XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 739 utakmica za dan
Nedelja, 7 April 2019

Fudbal

Dinamo
Vranje
0 : 3
Radnik
Surdulica
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 0
Mladost
Lučani
Napredak
Kruševac
1 : 0
Zemun
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Rad
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Mačva
Šabac
Radnički (N)
Niš
5 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Proleter
Novi Sad
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
GOŠK
Gabela
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Mornar
Bar
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 2
Zeta
Golubovci
Arsenal
Tivat
0 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Dečić
Tuzi
0 : 3
Berane
Berane
Jezero
Plav
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Kom
Podgorica
2 : 1
Bokelj
Kotor
Otrant
Ulcinj
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Ribnica
Podgorica
0 : 4
Polet Stars
Nikšić
Drezga
Piperi
4 : 1
Crvena stijena
Podgorica
Ibar
Rožaje
2 : 1
Komovi
Andrijevica
Polimlje
Murino
2 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
Sloga (SB)
Stari Bar
0 : 2
Cetinje
Cetinje
Provo
Provo
2 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Drina
Ljubovija
2 : 0
Loznica
Loznica
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 2
Jošanica
Novi Pazar
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Budućnost
Popovac
Radan
Lebane
2 : 2
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Grafičar
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 4
Kolubara
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Jugović
Kać
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 2
Hajduk (B)
Beška
Tatra
Kisač
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Bajša
Bajša
Bačka
Pačir
0 : 4
Radnički 1912
Sombor
Tavankut
Tavankut
4 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Gruža
Gruža
Vodojaža
Grošnica
3 : 4
Trepča
Kosovska Mitrovica
Polet
Ratina
1 : 0
Real
Podunavci
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 3
OFK Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
5 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Rudar
Stamnica
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
RSK
Rabrovo
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Borac 1932
Ralja
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Partizan 1945
Darosava
1 : 1
Udarnik
Lozovik
OFK Divci
Divci
0 : 3
Železničar
Lajkovac
LFK Mladost
Lučani
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Pčinja
Trgovište
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
OFK Niš
Niš
1 : 0
Budućnost
Orašje
Rembas
Resavica
2 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Levač
Rekovac
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Napredak (D)
Drenovac
0 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Žitorađa
Žitorađa
2 : 2
Jastrebac (B)
Blace
Juhor
Obrež
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Majdanpek
Majdanpek
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
Moravica
Subotinac
2 : 1
OFK Slatina
Bor
Malošište
Malošište
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Orljane
Orljane
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 3
Brodoremont
Kladovo
Torlak
Kumodraž
2 : 0
Leštane
Leštane
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 0
Sopot
Sopot
Borac
Lazarevac
3 : 1
Komgrap
Beograd
Budućnost
Zvečka
0 : 3
Sremčica
Sremčica
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 0
Banat
Čenta
Rusanda
Melenci
3 : 3
2. Oktobar
Kumane
Lehel
Mužlja
2 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Omladinac FAM
Botoš
1 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
3 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Borac
Aleksandrovo
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
ŽAK
Sombor
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 2
Kula
Kula
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Polet (S)
Sivac
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Slavija
Pivnice
1 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Budućnost (P)
Parage
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Lipar
Lipar
4 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Ljukovo
Ljukovo
7 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Napredak
Popinci
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Borac (K)
Klenak
0 : 2
Partizan
Vitojevci
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 4
Železničar
Inđija
Jadran
