XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Mladost (J) - Rudar (St) 3:0
2 25.08.2018 17:00 Rudar (St) - Budućnost 4:1
3 01.09.2018 16:30 Pomoravlje - Rudar (St) 2:1
4 09.09.2018 16:30 Mladost (GM) - Rudar (St) 2:0
5 15.09.2018 16:00 Rudar (St) - Radnički 2:4
7 29.09.2018 15:00 Rudar (St) - Moravac 2015 1:3
8 06.10.2018 15:00 Beljanica - Rudar (St) 2:2
9 13.10.2018 14:30 Rudar (St) - Napredak 3:1
10 20.10.2018 14:00 Istok 63 - Rudar (St) 1:0
11 27.10.2018 13:30 Rudar (St) - 15. Avgust 1950 0:4
12 04.11.2018 13:30 Rudar (SR) - Rudar (St) 3:2
13 10.11.2018 13:30 Rudar (St) - Borac 1805 3:4
14 18.11.2018 13:30 Omladinski - Rudar (St) 0:1
15 25.11.2018 13:00 Rudar (St) - Orlovi 4:0
16 09.03.2019 15:00 Rudar (St) - Mladost (J) 1:2
17 17.03.2019 15:00 Budućnost - Rudar (St) 4:0
18 23.03.2019 16:00 Rudar (St) - Pomoravlje 3:2
19 31.03.2019 16:00 Rudar (St) - Mladost (GM) 2:0
20 06.04.2019 16:00 Radnički - Rudar (St) 3:0
22 21.04.2019 16:30 Moravac 2015 - Rudar (St) 7:2
23 27.04.2019 16:30 Rudar (St) - Beljanica 3:2
24 04.05.2019 16:30 Napredak - Rudar (St) 2:3
25 12.05.2019 17:00 Rudar (St) - Istok 63 3:2
26 15.05.2019 17:00 15. Avgust 1950 - Rudar (St) 3:1
27 18.05.2019 17:00 Rudar (St) - Rudar (SR) 5:4
28 25.05.2019 17:30 Borac 1805 - Rudar (St) 3:0
29 Rudar (St) - Omladinski 3:0
30 08.06.2019 18:00 Orlovi - Rudar (St) 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Orlovi 28 22 3 3 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Mladost (J) 28 20 5 3 65
3 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Moravac 2015 28 19 4 5 61
4 Rudar (SR) 28 12 7 9 43
5 Radnički 28 13 3 12 42
6 Budućnost 28 13 3 12 42
7 Pomoravlje 28 11 4 13 37
8 Istok 63 28 11 3 14 36
9 15. Avgust 1950 (-1) 28 10 5 13 34
10 Rudar (St) 28 11 1 16 34
11 Mladost (GM) 28 10 3 15 33
12 Borac 1805 28 8 7 13 31
13 Beljanica 28 8 3 17 27
14 Napredak 28 6 4 18 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Paraćin Omladinski (-1) 28 6 5 17 22