XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 324 utakmica za dan
Nedelja, 10 Mart 2019


Fudbal

Borac
Sakule
0 : 1
Kabel
Novi Sad
10.03.2019 14:30
Borac
0 : 1
Kabel
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Železničar
Pančevo
10.03.2019 14:30
Dunav
1 : 1
Železničar
Provo
Provo
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
10.03.2019 14:00
Provo
2 : 0
Sloga 33
Drina
Ljubovija
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
10.03.2019 14:00
Drina
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
10.03.2019 11:00
Polet (LJ)
1 : 3
Smederevo 1924
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
FAP
Priboj
10.03.2019 14:00
Proleter Mihajlovac
1 : 0
FAP
SFS Borac
Paraćin
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
10.03.2019 11:00
SFS Borac
0 : 1
Temnić 1924
Radan
Lebane
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
10.03.2019 15:00
Radan
2 : 1
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
10.03.2019 11:00
Car Konstantin
2 : 0
Zaplanjac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 5
IMT
Novi Beograd
10.03.2019 12:00
Stepojevac Vaga
0 : 5
IMT
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Grafičar
Beograd
10.03.2019 11:00
Prva Iskra
1 : 2
Grafičar
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
10.03.2019 14:30
Zvezdara
0 : 2
Kolubara
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
10.03.2019 14:30
Crvena Zvezda
3 : 0
Brodarac
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
10.03.2019 14:30
ŽAK
0 : 1
Radnički (S)
Jugović
Kać
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
10.03.2019 14:30
Jugović
2 : 1
Podrinje
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 3
Podunavac
Belegiš
10.03.2019 14:30
Hajduk (Č)
0 : 3
Podunavac
Tatra
Kisač
0 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
10.03.2019 14:30
Tatra
0 : 0
LSK Laćarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Sloga (T)
Temerin
10.03.2019 14:30
Jedinstvo (SP)
0 : 0
Sloga (T)
Sremac Vojka
Vojka
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
10.03.2019 14:30
Sremac Vojka
0 : 1
Radnički (Š)
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Tavankut
Tavankut
10.03.2019 14:30
Mladost (T)
1 : 1
Tavankut
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
10.03.2019 14:30
Tekstilac
0 : 2
Radnički 1912/FK Stanišić
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
10.03.2019 14:30
Radnički (S)
0 : 0
OFK Vrbas
Tisa
Adorjan
2 : 0
Budućnost
Mladenovo
10.03.2019 14:30
Tisa
2 : 0
Budućnost
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
10.03.2019 15:00
Jedinstvo (GS)
4 : 1
Jedinstvo (P)
Mladost (M)
Medoševac
0 : 2
Pčinja
Trgovište
10.03.2019 15:00
Mladost (M)
0 : 2
Pčinja
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
10.03.2019 15:00
Vranjska Banja
2 : 1
Balkanski
OFK Niš
Niš
1 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
10.03.2019 15:00
OFK Niš
1 : 3
OFK Brzi Brod
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
10.03.2019 11:00
Tanasko Rajić
4 : 1
Mladost (B)
Levač
Rekovac
0 : 1
Rembas
Resavica
10.03.2019 15:00
Levač
0 : 1
Rembas
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Župa
Aleksandrovac
10.03.2019 15:00
Jedinstvo (M)
3 : 1
Župa
Napredak (D)
Drenovac
1 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
10.03.2019 15:00
Napredak (D)
1 : 3
OFK Kosanica
Žitorađa
Žitorađa
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
10.03.2019 15:00
Žitorađa
4 : 0
Dragocvet
Juhor
Obrež
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
10.03.2019 15:00
Juhor
2 : 1
Morava 1918
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
10.03.2019 15:00
OFK Topličanin
5 : 0
Jastrebac (VŠ)
Jastrebac (B)
Blace
5 : 0
Bošnjane
Bošnjane
10.03.2019 15:00
Jastrebac (B)
5 : 0
Bošnjane
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Moravica
Subotinac
10.03.2019 15:00
Majdanpek
1 : 1
Moravica
Malošište
Malošište
1 : 2
