XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 685 utakmica za dan
Nedelja, 16 Septembar 2018

Fudbal

Voždovac
Beograd
1 : 3
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Napredak
Kruševac
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Borac
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
2 : 0
Sloboda
Užice
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Trajal
Kruševac
GOŠK
Gabela
1 : 3
Mladost
Doboj-Kakanj
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Dečić
Tuzi
2 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Berane
Berane
Kom
Podgorica
0 : 0
Jezero
Plav
Otrant
Ulcinj
0 : 0
Bokelj
Kotor
Arsenal
Tivat
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Polet Stars
Nikšić
5 : 0
Adria
Podgorica
Karioke
Podgorica
0 : 4
Bratstvo
Cijevna
Zabjelo
Podgorica
3 : 1
Crvena stijena
Podgorica
Gorštak
Kolašin
1 : 0
Ribnica
Podgorica
Gusinje
Gusinje
1 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
Polimlje
Murino
1 : 2
Komovi
Andrijevica
Ibar
Rožaje
2 : 0
Petnjica
Petnjica
Cetinje
Cetinje
2 : 1
Hajduk
Bar
Železničar
Pančevo
0 : 0
Cement
Beočin
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 3
Tutin
Tutin
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Dunav
Prahovo
Budućnost
Popovac
0 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Rtanj
Boljevac
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Radan
Lebane
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 2
Lokomotiva
Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Mladost (O)
Omoljica
2 : 3
Krajina
Krajišnik
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Begej
Žitište
ŽAK
Kikinda
0 : 0
Sloga
Plandište
Podunavac
Belegiš
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk (D)
Divoš
2 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Bajša
Bajša
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Radnički 1912
Sombor
3 : 1
Bačka
Pačir
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Budućnost
Mladenovo
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
Tisa
Adorjan
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Apolon 2018
Kovači
Bane 1931
Raška
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Real
Podunavci
1 : 0
Polet
Ratina
OFK Napredak
Markovac
3 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Rudar
Stamnica
Homoljac
Žagubica
0 : 11
RSK
Rabrovo
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Borac 1932
Ralja
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
Železničar
Lajkovac
0 : 0
OFK Divci
Divci
Radjevac
Krupanj
4 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Borac
Lešnica
4 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
4 : 1
Spartak 1924
Ljig
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Ribnica
Mionica
Prijevor
Prijevor
0 : 2
Sevojno
Sevojno
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Sloga (S)
Sjenica
0 : 1
Budućnost
Arilje
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Morava
Vladičin Han
Jablanica
Medveđa
2 : 2
Sloga
Leskovac
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Sloga
Despotovac
Dragocvet
Dragocvet
0 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
Morava 1918
Ćuprija
0 : 1
Levač
Rekovac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Jastrebac (B)
Blace
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Juhor
Obrež
Bukovik
Razanj
0 : 0
Đerdap
Kladovo
OFK Slatina
Bor
5 : 0
Moravica
Subotinac
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Malošište
Malošište
Orljane
Orljane
4 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Hajduk
Beograd
2 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Komgrap
Beograd
3 : 0
Borac
Lazarevac
BSK Baćevac
Baćevac
0 : 3
Napredak
Medoševac
Sremčica
Sremčica
4 : 0
Budućnost
Zvečka
Banat
Čenta
4 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
2. Oktobar
Kumane
1 : 4
Rusanda
Melenci
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 4
Lehel
Mužlja
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
6 : 3
Omladinac FAM
Botoš
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Naftagas
Elemir
Borac
Aleksandrovo
1 : 6
Radnički 1911
Jaša Tomić
Kula
Kula
7 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Borac 46
Obrovac
Rusin
Ruski Krstur
6 : 0
Tvrđava
Bač
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Lipar
Lipar
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 1
Borac (M)
Martinci
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Sloven
Ruma
Graničar 1924
Adaševci
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 2
Napredak
Popinci
Železničar
Inđija
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
Vinča
Vinča (Topola)
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Trnava
Donja Trnava
0 : 2
Sloga Bat 1924
