XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 719 utakmica za dan
Nedelja, 23 Septembar 2018

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Trajal
Kruševac
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Čelik
Zenica
1 : 1
Tuzla City
Simin Han
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 1
Borac
Banja Luka
Mornar
Bar
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Budućnost
Podgorica
Arsenal
Tivat
0 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Dečić
Tuzi
6 : 1
Berane
Berane
Jezero
Plav
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Kom
Podgorica
0 : 2
Bokelj
Kotor
Otrant
Ulcinj
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Provo
Provo
0 : 2
Tutin
Tutin
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Drina
Ljubovija
3 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Budućnost
Popovac
3 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Pukovac
Pukovac
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Jedinstvo
Surčin
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 4
Sloboda
Novi Kozarci
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Tatra
Kisač
0 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 6
Radnički (Š)
Šid
Jugović
Kać
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
Podunavac
Belegiš
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Mladost (T)
Turija
6 : 1
BSK
Bački Brestovac
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Bačka
Pačir
2 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
Bajša
Bajša
0 : 0
Radnički 1912
Sombor
Polet
Ratina
4 : 2
Gruža
Gruža
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Real
Podunavci
Šumadija (T)
Toponica
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Partizan 1945
Darosava
1 : 2
OFK Napredak
Markovac
Borac 1932
Ralja
2 : 1
Udarnik
Lozovik
RSK
Rabrovo
3 : 1
Zvižd
Kučevo
Rudar
Stamnica
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Morava
Velika Plana
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
6 : 3
VGSK
Veliko Gradište
OFK Divci
Divci
2 : 0
Radjevac
Krupanj
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Polet (T)
Trbušani
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
LFK Mladost
Lučani
1 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
OFK Niš
Niš
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Budućnost
Orašje
Mladost (M)
Medoševac
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Morava
Vladičin Han
2 : 3
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Vlasina
Vlasotince
3 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Napredak (D)
Drenovac
3 : 2
Jastrebac (B)
Blace
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Levač
Rekovac
0 : 0
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Rembas
Resavica
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Župa
Aleksandrovac
0 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 2
BSK
Bogovina
Malošište
Malošište
2 : 0
Orljane
Orljane
Moravica
Subotinac
3 : 0
Kablovi
Zaječar
Torlak
Kumodraž
1 : 1
Budućnost
Zvečka
Borac
Lazarevac
1 : 2
BSK Baćevac
Baćevac
Turbina
Vreoci
3 : 2
Komgrap
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Vojvodina
Novo Miloševo
4 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Naftagas
Elemir
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Omladinac FAM
Botoš
4 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Lehel
Mužlja
1 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Rusanda
Melenci
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Banat
Čenta
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Lipar
Lipar
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Slavija
Pivnice
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Borac 46
Obrovac
6 : 3
Vojvodina (T)
Tovariševo
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Kulpin
Kulpin
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Polet (S)
Sivac
Borac (M)
Martinci
0 : 2
Polet (NK)
Novi Karlovci
Jadran
Golubinci
4 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 3
Rudar
Vrdnik
Borac (K)
Klenak
1 : 2
Železničar
Inđija
Napredak
Popinci
1 : 4
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Mladost MG
Saranovo
0 : 0
Junkovac
Junkovac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Banja
Banja
Plaskovac
Plaskovac
6 : 3
Trnava
Donja Trnava
