XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 706 utakmica za dan
Subota, 6 Oktobar 2018

Fudbal

Čukarički
Beograd
6 : 1
Dinamo
Vranje
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Napredak
Kruševac
Radnik
Surdulica
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Mladost
Lučani
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
1 : 3
Proleter
Novi Sad
Mačva
Šabac
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Inđija
Inđija
1 : 2
Trajal
Kruševac
Sloboda
Užice
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Sinđelić
Beograd
GOŠK
Gabela
0 : 4
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 6
Sarajevo
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Tuzla City
Simin Han
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Alfa
Modriča
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 0
Podrinje
Janja
Sloga
Gornje Crnjelovo
1 : 0
Tekstilac
Derventa
Drina
Zvornik
0 : 1
Borac
Banja Luka
Sutjeska
Foča
2 : 0
Kozara
Gradiška
Grbalj
Radanovići
4 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Mornar
Bar
0 : 1
Budućnost
Podgorica
OFK Titograd
Podgorica
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Adria
Podgorica
0 : 1
Crvena stijena
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
4 : 0
Gorštak
Kolašin
Brskovo
Mojkovac
0 : 1
Ibar
Rožaje
Hajduk
Bar
3 : 4
Cetinje
Cetinje
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Cement
Beočin
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Železničar
Pančevo
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 5
Kabel
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Borac
Sakule
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Dunav
Stari Banovci
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Sloga (PŽ)
Požega
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Loznica
Loznica
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
FAP
Priboj
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Dunav
Prahovo
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
BASK
Beograd
1 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
IMT
Novi Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Grafičar
Beograd
6 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Sloga
Plandište
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
8 : 0
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Begej
Žitište
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 4
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Hajduk (B)
Beška
Crvenka
Crvenka
2 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 1
Tisa
Adorjan
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Real
Podunavci
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Apolon 2018
Kovači
0 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Karađorđe
Topola
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Morava
Velika Plana
11 : 0
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Spartak 1924
Ljig
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički Šabački
Šabac
3 : 1
Brezovica
Brezovica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
Mačva 2005
Bogatić
5 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Budućnost
Arilje
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga
Leskovac
1 : 0
Budućnost
Orašje
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Despotovac
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Orljane
Orljane
Timok 1919
Zaječar
1 : 1
Kablovi
Zaječar
Napredak
Medoševac
3 : 1
Budućnost
Zvečka
Leštane
Leštane
0 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Delija
Mokrin
0 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
2. Oktobar
Kumane
Tvrđava
Bač
2 : 0
Lipar
Lipar
ŽAK
Sombor
1 : 1
Kulpin
Kulpin
Sloven
Ruma
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Sloga Bat 1924
Batočina
4 : 0
Omladinac
Donja Rača
Bare
Bare
06.10.2018
15:30
Borac
Pajsijević
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 4
Mladost
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
6 : 1
OFK Sirig
Sirig
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 7
Jadran
Feketić
Sloga
Ostojićevo
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Napredak