Đerdap
Kladovo
10.03.2019 15:00
Malošište
1 : 2
Đerdap
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 3
Timok 1919
Zaječar
10.03.2019 15:00
Naša krila 1936
2 : 3
Timok 1919
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
OFK Slatina
Bor
10.03.2019 15:00
Timočanin
2 : 0
OFK Slatina
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Kablovi
Zaječar
10.03.2019 15:00
Rudar Alpos
1 : 2
Kablovi
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
BSK
Bogovina
10.03.2019 15:00
Hajduk Veljko
3 : 0
BSK
Torlak
Kumodraž
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
10.03.2019 10:00
Torlak
1 : 1
BSK Batajnica
Borac
Lazarevac
4 : 2
Leštane
Leštane
10.03.2019 10:00
Borac
4 : 2
Leštane
Napredak
Medoševac
1 : 0
Hajduk
Beograd
10.03.2019 14:30
Napredak
1 : 0
Hajduk
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
10.03.2019 14:30
Budućnost
0 : 0
Studenski Grad
Sremčica
Sremčica
7 : 1
Komgrap
Beograd
10.03.2019 15:00
Sremčica
7 : 1
Komgrap
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 1
Rusanda
Melenci
10.03.2019 14:30
Vojvodina
0 : 1
Rusanda
Lehel
Mužlja
0 : 1
Delija
Mokrin
10.03.2019 14:30
Lehel
0 : 1
Delija
Omladinac FAM
Botoš
4 : 5
Banat
Čenta
10.03.2019 14:30
Omladinac FAM
4 : 5
Banat
Naftagas
Elemir
6 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
10.03.2019 14:30
Naftagas
6 : 0
Proleter 2006
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
10.03.2019 14:30
Radnički 1911
0 : 1
Mladost (BD)
Borac
Aleksandrovo
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
10.03.2019 14:30
Borac
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
10.03.2019 15:00
Hercegovac
1 : 0
Stari Grad
Borac 46
Obrovac
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
10.03.2019 15:00
Borac 46
2 : 1
OFK Odžaci
Slavija
Pivnice
0 : 0
ŽAK
Sombor
10.03.2019 15:00
Slavija
0 : 0
ŽAK
Budućnost (P)
Parage
0 : 0
Polet (S)
Sivac
10.03.2019 15:00
Budućnost (P)
0 : 0
Polet (S)
Lipar
Lipar
0 : 3
Kulpin
Kulpin
10.03.2019 15:00
Lipar
0 : 3
Kulpin
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
10.03.2019 15:00
Radnički 1918
3 : 1
Vojvodina (T)
Borac (M)
Martinci
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
10.03.2019 14:30
Borac (M)
1 : 1
Ljukovo
Napredak
Popinci
2 : 0
Sloven
Ruma
10.03.2019 14:30
Napredak
2 : 0
Sloven
Borac (K)
Klenak
0 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
10.03.2019 14:30
Borac (K)
0 : 0
Sloboda (DT)
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 1
PSK Putinci
Putinci
10.03.2019 14:30
Budućnost
4 : 1
PSK Putinci
Jadran
Golubinci
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
10.03.2019 14:30
Jadran
2 : 0
Graničar 1924
Polet (NK)
Novi Karlovci
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
10.03.2019 14:30
Polet (NK)
2 : 0
Donji Petrovci
Kupinovo
Kupinovo
0 : 3
Partizan
Vitojevci
10.03.2019 14:30
Kupinovo
0 : 3
Partizan
Senta
Senta
2 : 1
Jadran
Feketić
10.03.2019 15:00
Senta
2 : 1
Jadran
Proleter (Nj)
Njegoševo
7 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
10.03.2019 15:00
Proleter (Nj)
7 : 2
Sutjeska
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Iskra
Kucura
10.03.2019 15:00
Vojvodina
3 : 0
Iskra
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
10.03.2019 15:00
Đurđin
2 : 1
Obilić
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
10.03.2019 15:00
Preporod
2 : 0
Vinogradar
Javor
Sladaja
2 : 1
Resavac
Subotica
10.03.2019 15:00
Javor
2 : 1
Resavac
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
OFK Batinac
Batinac
10.03.2019 15:00
Mladost (S)
1 : 3
OFK Batinac
Bratstvo
Međureč
4 : 2
Omladinac
Šaludovac
10.03.2019 15:00
Bratstvo
4 : 2
Omladinac
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 2
Napredak
Zlatovo
10.03.2019 15:00
OFK Bratstvo
0 : 2
Napredak
Partizan
Glogovac
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
10.03.2019 15:00
Partizan
1 : 3
Kušiljevo
Juhor
Glavinci
2 : 1
Hajduk
Čepure
10.03.2019 15:00
