XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 643 utakmica za dan
Nedelja, 9 Septembar 2018

Fudbal

Inđija
Inđija
4 : 0
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
1 : 5
OFK Žarkovo
Beograd
Trajal
Kruševac
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda
Užice
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Berane
Berane
0 : 1
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
3 : 0
Dečić
Tuzi
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
Otrant
Ulcinj
Jezero
Plav
0 : 2
Arsenal
Tivat
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Ribnica
Podgorica
0 : 0
Zabjelo
Podgorica
Drezga
Piperi
5 : 1
Karioke
Podgorica
Petnjica
Petnjica
3 : 1
Polimlje
Murino
Borac
Sakule
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Železničar
Pančevo
Provo
Provo
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 4
Loznica
Loznica
Drina
Ljubovija
1 : 1
FAP
Priboj
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
BSK Borča
Borča
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
IMT
Novi Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Tatra
Kisač
2 : 2
Hajduk (B)
Beška
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 2
Sloga (T)
Temerin
Jugović
Kać
2 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Borac (Š)
Šajkaš
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
BSK
Bački Brestovac
0 : 2
Tisa
Adorjan
Real
Podunavci
0 : 1
Gruža
Gruža
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Udarnik
Lozovik
3 : 2
OFK Napredak
Markovac
Partizan 1945
Darosava
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Borac 1932
Ralja
7 : 0
Homoljac
Žagubica
RSK
Rabrovo
4 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Rudar
Stamnica
3 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Morava
Velika Plana
0 : 3
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloga (S)
Sjenica
3 : 2
Sloboda
Čačak
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (T)
Trbušani
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 0
Budućnost
Orašje
OFK Niš
Niš
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Vranjska Banja
Vranjska Banja
6 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Jablanica
Medveđa
Sloga
Leskovac
2 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 2
Pčinja
Trgovište
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Juhor
Obrež
2 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Napredak (D)
Drenovac
4 : 2
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Levač
Rekovac
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Rembas
Resavica
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 3
Brodoremont
Kladovo
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
BSK
Bogovina
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 2
Kablovi
Zaječar
Malošište
Malošište
1 : 1
OFK Slatina
Bor
Moravica
Subotinac
4 : 1
Bukovik
Razanj
Torlak
Kumodraž
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Milutinac
Zemun
Borac
Lazarevac
0 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 2
Sopot
Sopot
BSK Batajnica
Batajnica
5 : 1
Hajduk
Beograd
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 0
Borac
Aleksandrovo
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Naftagas
Elemir
1 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Omladinac FAM
Botoš
1 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Lehel
Mužlja
4 : 0
2. Oktobar
Kumane
Rusanda
Melenci
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Hercegovac
Gajdobra
2 : 5
Radnički 1918
Ratkovo
Lipar
Lipar
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Slavija
Pivnice
1 : 1
Kulpin
Kulpin
Borac 46
Obrovac
2 : 0
Polet (S)
Sivac
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Kula
Kula
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 2
ŽAK
Sombor
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Polet (NK)
Novi Karlovci
2 : 2
Rudar
Vrdnik
Jadran
Golubinci
1 : 1
Železničar
Inđija
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Partizan
Vitojevci
Napredak
Popinci
4 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Trnava
Donja Trnava
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
Borac
Pajsijević
3 : 1
Mladi rudar 1954
Bukovik
Banja
Banja
4 : 0
Mladost MG
Saranovo
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
BSK
Belosavci
4 : 0
Junkovac
Junkovac
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Index
Novi Sad
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
ŽSK
Žabalj
2 : 4
Mladost
Novi Sad