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 1
Index
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
4 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Miletić
Mošorin
0 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka
Đurđevo
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Jedinstvo
Rumenka
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Vojvodina
Bačko Gradište
8 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Senta
Senta
1 : 4
Proleter (RS)
Ravno Selo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Javor
Sladaja
2 : 1
Juhor
Glavinci
Partizan
Glogovac
2 : 2
Mladost (D)
Dublje
OFK Bratstvo
Medveđa
6 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Bratstvo
Međureč
1 : 1
Kolare
Kolare
Resavac
Subotica
2 : 1
Hajduk
Čepure
OFK Batinac
Batinac
2 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Napredak
Zlatovo
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Srem
Jakovo
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Atakante
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Borac (P)
Progar
2 : 2
Šumadinac
Bečmen
Zmaj
Zemun
1 : 1
Crvenka
Borča
Lisović
Lisović
2 : 0
Strelac
Mislođin
Omladinac
Veliko Polje
3 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Rušanj
Rušanj
0 : 5
Mladost (C)
Cvetovac
Duboko
Mala Moštanica
5 : 2
Budućnost
Dudovica
Zabrežje
Zabrežje
0 : 2
Borac
Arnajevo
Vrčin
Vrčin
7 : 0
Kosmaj
Ralja
Šumadija
Jagnjilo
5 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Dunavac
Grocka
2 : 2
Vinča
Vinča
Selo Mladenovac
Mladenovac
4 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Boleč
Boleč
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmajac
Koraćica
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 5
Rakova
Rakova
Spartak
Trnava
3 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Mladost
Preljina
3 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
Rudar
Bresnica
2 : 0
Ozrem
Ozrem
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 4
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Granit
Jošanička banja
0 : 0
Radnik
Ušće
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Ribnica
Jovac
Napredak
Gračac
0 : 1
Proleter
Pečenog
Lasta
Vitkovac
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Gruža
Vitanovac
3 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Rudar
Baljevac
3 : 2
Mataruge
Mataruge
Kupci
Kupci
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 2
FUD
Brus
13. April
Lomnica
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
Šanac
Šanac
7 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga (M)
Majdevo
5 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 3
Sloga (BO)
Bogosavac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Duško
Klenje
2 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac (St)
Starčevo
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Jugoslavija
Jabuka
4 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Partizan (U)
Uljma
3 : 0
Polet
Izbište
Radnički (B)
Baranda
4 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Strela
Ivanovo
1 : 1
Dolina
Padina
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Obilić
Živica
1 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Železničar
Požarevac
14 : 0
Makce
Makce
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Elid
Donji Dušnik
1 : 1
Napredak 2012
Krušje
Moravac
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Padina
Padina
0 : 3
Palilula
Aleksinac
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 4
Naisus 1977
Rožina
Doljevac
Doljevac
0 : 0
Moravac
Čečina
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Plana
Velika Plana
Podunavac
Udovice
1 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Polet
Trnovče
1 : 0
Pobeda
Golobok
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 2
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
5 : 0
Cerovac
Cerovac
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Jastreb
Blace
3 : 6
Akademija 10
Prokuplje
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 2
Dundjerski
Voljčinac
Kosovac
Prokuplje
3 : 2
Polet
Samarinovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 3
Dobrič
Pejkovac
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Partizanski put
Grudaš
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
NS Tatko
Stara Bozurna
4 : 3
Omladinac
Podina
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 6