Batočina
Borac
Pajsijević
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Banja
Banja
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Mladi rudar 1954
Bukovik
BSK
Belosavci
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Index
Novi Sad
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
TSK
Temerin
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 1
ŽSK
Žabalj
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Jadran
Feketić
1 : 2
Napredak
Nadalj
Iskra
Kucura
1 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Senta
Senta
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Đurđin
Đurđin
0 : 0
Njegoš
Lovćenac
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Javor
Sladaja
Napredak
Zlatovo
2 : 2
OFK Batinac
Batinac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Resavac
Subotica
Hajduk
Čepure
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Kolare
Kolare
2 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 2
Partizan
Glogovac
Mladost (D)
Dublje
1 : 2
Juhor
Glavinci
Srem
Jakovo
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Zmaj
Zemun
Crvenka
Borča
4 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
Šumadinac
Bečmen
3 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 2
Dunav
Veliko Selo
Atakante
Beograd
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Strelac
Mislođin
1 : 1
Zabrežje
Zabrežje
Borac
Arnajevo
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 1
Šumadija
Šopić
Radnički
Rudovci
2 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Mladost (B)
Baroševac
2 : 3
Lisović
Lisović
Kosmaj
Ralja
1 : 0
Kosmajac
Koraćica
Kovačevac
Kovačevac
0 : 6
Boleč
Boleč
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
2 : 2
Pudarci
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
2 : 3
Vrčin
Vrčin
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 1
Slatina
Slatina
Omladinac
Zablaće
1 : 0
Ovčar
Markovica
Napredak
Svračkovci
2 : 2
Rudar
Bresnica
Ozrem
Ozrem
1 : 4
Mladost
Preljina
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 3
Spartak
Trnava
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 1
Rakova
Rakova
Radnik
Ušće
3 : 0
Rudar
Baljevac
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
0 : 3
Gruža
Vitanovac
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 2
Lasta
Vitkovac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Napredak
Gračac
Proleter
Pečenog
2 : 1
Omladinac
Novo Selo
Stubal
Stubal
5 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Ribnica
Jovac
2 : 2
Granit
Jošanička banja
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 1
13. April
Lomnica
Vinogradar
Zleginje
5 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
FUD
Brus
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Meševo
Meševo
4 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Blagotin
Poljna
Duško
Klenje
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
0 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Sloga (BO)
Bogosavac
2 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
7 : 0
Karađorđe
Mišar
Vulturul
Grebenac
0 : 5
Strela
Ivanovo
Dolina
Padina
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Polet
Izbište
4 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Borac (St)
Starčevo
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 3
Obilić
Živica
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Radnički 1924
Kočane
1 : 7
Morava (Ž)
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
4 : 1
Doljevac
Doljevac
Moravac
Čečina
2 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Naisus 1977
Rožina
2 : 0
Padina
Padina
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Moravac
Zaplanjska Toponica
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 2
Elid
Donji Dušnik
Sloboda
Lipe
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Cerovac
Cerovac
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
SASK
Saraorci
1 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga (M)
Miloševac
1 : 3
Polet
Trnovče
Pobeda
Golobok
3 : 0
Mladi radnik
Radinac
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 3
Podunavac
Udovice
Proleter 1947
Vranovo
1 : 0
Plana
Velika Plana
Ključ
Podvrška
2 : 2
BSK
Bukovče
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 2
Blizna
Blizna
Branik
Štubik
4 : 0
Krivelj
Krivelj
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
2 : 0
Jastreb
Blace
Jug Bogdan
Đakus
8 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Borac
Držanovac
0 : 3
NS Tatko
Stara Bozurna
Omladinac
Podina
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Kaćuša
Kuršumlija
1 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Dobrič
Pejkovac
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
Dundjerski
Voljčinac
1 : 5