Miletić
Mošorin
0 : 1
TSK
Temerin
Bačka
Đurđevo
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Jadran
Feketić
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Senta
Senta
2 : 4
Iskra
Kucura
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 2
Napredak
Nadalj
Javor
Sladaja
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
Juhor
Glavinci
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Partizan
Glogovac
0 : 1
Kolare
Kolare
Bratstvo
Međureč
0 : 1
Hajduk
Čepure
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Resavac
Subotica
4 : 0
Napredak
Zlatovo
OFK Batinac
Batinac
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
Atakante
Beograd
5 : 1
Srem
Jakovo
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Dunav
Veliko Selo
7 : 0
Šumadinac
Bečmen
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 2
Rakovica
Rakovica
Borac (P)
Progar
4 : 1
Crvenka
Borča
Zmaj
Zemun
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Mladost (B)
Baroševac
2 : 0
Strelac
Mislođin
Lisović
Lisović
4 : 1
Radnički
Rudovci
Omladinac
Veliko Polje
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Rušanj
Rušanj
2 : 1
Budućnost
Dudovica
Duboko
Mala Moštanica
2 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Ropočevo
Ropočevo
5 : 2
Kosmaj
Ralja
Dunavac
Grocka
8 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Selo Mladenovac
Mladenovac
5 : 2
Kovačevac
Kovačevac
Boleč
Boleč
4 : 0
Kosmajac
Koraćica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Rakova
Rakova
1 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
Spartak
Trnava
2 : 1
Ozrem
Ozrem
Mladost
Preljina
0 : 0
Napredak
Svračkovci
Rudar
Bresnica
2 : 0
Parmenac
Parmenac
Lunjevica
Lunjevica
5 : 1
Omladinac
Zablaće
Radnik
Ušće
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Lasta
Vitkovac
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Napredak
Gračac
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Proleter
Pečenog
4 : 1
Granit
Jošanička banja
Stubal
Stubal
4 : 0
Ribnica
Jovac
Kupci
Kupci
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 2
FUD
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
13. April
Lomnica
4 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Šanac
Šanac
7 : 3
Varvarin
Varvarin
Mladi Borac
Dublje
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Karađorđe
Mišar
3 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Partizan (G)
Gaj
5 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Borac (St)
Starčevo
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Vulturul
Grebenac
Železničar
Požarevac
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
Obilić
Živica
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga
Korman
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Zemljoradnik
Balajnac
6 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Elid
Donji Dušnik
0 : 0
Palilula
Aleksinac
Moravac
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Naisus 1977
Rožina
Padina
Padina
2 : 2
Moravac
Čečina
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 6
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
3 : 2
Radnički 1924
Kočane
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Podunavac
Udovice
1 : 0
Pobeda
Golobok
Polet
Trnovče
1 : 1
SASK
Saraorci
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
Cerovac
Cerovac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 2
Sloboda
Lipe
Ključ
Podvrška
0 : 2
Poreč
Donji milanovac
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 0
Krivelj
Krivelj
Branik
Štubik
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Polom
Leskovo
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Jastreb
Blace
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
1 : 3
NS Tatko
Stara Bozurna
Jug Bogdan
Đakus
2 : 0
Partizanski put
Grudaš
Borac
Držanovac
0 : 5
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Omladinac
Podina
7 : 3
Real
Jasenica (Žitorađa)
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 0
Kosovac
Prokuplje
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Akademija 10
Prokuplje
ZSK
Valjevo
0 : 0
Tulari
Tulari
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Ribnikar
Pecka
Iskra
Donja Bukovica
2 : 4
Banjani
Banjani
Trlić
Trlić
1 : 1
Mladost
Dračić
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Šumadija 1934
Drača
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
7 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 3
Srbija
Ilićevo
Korićani
Korićani
3 : 1
Budućnost
Resnik