Borac
Držanovac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
0 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Mladost
Dračić
4 : 0
ZSK
Valjevo
Ribnikar
Pecka
0 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Tulari
Tulari
0 : 4
OFK Brđanac
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Budućnost
Resnik
1 : 0
Sloboda
Grbice
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Borac (D)
Drenovac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 0
Korićani
Korićani
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 4
Jedinstvo
Petrovac
Sečica
Seča reka
0 : 6
Čajetina
Čajetina
Perućac
Perućac
4 : 3
Prvi partizan
Užice
Višesava
Bajina Bašta
4 : 1
Lauš
Lopaš
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Savinac
Visibaba
Polet
Rasna
5 : 2
Lazarica
Prilipac
Omladinac
Zdravčići
3 : 3
Ariljska rampa
Požega
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 2
OFK Brza
Brza
Mladi borac
Živkovo
6 : 1
Progres
Ladovica
Sloga
Lipovica
2 : 3
Čekmin
Čekmin
Železničar
Brestovac
2 : 2
Bobište
Bobište
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Umac
Miroševce
Vučje
Vučje
1 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Polet
Stajkovce
5 : 0
OFK Morava
Leskovac
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Sloga (M)
Minićevo
1 : 5
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Malinik
Podgorac
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Omladinac
Grezna
1 : 0
Trebič
Sokobanja
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
3 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Radnički 1946
Lubnica
23.09.2018
15:30
slobodno kolo
Spartak
Pirot
1 : 3
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
2 : 7
Zadrugar
Krupac
Mladost
Poljska Ržana
0 : 2
Padež
Petrovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
4 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Proleter
Donja Vrežina
0 : 2
Rudar
Jelašnica
Vulkan 1963
Brenica
0 : 4
Morava
Krušce
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Palilulac
Niš
Mladost (DK)
Donji Komren
6 : 3
Crvena zastava
Hum
Ternoci
Trnovac
6 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Trešnjevka
Lopardince
0 : 3
Lugina
Aliđerce
OFK Alakince
Alakince
5 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vihor
Žbevac
6 : 2
Mladost
Suvojnica
Čelik
Belo polje
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Čaglavica
Čaglavica
1 : 6
Sitnica
Lepina
Gracko
Staro Gracko
2 : 0
Radnički
Velika Hoča
Mladost
Vračević
0 : 3
Polet (T)
Takovo
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
0 : 4
Čučuge
Čučuge
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
Vrelo
Vrelo
Posavina
Stubline
4 : 0
Jedinstvo
Dren
Sloga
Ratari
1 : 2
Pobednik
Piroman
Belo Polje
Belo Polje
2 : 0
Rvati
Obrenovac
Hajduk
Gardinovci
1 : 4
Jedinstvo
Gospođinci
Moskva
Budisava
4 : 0
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
0 : 2
Bačka
Begeč
Titel
Titel
9 : 1
Dinamo
Budisava
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Susek
Susek
Ratar
Kruščica
4 : 1
Janošik
Janošik
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 5
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Dobrica
Dobrica
3 : 1
Sloga (M)
Margita
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Ševac
Kusić
Rubin
Donji Stupanj
5 : 1
Polet 57
Milutovac
Borac
Gornji Katun
4 : 2
Omladinac
Pojate
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Mladost
Toljevac
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga (L)
Lozna
1 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Partizan
Majur
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Mladost (G)
Gložane
7 : 0
Ursule
Ursule
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 3
Radnički
Tekija
Napredak
Stubica
0 : 1
Mladost (J)
Jovac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 2
Omladinski
Paraćin
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 1
Borac 1805
Ivankovac
Borac
Rajković
1 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Mladost (L)
Latković
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 1
Popadić
Popadić
Rajac
Kadina Luka
3 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Rakac Stave
Stave
5 : 1
Polet
Popučke
Komanice
Komanice
7 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Dedinje
Beograd
3 : 2
13. Maj
Zemun
Umka
Umka
2 : 1
011
Beograd
Penjarol
Beograd
