XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 114 utakmica za dan
Sreda, 15 Maj 2019

Fudbal

Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Partizan
Beograd
Budućnost
Podgorica
5 : 3
Grbalj
Radanovići
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Lovćen
Cetinje
Rudar
Pljevlja
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
OFK Titograd
Podgorica
6 : 1
Mornar
Bar
Zeta
Golubovci
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
Igalo
Herceg Novi
3 : 2
Arsenal
Tivat
Cement
Beočin
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
Borac
Sakule
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 3
Temnić 1924
Varvarin
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (K)
Kovin
0 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Mladost (O)
Omoljica
5 : 2
ŽAK
Kikinda
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 1
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 0
BAK
Bela Crkva
Begej
Žitište
1 : 2
Sloga
Plandište
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (E)
Erdevik
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
Hajduk (D)
Divoš
6 : 0
Hajduk (B)
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 3
Radnički (Š)
Šid
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 5
Tatra
Kisač
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 3
Polet (K)
Karavukovo
Radnički 1912
Sombor
4 : 0
Budućnost
Mladenovo
Bajša
Bajša
2 : 1
Tisa
Adorjan
Bačka
Pačir
3 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Tavankut
Tavankut
5 : 2
BSK
Bački Brestovac
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Crvenka
Crvenka
5 : 1
Tekstilac
Odžaci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 1
2. Oktobar
Kumane
Slavija
Pivnice
1 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Tvrđava
Bač
2 : 1
Borac 46
Obrovac
Budućnost (P)
Parage
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Lipar
Lipar
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 2
ŽAK
Sombor
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Kula
Kula
Rusin
Ruski Krstur
0 : 2
Polet (S)
Sivac
Vojvodina (T)
Tovariševo
3 : 6
Kulpin
Kulpin
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 1
Jadran
Feketić
Radnički 1905
Bajmok
2 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Iskra
Kucura
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
Napredak
Nadalj
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Đurđin
Đurđin
Senta
Senta
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Proleter (Nj)
Njegoševo
6 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Sloga
Ostojićevo
1 : 6
Vojvodina
Bačko Gradište
Javor
Sladaja
1 : 0
Hajduk
Čepure
Napredak
Zlatovo
1 : 2
Kolare
Kolare
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
OFK Batinac
Batinac
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
Resavac
Subotica
4 : 1
Juhor
Glavinci
Mladost (S)
Sikirica
2 : 2
Partizan
Glogovac
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Gradina
Pejovac
2 : 1
Mladost
Toljevac
Sloga (D)
Dašnica
4 : 0
Omladinac
Pojate
Sloga (L)
Lozna
4 : 1
Polet 57
Milutovac
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 2
Rubin
Donji Stupanj
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Borac
Gornji Katun
Vinorača
Vinorača
0 : 0
Šumadinac
Dragovo
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
3 : 3
Morava
Kočino Selo
Ursule
Ursule
3 : 1
Mladost (T)
Tečić
Mladost (G)
Gložane
6 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Partizan
Majur
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Sloga
Voljavče
4 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Morava
Ribare
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Blagotin
Belušić
2 : 5
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 4
Orlovi
Jasenovo
Omladinski
Paraćin
0 : 2
Mladost (J)
Jovac
Borac 1805
Ivankovac
3 : 3
Budućnost
Miliva
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Istok 63
Plana
1 : 0
Radnički
Tekija
Beljanica
Strmosten
1 : 3
Moravac 2015
Krušar
Napredak
Bogojevce
1 : 3
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Navalin
Navalin
5 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Veternica
Leskovac
0 : 3
Badince
Badince
Rudar 1973
Rudare
3 : 0
Turekovac
Turekovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
4 : 1
Jašunja
Jašunja
slobodan tim 1
Trnavac
15.05.2019
17:00
Lovac
Mali Izvor
Borac
Vražogrnac
15.05.2019
17:00
Šljivar
Šljivar
Kastrum
Gamzigrad
15.05.2019
17:00
slobodan tim 2
Nikoličevo
1/2 Finala
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Sloga
Zemun
Spartak
Subotica
6 : 0
Mašinac Trejs PZP
Niš
Radnički NB
Novi Beograd
6 : 2
Ada
Beograd
Vranovo
Vranovo
15.05.2019
17:30
Dunav Osiguranje
Smederevo

Košarka

FMP
Železnik
96 : 50
Zlatibor
Čajetina
Dunav
Stari Banovci
65 : 91
Crvena zvezda MTS
Beograd
Borac
Čačak
89 : 81
OKK Beograd
Beograd

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
31 : 28
Železničar 1949
Niš
Dinamo
Pančevo
36 : 27
Metaloplastika
Šabac
Partizan
Beograd
23 : 31
Vojvodina
Novi Sad
Bane
Raška
24 : 28
Šamot 65 2
Aranđelovac
Pirot
Pirot
27 : 41
Vlasotince
Vlasotince
Železničar 1949 - 2
Niš
32 : 22
Radan
Lebane
Srbobran
Srbobran
45 : 22
Beočin 1959
Beočin
Zaječar 1949
Zaječar
28 : 30
Jagodina
Jagodina
Radnički
Svilajnac
44 : 19
Vlasotince
Vlasotince
Jagodina 2
Jagodina
20 : 13
Bor - RTB 2
Bor

Futsal

FON
Beograd
3 : 6
Srpska
Beograd