Juhor
2 : 1
Hajduk
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 5
Kolare
Kolare
10.03.2019 15:00
Mladost (K)
1 : 5
Kolare
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Napredak
Svračkovci
10.03.2019 11:00
Jedinstvo (P)
2 : 2
Napredak
FUD
Brus
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
10.03.2019 15:00
FUD
0 : 2
Mačkovac
Vinogradar
Zleginje
1 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
10.03.2019 15:00
Vinogradar
1 : 1
Jedinstvo 1936
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 1
Kupci
Kupci
10.03.2019 15:00
Donji Kopaonik
2 : 1
Kupci
Sloga (M)
Majdevo
7 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
10.03.2019 15:00
Sloga (M)
7 : 1
Poljoprivrednik
Šanac
Šanac
2 : 2
13. April
Lomnica
10.03.2019 15:00
Šanac
2 : 2
13. April
Mladi Borac
Dublje
0 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
10.03.2019 14:00
Mladi Borac
0 : 0
Mladost (DD)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 3
Duško
Klenje
10.03.2019 14:00
Jedinstvo (MZ)
4 : 3
Duško
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
10.03.2019 14:00
Jedinstvo (ŠT)
2 : 2
Dušan Silni
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
10.03.2019 14:00
Karađorđe
1 : 0
Podrinje
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
10.03.2019 14:00
Hajduk Stanko
1 : 2
Sloga (LŠ)
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 3
Sloga (BO)
Bogosavac
10.03.2019 14:00
Cer
1 : 3
Sloga (BO)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
10.03.2019 14:30
Jedinstvo (V)
1 : 0
Sloga (BNS)
Polet
Izbište
0 : 0
Spartak 1911
Debeljača
10.03.2019 14:30
Polet
0 : 0
Spartak 1911
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Potporanj
Potporanj
10.03.2019 14:30
Crvena zvezda
0 : 1
Potporanj
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 4
Partizan (G)
Gaj
10.03.2019 14:30
Vojvodina (S)
1 : 4
Partizan (G)
Dolina
Padina
0 : 1
Borac (St)
Starčevo
10.03.2019 14:30
Dolina
0 : 1
Borac (St)
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10.03.2019 14:30
Vulturul
0 : 0
Jedinstvo Stević
Strela
Ivanovo
4 : 1
Partizan (U)
Uljma
10.03.2019 14:30
Strela
4 : 1
Partizan (U)
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
10.03.2019 14:30
Radnički (B)
2 : 0
Dunav
Sloga
Korman
0 : 4
Doljevac
Doljevac
10.03.2019 15:00
Sloga
0 : 4
Doljevac
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 6
Morava (Ž)
Žitkovac
10.03.2019 15:00
Radnički 1947
1 : 6
Morava (Ž)
Moravac
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Radnički 1924
Kočane
10.03.2019 15:00
Moravac
1 : 1
Radnički 1924
Elid
Donji Dušnik
0 : 3
Rasovača
Rasovača
10.03.2019 15:00
Elid
0 : 3
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Moravac
Čečina
10.03.2019 15:00
Zemljoradnik
2 : 0
Moravac
Mladost (B)
Batušinac
5 : 0
Palilula
Aleksinac
10.03.2019 15:00
Mladost (B)
5 : 0
Palilula
Korićani
Korićani
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
10.03.2019 15:00
Korićani
2 : 1
Borac (D)
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 1
Sloboda
Grbice
10.03.2019 15:00
Pobeda 1926
3 : 1
Sloboda
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 1
Slavija
Kragujevac
10.03.2019 15:00
Šumadinac (KG)
1 : 1
Slavija
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
10.03.2019 15:00
Jedinstvo
0 : 1
Srbija
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
10.03.2019 15:00
Kutlovo
2 : 2
Erdoglija 1931
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
10.03.2019 15:00
21. oktobar
1 : 1
Mladost (P)
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
10.03.2019 15:00
Šumadija 1934
1 : 1
OFK Bagremar
Čajetina
Čajetina
6 : 2
Prvi partizan
Užice
10.03.2019 14:00
Čajetina
6 : 2
Prvi partizan
Savinac
Visibaba
1 : 2
Ježevica
Ježevica
10.03.2019 14:00
Savinac
1 : 2
Ježevica
Lazarica
Prilipac
4 : 4
Sečica
Seča reka
10.03.2019 14:00
Lazarica
4 : 4
Sečica
Ariljska rampa
Požega
1 : 3
Crnokosa
Kosjerić
10.03.2019 14:00