1 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Rekreativo 011
Beograd
3 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Busije
Zemun
1 : 0
BUSK
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
1 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Pionir
Besni Fok
0 : 0
Poštar
Beograd
Zuce
Zuce
1 : 1
Pinosava
Pinosava
Minel
Ripanj
1 : 3
Lepušnica
Glogonjski Rit
Avala
Beli Potok
2 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Mladost
Buđanovci
0 : 7
Fruška Gora
Ruma
Šumar
Ogar
0 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 4
Napredak
Žarkovac
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
BSK
Bešenovo
Graničar
Obrež
3 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Sloga (V)
Voganj
1 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Vis
Parcani
4 : 0
Rudar 2012
Babe
Sibnica
Sibnica
0 : 8
Mladost (G)
Guberevac
OFK Slatina
Slatina
1 : 3
Popović
Popovići
OFK Rogača
Rogača
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Vojvoda
Dučina
1 : 1
Stojnik
Stojnik
Jedinstvo (G)
Godačica
9 : 0
Partizan
Vrba
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Lazac
Lazac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Mladi radnik 1925
Grdica
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
Mladost
Vrdila
Borac (V)
Vraneši
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Mladi radnik
Dragušica
0 : 3
Udarnik Trska 1947
Trska
BSK
Borač
2 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 2
Mladost (R)
Rašković
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Beljina
Beljina
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 3
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Rudar
Brasina
3 : 2
Azbukovica
Crnča
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Sloga
Straža
2 : 1
Borac
Kozjak
Antimon
Zajača
0 : 0
Mladost
Brezjak
Jadar (ST)
Stupnica
0 : 1
Prva Iskra
Runjani
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 0
Kopljari
Kopljari
Borac
Kloka
2 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Brezovac
Brezovac
Ranilović
Ranilović
2 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
B 2000
Aranđelovac
4 : 2
Jasenica
Božurnja
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Mladost (J)
Jelenac
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 0
Todorovce
Todorovce
Lemind 1953
Leskovac
4 : 2
Moravac
Pečenjevce
Gradac
Konopnica
3 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Milanovo
Milanovo
3 : 1
Radnik Sušica
Kukulovce
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Gorki
Glušci
1 : 1
Premijer
Badovinci
Cer
Petkovica
1 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
2 : 1
Majur
Majur
Drina
Badovinci
5 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloga (MA)
Matijevac
1 : 0
Provo 2015
Provo
Sloga (KR)
Krnić
0 : 1
Šipurske livade
Šabac
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 4
Trešnjevka
Trbusac
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 2
Rankovac
Nakučani
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tisa
Padej
9 : 0
Tromedja
Majdan
Potisje
Kanjiža
2 : 2
Čoka
Čoka
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 3
Jadran
Sanad
Hajduk
Podlokanj
0 : 0
Graničar
Đala
Šampion
Orom
1 : 4
AFK
Ada
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Budućnost
Gložan
3 : 0
Slavija
Bođani
Sloga
Plavna
1 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Maglić
Bački Maglić
4 : 1
Bačka (D)
Despotovo
Polet (B)
Bikinje
4 : 1
Polet (V)
Voluja
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Vihor
Маljurevac
5 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 0
Desine
Desine
Sirakovo
Sirakovo
0 : 1
Sloga (L)
Lučica
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Omladinac (B)
Busur
3 : 2
Integral
Batuša
Napredak (S)
Simićevo
5 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Manastirica
Manastirica
4 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 0
Radnički (K)
Knežica
Mladost Radost
Srbobran
6 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
3 : 1
Mladost (R)
Radičević
Pobeda
Pobeda
0 : 7
Tomislavci
Tomislavci
Mladi Borac
Županjac
2 : 0
Strmovo
Strmovo
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
5 : 3
Vreoci
Vreoci
BSK
Brajkovac
23.09.2018
15:30
Petka
Petka
Bistrica
Bistrica
1 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
Milutinovac
Milutinovac