Akademija 10
Prokuplje
ZSK
Valjevo
5 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Sovljak
Sovljak
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Trlić
Trlić
3 : 1
Ribnikar
Pecka
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Korićani
Korićani
0 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 4
Srbija
Ilićevo
Borac (D)
Drenovac
3 : 1
Budućnost
Resnik
Sloboda
Grbice
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Čajetina
Gostilje
6 : 2
Omladinac
Zdravčići
Ariljska rampa
Požega
0 : 1
Polet
Rasna
Lazarica
Prilipac
2 : 3
Jasen
Brodarevo
Savinac
Visibaba
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Lauš
Lopaš
2 : 4
Perućac
Perućac
Ježevica
Ježevica
1 : 1
Sečica
Seča reka
Polet
Stajkovce
3 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
OFK Morava
Leskovac
0 : 2
Vučje
Vučje
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 0
Šumadija
Razgojna
Umac
Miroševce
2 : 1
Železničar
Brestovac
Bobište
Bobište
4 : 1
Sloga
Lipovica
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Mladi borac
Živkovo
Progres
Ladovica
5 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
OFK Brza
Brza
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
slobodno kolo
16.09.2018
16:00
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Trebič
Sokobanja
1 : 2
Malinik
Podgorac
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Osnić
Osnić
16.09.2018
16:00
Slobodno kolo 2
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Ozren
Sokobanja
OFK 019
Zaječar
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Mladost
Poljska Ržana
0 : 5
Senjak
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Rajko Mitić
Bela Palanka
11 : 0
Spartak
Pirot
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Palilulac
Niš
1 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Vrtište
Vrtište
4 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 2013
Kamenica
2 : 3
Vulkan 1963
Brenica
Morava
Krušce
2 : 0
Proleter
Donja Vrežina
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Čelik
Belo polje
1 : 1
Ternoci
Trnovac
Levosoje
Levosoje
0 : 4
Vihor
Žbevac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 7
Nebeski Andjeli
Vranje
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Lugina
Aliđerce
7 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Joševa
Joševa
3 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Vrelo
Vrelo
0 : 5
Kalenić
Kalenić
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Mladost
Vračević
Polet (T)
Takovo
5 : 0
Crvena Jabuka
Ub
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Rudar
Radljevo
Jedinstvo
Dren
0 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Polet
Grabovac
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Susek
Susek
3 : 2
Titel
Titel
Dinamo
Budisava
2 : 0
Borac
Rakovac
Obilić
Vilovo
6 : 0
Moskva
Budisava
Čenej
Čenej
5 : 1
Hajduk
Gardinovci
Janošik
Janošik
3 : 3
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Ševac
Kusić
2 : 1
Dobrica
Dobrica
Sloga (M)
Margita
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Ratar
Kruščica
Sloga (D)
Dašnica
2 : 3
Garevina
Garevina
14. Oktobar
Izbenica
6 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Ušće
Grad Stalać
8 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladost
Toljevac
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Pojate
2 : 4
Rubin
Donji Stupanj
Polet 57
Milutovac
5 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Ursule
Ursule
0 : 3
Partizan
Majur
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
2 : 1
Sloga
Voljavče
Šumadinac
Dragovo
1 : 1
Morava
Ribare
Morava
Kočino Selo
11 : 1
Blagotin
Belušić
Mladost (T)
Tečić
5 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
5 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Borac 1805
Ivankovac
4 : 7
15. Avgust 1950
Lomnica
Orlovi
Jasenovo
4 : 0
Napredak
Stubica
Mladost (J)
Jovac
9 : 0
Beljanica
Strmosten
Budućnost
Miliva
2 : 2
Moravac 2015
Krušar
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Jadar 2013
Valjevo
4 : 5
Komanice
Komanice
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 2
Rakac Stave
Stave
Polet
Popučke
3 : 2
Rajac
Kadina Luka
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Popadić
Popadić
2 : 1
Lukavac
Lukavac
Mladost (L)
Latković
1 : 0
Borac
Rajković
13. Maj
Zemun
3 : 2
Mladi Proleter
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Busije
Zemun
BUSK
Beograd
1 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 1
Sparta Železnik
Železnik
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 0
Umka
Umka
011
Beograd
2 : 1
Dedinje
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Heroj Polet
Jajinci
2 : 0
Minel
Ripanj
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 1
Zuce
Zuce
Pinosava
