XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 607 utakmica za dan
Nedelja, 18 Novembar 2018

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
2 : 2
Inđija
Inđija
Javor Matis
Ivanjica
7 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
TSC
Bačka Topola
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Bečej 1918
Bečej
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Trajal
Kruševac
Bežanija
Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Sloboda
Užice
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Borac
Čačak
Arsenal
Tivat
1 : 0
Bokelj
Kotor
Dečić
Tuzi
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
2 : 0
Berane
Berane
Kom
Podgorica
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Otrant
Ulcinj
0 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Adria
Podgorica
2 : 1
Polet Stars
Nikšić
Bratstvo
Cijevna
0 : 3
Karioke
Podgorica
Drezga
Piperi
5 : 0
Čelik
Nikšić
Hajduk
Bar
1 : 4
Cetinje
Cetinje
Sloga (R)
Radovići
0 : 3
Sloga (SB)
Stari Bar
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Železničar
Pančevo
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Provo
Provo
0 : 0
Sloga (PŽ)
Požega
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Drina
Ljubovija
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 0
Tutin
Tutin
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
FAP
Priboj
1 : 0
Loznica
Loznica
SFS Borac
Paraćin
1 : 2
Jagodina Tabane
Jagodina
Temnić 1924
Varvarin
4 : 2
Rtanj
Boljevac
Dunav
Prahovo
5 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
OFK Sinđelić
Niš
Radnički (P)
Pirot
7 : 0
Radan
Lebane
Budućnost
Popovac
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Car Konstantin
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
OFK Beograd
Beograd
10 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
Prva Iskra
Barič
IMT
Novi Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
6 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Mladost (O)
Omoljica
4 : 0
Sloga
Plandište
Vojvodina 1928
Perlez
10 : 0
ŽAK
Kikinda
Borac (Š)
Šajkaš
6 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk (D)
Divoš
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
Hajduk (B)
Beška
4 : 2
Radnički (Š)
Šid
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Sloga (Č)
Čonoplja
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Bačka
Pačir
5 : 1
Tekstilac
Odžaci
Bajša
Bajša
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Radnički 1912
Sombor
5 : 0
BSK
Bački Brestovac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 2
Tisa
Adorjan
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Gruža
Gruža
Apolon 2018
Kovači
0 : 1
Sloga
Kraljevo
Šumadija (T)
Toponica
1 : 4
Sušica
Kragujevac
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Bane 1931
Raška
0 : 1
Polet
Ratina
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 0
Real
Podunavci
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karađorđe
Topola
7 : 2
OFK Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
3 : 2
Rudar
Stamnica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 3
RSK
Rabrovo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 1
Borac 1932
Ralja
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Partizan 1945
Darosava
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Zvižd
Kučevo
Zadrugar
Lajkovac
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Radnički Šabački
Šabac
OFK Divci
Divci
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 0
Ribnica
Mionica
Borac
Lešnica
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
LFK Mladost
Lučani
5 : 2
Sloboda
Čačak
Sevojno
Sevojno
4 : 6
Polet (T)
Trbušani
Prijevor
Prijevor
5 : 3
Orlovac
Mrčajevci
Polimlje
Prijepolje
4 : 1
Budućnost
Arilje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 2
Morava
Vladičin Han
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 0
Sloga
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pčinja
Trgovište
2 : 1
OFK Niš
Niš
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Budućnost
Orašje
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Jablanica
Medveđa
1 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Sloga
Despotovac
4 : 0
Levač
Rekovac
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Rembas
Resavica
3 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Župa
Aleksandrovac
5 : 0
Žitorađa
Žitorađa
OFK Kosanica
Kuršumlija
7 : 2
Juhor
Obrež
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Majdanpek
Majdanpek
4 : 1
Malošište
Malošište
Moravica
Subotinac
4 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Đerdap