Golubinci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Polet (NK)
Novi Karlovci
3 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Plaskovac
Plaskovac
4 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
ŽSK
Žirovnica
4 : 2
Trnava
Donja Trnava
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 0
Borac
Pajsijević
Mladost MG
Saranovo
3 : 1
Banja
Banja
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Junkovac
Junkovac
2 : 2
BSK
Belosavci
Index
Novi Sad
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
TSK
Temerin
5 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Sirig
Sirig
6 : 1
Miletić
Mošorin
Bačka
Đurđevo
4 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 3
Iskra
Kucura
Senta
Senta
1 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Proleter (Nj)
Njegoševo
3 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
9 : 0
Preporod
Novi Žednik
Javor
Sladaja
2 : 1
Omladinac
Šaludovac
OFK Batinac
Batinac
3 : 1
Napredak
Zlatovo
Resavac
Subotica
1 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Hajduk
Čepure
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 0
Kolare
Kolare
Partizan
Glogovac
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Juhor
Glavinci
2 : 2
Mladost (D)
Dublje
Zmaj
Zemun
3 : 0
Institut
Zemun Polje
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 0
Crvenka
Borča
Borac (P)
Progar
2 : 1
Rakovica
Rakovica
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 3
Atakante
Beograd
Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Strelac
Mislođin
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Borac
Arnajevo
Rušanj
Rušanj
2 : 4
Zvezda
Konatice
Šumadija
Šopić
1 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Radnički
Rudovci
Lisović
Lisović
0 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Kosmajac
Koraćica
0 : 2
Kosmaj
Ralja
Boleč
Boleč
3 : 2
Kovačevac
Kovačevac
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Pudarci
Pudarci
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Šumadija
Jagnjilo
2 : 2
Vinča
Vinča
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Zadrugar
Donja Trepča
6 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo (P)
Puhovo
5 : 0
Rakova
Rakova
Ozrem
Ozrem
2 : 1
Spartak
Trnava
Napredak
Svračkovci
1 : 3
Mladost
Preljina
Omladinac
Zablaće
0 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 0
Slatina
Slatina
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Radnik
Ušće
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Rudar
Baljevac
Lasta
Vitkovac
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Napredak
Gračac
1 : 3
Budućnost
Konarevo
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Granit
Jošanička banja
0 : 0
Proleter
Pečenog
Ribnica
Jovac
2 : 0
Stubal
Stubal
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Mačkovac
Mačkovac
5 : 0
Kupci
Kupci
Meševo
Meševo
3 : 1
Blagotin
Poljna
FUD
Brus
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Čitluk
Čitluk
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Mladi Borac
Dublje
0 : 0
Duško
Klenje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 0
Mladost (PR)
Prnjavor
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
1 : 3
Sloga (BO)
Bogosavac
Karađorđe
Mišar
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Potporanj
Potporanj
Spartak 1911
Debeljača
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 5
Borac (St)
Starčevo
Polet
Izbište
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
Dolina
Padina
1 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Đerdap
Golubac
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Obilić
Živica
2 : 1
Budućnost
Vezičevo
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Rudar (K)
Krepoljin
Borac (Ž)
Žabari
3 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Doljevac
Doljevac
1 : 6
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 0
Moravac
Čečina
Padina
Padina
0 : 2
Naisus 1977
Rožina
Moravac
Zaplanjska Toponica
6 : 5
Palilula
Aleksinac
Elid
Donji Dušnik
3 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 1
Napredak 2012
Krušje
Blizna
Blizna
2 : 1
Radnički (K)
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Sloga
Kobišnica
Tulari
Tulari
1 : 0
ZSK
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
0 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Ribnikar
Pecka
0 : 0
Sovljak
Sovljak
Mladost
Dračić
2 : 0
Trlić
Trlić
Šumadija 1934
Drača
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 4
Pobeda 1926
Beloševac
