6 : 2
Crvenka
Borča
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 1
Zmaj
Zemun
Atakante
Beograd
3 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Borac (P)
Progar
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Radnički
Rudovci
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Lisović
Lisović
5 : 1
Rušanj
Rušanj
Omladinac
Veliko Polje
1 : 3
Šumadija
Šopić
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Ropočevo
Ropočevo
1 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Vrčin
Vrčin
6 : 1
Pudarci
Pudarci
Šumadija
Jagnjilo
1 : 4
Dunavac
Grocka
Omladinac
Zablaće
4 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Slatina
Slatina
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 2
Ovčar
Markovica
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Rakova
Rakova
0 : 2
Rudar
Bresnica
Spartak
Trnava
2 : 1
Mladost
Preljina
Radnik
Ušće
0 : 0
Budućnost
Konarevo
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Rudar
Baljevac
Proleter
Pečenog
2 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Stubal
Stubal
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Ribnica
Jovac
0 : 0
Lasta
Vitkovac
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Napredak
Gračac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Kupci
Kupci
13. April
Lomnica
0 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
Šanac
Šanac
2 : 3
Mačkovac
Mačkovac
Sloga (M)
Majdevo
1 : 1
Meševo
Meševo
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 0
Mladi Borac
Dublje
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Duško
Klenje
Sloga (BO)
Bogosavac
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Dolina
Padina
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
0 : 2
Strela
Ivanovo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Partizan (G)
Gaj
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Rudar (K)
Krepoljin
5 : 0
Železničar
Požarevac
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Đerdap
Golubac
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Sloga (B)
Burovac
Borac (Ž)
Žabari
3 : 2
Obilić
Živica
Borac (K)
Klenovnik
3 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga
Korman
4 : 1
Elid
Donji Dušnik
Moravac
Zaplanjska Toponica
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
Radnički 1924
Kočane
3 : 3
Naisus 1977
Rožina
Rasovača
Rasovača
3 : 1
Moravac
Čečina
SASK
Saraorci
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Sloga (M)
Miloševac
1 : 0
Cerovac
Cerovac
Pobeda
Golobok
0 : 1
Sloboda
Lipe
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Proleter 1947
Vranovo
1 : 2
Polet
Trnovče
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Branik
Štubik
2 : 1
OFK Bor
Bor
Sloga
Kobišnica
4 : 0
BSK
Bukovče
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 7
Nemetali
Donja Bela Reka
Jastreb
Blace
0 : 5
Kosovac
Prokuplje
Real
Jasenica (Žitorađa)
7 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Dundjerski
Voljčinac
NS Tatko
Stara Bozurna
1 : 2
Polet
Samarinovac
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Dobrič
Pejkovac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
2 : 0
Trbunje
Trbunje
Jug Bogdan
Đakus
2 : 3
Kaćuša
Kuršumlija
Borac
Držanovac
2 : 2
Omladinac
Podina
ZSK
Valjevo
0 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Trlić
Trlić
1 : 3
Tulari
Tulari
Mladost
Dračić
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Korićani
Korićani
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Budućnost
Resnik
0 : 0
Srbija
Ilićevo
Čajetina
Čajetina
4 : 2
Lazarica
Prilipac
Savinac
Visibaba
4 : 1
Ariljska rampa
Požega
Lauš
Lopaš
1 : 1
Omladinac
Zdravčići
Ježevica
Ježevica
1 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Sečica
Seča reka
0 : 3
Perućac
Perućac
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Umac
Miroševce
3 : 0
OFK Morava
Leskovac
Bobište
Bobište
6 : 0
Polet
Stajkovce
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Vučje
Vučje