Ariljska rampa
1 : 3
Crnokosa
Omladinac
Zdravčići
4 : 0
Jedinstvo
Kalenić
10.03.2019 14:00
Omladinac
4 : 0
Jedinstvo
Polet
Rasna
2 : 1
Perućac
Perućac
10.03.2019 14:00
Polet
2 : 1
Perućac
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Višesava
Bajina Bašta
10.03.2019 14:00
Jasen
3 : 0
Višesava
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 1
Šumadija
Razgojna
10.03.2019
Jedinstvo (G)
1 : 1
Šumadija
Železničar
Brestovac
2 : 2
Vučje
Vučje
10.03.2019
Železničar
2 : 2
Vučje
Sloga
Lipovica
0 : 1
Polet
Stajkovce
10.03.2019
Sloga
0 : 1
Polet
Mladi borac
Živkovo
1 : 4
OFK Morava
Leskovac
10.03.2019
Mladi borac
1 : 4
OFK Morava
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
10.03.2019
Zloćudovo
4 : 0
Kumarevo 65
Mladost 1959
Vinarce
1 : 1
Umac
Miroševce
10.03.2019
Mladost 1959
1 : 1
Umac
OFK Brza
Brza
0 : 1
Bobište
Bobište
10.03.2019
OFK Brza
0 : 1
Bobište
Progres
Ladovica
0 : 1
Čekmin
Čekmin
10.03.2019
Progres
0 : 1
Čekmin
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
10.03.2019 15:00
Velika Drenova
2 : 1
Sloga (L)
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
10.03.2019 15:00
Trudbenik
2 : 0
Sloga (D)
Borac
Gornji Katun
0 : 1
Gradina
Pejovac
10.03.2019 15:00
Borac
0 : 1
Gradina
Rubin
Donji Stupanj
3 : 1
14. Oktobar
Izbenica
10.03.2019 15:00
Rubin
3 : 1
14. Oktobar
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 2
Ušće
Grad Stalać
10.03.2019 15:00
Beli Orlovi
3 : 2
Ušće
Polet 57
Milutovac
3 : 4
Stari Trstenik
Stari Trstenik
10.03.2019 15:00
Polet 57
3 : 4
Stari Trstenik
Omladinac
Pojate
2 : 2
Mladost
Toljevac
10.03.2019 15:00
Omladinac
2 : 2
Mladost
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Sloga
Voljavče
10.03.2019 15:00
Vinorača
2 : 1
Sloga
Morava
Ribare
2 : 1
Partizan
Majur
10.03.2019 15:00
Morava
2 : 1
Partizan
Blagotin
Belušić
1 : 2
Mladost (G)
Gložane
10.03.2019 15:00
Blagotin
1 : 2
Mladost (G)
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 1
Ursule
Ursule
10.03.2019 15:00
Sinđelić 1934
1 : 1
Ursule
Vinogradar
Crkvenac
0 : 1
Šumadinac
Dragovo
10.03.2019 15:00
Vinogradar
0 : 1
Šumadinac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
6 : 1
Istok 63
Plana
10.03.2019 15:00
Mladost (GM)
6 : 1
Istok 63
Napredak
Stubica
0 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
10.03.2019 15:00
Napredak
0 : 1
15. Avgust 1950
Moravac 2015
Krušar
4 : 0
Borac 1805
Ivankovac
10.03.2019 15:00
Moravac 2015
4 : 0
Borac 1805
Radnički
Tekija
2 : 7
Orlovi
Jasenovo
10.03.2019 15:00
Radnički
2 : 7
Orlovi
Tamiš
Farkaždin
5 : 4
OFK Gradnulica
Zrenjanin
10.03.2019 14:30
Tamiš
5 : 4
OFK Gradnulica
Potisje
Knićanin
1 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
10.03.2019 14:30
Potisje
1 : 1
OFK Stajićevo
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Mladost
Belo Blato
10.03.2019 14:30
Bilećanin
3 : 1
Mladost
Jedinstvo
Ečka
0 : 0
Naftagas
Boka
10.03.2019 14:30
Jedinstvo
0 : 0
Naftagas
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 3
ASK
Aradac
10.03.2019 14:30
ŽFK Banat
0 : 3
ASK
MSK
Mihajlovo
0 : 0
Zadrugar
Lazarevo
10.03.2019 14:30
MSK
0 : 0
Zadrugar
Lemind 1953
Leskovac
1 : 3
Milanovo
Milanovo
10.03.2019 11:00
Lemind 1953
1 : 3
Milanovo
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Radnik Sušica
Kukulovce
10.03.2019 14:30
Marjan MB
2 : 2
Radnik Sušica
BSK
Belanovce
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
10.03.2019 14:30
BSK
2 : 1
Sloboda
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Real
Donja Jajina
10.03.2019 11:00
Bratstvo
1 : 2
Real
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 2
Hajduk
Podlokanj
10.03.2019 15:00
Jedinstvo (SK)
2 : 2
Hajduk
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Šampion
Orom
10.03.2019 15:00
Potisje
3 : 0
Šampion
Tisa
Padej
1 : 4
AFK
Ada
10.03.2019 15:00
Tisa
1 : 4
AFK
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Graničar
Đala
10.03.2019 15:00
Slavija
2 : 0
Graničar
Bačka
