XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 807 utakmica za dan
Nedelja, 28 Oktobar 2018

Fudbal

Mladost
Lučani
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Mačva
Šabac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
GOŠK
Gabela
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Berane
Berane
0 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Bokelj
Kotor
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Dečić
Tuzi
Jezero
Plav
1 : 2
Otrant
Ulcinj
Kom
Podgorica
3 : 2
Arsenal
Tivat
Zabjelo
Podgorica
1 : 1
Adria
Podgorica
Crvena stijena
Podgorica
2 : 1
Polet Stars
Nikšić
Drezga
Piperi
0 : 1
Bratstvo
Cijevna
Polimlje
Murino
6 : 1
Napredak
Berane
Ibar
Rožaje
2 : 0
Gusinje
Gusinje
Petnjica
Petnjica
3 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 4
Sloga (R)
Radovići
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 2
Sloga (PŽ)
Požega
Drina
Ljubovija
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Pukovac
Pukovac
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Budućnost
Popovac
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Radan
Lebane
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Kolubara
Lazarevac
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Grafičar
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 0
IMT
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
Krajina
Krajišnik
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Hajduk (B)
Beška
1 : 2
Hajduk (D)
Divoš
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Tatra
Kisač
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Budućnost
Mladenovo
0 : 2
Radnički 1912
Sombor
Tisa
Adorjan
0 : 1
Bajša
Bajša
BSK
Bački Brestovac
4 : 2
Tavankut
Tavankut
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
Crvenka
Crvenka
Real
Podunavci
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Polet
Ratina
2 : 1
Apolon 2018
Kovači
Vodojaža
Grošnica
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Napredak
Markovac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Zvižd
Kučevo
0 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Udarnik
Lozovik
0 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Partizan 1945
Darosava
2 : 1
Morava
Velika Plana
Borac 1932
Ralja
0 : 0
Karađorđe
Topola
RSK
Rabrovo
1 : 0
Rudar
Stamnica
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
OFK Osečina
Osečina
0 : 4
Radjevac
Krupanj
Brezovica
Brezovica
1 : 0
OFK Divci
Divci
Sloboda
Čačak
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Prijevor
Prijevor
Orlovac
Mrčajevci
0 : 5
LFK Mladost
Lučani
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 3
Pčinja
Trgovište
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
OFK Niš
Niš
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 3
Morava
Vladičin Han
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Sloga
Leskovac
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Sloga
Despotovac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Bošnjane
Bošnjane
1 : 4
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jastrebac (B)
Blace
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Rembas
Resavica
Juhor
Obrež
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Levač
Rekovac
Napredak (D)
Drenovac
4 : 2
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Orljane
Orljane
5 : 1
OFK Slatina
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 4
Moravica
Subotinac
Timočanin
Knjaževac
5 : 1
Malošište
Malošište
Komgrap
Beograd
1 : 0
Sopot
Sopot
BSK Baćevac
Baćevac
4 : 0
Hajduk
Beograd
Sremčica
Sremčica
3 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Budućnost
Zvečka
1 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 2
2. Oktobar
Kumane
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Aleksandrovo
0 : 1
Delija
Mokrin
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Rusanda
Melenci
Naftagas
Elemir
3 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Kulpin
Kulpin
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Kula
Kula
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Lipar
Lipar
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Budućnost (P)
Parage
0 : 1
Borac 46
Obrovac
Železničar
Inđija
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Sloven
Ruma
Polet (NK)
Novi Karlovci
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
4 : 2
Napredak
Popinci
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 1
Borac (K)
Klenak
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Borac
Pajsijević
Banja
Banja
3 : 0
Trnava
Donja Trnava
Omladinac
Donja Rača
1 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Junkovac
Junkovac
5 : 4
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac (N)
Natalinci
0 : 2
Sloga Bat 1924
Batočina
Mladost MG
Saranovo
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Index
Novi Sad
0 : 0
Slavija
Novi Sad
TSK
Temerin
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Bačka
Đurđevo
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Miletić
Mošorin
2 : 5
Fruškogorski partizan
Bukovac
Jadran
Feketić
2 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Preporod
Novi Žednik
0 : 2
Iskra
Kucura
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Napredak
Nadalj
Đurđin
Đurđin
