XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 435 utakmica za dan
Subota, 27 April 2019

Fudbal

TSC
Bačka Topola
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Sinđelić
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
3 : 1
Bežanija
Beograd
Inđija
Inđija
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Trajal
Kruševac
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Borac
Čačak
Sloboda
Užice
1 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 2
Zrinjski
Mostar
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Čelik
Zenica
1 : 0
GOŠK
Gabela
Borac
Banja Luka
5 : 0
Kozara
Gradiška
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Sloga
Gornje Crnjelovo
3 : 0
Podrinje
Janja
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Sutjeska
Foča
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 3
Drina
Zvornik
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Alfa Modriča
Modriča
Grbalj
Radanovići
2 : 1
Iskra
Danilovgrad
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Budućnost
Podgorica
Mornar
Bar
1 : 5
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
1 : 1
OFK Titograd
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
0 : 5
Drezga
Piperi
Adria
Podgorica
4 : 0
Gorštak
Kolašin
Karioke
Podgorica
5 : 4
Ribnica
Podgorica
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Cement
Beočin
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Borac
Sakule
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 5
Kabel
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Železničar
Pančevo
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 1
Provo
Provo
Tutin
Tutin
3 : 0
Drina
Ljubovija
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Sloga (PŽ)
Požega
Loznica
Loznica
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
FAP
Priboj
1 : 6
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Budućnost
Popovac
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Dunav
Prahovo
4 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Jagodina Tabane
Jagodina
8 : 0
Car Konstantin
Niš
Rtanj
Boljevac
4 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
OFK Sinđelić
Niš
1 : 2
Radan
Lebane
Grafičar
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
IMT
Novi Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
BASK
Beograd
0 : 2
Zvezdara
Beograd
Sloga
Plandište
2 : 1
Krajina
Krajišnik
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Radnički (Š)
Šid
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
Sloga (T)
Temerin
3 : 1
Podunavac
Belegiš
Hajduk (D)
Divoš
6 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Mladost (T)
Turija
BSK
Bački Brestovac
3 : 3
Tekstilac
Odžaci
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Tisa
Adorjan
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Polet (K)
Karavukovo
3 : 2
Bačka
Pačir
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 0
Radnički 1912
Sombor
Gruža
Gruža
2 : 2
Vodojaža
Grošnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 3
Apolon 2018
Kovači
Bane 1931
Raška
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
Udarnik
Lozovik
3 : 2
Rudar
Stamnica
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Spartak 1924
Ljig
Ribnica
Mionica
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Budućnost
Arilje
2 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Pčinja
Trgovište
3 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Morava
Vladičin Han
0 : 1
Budućnost
Orašje
Sloga
Leskovac
3 : 1
OFK Niš
Niš
Mladost (M)
Medoševac
0 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Sloga
Despotovac
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Župa
Aleksandrovac
3 : 3
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Rembas
Resavica
4 : 0
Bošnjane
Bošnjane
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Levač
Rekovac
0 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Juhor
Obrež
Napredak (D)
Drenovac
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Majdanpek
Majdanpek
3 : 2
OFK Slatina
Bor
Bukovik
Razanj
0 : 2
Kablovi
Zaječar
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Orljane
Orljane
Đerdap
Kladovo
2 : 0
BSK
Bogovina
Moravica
Subotinac
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Malošište
Malošište
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Svrljig
Svrljig
0 : 3
Timočanin
Knjaževac
Hajduk
Beograd
1 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
5 : 1
Milutinac
Zemun
Turbina
Vreoci
2 : 2
Sremčica
Sremčica
Borac
Lazarevac
2 : 1
Budućnost
Zvečka
Napredak
Medoševac
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Delija
Mokrin
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
ŽAK
Sombor
1 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Tvrđava
Bač
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
Jadran
Golubinci
6 : 2
Borac (M)
Martinci
Polet (NK)
Novi Karlovci
2 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Kupinovo
Kupinovo
0 : 3
Borac (K)
Klenak
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Napredak
Popinci
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Sloven
