XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 554 utakmica za dan
Subota, 15 Septembar 2018

Fudbal

Dinamo
Vranje
0 : 1
Rad
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 2
Zemun
Zemun
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Mladost
Lučani
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Radnik
Surdulica
Bežanija
Beograd
0 : 1
Inđija
Inđija
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Tuzla City
Simin Han
Željezničar Sport Team
Banja Luka
4 : 1
Drina
Zvornik
Sutjeska
Foča
1 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
Kozara
Gradiška
2 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Borac
Banja Luka
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Alfa
Modriča
Podrinje
Janja
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
0 : 2
Iskra
Danilovgrad
Mornar
Bar
0 : 1
OFK Titograd
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 1
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Zeta
Golubovci
Čelik
Nikšić
3 : 5
Drezga
Piperi
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 0
Kabel
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Mladost
Bački Jarak
3 : 2
Dunav
Stari Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Hajduk 1912
Kula
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Mladi radnik 1926
Požarevac
4 : 0
Provo
Provo
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Sloga (PŽ)
Požega
FAP
Priboj
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
0 : 0
Drina
Ljubovija
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Jagodina Tabane
Jagodina
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
IMT
Novi Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
5 : 1
Jedinstvo
Surčin
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
7 : 2
BASK
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Prva Iskra
Barič
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Proleter
Banatski Karlovac
0 : 2
BAK
Bela Crkva
Sloga (T)
Temerin
0 : 1
Jugović
Kać
Radnički (Š)
Šid
0 : 4
Tatra
Kisač
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
Tavankut
Tavankut
Polet (K)
Karavukovo
3 : 2
Crvenka
Crvenka
OFK Mladost APA
Apatin
4 : 3
BSK
Bački Brestovac
Gruža
Gruža
3 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Morava
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Karađorđe
Topola
Polimlje
Prijepolje
3 : 3
LFK Mladost
Lučani
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Pčinja
Trgovište
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Budućnost
Orašje
6 : 2
OFK Niš
Niš
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Rembas
Resavica
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
BSK
Bogovina
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Leštane
Leštane
0 : 2
Torlak
Kumodraž
Sopot
Sopot
0 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Studenski Grad
Novi Beograd
4 : 0
Turbina
Vreoci
Milutinac
Zemun
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Delija
Mokrin
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 0
Polet
Nakovo
ŽAK
Sombor
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Vojvodina (T)
Tovariševo
3 : 2
Slavija
Pivnice
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Partizan
Vitojevci
6 : 2
Borac (K)
Klenak
Rudar
Vrdnik
0 : 1
Jadran
Golubinci
Lokomotiva
Lapovo
15.09.2018
16:00
Bare
Bare
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Bačka
Đurđevo
Mladost
Novi Sad
4 : 0
Miletić
Mošorin
Proleter (RS)
Ravno Selo
5 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
Obilić
Novi Kneževac
1 : 3
Sloga
Ostojićevo
Rakovica
Rakovica
5 : 1
Borac (P)
Progar
Zvezda
Konatice
7 : 2
Rušanj
Rušanj
Vinča
Vinča
3 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Parmenac
Parmenac
0 : 3
Lunjevica
Lunjevica
Varvarin
Varvarin