4 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Sloga
Ostojićevo
Hajduk
Čepure
0 : 0
Javor
Sladaja
Kolare
Kolare
6 : 2
Napredak
Zlatovo
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
Juhor
Glavinci
2 : 1
Resavac
Subotica
Partizan
Glogovac
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Bratstvo
Međureč
Srem
Jakovo
2 : 2
Rakovica
Rakovica
Šumadinac
Bečmen
8 : 1
Crvenka
Borča
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 0
Institut
Zemun Polje
Atakante
Beograd
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
PKB Kovilovo
Kovilovo
6 : 0
Zmaj
Zemun
Dunav
Veliko Selo
4 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 0
Borac (P)
Progar
Strelac
Mislođin
0 : 7
Zvezda
Konatice
Mladost (C)
Cvetovac
5 : 0
Budućnost
Dudovica
Radnički
Rudovci
1 : 0
Borac
Arnajevo
Mladost (B)
Baroševac
1 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Lisović
Lisović
3 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Kosmaj
Ralja
4 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
Kosmajac
Koraćica
Vrčin
Vrčin
3 : 1
Boleč
Boleč
Šumadija
Jagnjilo
3 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Dunavac
Grocka
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Omladinac
Zablaće
Ozrem
Ozrem
2 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 4
Slatina
Slatina
Rakova
Rakova
1 : 4
Ovčar
Markovica
Spartak
Trnava
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Mladost
Preljina
0 : 2
Rudar
Bresnica
Radnik
Ušće
3 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Proleter
Pečenog
3 : 0
Mataruge
Mataruge
Stubal
Stubal
2 : 0
Rudar
Baljevac
Ribnica
Jovac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Lasta
Vitkovac
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
13. April
Lomnica
2 : 0
Blagotin
Poljna
Šanac
Šanac
5 : 0
Kupci
Kupci
Sloga (M)
Majdevo
3 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 5
Vinogradar
Zleginje
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Mladi Borac
Dublje
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Sloga (BO)
Bogosavac
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Duško
Klenje
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 1
Dolina
Padina
Polet
Izbište
1 : 4
Vulturul
Grebenac
Spartak 1911
Debeljača
1 : 1
Strela
Ivanovo
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Radnički (B)
Baranda
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 3
Budućnost
Vezičevo
Pomoravlje
Vlaški Do
7 : 0
Makce
Makce
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Železničar
Požarevac
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Obilić
Živica
Sloga
Korman
1 : 4
Moravac
Zaplanjska Toponica
Padina
Padina
3 : 1
Elid
Donji Dušnik
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1924
Kočane
5 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Moravac
Čečina
3 : 2
Naisus 1977
Rožina
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Pobeda
Golobok
2 : 1
SASK
Saraorci
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 1
Cerovac
Cerovac
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 1
Sloboda
Lipe
Proleter 1947
Vranovo
2 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Podunavac
Udovice
3 : 0
Mladi radnik
Radinac
Branik
Štubik
4 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Sloga
Kobišnica
6 : 0
Ključ
Podvrška
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 3
Krivelj
Krivelj
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Kosovac
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
1 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
NS Tatko
Stara Bozurna
3 : 5
Akademija 10
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Dundjerski
Voljčinac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
1 : 0
Polet
Samarinovac
Jug Bogdan
Đakus
4 : 0
Dobrič
Pejkovac
Borac
Držanovac
0 : 0
Trbunje
Trbunje
Omladinac
Podina
2 : 2
Kaćuša
Kuršumlija
ZSK
Valjevo
4 : 1
Sovljak
Sovljak
Iskra
Donja Bukovica
4 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Trlić
Trlić
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Mladost
Dračić
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Ribnikar
Pecka
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 6
Sloga (D)
Desimirovac
Korićani
Korićani
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Borac (D)
Drenovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Sloboda
Grbice
4 : 3
Šumadija 1934
Drača
Slavija
Kragujevac
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Budućnost
Resnik
3 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Čajetina
Čajetina
2 : 0
Savinac
Visibaba
Lauš
Lopaš
1 : 1
Lazarica
Prilipac
Prvi partizan
Užice
1 : 5
Ariljska rampa
Požega
Ježevica
Ježevica
2 : 5
Polet
Rasna
Sečica
Seča reka
1 : 3
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo
Kalenić
2 : 4
Perućac
Perućac
Umac
Miroševce
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Bobište
Bobište
1 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Čekmin
Čekmin
5 : 0
OFK Morava
Leskovac
Progres
Ladovica
0 : 1
Polet
Stajkovce
OFK Brza
Brza
0 : 0
Vučje
Vučje
Mladost 1959
Vinarce
4 : 1
Šumadija
Razgojna
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 4
Železničar
Brestovac
Mladi borac
Živkovo
2 : 0
Sloga
Lipovica
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 3