Kladovo
1 : 2
Svrljig
Svrljig
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Bukovik
Razanj
4 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
OFK Slatina
Bor
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Kablovi
Zaječar
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Orljane
Orljane
8 : 3
BSK
Bogovina
Torlak
Kumodraž
3 : 0
Turbina
Vreoci
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 0
Borac
Lazarevac
Leštane
Leštane
6 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Hajduk
Beograd
3 : 2
Budućnost
Zvečka
Komgrap
Beograd
0 : 1
BSK Baćevac
Baćevac
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 2
Lehel
Mužlja
Rusanda
Melenci
2 : 3
Omladinac FAM
Botoš
Banat
Čenta
5 : 2
Polet
Nakovo
2. Oktobar
Kumane
0 : 1
Borac
Aleksandrovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Borac 46
Obrovac
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Slavija
Pivnice
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 4
Tvrđava
Bač
Kula
Kula
2 : 1
Lipar
Lipar
Polet (S)
Sivac
2 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Kulpin
Kulpin
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Napredak
Popinci
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
Borac (K)
Klenak
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 0
Jadran
Golubinci
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
Graničar 1924
Adaševci
3 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 1
Rudar
Vrdnik
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Vinča
Vinča (Topola)
4 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Borac
Pajsijević
2 : 3
BSK
Belosavci
Banja
Banja
5 : 1
Omladinac
Donja Rača
Bačka
Đurđevo
3 : 0
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Rumenka
3 : 3
ŽSK
Žabalj
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
TSK
Temerin
2 : 2
Mladost
Novi Sad
Jadran
Feketić
0 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Senta
Senta
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Iskra
Kucura
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Javor
Sladaja
7 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Resavac
Subotica
2 : 3
Bratstvo
Međureč
OFK Batinac
Batinac
4 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Omladinac
Šaludovac
0 : 0
Partizan
Glogovac
Napredak
Zlatovo
5 : 4
Juhor
Glavinci
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Hajduk
Čepure
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Zmaj
Zemun
1 : 2
Borac (P)
Progar
Borac (O)
Ostružnica
0 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Crvenka
Borča
1 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Šumadinac
Bečmen
5 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Duboko
Mala Moštanica
3 : 1
Rušanj
Rušanj
Zabrežje
Zabrežje
3 : 2
Šumadija
Šopić
Borac
Arnajevo
1 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Budućnost
Dudovica
2 : 0
Lisović
Lisović
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 1
Radnički
Rudovci
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 6
Kosmaj
Ralja
Boleč
Boleč
7 : 0
Pudarci
Pudarci
Kosmajac
Koraćica
3 : 4
Dunavac
Grocka
Kovačevac
Kovačevac
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 4
Vrčin
Vrčin
Rabrovac
Rabrovac
0 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Spartak
Trnava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Rakova
Rakova
Omladinac
Zablaće
1 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Ozrem
Ozrem
Lasta
Vitkovac
4 : 0
Radnik
Ušće
Gruža
Vitanovac
1 : 2
Napredak
Gračac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
Rudar
Baljevac
4 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Granit
Jošanička banja
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Ribnica
Jovac
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 0
Stubal
Stubal
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Proleter
Pečenog
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 2
FUD
Brus
Meševo
Meševo
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Mačkovac
Mačkovac
5 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Kupci
Kupci
2 : 5
Varvarin
Varvarin
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 5
Sloga (M)
Majdevo
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 7
13. April
Lomnica
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Duško
Klenje
6 : 0
Sindjelić
Lipnica
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 2
Sloga (BO)
Bogosavac
Partizan (U)
Uljma
1 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Strela
Ivanovo
0 : 1
Borac (St)
Starčevo
Vulturul
Grebenac
0 : 3
Potporanj
