XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 682 utakmica za dan
Nedelja, 31 Mart 2019


Fudbal

Železničar
Pančevo
0 : 1
Kabel
Novi Sad
31.03.2019 15:30
Železničar
0 : 1
Kabel
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Provo
Provo
31.03.2019 15:30
Proleter Mihajlovac
2 : 1
Provo
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
31.03.2019 11:00
Car Konstantin
3 : 1
Jedinstvo (B)
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 3
Radan
Lebane
31.03.2019 16:00
Zaplanjac
1 : 3
Radan
Pukovac
Pukovac
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
31.03.2019 16:00
Pukovac
2 : 2
Trstenik PPT
Budućnost
Popovac
2 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
31.03.2019 16:00
Budućnost
2 : 1
Jagodina Tabane
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
31.03.2019 16:00
Radnički (P)
2 : 1
Temnić 1924
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
31.03.2019 15:30
Zvezdara
0 : 1
Radnički (NB)
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
31.03.2019 15:30
Crvena Zvezda
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
31.03.2019 11:00
Brodarac
1 : 0
Lokomotiva
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Prva Iskra
Barič
31.03.2019 15:30
Kolubara
2 : 1
Prva Iskra
ŽAK
Kikinda
3 : 2
BAK
Bela Crkva
31.03.2019 15:30
ŽAK
3 : 2
BAK
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
31.03.2019 15:30
Vojvodina 1928
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
31.03.2019 15:30
Mladost (O)
2 : 1
Kikinda 1909
Sremac Vojka
Vojka
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
31.03.2019 15:30
Sremac Vojka
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Tatra
Kisač
31.03.2019 15:30
Hajduk (B)
1 : 0
Tatra
Hajduk (D)
Divoš
0 : 2
Jugović
Kać
31.03.2019 15:30
Hajduk (D)
0 : 2
Jugović
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
31.03.2019 15:30
LSK Laćarak
2 : 0
Borac (Š)
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
31.03.2019 15:30
Podunavac
1 : 0
Podrinje
Tisa
Adorjan
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
31.03.2019 15:30
Tisa
2 : 1
BSK
Budućnost
Mladenovo
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
31.03.2019 15:30
Budućnost
0 : 2
Radnički (S)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Crvenka
Crvenka
31.03.2019 15:30
Mladost (BP)
1 : 1
Crvenka
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
3 : 2
Tavankut
Tavankut
31.03.2019 15:30
Radnički 1912/FK Stanišić
3 : 2
Tavankut
Bajša
Bajša
3 : 2
Bačka
Pačir
31.03.2019 15:30
Bajša
3 : 2
Bačka
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 3
Sušica
Kragujevac
31.03.2019 15:30
Novi Pazar 1928
2 : 3
Sušica
Bane 1931
Raška
1 : 4
Sloga
Kraljevo
31.03.2019 15:30
Bane 1931
1 : 4
Sloga
Karađorđe
Ribnica
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
31.03.2019 15:30
Karađorđe
2 : 2
Šumadija 1903
Šumadija (T)
Toponica
2 : 0
Apolon 2018
Kovači
31.03.2019 15:30
Šumadija (T)
2 : 0
Apolon 2018
OFK Napredak
Markovac
1 : 0
Udarnik
Lozovik
31.03.2019 15:30
OFK Napredak
1 : 0
Udarnik
Zvižd
Kučevo
0 : 0
Partizan 1945
Darosava
31.03.2019 15:30
Zvižd
0 : 0
Partizan 1945
Homoljac
Žagubica
0 : 3
Borac 1932
Ralja
31.03.2019 15:30
Homoljac
0 : 3
Borac 1932
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 2
RSK
Rabrovo
31.03.2019 15:30
Petar Dobrnjac
1 : 2
RSK
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Morava
Velika Plana
31.03.2019 15:30
OFK Aranđelovac 1979
2 : 1
Morava
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Brezovica
Brezovica
31.03.2019 15:30
Železničar
2 : 0
Brezovica
OFK Osečina
Osečina
0 : 2
Ribnica
Mionica
31.03.2019 15:30
OFK Osečina
0 : 2
Ribnica
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 3
Spartak 1924
Ljig
31.03.2019 15:30
Vrelo Sport