Midžor (K)
Kalna
Sloga (M)
Minićevo
28.10.2018
14:00
Slobodno kolo 2
Malinik
Podgorac
7 : 0
Ozren
Sokobanja
Omladinac
Grezna
6 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
1 : 5
OFK 019
Zaječar
Radnički 1946
Lubnica
1 : 0
Graničar
Veliki Izvor
slobodno kolo
28.10.2018
14:00
Osnić
Osnić
Trebič
Sokobanja
6 : 0
Kosovo
Zvezdan
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 4
Senjak
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
9 : 2
Zadrugar
Krupac
Dragoš
Pirot
3 : 1
Padež
Petrovac
Spartak
Pirot
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Mladost (L)
Lalinac
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Vrtište
Vrtište
3 : 0
Palilulac
Niš
Čegar 2013
Kamenica
0 : 2
Crvena zastava
Hum
Morava
Krušce
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Rudar
Jelašnica
3 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost
Prva Kutina
1 : 4
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 4
Ternoci
Trnovac
Pavlovac
Pavlovac
4 : 1
Mladost
Suvojnica
Lugina
Aliđerce
7 : 0
Levosoje
Levosoje
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
2 : 7
Čelik
Belo polje
Trešnjevka
Lopardince
0 : 7
Vihor
Žbevac
Rudar
Kosovska Kamenica
0 : 2
Oskar
Pasjane
Kusce
Gornje Kusce
0 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Joševa
Joševa
0 : 3
Čučuge
Čučuge
Šarbane
Šarbane
1 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Polet (T)
Takovo
0 : 0
Vrelo
Vrelo
OFK Paljuvi
Paljuvi
7 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Mladost
Vračević
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Posavina
Stubline
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Sloga
Ratari
0 : 5
Krtinska
Krtinska
Dinamo
Budisava
0 : 9
OFK Futog
Futog
Bačka
Begeč
3 : 1
Veternik
Veternik
Čenej
Čenej
3 : 3
Železničar
Novi Sad
Hajduk
Gardinovci
0 : 2
Vinogradar
Ledinci
Moskva
Budisava
2 : 3
Titel
Titel
Janošik
Janošik
3 : 3
Sloga (M)
Margita
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 4
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Ratar
Kruščica
4 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Vinogradar
Gudurica
0 : 2
Dobrica
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Ušće
Grad Stalać
2 : 3
Garevina
Garevina
Mladost
Toljevac
0 : 2
Gradina
Pejovac
Omladinac
Pojate
4 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Polet 57
Milutovac
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Rubin
Donji Stupanj
5 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Borac
Gornji Katun
2 : 3
Trudbenik
Stalać
Morava
Kočino Selo
0 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Mladost (T)
Tečić
7 : 1
Ursule
Ursule
Vinogradar
Crkvenac
3 : 1
Sloga
Voljavče
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Morava
Ribare
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Blagotin
Belušić
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Omladinski
Paraćin
Budućnost
Miliva
2 : 3
Borac 1805
Ivankovac
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Radnički
Tekija
2 : 1
Istok 63
Plana
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 4
Polet
Popučke
Stari drugari
Kadina Luka
8 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Popadić
Popadić
4 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Mladost (L)
Latković
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Borac
Rajković
2 : 4
Komanice
Komanice
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Rakac Stave
Stave
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
13. Maj
Zemun
4 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
011
Beograd
5 : 1
Mladi Proleter
Beograd
Dedinje
Beograd
4 : 2
Busije
Zemun
Umka
Umka
2 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Penjarol
Beograd
0 : 1
Sparta Železnik
Železnik
Pinosava
Pinosava
4 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Poštar
Beograd
0 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 2
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Zuce
Zuce
3 : 1
Minel
Ripanj
BSK
Bešenovo
2 : 0
Mladost
Buđanovci
Napredak
Žarkovac
3 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Hajduk
Višnjićevo
1 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Krušedol
Krušedol
1 : 0
Sloga (V)
Voganj
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 0
Graničar
Obrež
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Šumar
Ogar
4 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Rudar 2012
Babe
0 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Popović
Popovići
2 : 0
Stojnik
Stojnik
Mladost (G)
Guberevac
2 : 8
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Vis
Parcani
2 : 1
Djurinci
Đurinci
Sibnica
Sibnica
0 : 9
Vojvoda
Dučina
OFK Slatina
Slatina
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
Partizan
Vrba
1 : 6
Mineral 2015
Rudno
Tavnik
Tavnik
8 : 0
Progorelica
Progorelica
Lazac
Lazac
2 : 2
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Borac (A)
Adrani
3 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 3
Mlada krila
Metikoši
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Sloga (M)
Milatovac
7 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Mladi radnik
Dragušica
2 : 0
BSK
Borač
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Beljina
Beljina
1 : 4
Barajevo
Barajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
3 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Mladost
Brezjak
Borac
Kozjak
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
5 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Rudar
Brasina
3 : 2
Antimon
Zajača
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Sloga
Straža
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Jasenica
Božurnja
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Sloga
Zagorica
Brezovac
Brezovac
2 : 0
Mladost (J)
Jelenac
Vrbica
Aranđelovac
8 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 1
Kralj Petar I
Topola
Borac
Kloka
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
4 : 1
Ranilović
Ranilović
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Radnički
Pertate
Real
Donja Jajina
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
BSK
Belanovce
5 : 2
Gradac
Konopnica
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Premijer
Badovinci
0 : 3
Drina
Badovinci
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 3
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Gorki
Glušci
4 : 1
Cer
Petkovica
Mladost
Pocerski Pričinović
3 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Šipurske livade
Šabac
6 : 0
Rankovac
Nakučani
Provo 2015
Provo
2 : 2
Dobrava
Vukošić
Sava
Mrđenovac
4 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Sloga (MA)
Matijevac
1 : 2
Sloga (KR)
Krnić
Jadran
Sanad
1 : 0
Graničar
Đala
Čoka
Čoka
0 : 2
AFK
Ada
Tromedja
Majdan
0 : 5
Šampion
Orom
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 7
Hajduk
Podlokanj
Bačka
Mol
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 5
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tisa
Padej
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Slavija
Bođani
1 : 3
Bačka (D)
Despotovo
Mladost
Mali Bač
5 : 0
Borac
Vizić
Neštin
Neštin
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
Krivanj
Selenča
4 : 1
Sloga
Plavna
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 0
Budućnost
Gložan
Desine
Desine
3 : 0
Dizel
Bare
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Sloga (M)
Mustapić
4 : 1
Napredak (P)
Poljana
Polet (B)
Bikinje
3 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Stig 1955
Beranje
2 : 3
Sirakovo
Sirakovo
Vihor
Маljurevac
5 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
Rade Milošević
Dubočka
2 : 4
Zadrugar (T)
Tabanovac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
BSK
Bošnjak
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 2
Radnički (K)
Knežica
Integral
Batuša
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Omladinac (B)
Busur
2 : 0
Manastirica
Manastirica
Napredak (S)
Simićevo
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
6 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Pobeda
Pobeda
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
Sloga
Lukavica
0 : 1
Petka
Petka
Vreoci
Vreoci
1 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mladi Borac
Županjac
3 : 1
Bistrica
Bistrica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
28.10.2018
13:30
BSK
Brajkovac
Pontes
Kostol
0 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Rtkovo
Rtkovo
1 : 2
Egeta
Brza Palanka
Kladušnica
Kladušnica
2 : 1
Omladinac
Vajuga
Napredak
Korbovo
4 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Markovac
Markovac
3 : 1
Sloga
Granice
OFK Student
Mladenovac
5 : 1
Omladinac
Rajkovac
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
4 : 2
Borac
Amerić
Napredak
Međulužje
3 : 3
Šepšin
Šepšin
Pobeda
Samoš
2 : 3
Polet
Idvor
Omladinac 1927
Opovo
0 : 2
Glogonj
Glogonj
Mršinci
Mršinci
6 : 2
Čačak 94
Čačak
Malba
Žaočani
2 : 3
Budućnost
Stančići
Prijatelji
Čačak
1 : 4
Kej
Čačak
BIP
Čačak
1 : 1
Morava (K)
Katrga
7. Juli
Vodanj
0 : 3
Petrijevac
Petrijevo
Omladinac
Seone
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Budućnost
Mala Krsna
6 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 1
Skobalj
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
6 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Željuša
Željuša
4 : 0
Pobeda
Držina
Kordun
Kljajićevo
6 : 0
Mladost
Kruščić
OFK Šikara
Sombor
0 : 2
Hajduk
Stapar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Dunav
Bački Monoštor
0 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Partizan
Kupusina
Jedinstvo
Bobovište
0 : 6
Polet (V)
Vitoševac
Gredetin
Gredetin
1 : 4
Borac
Trnjane
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Palić
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Solid
Subotica
Lokomotiva
Subotica
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 1
Bikovo
Bikovo
AF Đokić
Velika Plana
1 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Mladost (NS)
Novo Selo
2 : 2
Jasenica
Kruševo
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 5
Radnik
Smederevska Palanka
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 1
Glavaš
Glibovac
Konjuh
Konjuh
1 : 2
Borac
Bivolje
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Žabare
Žabare
5 : 2
Naupare
Naupare
Mudrakovac
Mudrakovac
7 : 1
Čarapan
Kruševac
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Bukovica
Bukovica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 1
Rasina
Vitanovac
Sloga
Jovanovac
1 : 3
Arbanasce
Arbanasce
