XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 429 utakmica za dan
Subota, 1 Septembar 2018

Fudbal

Napredak
Kruševac
0 : 0
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Zemun
Zemun
1 : 0
Rad
Beograd
Čelik
Zenica
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han
3 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Zrinjski
Mostar
Radnik
Bijeljina
1 : 0
GOŠK
Gabela
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
Drina
Zvornik
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
Sutjeska
Foča
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Kozara
Gradiška
2 : 4
Alfa
Modriča
Borac
Banja Luka
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Podrinje
Janja
Budućnost
Podgorica
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Mornar
Bar
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
0 : 0
Grbalj
Radanovići
Polet Stars
Nikšić
1 : 4
Drezga
Piperi
Karioke
Podgorica
3 : 4
Crvena stijena
Podgorica
Brskovo
Mojkovac
2 : 0
Napredak
Berane
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 1
Borac
Sakule
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Provo
Provo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Drina
Ljubovija
FAP
Priboj
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Loznica
Loznica
0 : 1
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Dunav
Prahovo
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Radan
Lebane
IMT
Novi Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Grafičar
Beograd
7 : 0
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BSK Borča
Borča
0 : 1
Prva Iskra
Barič
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Krajina
Krajišnik
Radnički (K)
Kovin
2 : 2
Begej
Žitište
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 4
Sloga
Plandište
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Tatra
Kisač
Radnički (Š)
Šid
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sremac Vojka
Vojka
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Polet (K)
Karavukovo
2 : 3
Radnički (S)
Sombor
Gruža
Gruža
3 : 1
Apolon 2018
Kovači
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Polet
Ratina
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 4
Real
Podunavci
VGSK
Veliko Gradište
4 : 0
Rudar
Stamnica
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 2
RSK
Rabrovo
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Sloboda
Čačak
1 : 3
Sevojno
Sevojno
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Pusta Reka
Bojnik
0 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Pčinja
Trgovište
3 : 2
Morava
Vladičin Han
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Sloga
Leskovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 2
Levač
Rekovac
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Moravica
Subotinac
BSK
Bogovina
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Leštane
Leštane
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Sopot
Sopot
0 : 1
Borac
Lazarevac
Milutinac
Zemun
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Delija
Mokrin
3 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Omladinac FAM
Botoš
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Borac
Aleksandrovo
ŽAK
Sombor
1 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Sloven
Ruma
0 : 3
Borac (M)
Martinci
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Jadran
Golubinci
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
01.09.2018
16:30
Bare
Bare
Sloga Bat 1924
Batočina
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Slavija
Novi Sad
1 : 2
Miletić
Mošorin
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Napredak
Nadalj
2 : 1
Senta
Senta
Radnički 1905
Bajmok
5 : 0
Sloga
Ostojićevo
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
Rakovica
Rakovica
1 : 0
Dunav
Veliko Selo
Zvezda
Konatice
2 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Vinča
Vinča
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Slatina
Slatina
5 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Parmenac
Parmenac
0 : 0
Mladost
Preljina
Omladinac
Novo Selo
5 : 1
Budućnost
Konarevo
Blagotin
Poljna
4 : 2
Vinogradar
Zleginje
Čitluk
Čitluk
6 : 4
Ribnik
Gornji Ribnik
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
0 : 0
Mladi Borac
Dublje
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
6 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
0 : 0
Železničar
Požarevac
Morava (Ž)
Žitkovac
6 : 1
Sloga
Korman
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 0
Doljevac
Doljevac
Napredak 2012
Krušje
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Zlot
Zlot
1 : 0
Sloga
Kobišnica
Polom
Leskovo
1 : 0
Branik
Štubik
Krivelj
Krivelj
7 : 3
Ključ
Podvrška
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
ZSK
Valjevo
Radnik
Ub
2 : 2
Trlić
Trlić
Banjani
Banjani
2 : 1
Sovljak
Sovljak
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Savinac
Visibaba
Ozren
Sokobanja
4 : 0
Kosovo
Zvezdan
Slobodno kolo 2
01.09.2018
16:30
Trebič
Sokobanja
Midžor (K)
Kalna