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 3
Korićani
Korićani
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Resnik
4 : 0
Borac (D)
Drenovac
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Sloboda
Grbice
Prvi partizan
Užice
0 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Lauš
Lopaš
1 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Savinac
Visibaba
1 : 5
Perućac
Perućac
Lazarica
Prilipac
0 : 7
Višesava
Bajina Bašta
Ariljska rampa
Požega
0 : 1
Jasen
Brodarevo
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Polet
Rasna
Vučje
Vučje
2 : 1
OFK Morava
Leskovac
Šumadija
Razgojna
3 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Železničar
Brestovac
3 : 3
Umac
Miroševce
Sloga
Lipovica
2 : 1
Bobište
Bobište
Mladi borac
Živkovo
2 : 3
Čekmin
Čekmin
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Progres
Ladovica
Mladost 1959
Vinarce
4 : 3
OFK Brza
Brza
OFK 019
Zaječar
3 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Graničar
Veliki Izvor
4 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Osnić
Osnić
4 : 1
Ozren
Sokobanja
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Midžor (K)
Kalna
Trebič
Sokobanja
7 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Radnički 1946
Lubnica
2 : 0
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Dragoš
Pirot
1 : 7
Senjak
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 2
Spartak
Pirot
Padež
Petrovac
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Omladinac (GK)
Gornji Komren
4 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 0
Palilulac
Niš
Vulkan 1963
Brenica
0 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Proleter
Donja Vrežina
1 : 4
Vrtište
Vrtište
Budućnost
Prva Kutina
3 : 4
Čegar 2013
Kamenica
Rudar
Jelašnica
6 : 5
Morava
Krušce
Vihor
Žbevac
3 : 0
Levosoje
Levosoje
OFK Alakince
Alakince
4 : 1
Mladost
Suvojnica
Trešnjevka
Lopardince
1 : 6
Pavlovac
Pavlovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
3 : 1
Lugina
Aliđerce
Gunjevac
Gunjevac
0 : 1
Joševa
Joševa
Pambukovica
Pambukovica
3 : 5
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Čučuge
Čučuge
Mladost
Vračević
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Jedinstvo
Dren
0 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Pobednik
Piroman
0 : 0
Posavina
Stubline
Polet
Grabovac
0 : 1
Sloga
Ratari
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Belo Polje
Belo Polje
1 : 0
Borac
Ušće
Bačka
Begeč
5 : 0
Čenej
Čenej
Dinamo
Budisava
1 : 1
Hajduk
Gardinovci
Susek
Susek
3 : 0
Moskva
Budisava
Janošik
Janošik
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
1 : 0
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
5 : 0
Vinogradar
Gudurica
Sloga (M)
Margita
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ševac
Kusić
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Dobrica
Dobrica
Sloga (L)
Lozna
0 : 1
Gradina
Pejovac
Kamenorezac 76
Dublje
0 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 2
Ušće
Grad Stalać
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Borac
Gornji Katun
0 : 4
Mladost
Toljevac
Rubin
Donji Stupanj
1 : 1
Omladinac
Pojate
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 0
Polet 57
Milutovac
Partizan
Majur
1 : 2
Ursule
Ursule
Sloga
Voljavče
5 : 4
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Morava
Ribare
4 : 1
Šumadinac
Dragovo
Blagotin
Belušić
0 : 1
Morava
Kočino Selo
Osaonica
Bagrdan
3 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 2
Borac 1805
Ivankovac
Istok 63
Plana
2 : 1
Omladinski
Paraćin
Moravac 2015
Krušar
2 : 1
Budućnost
Miliva
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
Mladost
Belo Blato
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Komanice
Komanice
8 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Rakac Stave
Stave
4 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Rajac
Kadina Luka
3 : 3
Polet
Popučke
Lukavac
Lukavac
2 : 2
Popadić
Popadić
Borac
Rajković
1 : 5
Mladost (L)
Latković
Mladi Proleter
Beograd
0 : 6
13. Maj
Zemun
Busije
Zemun
0 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
BUSK
Beograd
Umka
Umka
3 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Minel
Ripanj
1 : 1
Avala
Beli Potok
Zuce
Zuce
5 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Pionir
Besni Fok
0 : 3
Heroj Polet
Jajinci
Sveti Stefan
Slanci
1 : 2
Lepušnica
Glogonjski Rit
Poštar
Beograd
2 : 1
Pinosava
Pinosava
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Mladost
Buđanovci
Krušedol
Krušedol
3 : 3
Fruška Gora
Ruma
Hajduk
Višnjićevo