Progres
Ladovica
3 : 0
Šumadija
Razgojna
OFK Brza
Brza
2 : 1
Železničar
Brestovac
Mladost 1959
Vinarce
3 : 1
Sloga
Lipovica
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 1
Mladi borac
Živkovo
OFK Rtanj
Boljevac
14.10.2018
15:00
Slobodno kolo 2
Sloga (M)
Minićevo
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Malinik
Podgorac
3 : 1
OFK 019
Zaječar
Omladinac
Grezna
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
4 : 2
Osnić
Osnić
Radnički 1946
Lubnica
3 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
slobodno kolo
14.10.2018
15:00
Kosovo
Zvezdan
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 1
Padež
Petrovac
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Dragoš
Pirot
3 : 1
Borac
Barje Čiflik
Spartak
Pirot
3 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Palilulac
Niš
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (L)
Lalinac
2 : 3
Crvena zastava
Hum
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Čegar 2013
Kamenica
4 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Morava
Krušce
1 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Budućnost
Prva Kutina
1 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Proleter
Donja Vrežina
3 : 0
Vulkan 1963
Brenica
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 4
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
0 : 0
Čelik
Belo polje
Lugina
Aliđerce
4 : 2
Vihor
Žbevac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
4 : 4
OFK Alakince
Alakince
Trešnjevka
Lopardince
0 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Glama
Koretište
4 : 3
Moravac
Vrbovac
Kusce
Gornje Kusce
2 : 3
Mineralac
Klokot
Joševa
Joševa
0 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Vrelo
Vrelo
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Polet (T)
Takovo
0 : 2
Kalenić
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Polet
Grabovac
Posavina
Stubline
3 : 1
Krtinska
Krtinska
Susek
Susek
1 : 2
Veternik
Veternik
Bačka
Begeč
2 : 1
Železničar
Novi Sad
Obilić
Vilovo
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Čenej
Čenej
2 : 0
Titel
Titel
Hajduk
Gardinovci
2 : 0
Borac
Rakovac
Janošik
Janošik
4 : 3
Ševac
Kusić
Sloga (M)
Margita
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Hajdučica
Hajdučica
6 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 2
Dobrica
Dobrica
Ratar
Kruščica
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Garevina
Garevina
Ušće
Grad Stalać
2 : 1
Gradina
Pejovac
Mladost
Toljevac
1 : 1
Sloga (L)
Lozna
Omladinac
Pojate
2 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 2
Trudbenik
Stalać
Rubin
Donji Stupanj
2 : 3
Borac
Gornji Katun
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Ursule
Ursule
Šantarovac
Šantarovac
4 : 1
Sloga
Voljavče
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Morava
Ribare
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Orlovi
Jasenovo
6 : 3
Borac 1805
Ivankovac
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 2
Istok 63
Plana
Radnički
Tekija
5 : 1
Beljanica
Strmosten
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Polet
Popučke
1 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Popadić
Popadić
1 : 2
Komanice
Komanice
Mladost (L)
Latković
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Borac
Rajković
0 : 4
Rajac
Kadina Luka
Lukavac
Lukavac
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
13. Maj
Zemun
1 : 3
BUSK
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 1
Busije
Zemun
Dedinje
Beograd
7 : 1
Sparta Železnik
Železnik
Umka
Umka
4 : 0
Penjarol
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Pinosava
Pinosava
1 : 1
Avala
Beli Potok
Poštar
Beograd
1 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Pionir
Besni Fok
0 : 1
Zuce
Zuce
Sloga (Č)
Čalma
3 : 1
Mladost
Buđanovci
BSK
Bešenovo
1 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
Napredak
Žarkovac
0 : 0
Sloga (V)
Voganj
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Graničar