Pinosava
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Poštar
Beograd
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Sloga (V)
Voganj
3 : 0
Mladost
Buđanovci
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 0
Graničar
Obrež
Sloga (Č)
Čalma
2 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
BSK
Bešenovo
5 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Napredak
Žarkovac
4 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Hajduk
Višnjićevo
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Krušedol
Krušedol
2 : 0
Šumar
Ogar
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
Rudar 2012
Babe
1 : 5
Djurinci
Đurinci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 0
Vojvoda
Dučina
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
OFK Slatina
Slatina
Popović
Popovići
7 : 0
Sibnica
Sibnica
Partizan
Vrba
2 : 7
Borac (V)
Vraneši
Progorelica
Progorelica
1 : 1
Zvezda
Čukojevac
Mineral 2015
Rudno
1 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Metalac
Kraljevo
1 : 3
Mlada krila
Metikoši
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Lazac
Lazac
1 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 0
BSK
Borač
Badnjevac
Badnjevac
0 : 2
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 4
Sloga (M)
Milatovac
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 1
Guncate
Guncati
Velika Mostanica
Velika Mostanica
2 : 2
Barajevo
Barajevo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Antimon
Zajača
Mladost
Brezjak
5 : 2
Sloga
Straža
Borac
Kozjak
0 : 3
Vidojevica
Lešnica
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
2 : 2
Rudar
Brasina
Kopljari
Kopljari
6 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (J)
Jelenac
4 : 2
Kralj Petar I
Topola
Sloga
Zagorica
3 : 2
B 2000
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
8 : 1
Ranilović
Ranilović
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
3 : 0
Borac
Kloka
Vrbica
Aranđelovac
1 : 5
Šumadinac (S)
Stojnik
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Radnički
Pertate
Radnik Sušica
Kukulovce
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 2
Gradac
Konopnica
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Real
Donja Jajina
5 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Moravac
Pečenjevce
0 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
BSK
Belanovce
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 3
Drina
Badovinci
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Majur
Majur
4 : 0
Cer
Petkovica
Premijer
Badovinci
4 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Mladost
Pocerski Pričinović
6 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dobrava
Vukošić
2 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Sloga (KR)
Krnić
Šipurske livade
Šabac
5 : 1
Sloga (MA)
Matijevac
Provo 2015
Provo
0 : 2
Radnički
Koceljeva
AFK
Ada
0 : 0
Hajduk
Podlokanj
Graničar
Đala
0 : 4
Tornjoš
Tornjoš
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Jadran
Sanad
0 : 4
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
3 : 1
Tisa
Padej
Tromedja
Majdan
0 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 3
Bačka
Mol
Borac
Vizić
0 : 11
Maglić
Bački Maglić
Bačka (D)
Despotovo
3 : 0
Sloga
Plavna
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Budućnost
Gložan
Slavija
Bođani
4 : 4
Naša Zvezda
Silbaš
Mladost
Mali Bač
1 : 2
Krivanj
Selenča
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Dizel
Bare
2 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Desine
Desine
2 : 3
Vihor
Маljurevac
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 2
Stig 1955
Beranje
Sloga (M)
Mustapić
4 : 1
Polet (B)
Bikinje
Rade Milošević
Dubočka
0 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Radnički (K)
Knežica
3 : 3
Jasenovac
Krepoljin
BSK
Bošnjak
0 : 4
Manastirica
Manastirica
Zadrugar (T)
Tabanovac
6 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 1
Napredak (S)
Simićevo
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 2
Omladinac (B)
Busur
Pobeda
Pobeda
2 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Tomislavci
Tomislavci
0 : 0
Budućnost
Savino Selo
Mladost (R)
Radičević
0 : 8
Mladost Radost
Srbobran
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
3 : 2
Obilić
Zmajevo
Sloga
Lukavica
2 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Vreoci
Vreoci
4 : 0
Mladi Borac
Županjac
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 0
Omladinac
Vajuga
Koča Andjelković
Tekija
8 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
1 : 2
Napredak
Korbovo
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 1
Borac
Amerić
Omladinac
Rajkovac
0 : 2
Šepšin
Šepšin
Sloga
Granice
3 : 6
Napredak
Međulužje
Markovac
Markovac
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