Nadalj
0 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Balkan Mirijevo
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Rakovica
Rakovica
Šumadija
Šopić
4 : 2
Lisović
Lisović
Ovčar
Markovica
2 : 1
Ozrem
Ozrem
Slatina
Slatina
4 : 1
Napredak
Svračkovci
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Rudar
Baljevac
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Jedinstvo 1936
Kruševac
8 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Jevremovac
Jevremovac
0 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
4 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Dunav
Banatska Palanka
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
Đerdap
Golubac
2 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Makce
Makce
0 : 5
Budućnost
Vezičevo
Moravac
Čečina
1 : 0
Radnički 1924
Kočane
Napredak 2012
Krušje
6 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Poreč
Donji milanovac
0 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bukovče
0 : 1
Branik
Štubik
Banjani
Banjani
2 : 0
ZSK
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Radnik
Ub
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
Crnokosa
Kosjerić
3 : 2
Čajetina
Čajetina
Slobodno kolo 2
06.10.2018
15:30
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Midžor (K)
Kalna
1 : 3
OFK 019
Zaječar
Senjak
Pirot
4 : 2
Spartak
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 0
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Nebeski Andjeli
Vranje
5 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Polet
Laplje Selo
4 : 1
Ugljare
Ugljare
Gracko
Staro Gracko
0 : 1
Sitnica
Lepina
Oskar
Pasjane
0 : 1
Kusce
Gornje Kusce
Crvena Jabuka
Ub
1 : 1
Joševa
Joševa
Kalenić
Kalenić
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Skela
Skela
6 : 1
Jedinstvo
Dren
Krtinska
Krtinska
1 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Borac
Ušće
3 : 1
Pobednik
Piroman
Rvati
Obrenovac
4 : 3
Polet
Grabovac
Železničar
Novi Sad
10 : 0
Dinamo
Budisava
Veternik
Veternik
1 : 0
OFK Futog
Futog
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Janošik
Janošik
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 0
Sloga (M)
Margita
Garevina
Garevina
0 : 3
Rubin
Donji Stupanj
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 3
Mladost
Toljevac
Sloga (D)
Dašnica
5 : 1
Ušće
Grad Stalać
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
Morava
Ribare
0 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Ursule
Ursule
1 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Beljanica
Strmosten
2 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
Napredak
Stubica
2 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Potisje
Knićanin
5 : 0
Jedinstvo
Ečka
Tamiš
Farkaždin
5 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
2 : 3
MSK
Mihajlovo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 3
Zadrugar
Lazarevo
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 0
ASK
Aradac
Mladost
Belo Blato
2 : 3
Naftagas
Boka
Sparta Železnik
Železnik
2 : 4
011
Beograd
Djurinci
Đurinci
5 : 4
Nemenikuće
Nemenikuće
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Lazac
Lazac
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 4
Mladi Radnik 1925
Grdica
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 0
Tavnik
Tavnik
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
4 : 2
Udarnik Trska 1947
Trska
Terekves
Hetin
1 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Bega
Novi Itebej
0 : 4
Jedinstvo
Bočar
Proleter
Međa
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 2
Napredak (Č)
Čestereg
Napredak (BT)
Banatska Topola
0 : 2
Roham
Nova Crnja
Kralj Petar I
Topola
5 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Radnički
Pertate
4 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Todorovce
Todorovce
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Radnički
Koceljeva
1 : 2
Mladost
Pocerski Pričinović
Tisa
Padej
1 : 2
Bačka
Mol
Potisje
Kanjiža
7 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Tromedja
Majdan
Tornjoš
Tornjoš
5 : 4
Čoka
Čoka
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Jadran
Sanad
Šampion
Orom
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