Jadran
Kragujevac
2 : 4
Slavija
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
5 : 2
Sloboda
Grbice
Čajetina
Čajetina
2 : 0
Polet
Rasna
Omladinac
Zdravčići
0 : 1
Jasen
Brodarevo
Ariljska rampa
Požega
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Perućac
Perućac
Savinac
Visibaba
0 : 5
Jedinstvo
Kalenić
Lauš
Lopaš
1 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
OFK Brza
Brza
Mladost 1959
Vinarce
3 : 0
Progres
Ladovica
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 4
Čekmin
Čekmin
Mladi borac
Živkovo
4 : 3
Bobište
Bobište
Sloga
Lipovica
2 : 1
Umac
Miroševce
Železničar
Brestovac
1 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Šumadija
Razgojna
4 : 0
OFK Morava
Leskovac
Vučje
Vučje
6 : 0
Polet
Stajkovce
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
4 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Radnički 1946
Lubnica
2 : 0
Omladinac
Grezna
slobodno kolo
09.09.2018
16:30
Malinik
Podgorac
Trebič
Sokobanja
0 : 0
Midžor (K)
Kalna
Kosovo
Zvezdan
09.09.2018
16:30
Slobodno kolo 2
Osnić
Osnić
4 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Graničar
Veliki Izvor
0 : 1
OFK 019
Zaječar
Spartak
Pirot
0 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Gnjilan
Gnjilan
6 : 0
Zadrugar
Krupac
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Palilulac
Niš
1 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (L)
Lalinac
1 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Vrtište
Vrtište
3 : 1
Proleter
Donja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
4 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Morava
Krušce
4 : 3
Rudar
Jelašnica
Ternoci
Trnovac
1 : 0
Lugina
Aliđerce
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 9
Pavlovac
Pavlovac
Trešnjevka
Lopardince
0 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
OFK Alakince
Alakince
12 : 0
Levosoje
Levosoje
Vihor
Žbevac
4 : 1
Čelik
Belo polje
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Joševa
Joševa
Mladost
Vračević
1 : 3
Čučuge
Čučuge
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
Vrelo
Vrelo
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
Posavina
Stubline
5 : 0
Pobednik
Piroman
Sloga
Ratari
1 : 5
Polet
Grabovac
Čenej
Čenej
3 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Hajduk
Gardinovci
0 : 4
Obilić
Vilovo
Moskva
Budisava
1 : 3
Bačka
Begeč
Borac
Rakovac
0 : 4
Susek
Susek
Titel
Titel
0 : 3
OFK Futog
Futog
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Veternik
Veternik
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Janošik
Janošik
Ratar
Kruščica
1 : 5
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Sloga (M)
Margita
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Ševac
Kusić
Dobrica
Dobrica
0 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 0
Omladinac
Pojate
Rubin
Donji Stupanj
3 : 1
Mladost
Toljevac
Borac
Gornji Katun
4 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Ušće
Grad Stalać
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Sloga (L)
Lozna
1 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Vinorača
Vinorača
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Vinogradar
Crkvenac
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Mladost (T)
Tečić
Blagotin
Belušić
1 : 2
Šumadinac
Dragovo
Morava
Ribare
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Radnički
Tekija
7 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Beljanica
Strmosten
2 : 5
Orlovi
Jasenovo
Napredak
Stubica
3 : 2
Omladinski
Paraćin
Mladost (L)
Latković
3 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Borac
Rajković
2 : 0
Popadić
Popadić
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
Polet
Popučke
Rajac
Kadina Luka
4 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Rakac Stave
Stave
0 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Komanice
Komanice
0 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Dedinje
Beograd
1 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Penjarol
Beograd
1 : 4
Šećeranac Ada
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Busije
Zemun
4 : 2
Mladi Proleter
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Zuce
Zuce
2 : 5
Heroj Polet
Jajinci
Minel
Ripanj
1 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Mladost
Buđanovci
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Fruška Gora
Ruma
1 : 2
Krušedol
Krušedol
Šumar
Ogar
0 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Napredak
Žarkovac
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