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Graničar 1924
Adaševci
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Index
Novi Sad
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 1
ŽSK
Žabalj
Fruškogorac
Sremska Kamenica
10 : 0
Miletić
Mošorin
Mladost
Novi Sad
2 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Sirig
Sirig
3 : 2
Bačka
Đurđevo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Njegoš
Lovćenac
2 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 4
Proleter (Nj)
Njegoševo
Obilić
Novi Kneževac
3 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 2
Napredak
Nadalj
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Iskra
Kucura
Partizan
Glogovac
2 : 1
Javor
Sladaja
Juhor
Glavinci
1 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (D)
Dublje
3 : 3
Bratstvo
Međureč
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Kolare
Kolare
2 : 0
Resavac
Subotica
Hajduk
Čepure
5 : 2
Omladinac
Šaludovac
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Napredak
Zlatovo
Atakante
Beograd
1 : 1
Borac (P)
Progar
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
Rakovica
Rakovica
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Strelac
Mislođin
0 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Zvezda
Konatice
3 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Vinča
Vinča
12 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Ovčar
Markovica
4 : 0
Napredak
Svračkovci
Spartak
Trnava
6 : 3
Rakova
Rakova
Rudar
Baljevac
0 : 2
Budućnost
Konarevo
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Lasta
Vitkovac
2 : 1
Proleter
Pečenog
Omladinac
Novo Selo
1 : 2
Ribnica
Jovac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
4 : 2
Granit
Jošanička banja
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 2
Blagotin
Poljna
Kupci
Kupci
4 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Mačkovac
Mačkovac
4 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Meševo
Meševo
4 : 2
13. April
Lomnica
FUD
Brus
4 : 1
Šanac
Šanac
Vinogradar
Zleginje
0 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Varvarin
Varvarin
Sindjelić
Lipnica
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Sloga (BO)
Bogosavac
4 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 0
Borac (St)
Starčevo
Makce
Makce
1 : 9
Rudar 2001
Kostolac
Železničar
Požarevac
3 : 2
Budućnost
Vezičevo
Đerdap
Golubac
3 : 4
Polet (SD)
Suvi Do
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
0 : 5
Pomoravlje
Vlaški Do
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Borac (Ž)
Žabari
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Naisus 1977
Rožina
Morava (Ž)
Žitkovac
6 : 0
Palilula
Aleksinac
Doljevac
Doljevac
7 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 7
Brestovac
Borski Brestovac
Polom
Leskovo
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Zlot
Zlot
2 : 3
Krivelj
Krivelj
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 3
ZSK
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Banjani
Banjani
2 : 3
Mladost
Dračić
Borac (D)
Drenovac
1 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
Polet
Rasna
3 : 0
Savinac
Visibaba
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Sečica
Seča reka
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Ozren
Sokobanja
6 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
OFK 019
Zaječar
3 : 2
Midžor (K)
Kalna
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Osnić
Osnić
1 : 3
Malinik
Podgorac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
4 : 0
Omladinac
Grezna
Kosovo
Zvezdan
4 : 1
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Trebič
Sokobanja
0 : 0
Radnički 1946
Lubnica
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 1
Palilulac
Niš
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 2
Vrtište
Vrtište
Vulkan 1963
Brenica
2 : 4
Rudar
Jelašnica
Proleter
Donja Vrežina
4 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Pavlovac
Pavlovac
4 : 3
Vihor
Žbevac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Čelik
Belo polje
Mladost
Suvojnica
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Ugljare
Ugljare
2 : 6
Polet
Laplje Selo
Sitnica
Lepina
0 : 1
Gracko
Staro Gracko
Gračanica
Gračanica
3 : 1
Radnički
Velika Hoča
Glama
Koretište
4 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Kusce
Gornje Kusce
27.04.2019
15:30
Moravac
Vrbovac
Oskar
Pasjane
2 : 0
Mineralac
Klokot
Rudar
Radljevo
3 : 2
Mladost
Vračević
Rvati
Obrenovac
2 : 0
Jedinstvo
Dren
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 2
Ševac
Kusić
Rubin
Donji Stupanj
4 : 1
Garevina
Garevina
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 5
Borac
Gornji Katun
Polet 57
Milutovac
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Omladinac
Pojate
3 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladost
Toljevac
4 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
Sloga (L)
Lozna
Ušće
Grad Stalać
3 : 2
Sloga (D)
Dašnica
14. Oktobar
Izbenica
1 : 0
Gradina
Pejovac
Osaonica
Bagrdan
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Vinogradar
Crkvenac