0 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
1 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Egeta
Brza Palanka
0 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
OFK Student
Mladenovac
2 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
2 : 1
Markovac
Markovac
Šepšin
Šepšin
2 : 1
Sloga
Granice
Borac
Amerić
4 : 2
Omladinac
Rajkovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 4
Budućnost
Banatski Brestovac
Omladinac
Deliblato
0 : 2
Proleter
Mramorak
Borac
Pločica
1 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Kolonija
Kovin
4 : 3
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Dubovac
11 : 3
Mladost
Vojlovica
Polet
Idvor
6 : 4
Mundial
Pančevo
Slavia
Kovačica
3 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
Omladinac 1927
Opovo
3 : 1
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Unirea
Uzdin
Prijatelji
Čačak
3 : 1
Mršinci
Mršinci
Morava (K)
Katrga
3 : 0
Vujan
Prislonica
Kej
Čačak
0 : 0
Mladost (A)
Atenica
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Planinac
Vujetinci
Petrijevac
Petrijevo
2 : 1
Badljevica
Badljevica
Omladinac
Seone
1 : 0
Landol
Landol
Drugovac
Drugovac
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 3
Budućnost
Mala Krsna
OFK Slavija
Smederevo
0 : 5
Vučak
Vučak
Jezava
Smederevo
1 : 3
Skobalj
Skobalj
Željuša
Željuša
7 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Rongo Siti
Pirot
8 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 1
Temac
Temska
Mladost
Kruščić
2 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Partizan
Kupusina
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (D)
Deronje
3 : 2
Hajduk
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Gredetin
Gredetin
1 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Borac
Trnjane
0 : 2
Polet (V)
Vitoševac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 0
Škriljac
Bradarac
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 3
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
1 : 3
Čantavir
Čantavir
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
3 : 2
Palić
Palić
Žednik
Stari Žednik
4 : 2
Solid
Subotica
Šilopaj
Šilopaj
0 : 4
Takovski Ustanak
Takovo
Ozremica
Beršići
1 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 4
Velereč 94
Velereč
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
0 : 3
Šumadija
Brdjani
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Brezak
Pranjani
Mladost (NS)
Novo Selo
0 : 4
Obilić
Staro Selo
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Jasenica
Kruševo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Voćar
Kotraža
1 : 4
Gorušica
Viča
Sloga
Kaona
0 : 1
Jelica
Goračići
Prilike
Prilike
3 : 0
Bratstvo
Dljin
Dedinje Junajted
Guča
3 : 1
Radnički
Turica
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 2
Brezova
Brezova
Gradina
Rti
0 : 3
Bjelica
Milatovići
Kapedunum
Užice
4 : 2
Kriva Reka
Kriva Reka
Tara
Kremna
23.09.2018
11:00
Soko
Bajina Bašta
Sebečevac
Sebečevac
5 : 1
Konjuh
Konjuh
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Modrica
Modrica
Rasina
Vitanovac
1 : 4
Žabare
Žabare
Zdravinje
Zdravinje
4 : 1
Parunovac
Parunovac
Bukovica
Bukovica
0 : 4
Borac
Bivolje
Čarapan
Kruševac
2 : 4
Mladost VPD
Kruševac
Jugovići
Jug Bogdanovac
6 : 1
Dobrič
Brest
Borac
Azbresnica
1 : 2
Arbanasce
Arbanasce
Koprijan
Gradište
1 : 2
Sloga
Jovanovac
Lepaja 2018
Lepaja
2 : 6
Baličevac
Baličevac
Slemen
Milušinac
5 : 0
Sloga
Žučkovac
Palilulac
Šarbanovac
0 : 2
Rtanj
Vrmdža
Kolonija
Kragujevac
3 : 2
Ćava
Grošnica
Košutnjak
Kragujevac
1 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
0 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Zastava
Kragujevac
4 : 0
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Maršić
Maršić
6 : 3
Seljak
Cvetojevac
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Bakionica
Bakionica
5 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Glumač
Glumač
5 : 3
Duškovci
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Rujnik
Rujnik
0 : 12
Radnički 1936
Trupale
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 2
Jasenovik 2018
Jasenovik
Supovac
Supovac
1 : 0
Sloga 1948
Malča
Spartak
Sićevo
4 : 1
Durlan Siti
Niš
Vrelo
Šarkamen
4 : 1
Rečka
Rečka
Polet
Jabukovac
0 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Miloševo
Miloševo
0 : 1
Mladost
Karbulovo
Toplica
Šarlinac
2 : 1
Grkinja
Grkinja
Pobeda
Rusna
4 : 2