Obrež
Krušedol
Krušedol
5 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Šumar
Ogar
1 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Rudar 2012
Babe
1 : 1
Stojnik
Stojnik
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Popović
Popovići
3 : 2
Djurinci
Đurinci
Vis
Parcani
0 : 0
OFK Rogača
Rogača
Sibnica
Sibnica
1 : 6
OFK Slatina
Slatina
Partizan
Vrba
1 : 10
Mladost
Vrdila
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
Progorelica
Progorelica
Metalac
Kraljevo
0 : 6
Borac (V)
Vraneši
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Lazac
Lazac
3 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
Borac (A)
Adrani
0 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Badnjevac
Badnjevac
1 : 2
Mladost (R)
Rašković
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 2
BSK
Borač
Sloga (M)
Milatovac
7 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Mladi radnik
Dragušica
4 : 2
Sloga (Z)
Zabojnica
Beljina
Beljina
2 : 1
Guncate
Guncati
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 0
Barajevo
Barajevo
Velika Reka
Velika Reka
1 : 2
Prva Iskra
Runjani
Mladost
Brezjak
1 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Borac
Kozjak
0 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Rudar
Brasina
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
Kopljari
Kopljari
7 : 0
Sloga
Zagorica
Jasenica
Božurnja
3 : 0
Mladost (J)
Jelenac
Brezovac
Brezovac
2 : 1
Kralj Petar I
Topola
Vrbica
Aranđelovac
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Šumadinac (S)
Stojnik
10 : 0
Ranilović
Ranilović
Borac
Kloka
3 : 1
Šamot
Aranđelovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Radnički
Pertate
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
Real
Donja Jajina
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Moravac
Pečenjevce
4 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
BSK
Belanovce
4 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 2
Majur
Majur
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Premijer
Badovinci
2 : 1
Cer
Petkovica
Gorki
Glušci
2 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 0
Rankovac
Nakučani
Trešnjevka
Trbusac
5 : 2
Dobrava
Vukošić
Šipurske livade
Šabac
0 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Provo 2015
Provo
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Sava
Mrđenovac
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
AFK
Ada
Jadran
Sanad
1 : 1
Šampion
Orom
Čoka
Čoka
5 : 1
Hajduk
Podlokanj
Tromedja
Majdan
2 : 5
Tornjoš
Tornjoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 5
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Bačka
Mol
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 4
Tisa
Padej
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
7 : 0
Borac
Vizić
Slavija
Bođani
1 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Maglić
Bački Maglić
Neštin
Neštin
2 : 0
Budućnost
Gložan
Krivanj
Selenča
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Desine
Desine
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Žika Marković Uča
Miljević
5 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
Sloga (M)
Mustapić
2 : 3
Sirakovo
Sirakovo
Polet (B)
Bikinje
4 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Stig 1955
Beranje
4 : 0
Vihor
Маljurevac
Rade Milošević
Dubočka
3 : 0
BSK
Bošnjak
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 3
Radnički (K)
Knežica
Bata Bulić
Bistrica
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Integral
Batuša
2 : 0
Manastirica
Manastirica
Omladinac (B)
Busur
1 : 1
Napredak (S)
Simićevo
Mladost (R)
Radičević
4 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 3
Budućnost
Savino Selo
Obilić
Zmajevo
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Polet
Mirosaljci
3 : 7
Mladost (Č)
Čibutkovica
Sloga
Lukavica
1 : 2
Bistrica
Bistrica
Vreoci
Vreoci
14.10.2018
14:30
BSK
Brajkovac
Mladi Borac
Županjac
3 : 0
Borac (A)
Arapovac
Pontes