AFK
Ada
3 : 0
Graničar
Đala
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Žitkovica 2017
Žitkovica
2 : 5
Desine
Desine
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Sloboda
Stara Moravica
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Borac (A)
Arapovac
1 : 2
Vreoci
Vreoci
Mladost (Č)
Čibutkovica
5 : 1
Petka
Petka
Petlić SD 026
Smederevo
5 : 1
Badljevica
Badljevica
Nišavac
Staničenje
3 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Napredak
Izvor
3 : 3
Željuša
Željuša
Jerma
Sukovo
2 : 1
Temac
Temska
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Borac
Trnjane
0 : 0
Jedinstvo
Bobovište
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 2
Jastrebac
Tešica
Bjelica
Milatovići
2 : 2
Brezova
Brezova
Policajac 92
Užice
06.10.2018
Kriva Reka
Kriva Reka
Zlatibor 2
Čajetina
06.10.2018
Kotroman
Mokra Gora
Soko
Bajina Bašta
06.10.2018
Raketa
Užice
Globoder
Globoder
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Kapidžija
Kapidžija
0 : 2
Borac
Bivolje
Borac
Azbresnica
1 : 1
Sloga
Jovanovac
Sokograd
Sokobanja
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Napredak
Jošanica
3 : 0
Mladost
Resnik
Aluminjum
Niš
4 : 0
Radnički 1936
Trupale
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Taskovići
Taskovići
Mekiš
Mekiš
4 : 2
10. februar
Šajinovac
Sparta
Kaona
0 : 0
Belpos
Belotić
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Zlatica
Zlatica
2 : 0
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
4 : 0
Borac
Zrenjanin
KSK Konak 1926
Konak
3 : 1
Partizan
Tomaševac
Budućnost
Lebina
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Sloga Obrva
Obrva
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Omladinac
Drakčići
3 : 1
Koštam Polje
Delimeđe
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Studen Vitez
Studenica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
4 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Veternica
Leskovac
3 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Atletiko
Donja Jajina
1 : 0
Napredak
Bogojevce
Bojić
Bojić
2 : 2
Mladost Slatina
Slatina
Omladinac
Bogatic
4 : 0
Bair
Bogatic
Napredak
Uzveće
3 : 4
Radnik
Glogovac
Mladi radnik
Junkovac
1 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
GFK Tabane
Jagodina
0 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Trnava
Trnava
1 : 0
Belica
Belica
Partizan
Drenovac
4 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Sloga
Duvanište
1 : 2
Napredak
Ševarice
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 2
Omladinac
Slepčević
Metaloplastika
Šabac
4 : 2
Culjković
Culjković
Dumača
Pocerski Metković
0 : 2
Petlovača
Petlovača
Zvizdar
Zvizdar
5 : 0
Jedinstvo
Milorci
Stanišić 1920
Stanišić
9 : 2
Dinamo (S)
Sonta
Sport
Bezdan
1 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Kastrum
Gamzigrad
1 : 2
Šljivar
Šljivar
Burovac
Burovac
2 : 3
Soko
Krvije
Borac
Veliko Laole
2 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Dobrnje
Dobrnje
0 : 2
Radnik
Pankovo
Vukan
Ždrelo
3 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Napredak
Trnovče
1 : 3
Melnica
Melnica
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
3 : 0
Grivac
Grivac
Mladost
Pretoke
2 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 0
Kotlenik (G)
Guncati
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 3
Ljubinić
Ljubinić
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 5
Partizan
Draževac
Trstenica
Trstenica
0 : 1
Proleter
Jasenak
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Gaj
Veliki Gaj
1 : 6
Graničar
Miletićevo
Crvena zvezda
Novi Kozjak
2 : 4
Mladost
Velika Greda
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Napredak
Vašica
Rujišnik
Rujišnik
06.10.2018
16:00
Vinogradar
Riljac
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Jugovići
Bogdanje
06.10.2018
16:00
Borjak 2013
Okruglica
Topoljak
Grabovac
4 : 1
Mladost
Mala Drenova
Luk
Voćnjak
0 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 0
Sloga
Korenita
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 0
Mladost
Krupaja
Pobeda 1953
Osanica
2 : 1
Borac
Vukovac
Proleter
Četereže
2 : 6
BSK
Brzohode
Budućnost
Kočetin
2 : 1
Polet
Aleksandrovac
Mladost
