XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 224 utakmica za dan
Subota, 25 Maj 2019

Fudbal

Mladost
Doboj-Kakanj
25.05.2019
17:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
Radnik
Bijeljina
25.05.2019
17:00
Sloboda
Tuzla
Čelik
Zenica
25.05.2019
17:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Tuzla City
Simin Han
25.05.2019
17:00
Željezničar
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
25.05.2019
17:00
Zrinjski
Mostar
GOŠK
Gabela
25.05.2019
17:00
Sarajevo
Sarajevo
Borac
Banja Luka
25.05.2019
17:00
Podrinje
Janja
Sloga
Gornje Crnjelovo
25.05.2019
17:00
Rudar Prijedor
Prijedor
Željezničar
Banja Luka
25.05.2019
17:00
Kozara
Gradiška
Tekstilac
Derventa
25.05.2019
17:00
Alfa Modriča
Modriča
Slavija
Istočno Sarajevo
25.05.2019
17:00
Drina
Zvornik
Sloboda
Mrkonjić Grad
25.05.2019
17:00
Sutjeska
Foča
Budućnost
Podgorica
25.05.2019
17:30
Sutjeska
Nikšić
Grbalj
Radanovići
25.05.2019
17:30
Mornar
Bar
Iskra
Danilovgrad
25.05.2019
17:30
Rudar
Pljevlja
OFK Titograd
Podgorica
25.05.2019
17:30
OFK Petrovac
Petrovac
Zeta
Golubovci
25.05.2019
17:30
Lovćen
Cetinje
Berane
Berane
25.05.2019
17:30
Dečić
Tuzi
Bokelj
Kotor
25.05.2019
17:30
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
25.05.2019
17:30
Jezero
Plav
Jedinstvo
Bijelo Polje
25.05.2019
17:30
Otrant
Ulcinj
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
25.05.2019
17:30
Arsenal
Tivat
Cement
Beočin
25.05.2019
16:30
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost
Bački Jarak
25.05.2019
16:30
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
25.05.2019
16:30
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (ZR)
Zrenjanin
25.05.2019
16:30
Bratstvo 1946
Prigrevica
Omladinac
Novi Banovci
25.05.2019
16:30
Crvena zvezda
Novi Sad
Mokra Gora
Zubin Potok
25.05.2019
17:00
Loznica
Loznica
Smederevo 1924
Smederevo
25.05.2019
17:00
Jošanica
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
25.05.2019
17:00
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.05.2019
17:00
Tutin
Tutin
Šumadija (A)
Aranđelovac
25.05.2019
17:00
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
25.05.2019
17:00
Drina
Ljubovija
Sloga (PŽ)
Požega
25.05.2019
17:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Rtanj
Boljevac
25.05.2019
17:00
SFS Borac
Paraćin
Trstenik PPT
Trstenik
25.05.2019
17:00
Jagodina Tabane
Jagodina
OFK Sinđelić
Niš
25.05.2019
17:00
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
25.05.2019
17:00
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (S)
Svilajnac
25.05.2019
17:00
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
25.05.2019
17:00
Pukovac
Pukovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
25.05.2019
17:00
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
25.05.2019
17:00
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Grafičar
Beograd
25.05.2019
11:00
Zvezdara
Beograd
IMT
Novi Beograd
25.05.2019
17:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
OFK Beograd
Beograd
25.05.2019
17:00
Prva Iskra
Barič
BASK
Beograd
25.05.2019
10:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Krajina
Krajišnik
25.05.2019
16:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloboda
Novi Kozarci
25.05.2019
16:30
ŽAK
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
25.05.2019
16:30
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Kikinda 1909
Kikinda
25.05.2019
16:30
Sloga
Plandište
Budućnost
Srpska Crnja