Mol
2 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
10.03.2019 15:00
Bačka
2 : 1
Horgoš 1911
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 5
Jadran
Sanad
10.03.2019 15:00
Jedinstvo (M)
0 : 5
Jadran
Tromedja
Majdan
0 : 1
Čoka
Čoka
10.03.2019 15:00
Tromedja
0 : 1
Čoka
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
10.03.2019 18:00
Široki Brijeg
0 : 3
Sarajevo
Bokelj
Kotor
1 : 1
Berane
Berane
10.03.2019 14:30
Bokelj
1 : 1
Berane
Dečić
Tuzi
1 : 2
Kom
Podgorica
10.03.2019 14:30
Dečić
1 : 2
Kom
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Jezero
Plav
10.03.2019 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Jezero
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
4 : 1
Igalo
Herceg Novi
10.03.2019 14:30
OFK Mladost Lješkopolje 1970
4 : 1
Igalo
Otrant
Ulcinj
0 : 0
Arsenal
Tivat
10.03.2019 14:30
Otrant
0 : 0
Arsenal
Adria
Podgorica
3 : 0
Čelik
Nikšić
10.03.2019 10:00
Adria
3 : 0
Čelik
Polet Stars
Nikšić
5 : 0
Gorštak
Kolašin
10.03.2019 14:30
Polet Stars
5 : 0
Gorštak
Drezga
Piperi
2 : 3
Crvena stijena
Podgorica
10.03.2019 13:00
Drezga
2 : 3
Crvena stijena
Cetinje
Cetinje
0 : 0
Hajduk
Bar
10.03.2019 14:00
Cetinje
0 : 0
Hajduk
Sloga (SB)
Stari Bar
0 : 4
Sloga (R)
Radovići
10.03.2019 14:00
Sloga (SB)
0 : 4
Sloga (R)
Arsenal
London
2 : 0
Manchester United
Manchester
10.03.2019 17:30
Arsenal
2 : 0
Manchester United
Chelsea
London
1 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
10.03.2019 15:05
Chelsea
1 : 1
Wolverhampton
Liverpool
Liverpool
4 : 2
Burnley
Burnley
10.03.2019 13:00
Liverpool
4 : 2
Burnley
Girona
Girona
2 : 3
Valencia
Valencia
10.03.2019 16:15
Girona
2 : 3
Valencia
Levante
Valencia
0 : 2
Villarreal
Villarreal
10.03.2019 18:30
Levante
0 : 2
Villarreal
Celta de Vigo
Vigo
0 : 1
Real Betis
Sevilla
10.03.2019 12:00
Celta de Vigo
0 : 1
Real Betis
Real Valladolid
Valladolid
1 : 4
Real Madrid
Madrid
10.03.2019 20:45
Real Valladolid
1 : 4
Real Madrid
Sevilla
Sevilla
5 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
10.03.2019 18:30
Sevilla
5 : 2
Real Sociedad
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 1
Nürnberg
Nürnberg
10.03.2019 15:30
Hoffenheim
2 : 1
Nürnberg
Hannover 96
Hannover
2 : 3
Bayer Leverkusen
Leverkusen
10.03.2019 18:00
Hannover 96
2 : 3
Bayer Leverkusen
Sampdoria
Genova
1 : 2
Atalanta
Bergamo
10.03.2019 15:00
Sampdoria
1 : 2
Atalanta
Bologna
Bologna
2 : 0
Cagliari
Cagliari
10.03.2019 12:30
Bologna
2 : 0
Cagliari
Fiorentina
Firenze
1 : 1
Lazio
Roma
10.03.2019 20:30
Fiorentina
1 : 1
Lazio
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
Napoli
Napoli
10.03.2019 18:00
Sassuolo
1 : 1
Napoli
Internazionale
Milano
2 : 0
SPAL
Ferrara
10.03.2019 15:00
Internazionale
2 : 0
SPAL
Frosinone
Frosinone
1 : 2
Torino
Torino
10.03.2019 15:00
Frosinone
1 : 2
Torino
Olympique Marseille
Marseille
1 : 0
Nice
Nice
10.03.2019 21:00
Olympique Marseille
1 : 0
Nice
Montpellier
Montpellier
2 : 2
Angers
Angers
10.03.2019 15:00
Montpellier
2 : 2
Angers
Rennes
Rennes
3 : 1
Caen
Caen
10.03.2019 17:00
Rennes
3 : 1
Caen
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
0 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
10.03.2019 15:00
Saint-Étienne
0 : 1
Lille
Toulouse
Toulouse
1 : 0
Guingamp
Guingamp
10.03.2019 15:00
Toulouse
1 : 0
Guingamp
Dinamo
Vranje
0 : 0
Čukarički
Beograd
10.03.2019 15:00
Dinamo
0 : 0
Čukarički
Spartak ŽK
Subotica
3 : 2
Radnik
Surdulica
10.03.2019 15:00
Spartak ŽK
3 : 2
Radnik
Voždovac
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
10.03.2019 17:00
Voždovac
1 : 0
Partizan
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Rad
Beograd
10.03.2019 17:00
Proleter
0 : 0
Rad
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Mačva
Šabac
10.03.2019 17:00
OFK Bačka
0 : 1
Mačva
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
10.03.2019 15:00
Budućnost
1 : 0
Zlatibor
Bežanija
Beograd
1 : 2
Javor Matis
Ivanjica
10.03.2019 15:00
Bežanija