Potporanj
Dolina
Padina
0 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Polet
Izbište
Sloga (B)
Burovac
2 : 2
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
4 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Budućnost
Vezičevo
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar (K)
Krepoljin
0 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Palilula
Aleksinac
4 : 2
Sloga
Korman
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
Naisus 1977
Rožina
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Rasovača
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Elid
Donji Dušnik
1 : 1
Morava (Ž)
Žitkovac
Moravac
Zaplanjska Toponica
6 : 0
Doljevac
Doljevac
Padina
Padina
1 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Polet
Trnovče
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Mladi radnik
Radinac
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Podunavac
Udovice
Cerovac
Cerovac
0 : 2
Plana
Velika Plana
SASK
Saraorci
3 : 1
Proleter 1947
Vranovo
Sloga (M)
Miloševac
3 : 6
Sloga (L)
Lugavčina
Pobeda
Golobok
1 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Blizna
Blizna
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Ključ
Podvrška
0 : 2
Polom
Leskovo
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 1
Zlot
Zlot
Branik
Štubik
3 : 1
Sloga
Kobišnica
Kolubara 2
Valjevo
0 : 0
ZSK
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Tulari
Tulari
2 : 1
Ribnikar
Pecka
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 2
Banjani
Banjani
Sovljak
Sovljak
5 : 4
OFK Jabučje
Jabučje
Iskra
Donja Bukovica
0 : 1
Trlić
Trlić
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 3
Erdoglija 1931
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Srbija
Ilićevo
21. oktobar
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
Kutlovo
Kutlovo
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 1
Sloboda
Grbice
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Korićani
Korićani
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Čajetina
Čajetina
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
6 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Ariljska rampa
Požega
4 : 0
Sečica
Seča reka
Lazarica
Prilipac
5 : 1
Ježevica
Ježevica
Lauš
Lopaš
3 : 7
Prvi partizan
Užice
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Železničar
Brestovac
Šumadija
Razgojna
4 : 2
Sloga
Lipovica
Vučje
Vučje
4 : 1
Mladi borac
Živkovo
Polet
Stajkovce
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Mladost 1959
Vinarce
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
OFK Brza
Brza
Umac
Miroševce
5 : 0
Progres
Ladovica
Bobište
Bobište
0 : 2
Čekmin
Čekmin
Osnić
Osnić
5 : 1
Kosovo
Zvezdan
Graničar
Veliki Izvor
2 : 2
Trebič
Sokobanja
OFK 019
Zaječar
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
18.11.2018
13:30
slobodno kolo
Sloga (M)
Minićevo
0 : 4
Malinik
Podgorac
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 3
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 2
Proleter
Donja Vrežina
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Palilulac
Niš
0 : 3
Rudar
Jelašnica
Mladost (L)
Lalinac
1 : 0
Morava
Krušce
Vrtište
Vrtište
4 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Ropotovo
Ropotovo
9 : 0
Oskar
Pasjane
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 0
Mineralac
Klokot
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Joševa
Joševa
Gunjevac
Gunjevac
0 : 3
Mladost
Vračević
Vrelo
Vrelo
1 : 4
Crvena Jabuka
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 1
Rudar
Radljevo
Šarbane
Šarbane
1 : 2
Polet (T)
Takovo
Titel
Titel
1 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Vinogradar
Ledinci
1 : 3
Borac
Rakovac
Susek
Susek
5 : 0
Obilić
Vilovo
Dinamo
Budisava
1 : 6
Bačka
Begeč
Dobrica
Dobrica
2 : 3
Janošik
Janošik
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
Ševac
Kusić
0 : 0
Ratar
Kruščica
Sloga (M)
Margita
0 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Borac
Gornji Katun
Gradina
Pejovac
8 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
14. Oktobar
Izbenica
1 : 0
Polet 57
Milutovac
Ušće
Grad Stalać
3 : 1
Omladinac
Pojate
Vinorača
Vinorača
4 : 0
Morava
Ribare
Mladost (G)
Gložane
3 : 1
Osaonica
Bagrdan
Ursule
Ursule
1 : 3
Vinogradar
Crkvenac
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
4 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Šumadinac
Dragovo
5 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 0
Napredak
Stubica
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 3
Moravac 2015
Krušar
Borac 1805
Ivankovac
3 : 2
Radnički
Tekija