25.05.2019
16:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Begej
Žitište
25.05.2019
16:30
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga (E)
Erdevik
25.05.2019
16:30
Hajduk (B)
Beška
Sloga (T)
Temerin
25.05.2019
16:30
Radnički (Š)
Šid
OFK Vrbas
Vrbas
25.05.2019
16:30
Tisa
Adorjan
Sloga (Č)
Čonoplja
25.05.2019
16:30
Crvenka
Crvenka
Gruža
Gruža
25.05.2019
17:00
Sloga
Kraljevo
Sušica
Kragujevac
25.05.2019
17:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
25.05.2019
17:00
Bane 1931
Raška
Goč
Vrnjačka Banja
25.05.2019
17:00
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Radnički (V)
Valjevo
25.05.2019
17:00
Zadrugar
Lajkovac
Spartak 1924
Ljig
25.05.2019
17:00
Mačva 2005
Bogatić
Ribnica
Mionica
25.05.2019
17:00
OFK Divci
Divci
Takovo
Gornji Milanovac
25.05.2019
17:00
LFK Mladost
Lučani
Balkanski
Dimitrovgrad
25.05.2019
17:30
Tanasko Rajić
Pirot
Pčinja
Trgovište
25.05.2019
17:30
Budućnost
Orašje
Pusta Reka
Bojnik
25.05.2019
17:30
OFK Niš
Niš
Morava
Vladičin Han
25.05.2019
17:30
Sloga
Leskovac
Sloga
Despotovac
25.05.2019
17:30
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
25.05.2019
17:30
OFK Topličanin
Prokuplje
Timok 1919
Zaječar
25.05.2019
17:30
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Đerdap
Kladovo
25.05.2019
17:30
Timočanin
Knjaževac
Studenski Grad
Novi Beograd
25.05.2019
10:00
BSK Baćevac
Baćevac
Sopot
Sopot
25.05.2019
17:00
Milutinac
Zemun
Turbina
Vreoci
25.05.2019
17:00
Borac
Lazarevac
Polet
Nakovo
25.05.2019
17:00
Banat
Čenta
Mladost (L)
Lukićevo
25.05.2019
17:00
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Sloga Bat 1924
Batočina
25.05.2019
17:00
Šumadinac (N)
Natalinci
Slavija
Novi Sad
25.05.2019
17:30
Index
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
25.05.2019
17:30
Mladost
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
25.05.2019
17:30
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorski partizan
Bukovac
25.05.2019
17:30
Miletić
Mošorin
Proleter (RS)
Ravno Selo
25.05.2019
17:00
Preporod
Novi Žednik
Radnički 1905
Bajmok
25.05.2019
17:00
Vinogradar
Hajdukovo
Napredak
Nadalj
25.05.2019
17:00
Njegoš
Lovćenac
Sloga
Ostojićevo
25.05.2019
17:00
Proleter (Nj)
Njegoševo
Hajduk
Čepure
25.05.2019
17:30
Kolare
Kolare
Dunav
Veliko Selo
25.05.2019
17:00
Zmaj
Zemun
Omladinac
Novo Selo
25.05.2019
17:30
Lasta
Vitkovac
Čitluk
Čitluk
25.05.2019
17:30
13. April
Lomnica
Blagotin
Poljna
25.05.2019
17:30
Sloga (M)
Majdevo
Jedinstvo 1936
Kruševac
25.05.2019
17:30
Varvarin
Varvarin
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
25.05.2019
17:30
Sindjelić
Lipnica
Jevremovac
Jevremovac
25.05.2019
17:30
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Dunav
Banatska Palanka
25.05.2019
17:30
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet (SD)
Suvi Do
25.05.2019
17:00
Rudar 2001
Kostolac
Makce
Makce
25.05.2019
17:00
Pomoravlje
Vlaški Do
Đerdap
Golubac
25.05.2019
17:00
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
25.05.2019
17:00
Borac (K)
Klenovnik
Zemljoradnik
Balajnac
25.05.2019
17:00
Morava (Ž)
Žitkovac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
25.05.2019
17:00
Moravac
Čečina
Krivelj
Krivelj
25.05.2019
17:30
Brestovac
Borski Brestovac
Šarbanovac
Šarbanovac
25.05.2019
17:30
Blizna
Blizna
Polom
Leskovo
25.05.2019
17:30
BSK
Bukovče
Zlot
Zlot
25.05.2019
17:30
OFK Bor
Bor
Rudna Glava
Rudna Glava
25.05.2019
17:30
Ključ
Podvrška
Banjani
Banjani
25.05.2019