0 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Blagotin
Belušić
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Morava
Ribare
Mladost (T)
Tečić
2 : 1
Sloga
Voljavče
Morava
Kočino Selo
3 : 5
Partizan
Majur
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Mladost (G)
Gložane
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
3 : 4
Ursule
Ursule
Radnički
Tekija
3 : 4
Moravac 2015
Krušar
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 2
Beljanica
Strmosten
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 1
Napredak
Stubica
Budućnost
Miliva
7 : 2
Istok 63
Plana
Mladost (J)
Jovac
8 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Orlovi
Jasenovo
2 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Omladinski
Paraćin
1 : 0
Borac 1805
Ivankovac
13. Maj
Zemun
1 : 2
Umka
Umka
Dedinje
Beograd
3 : 0
Penjarol
Beograd
011
Beograd
2 : 1
Sparta Železnik
Železnik
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 9
Rekreativo 011
Beograd
Poštar
Beograd
0 : 0
Pionir
Besni Fok
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 3
Avala
Beli Potok
Mladost
Buđanovci
0 : 6
Donji Srem 2015
Pećinci
Sloga (V)
Voganj
4 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Graničar
Obrež
1 : 1
BSK
Bešenovo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 2
Napredak
Žarkovac
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Šumar
Ogar
0 : 3
Fruška Gora
Ruma
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 8
Tavnik
Tavnik
Mlada krila
Metikoši
0 : 2
Mladi radnik 1925
Grdica
Beljina
Beljina
1 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Azbukovica
Crnča
2 : 0
Sloga
Straža
Kralj Petar I
Topola
0 : 1
Jasenica
Božurnja
Mladost (B)
Batulovce
5 : 1
Radnički
Pertate
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Todorovce
Todorovce
5 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Moravac
Pečenjevce
4 : 1
Gradac
Konopnica
Real
Donja Jajina
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 1
Milanovo
Milanovo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 1
Radnik Sušica
Kukulovce
Milicionar
Bogatić
1 : 1
Cer
Petkovica
OFK Šabac
Šabac
2 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Mladost
Pocerski Pričinović
1 : 1
Radnički
Koceljeva
Slavija
Bođani
0 : 8
Maglić
Bački Maglić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 0
Bačka 1945
Bačka Palanka
Bačka (D)
Despotovo
3 : 0
Borac
Vizić
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
Sirakovo
Sirakovo
5 : 0
Desine
Desine
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Sloga (M)
Mustapić
Jasenovac
Krepoljin
3 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Manastirica
Manastirica
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 6
Mladost Radost
Srbobran
Strmovo
Strmovo
2 : 4
Mladi Borac
Županjac
Vreoci
Vreoci
6 : 3
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Polet
Mirosaljci
6 : 3
Borac (A)
Arapovac
Mladost (Č)
Čibutkovica
4 : 2
Bistrica
Bistrica
Napredak
Korbovo
0 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
2 : 2
Pontes
Kostol
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Milutinovac
Milutinovac
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Vujan
Prislonica
6 : 4
Budućnost
Stančići
Badljevica
Badljevica
4 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Petlić SD 026
Smederevo
7 : 1
Drugovac
Drugovac
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 4
Škriljac
Bradarac
Polet (R)
Radevac
3 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 2
Solid
Subotica
Lokomotiva
Subotica
3 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Brezak
Pranjani
3 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
1 : 2
Velereč 94
Velereč
Ozremica
Beršići
3 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Obilić
Staro Selo
2 : 0
Mladost (NS)
Novo Selo
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 0
Glavaš
Glibovac
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
4 : 4
Seljak
Cvetojevac
Bakionica
Bakionica
4 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Pobeda
Rusna
7 : 0
10. februar
Šajinovac
Belpos
Belotić
5 : 2
Verko
Suvo Selo
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 0
Polet
Jalovik
Radnik
Davidovac
1 : 2
Heroj
Busilovac
Sloga Obrva
Obrva
3 : 0
Šumadija
Šumarice
Mladost 1925
Oplanići
1 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Budućnost
Samaila
2 : 1
Omladinac
Drakčići
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
6 : 1
Rudar 1973
Rudare
ŠFU Derbi 2016
Vlase
0 : 1
Veternica
Leskovac
Napredak
Bogojevce
2 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Napredak
Uzveće
2 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Mladi radnik
Junkovac
4 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Dunav
Ostrovo
4 : 2
Moravac 1933
Dragovac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 3
Sopot
Požarevac
Metaloplastika
Šabac
0 : 5
Petlovača
Petlovača
Sloga
Duvanište
1 : 3
Omladinac
Slepčević
Zvizdar
Zvizdar
3 : 1
Vukona
Vukona
Lider
Odžaci
7 : 1
Telečka
Telečka
Burovac
Burovac
0 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Borac