3 : 4
Sloga (M)
Majdevo
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Šanac
Šanac
Jedinstvo 1936
Kruševac
8 : 0
Kupci
Kupci
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Železničar
Požarevac
Makce
Makce
0 : 5
Đerdap
Golubac
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Sloga
Korman
Napredak 2012
Krušje
0 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
OFK Bor
Bor
4 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Zlot
Zlot
1 : 2
Polom
Leskovo
Trbunje
Trbunje
3 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Polet
Samarinovac
4 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 2
Tulari
Tulari
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Banjani
Banjani
Radnik
Ub
1 : 3
Mladost
Dračić
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
Prvi partizan
Užice
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 1
Omladinac
Grezna
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 1
Midžor (K)
Kalna
Padež
Petrovac
6 : 0
Borac
Barje Čiflik
Zadrugar
Krupac
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Dragoš
Pirot
4 : 0
Lužnica
Babušnica
Mladost
Suvojnica
2 : 2
OFK Alakince
Alakince
Rvati
Obrenovac
1 : 4
Borac
Ušće
Pobednik
Piroman
0 : 1
Skela
Skela
Rojkovac
Obrenovac
0 : 2
Posavina
Stubline
Veternik
Veternik
3 : 1
Železničar
Novi Sad
OFK Futog
Futog
3 : 0
Vinogradar
Ledinci
Gradina
Pejovac
3 : 2
Sloga (L)
Lozna
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Mladost (G)
Gložane
4 : 3
Vinorača
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
0 : 2
Osaonica
Bagrdan
Kupinovac
Kupinovac
4 : 3
Vinogradar
Crkvenac
Omladinski
Paraćin
3 : 2
Istok 63
Plana
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 4
Radnički
Tekija
Mladost
Belo Blato
3 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Naftagas
Boka
0 : 1
OFK Klek
Klek
ASK
Aradac
0 : 0
Tamiš
Farkaždin
Zadrugar
Lazarevo
1 : 2
Potisje
Knićanin
MSK
Mihajlovo
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Jedinstvo
Ečka
Stojnik
Stojnik
3 : 1
OFK Rogača
Rogača
Mladost (G)
Guberevac
2 : 2
Vis
Parcani
Mladi Radnik 1925
Grdica
4 : 1
Borac (A)
Adrani
Marjan
Knić
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 2
Terekves
Hetin
Napredak (BT)
Banatska Topola
3 : 2
Proleter
Međa
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Bega
Novi Itebej
Napredak (Č)
Čestereg
8 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina
Bašaid
4 : 3
Jedinstvo
Bočar
Azbukovica
Crnča
2 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Todorovce
Todorovce
3 : 0
Mladost (B)
Batulovce
OFK Šabac
Šabac
1 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Milicionar
Bogatić
3 : 2
Gorki
Glušci
Polet (V)
Voluja
0 : 1
Napredak (P)
Poljana
Strmovo
Strmovo
1 : 5
Bistrica
Bistrica
Mladost (Č)
Čibutkovica
15.09.2018
16:00
BSK
Brajkovac
Petka
Petka
0 : 0
Borac (A)
Arapovac
Pontes
Kostol
0 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Landol
Landol
2 : 1
Badljevica
Badljevica
Zeppelin 026
Smederevo
0 : 2
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Mladost
Mali Suvodol
3 : 5
Pobeda
Držina
Zvezda
Blato
4 : 1
Nišavac
Staničenje
Sloboda
Rasnica
2 : 7
Željuša
Željuša
OFK Rutevac 1908
Rutevac
5 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet (V)
Vitoševac
4 : 3
Polet (R)
Radevac
Jedinstvo
Bobovište
0 : 4
Gredetin
Gredetin
Palić
Palić
1 : 3
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Velereč 94
Velereč
1 : 0
Ozremica
Beršići
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
Mladost (NS)
Novo Selo
Obilić
Staro Selo
5 : 0
AF Đokić
Velika Plana
Bjelica
Milatovići
5 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Soko
Bajina Bašta
15.09.2018
Zlatibor 2
Čajetina
GP Zlatibor
Užice
15.09.2018
Policajac 92
Užice
Modrica
Modrica
2 : 1
Globoder
Globoder