Koprijan
Gradište
1 : 2
Baličevac
Baličevac
Lepaja 2018
Lepaja
1 : 4
Jugovići
Jug Bogdanovac
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Mladost
Resnik
Palilulac
Šarbanovac
3 : 0
Sokograd
Sokobanja
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Ćava
Grošnica
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Zastava
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Divostin
Kragujevac
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 7
Duškovci
Duškovci
Blagaja
Rupeljevo
4 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Avijatičar
Vranjani
4 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Plavi Tok
Dražinovići
6 : 2
Glumač
Glumač
Bakionica
Bakionica
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Delijski Vis
Niš
8 : 0
Rujnik
Rujnik
Jasenovik 2018
Jasenovik
1 : 4
Sloga 1948
Malča
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Durlan Siti
Niš
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 0
Spartak
Sićevo
Urovica
Urovica
1 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Slatina
Slatina
7 : 0
Mladost
Karbulovo
Vrelo
Šarkamen
0 : 3
Polet
Jabukovac
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 0
10. februar
Šajinovac
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Knežica
Knežica
Podunavac
Ritopek
1 : 7
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Mladost
Umčari
0 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 1
Mrovska
Mrovska
Hajduk
Debrc
0 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Torpedo
Lojanice
1 : 4
Polet
Jalovik
Petrovac 74
Kujavica
28.10.2018
14:00
Sloga Trgošped
Mehovine
Verko
Suvo Selo
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
BSK Buljane
Buljane
3 : 0
Radnik
Davidovac
Budućnost
Lebina
1 : 4
ISK Izvor
Izvor
Razvitak
Mirilovac
2 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Šumadija
Trešnjevica
3 : 2
Popovac
Popovac
Miločajac
Miločaj
1 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Magnohrom
Kraljevo
0 : 4
Stara Čaršija
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
2 : 3
Sloga Obrva
Obrva
Mladost 1925
Oplanići
2 : 0
Morava
Mrsać
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
2 : 0
Napredak
Bogojevce
Badince
Badince
3 : 0
Veternica
Leskovac
Jašunja
Jašunja
1 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
OFK Jelen
Jelenča
7 : 0
Mladost Slatina
Slatina
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
Cerić
Miokus
0 : 1
Galeb
Cerovac
OFK Varna
Varna
2 : 1
Bojić
Bojić
Korman
Korman (Šabac)
2 : 2
Mladost Svileuva
Svileuva
Borac BTG
Batalage
3 : 0
Žabar
Žabar
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 1
Volujac
Volujac
OFK Radnički
Dren
9 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
Šumadinac
Kruševica
2 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Omladinac
Bunar
2 : 3
Crni Vrh
Deonica
Belica
Belica
1 : 2
Napredak
Staro Lanište
GFK Tabane
Jagodina
2 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Ljubičevo
Ljubičevo
4 : 0
BSK 1931
Brežane
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 2
Morava 1932
Prugovo
Moravac 1933
Dragovac
1 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Sopot
Požarevac
2 : 1
Batovac
Batovac
Mlava (B)
Bratinac
0 : 0
Beli Orao
Bradarac
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Metalac
Požarevac
Sloga (D)
Drmno
3 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Budućnost 1995
Slatina
2 : 1
Murgaš
Murgaš
Dokmir
Dokmir
3 : 1
Kolubara
Liso Polje
Vukona
Vukona
1 : 2
Brgule
Brgule
Sloga
Vrhovine
2 : 6
Omladinac
Kalinovac
OFK Takovo
Takovo
2 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Dinamo 1923
Bački Breg
8 : 1
Panonija
Lalić
Dinamo (S)
Sonta
1 : 2
Graničar (R)
Riđica
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
2 : 2
Stanišić 1920
Stanišić
slobodan tim 1
Trnavac
28.10.2018
11:00
Šljivar
Šljivar
Lovac
Mali Izvor
3 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Jedinstvo
Oplanić
7 : 2
Čestin
Čestin
Bečevica
Bečevica
1 : 1
Mladost
Pretoke
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
2 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Dupljaj
Dupljaj
28.10.2018
14:00
Zadrugar
Lopatanj
OFK Povlen
Brezovice
0 : 3
Kotešica
Kotešica
Beloševac
Beloševac
1 : 2
Dračić 2018
Dračić
Bujačić
Valjevo
1 : 6
Mali korak
Oglađenovac
Sloga Gorić
Valjevo
1 : 2
OFK Senjak
Valjevo
Mladost
Prhovo
1 : 2
Kameni
Ašanja
Lovac
Karlovčić
2 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Hajduk
Šimanovci
3 : 0
Sloven
Sibač
Sremac
Deč
2 : 2
OFK Brestač
Brestač
Pobeda
Parta
0 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Omladinac
Zagajica
3 : 3
Vitorul
Straža
Hajduk
Šušara
2 : 0
OFK Banat
Vršac
Mladi Radnik
Grabovica
3 : 0
Resavac
Veliki Popović
Rudar
Plazane
2 : 0
Sinđelić
Vojnik
Napredak
Vašica
3 : 1
OFK Bingula
Bingula
Graničar
Jamena
2 : 2
Sinđelić
Gibarac
Sremac
Berkasovo
5 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
11 : 0
Borac
Ilinci
Jedinstvo (M)
Morović
5 : 1
Omladinac
Batrovci
Jednota
Šid
0 : 3
Erdevik 2017
Erdevik
Graničar
Kuzmin
0 : 2
Trgovački
Sremska Mitrovica
Srem (SR)
Sremska Rača
2 : 0
Planinac
Ležimir
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 2
Sloboda
Šašinci
Poletarac
Laćarak
2 : 3
Sloga
Zasavica I
Borac (R)
Radenković
6 : 4