0 : 3
Spartak 1924
Borac
Lešnica
2 : 3
Radnički (V)
Valjevo
31.03.2019 15:30
Borac
2 : 3
Radnički (V)
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 4
Radnički Šabački
Šabac
31.03.2019 15:30
Radnički Stobeks
0 : 4
Radnički Šabački
Radjevac
Krupanj
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
31.03.2019 15:30
Radjevac
1 : 1
Zadrugar
OFK Divci
Divci
2 : 3
Mačva 2005
Bogatić
31.03.2019 15:30
OFK Divci
2 : 3
Mačva 2005
Sloboda
Čačak
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
31.03.2019 15:30
Sloboda
2 : 1
Sloga (S)
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Budućnost
Arilje
31.03.2019 15:30
Zlatar
0 : 1
Budućnost
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
31.03.2019 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
Orlovac
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
31.03.2019 15:30
Polimlje
1 : 0
Polet (T)
Prijevor
Prijevor
0 : 0
LFK Mladost
Lučani
31.03.2019 15:30
Prijevor
0 : 0
LFK Mladost
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 1
OFK Niš
Niš
31.03.2019 11:00
Tanasko Rajić
1 : 1
OFK Niš
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
31.03.2019 16:00
Mladost (B)
1 : 0
Vranjska Banja
Jablanica
Medveđa
1 : 6
Mladost (M)
Medoševac
31.03.2019 16:00
Jablanica
1 : 6
Mladost (M)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Sloga
Leskovac
31.03.2019 16:00
OFK Brzi Brod
2 : 0
Sloga
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
31.03.2019 16:00
Bošnjane
1 : 0
Žitorađa
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
31.03.2019 16:00
Jastrebac (VŠ)
1 : 1
Napredak (D)
Morava 1918
Ćuprija
3 : 4
Jedinstvo (M)
Mijatovac
31.03.2019 16:00
Morava 1918
3 : 4
Jedinstvo (M)
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Levač
Rekovac
31.03.2019 16:00
Dragocvet
1 : 0
Levač
Župa
Aleksandrovac
1 : 2
Rembas
Resavica
31.03.2019 16:00
Župa
1 : 2
Rembas
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
31.03.2019 16:00
Hajduk Veljko
4 : 0
Rudar Alpos
Orljane
Orljane
1 : 1
Svrljig
Svrljig
31.03.2019 16:00
Orljane
1 : 1
Svrljig
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
31.03.2019 16:00
Kablovi
3 : 0
Naša krila 1936
OFK Slatina
Bor
4 : 3
Malošište
Malošište
31.03.2019 16:00
OFK Slatina
4 : 3
Malošište
Bukovik
Razanj
2 : 1
Moravica
Subotinac
31.03.2019 16:00
Bukovik
2 : 1
Moravica
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Torlak
Kumodraž
31.03.2019 15:30
Sremčica
1 : 1
Torlak
BSK Baćevac
Baćevac
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
31.03.2019 15:30
BSK Baćevac
0 : 1
Mladenovac
Komgrap
Beograd
2 : 1
Napredak
Medoševac
31.03.2019 15:30
Komgrap
2 : 1
Napredak
Hajduk
Beograd
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
31.03.2019 11:00
Hajduk
1 : 1
BSK Batajnica
Leštane
Leštane
2 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
31.03.2019 15:30
Leštane
2 : 0
TEK Sloga
Borac
Aleksandrovo
5 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
31.03.2019 15:30
Borac
5 : 1
Vojvodina
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Polet
Nakovo
31.03.2019 15:30
Crvena Zvezda (RS)
3 : 0
Polet
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 1
Naftagas
Elemir
31.03.2019 15:30
Crvena zvezda (VS)
2 : 1
Naftagas
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
31.03.2019 15:30
Mladost (BD)
2 : 1
Omladinac FAM
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Lehel
Mužlja
31.03.2019 15:30
2. Oktobar
3 : 2
Lehel
Banat
Čenta
3 : 0
Delija
Mokrin
31.03.2019 15:30
Banat
3 : 0
Delija
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
31.03.2019 16:00
Radnički 1918
0 : 0
Hercegovac
Rusin
Ruski Krstur
4 : 1
Budućnost (P)
Parage
31.03.2019 16:00
Rusin
4 : 1
Budućnost (P)
Kulpin
Kulpin
1 : 2
Slavija
Pivnice
31.03.2019 16:00