Napredak
Jošanica
3 : 0
Sokograd
Sokobanja
Rtanj
Vrmdža
3 : 0
Slemen
Milušinac
Belpos
Belotić
3 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
KSK Konak 1926
Konak
1 : 3
Zlatica
Zlatica
Partizan
Tomaševac
1 : 1
Tisa 1933
Taraš
Borac
Zrenjanin
2 : 2
Sloga
Jarkovac
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 0
Magnohrom
Kraljevo
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 3
Jašunja
Jašunja
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
5 : 2
Turekovac
Turekovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 4
Badince
Badince
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 1
Žabar
Žabar
Cerić
Miokus
4 : 3
Borac BTG
Batalage
Mladost (O)
Očage
2 : 4
Omladinac
Bogatic
Napredak
Staro Lanište
1 : 3
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Dunav
Ostrovo
0 : 4
Mip Majdan
Požarevac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
Dumača
Pocerski Metković
5 : 0
Pocerina
Jevremovac
Petlovača
Petlovača
4 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Culjković
Culjković
3 : 2
Sloga
Duvanište
Omladinac
Slepčević
8 : 2
Partizan
Drenovac
Napredak
Ševarice
0 : 4
Lipolist
Lipolist
Sport
Bezdan
0 : 1
Panonija
Lalić
Borac (BG)
Bački Gračac
5 : 0
Lider
Odžaci
Lovac
Mali Izvor
2 : 3
Šljivar
Šljivar
Dobrnje
Dobrnje
1 : 2
Burovac
Burovac
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
Soko
Krvije
Radnik
Pankovo
10 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Napredak
Trnovče
0 : 2
Mladost
Ranovac
Polet
Ljubić kod Knića
1 : 2
Mladost
Pretoke
Čestin
Čestin
0 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Kotlenik (G)
Guncati
2 : 2
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Grivac
Grivac
0 : 1
Borac
Ljuljaci
Trstenica
Trstenica
4 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Crvena zvezda
Novi Kozjak
1 : 3
Banat
Ilandža
Mladost
Velika Greda
4 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Graničar
Miletićevo
4 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Noćaj
Noćaj
0 : 2
Sloboda
Šašinci
Makrešane
Makrešane
2 : 1
Padež
Padež
Zmajevac
Belasica
3 : 0
Polet (K)
Kobilje
Lomnica
Lomnica
0 : 1
Vratare
Vratare
Topoljak
Grabovac
4 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Mladost
Mala Drenova
15.09.2018
16:00
Rujišnik
Rujišnik
Borjak 2013
Okruglica
2 : 4
Omladinac
Ugljarevo
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 10
Vinogradar
Riljac
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Studenac
Gornja Koviljača
7 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Mladost
Krupaja
3 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Borac
Vukovac
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Mladost
Porodin
4 : 1
Proleter
Četereže
Udarnik
Sibnica
1 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Polet
Aleksandrovac
4 : 1
BSK
Brzohode
Feniks
Rača
5 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Prosvetar
Belušić
0 : 3
Prevešt
Polet
Sekurič
3 : 0
Dragovo
Dragovo
Povratak otpisanih
Rekovac
4 : 0
Goša
Vukmanovac
GFK Strelište
Jagodina
7 : 0
Jagodina
Jagodina
Tottenham Hotspur
London
1 : 2
Liverpool
Liverpool
AFC Bournemouth
Bournemouth
4 : 2
Leicester
Leicester
Chelsea
London
4 : 1
Cardiff City
Cardiff
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 1
Crystal Palace
London
Manchester City
Manchester
3 : 0
Fulham
London
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 2
Arsenal
London
Watford
Watford
1 : 2
Manchester United
Manchester
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Eibar
Eibar
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 2
Barcelona
Barcelona
Valencia
Valencia
0 : 0
Real Betis
Sevilla
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Real Madrid
Madrid
Bayern
München
3 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