Kostol
5 : 3
Omladinac
Vajuga
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Rtkovo
Rtkovo
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
0 : 2
Napredak
Korbovo
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 0
Sloga
Granice
Markovac
Markovac
4 : 2
Borac
Amerić
OFK Student
Mladenovac
1 : 0
Šepšin
Šepšin
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
0 : 0
Napredak
Međulužje
Unirea
Uzdin
3 : 1
Polet
Idvor
Pobeda
Samoš
0 : 1
Tempo
Sefkerin
Slavia
Kovačica
6 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Mladost (A)
Atenica
2 : 1
Planinac
Vujetinci
Vujan
Prislonica
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Mršinci
Mršinci
2 : 2
Kej
Čačak
Malba
Žaočani
1 : 2
Morava (K)
Katrga
Prijatelji
Čačak
0 : 4
BIP
Čačak
7. Juli
Vodanj
0 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Landol
Landol
10 : 1
Drugovac
Drugovac
Omladinac
Seone
3 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
Vučak
Vučak
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Budućnost
Mala Krsna
1 : 2
Skobalj
Skobalj
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
3 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 6
Jerma
Sukovo
Željuša
Željuša
9 : 0
Rongo Siti
Pirot
Hajduk
Stapar
3 : 0
Mladost
Kruščić
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Dunav
Bački Monoštor
3 : 2
Partizan
Kupusina
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 2
Terekveš
Svilojevo
Jedinstvo
Bobovište
0 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
Borac
Trnjane
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 3
Polet (R)
Radevac
Elektrovojvodina
Subotica
7 : 1
Solid
Subotica
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Žednik
Stari Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 1
Bikovo
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
1 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 8
Šumadija
Brdjani
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Brezak
Pranjani
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
10 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Ozremica
Beršići
1 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
AF Đokić
Velika Plana
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Mladost (NS)
Novo Selo
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Brezova
Brezova
2 : 1
Voćar
Kotraža
Radnički
Turica
4 : 1
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
4 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Gorušica
Viča
0 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Sloga
Kaona
0 : 3
Prilike
Prilike
Kotroman
Mokra Gora
3 : 4
Tara
Kremna
Konjuh
Konjuh
2 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Borac
Bivolje
4 : 2
Naupare
Naupare
Parunovac
Parunovac
1 : 5
Kapidžija
Kapidžija
Žabare
Žabare
6 : 0
Čarapan
Kruševac
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Rasina
Vitanovac
Sloga
Jovanovac
0 : 3
Baličevac
Baličevac
Arbanasce
Arbanasce
3 : 1
Dobrič
Brest
Jedinstvo
Mužinac
4 : 2
Mladost
Resnik
Slemen
Milušinac
7 : 0
Palilulac
Šarbanovac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 0
Seljak
Cvetojevac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Maršić
Maršić
Ćava
Grošnica
1 : 2
Zastava
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Blagaja
Rupeljevo
2 : 1
Glumač
Glumač
Avijatičar
Vranjani
4 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 2
Bakionica
Bakionica
Sloga 1948
Malča
4 : 0
Rujnik
Rujnik
Delijski Vis
Niš
9 : 0
Durlan Siti
Niš
Jasenovik 2018
Jasenovik
2 : 0
Spartak
Sićevo
Radnički 1936
Trupale
5 : 1
Supovac
Supovac
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 4
Aluminjum
Niš
Rečka
Rečka
2 : 3
Mladost
Karbulovo
Urovica
Urovica
3 : 1
Miloševo
Miloševo
Slatina
Slatina
4 : 0
Polet
Jabukovac
Grkinja
Grkinja
0 : 1
Mekiš
Mekiš
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 1
Pobeda
Rusna
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 1
Mrovska
Mrovska