17:00
Tešnjar
Valjevo
Radnik
Ub
25.05.2019
17:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Jabučje
Jabučje
25.05.2019
17:00
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
21. oktobar
Kragujevac
25.05.2019
17:00
Slavija
Kragujevac
Čajetina
Gostilje
25.05.2019
17:00
Perućac
Perućac
Crnokosa
Kosjerić
25.05.2019
17:00
Jasen
Brodarevo
Velika Jasikova
Velika Jasikova
25.05.2019
17:30
Osnić
Osnić
Lužnica
Babušnica
25.05.2019
17:00
Borac
Barje Čiflik
Rajko Mitić
Bela Palanka
25.05.2019
17:00
Padež
Petrovac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
25.05.2019
17:00
Zadrugar
Krupac
Polet
Laplje Selo
25.05.2019
Radnički
Velika Hoča
Čaglavica
Čaglavica
25.05.2019
Gračanica
Gračanica
Ugljare
Ugljare
25.05.2019
Sitnica
Lepina
Crvena Jabuka
Ub
25.05.2019
17:00
Kalenić
Kalenić
Rudar
Radljevo
25.05.2019
17:00
Gunjevac
Gunjevac
OFK Futog
Futog
25.05.2019
17:30
Jedinstvo
Gospođinci
Veternik
Veternik
25.05.2019
17:30
Susek
Susek
Železničar
Novi Sad
25.05.2019
17:30
Bačka
Begeč
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
25.05.2019
17:30
Budućnost (A)
Alibunar
Garevina
Garevina
25.05.2019
17:30
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga (D)
Dašnica
25.05.2019
17:30
Beli Orlovi
Tobolac
Kamenorezac 76
Dublje
25.05.2019
17:30
Borac
Gornji Katun
Šumadinac
Dragovo
25.05.2019
17:30
Mladost (T)
Tečić
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
25.05.2019
17:30
Šantarovac
Šantarovac
Morava
Ribare
25.05.2019
17:30
Blagotin
Belušić
Omladinski
Paraćin
25.05.2019
17:30
Pomoravlje
Ostrikovac
Borac 1805
Ivankovac
25.05.2019
17:30
Rudar (St)
Stenjevac
Istok 63
Plana
25.05.2019
17:30
Moravac 2015
Krušar
Junior Novo Naselje
Valjevo
25.05.2019
17:00
Rakac Stave
Stave
Mladi Radnik 1925
Grdica
25.05.2019
17:30
Progorelica
Progorelica
Azbukovica
Crnča
25.05.2019
17:30
7. Juli
Bela Crkva
Kralj Petar I
Topola
25.05.2019
17:00
Šumadinac (S)
Stojnik
Torpedo 1924
Tabanović
25.05.2019
17:30
Cer
Petkovica
Milicionar
Bogatić
25.05.2019
17:30
Majur
Majur
OFK Šabac
Šabac
25.05.2019
17:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
Radnički
Koceljeva
25.05.2019
17:30
Vlašić
Donje Crniljevo
Žitkovica 2017
Žitkovica
25.05.2019
17:00
Polet (B)
Bikinje
Petlić SD 026
Smederevo
25.05.2019
12:00
7. Juli
Vodanj
Škriljac
Bradarac
25.05.2019
17:30
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (R)
Radevac
25.05.2019
11:00
OFK Draževac
Draževac
Palić
Palić
25.05.2019
17:00
Čantavir
Čantavir
Bjelica
Milatovići
25.05.2019
17:00
Jelica
Goračići
Sloga
Jovanovac
25.05.2019
17:00
Jugovići
Jug Bogdanovac
Dobrič
Brest
25.05.2019
17:00
Lepaja 2018
Lepaja
Slemen
Milušinac
25.05.2019
17:00
Sokograd
Sokobanja
Rtanj
Vrmdža
25.05.2019
17:00
Mladost
Resnik
Bratstvo 1975
Erdeč
25.05.2019
17:00
Seljak
Cvetojevac
Mekiš
Mekiš
25.05.2019
17:30
Taskovići
Taskovići
Jedinstvo 2014
Beljin
25.05.2019
17:30
Dragojevac
Dragojevac
Belpos
Belotić
25.05.2019
17:30
Polet
Jalovik
Radnik
Davidovac
25.05.2019
17:00
BSK Buljane
Buljane
Braća Vuković
Lađevci
25.05.2019
17:30
Miločajac
Miločaj
Šumadija
Šumarice
25.05.2019
17:30
Milakovac 2018
Milakovac
Stara Čaršija
Kraljevo
25.05.2019
17:30
Magnohrom
Kraljevo
Sloga Obrva
Obrva
25.05.2019
17:30
Zgodačica
Godačica
Morava
Mrsać
25.05.2019
17:30
Mladost 1925
Oplanići
Napredak
Bogojevce
25.05.2019
17:00
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Navalin
Navalin
25.05.2019
17:00
Badince
Badince
Metaloplastika
Šabac