RB Leipzig
Leipzig
3 : 2
Hannover 96
Hannover
Mainz 05
Mainz
2 : 1
Augsburg
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 2
Hertha BSC
Berlin
Fortuna
Düsseldorf
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Frosinone
Frosinone
0 : 5
Sampdoria
Genova
Internazionale
Milano
0 : 1
Parma
Parma
Napoli
Napoli
1 : 0
Fiorentina
Firenze
Amiens SC
Amiens
2 : 3
Lille
Villeneuve d'Ascq
Caen
Caen
2 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
Dijon
Dijon
1 : 3
Angers
Angers
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Toulouse
Toulouse
1 : 1
Monaco
Monaco
Sloga
Zemun
4 : 0
Požarevac
Požarevac
Mašinac Trejs PZP
Niš
0 : 3
Spartak
Subotica
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Rad
Beograd
Radnički 2012
Niš
1 : 3
TSC
Kanjiža
Sloga 036
Kraljevo
2 : 1
Slatke male
Burovac
Jedinstvo
Ub
1 : 3
Heroj Polet
Jajinci
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
2 : 3
Šabac
Šabac
Jedinstvo
Dubovac
15.09.2018
Moskva
Novi Sad
Spartak 2
Subotica
1 : 6
Stajicevo
Stajicevo
Banat
Vrsac
3 : 3
Nova Kolonija
Kovin
Morava
Žitkovac
15.09.2018
ZFK Toplicanin
Prokuplje
Jedinstvo 2014
Pirot
5 : 1
Jagodina
Jagodina
Majdanpek
Majdanpek
15 : 0
Vučice
Vučje
Levač
Rekovac
5 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
Inđija
Inđija
0 : 0
Voždovac
Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar
Pančevo
1 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Hajduk 1912
Kula
5 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
Napredak
Kruševac
2 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Napredak 1929
Aleksinac
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Car Konstantin
Niš
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 6
Dubocica
Leskovac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
FAP
Priboj
Polet
Ljubić
1 : 0
Tutin
Tutin
BIP
Čačak
0 : 1
Sloboda
Čačak
Radnički Šabački
Šabac
14 : 1
Brezovica
Brezovica
Provo
Provo
2 : 0
Vrelo sport
Vrelo
Radnički
Valjevo
4 : 0
Drina
Ljubovija
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Bratstvo 1946
Prigrevica
6 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Dunav
Bantska Palanka
7 : 2
Partizan (G)
Gaj
Borac (P)
Pločica
1 : 6
Kolonija
Kovin
Dolovo
Dolovo
1 : 12
Vulturul
Grebenac
Mladost
Omoljica
0 : 4
Borac
Starčevo
Omladinac 1927
Opovo
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Dolina
Padina
4 : 2
Tempo
Sefkerin
Slavija
Pivnice
0 : 1
Mladost APA
Apatin
Hajduk
Stapar
2 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Sloga
Čonoplja
Crvenka
Crvenka
13 : 1
Omladinac
Deronje
Posavina
Stubline
4 : 2
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
5 : 4
Crvena Zastava
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
5 : 1
Prva Iskra
Barič
Budućnost
Zvečka
2 : 5
Strelac
Mislodjin
Senta
Senta
7 : 1
AFK
Ada
IMT
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
Zemun
Zemun
Internacional
Beograd
0 : 3
Voždovac
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 3
Rad
Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 4
Radnički
Novi Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Bežanija
Beograd
4 : 2
Sinđelić 2
Beograd
OFK Beograd 2
Beograd
1 : 1
Zvezdara
Beograd
DIF
Beograd
6 : 4
Leštane
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 6
Rad 2
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
6 : 0
Komgrap
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
0 : 4
Lokomotiva 2
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar
Pančevo
0 : 7
Spartak
Subotica
Hajduk 1912
Kula
2 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 1
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
3 : 3
OFK Vršac
Vršac
Bor
Bor
4 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
Trajal
Kruševac
9 : 1
Radnik
Surdulica
Real 2