0 : 0
Šumar
Ogar
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
BSK
Bešenovo
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga (Č)
Čalma
1 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Donji Srem 2015
Pećinci
6 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloga (V)
Voganj
1 : 1
Graničar
Obrež
Rudar 2012
Babe
1 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Popović
Popovići
3 : 3
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
4 : 0
OFK Slatina
Slatina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 : 1
OFK Rogača
Rogača
Partizan
Vrba
0 : 3
Lazac
Lazac
Tavnik
Tavnik
4 : 1
Borac (A)
Adrani
Metalac
Kraljevo
0 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Mineral 2015
Rudno
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
Progorelica
Progorelica
1 : 5
Jovo Kursula
Cvetke
Borac (V)
Vraneši
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Partizan
Bumbarevo Brdo
3 : 1
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
BSK
Borač
Karađorđe (V)
Vučić
4 : 2
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Guncate
Guncati
3 : 2
Beljina
Beljina
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Terekves
Hetin
1 : 0
Proleter
Međa
Bega
Novi Itebej
0 : 5
1.Oktobar
Srpski Itebej
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Jedinstvo
Bočar
0 : 3
Roham
Nova Crnja
Vojvodina
Bašaid
4 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jadar (ST)
Stupnica
3 : 5
7. Juli
Bela Crkva
Antimon
Zajača
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
Sloga
Straža
2 : 1
Mladost
Brezjak
Vidojevica
Lešnica
2 : 0
Borac
Kozjak
Rudar
Brasina
2 : 1
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 1
Azbukovica
Crnča
Kopljari
Kopljari
2 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
2 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 1
Borac
Kloka
Jasenica
Božurnja
3 : 2
Šamot
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
4 : 0
Ranilović
Ranilović
Mladost (J)
Jelenac
4 : 1
B 2000
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
5 : 1
Kralj Petar I
Topola
Radnički
Pertate
1 : 0
Milanovo
Milanovo
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Radnik Sušica
Kukulovce
Gradac
Konopnica
4 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Lemind 1953
Leskovac
0 : 2
Real
Donja Jajina
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 6
Moravac
Pečenjevce
Mladost (B)
Batulovce
1 : 3
Todorovce
Todorovce
BSK
Belanovce
5 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Drina
Badovinci
3 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
4 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Gorki
Glušci
3 : 1
Milicionar
Bogatić
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 3
Premijer
Badovinci
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 4
Mladost
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Sloga (KR)
Krnić
3 : 0
Trešnjevka
Trbusac
Sloga (MA)
Matijevac
0 : 4
Šipurske livade
Šabac
Hajduk
Podlokanj
1 : 4
AFK
Ada
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Jadran
Sanad
Tisa
Padej
0 : 0
Čoka
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 0
Tromedja
Majdan
Bačka
Mol
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Maglić
Bački Maglić
5 : 0
Borac
Vizić
Sloga
Plavna
1 : 2
Bačka (D)
Despotovo
Budućnost
Gložan
4 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Naša Zvezda
Silbaš
10 : 0
Slavija
Bođani
Krivanj
Selenča
4 : 0
Mladost
Mali Bač
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 2
Polet (B)
Bikinje
Desine
Desine
4 : 3
Stig 1955
Beranje
Sloga (L)
Lučica
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Dizel
Bare
3 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Napredak (P)
Poljana
0 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
Bata Bulić
Bistrica
0 : 2
Omladinac (B)
Busur
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 2
Napredak (S)
Simićevo
BSK
Bošnjak
2 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnički (K)
Knežica
2 : 1
Manastirica
Manastirica
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Mladost Radost
Srbobran
7 : 0
Pobeda
Pobeda
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
4 : 0
Mladost (R)
Radičević
Polet
Mirosaljci
2 : 3
Vreoci
Vreoci
Pontes
Kostol
0 : 5
Kladušnica
Kladušnica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Koča Andjelković
Tekija
1 : 1
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 5
Egeta
Brza Palanka
Borac
Amerić
1 : 4
Ivanča
Velika Ivanča
Šepšin
Šepšin
8 : 1