25.05.2019
17:30
Napredak
Ševarice
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
25.05.2019
17:30
Partizan
Drenovac
Sloga
Duvanište
25.05.2019
17:30
Borac
Šabac
Burovac
Burovac
25.05.2019
17:00
Dragoš
Oreškovica
Dobrnje
Dobrnje
25.05.2019
17:00
Udarnik 2015
Ćovdin
Borac
Veliko Laole
25.05.2019
17:00
Soko
Krvije
Vukan
Ždrelo
25.05.2019
17:00
Melnica
Melnica
Mladost
Ranovac
25.05.2019
17:00
Zabrđe 1936
Zabrđe
Polet
Ljubić kod Knića
25.05.2019
17:00
Grivac
Grivac
Kruševica 1980
Kneževac
25.05.2019
17:00
Borac
Ljuljaci
Mladost
Pretoke
25.05.2019
17:00
Bečevica
Bečevica
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
25.05.2019
17:00
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Solunac
Banatski Sokolac
25.05.2019
17:00
Gaj
Veliki Gaj
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
25.05.2019
17:00
Sloga
Bogovađa
Pobeda 1953
Osanica
25.05.2019
17:00
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Borac
Vukovac
25.05.2019
17:00
Mladost
Krupaja
Jagodina
Jagodina
25.05.2019
18:00
GFK Strelište
Jagodina
Frosinone
Frosinone
25.05.2019
18:00
Chievo
Verona
Bologna
Bologna
25.05.2019
20:30
Napoli
Napoli
TSC
Kanjiža
25.05.2019
17:00
Mačva
Šabac
Šabac
Šabac
25.05.2019
17:00
Slatke male
Burovac
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
25.05.2019
17:00
Požega
Požega
Jedinstvo
Ub
25.05.2019
17:00
Sloga 036
Kraljevo
Rad
Beograd
25.05.2019
11:00
Partizan
Beograd
Internacional
Beograd
25.05.2019
11:00
Trajal
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
25.05.2019
13:00
Brodarac
Novi Beograd
Posavina
Stubline
25.05.2019
13:00
Jedinstvo
Dren
Budućnost
Zvečka
25.05.2019
13:00
Rvati
Obrenovac
Strelac
Mislodjin
25.05.2019
10:00
Polet
Grabovac
Rad
Beograd
25.05.2019
13:00
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
25.05.2019
13:00
Radnički (Z)
Zrenjanin
Kiker
Kraljevo
25.05.2019
16:00
Crvena Zvezda
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
25.05.2019
11:00
Sloboda
Užice
Vojvodina
Novi Sad
25.05.2019
11:00
Brodarac
Beograd
Teleoptik
Zemun
25.05.2019
15:00
Real Niš
Niš
Zvezda
Konatice
25.05.2019
11:00
Urovci
Urovci
Zadrugar
Orasac
25.05.2019
10:00
Polet
Grabovac
Bajša
Bajša
25.05.2019
11:00
Spartak
Subotica
Bačka 1901
Subotica
25.05.2019
12:00
Čantavir
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
25.05.2019
10:30
Radnički 1905
Bajmok
Njerš Ištvan
Totovo Selo
25.05.2019
10:00
Spartak
Subotica
Radnički (S)
Sombor
25.05.2019
10:00
Arena Su
Subotica
Radnički
Obrenovac
25.05.2019
10:00
Jedinstvo
Dren
Duboko
Mala Mostanica
25.05.2019
10:00
Posavina
Stubline
Voja Gačić
Pančevo
25.05.2019
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
25.05.2019
Mladost
Srbobran
Polet
Sivac
25.05.2019
Spartak
Subotica
Banat
Vršac
0 : 1
Bačka
Bačka Palanka
Bajša
Bajša
25.05.2019
09:30
Spartak '07
Subotica
Subotica
Subotica
25.05.2019
10:00
AFK
Ada

Košarka

Dunav
Stari Banovci
25.05.2019
20:00
FMP
Železnik
Borac
Čačak
25.05.2019
19:00
Zlatibor
Čajetina
OKK Beograd
Beograd
25.05.2019
17:00
Crvena zvezda MTS
Beograd

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
25.05.2019
18:00
Dinamo
Pančevo
Partizan
Beograd
25.05.2019
18:00
Železničar 1949
Niš
Vojvodina
Novi Sad
25.05.2019
18:00
Metaloplastika
Šabac
Spartak Vojput
Subotica
25.05.2019
Šamot 65
Arenđelovac
Kikinda Grindex
Kikinda
25.05.2019
Obilić
Beograd
Sloga
Požega
25.05.2019
Crvena zvezda
Beograd
Rudar
Kostolac
25.05.2019
Mokra Gora
Zubin Potok