Niš
5 : 0
Nacional
Niš
Studenski grad
Novi Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 6
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Grafičar
Beograd
8 : 0
BSK Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
011
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
BSK 1925
Beograd
2 : 0
DIF
Beograd
Kruševac
Kruševac
1 : 5
Radnički
Svilajnac
Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Šampion 2014
Leskovac
5 : 2
Timočanin
Knjaževac
Temnić 1924
Varvarin
15.09.2018
Šampion
Niš
Trajal
Kruševac
3 : 0
Sloga
Despotovac
Nacional 2
Niš
5 : 1
Đerdap
Kladovo
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Postar 1930
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 2
Budućnost
Dobanovci
Palilulac
Beograd
3 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
BASK
Beograd
13 : 1
Beograd 1929
Beograd
OLE
Zemun
2 : 3
Jedinstvo
Surcin
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Sunrise
Šabac
Rađevac
Krupanj
2 : 5
Provo
Provo
Zlatar
Nova Varoš
0 : 7
Polimlje
Prijepolje
Zlatibor
Čajetina
0 : 4
FAP
Priboj
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
15.09.2018
Prvi Partizan
Užice
Sloboda
Čačak
2 : 0
Budućnost
Arilje
BIP
Čačak
15.09.2018
Goč
Vrnjačka Banja
Polet
Ljubić
2 : 1
Apolon
Kraljevo
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Napredak
Markovac
5 : 2
VGSK
Veliko Gradište
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
6 : 0
Homoljac
Žagubica
Partizan 1945
Darosava
3 : 2
Zvižd
Kučevo
RSK
Rabrovo
0 : 6
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Karađorđe
Topola
2 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo
Tutin
0 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Index
Novi Sad
3 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
2 : 3
Proleter (NS)
Novi Sad
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
OFK Banat
Vršac
1 : 5
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 1
Mladost APA
Apatin
Petlić
Beograd
6 : 0
Avala 1939
Beograd
Banja
Beograd
3 : 0
Institut
Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Minel
Beograd
Partizan (U)
Uljma
0 : 4
Sloga
Plandište
Jedinstvo (D)
Dubovac
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Njerš Ištvan
Totovo Selo
7 : 2
Tavankut
Tavankut
Radnički 1905
Bajmok
0 : 4
Bačka 1901
Subotica
Čukarički MK
Beograd
13 : 1
O11 MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
2 : 6
Rad MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 2
Voždovac MK
Beograd
Studentski Grad MK
Novi Beograd
1 : 7
Lokomotiva MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
0 : 2
Brodarac MK
Novi Beograd
011 B MK
Novi Beograd
0 : 2
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
OFK Beograd MK
Beograd
8 : 0
Napredak
Medosevac
DIF MK
Beograd
0 : 1
Rad MK
Beograd
Kolubara MK
Lazarevac
1 : 1
Zemun MK
Zemun
Grafičar MK
Beograd
2 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
IMT
Novi Beograd
7 : 2
Dunavac
Grocka
Rakovica MK
Rakovica
2 : 5
Radnički PDM MK
Mladenovac
Sinđelić 2012
Beograd
2 : 2
Vinča MK
Vinča
Boleč MK
Beograd
3 : 0
Sopot MK
Sopot
OFK Beograd MK
Beograd
4 : 0
Zemun MK-V
Zemun
Rad MK
Beograd
5 : 1
Srem MK
Jakovo
Borac MK
Ostružnica
0 : 2
Prva Iskra MK
Barič
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Borac
Lešnica
0 : 11
Radnički Stobex
Klupci
Sloga
Lipnički Šor
6 : 4
Mladost
Donji Dobrić
Loznica B
Loznica
2 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Drina
Ljubovija
2 : 0
Rudar
Brasina
Duboko
Mala Moštanica
10 : 0
Budućnost
Zvečka
Polet
Grabovac
1 : 1
Zvezda
Konatice
Borac (S)
Sakule
2 : 16
Bečkerek 023
Zrenjanin
Inđija
Inđija
1 : 6
Petrika
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
5 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
GFK Sloven
Ruma
1 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