BSK
Bešenovo
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Sloga (Č)
Čalma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
Graničar
Obrež
1 : 0
Sloga (V)
Voganj
Sibnica
Sibnica
0 : 8
Nemenikuće
Nemenikuće
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Stojnik
Stojnik
OFK Rogača
Rogača
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Vojvoda
Dučina
0 : 2
Djurinci
Đurinci
Lazac
Lazac
6 : 0
Partizan
Vrba
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 3
Mladi radnik 1925
Grdica
Borac (A)
Adrani
0 : 1
Tavnik
Tavnik
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 0
Metalac
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 0
Progorelica
Progorelica
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Borac (V)
Vraneši
Mladi radnik
Dragušica
1 : 2
Marjan
Knić
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 0
Badnjevac
Badnjevac
BSK
Borač
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
2 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Guncate
Guncati
5 : 3
Beljina
Beljina
Barajevo
Barajevo
3 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Rudar
Brasina
3 : 2
Borac
Kozjak
Vidojevica
Lešnica
2 : 0
Mladost
Brezjak
Sloga
Straža
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
Antimon
Zajača
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Jadar (ST)
Stupnica
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Vrbica
Aranđelovac
3 : 2
Kopljari
Kopljari
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 1
Brezovac
Brezovac
Borac
Kloka
4 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šamot
Aranđelovac
3 : 1
Jasenica
Božurnja
Ranilović
Ranilović
2 : 1
Sloga
Zagorica
B 2000
Aranđelovac
4 : 3
Mladost (J)
Jelenac
BSK
Belanovce
6 : 4
Todorovce
Todorovce
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 3
Real
Donja Jajina
Lemind 1953
Leskovac
4 : 4
Sloboda
Donje Brijanje
Gradac
Konopnica
1 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Milanovo
Milanovo
Premijer
Badovinci
1 : 4
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 1
Milicionar
Bogatić
Cer
Petkovica
4 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
3 : 1
Drina
Badovinci
Sava
Mrđenovac
2 : 3
Mladost
Pocerski Pričinović
Sloga (MA)
Matijevac
0 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Sloga (KR)
Krnić
3 : 0
Rankovac
Nakučani
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Dobrava
Vukošić
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Bačka
Mol
5 : 0
Tromedja
Majdan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 2
Čoka
Čoka
Tisa
Padej
4 : 1
Jadran
Sanad
Potisje
Kanjiža
0 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 3
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
2 : 1
Šampion
Orom
Neštin
Neštin
3 : 0
Mladost
Mali Bač
Krivanj
Selenča
5 : 0
Slavija
Bođani
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Budućnost
Gložan
4 : 2
Bačka (D)
Despotovo
Sloga
Plavna
4 : 1
Borac
Vizić
Maglić
Bački Maglić
5 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Sloga (M)
Mustapić
3 : 1
Polet (V)
Voluja
Polet (B)
Bikinje
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Stig 1955
Beranje
2 : 0
Desine
Desine
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Mladost (B)
Biskuplje
4 : 1
Dizel
Bare
Sirakovo
Sirakovo
6 : 3
Napredak 1934
Nabrđe
Integral
Batuša
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (B)
Busur
4 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Napredak (S)
Simićevo
2 : 2
Zadrugar (T)
Tabanovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
BSK
Bošnjak
Manastirica
Manastirica
1 : 1
Radnički (K)
Knežica
Eđšeg
Mali Iđoš
4 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Obilić
Zmajevo
4 : 1
Mladost (R)
Radičević
Mladost Radost
Srbobran
1 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Budućnost
Savino Selo
4 : 0
Pobeda
Pobeda
Vreoci
Vreoci
6 : 0
Strmovo
Strmovo
Mladi Borac
Županjac
3 : 1
Sloga
Lukavica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 1
Polet
Mirosaljci
BSK
Brajkovac
09.09.2018
16:30
Bistrica
Bistrica
Kladušnica
Kladušnica
1 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Napredak
Korbovo
3 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Milutinovac
Milutinovac
1 : 5
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Vajuga
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
Markovac
Markovac
3 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
4 : 0
Sloga
Granice
Napredak
Međulužje
1 : 2
Omladinac
Rajkovac