Omladinski
Paraćin
0 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Orlovi
Jasenovo
1 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Rakac Stave
Stave
2 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Komanice
Komanice
7 : 0
Rajac
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
3 : 2
Lukavac
Lukavac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 3
Borac
Rajković
Polet
Popučke
0 : 1
Mladost (L)
Latković
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 2
Popadić
Popadić
Rekreativo 011
Beograd
3 : 0
13. Maj
Zemun
Busije
Zemun
4 : 1
Sparta Železnik
Železnik
Mladi Proleter
Beograd
2 : 4
Penjarol
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 3
Umka
Umka
BUSK
Beograd
0 : 1
Dedinje
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 3
011
Beograd
Mladost
Buđanovci
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Graničar
Obrež
2 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
Sloga (V)
Voganj
5 : 3
Šumar
Ogar
Donji Srem 2015
Pećinci
8 : 0
Fruška Gora
Ruma
Sloga (Č)
Čalma
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
BSK
Bešenovo
4 : 0
Krušedol
Krušedol
Napredak
Žarkovac
2 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Borac (V)
Vraneši
8 : 1
Borac (A)
Adrani
Progorelica
Progorelica
1 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Mineral 2015
Rudno
0 : 2
Mladi Radnik 1925
Grdica
Metalac
Kraljevo
2 : 2
Tavnik
Tavnik
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
4 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Mladost (R)
Rašković
2 : 0
Mladi radnik
Dragušica
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Udarnik Trska 1947
Trska
Antimon
Zajača
4 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jadar (ST)
Stupnica
1 : 3
Sloga
Straža
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
7. Juli
Bela Crkva
4 : 2
Rudar
Brasina
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Mladost
Brezjak
3 : 0
Azbukovica
Crnča
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Kopljari
Kopljari
Radoje Domanović
Ovsište
6 : 1
Šamot
Aranđelovac
Mladost (J)
Jelenac
4 : 0
Borac
Kloka
Sloga
Zagorica
0 : 7
Šumadinac (S)
Stojnik
Jasenica
Božurnja
8 : 3
Vrbica
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 2
Brezovac
Brezovac
Gradac
Konopnica
1 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 4
Marjan MB
Mala Biljanica
Milanovo
Milanovo
8 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Radnik Sušica
Kukulovce
1 : 0
BSK
Belanovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 1
Todorovce
Todorovce
Real
Donja Jajina
4 : 4
Moravac
Pečenjevce
Cer
Petkovica
1 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Drina
Badovinci
3 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 0
Gorki
Glušci
Majur
Majur
4 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 1
Premijer
Badovinci
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 3
Mladost
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 5
Sloga (KR)
Krnić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 3
Sloga (MA)
Matijevac
Dobrava
Vukošić
3 : 5
Radnički
Koceljeva
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Šipurske livade
Šabac
6 : 1
Provo 2015
Provo
Hajduk
Podlokanj
0 : 0
Tisa
Padej
Šampion
Orom
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
AFK
Ada
2 : 5
Bačka
Mol
Graničar
Đala
4 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Tromedja
Majdan
Jadran
Sanad
3 : 0
Čoka
Čoka
Maglić
Bački Maglić
0 : 2
Budućnost
Gložan
Borac
Vizić
1 : 6
Krivanj
Selenča
Bačka (D)
Despotovo
1 : 2
Neštin
Neštin
Slavija
Bođani
1 : 3
Mladost
Mali Bač
Sirakovo
Sirakovo
4 : 1
Polet (V)
Voluja
Napredak (P)
Poljana
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 1
Stig 1955
Beranje
Dizel
Bare
2 : 1
Polet (B)
Bikinje
Sloga (L)
Lučica
0 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Desine
Desine
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Manastirica
Manastirica
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 5
Napredak (S)
Simićevo
Radnički (K)
Knežica
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 1
Integral
Batuša
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 1
Napredak
Korbovo
Koča Andjelković
Tekija
3 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Budućnost
Stančići
1 : 2
Morava (K)
Katrga
Čačak 94
Čačak
0 : 8
BIP
Čačak
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Prijatelji
Čačak
Mladost (A)
Atenica
1 : 1
Mršinci
Mršinci
Petrijevac
Petrijevo
10 : 0
Drugovac
Drugovac
Omladinac
Seone
2 : 1
7. Juli
Vodanj
Vrbovac
Vrbovac
0 : 2
Jezava
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