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Hajduk
Debrc
0 : 5
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
4 : 2
Sparta
Kaona
Petrovac 74
Kujavica
6 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Napredak
Svojnovo
5 : 0
Radnik
Davidovac
BSK Buljane
Buljane
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Lebina
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Razvitak
Mirilovac
2 : 0
Popovac
Popovac
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Miločajac
Miločaj
3 : 2
Šumadija
Šumarice
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Morava
Mrsać
Zgodačica
Godačica
1 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Mladost 1981
Štulac
4 : 1
Budućnost
Samaila
Koštam Polje
Delimeđe
0 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
1 : 3
Navalin
Navalin
Badince
Badince
5 : 4
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
OFK Jelen
Jelenča
4 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
Mladost Slatina
Slatina
2 : 1
Galeb
Cerovac
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 1
Bojić
Bojić
OFK Varna
Varna
3 : 2
Žabar
Žabar
Korman
Korman (Šabac)
2 : 2
Volujac
Volujac
Borac BTG
Batalage
4 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Radnik
Glogovac
2 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
OFK Burovo
Burovo
0 : 6
OFK Radnički
Dren
Dimitrije Tucović
Šušnjar
5 : 2
Šumadinac
Kruševica
Mladost
Bukovče
0 : 4
Trnava
Trnava
Dobra Voda
Dobra Voda
4 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Sloboda
Šuljkovac
3 : 0
GFK Tabane
Jagodina
Proleter 1932
Požarevac
3 : 2
Morava 1932
Prugovo
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 2
Batovac
Batovac
Moravac 1933
Dragovac
3 : 5
Sopot
Požarevac
Sloga 1936
Kasidol
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mlava (B)
Bratinac
8 : 0
Metalac
Požarevac
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 0
Sloga (D)
Drmno
Culjković
Culjković
2 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Napredak
Ševarice
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Lipolist
Lipolist
4 : 0
Sloga
Duvanište
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 0
Kolubara
Liso Polje
Dokmir
Dokmir
6 : 2
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
3 : 2
Omladinac
Kalinovac
Vukona
Vukona
0 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Sloga
Vrhovine
2 : 5
OFK Takovo
Takovo
Graničar (R)
Riđica
3 : 0
Panonija
Lalić
Dinamo (S)
Sonta
0 : 0
Sport
Bezdan
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
2 : 0
Telečka
Telečka
slobodan tim 2
Nikoličevo
14.10.2018
15:00
Kastrum
Gamzigrad
Udarnik 2015
Ćovdin
4 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Melnica
Melnica
3 : 2
Vukan
Ždrelo
Jedinstvo
Oplanić
1 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
Bečevica
Bečevica
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Dupljaj
Dupljaj
14.10.2018
15:00
Kotešica
Kotešica
Zadrugar
Lopatanj
0 : 7
Dračić 2018
Dračić
OFK Povlen
Brezovice
2 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Beloševac
Beloševac
2 : 4
OFK Senjak
Valjevo
Bujačić
Valjevo
2 : 0
Sloga Gorić
Valjevo
Vitez
Subotište
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Mladost
Prhovo
3 : 3
Sloven
Sibač
Lovac
Karlovčić
1 : 3
OFK Brestač
Brestač
Hajduk
Šimanovci
1 : 2
Sremac
Deč
Vršac
Vršac
3 : 5
Vitorul
Straža
Pobeda
Parta
0 : 3
OFK Banat
Vršac
Omladinac
Zagajica
3 : 0
Hajduk
Šušara
Rudar
Plazane
6 : 0
Resavac
Veliki Popović
Mladi Radnik
Grabovica
4 : 1
Resava
Bukovac
Sinđelić
Vojnik
4 : 0
Mladi Borac
Trucevac
Kolubara
Jabučje
4 : 0
Proleter
Bajevac
Sloga
Bogovađa
0 : 4
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Napredak
Vašica
1 : 1
Sinđelić
Gibarac
OFK Bingula
Bingula
2 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar
Jamena
4 : 0
Borac
Ilinci
Sremac
Berkasovo
4 : 2
Omladinac
Batrovci
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
1 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 4