Šepšin
Šepšin
1 : 1
Borac
Amerić
Budućnost
Banatski Brestovac
7 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac
Deliblato
1 : 1
Dolovo
Dolovo
Borac
Pločica
1 : 1
Mladost
Vojlovica
Kolonija
Kovin
4 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Polet
Idvor
1 : 0
Vojlovica 2018
Vojlovica
Slavia
Kovačica
2 : 1
Unirea
Uzdin
Omladinac 1927
Opovo
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Prijatelji
Čačak
4 : 0
Vujan
Prislonica
BIP
Čačak
0 : 2
Mladost (A)
Atenica
Kej
Čačak
4 : 1
Planinac
Vujetinci
Budućnost
Stančići
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Željuša
Željuša
6 : 1
Zvezda
Blato
Rongo Siti
Pirot
1 : 4
Jerma
Sukovo
Lokomotiva
Belo Polje
5 : 0
Pobeda
Držina
Mladost
Kruščić
1 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
5 : 0
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Kordun
Kljajićevo
Terekveš
Svilojevo
0 : 2
Hajduk
Stapar
Partizan
Kupusina
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
OFK Sloga
Dobrujevac
5 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Borac
Trnjane
2 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 2
Čantavir
Čantavir
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
5 : 0
Palić
Palić
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 1
Solid
Subotica
Bikovo
Bikovo
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
Donja Vrbava
Donja Vrbava
5 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Velereč 94
Velereč
Ozremica
Beršići
1 : 2
Šumadija
Brdjani
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 1
Brezak
Pranjani
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
5 : 4
Omladinac
Kalimanići
Voćar
Kotraža
3 : 2
Jelica
Goračići
Gorušica
Viča
8 : 1
Bratstvo
Dljin
Sloga
Kaona
0 : 4
Radnički
Turica
Prilike
Prilike
5 : 0
Brezova
Brezova
Dedinje Junajted
Guča
1 : 1
Bjelica
Milatovići
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 0
Gradina
Rti
Kotroman
Mokra Gora
3 : 3
Kriva Reka
Kriva Reka
Mudrakovac
Mudrakovac
5 : 3
Konjuh
Konjuh
Sebečevac
Sebečevac
3 : 1
Modrica
Modrica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
Parunovac
Parunovac
Rasina
Vitanovac
1 : 0
Borac
Bivolje
Zdravinje
Zdravinje
2 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Bukovica
Bukovica
1 : 5
Naupare
Naupare
Čarapan
Kruševac
0 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Sloga
Žučkovac
2 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Napredak
Jošanica
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 4
Vinogradi DB
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
4 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Košutnjak
Kragujevac
1 : 0
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Divostin
Kragujevac
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
Zastava
Kragujevac
4 : 2
Maršić
Maršić
Avijatičar
Vranjani
6 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Bakionica
Bakionica
6 : 0
Duškovci
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Glumač
Glumač
2 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Rujnik
Rujnik
1 : 2
Jasenovik 2018
Jasenovik
Radnički 1936
Trupale
1 : 2
Delijski Vis
Niš
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 4
Sloga 1948
Malča
Supovac
Supovac
1 : 0
Spartak
Sićevo
Mrovska
Mrovska
7 : 3
Torpedo
Lojanice
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Belpos
Belotić
Verko
Suvo Selo
3 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Dragojevac
Dragojevac
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Heroj
Busilovac
0 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Radnik
Davidovac
2 : 6
Sloga
Donje Vidovo
Jedinstvo
Ratare
3 : 2
Popovac
Popovac
Napredak
Svojnovo
6 : 0
Šumadija
Trešnjevica
BSK Buljane
Buljane
1 : 2
Razvitak
Mirilovac
Magnohrom
Kraljevo
0 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Zgodačica
Godačica
4 : 2
Šumadija
Šumarice
Mladost 1925
Oplanići
0 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Morava
Mrsać
0 : 1
Sloga Obrva
Obrva
Studen Vitez
Studenica
0 : 3
Mladost 1981
Štulac
Koštam Polje
Delimeđe
0 : 1
Budućnost
Samaila
Omladinac
Drakčići
0 : 4
Jedinstvo 2017
Tutin
Badince
Badince
2 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Jašunja
Jašunja
4 : 3
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Rudar 1973
Rudare
1 : 0
Napredak
Bogojevce
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 1
Navalin
Navalin
OFK Varna
Varna
2 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Korman
Korman (Šabac)
1 : 2
Cerić
Miokus