1 : 6
Skobalj
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 2
Vučak
Vučak
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
7 : 0
Zeppelin 026
Smederevo
Lokomotiva
Belo Polje
4 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Jerma
Sukovo
1 : 1
Napredak
Izvor
Temac
Temska
2 : 2
Nišavac
Staničenje
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 3
Željuša
Željuša
Zdravinje
Zdravinje
4 : 0
Konjuh
Konjuh
Bukovica
Bukovica
2 : 3
Rasina
Vitanovac
Čarapan
Kruševac
0 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Naupare
Naupare
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Mladost VPD
Kruševac
1 : 5
Mudrakovac
Mudrakovac
Borac
Bivolje
3 : 2
Modrica
Modrica
Parunovac
Parunovac
6 : 6
Žabare
Žabare
Maršić
Maršić
2 : 0
Divostin
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
2 : 4
Košutnjak
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 4
Bratstvo 1975
Erdeč
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 0
Ćava
Grošnica
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Mladost
Karbulovo
4 : 4
Polet
Jabukovac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
Vrelo
Šarkamen
Rečka
Rečka
2 : 2
OFK Sikole
Sikole
Urovica
Urovica
0 : 3
Slatina
Slatina
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
1 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Podunavac
Ritopek
11 : 3
Hajduk
Kamendol
Donja Mutnica
Donja Mutnica
4 : 0
Popovac
Popovac
ISK Izvor
Izvor
0 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Heroj
Busilovac
3 : 5
OFK Juhor 2016
Potočac
Radnik
Davidovac
0 : 5
Razvitak
Mirilovac
Jedinstvo
Ratare
0 : 0
Budućnost
Lebina
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 1
Jašunja
Jašunja
Napredak
Bogojevce
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
5 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Žabar
Žabar
0 : 4
OFK Jelen
Jelenča
Mladost Svileuva
Svileuva
2 : 3
Volujac
Volujac
Galeb
Cerovac
5 : 2
Borac BTG
Batalage
Mladost Slatina
Slatina
0 : 0
OFK Varna
Varna
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 4
Cerić
Miokus
Pocerina
Jevremovac
0 : 3
Sloga
Duvanište
Culjković
Culjković
5 : 1
Napredak
Ševarice
Brgule
Brgule
0 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Kolubara
Liso Polje
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Murgaš
Murgaš
4 : 1
Vukona
Vukona
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 0
Jedinstvo
Milorci
Budućnost 1995
Slatina
3 : 1
Dokmir
Dokmir
Dvorane
Dvorane
18.11.2018
13:00
Grkljane
Grkljane
Štitari
Štitari
18.11.2018
13:00
Polet (K)
Kobilje
Mladost 2015
Mala Reka
18.11.2018
11:00
Vratare
Vratare
Makrešane
Makrešane
18.11.2018
13:00
Kruševica
Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
18.11.2018
13:00
Polet (Š)
Šavrane
Napredak 1927
Toponica
3 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 1
BSK 1924
Boževac
Stig (C)
Crljenac
2 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Bukorovac
Kragujevac
3 : 0
Azbest
Stragari
Dobrača
Dobrača
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
Jezero
Zlatari
0 : 2
Kopaonik
Brus
Karađorđe
Topola
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Loznica
Loznica
2 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladost
Lučani
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
12 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
Hajduk 1912
Kula
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
Loznica
Loznica
2 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladost (L)
Lučani
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
7 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Inđija
Inđija
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Železničar
Pančevo
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
4 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
4 : 2
Trajal
Kruševac
Real 2
Niš
2 : 1
Sinđelić
Niš
Jagodina Tabane
Jagodina
6 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Timok
Zaječar
1 : 0
Nacional
Niš
Vodojaža
Grošnica
9 : 0
Napredak
Markovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
9 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Karađorđe
Topola
7 : 0
RSK
Rabrovo
Čukarički MK
Beograd
7 : 0
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Kosmet
Leposavić
0 : 1
Kiker
Kraljevo
Radnički NB
Novi Beograd
6 : 0
BSK 1925
Beograd
Ada
Beograd
8 : 4
Studentski Grad
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
Obilić
Živica
2 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Železničar
Požarevac
4 : 1
Homoljac
Žagubica
Respekt
Loznica
3 : 1
Pčelinjo 2
Loznica