Jednota
Šid
Zmaj
Noćaj
4 : 1
Planinac
Ležimir
Graničar
Kuzmin
1 : 0
Sloboda
Šašinci
Srem (SR)
Sremska Rača
0 : 3
Sloga
Zasavica I
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 4
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Poletarac
Laćarak
2 : 5
Borac (R)
Radenković
Planinac
Rivica
7 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 1
ČSK 1939
Čortanovci
Dunav
Novi Slankamen
3 : 1
Borac
Jarkovci
Car Uroš
Jazak
1 : 2
Radnički
Irig
Jedinstvo (K)
Kraljevci
1 : 3
Polet
Nikinci
Borac
Stejanovci
5 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 7
Fruškogorac
Mali Radinci
Graničar
Grabovci
0 : 2
Jedinstvo (R)
Ruma
Gaglovo
Gaglovo
14.10.2018
14:30
Mladost 2015
Mala Reka
Polet (Š)
Šavrane
14.10.2018
11:00
Padež
Padež
Kruševica
Kruševica
14.10.2018
14:30
Grkljane
Grkljane
Vratare
Vratare
14.10.2018
14:30
Polet (K)
Kobilje
Kalipolje
Žabare
3 : 0
Budućnost MI
Donja Trnava
Maskar
Maskar
1 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Budućnost (B)
Blaznava
3 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Jelav
Jelav
2 : 0
Sloga
Korenita
Hajduk
Ribarica
7 : 1
Granit
Radalj
Mladost (G)
Gradilište
4 : 2
Luk
Voćnjak
Dunavac
Kisiljevo
0 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Pek
Kusiće
4 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Kumane
Kumane
2 : 2
Sloga
Topolovnik
Baštovan 2015
Carevac
5 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Ram
Ram
2 : 4
Mladi Borac
Majilovac
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 1
Napredak 1927
Toponica
BSK 1924
Boževac
1 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 3
Stig (C)
Crljenac
Napredak (MK)
Malo Krčmare
2 : 3
Mladi borac 2018
Vojinovac
Azbest
Stragari
3 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 6
Dobrača
Dobrača
Misača
Misača
2 : 5
OFK Venčani
Venčani
Tulež
Tulež
1 : 1
Gorski Car
Garaši
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 4
Barič
Barič
Električar
Šuvajić
0 : 0
Mladost 1970
Radoševac
OFK Vinci
Vinci
1 : 4
Mrčkovac
Mrčkovac
Jezero
Amajić
1 : 2
Čobanče
Čitluk
Selanac
Selanac
5 : 0
Crnča
Crnča
Parcane
Parcane
4 : 0
Gradac
Pločnik
OFK Marenovo
Marenovo
0 : 6
Velika Morava
Selo Varvarin
OFK Dragoševac
Dragoševac
5 : 0
Bresje
Bresje
PSS-192
Jagodina
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Požarevac
Požarevac
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Karađorđe
Topola
1 : 2
Mačva
Šabac
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
TSC
Kanjiža
1 : 1
Rad
Beograd
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
1 : 2
Sloga 036
Kraljevo
Šabac
Šabac
1 : 0
Požega
Požega
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
Slatke male
Burovac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Trajal
Kruševac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Sloboda (U)
Užice
Mačva
Šabac
3 : 4
Mladost
Lučani
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 2
Loznica
Loznica
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Borac
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 0
Železničar
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
2 : 3
Petar Puača
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Crvena zvezda
Novi Sad
5 : 2
Kabel
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Voždovac
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sloboda
Užice
0 : 2
Real Niš
Niš
Brodarac
Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
5 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Mačva
Šabac
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Loznica
Loznica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 2
Borac
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Železničar
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
1 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Petar Puača
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
7 : 1
Inđija
Inđija
Radnički
Valjevo
3 : 1
Jadar 07
Loznica