Borac BTG
Batalage
0 : 3
Jedinstvo
Mala Vranjska
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 0
Mladost Slatina
Slatina
Volujac
Volujac
4 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Žabar
Žabar
0 : 0
Galeb
Cerovac
Mladost Svileuva
Svileuva
1 : 1
Bojić
Bojić
Radnik
Glogovac
2 : 0
Bair
Bogatic
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 3
Napredak
Uzveće
Mladost
Bukovče
0 : 2
Omladinac
Bunar
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
Belica
Belica
Sloboda
Šuljkovac
5 : 0
Crni Vrh
Deonica
Ljubičevo
Ljubičevo
5 : 1
Dunav
Ostrovo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
0 : 2
BSK 1931
Brežane
Sopot
Požarevac
1 : 2
Morava 1932
Prugovo
Batovac
Batovac
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Napredak (B)
Bubušinac
5 : 1
Sloga 1936
Kasidol
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Sloga (D)
Drmno
4 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
3 : 1
Metalac
Požarevac
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Omladinac
Slepčević
Borac
Šabac
4 : 2
Culjković
Culjković
Vukona
Vukona
0 : 2
Dokmir
Dokmir
Sloga
Vrhovine
1 : 2
Budućnost 1995
Slatina
OFK Takovo
Takovo
2 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Omladinac
Kalinovac
2 : 1
Kolubara
Liso Polje
Panonija
Lalić
3 : 3
Borac (BG)
Bački Gračac
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
2 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Telečka
Telečka
0 : 2
Graničar (R)
Riđica
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 2
Dragoš
Oreškovica
Bečevica
Bečevica
3 : 2
Kotlenik (G)
Guncati
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
0 : 2
Čestin
Čestin
Ljubinić
Ljubinić
0 : 2
Proleter
Jasenak
OFK Povlen
Brezovice
09.09.2018
16:00
Dupljaj
Dupljaj
Beloševac
Beloševac
2 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Bujačić
Valjevo
1 : 2
Kotešica
Kotešica
Sloga Gorić
Valjevo
0 : 2
Dračić 2018
Dračić
OFK Senjak
Valjevo
2 : 4
Mali korak
Oglađenovac
Lovac
Karlovčić
6 : 1
Vitez
Subotište
Hajduk
Šimanovci
2 : 1
Kameni
Ašanja
Sremac
Deč
2 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
OFK Brestač
Brestač
4 : 0
Sloven
Sibač
Banat
Ilandža
8 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Babajić
Babajić
4 : 0
Toplica
Donja Toplica
Tolić
Tolić
2 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Joks Junajted
Mionica
13 : 3
Proleter
Latković
Sremac
Berkasovo
6 : 3
Napredak
Vašica
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
1 : 3
Graničar
Jamena
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 3
OFK Bingula
Bingula
Jednota
Šid
2 : 0
Sinđelić
Gibarac
Erdevik 2017
Erdevik
4 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac
Batrovci
6 : 1
Borac
Ilinci
Srem (SR)
Sremska Rača
4 : 2
Noćaj
Noćaj
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 1
Graničar
Kuzmin
Poletarac
Laćarak
2 : 2
Zmaj
Noćaj
Borac (R)
Radenković
1 : 3
Trgovački
Sremska Mitrovica
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 4
Planinac
Ležimir
Sloga
Zasavica I
3 : 0
Sloboda
Šašinci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
6 : 3
Sloga (M)
Maradik
Radnički
Irig
3 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Borac
Jarkovci
2 : 2
ČSK 1939
Čortanovci
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Graničar
Grabovci
1 : 2
Borac
Stejanovci
Sremac
Dobrinci
3 : 0
Polet
Nikinci
Jedinstvo (R)
Ruma
2 : 0
Vojvodina
Neradin
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Kruševica
Kruševica
1 : 4
Lomnica
Lomnica
Vratare
Vratare
3 : 2
Zmajevac
Belasica
Polet (K)
Kobilje
1 : 5
Gaglovo
Gaglovo
Grkljane
Grkljane
4 : 2
Makrešane
Makrešane
Padež
Padež
7 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Dvorane
Dvorane
3 : 1
Štitari
Štitari
Hajduk
Ribarica
3 : 1
Jelav
Jelav
Mladost (G)
Gradilište
1 : 6
Sloga
Korenita
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 3
Granit
Radalj
Kumane
Kumane
2 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Baštovan 2015
Carevac
4 : 1
Pek
Kusiće
Ram
Ram
0 : 2
Stiški Kurjak
Kurjače
Mladi Borac
Majilovac
0 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
Srednjevo
Srednjevo
2 : 3
Sloga
Topolovnik
Lipar
Donji Račnik
0 : 1
GFK Strelište
Jagodina
Jagodina
Jagodina
2 : 4
PSS-192
Jagodina
Ključ
Podvrška
0 : 3
Branik
Štubik
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Polet
Sivac
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
Rad
Beograd
2 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Šabac