1 : 2
Javor Matis
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
10.03.2019 15:00
Novi Pazar
2 : 0
Metalac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
10.03.2019 15:00
Radnički 1923
1 : 1
OFK Žarkovo
Borac
Čačak
0 : 3
TSC
Bačka Topola
10.03.2019 15:00
Borac
0 : 3
TSC
Sloboda
Užice
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
10.03.2019 15:00
Sloboda
1 : 0
Bečej 1918
1/8 Finala
Šabac
Šabac
0 : 7
Požarevac
Požarevac
10.03.2019 12:30
Šabac
0 : 7
Požarevac
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 14
Spartak
Subotica
10.03.2019 14:00
Jedinstvo 2014
0 : 14
Spartak
Polet
Sivac
0 : 4
Sloga
Zemun
10.03.2019 15:00
Polet
0 : 4
Sloga
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
10.03.2019 13:00
OFK Beograd
1 : 0
Voždovac
Dinamo (P)
Pančevo
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
10.03.2019 11:00
Dinamo (P)
0 : 2
Vojvodina
Inđija
Inđija
0 : 0
Rad
Beograd
10.03.2019 11:00
Inđija
0 : 0
Rad
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Voždovac
Beograd
10.03.2019 10:00
OFK Beograd
2 : 2
Voždovac
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
10.03.2019 10:00
Teleoptik
2 : 0
Vojvodina
Real Niš
Niš
1 : 0
Apolon 4
Kragujevac
10.03.2019 15:00
Real Niš
1 : 0
Apolon 4
Čukarički
Beograd
0 : 0
Kiker
Kraljevo
10.03.2019 13:00
Čukarički
0 : 0
Kiker
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
10.03.2019 11:00
Crvena Zvezda
3 : 1
Spartak ŽK

Košarka

Star
Novi Ledinci
95 : 100
Sveti Đorđe
Žitište
10.03.2019 18:00
Star
95 : 100
Sveti Đorđe
Niš
Niš
66 : 90
Fair Play
Niš
10.03.2019 18:30
Niš
66 : 90
Fair Play
Crnokosa
Kosjerić
89 : 74
Smederevo
Smederevo
10.03.2019 16:00
Crnokosa
89 : 74
Smederevo
Student BB
Bajina Bašta
85 : 73
Požarevac
Požarevac
10.03.2019 18:00
Student BB
85 : 73
Požarevac
Student 014
Valjevo
83 : 90
M015
Šabac
10.03.2019 20:00
Student 014
83 : 90
M015
Mladost 2014
Ub
80 : 55
Ub
Ub
10.03.2019 19:00
Mladost 2014
80 : 55
Ub
Mix
Majur
74 : 93
Osečina
Osečina
10.03.2019 12:30
Mix
74 : 93
Osečina
Mileševac
Prijepolje
82 : 68
Ivanjica
Ivanjica
10.03.2019 15:30
Mileševac
82 : 68
Ivanjica
Veba Basket
Beograd
113 : 107
Vizura
Beograd
10.03.2019 12:30
Veba Basket
113 : 107
Vizura
Umka Džez
Beograd
70 : 60
AS Basket
Beograd
10.03.2019 19:30
Umka Džez
70 : 60
AS Basket
Mornar
Bar
79 : 69
FMP
Železnik
10.03.2019 19:00
Mornar
79 : 69
FMP
Petrol Olimpija
Ljubljana
70 : 98
Cedevita
Zagreb
10.03.2019 17:00
Petrol Olimpija
70 : 98
Cedevita
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
77 : 68
Borac
Čačak
10.03.2019 18:00
OKK Novi Pazar
77 : 68
Borac
Dynamic VIP PAY
Beograd
99 : 87
Vojvodina
Novi Sad
10.03.2019 20:00
Dynamic VIP PAY
99 : 87
Vojvodina
Plana
Velika Plana
63 : 103
Kolubara LA 2003
Lazarevac
10.03.2019 20:00
Plana
63 : 103
Kolubara LA 2003
Mileševka
Prijepolje
83 : 49
Play Off
Užice
10.03.2019 17:30
Mileševka
83 : 49
Play Off
Lim
Priboj
54 : 83
ČA basket
Čačak
10.03.2019 12:00
Lim
54 : 83
ČA basket
Rtanj
Boljevac
73 : 72
Trstenik
Trstenik
10.03.2019 14:00
Rtanj
73 : 72
Trstenik
Proleter 023
Zrenjanin
70 : 56
Ljubovija
Ljubovija
10.03.2019 18:00
Proleter 023
70 : 56
Ljubovija
Karaburma
Beograd
64 : 75
Radnički (Kg)
Kragujevac
10.03.2019 17:00
Karaburma
64 : 75
Radnički (Kg)

Odbojka

Gračanica
Gračanica
3 : 2
Lotus
Čačak
10.03.2019 14:30
Gračanica
3 : 2
Lotus
Partizan
Lipljan
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
10.03.2019 12:30
Partizan
3 : 0
Tehničar
Antena
Kruševac
0 : 3
Gračac
Gračac
10.03.2019 15:00
Antena
0 : 3
Gračac
Sombor
Sombor
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
10.03.2019 17:30
Sombor
3 : 1
Proleter
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Crnjanski
Beograd
10.03.2019 19:00
Šumadija
3 : 0
Crnjanski
Karađorđe
Topola
2 : 3
Lucky Star
Beograd
10.03.2019 18:00
Karađorđe
2 : 3
Lucky Star
Srem Eaton 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
10.03.2019 17:00
Srem Eaton 2
0 : 3