Kulpin
1 : 2
Slavija
Polet (S)
Sivac
1 : 2
Borac 46
Obrovac
31.03.2019 16:00
Polet (S)
1 : 2
Borac 46
Kula
Kula
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
31.03.2019 16:00
Kula
0 : 2
Stari Grad
Kupinovo
Kupinovo
0 : 3
Borac (M)
Martinci
31.03.2019 15:30
Kupinovo
0 : 3
Borac (M)
Železničar
Inđija
2 : 1
Jadran
Golubinci
31.03.2019 15:30
Železničar
2 : 1
Jadran
Graničar 1924
Adaševci
0 : 4
Napredak
Popinci
31.03.2019 15:30
Graničar 1924
0 : 4
Napredak
PSK Putinci
Putinci
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
31.03.2019 15:30
PSK Putinci
1 : 2
Ljukovo
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
4 : 0
Sloven
Ruma
31.03.2019 15:30
Sloboda (DT)
4 : 0
Sloven
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
BSK
Belosavci
31.03.2019 15:30
Lokomotiva
0 : 0
BSK
Omladinac
Donja Rača
6 : 3
Junkovac
Junkovac
31.03.2019 15:30
Omladinac
6 : 3
Junkovac
Banja
Banja
0 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
31.03.2019 15:30
Banja
0 : 0
Šumadinac (N)
Borac
Pajsijević
4 : 2
Mladost MG
Saranovo
31.03.2019 15:30
Borac
4 : 2
Mladost MG
Trnava
Donja Trnava
6 : 0
Mladi rudar 1954
Bukovik
31.03.2019 15:30
Trnava
6 : 0
Mladi rudar 1954
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
31.03.2019 15:30
Vinča
0 : 3
ŽSK
Plaskovac
Plaskovac
1 : 1
Sloga Bat 1924
Batočina
31.03.2019 15:30
Plaskovac
1 : 1
Sloga Bat 1924
Miletić
Mošorin
0 : 8
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
31.03.2019 16:00
Miletić
0 : 8
RFK Novi Sad 1921
ŽSK
Žabalj
0 : 0
OFK Sirig
Sirig
31.03.2019 16:00
ŽSK
0 : 0
OFK Sirig
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 1
Slavija
Novi Sad
31.03.2019 16:00
Šajkaš 1908
0 : 1
Slavija
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
TSK
Temerin
31.03.2019 16:00
Petrovaradin
0 : 1
TSK
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 4
Mladost
Novi Sad
31.03.2019 16:00
Fruškogorac
2 : 4
Mladost
Jadran
Feketić
1 : 4
Đurđin
Đurđin
31.03.2019 16:30
Jadran
1 : 4
Đurđin
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
31.03.2019 16:30
Vinogradar
4 : 0
Njegoš
Preporod
Novi Žednik
0 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
31.03.2019 16:30
Preporod
0 : 1
Panonija IM Topola
Iskra
Kucura
2 : 1
Senta
Senta
31.03.2019 16:30
Iskra
2 : 1
Senta
Mladost (D)
Dublje
3 : 5
Javor
Sladaja
31.03.2019 16:00
Mladost (D)
3 : 5
Javor
Mladost (K)
Koncarevo
0 : 2
Juhor
Glavinci
31.03.2019 16:00
Mladost (K)
0 : 2
Juhor
Kolare
Kolare
2 : 1
Partizan
Glogovac
31.03.2019 16:00
Kolare
2 : 1
Partizan
Hajduk
Čepure
3 : 2
Bratstvo
Međureč
31.03.2019 16:00
Hajduk
3 : 2
Bratstvo
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 0
Mladost (S)
Sikirica
31.03.2019 16:00
Kušiljevo
5 : 0
Mladost (S)
Napredak
Zlatovo
0 : 1
Resavac
Subotica
31.03.2019 16:00
Napredak
0 : 1
Resavac
Omladinac
Šaludovac
4 : 3
OFK Batinac
Batinac
31.03.2019 16:00
Omladinac
4 : 3
OFK Batinac
Srem
Jakovo
1 : 0
Atakante
Beograd
31.03.2019 15:30
Srem
1 : 0
Atakante
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
31.03.2019 15:30
Sinđelić
2 : 0
PKB Kovilovo
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
Dunav
Veliko Selo
31.03.2019 15:30
Šumadinac
0 : 1
Dunav
Crvenka
Borča
2 : 0
Borac (P)
Progar
31.03.2019 15:30
Crvenka
2 : 0
Borac (P)
Institut
Zemun Polje
3 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
31.03.2019 15:30
Institut
3 : 0
Balkan Mirijevo
Strelac
Mislođin
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
31.03.2019 15:30
Strelac
2 : 0
Mladost (B)
Radnički
Rudovci
3 : 0
Lisović
Lisović
31.03.2019 10:00
Radnički
3 : 0
Lisović
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
31.03.2019 15:30
Mladost (C)
2 : 0
Omladinac
Zvezda
Konatice
0 : 1
Šumadija
Šopić
31.03.2019 15:30
Zvezda
0 : 1
Šumadija