Omladinac
Rajkovac
Napredak
Međulužje
3 : 2
Sloga
Granice
OFK Student
Mladenovac
4 : 0
Markovac
Markovac
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
1 : 1
Omladinac
Deliblato
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 1
Borac
Pločica
Dolovo
Dolovo
5 : 1
Kolonija
Kovin
Mladost
Vojlovica
3 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Mundial
Pančevo
2 : 5
Polet
Idvor
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 3
Slavia
Kovačica
Pobeda
Samoš
0 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Unirea
Uzdin
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Budućnost
Stančići
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Morava (K)
Katrga
1 : 0
Mladost (A)
Atenica
BIP
Čačak
4 : 0
Vujan
Prislonica
Malba
Žaočani
0 : 2
Mršinci
Mršinci
Petrijevac
Petrijevo
2 : 1
7. Juli
Vodanj
Lunjevac
Lunjevac
0 : 1
Badljevica
Badljevica
Drugovac
Drugovac
1 : 1
Omladinac
Seone
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Vučak
Vučak
1 : 0
Zeppelin 026
Smederevo
Skobalj
Skobalj
2 : 6
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
OFK Slavija
Smederevo
0 : 9
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 1
Nišavac
Staničenje
Temac
Temska
0 : 3
Napredak
Izvor
Jerma
Sukovo
5 : 1
Rongo Siti
Pirot
Mladost
Kruščić
0 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Terekveš
Svilojevo
0 : 2
Kordun
Kljajićevo
Jedinstvo
Ribarevo
5 : 1
OFK Šikara
Sombor
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Jedinstvo
Bobovište
0 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Polet (V)
Vitoševac
1 : 1
OFK Draževac
Draževac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
11 : 0
Borac
Trnjane
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Palić
Palić
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
1 : 3
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 4
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Velereč 94
Velereč
4 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Šumadija
Brdjani
3 : 2
Ozremica
Beršići
Brezak
Pranjani
1 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Omladinac
Kalimanići
2 : 4
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Jelica
Goračići
1 : 0
Voćar
Kotraža
Radnički
Turica
1 : 1
Sloga
Kaona
Brezova
Brezova
2 : 0
Prilike
Prilike
Gradina
Rti
1 : 4
Vrelo
Gornja Kravarica
Jedinstvo
Mužinac
4 : 5
Sloga
Žučkovac
Rtanj
Vrmdža
2 : 2
Hajduk
Rujevica
Zastava
Kragujevac
1 : 2
Seljak
Cvetojevac
Divostin
Kragujevac
2 : 2
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Košutnjak
Kragujevac
1 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Kolonija
Kragujevac
5 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 1
Avijatičar
Vranjani
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Duškovci
Duškovci
2 : 4
Bakionica
Bakionica
Trešnjica
Tvrdići
3 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
0 : 2
Glumač
Glumač
Dragojevac
Dragojevac
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Verko
Suvo Selo
4 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Hajduk
Debrc
Torpedo
Lojanice
0 : 0
Belpos
Belotić
Zlatica
Zlatica
3 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Tisa 1933
Taraš
4 : 0
Partizan
Tomaševac
Sloga
Jarkovac
2 : 6
Borac
Zrenjanin
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 1
Heroj
Busilovac
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Radnik
Davidovac
Popovac
Popovac
2 : 1
Jedinstvo
Ratare
Šumadija
Trešnjevica
0 : 0
Napredak
Svojnovo
BSK Buljane
Buljane
2 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Razvitak
Mirilovac
1 : 1
Budućnost
Lebina
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
1 : 2
Zgodačica
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 4
Mladost 1925
Oplanići
ŠFU Derbi 2016
Vlase
0 : 2
Turekovac
Turekovac
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
5 : 0
Jašunja
Jašunja
Atletiko
Donja Jajina
1 : 4
Veternica
Leskovac
OFK Jelen
Jelenča
6 : 0
OFK Varna
Varna
Cerić
Miokus
3 : 0
Korman
Korman (Šabac)
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 3
Borac BTG
Batalage
Mladost Slatina
Slatina
4 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Rudar
Donje Crniljevo
2 : 2
Volujac
Volujac
Galeb
Cerovac
7 : 0
Žabar
Žabar
Bojić
Bojić
1 : 4
Mladost Svileuva
Svileuva
OFK Burovo
Burovo
3 : 4
20. Oktobar
Trbušnica
GFK Tabane
Jagodina
0 : 3
Dražmirovac
Dražmirovac
Sloboda
Šuljkovac
3 : 0
Napredak
Staro Lanište
Dobra Voda
Dobra Voda
0 : 3
Crni Vrh
Deonica
Mladost
Bukovče
2 : 2
Belica
Belica
Batovac