Vojvodina NS Seme 3
Pin
Aleksinac
2 : 3
Dunav Stars
Kladovo
10.03.2019 17:00
Pin
2 : 3
Dunav Stars
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Viner
Bor
10.03.2019 15:00
Ozren
3 : 2
Viner
Mladost (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
10.03.2019 14:00
Mladost (NP)
1 : 3
Novi Sad
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
10.03.2019 14:30
Panonija
3 : 0
Odbojka 013
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Stopanja
Stopanja
10.03.2019 17:00
Mokra Gora
3 : 0
Stopanja
Sloga 031
Požega
3 : 2
Tara
Bajina Bašta
10.03.2019 14:00
Sloga 031
3 : 2
Tara
Mladi Radnik
Požarevac
2 : 3
AS Batajnica
Batajnica
10.03.2019 16:00
Mladi Radnik
2 : 3
AS Batajnica
Karadjordje
Topola
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
10.03.2019 15:30
Karadjordje
0 : 3
Šumadija
KI 0230
Kikinda
3 : 1
Krajišnik
Krajišnik
10.03.2019 19:00
KI 0230
3 : 1
Krajišnik
Apatin
Apatin
3 : 1
Vrbas
Vrbas
10.03.2019 18:00
Apatin
3 : 1
Vrbas
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
10.03.2019 12:30
Spartak 2
3 : 0
Sutjeska
Goks IN
Bački Gračac
3 : 0
CVS
Sombor
10.03.2019 18:00
Goks IN
3 : 0
CVS
Libero
Bačko Gradište
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
10.03.2019 19:30
Libero
0 : 3
Merkur
Jadran
Golubinci
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
10.03.2019 19:00
Jadran
3 : 1
Dunav
Bečej
Bečej
3 : 1
Mladost
Novi Sad
10.03.2019 17:00
Bečej
3 : 1
Mladost
Blok Aut
Temerin
0 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
10.03.2019 13:00
Blok Aut
0 : 3
Bagljaš 023
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
Beočin
Beočin
10.03.2019 16:30
Novi Sad 2
3 : 0
Beočin
Ravno
Ćuprija
1 : 3
Smeč SV
Svilajnac
10.03.2019 19:00
Ravno
1 : 3
Smeč SV
Carina
Smederevo
3 : 0
Tvrđava
Smederevo
10.03.2019 16:30
Carina
3 : 0
Tvrđava
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Viner
Bor
10.03.2019 13:00
Ozren
3 : 2
Viner
Bor 2
Bor
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
10.03.2019 19:00
Bor 2
0 : 3
Hajduk Veljko
Železničar
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
10.03.2019 14:45
Železničar
3 : 0
Crnjanski
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
10.03.2019 10:45
Lucky Star
3 : 0
Mladenovac
Roda
Beograd
1 : 3
Blok Aut
Beograd
10.03.2019 12:45
Roda
1 : 3
Blok Aut
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Radnicki
Novi Beograd
10.03.2019 09:00
Lucky Star
0 : 3
Radnicki
Roda
Beograd
3 : 0
Kralj
Beograd
10.03.2019 10:45
Roda
3 : 0
Kralj
Partizan
Beograd
3 : 1
AS
Beograd
10.03.2019 12:45
Partizan
3 : 1
AS
Blok Aut
Beograd
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
10.03.2019 09:00
Blok Aut
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Beograd
3 : 2
TENT
Obrenovac
10.03.2019 10:45
Beograd
3 : 2
TENT

Rukomet

Nova Pazova 1957
Nova Pazova
27 : 28
Mladost
Vršac
10.03.2019 17:00
Nova Pazova 1957
27 : 28
Mladost
Crvena Zvezda
Mokrin
33 : 30
Hercegovina
Sečanj
10.03.2019 19:00
Crvena Zvezda
33 : 30
Hercegovina
Metaloplastika 2
Šabac
31 : 36
Sloga
Petrovac na Mlavi
10.03.2019 18:30
Metaloplastika 2
31 : 36
Sloga
Smederevo
Smederevo
29 : 23
Rakovica
Rakovica
10.03.2019 16:00
Smederevo
29 : 23
Rakovica
Partizan 2
Beograd
26 : 22
Radnički
Obrenovac
10.03.2019 17:30
Partizan 2
26 : 22
Radnički
Karađorđe
Topola
30 : 32
Prva Petoletka
Trstenik
10.03.2019
Karađorđe
30 : 32
Prva Petoletka
Senta
Senta
32 : 32
Pančevo
Pančevo
10.03.2019 20:00
Senta
32 : 32
Pančevo
Slavija
Novi Sad
32 : 33
Somborelektro
Sombor
10.03.2019 17:00
Slavija
32 : 33
Somborelektro
Radnički
Novi Sad
26 : 32
Naftagas
Elemir
10.03.2019 19:00
Radnički
26 : 32
Naftagas
Metalac
Futog
39 : 28
Budućnost
Alibunar
10.03.2019 18:00
Metalac
39 : 28
Budućnost
Progres
Svrljig
24 : 28
Dubočica 54 2
Leskovac
10.03.2019
Progres
24 : 28
Dubočica 54 2
Nexe
Našice
24 : 21
Vardar
Skopje
10.03.2019 20:15
Nexe
24 : 21
Vardar
Dinamo
Pančevo
35 : 21
Novi Pazar
Novi Pazar