Budućnost
Dudovica
3 : 0
Rušanj
Rušanj
31.03.2019 15:30
Budućnost
3 : 0
Rušanj
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
31.03.2019 15:30
Zabrežje
2 : 1
Duboko
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
31.03.2019 15:30
Kosmaj
2 : 1
Ropočevo
Rabrovac
Rabrovac
0 : 2
Dunavac
Grocka
31.03.2019 15:30
Rabrovac
0 : 2
Dunavac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Pudarci
Pudarci
31.03.2019 15:30
Velika Krsna
1 : 0
Pudarci
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
31.03.2019 15:30
Kovačevac
2 : 0
Selo Mladenovac
Kosmajac
Koraćica
0 : 5
Boleč
Boleč
31.03.2019 15:30
Kosmajac
0 : 5
Boleč
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 0
Slatina
Slatina
31.03.2019 14:30
Backovac Junajted
2 : 0
Slatina
Lunjevica
Lunjevica
5 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
31.03.2019 14:30
Lunjevica
5 : 2
Jedinstvo (GG)
Rudar
Bresnica
2 : 1
Omladinac
Zablaće
31.03.2019 14:30
Rudar
2 : 1
Omladinac
Mladost
Preljina
1 : 7
Parmenac
Parmenac
31.03.2019 14:30
Mladost
1 : 7
Parmenac
Spartak
Trnava
0 : 0
Napredak
Svračkovci
31.03.2019 14:30
Spartak
0 : 0
Napredak
Rakova
Rakova
2 : 1
Ozrem
Ozrem
31.03.2019 11:00
Rakova
2 : 1
Ozrem
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 4
Jedinstvo (P)
Puhovo
31.03.2019 14:30
Zadrugar
2 : 4
Jedinstvo (P)
Radnik
Ušće
1 : 0
Stubal
Stubal
31.03.2019 15:30
Radnik
1 : 0
Stubal
Proleter
Pečenog
1 : 0
Ribnica
Jovac
31.03.2019 11:00
Proleter
1 : 0
Ribnica
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Granit
Jošanička banja
31.03.2019 15:30
Ibar
1 : 1
Granit
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
31.03.2019 15:30
OFK Ras
3 : 0
Popovići Vrnjci
Budućnost
Konarevo
10 : 0
Omladinac
Novo Selo
31.03.2019 15:30
Budućnost
10 : 0
Omladinac
Mataruge
Mataruge
2 : 2
Napredak
Gračac
31.03.2019 15:30
Mataruge
2 : 2
Napredak
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Gruža
Vitanovac
31.03.2019 15:30
Kraljevo Hajduk
1 : 2
Gruža
Sloga (M)
Majdevo
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
31.03.2019 16:00
Sloga (M)
5 : 0
Sloga (Ć)
13. April
Lomnica
1 : 3
Varvarin
Varvarin
31.03.2019 16:00
13. April
1 : 3
Varvarin
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
31.03.2019 16:00
Poljoprivrednik
1 : 3
Ribnik
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
31.03.2019 16:00
Mladost (DK)
2 : 1
Vinogradar
Kupci
Kupci
0 : 3
Meševo
Meševo
31.03.2019 16:00
Kupci
0 : 3
Meševo
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 1
Mladi Borac
Dublje
31.03.2019 16:00
Hajduk Stanko
4 : 1
Mladi Borac
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Karađorđe
Mišar
31.03.2019 16:00
Cer
2 : 0
Karađorđe
Sloga (BO)
Bogosavac
3 : 0
Sindjelić
Lipnica
31.03.2019 16:00
Sloga (BO)
3 : 0
Sindjelić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
31.03.2019 16:00
Sloga (LŠ)
2 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
31.03.2019 16:00
Podrinje
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mladost (PR)
Prnjavor
6 : 0
Jevremovac
Jevremovac
31.03.2019 16:00
Mladost (PR)
6 : 0
Jevremovac
Duško
Klenje
2 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
31.03.2019 16:00
Duško
2 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Strela
Ivanovo
4 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
31.03.2019 16:00
Strela
4 : 3
Jedinstvo (V)
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
Dolina
Padina
31.03.2019 16:00
Partizan (U)
1 : 2
Dolina
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
31.03.2019 16:00
Jugoslavija
2 : 2
Vojvodina (S)
Borac (St)
Starčevo
4 : 1
Polet
Izbište
31.03.2019 16:00
Borac (St)
4 : 1
Polet
Partizan (G)
Gaj
3 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
31.03.2019 16:00
Partizan (G)
3 : 1