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Krčedin
0 : 2
Sloga (M)
Maradik
Dunav
Novi Slankamen
2 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
Car Uroš
Jazak
2 : 3
ČSK 1939
Čortanovci
Radnički
Irig
5 : 1
Borac
Jarkovci
Borac
Stejanovci
6 : 0
Polet
Nikinci
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 4
Vojvodina
Neradin
Graničar
Grabovci
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Sremac
Dobrinci
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Polet (Š)
Šavrane
28.10.2018
11:00
Štitari
Štitari
Kruševica
Kruševica
28.10.2018
13:30
Dvorane
Dvorane
Vratare
Vratare
28.10.2018
13:30
Padež
Padež
Polet (K)
Kobilje
28.10.2018
13:30
Grkljane
Grkljane
Maskar
Maskar
0 : 2
Krćevac 04
Krćevac
Budućnost (B)
Blaznava
7 : 0
Budućnost MI
Donja Trnava
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Jelav
Jelav
0 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Hajduk
Ribarica
5 : 1
Sloga
Korenita
Mladost (G)
Gradilište
3 : 1
Granit
Radalj
Dunavac
Kisiljevo
2 : 0
Pek
Kusiće
Kumane
Kumane
3 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Baštovan 2015
Carevac
4 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Ram
Ram
1 : 0
Sloga
Topolovnik
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
BSK 1924
Boževac
2 : 2
Napredak 1927
Toponica
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 3
Stig (C)
Crljenac
Kremenac
Rogojevac
5 : 2
Hajduk
Jovanovac
Bukorovac
Kragujevac
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Misača
Misača
2 : 2
Gorski Car
Garaši
Električar
Šuvajić
1 : 4
Barič
Barič
OFK Vinci
Vinci
2 : 6
Borac 2016
Donja Kruševica
Mrčkovac
Mrčkovac
3 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Jezero
Amajić
1 : 1
Selanac
Selanac
Crnča
Crnča
0 : 3
Čobanče
Čitluk
OFK Marenovo
Marenovo
0 : 5
Gradac
Pločnik
Lipar
Donji Račnik
0 : 3
Bresje
Bresje
OFK Dragoševac
Dragoševac
7 : 3
Jagodina
Jagodina
Burnley
Burnley
0 : 4
Chelsea
London
Crystal Palace
London
2 : 2
Arsenal
London
Manchester United
Manchester
2 : 1
Everton
Liverpool
Barcelona
Barcelona
5 : 1
Real Madrid
Madrid
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Villarreal
Villarreal
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 0
Real Betis
Sevilla
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Huesca
Huesca
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Werder
Bremen
2 : 6
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Nürnberg
Nürnberg
1 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Cagliari
Cagliari
2 : 1
Chievo
Verona
Genoa
Genova
2 : 2
Udinese
Udine
Milan
Milano
3 : 2
Sampdoria
Genova
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 2
Bologna
Bologna
SPAL
Ferrara
0 : 3
Frosinone
Frosinone
Napoli
Napoli
1 : 1
Roma
Roma
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Nice
Nice
Rennes
Rennes
0 : 2
Reims
Reims
Olympique Marseille
Marseille
0 : 2
PSG
Paris
Radnički 2012
Niš
3 : 1
Mačva
Šabac
TSC
Kanjiža
16 : 0
Kolubara
Lazarevac
Polet
Sivac
0 : 3
Rad
Beograd
Dinamo (P)
Pančevo
0 : 2
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Inđija
Inđija
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Trajal
Kruševac
Rad
Beograd
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Mačva
Šabac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Sloboda (U)
Užice
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 2
Loznica
Loznica
Javor Matis
Ivanjica
2 : 0
Karađorđe
Topola
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 3
Borac
Čačak
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Sloga (P)
Požega
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Brodarac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Sloboda
Užice
Apolon 4
Kragujevac
2 : 4
Crvena Zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Mačva
Šabac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 2
Loznica
Loznica
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Borac
Čačak
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 3
Sloga (P)
Požega
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Spartak
Subotica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Jagodina Tabane
Jagodina
6 : 1
Car Konstantin
Niš
Vojvodina
Novi Sad
0 : 5
Slavija
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
1 : 4
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički 1905
Bajmok
6 : 1
Tavankut
Tavankut
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 5
Zemun MK
Zemun
Sinđelić MK
Beograd
1 : 10
Voždovac MK
Beograd
Rad MK
Beograd
2 : 0
Brodarac MK
Beograd
Borac (S)
Sakule
0 : 14
Radnički (Z)
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
5 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Inđija
Inđija
Petrika
Novi Sad
2 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Mladi radnik 1940
Radinac
11 : 1
Borac 1932
Ralja
Čantavir
Čantavir
1 : 8
Spartak
Subotica
Napredak (P)
Poljana
1 : 0
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Spartak '06
Subotica
5 : 1
TSC
Bačka Topola
Olimpik
Beograd
5 : 0
IMT
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
Zemun B
Zemun
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Vlada Dimitrijević
Raška
Pčelinjo 2
Loznica
4 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Plavi 2000
Beograd
3 : 4
Borac
Ostružnica