Jedinstvo
Dubovac
2 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Mladost
Vojlovica
2 : 8
Kolonija
Kovin
Dolovo
Dolovo
5 : 0
Borac
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 1
Omladinac
Deliblato
Proleter
Mramorak
1 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Tempo
Sefkerin
1 : 2
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
4 : 3
Omladinac 1927
Opovo
Pobeda
Samoš
1 : 2
Slavia
Kovačica
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 4
Mundial
Pančevo
Planinac
Vujetinci
1 : 2
Budućnost
Stančići
Lugovi
Čačak
0 : 5
Kej
Čačak
Mladost (A)
Atenica
4 : 1
Morava (K)
Katrga
Vujan
Prislonica
2 : 3
BIP
Čačak
Mršinci
Mršinci
1 : 0
Malba
Žaočani
Drugovac
Drugovac
0 : 3
Petrijevac
Petrijevo
7. Juli
Vodanj
0 : 4
Omladinac
Seone
Jezava
Smederevo
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Skobalj
Skobalj
4 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
3 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Jerma
Sukovo
2 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Temac
Temska
5 : 2
Rongo Siti
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 7
Napredak
Izvor
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 1
Mladost
Kruščić
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk
Stapar
1 : 1
Partizan
Kupusina
Kordun
Kljajićevo
4 : 0
Terekveš
Svilojevo
OFK Šikara
Sombor
6 : 4
Jedinstvo
Ribarevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Škriljac
Bradarac
3 : 0
Borac
Trnjane
Jastrebac
Tešica
5 : 1
OFK Draževac
Draževac
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 7
OFK Sloga
Dobrujevac
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 3
Lokomotiva
Subotica
Čantavir
Čantavir
2 : 3
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
Brezak
Pranjani
3 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Šumadija
Brdjani
6 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
7 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Jasenica
Kruševo
4 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
Gradina
Rti
3 : 5
Voćar
Kotraža
Brezova
Brezova
1 : 5
Dedinje Junajted
Guča
Radnički
Turica
6 : 1
Prilike
Prilike
Jelica
Goračići
2 : 3
Gorušica
Viča
Kriva Reka
Kriva Reka
16.09.2018
Tara
Kremna
Konjuh
Konjuh
0 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Naupare
Naupare
9 : 2
Čarapan
Kruševac
Mladost VPD
Kruševac
3 : 0
Bukovica
Bukovica
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Žabare
Žabare
0 : 5
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Mladost
Resnik
0 : 3
Palilulac
Šarbanovac
Sloga
Žučkovac
0 : 1
Hajduk
Rujevica
Seljak
Cvetojevac
3 : 5
Zastava
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
1 : 1
Divostin
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Ćava
Grošnica
7 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Trešnjica
Tvrdići
0 : 2
Glumač
Glumač
Duškovci
Duškovci
4 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 3
Bakionica
Bakionica
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Blagaja
Rupeljevo
0 : 1
Avijatičar
Vranjani
Spartak
Sićevo
3 : 0
Rujnik
Rujnik
Durlan Siti
Niš
1 : 2
Supovac
Supovac
Sloga 1948
Malča
2 : 2
Aluminjum
Niš
Delijski Vis
Niš
0 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Jasenovik 2018
Jasenovik
1 : 2
Radnički 1936
Trupale
Mekiš
Mekiš
1 : 1
Knežica
Knežica
10. februar
Šajinovac
1 : 3
Toplica
Šarlinac
Marina Kutina
Marina Kutina
6 : 1
Taskovići
Taskovići
Podunavac
Ritopek
0 : 5
Zaklopača
Zaklopača
Polet
Jalovik
1 : 3
Mrovska
Mrovska
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 2
Sparta
Kaona
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Hajduk
Debrc
0 : 2
Verko
Suvo Selo
Torpedo
Lojanice
0 : 2
Petrovac 74
Kujavica
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 1
BSK Buljane
Buljane
Popovac
Popovac
0 : 1
Napredak
Svojnovo
Sloga
Donje Vidovo
1 : 1
Jedinstvo
Ratare
Donja Mutnica
Donja Mutnica
5 : 1
Radnik
Davidovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Heroj
Busilovac
Miločajac
Miločaj
2 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 0
Morava
Mrsać
Šumadija
Šumarice
0 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Zgodačica
Godačica
Mladost 1981
Štulac
1 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
Studen Vitez
Studenica
0 : 4
Koštam Polje
Delimeđe
Napredak
Bogojevce
0 : 1
Veternica
Leskovac
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
2 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
OFK Jelen
Jelenča
2 : 0
Bojić
Bojić
Galeb
Cerovac
1 : 0
Mladost Svileuva
Svileuva
Mladost Slatina
Slatina
1 : 3
Volujac
Volujac
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
OFK Varna
Varna
3 : 1
Korman
Korman (Šabac)
Bair
Bogatic
2 : 2
Napredak
Uzveće
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