4 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Borac
Barje Čiflik
0 : 4
Senjak
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Spartak
Pirot
Omladinac (GK)
Gornji Komren
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Suvojnica
4 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Rvati
Obrenovac
2 : 0
Sloga
Ratari
Pobednik
Piroman
1 : 4
Rojkovac
Obrenovac
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Veternik
Veternik
2 : 0
Titel
Titel
OFK Futog
Futog
6 : 0
Borac
Rakovac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Dobrica
Dobrica
Sloga (D)
Dašnica
6 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Ursule
Ursule
1 : 3
Morava
Ribare
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Blagotin
Belušić
Mladost (T)
Tečić
1 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Borac 1805
Ivankovac
1 : 4
Napredak
Stubica
Budućnost
Miliva
2 : 3
Radnički
Tekija
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 2
OFK Klek
Klek
Mladost
Belo Blato
3 : 5
Tamiš
Farkaždin
Naftagas
Boka
3 : 3
Potisje
Knićanin
ASK
Aradac
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Zadrugar
Lazarevo
6 : 0
Jedinstvo
Ečka
MSK
Mihajlovo
6 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Djurinci
Đurinci
3 : 2
OFK Rogača
Rogača
Stojnik
Stojnik
10 : 0
Sibnica
Sibnica
Mladi Radnik 1925
Grdica
6 : 0
Partizan
Vrba
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Progorelica
Progorelica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
Marjan
Knić
0 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Proleter
Međa
4 : 0
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Bega
Novi Itebej
Napredak (BT)
Banatska Topola
5 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Roham
Nova Crnja
0 : 2
Jedinstvo
Bočar
Napredak (Č)
Čestereg
0 : 1
Vojvodina
Bašaid
Mladost (J)
Jelenac
3 : 1
Ranilović
Ranilović
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Todorovce
Todorovce
3 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
OFK Šabac
Šabac
2 : 4
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 2
Sloga
Plavna
Polet (V)
Voluja
0 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Strmovo
Strmovo
01.09.2018
16:30
BSK
Brajkovac
Petka
Petka
1 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Kolonija
Kovin
3 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Jedinstvo
Dubovac
3 : 1
Borac
Pločica
Mladost
Vojlovica
4 : 3
Omladinac
Deliblato
Dolovo
Dolovo
1 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 6
Proleter
Mramorak
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Polet (R)
Radevac
Škriljac
Bradarac
1 : 1
OFK Draževac
Draževac
Jastrebac
Tešica
0 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Palić
Palić
1 : 7
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bjelica
Milatovići
4 : 2
Prilike
Prilike
Kapidžija
Kapidžija
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Modrica
Modrica
4 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Mladost 2013
Jazovnik
6 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Belpos
Belotić
5 : 1
Torpedo
Lojanice
Proleter
Neuzina
2 : 3
Tisa 1933
Taraš
KSK Konak 1926
Konak
4 : 2
Sloga
Jarkovac
Partizan
Tomaševac
0 : 3
Borac
Zrenjanin
Navalin
Navalin
8 : 1
Veternica
Leskovac
Atletiko
Donja Jajina
4 : 2
Rudar 1973
Rudare
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
Badince
Badince
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
4 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Bojić
Bojić
2 : 2
Žabar
Žabar
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 4
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Cerić
Miokus
4 : 1
OFK Varna
Varna
Napredak
Uzveće
0 : 0
Omladinac
Bogatic
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 1
GFK Tabane
Jagodina
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Pocerina
Jevremovac
Metaloplastika
Šabac
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Dumača
Pocerski Metković
2 : 2
Sloga
Duvanište
Petlovača
Petlovača
5 : 0
Borac
Šabac
Omladinac
Slepčević
5 : 2
Napredak
Ševarice
Stanišić 1920
Stanišić
7 : 0
Panonija
Lalić
Borac
Veliko Laole
4 : 1
Burovac
Burovac
Dobrnje
Dobrnje
0 : 3
Soko
Krvije
Dragoš
Oreškovica
2 : 0
Radnik
Pankovo
Mladost
Ranovac
3 : 0
Vukan
Ždrelo
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Noćaj
Noćaj
2 : 10
Sloga
Zasavica I
Makrešane
Makrešane
3 : 1
Polet (K)
Kobilje
Zmajevac
Belasica
6 : 0
Kruševica
Kruševica
Lomnica
Lomnica
3 : 2
Polet (Š)
Šavrane
GFK Strelište
Jagodina
0 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Leicester
Leicester
1 : 2
Liverpool
Liverpool
Brighton
Brighton
2 : 2
Fulham
London
Chelsea
London
2 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
Crystal Palace
London
0 : 2
Southampton
Southampton
Everton
Liverpool
1 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
West Ham United
London
0 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
Manchester City
Manchester
2 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Celta de Vigo