Mekiš
Mekiš
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 1
Podunavac
Ritopek
Zaklopača
Zaklopača
3 : 0
Mladost
Umčari
Mrovska
Mrovska
4 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
3 : 2
Belpos
Belotić
Dragojevac
Dragojevac
2 : 1
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
2 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Radnik
Davidovac
0 : 4
ISK Izvor
Izvor
Jedinstvo
Ratare
3 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Napredak
Svojnovo
1 : 0
Sloga
Donje Vidovo
BSK Buljane
Buljane
4 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Budućnost
Lebina
4 : 3
Razvitak
Mirilovac
Magnohrom
Kraljevo
1 : 2
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
2 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Mladost 1925
Oplanići
0 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Morava
Mrsać
2 : 0
Šumadija
Šumarice
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 0
Mladost 1981
Štulac
Omladinac
Drakčići
1 : 2
Budućnost
Samaila
Jašunja
Jašunja
1 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Rudar 1973
Rudare
1 : 0
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
1 : 1
Napredak
Bogojevce
Korman
Korman (Šabac)
0 : 4
OFK Jelen
Jelenča
Borac BTG
Batalage
4 : 1
OFK Varna
Varna
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 1
Cerić
Miokus
Volujac
Volujac
2 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Žabar
Žabar
1 : 2
Mladost Slatina
Slatina
Mladost Svileuva
Svileuva
2 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 3
Mladost (O)
Očage
Šumadinac
Kruševica
3 : 0
OFK Radnički
Dren
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
Omladinac
Bunar
Sloboda
Šuljkovac
12 : 0
Mladost
Bukovče
GFK Tabane
Jagodina
4 : 1
Belica
Belica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Moravac 1933
Dragovac
0 : 5
Ljubičevo
Ljubičevo
Sopot
Požarevac
2 : 3
Proleter 1932
Požarevac
Batovac
Batovac
0 : 0
BSK 1931
Brežane
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Sloga (D)
Drmno
3 : 1
Sloga 1936
Kasidol
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Metalac
Požarevac
1 : 4
Vojvoda Milenko
Kličevac
Lipolist
Lipolist
5 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Borac
Šabac
1 : 4
Omladinac
Slepčević
Pocerina
Jevremovac
1 : 4
Petlovača
Petlovača
Sloga
Vrhovine
2 : 3
Jedinstvo
Milorci
OFK Takovo
Takovo
5 : 2
Dokmir
Dokmir
Omladinac
Kalinovac
1 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Brgule
Brgule
2 : 1
Murgaš
Murgaš
Panonija
Lalić
2 : 3
Lider
Odžaci
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
0 : 5
Borac (BG)
Bački Gračac
Telečka
Telečka
3 : 0
Dinamo (S)
Sonta
slobodan tim 2
Nikoličevo
23.09.2018
15:30
Lovac
Mali Izvor
Rudar 1947
Stamnica
7 : 1
Napredak
Trnovče
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
0 : 3
Jedinstvo
Oplanić
Beloševac
Beloševac
23.09.2018
11:00
Dupljaj
Dupljaj
Bujačić
Valjevo
2 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Sloga Gorić
Valjevo
2 : 1
Zadrugar
Lopatanj
OFK Senjak
Valjevo
1 : 2
Kotešica
Kotešica
Mali korak
Oglađenovac
1 : 2
Dračić 2018
Dračić
Hajduk
Šimanovci
1 : 5
Mladost
Prhovo
Sremac
Deč
6 : 0
Vitez
Subotište
OFK Brestač
Brestač
6 : 2
Kameni
Ašanja
Sloven
Sibač
1 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Banat
Ilandža
3 : 0
Mladost
Velika Greda
Omladinac
Zagajica
7 : 1
Vršac
Vršac
Hajduk
Šušara
1 : 3
Banat (D)
Dupljaja
OFK Banat
Vršac
0 : 3
Vitorul
Straža
Tolić
Tolić
3 : 3
Toplica
Donja Toplica
Joks Junajted
Mionica
7 : 1
Babajić
Babajić
Proleter
Latković
1 : 6
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Resavac
Veliki Popović
3 : 0
Mladi Radnik
Grabovica
Sinđelić
Vojnik
3 : 2
Rudar
Plazane
Mladi Borac
Trucevac
0 : 7
Resava
Bukovac
Sloga
Bogovađa
1 : 2
Kolubara
Jabučje
Proleter
Bajevac
1 : 3
Nepričava
Nepričava
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
2 : 1
Napredak
Vašica
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 5
Sremac
Berkasovo
Jednota
Šid
5 : 1
Graničar
Jamena
Erdevik 2017
Erdevik
3 : 1
OFK Bingula
Bingula
Omladinac
Batrovci
3 : 2
Sinđelić
Gibarac
Borac
Ilinci
1 : 6
OFK Bačinci
Bačinci
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 1
Noćaj
Noćaj
Poletarac
Laćarak
3 : 2
Srem (SR)
Sremska Rača
Borac (R)
Radenković
2 : 2
Graničar
Kuzmin
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Zmaj
Noćaj
Sloga
Zasavica I