4 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
OFK Radnički
Dren
1 : 0
Mladi radnik
Junkovac
OFK Burovo
Burovo
0 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 2
Trnava
Trnava
Crni Vrh
Deonica
1 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Belica
Belica
1 : 3
Sloboda
Šuljkovac
Mladost
Bukovče
0 : 7
Dobra Voda
Dobra Voda
Morava 1932
Prugovo
1 : 5
Batovac
Batovac
BSK 1931
Brežane
2 : 2
Sopot
Požarevac
Proleter 1932
Požarevac
4 : 1
Moravac 1933
Dragovac
Ljubičevo
Ljubičevo
4 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 3
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Beli Orao
Bradarac
4 : 0
Sloga (D)
Drmno
Sloga 1936
Kasidol
2 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Mlava (B)
Bratinac
1 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Kolubara
Liso Polje
2 : 2
Brgule
Brgule
Murgaš
Murgaš
0 : 3
Omladinac
Kalinovac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 4
Zvizdar
Zvizdar
Budućnost 1995
Slatina
5 : 0
OFK Takovo
Takovo
Dokmir
Dokmir
4 : 1
Sloga
Vrhovine
Jedinstvo
Milorci
1 : 5
Vukona
Vukona
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 0
Telečka
Telečka
Dinamo (S)
Sonta
1 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Borac
Veliko Laole
Rudar 1947
Stamnica
1 : 5
Vukan
Ždrelo
Melnica
Melnica
0 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
Jedinstvo
Oplanić
3 : 0
Bečevica
Bečevica
Partizan
Draževac
6 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Dupljaj
Dupljaj
16.09.2018
16:00
Mali korak
Oglađenovac
Dračić 2018
Dračić
2 : 2
OFK Senjak
Valjevo
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Sloga Gorić
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
1 : 6
Bujačić
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
0 : 2
Beloševac
Beloševac
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 2
OFK Brestač
Brestač
Kameni
Ašanja
2 : 5
Sremac
Deč
Vitez
Subotište
3 : 1
Hajduk
Šimanovci
Mladost
Prhovo
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 3
Gaj
Veliki Gaj
Toplica
Donja Toplica
8 : 1
Proleter
Latković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 3
Joks Junajted
Mionica
Babajić
Babajić
6 : 1
Tolić
Tolić
Mladi Borac
Trucevac
0 : 4
Resavac
Veliki Popović
Resava
Bukovac
0 : 3
Sinđelić
Vojnik
Rudar
Plazane
3 : 2
Mladi Radnik
Grabovica
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 0
Proleter
Bajevac
Ratkovac
Ratkovac
3 : 1
Sloga
Bogovađa
Kolubara
Jabučje
2 : 1
Nepričava
Nepričava
Napredak
Vašica
7 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 0
Omladinac
Batrovci
Sinđelić
Gibarac
2 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
OFK Bingula
Bingula
0 : 4
Jednota
Šid
Graničar
Jamena
0 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Sremac
Berkasovo
7 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Planinac
Ležimir
1 : 2
Sloga
Zasavica I
Trgovački
Sremska Mitrovica
2 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Zmaj
Noćaj
1 : 1
Borac (R)
Radenković
Graničar
Kuzmin
3 : 0
Poletarac
Laćarak
Srem (SR)
Sremska Rača
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloga (K)
Krnješevci
2 : 0
Borac
Jarkovci
Sloga (M)
Maradik
1 : 1
Radnički
Irig
Planinac
Rivica
0 : 2
Car Uroš
Jazak
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 6
Hrtkovci
Hrtkovci
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Nikinci
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Borac
Stejanovci
3 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 0
Graničar
Grabovci
Mladost 2015
Mala Reka
2 : 5
Dvorane
Dvorane
Gaglovo
Gaglovo
3 : 1
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
3 : 2
Kruševica
Kruševica
Budućnost MI
Donja Trnava
3 : 3
Mladost (R)
Rajkovac
Krćevac 04
Krćevac
2 : 4
Budućnost (B)
Blaznava
Kalipolje
Žabare
3 : 2
Maskar
Maskar
Jelav
Jelav
2 : 3
Granit
Radalj
Sloga
Korenita
4 : 1
Luk
Voćnjak
Hajduk
Ribarica
3 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Dunavac
Kisiljevo
1 : 0
Sloga
Topolovnik
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Stiški Kurjak
Kurjače
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Pek
Kusiće
1 : 2
Ram
Ram
Kumane
Kumane
2 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Stig (C)
Crljenac
1 : 2
Napredak 1927
Toponica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
4 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 2
BSK 1924
Boževac
Mladost (CK)
Crni kao
4 : 1
Mladi borac 2018
Vojinovac
Bukorovac
Kragujevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
3 : 4
Azbest
Stragari
PSS-192
Jagodina
3 : 1
Bresje
Bresje
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 1
Lipar
Donji Račnik
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 0
Burnley
Burnley
Everton
Liverpool
1 : 3