Vigo
2 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
4 : 1
Leganés
Leganés
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 3
Wolfsburg
Wolfsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 2
Werder
Bremen
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Nürnberg
Nürnberg
1 : 1
Mainz 05
Mainz
Stuttgart
Stuttgart
0 : 3
Bayern
München
Bologna
Bologna
0 : 3
Internazionale
Milano
Parma
Parma
1 : 2
Juventus
Torino
Angers
Angers
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Dijon
Dijon
0 : 2
Caen
Caen
Guingamp
Guingamp
1 : 2
Toulouse
Toulouse
Nîmes
Nîmes
2 : 4
PSG
Paris
Reims
Reims
0 : 1
Montpellier
Montpellier
Strasbourg
Strasbourg
2 : 3
Nantes
Nantes
Požega
Požega
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Sloga 036
Kraljevo
0 : 4
Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
2 : 6
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
Inđija
Inđija
4 : 1
Trajal
Kruševac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Železničar
Pančevo
0 : 4
Petar Puača
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 0
OFK Vršac
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
TSC
Bačka Topola
Napredak
Kruševac
5 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Dinamo
Vranje
5 : 3
Bor
Bor
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 4
Real
Niš
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
011
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 2
Zemun
Zemun
Brodarac 2
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Tutin
Tutin
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Sloboda
Čačak
Polet
Ljubić
1 : 1
BIP
Čačak
Ribnica
Mionica
1 : 1
Vrelo sport
Vrelo
Radnički Šabački
Šabac
7 : 0
Drina
Ljubovija
Provo
Provo
0 : 1
Radnički
Valjevo
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
0 : 3
Palilulac
Beograd
Vrčin
Vrčin
01.09.2018
Žarkovo
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 3
Mladost (BJ)
Backi Jarak
Dunav
Stari Banovci
1 : 4
Cement
Beočin
Index
Novi Sad
0 : 3
Borac (Sa)
Sakule
Sloga (M)
Miloševac
4 : 1
Omladinac Seone
Seone
Sloboda
Lipe
9 : 1
Polet
Trnovče
Borac 1932
Ralja
7 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Udarnik
Lozovik
2 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
IMT
Beograd
0 : 4
Radnički
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 2
Grafičar
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
Partizan
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Brodarac
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Sinđelić 2
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 0
Leštane
Beograd
OFK Beograd 2
Beograd
2 : 6
Rad 2
Beograd
DIF
Beograd
4 : 1
Komgrap
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 4
Lokomotiva 2
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
5 : 1
Voždovac
Beograd
Sloboda
Užice
2 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Čukarički
Beograd
4 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Železničar
Pančevo
2 : 5
Petar Puača
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Inđija
Inđija
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Bor
Bor
0 : 0
Timok
Zaječar
Lider MGM
Leskovac
0 : 5
Radnički (N)
Niš
Sinđelić
Niš
1 : 4
Jagodina Tabane
Jagodina
Napredak
Kruševac
4 : 2
Dinamo
Vranje
Radnički (NB)
Novi Beograd
7 : 0
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
DIF
Beograd
Teleoptik
Zemun
7 : 1
Kolubara
Lazarevac
BSK 1925
Beograd
0 : 0
Internacional
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 7
Grafičar
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 3
011
Beograd
Nacional 2
Niš
01.09.2018
Šampion
Niš
Trajal
Kruševac
6 : 3
Kruševac
Kruševac
Temnić 1924
Varvarin
5 : 1
Sloga
Despotovac
Šampion 2014
Leskovac
9 : 0
Vlasina
Vlasotince
Timočanin
Knjaževac
6 : 2
Đerdap
Kladovo
Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Radnički
Svilajnac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 2
Jedinstvo
Surcin
Novi Beograd
Novi Beograd
8 : 2
Beograd 1929
Beograd
OLE
Zemun
2 : 0
Radnički
Obrenovac
BASK
Beograd
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Palilulac
Beograd
4 : 2
Postar 1930
Beograd
Šabac
Šabac
7 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Rađevac
Krupanj
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
FAP
Priboj
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatibor
Čajetina
01.09.2018
Prvi Partizan
Užice
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloboda
Čačak
01.09.2018
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Arilje
1 : 7
Apolon
Kraljevo
BIP
Čačak
4 : 0
Čačak 94
Čačak
Polet
Ljubić
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Napredak
Markovac
2 : 9
Vodojaža
Grošnica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Homoljac
Žagubica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Partizan 1945
Darosava
10 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
RSK
Rabrovo
1 : 6
Karađorđe
Topola
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Index