4 : 3
Bajša
Bajša
Spartak
Subotica
16 : 0
Preporod
Novi Žednik
Obilić
Novi Kneževac
6 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Mladost APA
Apatin
1 : 3
Crvenka
Crvenka
Arena Su
Subotica
1 : 3
Spartak
Subotica
Jedinstvo
Dren
5 : 0
Sloga
Ratari
Zvezda
Konatice
4 : 2
Partizan
Draževac
Radnički
Obrenovac
6 : 2
Duboko
Mala Mostanica
Partizan
Beograd
4 : 1
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Vozdovac
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
011
Beograd
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Internacional
Beograd
3 : 1
BSK
Borča
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
11 : 2
BASK
Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Studentski Grad
Beograd
Ada
Beograd
4 : 2
Sinđelić
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 0
OLE
Zemun
IMT
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
DIF
Beograd
Rakovica
Beograd
4 : 1
Jedinstvo
Surcin
Graficar
Beograd
4 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Milutinac
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 3
OFK Zabrežje
Obrenovac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Trudbenik
Beograd
Lestane
Leštane
1 : 9
GSP Polet
Beograd
Banja
Beograd
2 : 4
Palilulac
Beograd
Postar 1930
Beograd
1 : 1
Vrcin
Vrcin
Hajduk
Beograd
3 : 2
Kovacevac
Mladenovac
LFK Mladost
Lučani
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Sloboda (U)
Užice
3 : 0
Sloga (P)
Požega
Kinder
Čačak
1 : 5
Javor
Ivanjica
Borac
Čačak
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
3 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Gaučosi
Čačak
3 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Savacijum
Šabac
0 : 3
Šabac
Šabac
Radnički
Valjevo
2 : 2
Drina
Ljubovija
Senjak
Valjevo
1 : 0
Vojvode
Mionica
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
4 : 1
OFK Osečina
Osečina
Loznica
Loznica
0 : 1
Pčelinjo
Loznica
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Banat (I)
Ilandža
2 : 9
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Borac (P)
Pločica
2 : 4
BSK
Bavanište
Proleter (M)
Mramorak
17 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Sloga
Banatsko Novo Selo
18 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Mladost (O)
Omoljica
2 : 3
Mundial
Pančevo
Spartak 1911
Debeljača
2 : 7
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Voja Gačić
Pančevo
4 : 2
Borac (St)
Starčevo
Duel Juniors
Krusevac
0 : 6
OFK Radnički
Niš
Timok
Zaječar
3 : 0
Trstenik PTT
Trstenik
SFS Borac
Paraćin
1 : 9
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Kopernikus Železničar
Nis
Jagodina
Jagodina
8 : 0
Radnički (P)
Pirot
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Trajal
Kruševac
Nacional
Niš
0 : 10
Real
Niš
Lider MGM
Leskovac
1 : 4
Dinamo
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Djerdap
Kladovo
Prosoker
Krusevac
3 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Bor
Bor
1 : 1
OFK Napredak
Aleksinac
Car Lazar
Kruševac
0 : 3
Morava
Ćuprija
Župa
Aleksandrovac
5 : 1
Mali Bor
Bor
Radnički
Svilajnac
1 : 4
Dunav
Prahovo
Jedinstvo
Paraćin
2 : 7
Kruševac
Kruševac
Junior
Jagodina
5 : 0
Kopaonik
Brus
Mladi Borac
Živkovo
2 : 1
Radnik
Surdulica
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Šampion
Leskovac
7 : 1
OFK Radnički
Niš
Lugina
Preševo
6 : 3
Vlasina
Vlasotince
Sinđelić
Niš
0 : 8
Real
Niš
Sloga
Leskovac
3 : 0
Ternoci
Veliki Trnovac
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
11 : 0
Sloga
Ostojićevo
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 5
AFK
Ada
Senta
Senta
5 : 1
Bačka
Mol
Kevi
Kevi
2 : 0
Tisa
Adorjan
Internacional
Beograd
0 : 3
011
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
6 : 2
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
10 : 0