Košarka

Krka
Novo Mesto
82 : 69
Mega Bemax
Beograd
Budućnost VOLI
Podgorica
75 : 71
Partizan NIS
Beograd
Proleter Naftagas
Zrenjanin
74 : 62
Vrbas
Vrbas
Omladinac
Novi Banovci
69 : 63
Star
Novi Ledinci
Mladost Veternik
Veternik
129 : 34
Akademik
Srbobran
Morava
Vladičin Han
81 : 64
Actavis Academy
Leskovac
Sokobanja
Sokobanja
67 : 77
Jablanica
Medveđa
Student
Bajina Bašta
71 : 92
Železničar
Čačak
Slodes
Beograd
102 : 72
Torlak
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
97 : 88
LA Basket
Beograd
BASK
Beograd
64 : 84
AS Basket
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
97 : 88
LA Basket
Beograd
Radnički (Bg)
Beograd
49 : 82
Duga
Šabac
Radnički 2016
Kragujevac
102 : 41
Vršac d.o.o.
Vršac
Jedinstvo
Novi Bečej
37 : 90
Delfin
Bačka Palanka
Sivac
Sivac
49 : 59
Girl Basket
Beograd
Užice
Užice
43 : 50
Zvečan
Zvečan

Odbojka

Loznica
Loznica
0 : 3
Ribnica
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Užice
Užice
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
3 : 1
Timok
Zaječar
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
2 : 3
Banat
Vršac
Gračanica
Gračanica
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Antena
Kruševac
2 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Partizan
Lipljan
0 : 3
Gračac
Gračac
Sombor
Sombor
1 : 3
Partizan
Bač
Mladost (T)
Turija
1 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Dunav Volley
Novi Sad
Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Radan
Lebane
Desetka
Niš
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
3 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
Mladost 1973
Omoljica
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Flaka
Preševo
1 : 3
Morava
Vladičin Han
Pin
Aleksinac
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Knjaževac
Knjaževac
Dunav Stars
Kladovo
3 : 2
Viner
Bor
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Partizan
Beograd
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Klek-MD Zrenjanin
Klek
Jedinstvo (Ue)
Užice
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Valjevo
Valjevo
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Leskovac-98
Leskovac
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Radnički (Bg)
Beograd
3 : 1
Sterija
Beograd
Zaječar
Zaječar
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
Stampedo
Niš
3 : 1
Pirot
Pirot
Desetka
Niš
3 : 2
Dubočica
Leskovac
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Volley Stars
Kljajićevo
0 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Sloboda S
Čačak
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Sloga 031
Požega
3 : 2
Stopanja
Stopanja
Karadjordje
Topola
1 : 3
Partizan 2
Beograd
Ribnica
Mionica
3 : 0
AS Batajnica
Batajnica
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Volleyland
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
Železničar
Beograd
3 : 0
Fenix Čukarički
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Železnik 2012
Beograd
KI 0230
Kikinda
3 : 0
Vršac
Vršac
Goks IN
Bački Gračac
3 : 0
Merkur
Bačka Palanka
Star
Novi Sad
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
Maks
Šid
0 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 2
NS Volej tim
Novi Sad
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Knjaževac 2
Knjaževac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Viner
Bor
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Železničar
Beograd
0 : 3
Blok Aut
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Crnjanski
Beograd
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
TENT
Obrenovac
3 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Roda
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
1 : 3
AS
Beograd
Beograd
Beograd
2 : 3
Sterija
Novi Beograd
Kralj
Beograd
1 : 3
Blok Aut
Beograd