Veliko Laole
0 : 4
Krilaš
Ćovdin
Soko
Krvije
3 : 2
Dragoš
Oreškovica
Vukan
Ždrelo
5 : 3
Rudar 1947
Stamnica
Mladost
Ranovac
8 : 1
Napredak
Trnovče
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 1
Melnica
Melnica
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 1
Čestin
Čestin
Mladost
Pretoke
5 : 0
Kotlenik (G)
Guncati
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
0 : 7
Jedinstvo
Oplanić
Gaj
Veliki Gaj
7 : 2
Mladost
Velika Greda
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 5
Naša Krajina
Kupinik
Sloga
Bogovađa
3 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Mladost
Krupaja
7 : 1
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Borac
Vukovac
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Mladi Borac
Majilovac
1 : 1
Kumane
Kumane
Feniks
Rača
2 : 0
Mladi borac 2018
Vojinovac
Rubin
Zalogovac
0 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
Parcane
Parcane
1 : 0
Mladi radnik
Bačina
Jagodina
Jagodina
0 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Brighton
Brighton
1 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Crystal Palace
London
0 : 0
Everton
Liverpool
Fulham
London
1 : 0
Cardiff City
Cardiff
Southampton
Southampton
3 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth
Tottenham Hotspur
London
0 : 1
West Ham United
London
Watford
Watford
1 : 2
Wolverhampton
Wolverhampton
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
Real Valladolid
Valladolid
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Levante
Valencia
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Leganés
Leganés
0 : 0
Celta de Vigo
Vigo
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 4
Schalke 04
Gelsenkirchen
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Stuttgart
Stuttgart
1 : 0
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 0
Hertha BSC
Berlin
Hannover 96
Hannover
1 : 0
Mainz 05
Mainz
Fortuna
Düsseldorf
4 : 1
Werder
Bremen
Internazionale
Milano
1 : 1
Juventus
Torino
Roma
Roma
3 : 0
Cagliari
Cagliari
Bologna
Bologna
3 : 1
Empoli
Empoli
Sloga
Zemun
0 : 1
Spartak
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Požarevac
Požarevac
Karađorđe
Topola
1 : 3
Zemun
Zemun
TSC
Kanjiža
3 : 0
Polet
Sivac
Radnički 2012
Niš
3 : 2
Rad
Beograd
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Mačva
Šabac
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Strela
Ivanovo
3 : 2
Tempo
Sefkerin
Posavina
Stubline
2 : 4
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
7 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
0 : 1
Prva Iskra
Barič
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Strelac
Mislodjin
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 2
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Inđija
Inđija
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Šabac
Šabac
4 : 2
Jadar 07
Loznica
Sunrise
Šabac
27.04.2019
16:00
Provo
Provo
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 0
Napredak
Markovac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 4
RSK
Rabrovo
Homoljac
Žagubica
0 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Zvižd
Kučevo
0 : 7
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Cement
Beočin
1 : 7
RFK N.S. 1921
Novi Sad
OFK Banat
Vršac
1 : 5
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 4
Srbobran
Srbobran
Čukarički MK
Beograd
3 : 0
Brodarac MK
Beograd
Studentski Grad MK
Novi Beograd
2 : 3
Zemun MK
Zemun
Drina
Ljubovija
5 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Loznica B
Loznica
2 : 0
Mladost
Donji Dobrić
Sloga
Lipnički Šor
2 : 5
Radnički Stobex
Klupci
Zadrugar
Orasac
0 : 3
Zvezda
Konatice
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Borac (S)
Sakule
3 : 7
Radnički (K)
Kovin
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
GFK Sloven
Ruma
2 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Inđija
Inđija
6 : 1
Index
Novi Sad
Proleter (V)
Vranovo
2 : 12
Mladi radnik 1940
Radinac
Čantavir
Čantavir
0 : 5
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Spartak
Subotica
Arena Su
Subotica
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Zvezda
Konatice
0 : 3
Partizan
Draževac
Radnički
Obrenovac
9 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Sport Club 99 B
Novi Pazar
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Sinđelić
Beograd
4 : 1
OLE
Zemun
Kevi
Kevi
1 : 6
Senta
Senta
Mačva
Šabac
0 : 3
Ad Drinum
Loznica
Savac
Sabac
16 : 0
Požega
Požega
Radnicki 1923
Kragujevac
3 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Napredak junior 2018
Kruševac
1 : 2
Krstarica
Prokuplje
Mašinac
Niš
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Preševo
Preševo
4 : 2
Levač
Rekovac
Vučice
Vučje
6 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 8
Radnički 2012
Niš
Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
TSC
Kanjiža
Spartak
Subotica
3 : 0
Nova Kolonija
Kovin
Inđija
Inđija
27.04.2019
Banat
Vršac
Stajićevo 2017
Stajićevo
27.04.2019
Polet
Sivac
Zemun B
Zemun
4 : 1
IMT
Beograd
Šumadinac
Bečmen
5 : 1
Srem
Jakovo
Dif
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica

Košarka

Zlatibor
Čajetina
61 : 74
FMP
Železnik
Crvena zvezda MTS
Beograd
101 : 60
Dunav
Stari Banovci
OKK Beograd
Beograd
90 : 97
Borac
Čačak
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
81 : 90
Sloboda
Užice

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Železničar
Lajkovac

Rukomet

Metalac Gorenje
Valjevo
21 : 24
Smederevo
Smederevo
Beli andjeo
Prijepolje
38 : 23
Arilje
Arilje

Vaterpolo

Nais
Niš
7 : 13
Šabac
Šabac
KVK Radnički
Kragujevac
13 : 9
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
8 : 13
BVK Crvena zvezda
Beograd
Beograd
Beograd
10 : 9
Valjevo Gorenje
Valjevo
Stari Grad
Beograd
10 : 11
Zemun Bosal
Zemun

Futsal

Vinter sport
Niš
5 : 0
RB
Valjevo
Vranje
Vranje
5 : 3
FON
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Kalča
Niš
Zufo
Bujanovac
5 : 3
Požarevac
Požarevac
Niš 92
Niš
5 : 3
Gvozdeni puk
Niš
Prokuplje
Prokuplje
4 : 3
Zadrugar 2017
Žitorađa
As
Bujanovac
4 : 6
Radnik
Surdulica