Sloga (BNS)
Potporanj
Potporanj
1 : 5
Spartak 1911
Debeljača
31.03.2019 16:00
Potporanj
1 : 5
Spartak 1911
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
31.03.2019 15:30
Pomoravlje
4 : 0
Trgovački
Rudar (K)
Krepoljin
0 : 2
Borac (Ž)
Žabari
31.03.2019 15:30
Rudar (K)
0 : 2
Borac (Ž)
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
31.03.2019 15:30
Budućnost
1 : 0
Mlava (ML)
Železničar
Požarevac
1 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
31.03.2019 15:30
Železničar
1 : 0
Jedinstvo (Lj)
Mladost (B)
Batušinac
7 : 0
Sloga
Korman
31.03.2019 16:00
Mladost (B)
7 : 0
Sloga
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
31.03.2019 16:00
Crvena zvezda
2 : 3
Zemljoradnik
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Elid
Donji Dušnik
31.03.2019 16:00
Palilula
3 : 2
Elid
Moravac
Čečina
4 : 0
Padina
Padina
31.03.2019 16:00
Moravac
4 : 0
Padina
Rasovača
Rasovača
7 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
31.03.2019 16:00
Rasovača
7 : 2
Radnički 1947
Radnički 1924
Kočane
1 : 2
Doljevac
Doljevac
31.03.2019 16:00
Radnički 1924
1 : 2
Doljevac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 5
Crvena zvezda
Suvodol
31.03.2019
Osipaonica
0 : 5
Crvena zvezda
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 3
Sloboda
Lipe
31.03.2019
Bresje Superior
1 : 3
Sloboda
Polet
Trnovče
3 : 0
Cerovac
Cerovac
31.03.2019
Polet
3 : 0
Cerovac
Podunavac
Udovice
3 : 1
Sloga (M)
Miloševac
31.03.2019
Podunavac
3 : 1
Sloga (M)
Proleter 1947
Vranovo
0 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
31.03.2019
Proleter 1947
0 : 1
Sloga (L)
Blizna
Blizna
1 : 2
Bor 1919
Bor
31.03.2019 16:00
Blizna
1 : 2
Bor 1919
Trbunje
Trbunje
0 : 2
Polet
Samarinovac
31.03.2019 16:00
Trbunje
0 : 2
Polet
Kaćuša
Kuršumlija
2 : 1
Dundjerski
Voljčinac
31.03.2019 16:00
Kaćuša
2 : 1
Dundjerski
Omladinac
Podina
2 : 1
Akademija 10
Prokuplje
31.03.2019 16:00
Omladinac
2 : 1
Akademija 10
Borac
Držanovac
4 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
31.03.2019 16:00
Borac
4 : 1
Mladost 1982
Jug Bogdan
Đakus
1 : 1
Kosovac
Prokuplje
31.03.2019 16:00
Jug Bogdan
1 : 1
Kosovac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
3 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
31.03.2019 16:00
Spartak
3 : 2
Real
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
31.03.2019 16:00
Pobeda
0 : 3
Svetlost Badnjevac
NS Tatko
Stara Bozurna
2 : 0
Partizanski put
Grudaš
31.03.2019 16:00
NS Tatko
2 : 0
Partizanski put
ZSK
Valjevo
3 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
31.03.2019 14:30
ZSK
3 : 0
OFK Jabučje
Trlić
Trlić
1 : 2
Radnik
Ub
31.03.2019 14:30
Trlić
1 : 2
Radnik
Iskra
Donja Bukovica
1 : 2
Mladost
Dračić
31.03.2019 14:30
Iskra
1 : 2
Mladost
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Banjani
Banjani
31.03.2019 14:30
Sovljak
2 : 1
Banjani
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
Kolubara 2
Valjevo
31.03.2019 14:30
Tvrdojevac
4 : 1
Kolubara 2
Tulari
Tulari
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
31.03.2019 14:30
Tulari
2 : 0
Tešnjar
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
31.03.2019 15:00
Šumadija 1934
2 : 2
Kutlovo
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 1
Jedinstvo
Petrovac
31.03.2019 15:00
OFK Bagremar
4 : 1
Jedinstvo
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
31.03.2019 15:00
Mladost (P)
1 : 0
Sloga (D)
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
31.03.2019 15:00
Erdoglija 1931
1 : 1
Šumadinac (KG)
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
31.03.2019 15:00
Srbija
1 : 1
Pobeda 1926
Budućnost
Resnik
0 : 0
Korićani
Korićani
31.03.2019 15:00
Budućnost
0 : 0
Korićani
Slavija
Kragujevac
2 : 4
Jadran
Kragujevac
31.03.2019 15:00
Slavija
2 : 4