1 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sloboda
Šašinci
0 : 2
Planinac
Ležimir
Car Uroš
Jazak
4 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Radnički
Irig
3 : 0
Planinac
Rivica
Borac
Jarkovci
2 : 2
Sloga (M)
Maradik
ČSK 1939
Čortanovci
5 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
Graničar
Grabovci
5 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Jedinstvo (P)
Platičevo
5 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Sremac
Dobrinci
4 : 2
Borac
Stejanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
Polet
Nikinci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 1
Vojvodina
Neradin
Vratare
Vratare
2 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Polet (K)
Kobilje
23.09.2018
15:30
Lomnica
Lomnica
Grkljane
Grkljane
2 : 0
Zmajevac
Belasica
Padež
Padež
1 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Dvorane
Dvorane
23.09.2018
15:30
Makrešane
Makrešane
Štitari
Štitari
5 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
Budućnost (B)
Blaznava
3 : 1
Kalipolje
Žabare
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 2
Budućnost MI
Donja Trnava
Mladost (G)
Gradilište
0 : 4
Hajduk
Ribarica
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 1
Sloga
Korenita
Granit
Radalj
0 : 3
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Baštovan 2015
Carevac
0 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Ram
Ram
2 : 0
Kumane
Kumane
Srednjevo
Srednjevo
0 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Sloga
Topolovnik
0 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Napredak 1927
Toponica
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Stig (C)
Crljenac
1 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Mladi borac 2018
Vojinovac
3 : 4
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 2
Feniks
Rača
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Kremenac
Rogojevac
Dobrača
Dobrača
1 : 2
Bukorovac
Kragujevac
Gorski Car
Garaši
4 : 3
Tulež
Tulež
Čobanče
Čitluk
2 : 7
Jezero
Amajić
Crnča
Crnča
3 : 0
Selanac
Selanac
Mladi radnik
Bačina
4 : 1
Gradac
Pločnik
Bresje
Bresje
1 : 0
Lipar
Donji Račnik
Jagodina
Jagodina
2 : 4
OFK Dragoševac
Dragoševac
West Ham United
London
0 : 0
Chelsea
London
Arsenal
London
2 : 0
Everton
Liverpool
Levante
Valencia
2 : 6
Sevilla
Sevilla
Villarreal
Villarreal
0 : 0
Valencia
Valencia
Real Betis
Sevilla
2 : 2
Athletic Club
Bilbao
Barcelona
Barcelona
2 : 2
Girona
Girona
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 0
Mainz 05
Mainz
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Bologna
Bologna
2 : 0
Roma
Roma
Chievo
Verona
0 : 2
Udinese
Udine
Frosinone
Frosinone
0 : 2
Juventus
Torino
Lazio
Roma
4 : 1
Genoa
Genova
Milan
Milano
2 : 2
Atalanta
Bergamo
Torino
Torino
1 : 3
Napoli
Napoli
Guingamp
Guingamp
1 : 3
Bordeaux
Bordeaux
Rennes
Rennes
1 : 3
PSG
Paris
Olympique Lyonnais
Lyon
4 : 2
Olympique Marseille
Marseille
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 7
Sloga
Zemun
Požarevac
Požarevac
1 : 1
Mašinac Trejs PZP
Niš
TSC
Kanjiža
4 : 0
Karađorđe
Topola
Zemun
Zemun
2 : 0
Radnički 2012
Niš
Polet
Sivac
1 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Rad
Beograd
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
6 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Karađorđe
Topola
4 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Loznica
Loznica
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost
Lučani
3 : 0
Sloboda (U)
Užice
OFK Vršac
Vršac
0 : 3
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Omladinac
Novi Banovci
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
Železničar
Pančevo
Jagodina Tabane
Jagodina
0 : 2
Napredak
Kruševac
Bor
Bor
1 : 0
Radnik
Surdulica
Car Konstantin
Niš
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
IM Rakovica
Rakovica
0 : 4
DIF
Beograd
Bežanija
Beograd
5 : 4
Brodarac 2
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Radničkin (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Grafičar
Beograd
1 : 4
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Polet (K)
Karavukovo
0 : 9
Mladost (BJ)
Backi Jarak
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Zemun
Zemun
2 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Rad
Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Teleoptik
Zemun
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 2
Real Niš