Novi Sad
1 : 2
Petrika
Novi Sad
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
Srbobran
Srbobran
Voždovac MK
Beograd
1 : 1
Zemun MK
Zemun
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
4 : 0
O11 MK
Beograd
Studentski Grad MK
Novi Beograd
8 : 2
Sinđelić MK
Beograd
Grafičar MK
Beograd
3 : 3
Voždovac MK
Beograd
DIF MK
Beograd
2 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
1 : 2
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
011 B MK
Novi Beograd
1 : 3
Napredak
Medosevac
IMT
Novi Beograd
0 : 3
Rad MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
6 : 1
Dunavac
Grocka
Sinđelić 2012
Beograd
8 : 0
Srem MK
Jakovo
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 0
Zemun MK-V
Zemun
Rad MK
Beograd
7 : 2
Sopot MK
Sopot
Prva Iskra MK
Barič
3 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Boleč MK
Beograd
5 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Borac MK
Ostružnica
1 : 4
Vinča MK
Vinča
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 7
Coerver junior FA
Vršac
Index
Novi Sad
1 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 11
Petrika
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
5 : 1
GFK Sloven
Ruma
Sloga
Miloševac
1 : 7
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Sloboda
Lipe
1 : 4
Bresje Superior
Velika Plana
Borac 1932
Ralja
2 : 4
Proleter (V)
Vranovo
Jedinstvo
Krnjevo
6 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Preporod
Novi Žednik
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Mladost APA
Apatin
1 : 6
Spartak
Subotica
Crvenka
Crvenka
0 : 6
OFK Bačka
Bačka Palanka
Arena Su
Subotica
3 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
TSC
Bačka Topola
1 : 3
CFK
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
Mladost (L)
Lučani
9 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
LFK Mladost
Lučani
0 : 8
Sloga (P)
Požega
Čačak 94
Čačak
0 : 2
Javor
Ivanjica
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Kinder
Čačak
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
8 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
FAP
Priboj
2 : 3
Gaučosi
Čačak
Drina
Ljubovija
1 : 4
Šabac
Šabac
Savacijum
Šabac
7 : 0
Vojvode
Mionica
Radnički
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Senjak
Valjevo
0 : 1
Pčelinjo
Loznica
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 3
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo
Ub
8 : 2
Železničar
Lajkovac
OFK Radnički
Niš
1 : 2
Napredak
Kruševac
Duel Juniors
Krusevac
0 : 1
Trstenik PTT
Trstenik
Timok
Zaječar
0 : 0
Kopernikus Železničar
Nis
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Trajal
Kruševac
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Real
Niš
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Dinamo
Vranje
Nacional
Niš
5 : 0
Lider MGM
Leskovac
Prosoker
Krusevac
4 : 0
Djerdap
Kladovo
Temnić 1924
Varvarin
0 : 3
OFK Napredak
Aleksinac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Morava
Ćuprija
Bor
Bor
2 : 1
Mali Bor
Bor
Car Lazar
Kruševac
2 : 5
Dunav
Prahovo
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Kruševac
Kruševac
Radnički
Svilajnac
6 : 1
Kopaonik
Brus
Jedinstvo
Paraćin
0 : 7
Junior
Jagodina
Radnik
Surdulica
6 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
2 : 1
OFK Radnički
Niš
Dubočica
Leskovac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Šampion
Leskovac
6 : 0
Real
Niš
Lugina
Preševo
1 : 5
Ternoci
Veliki Trnovac
Sinđelić
Niš
3 : 2
Sloga
Leskovac
Internacional
Beograd
5 : 1
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 3
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
011
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Čukarički
Beograd
5 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
10 : 0
Sinđelić
Beograd
Savac
Sabac
12 : 0
Mačva
Šabac
Požarevac
Požarevac
4 : 1
Jedinstvo
Ub
Ad Drinum
Loznica
0 : 12
Radnicki 1923
Kragujevac
Šampion
Gornji Milanovac
4 : 1
Plana
Velika Plana
Požega
Požega
0 : 4
Šabac
Šabac
Karađordje
Topola
0 : 3
Sloga 036
Kraljevo
Napredak junior 2018
Kruševac
1 : 0
Mašinac
Niš
Kolibri
Kuršumlija
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Lavice Dubočica
Leskovac
4 : 2
Preševo
Preševo
Krstarica
Prokuplje
4 : 0
Vučice
Vučje
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
Morava
Žitkovac
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 5
Radnički 2012
Niš
Banat
Vršac
0 : 1
TSC
Kanjiža
Voja Gačić
Pančevo
01.09.2018
Bačka
Bačka Palanka
Vojvodina
Novi Sad
13 : 0
Nova Kolonija
Kovin
Stajićevo 2017
Stajićevo
01.09.2018
Inđija
Inđija
TSC
Bačka Topola
5 : 1
Bajša
Bajša
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Radnički
Obrenovac
Teleoptik
Zemun
5 : 1
BSK 1925
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 3
Vozdovac
Beograd
OLE
Borca
2 : 1
Cukaricki
Beograd
Rad
Banjica
1 : 3
Partizan
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
0 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
10 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Kolubara
Lazarevac