Batovac
3 : 1
Morava 1932
Prugovo
Sopot
Požarevac
2 : 1
BSK 1931
Brežane
Moravac 1933
Dragovac
0 : 3
Proleter 1932
Požarevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
7 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (D)
Drmno
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 1
Sloga 1936
Kasidol
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 4
Mlava (B)
Bratinac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
2 : 5
Napredak
Ševarice
Omladinac
Slepčević
1 : 1
Lipolist
Lipolist
Culjković
Culjković
6 : 1
Borac
Šabac
Dumača
Pocerski Metković
2 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Jedinstvo
Milorci
3 : 1
Sloga
Vrhovine
Dokmir
Dokmir
3 : 2
OFK Takovo
Takovo
Budućnost 1995
Slatina
2 : 3
Zvizdar
Zvizdar
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Omladinac
Kalinovac
Murgaš
Murgaš
4 : 0
Brgule
Brgule
Panonija
Lalić
0 : 1
Sport
Bezdan
Telečka
Telečka
1 : 2
Dinamo 1923
Bački Breg
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
1 : 1
Dinamo (S)
Sonta
Jedinstvo
Oplanić
3 : 1
Borac
Ljuljaci
Ljubinić
Ljubinić
6 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Partizan
Draževac
8 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Proleter
Jasenak
3 : 3
Trstenica
Trstenica
Dupljaj
Dupljaj
07.04.2019
14:30
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
1 : 3
Beloševac
Beloševac
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Bujačić
Valjevo
Dračić 2018
Dračić
4 : 0
Sloga Gorić
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
1 : 3
OFK Senjak
Valjevo
OFK Brestač
Brestač
6 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Sremac
Deč
3 : 0
Kameni
Ašanja
Hajduk
Šimanovci
3 : 1
Vitez
Subotište
Lovac
Karlovčić
0 : 3
Mladost
Prhovo
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 3
Graničar
Miletićevo
Crvena zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Noćaj
Noćaj
3 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
Graničar
Kuzmin
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Zmaj
Noćaj
1 : 1
Poletarac
Laćarak
Trgovački
Sremska Mitrovica
2 : 1
Borac (R)
Radenković
Planinac
Ležimir
5 : 2
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Sloga
Zasavica I
Radnički
Irig
2 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 1
Sloga (M)
Maradik
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Planinac
Rivica
Borac
Stejanovci
2 : 2
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
3 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Polet
Nikinci
1 : 7
Sremac
Dobrinci
Vojvodina
Neradin
0 : 6
Jedinstvo (R)
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
Budućnost (B)
Blaznava
1 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Maskar
Maskar
4 : 1
Kalipolje
Žabare
Borjak 2013
Okruglica
0 : 3
Vinogradar
Riljac
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Dunavac
Kisiljevo
2 : 0
Kumane
Kumane
Pek
Kusiće
1 : 7
Baštovan 2015
Carevac
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 1
Ram
Ram
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Sloga
Topolovnik
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Napredak 1927
Toponica
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Stig (C)
Crljenac
3 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Bukorovac
Kragujevac
3 : 0
Hajduk
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
3 : 2
Azbest
Stragari
Mrčkovac
Mrčkovac
0 : 2
Barič
Barič
OFK Vinci
Vinci
1 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Električar
Šuvajić
2 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Everton
Liverpool
1 : 0
Arsenal
London
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 1
Leganés
Leganés
Real Betis
Sevilla
2 : 1
Villarreal
Villarreal
Celta de Vigo
Vigo
3 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 0
Athletic Club
Bilbao
Levante
Valencia
2 : 2
Huesca
Huesca
Real Valladolid
Valladolid
0 : 2
Sevilla
Sevilla
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Werder
Bremen
Augsburg
Augsburg
0 : 4
Hoffenheim
Sinsheim
Internazionale
Milano
0 : 0
Atalanta
Bergamo
Udinese
Udine
3 : 2
Empoli
Empoli
Fiorentina
Firenze
0 : 1
Frosinone
Frosinone
Napoli
Napoli
1 : 1
Genoa
Genova
Lazio
Roma
2 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Cagliari
Cagliari
2 : 1
SPAL
Ferrara
Nice
Nice
1 : 0
Montpellier
Montpellier
PSG
Paris
2 : 2
Strasbourg
Strasbourg
Reims
Reims
1 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Toulouse
Toulouse
1 : 0
Nantes
Nantes
BASK
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Jedinstvo