Jadran
Sloboda
Grbice
5 : 0
Borac (D)
Drenovac
31.03.2019 15:00
Sloboda
5 : 0
Borac (D)
Polet
Rasna
0 : 3
Čajetina
Čajetina
31.03.2019 15:00
Polet
0 : 3
Čajetina
Jasen
Brodarevo
4 : 1
Omladinac
Zdravčići
31.03.2019 15:00
Jasen
4 : 1
Omladinac
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
31.03.2019 15:00
Višesava
2 : 2
Ariljska rampa
Perućac
Perućac
3 : 0
Lazarica
Prilipac
31.03.2019 15:00
Perućac
3 : 0
Lazarica
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Savinac
Visibaba
31.03.2019 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Savinac
Sečica
Seča reka
2 : 2
Prvi partizan
Užice
31.03.2019 15:00
Sečica
2 : 2
Prvi partizan
OFK Brza
Brza
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
31.03.2019 15:30
OFK Brza
0 : 1
Jedinstvo (G)
Progres
Ladovica
3 : 1
Mladost 1959
Vinarce
31.03.2019 15:30
Progres
3 : 1
Mladost 1959
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
31.03.2019 15:30
Čekmin
2 : 0
Zloćudovo
Bobište
Bobište
1 : 0
Mladi borac
Živkovo
31.03.2019 15:30
Bobište
1 : 0
Mladi borac
Umac
Miroševce
1 : 1
Sloga
Lipovica
31.03.2019 15:30
Umac
1 : 1
Sloga
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 2
Železničar
Brestovac
31.03.2019 15:30
Kumarevo 65
2 : 2
Železničar
OFK Morava
Leskovac
1 : 1
Šumadija
Razgojna
31.03.2019 15:30
OFK Morava
1 : 1
Šumadija
Polet
Stajkovce
2 : 0
Vučje
Vučje
31.03.2019 15:30
Polet
2 : 0
Vučje
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
31.03.2019 16:00
OFK Rtanj
2 : 1
Bučje Podvis
Omladinac
Grezna
0 : 1
Radnički 1946
Lubnica
31.03.2019 16:00
Omladinac
0 : 1
Radnički 1946
Sloga (M)
Minićevo
2 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
31.03.2019 16:00
Sloga (M)
2 : 4
Velika Jasikova
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 2
Osnić
Osnić
31.03.2019 16:00
OFK Knjaz
0 : 2
Osnić
OFK 019
Zaječar
7 : 0
Graničar
Veliki Izvor
31.03.2019 16:00
OFK 019
7 : 0
Graničar
Gnjilan
Gnjilan
4 : 1
Padež
Petrovac
31.03.2019 15:00
Gnjilan
4 : 1
Padež
Spartak
Pirot
5 : 0
Zadrugar
Krupac
31.03.2019 15:00
Spartak
5 : 0
Zadrugar
Dragoš
Pirot
0 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
31.03.2019 15:00
Dragoš
0 : 0
Rajko Mitić
Morava
Krušce
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
31.03.2019 16:00
Morava
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Čegar 2013
Kamenica
0 : 4
Rudar
Jelašnica
31.03.2019 16:00
Čegar 2013
0 : 4
Rudar
Vrtište
Vrtište
5 : 1
Budućnost
Prva Kutina
31.03.2019 16:00
Vrtište
5 : 1
Budućnost
Mladost (L)
Lalinac
4 : 0
Proleter
Donja Vrežina
31.03.2019 16:00
Mladost (L)
4 : 0
Proleter
Palilulac
Niš
3 : 1
Vulkan 1963
Brenica
31.03.2019 16:00
Palilulac
3 : 1
Vulkan 1963
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
31.03.2019 16:00
Crvena zastava
1 : 1
Stevan Nešticki
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Omladinac (GK)
Gornji Komren
31.03.2019 16:00
Sloboda
2 : 2
Omladinac (GK)
Lugina
Aliđerce
3 : 1
Ternoci
Trnovac
31.03.2019 15:30
Lugina
3 : 1
Ternoci
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
31.03.2019 15:30
Pavlovac
3 : 0
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Trešnjevka
Lopardince
31.03.2019 15:30
BSK Bujanovac
1 : 1
Trešnjevka
Levosoje
Levosoje
1 : 0
OFK Alakince
Alakince
31.03.2019 15:30
Levosoje
1 : 0
OFK Alakince
Čelik
Belo polje
2 : 1
Vihor
Žbevac
31.03.2019 15:30
Čelik
2 : 1
Vihor
Joševa
Joševa
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
31.03.2019 14:30
Joševa
1 : 1
OFK Paljuvi
Polet (T)
Takovo
2 : 2
Rudar
Radljevo
31.03.2019 14:30
Polet (T)
2 : 2
Rudar
Šarbane
Šarbane
0 : 0
Crvena Jabuka
Ub
31.03.2019 14:30
Šarbane
0 : 0
Crvena Jabuka
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Mladost
Vračević
31.03.2019 14:30
Čučuge
2 : 0
Mladost