Košarka

Cedevita
Zagreb
63 : 58
Budućnost VOLI
Podgorica
Mornar
Bar
80 : 84
Mega Bemax
Beograd
Borac
Čačak
102 : 83
Vršac
Vršac
Beovuk 72
Beograd
92 : 91
Dunav
Stari Banovci
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
88 : 75
Tamiš
Pančevo
BASK
Beograd
54 : 70
Mladost 2
Beograd
Futog Tupanjac MD
Futog
71 : 84
Sveti Đorđe
Žitište
Morava
Vladičin Han
67 : 63
Radnik
Surdulica
Sokobanja
Sokobanja
61 : 84
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Actavis Academy
Leskovac
98 : 72
Jastrebac
Aleksinac
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Bor RTB
Bor
OKK Junior
Niš
77 : 89
Niš
Niš
Student
Bajina Bašta
87 : 86
Čačak 94
Čačak
Barajevo
Barajevo
78 : 71
Eko Sport
Beograd
Veba Basket
Beograd
73 : 86
Umka Džez
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
76 : 87
LA Basket
Beograd
Vizura
Beograd
80 : 73
AS Basket
Beograd
BASK
Beograd
54 : 70
Mladost 2
Beograd
Veba Basket
Beograd
73 : 86
Umka Džez
Beograd
Vizura
Beograd
80 : 73
AS Basket
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
99 : 95
Partizan 1953
Beograd
Delfin
Bačka Palanka
60 : 36
Ruma 92
Ruma
Topolčanka
Bačka Topola
96 : 43
Jedinstvo
Novi Bečej
Mileševka
Prijepolje
91 : 64
Železničar
Lajkovac
Gimnazijalac
Pirot
62 : 37
Rtanj
Boljevac
Sloga
Kraljevo
69 : 105
Mega Bemax
Beograd
Borac
Čačak
76 : 57
Crvena Zvezda M:TS
Beograd
Beko
Beograd
68 : 74
Mladost (Č)
Čačak
Dinamik Vip Pay
Beograd
82 : 73
Mladost Veternik
Novi Sad
Actavis Academy
Leskovac
56 : 80
Konstantin
Niš

Odbojka

Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Užice
Užice
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Bavanište
Bavanište
2 : 3
Mladost
Nova Pazova
Banat
Vršac
2 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Borac (Par)
Paraćin
Lotus
Čačak
0 : 3
Partizan
Lipljan
Putevi
Ivanjica
3 : 0
Antena
Kruševac
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Gračac
Gračac
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Desetka
Niš
2 : 3
Vranje
Vranje
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Radan
Lebane
Srem Eaton 2
Sremska Mitrovica
3 : 1
Dunav Voley 2
Novi Sad
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
TENT
Obrenovac
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vizura
Ruma
1 : 3
Železničar
Lajkovac
Spartak (Su)
Subotica
3 : 1
Klek-MD Zrenjanin
Klek
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Roda
Beograd
Student
Niš
2 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Desetka
Niš
2 : 3
Panda
Vranje
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
Odbojka 013
Pančevo
Sloga 031
Požega
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Leposavić
Leposavić
1 : 3
Tutin
Tutin
Karadjordje
Topola
2 : 3
Mladi Radnik
Požarevac
Ribnica
Mionica
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Partizan 2
Beograd
2 : 3
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Tehničar (Sd)
Smederevo
AS
Beograd
1 : 3
Crnjanski
Beograd
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
3 : 2
KI 0230
Kikinda
Krajišnik
Krajišnik
1 : 3
Vršac
Vršac
Apatin
Apatin
3 : 0
Goks IN
Bački Gračac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Libero
Bačko Gradište
CVS
Sombor
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Maks
Šid
2 : 3
Jadran
Golubinci
Dunav
Stari Banovci
3 : 2
Srem 2
Sremska Mitrovica
Bečej
Bečej
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 0
Grbić
Bački Jarak
Dunav 17
Golubac
0 : 3
Carina
Smederevo
Tvrđava
Smederevo
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Plana
Velika Plana
2 : 3
Rudar
Kostolac
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Timok
Zaječar
Viner
Bor
3 : 2
Bor 2
Bor
Knjaževac 2
Knjaževac
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
BSK
Bujanovac
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Topličanin 2002
Prokuplje
ŽOK Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Partizan
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Sterija
Novi Beograd
AS Batajnica
Batajnica
0 : 3
Blok Aut
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Kralj
Beograd
Avala
Beograd
1 : 3
Dunav
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
0 : 3
Volleyland 2
Rakovica
SPAS
Beograd
1 : 3
21. maj
Beograd
Beograd 2
Beograd
3 : 2
Vizurine Ajkulice
Beograd