Porodin
1 : 3
Udarnik
Sibnica
Čobanče
Čitluk
2 : 0
Crnča
Crnča
Velika Morava
Selo Varvarin
3 : 1
Rubin
Zalogovac
Gradac
Pločnik
1 : 0
OFK Orašje
Orašje
OFK Kopaonik 1931
Brus
7 : 0
Jezero
Zlatari
Župski biseri
Lacisled
5 : 0
Mladost
Raklja
Baštovan
Subotica
2 : 5
Kopaonik
Brus
Prevešt
3 : 0
Goša
Vukmanovac
Levač 2
Rekovac
1 : 2
Povratak otpisanih
Rekovac
Prosvetar
Belušić
1 : 4
Polet
Sekurič
Bresje
Bresje
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Burnley
Burnley
1 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
Crystal Palace
London
0 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
Leicester
Leicester
1 : 2
Everton
Liverpool
Manchester United
Manchester
3 : 2
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Tottenham Hotspur
London
1 : 0
Cardiff City
Cardiff
Watford
Watford
0 : 4
AFC Bournemouth
Bournemouth
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Real Madrid
Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Levante
Valencia
Leganés
Leganés
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
Girona
Girona
2 : 3
Eibar
Eibar
Bayern
München
0 : 3
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 3
Augsburg
Augsburg
Hannover 96
Hannover
3 : 1
Stuttgart
Stuttgart
Mainz 05
Mainz
0 : 0
Hertha BSC
Berlin
Fortuna
Düsseldorf
0 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
Cagliari
Cagliari
2 : 0
Bologna
Bologna
Empoli
Empoli
0 : 2
Roma
Roma
Udinese
Udine
0 : 2
Juventus
Torino
Amiens SC
Amiens
1 : 0
Dijon
Dijon
Angers
Angers
2 : 2
Strasbourg
Strasbourg
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Lille
Villeneuve d'Ascq
3 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Nîmes
Nîmes
0 : 0
Reims
Reims
Mašinac Trejs PZP
Niš
9 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Polet
Sivac
1 : 4
TSC
Kanjiža
Kolibri
Kuršumlija
1 : 4
Lavice Dubočica
Leskovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 12
Mačva
Šabac
Slatke male
Burovac
3 : 1
Šabac
Šabac
Požega
Požega
4 : 2
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
Sloga 036
Kraljevo
4 : 1
Jedinstvo
Ub
Zvezda B 2018
Beograd
3 : 2
Stajicevo
Stajicevo
Banat
Vrsac
2 : 0
Spartak 2
Subotica
Nova Kolonija
Kovin
3 : 3
Moskva
Novi Sad
ZFK Toplicanin
Prokuplje
7 : 0
Vučice
Vučje
Jagodina
Jagodina
4 : 3
Napredak Junior 2018
Krusevac
Jedinstvo 2014
Pirot
7 : 0
Levač
Rekovac
Morava
Žitkovac
06.10.2018
Majdanpek
Majdanpek
Voždovac
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
Rad
Beograd
6 : 0
Jedinstvo
Ub
Spartak ŽK
Subotica
3 : 2
BASK
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Petar Puača
Novi Sad
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 14
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Sloboda
Čačak
FAP
Priboj
0 : 0
BIP
Čačak
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Polet
Ljubić
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Zlatibor
Čajetina
Brezovica
Brezovica
0 : 10
Drina
Ljubovija
Ribnica
Mionica
0 : 1
Radnički
Valjevo
Radnički Šabački
Šabac
5 : 0
Provo
Provo
Polet (K)
Karavukovo
0 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Cement
Beočin
8 : 0
Borac (Sa)
Sakule
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Slavija
Novi Sad
Borac
Starčevo
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Strela
Ivanovo
2 : 7
Dolina
Padina
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 3
Omladinac
Deronje
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Spektar
Sombor
0 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Slavija
Pivnice
1 : 3
Hajduk
Stapar
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Posavina
Stubline
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 2
Strelac
Mislodjin
Polet
Grabovac
5 : 1
Budućnost
Zvečka
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
AFK
Ada
0 : 7
Senta
Senta
Tisa
Adorjan
2 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Radnički
Novi Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 0
Sinđelić
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 1
IMT
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 4
Sremčica
Sremčica
Rad 2
Beograd
8 : 0
Lokomotiva 2
Beograd
Leštane
Beograd
2 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Sinđelić 2
Beograd
10 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 6
DIF
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 1
OFK Beograd 2
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Inđija
Inđija
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
Petar Puača
Novi Sad
1 : 4
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
1 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 2
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 0
Železničar
Pančevo
Teleoptik
Zemun
4 : 1
BSK 1925
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
011
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
IMT
Beograd
0 : 3
BSK Borča
Borča
DIF
Beograd
0 : 2
Grafičar
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Studenski grad
Novi Beograd
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Sloga
Despotovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 4
Radnički
Svilajnac
Šampion
Niš
06.10.2018
Kruševac
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Trajal
Kruševac
Nacional 2
Niš
1 : 2
Topličanin
Prokuplje
Šampion 2014
Leskovac
5 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Radnički
Obrenovac
4 : 0
Palilulac
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
OLE
Zemun
Postar 1930
Beograd
0 : 1
Balkan
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 2
BASK
Beograd
Jedinstvo
Surcin
1 : 1
Rakovica
Rakovica
Sunrise
Šabac
4 : 0
Radnički
Valjevo
Šabac
Šabac
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
FAP
Priboj
06.10.2018
Prvi Partizan
Užice
Polimlje
Prijepolje
4 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Apolon
Kraljevo
3 : 3
Sloboda
Čačak
Goč
Vrnjačka Banja
06.10.2018
Čačak 94
Čačak
Budućnost
Arilje
2 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
BIP
Čačak
0 : 5
Polet
Ljubić
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 2
Napredak
Markovac
Zvižd
Kučevo
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Homoljac
Žagubica
0 : 8
Karađorđe
Topola
Vodojaža
Grošnica
9 : 0
RSK
Rabrovo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Partizan 1945
Darosava
Tutin
Tutin
0 : 2
Jedinstvo
Tutin
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Petlić
Beograd
1 : 1
Banja
Beograd
Minel
Beograd
3 : 1
Institut
Beograd
Avala 1939
Beograd
4 : 1
Zvezdara
Beograd
Jedinstvo Stević
Kačarevo
7 : 0
Polet
Idvor
Šumadija
Azanja
7 : 1
Cerovac
Cerovac
Zemun MK
Zemun
7 : 0
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Brodarac MK
Beograd
0 : 4
Čukarički MK
Beograd
O11 MK
Beograd
1 : 3
Rad MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
3 : 2
Kolubara MK
Lazarevac
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
2 : 1
DIF MK
Beograd
011 B MK
Novi Beograd
1 : 3
IMT
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Napredak
Medosevac
3 : 2
Voždovac MK
Beograd
Dunavac
Grocka
0 : 0
Grafičar MK
Beograd
Sopot MK
Sopot
4 : 1
Borac MK
Ostružnica
Zemun MK-V
Zemun
1 : 3
Radnički PDM MK
Mladenovac
Sinđelić 2012
Beograd
7 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Vinča MK
Vinča
0 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
1 : 3
Boleč MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
2 : 3
Rakovica MK
Rakovica
Prva Iskra MK
Barič
1 : 0
Rad MK
Beograd
Podrinje
Lozničko Polje
11 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost
Donji Dobrić
0 : 7
Rudar
Brasina
Radnički Stobex
Klupci
11 : 2
Drina
Ljubovija
Borac
Lešnica
3 : 2
Sloga
Lipnički Šor
Zvezda
Konatice
3 : 1
Zadrugar
Orasac
Duboko
Mala Moštanica
8 : 1
Polet
Grabovac
Coerver junior FA
Vršac
4 : 1
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 2
GFK Sloven
Ruma
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
3 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 6
Inđija
Inđija
Preporod
Novi Žednik
1 : 7
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka 1901
Subotica
0 : 6
Obilić
Novi Kneževac
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 3
Mladost APA
Apatin
Spartak
Subotica
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Sloga
Ratari
0 : 7
Duboko
Mala Mostanica
Posavina
Stubline
0 : 15
Radnički
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
0 : 7
Zvezda
Konatice
Novi Pazar B
Novi Pazar
0 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
06.10.2018
Tutin
Tutin
2 : 2
Sport Club 99 B
Novi Pazar
06.10.2018
OFK Ras
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
011
Beograd
BSK
Borča
0 : 5
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 2
Vozdovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Internacional
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
IMT
Beograd
3 : 4
Lokomotiva
Beograd
OLE
Zemun
2 : 2
Radnički
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Studentski Grad
Beograd
BASK
Beograd
1 : 4
Ada
Beograd
DIF
Beograd
0 : 3
BSK 1925
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 13
Rakovica
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
OFK Zabrežje
Obrenovac
2 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Milutinac
Beograd
2 : 1
Graficar
Beograd
Vinca
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Trudbenik
Beograd
1 : 7
Banja
Beograd
Postar 1930
Beograd
0 : 3
Hajduk
Beograd
Kovacevac
Mladenovac
6 : 0
Lestane
Leštane
Palilulac
Beograd
2 : 5
GSP Polet
Beograd
BSK
Bavanište
4 : 1
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Proleter (M)
Mramorak
Real
Niš
9 : 0
Duel Juniors
Krusevac
Trajal
Kruševac
1 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
1 : 3
Lider MGM
Leskovac
Kopernikus Železničar
Nis
4 : 1
Nacional
Niš
Napredak
Kruševac
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
OFK Radnički
Niš
6 : 1
Radnički (N)
Niš
Trstenik PTT
Trstenik
4 : 4
Jagodina
Jagodina
Timok
Zaječar
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Kruševac
Kruševac
0 : 7
Prosoker
Krusevac
Dunav
Prahovo
3 : 0
Kopaonik
Brus
Mali Bor
Bor
4 : 0
Junior
Jagodina
Morava
Ćuprija
06.10.2018
Jedinstvo
Paraćin
OFK Napredak
Aleksinac
4 : 0
Radnički
Svilajnac
Djerdap
Kladovo
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Car Lazar
Kruševac
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Bor
Bor
Real
Niš
2 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Ternoci
Veliki Trnovac
OFK Radnički
Niš
4 : 3
Sloga
Leskovac
Kosanica
Kuršumlija
06.10.2018
Sinđelić
Niš
Radnik
Surdulica
1 : 3
Šampion
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Senta
Senta
5 : 0
Kevi
Kevi
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
6 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Sloga
Ostojićevo
06.10.2018
Tisa
Adorjan
Zemun
Zemun
2 : 2
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
7 : 0
Sinđelić
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
2 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
12 : 0
Internacional
Beograd
011
Beograd
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK 1925
Batajnica
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 9
Ada
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 2
DIF
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Olimpik
Beograd
6 : 0
Rad
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
011 MK-B
Beograd
0 : 7
Lokomotiva
Beograd
Karioke
Beograd
3 : 3
Žarkovo MK
Žarkovo
Zmaj 1953
Beograd
1 : 6
Crveni Orao
Beograd
Vranić MK
Vranić
6 : 0
Institut MK
Zemun
Prva Iskra MK
Barič
2 : 1
Ole MK
Zemun
Kormoran
Beograd
7 : 1
Dunav MK
Veliko Selo
PKB MK
Padinska Skela
0 : 3
Rakovica MK
Rakovica
Voždovac MK-B
Beograd
2 : 0
IMT MK
Beograd
Boleč MK
Boleč
2 : 2
Sinđelić MK-B
Beograd
011 MK
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda MML
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 4
Plana
Velika Plana
Radnicki 1923
Kragujevac
0 : 0
Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
3 : 4
Sloga 036
Kraljevo
Savac
Sabac
11 : 0
Karađordje
Topola
Požarevac
Požarevac
10 : 1
Požega
Požega
Ad Drinum
Loznica
0 : 1
Šampion
Gornji Milanovac
Krstarica
Prokuplje
5 : 0
Jagodina
Jagodina
Majdanpek
Majdanpek
0 : 3
Napredak junior 2018
Kruševac
Levač
Rekovac
2 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 0
Mašinac
Niš
Radnički 2012
Niš
11 : 1
Preševo
Preševo
Morava
Žitkovac
4 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
TSC
Kanjiža
1 : 8
Spartak
Subotica
Bačka
Bačka Palanka
9 : 0
Mladost
Srbobran
Nova Kolonija
Kovin
06.10.2018
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
06.10.2018
Voja Gačić
Pančevo
ŽFK Kolubara
Lazarevac
0 : 12
ŽFK Zemun
Zemun
ŽFK Rad
Beograd
5 : 0
ŽFK Sloga Radnički
Beograd
ŽFK BSK 1925
Batajnica
0 : 10
ŽFK Crvena Zvezda
Beograd
TSC
Bačka Topola
8 : 0
Čantavir
Čantavir
Srem
Jakovo
0 : 11
Olimpik
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Milutinac
Zemun
0 : 3
IMT
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Kosmet
Leposavić
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 6
Sport Klub 99
Novi Pazar
OFK AS
Novi Pazar
2 : 1
Kolašin
Zubin Potok
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Vojvode
Mionica
Senjak 2
Valjevo
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
10 : 0
Tešnjar
Valjevo
Budućnost Krušik
Valjevo
11 : 0
OFK Osečina
Osecina
Omladinac
Ljig
3 : 2
Senjak 1
Valjevo
Lider 2017
Kostolac
06.10.2018
11:00
Železničar
Požarevac
Stari Grad
Golubac
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Rudar 2001
Kostolac
06.10.2018
11:00
Presing
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
06.10.2018
11:00
Jasenica 1911
S. Palanka
Partizan
Beograd
5 : 1
Zemun
Zemun
Cukaricki
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
5 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnicki
Novi Beograd
0 : 2
OLE
Borca
Rad
Banjica
6 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički
Obrenovac
1 : 1
Vozdovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 4
Rad
Banjica
BSK Borča
Borča
0 : 12
Cukaricki
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 7
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 4
Crvena Zvezda
Beograd
OLE
Borca
10 : 1
Kolubara
Lazarevac
Brodarac 1947
Beograd
0 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Jedinstvo
Mali Zvornik
2 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga
Korenita
3 : 5
Jadar 07
Loznica
Jadar
Loznica
5 : 0
Sloga
Korenita
Gučevo
Banja Koviljača
11 : 0
AD Drinum
Loznica
Respekt
Loznica
2 : 2
Stobex
Klupci
ŠF Miša
Lešnica
2 : 6
Podrinje
Lozničko polje
Sloboda 1
Stubica
0 : 1
Kolubara 1
Lazarevac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 2
Borac
Arnajevo
Sloboda 2
Stubica
0 : 7
Železničar
Lajkovac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 4
Napredak
Medoševac
Kalimero
Lazarevac
1 : 0
Omladinac
Ljig
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 0
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Real 2
Lazarevac
1 : 2
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Omladinac
Ljig
1 : 1
Sloboda
Stubica
Real 1
Lazarevac
2 : 3
Kalimero
Lazarevac

Košarka

Zadar
Zadar
85 : 95
Cedevita
Zagreb
Mega Bemax
Beograd
89 : 61
FMP
Železnik
Partizan NIS
Beograd
82 : 79
Petrol Olimpija
Ljubljana
Tamiš
Pančevo
84 : 75
Metalac
Valjevo
Sloboda
Užice
82 : 93
Borac
Čačak
Spartak
Subotica
72 : 68
Vršac
Vršac
Pirot
Pirot
89 : 66
Plana
Velika Plana
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
98 : 64
Žarkovo
Beograd
Konstantin
Niš
78 : 64
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
88 : 69
Sloga
Kraljevo
Kolubara LA 2003
Lazarevac
88 : 62
Rtanj
Boljevac
Mladost 2
Beograd
74 : 57
Cerak
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
52 : 76
Borča 2
Beograd
Futog Tupanjac MD
Futog
90 : 53
Akademik
Srbobran
Sveti Đorđe
Žitište
78 : 65
Jedinstvo
Novi Becej
Topola
Bačka Topola
80 : 76
Srem
Sremska Mitrovica
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Železničar
Čačak
102 : 76
Crnokosa
Kosjerić
Zlatar
Nova Varoš
77 : 64
Student
Bajina Bašta
Klik
Arilje
97 : 60
Radnički VA
Valjevo
Priboj
Priboj
101 : 88
Čačak 94
Čačak
LA Basket
Beograd
77 : 66
Umka Džez
Beograd
Žarkovo 2
Beograd
81 : 71
Veba Basket
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
52 : 76
Borča 2
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
83 : 45
Sava
Beograd
Zvezdara
Beograd
87 : 82
Ras
Beograd
Mladost 2
Beograd
74 : 57
Cerak
Beograd
LA Basket
Beograd
77 : 66
Umka Džez
Beograd
Spartak
Subotica
65 : 84
Vrbas Medela
Vrbas
Loznica
Loznica
66 : 64
Šabac
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
84 : 56
Bor
Bor
Novosadska ŽKA
Novi Sad
94 : 70
Partizan 1953
Beograd
Student
Niš
69 : 77
021
Novi Sad
Topolčanka
Bačka Topola
63 : 43
Delfin
Bačka Palanka
Njegoš
Lovćenac
20 : 0
Proleter
Zrenjanin

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
VA 014 Bauwesen
Valjevo
3 : 0
Spartak (Lj)
Ljig
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Loznica
Loznica
Železničar (Bg)
Beograd
3 : 2
Napredak 037
Kruševac
Niš
Niš
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Borac (St)
Starčevo
0 : 3
Ribnica
Kraljevo
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Futog
Futog
Užice
Užice
3 : 2
Mladost
Nova Pazova
Bavanište
Bavanište
1 : 3
Dubočica
Leskovac
Banat
Vršac
3 : 0
Timok
Zaječar
TENT
Obrenovac
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
Vizura
Ruma
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Valjevo
Valjevo
0 : 3
Vranje
Vranje
FOK
Novi Sad
1 : 3
Jedinstvo (Ue)
Užice
Omladinac
Novi Banovci
2 : 3
Beograd
Beograd
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
Futog
Futog
0 : 3
Inđija
Inđija
Radnički (Bg)
Beograd
3 : 0
Ruma
Ruma
Milenijum
Niš
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Kralj
Beograd
Sterija
Beograd
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Spas
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
3 : 1
Partizan
Beograd
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Roda
Beograd
AS
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Železnik 2012
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Imlek
Padinska Skela
0 : 3
TENT
Obrenovac
Partizan
Beograd
3 : 1
Sterija
Novi Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Beograd
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
AS Batajnica
Batajnica

Rukomet

Partizan
Beograd
24 : 26
Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar
Kostolac
24 : 23
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga
Požega
22 : 29
Spartak Vojput
Subotica
Šamot 65
Arenđelovac
28 : 27
Kikinda
Kikinda
Hajduk Veljko
Negotin
27 : 30
Radnički 1964
Kragujevac
Kuršumlija
Kuršumlija
28 : 27
Topličanin
Prokuplje
Lokomotiva
Lapovo
27 : 31
Priboj
Priboj
Proleter
Zrenjanin
22 : 24
Požarevac
Požarevac
Jugović
Kać
27 : 24
Morava
Velika Plana
SC Voždovac 2012
Beograd
28 : 28
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo
Novi Bečej
23 : 26
Vrbas Petrol
Vrbas
Mladost TSK
Bački Jarak
19 : 22
Jabuka
Jabuka
Radnički 1958
Šid
32 : 30
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Sivac 69
Sivac
28 : 15
Inđija
Inđija
Crvena Zvezda
Mokrin
22 : 29
Apatin
Apatin
Metaloplastika 2
Šabac
28 : 28
Rakovica
Rakovica
PKB
Padinska Skela
23 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
Radnički
Ćuprija
33 : 22
Aleksinac
Aleksinac
Somborelektro
Sombor
35 : 22
Senta
Senta
Naftagas
Elemir
25 : 38
Potisje Pleteks
Ada
Budućnost
Alibunar
32 : 30
Slavija
Novi Sad
Umčari
Umčari
32 : 24
Palanka
Smederevska Palanka
Kljajićevo
Kljajićevo
35 : 23
Obilić
Novi Kneževac
Dolovo 2
Dolovo
43 : 21
Vladimirovac
Vladimirovac
Radnički (JT)
Jaša Tomić
38 : 29
Jedinstvo
Bočar
Unirea
Uzdin
31 : 29
Zrenjanin
Zrenjanin
Bekament BB
Aranđelovac
44 : 20
Bor RTB
Bor
Zaječar 1949
Zaječar
19 : 24
Naisa
Niš
Pirot
Pirot
21 : 33
ORK Beograd
Beograd
Vrbas
Vrbas
20 : 18
Pančevo
Pančevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
28 : 22
Požarevac
Požarevac
Napredak 12
Kruševac
22 : 21
Topličanin
Prokuplje
Železničar
Inđija
34 : 26
Radnički 1964
Kragujevac
Temerin
Temerin
22 : 20
Jadran
Feketić
Halas Jožef
Ada
39 : 17
Dolovo (Ž)
Dolovo
Laki
Crvenka
21 : 24
Mladost
Srpska Crnja
Kikinda
Kikinda
42 : 23
Radnički
Bajmok
Prijepolje
Prijepolje
32 : 17
Radnički 1964 2
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
29 : 49
Beograd
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
26 : 20
Bor - RTB 2
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
10 : 24
Radan
Lebane
Rtanj
Boljevac
25 : 29
Radnički
Svilajnac
Miletić
Mošorin
17 : 26
Obilić
Novi Kneževac
Jabuka
Jabuka
28 : 14
Naftagas
Elemir
Gradnulica
Zrenjanin
15 : 22
Senta
Senta
Sonta
Sonta
10 : 34
Srem
Sremska Mitrovica

Futsal

Forum
Vršac
5 : 3
Tisa
Novi Bečej
Kikinda
Kikinda
2 : 5
Indians 2013
Inđija

Hokej

Mladost
Zagreb
2 : 4
Slavija Junior
Ljubljana
Vojvodina
Novi sad
5 : 7
Zagreb
Zagreb
ECE Celje
Celje
1 : 3
Triglav
Kranj

Ragbi 15

Partizan
Beograd
22 : 21
Rad Mozzart
Beograd