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
31.03.2019 14:30
Polet (DL)
0 : 2
Dimitrije Tucović
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Pambukovica
Pambukovica
31.03.2019 14:30
Vrelo
1 : 0
Pambukovica
Gunjevac
Gunjevac
1 : 0
Kalenić
Kalenić
31.03.2019 14:30
Gunjevac
1 : 0
Kalenić
Borac
Ušće
3 : 0
Jedinstvo
Dren
31.03.2019 16:00
Borac
3 : 0
Jedinstvo
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Belo Polje
Belo Polje
31.03.2019 16:00
Krtinska
2 : 0
Belo Polje
Sloga
Ratari
4 : 0
Rvati
Obrenovac
31.03.2019 11:00
Sloga
4 : 0
Rvati
Skela
Skela
1 : 0
Polet
Grabovac
31.03.2019 16:00
Skela
1 : 0
Polet
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
31.03.2019 16:00
Vinogradar
1 : 1
Jedinstvo
Titel
Titel
3 : 2
Železničar
Novi Sad
31.03.2019 16:00
Titel
3 : 2
Železničar
Moskva
Budisava
0 : 8
OFK Futog
Futog
31.03.2019 16:00
Moskva
0 : 8
OFK Futog
Hajduk
Gardinovci
0 : 1
Susek
Susek
31.03.2019 16:00
Hajduk
0 : 1
Susek
Čenej
Čenej
1 : 0
Dinamo
Budisava
31.03.2019 16:00
Čenej
1 : 0
Dinamo
Obilić
Vilovo
1 : 4
Bačka
Begeč
31.03.2019 16:00
Obilić
1 : 4
Bačka
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 3
Janošik
Janošik
31.03.2019 16:00
Partizan (K)
4 : 3
Janošik
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
31.03.2019 16:00
Dobrica
3 : 0
Vojvodina (CC)
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
31.03.2019 16:00
Borac (VS)
2 : 1
Karaš (J)
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Ševac
Kusić
31.03.2019 16:00
Borac (VG)
2 : 1
Ševac
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Sloga (M)
Margita
31.03.2019 16:00
Vinogradar
1 : 1
Sloga (M)
Ratar
Kruščica
3 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
31.03.2019 16:00
Ratar
3 : 0
Karaš (K)
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
31.03.2019 16:00
Budućnost (A)
1 : 0
Hajdučica
Polet 57
Milutovac
3 : 3
Garevina
Garevina
31.03.2019 16:00
Polet 57
3 : 3
Garevina
Mladost
Toljevac
4 : 1
Rubin
Donji Stupanj
31.03.2019 16:00
Mladost
4 : 1
Rubin
14. Oktobar
Izbenica
3 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
31.03.2019 16:00
14. Oktobar
3 : 1
Velika Drenova
Sloga (D)
Dašnica
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
31.03.2019 16:00
Sloga (D)
0 : 0
Sloga (L)
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Vinorača
Vinorača
31.03.2019 16:00
Kupinovac
1 : 1
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
3 : 3
Vinogradar
Crkvenac
31.03.2019 16:00
Šantarovac
3 : 3
Vinogradar
Mladost (T)
Tečić
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
31.03.2019 16:00
Mladost (T)
2 : 0
Osaonica
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
0 : 1
Morava
Ribare
31.03.2019 16:00
Jedinstvo (D)
0 : 1
Morava
Mladost (G)
Gložane
5 : 4
Partizan
Majur
31.03.2019 16:00
Mladost (G)
5 : 4
Partizan
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
31.03.2019 16:00
Rudar (St)
2 : 0
Mladost (GM)
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 0
Radnički
Tekija
31.03.2019 16:00
Pomoravlje
2 : 0
Radnički
Mladost (J)
Jovac
3 : 2
Moravac 2015
Krušar
31.03.2019 16:00
Mladost (J)
3 : 2
Moravac 2015
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
31.03.2019 16:00
Rudar (SR)
4 : 0
15. Avgust 1950
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 1
Mladost (L)
Latković
31.03.2019 11:00
Žabari
1 : 1
Mladost (L)
Popadić
Popadić
6 : 1
Borac
Rajković
31.03.2019 14:30
Popadić
6 : 1
Borac
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 2
Lukavac
Lukavac
31.03.2019 14:30
Stari drugari
1 : 2
Lukavac
Polet
Popučke
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
31.03.2019 14:30
Polet
0 : 1
Junior Novo Naselje
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 5
Rajac
Kadina Luka
31.03.2019 14:30
Mladost (VK)