Šabac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Heroj Polet
Jajinci
3 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Slatke male
Burovac
4 : 0
Požega
Požega
Jedinstvo
Ub
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Crvena Zvezda
Beograd
6 : 0
Inđija
Inđija
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Javor Matis
Ivanjica
2 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 2
Mačva
Šabac
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Karađorđe
Topola
1 : 4
Sloboda (U)
Užice
Loznica
Loznica
0 : 2
Mladost
Lučani
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Napredak 1929
Aleksinac
0 : 2
Real
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Dubocica
Leskovac
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
0 : 4
Kopernikus Želežničar
Niš
Bežanija
Beograd
0 : 3
Studentski Grad
Beograd
011
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Grafičar
Beograd
4 : 0
Brodarac 2
Beograd
Poštar 1930
Beograd
0 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Torlak
Beograd
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 4
Budućnost
Dobanovci
Mladost (BJ)
Backi Jarak
3 : 5
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Prva Iskra
Barič
8 : 2
Rvati
Obrenovac
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 0
Polet
Grabovac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Javor Matis
Ivanjica
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Mačva
Šabac
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 4
Bačka 1901
Subotica
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 3
Železničar
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Dinamo
Vranje
2 : 2
Real 2
Niš
Jagodina Tabane
Jagodina
4 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Bor
Bor
Kopernikus Želežničar
Niš
3 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Trajal
Kruševac
Radnik
Surdulica
4 : 1
Nacional
Niš
Omladinac 2014
Ljig
3 : 0
Mladost
Dračić
Karađorđe
Topola
6 : 1
Napredak
Markovac
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
0 : 6
Petar Puača
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Cement
Beočin
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost APA
Apatin
3 : 2
Bečej 1918
Bečej
BAK
Bela Crkva
8 : 0
Partizan (U)
Uljma
Sloga
Plandište
7 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 12
Jedinstvo Stević
Kačarevo
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 3
Čukarički MK
Beograd
Rad MK
Beograd
7 : 0
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Sinđelić MK
Beograd
0 : 10
Crvena zvezda MK
Beograd
Drina
Ljubovija
0 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Zvezda
Konatice
2 : 5
Duboko
Mala Moštanica
Železničar
Pančevo
11 : 0
Borac (S)
Sakule
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 5
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Petrika
Novi Sad
22 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 17
Mladi radnik 1940
Radinac
Bajša
Bajša
1 : 2
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
CFK
Vrbas
5 : 0
Bečej 1918
Bečej
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
Arena Su
Subotica
Partizan
Draževac
0 : 2
Jedinstvo
Dren
Tutin
Tutin
3 : 0
Novi Pazar B
Novi Pazar
3 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
OFK Ras
Novi Pazar
9 : 1
Sport Club 99 B
Novi Pazar
09.09.2018
Rad
Beograd
4 : 0
011
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
12 : 0
Internacional
Beograd
BSK
Borča
0 : 2
Vozdovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
DIF
Beograd
6 : 0
IMT
Beograd
OFK Zabrežje
Obrenovac
3 : 2
Žarkovo
Beograd
Buducnost
Dobanovci
1 : 5
Bežanija
Beograd
Milutinac
Beograd
5 : 0
Jedinstvo
Surcin
Palilulac
Beograd
0 : 6
Hajduk
Beograd
GSP Polet
Beograd
09.09.2018
Vrcin
Vrcin
Hajdučica
Hajdučica
0 : 9
Coerver junior FA
Vršac
BAK
Bela Crkva
9 : 1
Banat (I)
Ilandža
Slavia
Kovačica
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 4
AFK
Ada
Spartak '06
Subotica
3 : 0
Subotica
Subotica
Budućnost
Dobanovci
3 : 3
IMT
Beograd
Pazar Juniors B
Novi Pazar
5 : 1
Rudar
Baljevac
Pčelinjo 2
Loznica
09.09.2018
Loznica 2
Loznica
Pčelinjo
Loznica
7 : 0
Sloga
Korenita
Brodarac
Beograd
1 : 4
Policajac
Beograd
BASK
Beograd
2 : 3
BUSK
Beograd

Rukomet

Tatran Prešov
Prešov
26 : 27
Vardar
Skopje
Metalurg
Skopje
27 : 32
Nexe
Našice
Tatran Prešov
Prešov
25 : 26
Celje Piv. Laško
Laško

Ragbi 13

Radnički
Niš
24 : 38
Dorćol
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
44 : 12
Partizan
Beograd
Crveni Kenguri
Beograd
4 : 32
Radnički (NB)
Novi Beograd