Voždovac
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
1 : 3
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
14 : 0
Zemun
Zemun
Ada
Beograd
9 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
DIF
Beograd
0 : 6
BSK 1925
Batajnica
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
Rad
Beograd
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Olimpik
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Karioke
Beograd
Ole MK
Zemun
1 : 6
Vranić MK
Vranić
Žarkovo MK
Žarkovo
0 : 1
011 MK-B
Beograd
Prva Iskra MK
Barič
2 : 3
Zmaj 1953
Beograd
Crveni Orao
Beograd
4 : 0
Institut MK
Zemun
Voždovac MK-B
Beograd
2 : 1
011 MK
Beograd
IMT MK
Beograd
2 : 1
Boleč MK
Boleč
Dunav MK
Veliko Selo
1 : 4
PKB MK
Padinska Skela
Crvena Zvezda MML
Beograd
3 : 0
Sinđelić MK-B
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
1 : 1
Kormoran
Beograd
Požarevac
Požarevac
8 : 0
Mačva
Šabac
Ad Drinum
Loznica
0 : 6
Savac
Sabac
Šampion
Gornji Milanovac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Požega
Požega
0 : 8
Radnicki 1923
Kragujevac
Karađordje
Topola
1 : 3
Plana
Velika Plana
Sloga 036
Kraljevo
3 : 1
Šabac
Šabac
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Napredak junior 2018
Kruševac
Lavice Dubočica
Leskovac
8 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Mašinac
Niš
1 : 1
Krstarica
Prokuplje
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Vučice
Vučje
Levač
Rekovac
5 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Jedinstvo 2014
Pirot
2 : 1
Morava
Žitkovac
Polet
Sivac
1 : 5
TSC
Kanjiža
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Banat
Vršac
Stajićevo 2017
Stajićevo
0 : 14
Spartak
Subotica
Inđija
Inđija
15.09.2018
Mladost
Srbobran
Arena SU
Subotica
3 : 1
Bajša
Bajša
Subotica
Subotica
0 : 5
TSC
Bačka Topola
Spartak '07
Subotica
1 : 2
Spartak '06
Subotica
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Olimpik
Beograd
4 : 0
Milutinac
Zemun
Zemun B
Zemun
10 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Bežanija
Beograd
6 : 1
Šumadinac
Bečmen
IMT
Beograd
11 : 0
Srem
Jakovo
Jedinstvo
Surčin
5 : 1
Budućnost
Dobanovci
Kosmet
Leposavić
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
OFK AS
Novi Pazar
2 : 2
OFK National AG
Novi Pazar
Kolašin
Zubin Potok
1 : 4
Jošanica
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
Budućnost Krušik
Valjevo
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Omladinac
Ljig
9 : 0
Železničar
Lajkovac
Senjak 1
Valjevo
2 : 1
Senjak 2
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
4 : 4
Vojvode
Mionica
Tešnjar
Valjevo
0 : 9
Jedinstvo
Ub
Sport Club 99 B
Novi Pazar
2 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
Rad
Banjica
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
Teleoptik
Zemun
9 : 0
Radnički
Obrenovac
Brodarac 1947
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 5
Cukaricki
Beograd
Zemun
Zemun
7 : 0
Vozdovac
Beograd
OLE
Borca
0 : 5
Partizan
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Loznica 2
Loznica
15.09.2018
Jedinstvo
Mali Zvornik
Jadar 07
Loznica
2 : 0
Pčelinjo 2
Loznica
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
0 : 1
Loznica
Loznica
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Loznica
Loznica
4 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Jadar
Loznica
4 : 0
AD Drinum
Loznica
Stobex
Klupci
3 : 0
Podrinje
Lozničko polje
Pčelinjo
Loznica
1 : 3
Respekt
Loznica

Rukomet

Dalmatinac
Riđica
30 : 27
Crepaja
Crepaja

Futsal

Vranje
Vranje
3 : 6
Ekonomac
Kragujevac
Vinter sport
Niš
3 : 3
FON
Beograd

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
12 : 58
Crvena Zvezda
Beograd

Hokej

Medveščak
Zagreb
3 : 2
Mladost
Zagreb
Triglav
Kranj
2 : 0
Slavija Junior
Ljubljana

Ragbi 15

Partizan
Beograd
22 : 10
Rad Mozzart
Beograd