10.03.2019 18:00
Dinamo
35 : 21
Novi Pazar
Topličanin
Prokuplje
23 : 22
Kuršumlija
Kuršumlija
10.03.2019 20:00
Topličanin
23 : 22
Kuršumlija
Pobednik
Prijepolje
25 : 33
Bela Palanka
Bela Palanka
10.03.2019 20:00
Pobednik
25 : 33
Bela Palanka
Požarevac
Požarevac
23 : 37
Proleter
Zrenjanin
10.03.2019 18:30
Požarevac
23 : 37
Proleter
Morava
Velika Plana
32 : 28
Jugović
Kać
10.03.2019 17:00
Morava
32 : 28
Jugović
Lavovi BP
Bačka Palanka
29 : 19
Loznica
Loznica
10.03.2019 17:30
Lavovi BP
29 : 19
Loznica
Jadran
Feketić
25 : 33
Proleter (Ž)
Zrenjanin
10.03.2019 18:00
Jadran
25 : 33
Proleter (Ž)
Dolovo (Ž)
Dolovo
20 : 18
Temerin
Temerin
10.03.2019 14:00
Dolovo (Ž)
20 : 18
Temerin
Mladost
Srpska Crnja
41 : 36
Ravangrad
Sombor
10.03.2019 18:00
Mladost
41 : 36
Ravangrad
Kikinda
Kikinda
27 : 25
Spartak
Debeljača
10.03.2019 18:00
Kikinda
27 : 25
Spartak
Mladi radnik
Radinac
33 : 25
Metalac 2015
Valjevo
10.03.2019 18:00
Mladi radnik
33 : 25
Metalac 2015
Medicinar 2
Šabac
31 : 22
Radnički
Obrenovac
10.03.2019 20:30
Medicinar 2
31 : 22
Radnički
Mladost
Kuršumlija
39 : 17
ARIF Osice
Knjaževac
10.03.2019 17:00
Mladost
39 : 17
ARIF Osice
Aleksinac
Aleksinac
13 : 28
Topličanin 2
Prokuplje
10.03.2019 16:00
Aleksinac
13 : 28
Topličanin 2
Morava
Vladičin Han
23 : 31
Remesiana
Bela Palanka
10.03.2019 16:00
Morava
23 : 31
Remesiana
Kučevo
Kučevo
28 : 22
Pirot
Pirot
10.03.2019 16:00
Kučevo
28 : 22
Pirot
Sloven
Ruma
19 : 29
Vrbas
Vrbas
10.03.2019 19:30
Sloven
19 : 29
Vrbas
Topličanin
Prokuplje
31 : 27
Radnički 1964
Kragujevac
10.03.2019 18:00
Topličanin
31 : 27
Radnički 1964

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
10 : 13
Šabac
Šabac
10.03.2019 20:00
BVK Crvena zvezda
10 : 13
Šabac

Futsal

Kalča
Niš
7 : 1
Ivanjica
Ivanjica
10.03.2019 20:30
Kalča
7 : 1
Ivanjica
Nova Pazova
Nova Pazova
5 : 3
RB
Valjevo
10.03.2019 20:00
Nova Pazova
5 : 3
RB
Ekonomac
Kragujevac
3 : 1
FON
Beograd
10.03.2019 19:00
Ekonomac
3 : 1
FON
Sopot
Sopot
4 : 4
Banjica
Beograd
10.03.2019 19:30
Sopot
4 : 4
Banjica
SK Ekonomist
Beograd
2 : 2
Ekonomac 2
Kragujevac
10.03.2019 18:15
SK Ekonomist
2 : 2
Ekonomac 2
Borac
Čačak
3 : 6
Olimp
Vrnjačka Banja
10.03.2019 18:00
Borac
3 : 6
Olimp
Partenon
Smederevska Palanka
7 : 3
Kosjerić
Kosjerić
10.03.2019 18:00
Partenon
7 : 3
Kosjerić
Leskovac
Leskovac
9 : 2
Miners
Majdanpek
10.03.2019 18:30
Leskovac
9 : 2
Miners
BSK
Bujanovac
5 : 4
Timok 2013
Zaječar
10.03.2019 18:30
BSK
5 : 4
Timok 2013
Oftal -C
Beograd
3 : 7
Gročanski
Beograd
10.03.2019 18:00
Oftal -C
3 : 7
Gročanski
Leteći Holandjanin
Vrbas
5 : 3
Viking
Ruma
10.03.2019 19:00
Leteći Holandjanin
5 : 3
Viking
Apa Futsal
Apatin
9 : 7
Forum
Vršac
10.03.2019 18:00
Apa Futsal
9 : 7
Forum
Novi Sad
Novi Sad
2 : 10
Tisa
Novi Bečej
10.03.2019 16:30
Novi Sad
2 : 10
Tisa
Leteći Bajmočani
Bajmok
5 : 8
Kikinda
Kikinda
10.03.2019 17:30
Leteći Bajmočani
5 : 8
Kikinda
Tango
Novi Sad
7 : 4
Kraljevićevo
Kačarevo
10.03.2019 20:30
Tango
7 : 4
Kraljevićevo
Karanovac
Kraljevo
2 : 9
Bezbednost 192
Valjevo
10.03.2019 13:00
Karanovac
2 : 9
Bezbednost 192
SFU Leposavić
Leposavić
9 : 3
PP 192
Prijepolje
10.03.2019 16:00
SFU Leposavić
9 : 3
PP 192
Fleš
Valjevo
1 : 2
Loznica Grad 2018
Loznica
10.03.2019 16:00
Fleš
1 : 2
Loznica Grad 2018
Niš 92
Niš
5 : 0
Napredak 1389
Kruševac
10.03.2019 17:30
Niš 92
5 : 0
Napredak 1389
Prokuplje
Prokuplje
4 : 2
Zadrugar 2017
Žitorađa
10.03.2019 21:30
Prokuplje
4 : 2
Zadrugar 2017
As
Bujanovac
7 : 4
Radnik
Surdulica
10.03.2019 14:30
As
7 : 4
Radnik
Lindoret
Preševo
10 : 2
Dolap
Prokuplje
10.03.2019 16:30
Lindoret
10 : 2
Dolap

Ragbi 13

Crveni Kenguri
Beograd
12 : 24
Radnički (NB)
Novi Beograd
10.03.2019 14:00
Crveni Kenguri
12 : 24
Radnički (NB)
Radnički (N)
Niš
42 : 12
Car Dušan Silni
Paraćin
10.03.2019 14:00
Radnički (N)
42 : 12
Car Dušan Silni

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
0 : 116
Rad Mozzart
Beograd
10.03.2019 14:00
Dinamo 1954
0 : 116
Rad Mozzart