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
9 : 0
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
3 : 2
Bane
Raška
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Cement
Beočin
5 : 1
Index
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Petrika
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
9 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sinđelić MK
Beograd
1 : 2
Zemun MK
Zemun
Rad MK
Beograd
1 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Studentski Grad MK
Novi Beograd
1 : 2
Brodarac MK
Beograd
Železničar
Pančevo
4 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 5
Coerver junior FA
Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
7 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladi radnik 1940
Radinac
10 : 0
Sloga
Miloševac
Spartak
Subotica
14 : 0
Bajša
Bajša
Mladost APA
Apatin
1 : 5
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Arena Su
Subotica
Novi Pazar B
Novi Pazar
1 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 5
Tutin
Tutin
Spartak '07
Subotica
0 : 4
Bajša
Bajša
Olimpik
Beograd
4 : 1
Bežanija
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 3
Sport Club 99 B
Novi Pazar
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 12
Kolubara 1
Lazarevac
Sloboda 2
Stubica
0 : 6
Sloboda 1
Stubica
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
Borac
Arnajevo
Kalimero
Lazarevac
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 1
Napredak
Medoševac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 4
Omladinac
Ljig

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
78 : 85
Budućnost VOLI
Podgorica
Mornar
Bar
97 : 94
Partizan NIS
Beograd
Petrol Olimpija
Ljubljana
91 : 81
Zadar
Zadar
OKK Beograd
Beograd
86 : 72
Tamiš
Pančevo
Mladost
Zemun
87 : 78
Spartak
Subotica
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
93 : 72
Beovuk 72
Beograd
Zemun Fitofarmacija
Zemun
61 : 64
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Zvezdara
Beograd
73 : 64
BASK
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
78 : 84
Žarkovo 2
Beograd
Mladost Veternik
Veternik
87 : 57
Omladinac
Novi Banovci
Jablanica
Medveđa
70 : 64
Fair Play
Niš
Actavis Academy
Leskovac
86 : 82
Bor RTB
Bor
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
OKK Junior
Niš
Jagodina
Jagodina
96 : 72
Paraćin
Paraćin
Student
Bajina Bašta
56 : 87
Klik
Arilje
Žitko Basket
Beograd
67 : 89
Borac Zemun
Zemun
Barajevo
Barajevo
74 : 65
Astra
Beograd
Veba Basket
Beograd
63 : 80
Mladenovac
Mladenovac
Sava
Beograd
67 : 97
LA Basket
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
78 : 84
Žarkovo 2
Beograd
Zvezdara
Beograd
73 : 64
BASK
Beograd
Cerak
Beograd
45 : 57
Vitez
Beograd
Veba Basket
Beograd
63 : 80
Mladenovac
Mladenovac
Spartak
Subotica
61 : 83
Loznica
Loznica
Novosadska ŽKA
Novi Sad
88 : 70
Šabac
Šabac
Kraljevo
Kraljevo
66 : 41
Bor
Bor
Student
Niš
51 : 66
Partizan 1953
Beograd
021
Novi Sad
76 : 72
Radivoj Korać
Beograd
Radnički (Bg)
Beograd
51 : 70
Ljubovija
Ljubovija
Ruma 92
Ruma
86 : 54
Jedinstvo
Novi Bečej
Radnički
Kragujevac
83 : 92
Mega Bemax
Beograd
Borac
Čačak
114 : 79
Mladost Veternik
Novi Sad
Beko
Beograd
72 : 80
Konstantin
Niš

Odbojka

Partizan
Beograd
2 : 3
VA 014 Bauwesen
Valjevo
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Banat
Vršac
Mladost
Nova Pazova
3 : 1
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Lotus
Čačak
1 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Gračac
Gračac
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Sombor
Sombor
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Niš 2
Niš
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Blok Aut
Beograd
Spartak (Su)
Subotica
0 : 3
Vizura
Ruma
Ruma
Ruma
3 : 0
Milenijum
Niš
Borac (Ča)
Čačak
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Kuršumlija
Kuršumlija
Elan Volej
Srbobran
3 : 1
Odbojka 013
Pančevo
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga 031
Požega