Ub
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
Dinamo (P)
Pančevo
0 : 0
Rad
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 6
Crvena Zvezda
Beograd
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Polet
Ljubić
1 : 1
Sloboda
Čačak
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Tutin
Tutin
Ribnica
Mionica
2 : 1
Provo
Provo
Brezovica
Brezovica
1 : 4
Radnički
Valjevo
Vrelo sport
Vrelo
0 : 0
Drina
Ljubovija
Kabel
Novi Sad
1 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Polet (K)
Karavukovo
1 : 5
Radnički 1912
Sombor
Mladost (BJ)
Backi Jarak
6 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Cement
Beočin
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 2
Slavija
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
4 : 2
Sloga
Čonoplja
Apolon 4
Kragujevac
4 : 0
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Kiker
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Rad
Beograd
Brodarac
Beograd
4 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Sloboda
Užice
0 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
5 : 1
TSC
Bačka Topola
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Železničar
Pančevo
3 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički
Valjevo
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Jadar 07
Loznica
1 : 4
Sunrise
Šabac
Mladost
Dračić
0 : 6
Omladinac 2014
Ljig
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Polimlje
Prijepolje
0 : 3
Sloga (S)
Sjenica
FAP
Priboj
3 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
07.04.2019
Prvi Partizan
Užice
BIP
Čačak
0 : 0
Sloboda
Čačak
Budućnost
Arilje
2 : 5
Polet
Ljubić
Apolon
Kraljevo
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Karađorđe
Topola
0 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
RSK
Rabrovo
5 : 1
Zvižd
Kučevo
Tutin
Tutin
1 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 2
Slavija
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
4 : 1
Index
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
GFK Sloven
Ruma
3 : 0
OFK Banat
Vršac
Tekstilac
Odžaci
5 : 0
Bečej 1918
Bečej
Srbobran
Srbobran
5 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 2
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Radnički (K)
Kovin
2 : 4
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Inđija
Inđija
Bajša
Bajša
14 : 2
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 2
Spartak
Subotica
CFK
Vrbas
0 : 5
TSC
Bačka Topola
Jedinstvo
Dren
1 : 2
Radnički
Obrenovac
Posavina
Stubline
3 : 12
Duboko
Mala Mostanica
Tutin
Tutin
0 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 0
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 5
Kolubara
Lazarevac
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
LFK Mladost
Lučani
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Sloga (P)
Požega
2 : 3
Sloboda (U)
Užice
Javor
Ivanjica
5 : 0
Kinder
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 6
Borac
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
07.04.2019
FAP
Priboj
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 2
Gaučosi
Čačak
Sloga
Ostojićevo
3 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bačka
Mol
1 : 12
Senta
Senta
Tisa
Adorjan
3 : 4
Kevi
Kevi
Obilić
Živica
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Železničar
Požarevac
Rudar 2001
Kostolac
1 : 0
Homoljac
Žagubica
Karađordje
Topola
4 : 2
Šabac
Šabac
Šampion
Gornji Milanovac
2 : 2
Radnicki 1923
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
1 : 4
Savac
Sabac
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
Spartak '07
Subotica
IMT
Beograd
1 : 3
Šumadinac
Bečmen
Bežanija
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sport Club 99 B
Novi Pazar
Dif
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
Kalimero
Lazarevac
1 : 4
Kolubara 1
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
3 : 3
Akademija fudbala
Lazarevac
Sloboda 2
Stubica
0 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 7
Omladinac
Ljig
Sloboda 1
Stubica
2 : 2
Napredak
Medoševac
Borac
Arnajevo
0 : 10
Železničar
Lajkovac

Košarka

Cedevita
Zagreb
73 : 78
Budućnost VOLI
Podgorica
Zvezdara
Beograd
81 : 77
Žarkovo 2
Beograd
Cerak
Beograd
60 : 66
Barajevo Bambi
Barajevo
Bor RTB
Bor
76 : 60
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Niš
Niš
86 : 76
Morava
Vladičin Han
Vitez
Beograd
94 : 46
Mladenovac
Mladenovac
Radnički 2016
Kragujevac
73 : 68
Proleter 023
Zrenjanin
Radnički (Bg)
Beograd
61 : 85
Radnički (Kg)
Kragujevac

Odbojka

Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Spartak (Su)
Subotica
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Karađorđe
Topola
Klek Srbijašume 2
Klek
2 : 3
Vest
Šid
Majdanpek FBC
Majdanpek
2 : 3
Bor
Bor
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Pirot
Pirot
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
Student
Niš
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Futog Vest
Futog
Elan Volej
Srbobran
2 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Bambi volej
Prijepolje
Stopanja
Stopanja
0 : 3
Tutin
Tutin
Sloga 031
Požega
3 : 0
Sloboda S
Čačak
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Radnički 1977
Kragujevac
0 : 3
Smeč SV
Svilajnac
Tvrđava
Smederevo
3 : 0
Rudar
Kostolac
Viner
Bor
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Timok
Zaječar
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 3
Blok Aut
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Kralj
Beograd
Sterija
Novi Beograd
3 : 1
Roda
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Lucky Star
Beograd
AS
Beograd
0 : 3
Blok Aut
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
TENT
Obrenovac
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac

Rukomet

Partizan
Beograd
25 : 33
Metaloplastika
Šabac
Dinamo
Pančevo
26 : 25
Železničar 1949
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
27 : 35
Bela Palanka
Bela Palanka
Požarevac
Požarevac
27 : 24
Jugović
Kać
Mačva
Bogatić
28 : 23
SC Voždovac 2012
Beograd
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
22 : 17
Apatin
Apatin
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 31
Metalac Gorenje
Valjevo
Smederevo
Smederevo
25 : 22
Sindjelić
Beograd
Trepča
Kosovska Mitrovica
22 : 34
Prva Petoletka
Trstenik
Sloga
Kraljevo
45 : 34
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Karađorđe
Topola
38 : 24
Omladinac
Gornji Milanovac
Jagodina
Jagodina
41 : 22
Rtanj
Boljevac
Vlasotince
Vlasotince
22 : 23
Radnički
Ćuprija
Pirot
Pirot
28 : 28
Paraćin
Paraćin
Jastrebac
Blace
29 : 27
ORK Bor
Bor
Crepaja
Crepaja
28 : 33
Somborelektro
Sombor
Dalmatinac
Riđica
28 : 19
Naftagas
Elemir
Senta
Senta
36 : 36
Budućnost
Alibunar
Slavija
Novi Sad
48 : 33
Radnički
Novi Sad
Palanka
Smederevska Palanka
36 : 25
Umčari
Umčari
Gučevo
Banja Koviljača
19 : 29
Crvena zvezda 2
Beograd
Ub
Ub
27 : 26
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Barič
Barič
23 : 22
Lazarevac
Lazarevac
Arilje
Arilje
42 : 23
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Radnicki 1964 2
Kragujevac
34 : 27
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Krusevac
Krusevac
34 : 28
Užice
Užice
Sloga KV 2
Kraljevo
20 : 32
Beli andjeo
Prijepolje
Morava 84
Vladičin Han
36 : 38
Nišava
Niš
Radan
Lebane
19 : 29
Mladost Vranje
Vranje
Borac
Bački Gračac
26 : 21
Sivac 69/2
Sivac
Jedinstvo
Bočar
34 : 26
Radnicki (K)
Kovin
Unirea
Uzdin
31 : 33
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Hercegovac
Gajdobra
26 : 20
Srbobran
Srbobran
Hajduk
Čurug
41 : 14
Beočin 1959
Beočin
Zaječar 1949
Zaječar
32 : 30
Mladost
Nova Pazova
Vojvodina
Novi Sad
34 : 23
Junior
Beograd
Požarevac
Požarevac
29 : 28
Kučevo
Kučevo
Topličanin
Prokuplje
35 : 28
Pančevo
Pančevo
Jadran
Feketić
29 : 31
Ravangrad
Sombor
Proleter (Ž)
Zrenjanin
33 : 22
Laki
Crvenka
Mladost
Srpska Crnja
32 : 33
Kikinda
Kikinda
Metalac
Kraljevo
20 : 26
Radnički 1964 2
Kragujevac
Voždovac 1955 2
Beograd
25 : 24
Medicinar 2
Šabac
Rudar
Kostolac
21 : 36
Metalac 2015
Valjevo
Crvena zvezda
Beograd
33 : 26
Radnički
Obrenovac
Naisa 2
Niš
24 : 22
Vranje
Vranje
Rtanj
Boljevac
40 : 23
Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
25 : 22
Žitorađa
Žitorađa
Srem
Sremska Mitrovica
32 : 14
Vojvodina 2
Novi Sad
ARIF Osice
Knjaževac
16 : 18
Aleksinac
Aleksinac

Vaterpolo

Taš 2000
Beograd
11 : 8
Senta
Senta
Palilula
Beograd
13 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
30 : 1
Vračar
Beograd

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
8 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Kalča
Niš
5 : 4
Nova Pazova
Nova Pazova
SK Ekonomist
Beograd
4 : 2
Zufo
Bujanovac
Olimp
Vrnjačka Banja
3 : 3
Raška
Raška
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
5 : 3
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
Leskovac
Leskovac
10 : 1
Radnički 2010
Niš
Futsal Trebinje
Beograd
5 : 0
Bjankoneri Futsal
Beograd
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Leteći Bajmočani
Bajmok
Niš 92
Niš
2 : 5
Pirgos
Pirot
Gvozdeni puk
Niš
6 : 2
Babušnica 2011
Babušnica