Rukomet

Jabuka
Jabuka
28 : 24
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Inđija
Inđija
31 : 20
Apatin
Apatin
Prva Petoletka
Trstenik
39 : 25
Trepča
Kosovska Mitrovica
Metalac
Kraljevo
31 : 36
Mladost
Čačak
Šamot 65 2
Aranđelovac
30 : 31
Župa
Aleksandrovac
ORK Bor
Bor
34 : 25
Jastrebac
Blace
Paraćin
Paraćin
25 : 36
Pirot
Pirot
Aleksinac
Aleksinac
34 : 21
Heba
Bujanovac
Rtanj
Boljevac
26 : 27
Jagodina
Jagodina
Senta
Senta
32 : 32
Metalac
Futog
Dalmatinac
Riđica
35 : 31
Budućnost
Alibunar
Pančevo
Pančevo
32 : 24
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Jedinstvo 1974
Krnjevo
27 : 24
Udarnik 2
Lozovik
Ub
Ub
26 : 32
Crvena zvezda 2
Beograd
Gučevo
Banja Koviljača
25 : 33
Barič
Barič
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
34 : 26
Rembas
Resavica
Majdanpek
Majdanpek
29 : 30
Hajduk Veljko 2
Negotin
Sloga KV 2
Kraljevo
31 : 27
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Krusevac
Krusevac
31 : 27
Beli andjeo
Prijepolje
Radnicki 1964 2
Kragujevac
32 : 38
Užice
Užice
Arilje
Arilje
30 : 19
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Železničar 1949 - 2
Niš
26 : 26
Dubočica 54 2
Leskovac
Progres
Svrljig
12 : 21
Radan
Lebane
Vranje 1957 - 2
Vranje
31 : 33
Mladost Vranje
Vranje
Graničar
Gakovo
33 : 36
Sombor
Sombor
Obilić
Novi Kneževac
24 : 31
Rusin
Ruski Krstur
Kljajićevo
Kljajićevo
29 : 18
Sivac 69/2
Sivac
Omladinac
Deliblato
28 : 26
Jedinstvo
Bočar
Vladimirovac
Vladimirovac
25 : 33
Zrenjanin
Zrenjanin
Dolovo 2
Dolovo
27 : 31
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Titel
Titel
29 : 23
Ruma
Ruma
Beočin 1959
Beočin
13 : 39
Srbobran
Srbobran
Hajduk
Čurug
37 : 29
Srem SM
Sremska Mitrovica
Mladost
Nova Pazova
23 : 30
Bekament BB
Aranđelovac
Železničar
Inđija
31 : 29
ORK Beograd
Beograd
Radnički 1964
Kragujevac
30 : 34
Pančevo
Pančevo
Topličanin
Prokuplje
36 : 35
Požarevac
Požarevac
Temerin
Temerin
20 : 19
Laki
Crvenka
Ravangrad
Sombor
11 : 28
Halas Jožef
Ada
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
42 : 8
Radnički 1964 2
Kragujevac
Beograd
Beograd
33 : 18
Loznica grad
Loznica
Metalac 2015
Valjevo
37 : 18
Rudar
Kostolac
Vlasotince
Vlasotince
14 : 26
Đerdap
Kladovo
Bor - RTB 2
Bor
23 : 17
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica
Leskovac
22 : 35
Rtanj
Boljevac
Žitorađa
Žitorađa
27 : 25
Radan
Lebane
Obilić
Novi Kneževac
21 : 19
Senta
Senta
Miletić
Mošorin
17 : 38
Jabuka
Jabuka
Deronje
Deronje
39 : 8
Sonta
Sonta
Morava
Vladičin Han
39 : 14
Aleksinac
Aleksinac

Futsal

Vinter sport
Niš
5 : 0
Smederevo
Smederevo
FON
Beograd
4 : 2
Kalča
Niš
SK Ekonomist
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Ekonomac 2
Kragujevac
7 : 1
Požarevac
Požarevac
Borac
Čačak
7 : 5
Kosjerić
Kosjerić
Partenon
Smederevska Palanka
5 : 0
Olimp
Vrnjačka Banja
BSK
Bujanovac
2 : 2
Akademac
Niš
Put-inženjering
Niš
3 : 3
Aleksinac 2015
Aleksinac
Konjarnik
Beograd
5 : 1
Futsal Trebinje
Beograd
Intelektualac
Beograd
7 : 4
Bjankoneri Futsal
Beograd
Mićko trend
Novi Sad
7 : 2
Tango
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
5 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas
Dinamo
Pančevo
7 : 2
Kraljevićevo
Kačarevo
Babušnica 2011
Babušnica
2 : 5
Ozren
Sokobanja

Ragbi 13

Radnički (N)
Niš
2 : 92
Crvena Zvezda
Beograd

Hokej

ECE Celje
Celje
11 : 2
Vojvodina
Novi sad
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Slavija Junior
Ljubljana

Ragbi 15

Partizan
Beograd
12 : 13
Rad
Beograd
BRK Crvena Zvezda
Beograd
76 : 7
Vojvodina
Novi Sad