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
1 : 6
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Loznica
Loznica
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost (L)
Lučani
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 2
TSC
Bačka Topola
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Železničar
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Omladinac 2014
Ljig
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
AS
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Bane
Raška
7 : 2
Tutin
Tutin
Petrika
Novi Sad
0 : 4
Petar Puača
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Index
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
GFK Sloven
Ruma
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
OFK Banat
Vršac
Dunav
Stari Banovci
3 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Srbobran
Srbobran
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bečej 1918
Bečej
5 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Polet
Izbište
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Sloga
Plandište
9 : 1
Potporanj
Potporanj
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 2
Čukarički MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
5 : 3
BSK Borča MK
Borča
Lokomotiva MK
Beograd
5 : 3
Sinđelić MK
Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
Gučevo 1929
Banja Koviljača
4 : 2
Borac
Lešnica
Urovci
Urovci
1 : 8
Duboko
Mala Moštanica
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
Petrika
Novi Sad
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Bajša
Bajša
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Preporod
Novi Žednik
0 : 5
Obilić
Novi Kneževac
Tavankut
Tavankut
0 : 19
Spartak
Subotica
CFK
Vrbas
7 : 0
Mladost APA
Apatin
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 5
Radnički (S)
Sombor
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
Crvenka
Crvenka
0 : 4
Arena Su
Subotica
Novi Pazar B
Novi Pazar
3 : 0
Sport Club 99 B
Novi Pazar
23.09.2018
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Tutin
Tutin
2 : 7
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
BAK
Bela Crkva
0 : 5
Coerver junior FA
Vršac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 5
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Slavia
Kovačica
2 : 0
Glogonj
Glogonj
Mundial
Pančevo
8 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Dolina
Padina
8 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Spartak '06
Subotica
4 : 0
AFK
Ada
Kosmet
Leposavić
1 : 3
OFK National AG
Novi Pazar
Rudar
Baljevac
3 : 4
Jedinstvo 2017
Tutin
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Vlada Dimitrijević
Raška
4 : 6
Sport Club 99 B
Novi Pazar
Pčelinjo 2
Loznica
4 : 2
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
Pčelinjo
Loznica
23.09.2018
Loznica 2
Loznica
Plavi 2000
Beograd
5 : 2
Dunav
Veliko selo

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
75 : 89
Crvena zvezda MTS
Beograd

Odbojka

Blok Aut
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Roda
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
AS
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Železničar
Beograd

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
20 : 23
PPD Zagreb
Zagreb
Partizan
Beograd
25 : 25
Metaloplastika
Šabac
Hajduk Veljko
Negotin
33 : 27
Vranje 1957
Vranje
Lokomotiva
Lapovo
21 : 25
Dubočica 54
Leskovac
Proleter
Zrenjanin
34 : 30
Morava
Velika Plana
Mačva
Bogatić
25 : 27
Kolubara
Lazarevac
SC Voždovac 2012
Beograd
29 : 30
Lavovi BP
Bačka Palanka
Mladost
Vršac
21 : 23
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Sindjelić
Beograd
20 : 23
Rakovica
Rakovica
Smederevo
Smederevo
26 : 23
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pančevo
Pančevo
32 : 21
Senta
Senta
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
23 : 22
Potisje Pleteks
Ada
Naftagas
Elemir
35 : 25
Radnički
Novi Sad
Kljajićevo
Kljajićevo
15 : 27
Rusin
Ruski Krstur
Vladimirovac
Vladimirovac
15 : 28
Omladinac
Deliblato
Radnicki (K)
Kovin
36 : 20
Jedinstvo
Bočar
Dolovo 2
Dolovo
30 : 27
Zrenjanin
Zrenjanin
Proleter (Ž)
Zrenjanin
26 : 33
Jadran
Feketić
Ravangrad
Sombor
31 : 32
Mladost
Srpska Crnja
Laki
Crvenka
30 : 26
Radnički
Bajmok
Miletić
Mošorin
17 : 29
Senta
Senta

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
39 : 31
Čelik
Zenica
GRK Vršac
Vršac
26 : 58
Vojvodina
Novi Sad