Rukomet

Topličanin
Prokuplje
23 : 28
Dubočica 54
Leskovac
Požarevac
Požarevac
24 : 28
Kolubara
Lazarevac
Proleter
Zrenjanin
25 : 19
Loznica
Loznica
Mačva
Bogatić
26 : 22
Jedinstvo
Novi Bečej
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
35 : 37
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Inđija
Inđija
27 : 24
Dolovo
Dolovo
Metalac Gorenje
Valjevo
30 : 29
Rakovica
Rakovica
Rekreativo
Beograd
19 : 21
Sloga
Petrovac na Mlavi
Smederevo
Smederevo
29 : 28
Metaloplastika 2
Šabac
Župa
Aleksandrovac
31 : 26
Bane
Raška
Sloga
Kraljevo
30 : 41
Prva Petoletka
Trstenik
Karađorđe
Topola
35 : 32
Metalac
Kraljevo
Pirot
Pirot
33 : 38
Radnički
Ćuprija
Jastrebac
Blace
27 : 27
Rtanj
Boljevac
Radnički
Novi Sad
31 : 26
Crepaja
Crepaja
Slavija
Novi Sad
40 : 21
Dalmatinac
Riđica
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
31 : 27
Majdanpek
Majdanpek
Novi Pazar 2
Novi Pazar
36 : 37
Užice
Užice
Beli andjeo
Prijepolje
36 : 24
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Krusevac
Krusevac
29 : 21
Radnicki 1964 2
Kragujevac
Morava 84
Vladičin Han
27 : 25
Vranje 1957 - 2
Vranje
Borac
Bački Gračac
26 : 25
Grafičar
Bezdan
Sivac 69/2
Sivac
24 : 21
Graničar
Gakovo
Junior
Beograd
22 : 27
Voždovac 1955
Beograd
Medicinar
Šabac
21 : 28
Mladost
Nova Pazova
Bor RTB
Bor
21 : 32
Vojvodina
Novi Sad
ORK Beograd
Beograd
35 : 25
Požarevac
Požarevac
Laki
Crvenka
23 : 23
Jadran
Feketić
Spartak
Debeljača
25 : 20
Halas Jožef
Ada
Mokrin
Mokrin
23 : 17
Proleter (Ž)
Zrenjanin
Mladost
Srpska Crnja
39 : 30
Dolovo (Ž)
Dolovo
Košutnjak
Čačak
15 : 20
Atenica
Čačak
Rudar
Kostolac
25 : 31
Mladi radnik
Radinac
Beograd
Beograd
28 : 24
Medicinar 2
Šabac
Rtanj
Boljevac
32 : 22
Vlasotince
Vlasotince
Radan
Lebane
45 : 15
Bor - RTB 2
Bor

Vaterpolo

Dunav
Novi Sad
6 : 12
Taš
Beograd
Stari Grad
Beograd
9 : 6
Bečej
Bečej
Dorćol
Beograd
9 : 6
Singidunum
Beograd
Taš 2000
Beograd
5 : 13
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
11 : 13
Palilula
Beograd

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Nova Pazova
Nova Pazova
Banjica
Beograd
11 : 0
Pirot
Pirot
Radnički 2010
Niš
2 : 5
Miners
Majdanpek
Akademac
Niš
5 : 4
Bele crkve
Kuršumlija
BSK
Bujanovac
6 : 3
Bor
Bor
Kikinda
Kikinda
2 : 5
Viking
Ruma
Šljivici
Ivanjica
11 : 4
Bezbednost 192
Valjevo
Pirgos
Pirot
3 : 3
Niš 92
Niš
Lindoret
Preševo
7 : 3
Radnik
Surdulica
As
Bujanovac
1 : 3
Rosulja
Vlasotince

Hokej

Vojvodina
Novi sad
2 : 4
Slavija Junior
Ljubljana
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
ECE Celje
Celje

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
0 : 25
GRK Vršac
Vršac
GRK Vršac
Vršac
36 : 29
Dinamo 1954
Pančevo