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Stopanja
Stopanja
0 : 3
Sloboda S
Čačak
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Tutin
Tutin
Karadjordje
Topola
0 : 3
Imlek
Beograd
Ribnica
Mionica
3 : 1
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
Roda
Beograd
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
AS
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Lucky Star
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Železničar
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Roda
Beograd
0 : 3
TENT
Obrenovac
Kralj
Beograd
1 : 3
AS Batajnica
Batajnica
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Sterija
Novi Beograd
0 : 3
AS
Beograd

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 26
Kikinda
Kikinda
Pobednik
Prijepolje
28 : 36
Žitorađa
Žitorađa
Priboj
Priboj
21 : 21
Bela Palanka
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
32 : 38
Kuršumlija
Kuršumlija
Požarevac
Požarevac
17 : 27
Lavovi BP
Bačka Palanka
Crvenka
Crvenka
23 : 22
Jugović
Kać
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
28 : 23
Crvena Zvezda
Mokrin
Inđija
Inđija
30 : 22
Hercegovina
Sečanj
Dolovo
Dolovo
17 : 28
Sivac 69
Sivac
Metalac Gorenje
Valjevo
33 : 21
BASK Soko
Beograd
Rakovica
Rakovica
29 : 23
PKB
Padinska Skela
Partizan 2
Beograd
32 : 22
Sindjelić
Beograd
Metalac
Kraljevo
31 : 24
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šamot 65 2
Aranđelovac
21 : 26
Mladost
Čačak
Zaječar
Zaječar
36 : 25
Pirot
Pirot
ORK Bor
Bor
42 : 20
Heba
Bujanovac
Aleksinac
Aleksinac
24 : 29
Vlasotince
Vlasotince
Rtanj
Boljevac
25 : 27
Radnički
Ćuprija
Potisje Pleteks
Ada
36 : 25
Budućnost
Alibunar
Palanka
Smederevska Palanka
42 : 30
Udarnik 2
Lozovik
Jedinstvo 1974
Krnjevo
30 : 24
Umčari
Umčari
Gučevo
Banja Koviljača
25 : 52
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
48 : 11
Borsko jezero
Bor
Morava 84
Vladičin Han
22 : 21
Radan
Lebane
Vranje 1957 - 2
Vranje
31 : 25
Nišava
Niš
Sombor
Sombor
25 : 16
Borac
Bački Gračac
Obilić
Novi Kneževac
28 : 19
Sivac 69/2
Sivac
Jedinstvo
Bočar
30 : 26
Unirea
Uzdin
Vladimirovac
Vladimirovac
25 : 38
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Radnicki (K)
Kovin
28 : 27
Dolovo 2
Dolovo
Titel
Titel
33 : 31
Srem SM
Sremska Mitrovica
Beočin 1959
Beočin
20 : 41
Hercegovac
Gajdobra
Voždovac 1955
Beograd
26 : 27
Medicinar
Šabac
Kučevo
Kučevo
26 : 34
Radnički 1964
Kragujevac
Topličanin
Prokuplje
23 : 30
Železničar
Inđija
ORK Beograd
Beograd
24 : 22
Vrbas
Vrbas
Jadran
Feketić
37 : 27
Radnički
Bajmok
Mokrin
Mokrin
22 : 32
Kikinda
Kikinda
Mladost
Srpska Crnja
32 : 27
Spartak
Debeljača
Dolovo (Ž)
Dolovo
31 : 31
Laki
Crvenka
Temerin
Temerin
26 : 32
Ravangrad
Sombor
Košutnjak
Čačak
24 : 23
Prijepolje
Prijepolje
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
24 : 27
Metalac AD
Gornji Milanovac
Mladi radnik
Radinac
32 : 22
Loznica grad
Loznica
Beograd
Beograd
34 : 21
Rudar
Kostolac
Medicinar 2
Šabac
36 : 19
Crvena zvezda
Beograd
Metalac 2015
Valjevo
37 : 28
Radnički
Obrenovac
Bor - RTB 2
Bor
18 : 25
Đerdap
Kladovo
Jagodina 2
Jagodina
23 : 17
Hajduk Veljko
Negotin
Žitorađa
Žitorađa
25 : 21
Radnički
Svilajnac
Obilić
Novi Kneževac
14 : 13
Jabuka
Jabuka
ARIF Osice
Knjaževac
7 : 20
Mladost
Kuršumlija

Futsal

Vranje
Vranje
1 : 2
Srpska
Beograd
Bečej
Bečej
11 : 2
Kolubara
Lazarevac
SK Ekonomist
Beograd
0 : 5
Požarevac
Požarevac
Konjarnik
Beograd
8 : 0
Oftal -C
Beograd
Mićko trend
Novi Sad
6 : 8
Pčinja
Karavukovo
Indians 2013
Inđija
8 : 7
Kraljevićevo
Kačarevo
Dinamo
Pančevo
2 : 6
Forum
Vršac
SFU Leposavić
Leposavić
13 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
PP 192
Prijepolje
6 : 2
Loznica Grad 2018
Loznica

Ragbi 13

Soko
Vranje
24 : 24
Car Dušan Silni
Paraćin
Morava Gepardi
Leskovac
4 : 44
Crveni Kenguri
Beograd
Vitez
Vitez
0 : 18
Soko
Vranje

Hokej

Mladost
Zagreb
7 : 0
Vojvodina
Novi sad
Triglav
Kranj
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd