XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 376 utakmica za dan
Subota, 6 April 2019

Fudbal

TSC
Bačka Topola
4 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Inđija
Inđija
3 : 0
Zlatibor
Čajetina
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Bežanija
Beograd
2 : 2
Sinđelić
Beograd
Trajal
Kruševac
1 : 1
Borac
Čačak
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Sloboda
Užice
Željezničar
Sarajevo
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 2
Tuzla City
Simin Han
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Čelik
Zenica
Kozara
Gradiška
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Drina
Zvornik
0 : 0
Tekstilac
Derventa
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 0
Podrinje
Janja
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 2
Alfa
Modriča
Rudar
Pljevlja
2 : 2
OFK Titograd
Podgorica
Karioke
Podgorica
3 : 2
Bratstvo
Cijevna
Gorštak
Kolašin
1 : 4
Zabjelo
Podgorica
Petnjica
Petnjica
11 : 0
Napredak
Berane
Gusinje
Gusinje
0 : 3
Brskovo
Mojkovac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 2
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Hajduk 1912
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
Borac
Sakule
OFK Vršac
Vršac
1 : 2
Kabel
Novi Sad
Radnički (ZR)
Zrenjanin
2 : 0
Železničar
Pančevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga (PŽ)
Požega
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
5 : 0
FAP
Priboj
Tutin
Tutin
4 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Dunav
Prahovo
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Jagodina Tabane
Jagodina
4 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Rtanj
Boljevac
7 : 1
Pukovac
Pukovac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
IMT
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
1 : 4
BSK Borča
Borča
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 0
Radnički (K)
Kovin
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Begej
Žitište
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga
Plandište
1 : 1
ŽAK
Kikinda
BAK
Bela Crkva
0 : 1
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Sloga (E)
Erdevik
1 : 4
Podunavac
Belegiš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvenka
Crvenka
5 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
Tisa
Adorjan
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Apolon 2018
Kovači
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Bane 1931
Raška
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Sušica
Kragujevac
4 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Karađorđe
Topola
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Mačva 2005
Bogatić
5 : 0
Radjevac
Krupanj
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Borac
Lešnica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Spartak 1924
Ljig
3 : 1
OFK Osečina
Osečina
Ribnica
Mionica
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Budućnost
Arilje
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Morava
Vladičin Han
4 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Sloga
Leskovac
4 : 2
Jablanica
Medveđa
Sloga
Despotovac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Bukovik
Razanj
Svrljig
Svrljig
2 : 0
BSK
Bogovina
Turbina
Vreoci
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Napredak
Medoševac
0 : 3
BSK Baćevac
Baćevac
Mladenovac
Mladenovac
4 : 1
Milutinac
Zemun
Delija
Mokrin
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Polet
Nakovo
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Tvrđava
Bač
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Sloven
Ruma
1 : 2
PSK Putinci
Putinci
Mladost
Novi Sad
5 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Slavija
Novi Sad
1 : 4
ŽSK
Žabalj
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Napredak
Nadalj
0 : 1
Jadran
Feketić
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Borac (O)
Ostružnica
0 : 1
Srem
Jakovo
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Parmenac
Parmenac
3 : 2
Rudar
Bresnica
Omladinac
Novo Selo
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 2
13. April
Lomnica
Varvarin
Varvarin
1 : 0
Šanac
Šanac
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
2 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Jevremovac
Jevremovac
1 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Sindjelić
Lipnica
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Železničar
Požarevac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 1
Makce
Makce
Sloga
Korman
0 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
Krivelj
Krivelj
0 : 4
Branik
Štubik
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 6
Rudna Glava
Rudna Glava
Polom
Leskovo
1 : 0
Zlot
Zlot
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Banjani
Banjani
3 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Radnik
Ub
4 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Čajetina
Čajetina
5 : 0
Ježevica
Ježevica
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Polet
Stajkovce
Rudar Vrška Čuka
Grljan
06.04.2019
16:00
Slobodno kolo 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 3
Malinik
Podgorac
Rajko Mitić
Bela Palanka
6 : 2
Lužnica
Babušnica
Zadrugar
Krupac
0 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Mladost
Poljska Ržana
2 : 1
Borac
Barje Čiflik
Nebeski Andjeli
Vranje
6 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Vrelo
Vrelo
Crvena Jabuka
Ub
3 : 5
Polet (T)
Takovo
Rudar
Radljevo
1 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Jedinstvo
Gospođinci
4 : 0
Obilić
Vilovo
Veternik
Veternik
5 : 0
Borac
Rakovac
Železničar
Novi Sad
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Garevina
Garevina
2 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
Vinogradar
Crkvenac
2 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Napredak
Stubica
4 : 5
Orlovi
Jasenovo
Beljanica
Strmosten
0 : 2
Mladost (J)
Jovac
Radnički
Tekija
3 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Sparta Železnik
Železnik
4 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Dedinje
Beograd
1 : 3
011
Beograd
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 2
Sibnica
Sibnica
Djurinci
Đurinci
3 : 0
Vojvoda
Dučina
Mladi Radnik 1925
Grdica
2 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Mladost
Vrdila
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Marjan
Knić
3 : 0
Mladi radnik
Dragušica
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Cer
Petkovica
1 : 1
Majur
Majur
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 1
OFK Šabac
Šabac
Radnički
Koceljeva
4 : 0
Provo 2015
Provo
Tornjoš
Tornjoš
6 : 0
Graničar
Đala
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Integral
Batuša
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Budućnost
Savino Selo
Strmovo
Strmovo
1 : 4
Sloga
Lukavica
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Mladost
Mali Suvodol
2 : 5
Sloboda
Rasnica
Zvezda
Blato
0 : 2
Željuša
Željuša
Pobeda
Držina
1 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Partizan
Kupusina
1 : 0
Hajduk
Stapar
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Gredetin
Gredetin
Škriljac
Bradarac
1 : 1
Polet (R)
Radevac
Bjelica
Milatovići
0 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Mladost
Resnik
0 : 1
Slemen
Milušinac
Napredak
Jošanica
1 : 3
Palilulac
Šarbanovac
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 1
Ćava
Grošnica
Sparta
Kaona
1 : 3
Polet
Jalovik
Jedinstvo 2014
Beljin
4 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga Obrva
Obrva
0 : 0
Morava
Mrsać
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
4 : 1
Badince
Badince
Napredak
Bogojevce
6 : 2
Rudar 1973
Rudare
Navalin
Navalin
1 : 1
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
Trnava
Trnava
5 : 1
Omladinac
Bunar
Petlovača
Petlovača
5 : 0
Sloga
Duvanište
Metaloplastika
Šabac
1 : 1
Pocerina
Jevremovac
Kotlenik (G)
Guncati
1 : 4
Bečevica
Bečevica
Čestin
Čestin
1 : 4
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Polet
Ljubić kod Knića
1 : 4
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Kruševica 1980
Kneževac
5 : 0
Mladost
Pretoke
Mladost
Velika Greda
1 : 4
Naša Krajina
Kupinik
Gaj
Veliki Gaj
0 : 4
Banat
Ilandža
Topoljak
Grabovac
06.04.2019
16:30
Rujišnik
Rujišnik
Jugovići
Bogdanje
06.04.2019
16:30
Stara Čaršija
Osaonica
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Bresje
Bresje
PSS-192
Jagodina
1 : 0
Lipar
Donji Račnik
GFK Strelište
Jagodina
2 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
AFC Bournemouth
Bournemouth
1 : 3
Burnley
Burnley
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 4
Leicester
Leicester
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 1
Crystal Palace
London
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 0
Valencia
Valencia
Barcelona
Barcelona
2 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Eibar
Eibar
Girona
Girona
1 : 2
Espanyol
Barcelona
Bayern
München
5 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 4
RB Leipzig
Leipzig
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Nürnberg
Nürnberg
Hertha BSC
Berlin
1 : 2
Fortuna
Düsseldorf
Wolfsburg
Wolfsburg
3 : 1
Hannover 96
Hannover
Sampdoria
Genova
0 : 1
Roma
Roma
Parma
Parma
0 : 0
Torino
Torino
Juventus
Torino
2 : 1
Milan
Milano
Amiens SC
Amiens
2 : 2
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Angers
Angers
3 : 3
Rennes
Rennes
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Monaco
Monaco
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 3
Dijon
Dijon
Nîmes
Nîmes
2 : 0
Caen
Caen
Spartak 2
Subotica
4 : 1
Nova Kolonija
Kovin
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Jedinstvo 2014
Pirot
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 2
Levač
Rekovac
Vučice
Vučje
0 : 12
Majdanpek
Majdanpek
Čukarički
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Trajal
Kruševac
Mladost
Lučani
6 : 1
Loznica
Loznica
Železničar
Pančevo
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Borac (Sa)
Sakule
0 : 3
Index
Novi Sad
Jedinstvo
Dren
3 : 3
Posavina
Stubline
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Budućnost
Zvečka
Polet
Grabovac
3 : 2
Strelac
Mislodjin
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 3
Prva Iskra
Barič
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Provo
Provo
Napredak
Markovac
0 : 8
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Partizan 1945
Darosava
6 : 1
Homoljac
Žagubica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Jedinstvo
Tutin
1 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
7 : 0
Dunav
Stari Banovci
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Voždovac MK
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
Rad MK
Beograd
5 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 0
BSK Borča MK
Borča
O11 MK
Beograd
0 : 5
Čukarički MK
Beograd
Budućnost
Zvečka
0 : 12
Duboko
Mala Moštanica
Zvezda
Konatice
2 : 1
Polet
Grabovac
Bečkerek 023
Zrenjanin
5 : 0
Borac (S)
Sakule
Index
Novi Sad
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 7
Petar Puača
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
GFK Sloven
Ruma
Apolon
Kraljevo
4 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Spartak
Subotica
3 : 0
Mladost APA
Apatin
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 2
Arena Su
Subotica
Radnički (S)
Sombor
5 : 3
Bečej 1918
Bečej
Sloga
Ratari
2 : 10
Partizan
Draževac
IMT
Beograd
9 : 0
BASK
Beograd
Radnički
Obrenovac
3 : 3
Studentski Grad
Beograd
BSK 1925
Beograd
5 : 1
OLE
Zemun
Ada
Beograd
10 : 0
DIF
Beograd
Dolina
Padina
2 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Borac (St)
Starčevo
4 : 2
Voja Gačić
Pančevo
Sloga 036
Kraljevo
6 : 0
Mačva
Šabac
Požega
Požega
1 : 13
Plana
Velika Plana
Ad Drinum
Loznica
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Mašinac
Niš
3 : 0
Napredak junior 2018
Kruševac
Preševo
Preševo
3 : 2
Lavice Dubočica
Leskovac
Vučice
Vučje
2 : 3
Krstarica
Prokuplje
Morava
Žitkovac
6 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Radnički 2012
Niš
2 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
Vučice
Vučje
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
TSC
Kanjiža
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Polet
Sivac
06.04.2019
Voja Gačić
Pančevo
Nova Kolonija
Kovin
1 : 4
Stajićevo 2017
Stajićevo
Bačka
Bačka Palanka
06.04.2019
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
8 : 0
Mladost
Srbobran
Bajša
Bajša
1 : 4
TSC
Bačka Topola
Olimpik
Beograd
19 : 0
Budućnost
Dobanovci
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Srem
Jakovo
Zemun B
Zemun
2 : 1
Milutinac
Zemun
Rudar
Baljevac
2 : 4
Pazar Juniors B
Novi Pazar

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
84 : 63
Partizan NIS
Beograd
Konstantin
Niš
74 : 87
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
105 : 103
Rtanj
Boljevac
KKK Radnički
Kragujevac
88 : 65
Sloga
Kraljevo
Hajduk
Kula
89 : 45
Akademik
Srbobran
Kris Kros
Pančevo
63 : 71
Železničar
Inđija
Mladost Veternik
Veternik
81 : 92
Sveti Đorđe
Žitište
Fair Play
Niš
20 : 0
Jugbasket
Vranje
OKK Junior
Niš
128 : 57
Sokobanja
Sokobanja
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Jablanica
Medveđa
Mladost Vesna
Bela Palanka
102 : 72
Actavis Academy
Leskovac
Eko Sport
Beograd
61 : 80
Borča
Beograd
Borac Zemun
Zemun
72 : 82
Slodes
Beograd
Astra
Beograd
71 : 94
Torlak
Beograd
Ras
Beograd
91 : 98
LA Basket
Beograd
AS Basket
Beograd
66 : 44
Umka Džez
Beograd

Odbojka

Timok
Zaječar
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Putevi
Ivanjica
2 : 3
Gračac
Gračac
Partizan
Lipljan
3 : 0
Antena
Kruševac
Bečej
Bečej
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Partizan
Bač
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Mladost (T)
Turija
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Lucky Star
Beograd
As Beograd
Beograd
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 0
Roda
Beograd
Sloven
Ruma
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Botafogo
Novi Sad
2 : 3
Srem Iton 2
Sremska Mitrovica
1/2 Finala
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 3
Vizura
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Desetka
Niš
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Panda
Vranje
3 : 1
Stampedo
Niš
Partizan
Sremski Karlovci
1 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Volley Stars
Kljajićevo
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Tehničar
Kraljevo
3 : 1
Crnokosa Artos
Kosjerić
Partizan 2
Beograd
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
AS Batajnica
Batajnica
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Ribnica
Mionica
3 : 1
Tehničar (Sd)
Smederevo
Karadjordje
Topola
0 : 3
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Imlek
Beograd
Dunav
Beograd
0 : 3
Volleyland
Beograd
Sloga 2016
Batočina
0 : 3
Ravno
Ćuprija
Carina
Smederevo
3 : 0
Plana
Velika Plana
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Bor 2
Bor
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Železnik 2012
Beograd
AS
Beograd
1 : 3
TENT
Obrenovac
Roda
Beograd
1 : 3
Sterija
Novi Beograd
Imlek
Padinska Skela
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
23 : 33
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1964
Kragujevac
40 : 23
Zlatar
Nova Varoš
Kuršumlija
Kuršumlija
52 : 30
Lokomotiva
Lapovo
Topličanin
Prokuplje
33 : 20
Žitorađa
Žitorađa
Priboj
Priboj
29 : 25
Pobednik
Prijepolje
Crvenka
Crvenka
24 : 18
Loznica
Loznica
Morava
Velika Plana
30 : 34
Lavovi BP
Bačka Palanka
Kolubara
Lazarevac
22 : 27
Vrbas Petrol
Vrbas
Mladost TSK
Bački Jarak
34 : 19
Mladost
Vršac
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
26 : 34
Sivac 69
Sivac
Dolovo
Dolovo
21 : 17
Hercegovina
Sečanj
Inđija
Inđija
33 : 27
Crvena Zvezda
Mokrin
BASK Soko
Beograd
24 : 31
Rakovica
Rakovica
Novi Beograd
Beograd
23 : 23
Rekreativo
Beograd
PKB
Padinska Skela
23 : 22
Radnički
Obrenovac
Župa
Aleksandrovac
29 : 30
Šamot 65 2
Aranđelovac
Heba
Bujanovac
31 : 31
Aleksinac
Aleksinac
Potisje Pleteks
Ada
34 : 23
Metalac
Futog
Rembas
Resavica
0 : 10
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
Hajduk Veljko 2
Negotin
0 : 10
Majdanpek
Majdanpek
Železničar 1949 - 2
Niš
32 : 37
Vranje 1957 - 2
Vranje
Graničar
Gakovo
35 : 28
Obilić
Novi Kneževac
Omladinac
Deliblato
22 : 16
Vladimirovac
Vladimirovac
Ruma
Ruma
30 : 25
Srem SM
Sremska Mitrovica
Bekament BB
Aranđelovac
32 : 27
Medicinar
Šabac
Naisa
Niš
22 : 25
Jagodina
Jagodina
Voždovac 1955
Beograd
25 : 21
Bor RTB
Bor
Radnički 1964
Kragujevac
32 : 26
ORK Beograd
Beograd
Železničar
Inđija
39 : 22
Sloven
Ruma
Sloga
Petrovac na Mlavi
23 : 24
Vrbas
Vrbas
Dolovo (Ž)
Dolovo
28 : 30
Spartak
Debeljača
Mokrin
Mokrin
31 : 28
Radnički
Bajmok
Prijepolje
Prijepolje
19 : 19
Košutnjak
Čačak
Metalac AD
Gornji Milanovac
22 : 22
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
ORK Loznica
Loznica
25 : 35
Mladi radnik
Radinac
Loznica grad
Loznica
34 : 36
Beograd
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
33 : 20
Bor - RTB 2
Bor
Radnički
Svilajnac
28 : 32
Jagodina 2
Jagodina
Jabuka
Jabuka
21 : 6
Senta
Senta
Partizan
Iđoš
25 : 29
Obilić
Novi Kneževac
Sonta
Sonta
8 : 45
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost
Kuršumlija
23 : 31
Remesiana
Bela Palanka
Topličanin 2
Prokuplje
23 : 26
Morava
Vladičin Han

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
19 : 4
Nais
Niš
Vojvodina
Novi Sad
26 : 3
Vračar
Beograd
Senta
Senta
5 : 20
Palilula
Beograd
Taš 2000
Beograd
3 : 9
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Vranje
Vranje
5 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Župski rubin
Prijepolje
5 : 6
Partenon
Smederevska Palanka
Miners
Majdanpek
5 : 4
Timok 2013
Zaječar
Konjarnik
Beograd
6 : 1
Gročanski
Beograd
Forum
Vršac
5 : 0
Apa Futsal
Apatin
Tisa
Novi Bečej
7 : 4
Novi Sad
Novi Sad
Bezbednost 192
Valjevo
1 : 5
Loznica Grad 2018
Loznica
SFU Leposavić
Leposavić
7 : 1
Fleš
Valjevo
As
Bujanovac
9 : 5
Prokuplje
Prokuplje
Lindoret
Preševo
5 : 2
Zadrugar 2017
Žitorađa