West Ham United
London
Real Valladolid
Valladolid
0 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Espanyol
Barcelona
1 : 0
Levante
Valencia
Leganés
Leganés
0 : 1
Villarreal
Villarreal
Sevilla
Sevilla
0 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
Werder
Bremen
1 : 1
Nürnberg
Nürnberg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 3
Stuttgart
Stuttgart
Cagliari
Cagliari
1 : 1
Milan
Milano
Empoli
Empoli
0 : 1
Lazio
Roma
Genoa
Genova
1 : 0
Bologna
Bologna
Juventus
Torino
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Roma
Roma
2 : 2
Chievo
Verona
Udinese
Udine
1 : 1
Torino
Torino
Bordeaux
Bordeaux
3 : 3
Nîmes
Nîmes
Olympique Marseille
Marseille
4 : 0
Guingamp
Guingamp
Nantes
Nantes
0 : 0
Reims
Reims
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Karađorđe
Topola
4 : 3
Kolibri
Kuršumlija
Mačva
Šabac
5 : 1
Polet
Sivac
Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 5
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
3 : 0
Trajal
Kruševac
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Partizan
Beograd
Dinamo (P)
Pančevo
0 : 1
Spartak ŽK
Subotica
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
6 : 3
Internacional
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 4
Mladost
Lučani
Sloboda (U)
Užice
6 : 3
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Karađorđe
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Borac
Čačak
Mačva
Šabac
5 : 1
Sloga (P)
Požega
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Dinamo
Vranje
3 : 0
Real
Niš
Šampion Nais
Niš
16.09.2018
11:00
SFS Borac
Paraćin
Radnik
Surdulica
2 : 0
Jagodina Tabane
Jagodina
Mladost (BJ)
Backi Jarak
3 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Index
Novi Sad
6 : 1
Cement
Beočin
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Sloboda
Užice
1 : 0
Voždovac
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 0
Crvena Zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Real Niš
Niš
1 : 2
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
OFK Beograd
Beograd
5 : 3
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Zemun
Zemun
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Kiker
Kraljevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 4
Borac
Čačak
Mačva
Šabac
6 : 0
Sloga (P)
Požega
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
4 : 0
Javor Matis
Ivanjica
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
4 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Sinđelić
Niš
0 : 1
Timok
Zaječar
Dinamo
Vranje
2 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
Jedinstvo
Paraćin
1 : 6
Car Konstantin
Niš
Lider MGM
Leskovac
4 : 1
Radnički (P)
Pirot
Napredak
Kruševac
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički
Valjevo
3 : 1
Šabac
Šabac
Jadar 07
Loznica
1 : 7
Omladinac 2014
Ljig
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Cement
Beočin
0 : 3
Petrika
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
GFK Sloven
Ruma
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Srbobran
Srbobran
BSK Borča MK
Borča
1 : 2
Brodarac MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 1
Zemun MK
Zemun
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
Radnički (Z)
Zrenjanin
9 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Coerver junior FA
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 8
Železničar
Pančevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Index
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 4
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Mladi radnik 1940
Radinac
7 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Đurđin
Đurđin
2 : 10
Tavankut
Tavankut
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
TSC
Bačka Topola
0 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
5 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
CFK
Vrbas
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 10
Sloga
Plandište
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Dolina
Padina
Respekt
Loznica
1 : 4
Pčelinjo
Loznica
Kolubara 1
Lazarevac
5 : 1
Kalimero
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Kolubara 2
Lazarevac
5 : 3
Sloboda 2
Stubica
Omladinac
Ljig
11 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Napredak
Medoševac
0 : 2
Sloboda 1
Stubica
Železničar
Lajkovac
11 : 0
Borac
Arnajevo
Omladinac
Ljig
1 : 7
Kolubara 1
Lazarevac
Real 1
Lazarevac
3 : 3
Real 2
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
3 : 8
Akademija fudbala 1
Lazarevac

Rukomet

Metalac
Futog
31 : 27
Naftagas
Elemir
Radnički
Novi Sad
22 : 31
Somborelektro
Sombor
Slavija
Novi Sad
40 : 21
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Potisje Pleteks
Ada
35 : 32
Pančevo
Pančevo
Senta
Senta
29 : 39
PIK Prigrevica
Prigrevica