0 : 5
Rajac
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Rakac Stave
Stave
31.03.2019 11:00
Jadar 2013
1 : 1
Rakac Stave
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 4
Komanice
Komanice
31.03.2019 14:30
Milenko Pavlović
3 : 4
Komanice
13. Maj
Zemun
0 : 4
011
Beograd
31.03.2019 11:00
13. Maj
0 : 4
011
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 3
Dedinje
Beograd
31.03.2019 12:00
Posavac Tišma
0 : 3
Dedinje
Šećeranac Ada
Beograd
11 : 0
Penjarol
Beograd
31.03.2019 10:00
Šećeranac Ada
11 : 0
Penjarol
BUSK
Beograd
1 : 2
Sparta Železnik
Železnik
31.03.2019 15:30
BUSK
1 : 2
Sparta Železnik
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Rekreativo 011
Beograd
31.03.2019 15:30
Novi Beograd
0 : 1
Rekreativo 011
Mladi Proleter
Beograd
0 : 2
Busije
Zemun
31.03.2019 11:00
Mladi Proleter
0 : 2
Busije
Lepušnica
Glogonjski Rit
0 : 1
Poštar
Beograd
31.03.2019 15:30
Lepušnica
0 : 1
Poštar
Heroj Polet
Jajinci
4 : 0
Sveti Stefan
Slanci
31.03.2019 15:30
Heroj Polet
4 : 0
Sveti Stefan
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 0
Pionir
Besni Fok
31.03.2019 15:30
Siti Sport Klub
3 : 0
Pionir
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
2 : 0
Minel
Ripanj
31.03.2019 15:30
PKB Padinska Skela
2 : 0
Minel
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Graničar
Obrež
31.03.2019 15:00
Mladost
2 : 1
Graničar
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Sloga (V)
Voganj
31.03.2019 15:00
OFK Zeka Buljubaša
2 : 0
Sloga (V)
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
31.03.2019 15:00
Fruškogorac
0 : 0
Donji Srem 2015
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sloga (Č)
Čalma
31.03.2019 15:00
Mitros
3 : 0
Sloga (Č)
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
BSK
Bešenovo
31.03.2019 15:00
Obilić 1993
1 : 1
BSK
Šumar
Ogar
2 : 2
Napredak
Žarkovac
31.03.2019 15:00
Šumar
2 : 2
Napredak
Fruška Gora
Ruma
0 : 1
Hajduk
Višnjićevo
31.03.2019 10:00
Fruška Gora
0 : 1
Hajduk
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Krušedol
Krušedol
31.03.2019 15:00
OFK Bikić
3 : 0
Krušedol
Vojvoda
Dučina
2 : 0
Rudar 2012
Babe
31.03.2019 13:00
Vojvoda
2 : 0
Rudar 2012
OFK Rogača
Rogača
0 : 2
Djurinci
Đurinci
31.03.2019 15:30
OFK Rogača
0 : 2
Djurinci
OFK Slatina
Slatina
1 : 6
Mladost (MI)
Mala Ivanča
31.03.2019 15:30
OFK Slatina
1 : 6
Mladost (MI)
Sibnica
Sibnica
0 : 3
Stojnik
Stojnik
31.03.2019 13:00
Sibnica
0 : 3
Stojnik
Vis
Parcani
0 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
31.03.2019 12:30
Vis
0 : 0
Nemenikuće
Partizan
Vrba
0 : 9
Mladi radnik 1925
Grdica
31.03.2019 15:30
Partizan
0 : 9
Mladi radnik 1925
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Lazac
Lazac
31.03.2019 15:30
Tavnik
3 : 0
Lazac
Metalac
Kraljevo
0 : 4
Jedinstvo (G)
Godačica
31.03.2019 11:00
Metalac
0 : 4
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
Rudno
0 : 4
Borac (A)
Adrani
31.03.2019 15:30
Mineral 2015
0 : 4
Borac (A)
Progorelica
Progorelica
2 : 3
Mlada krila
Metikoši
31.03.2019 15:30
Progorelica
2 : 3
Mlada krila
Borac (V)
Vraneši
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
31.03.2019 15:30
Borac (V)
3 : 1
Bogutovačka Banja
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
31.03.2019 15:30
Zvezda
2 : 1
Jovo Kursula
BSK
Borač
4 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
31.03.2019 15:30
BSK
4 : 2
Karađorđe (V)
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
31.03.2019 15:30
Sloga (Z)
1 : 1
Partizan
Mladi radnik
Dragušica
1 : 2
Badnjevac
Badnjevac
31.03.2019 15:30
Mladi radnik
1 : 2
Badnjevac
Sloga (M)
Milatovac
2 : 1
Marjan
Knić
31.03.2019 15:30
Sloga (M)
2 : 1
Marjan
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Guncate
Guncati
31.03.2019 15:30
Barajevo
2 : 0
Guncate
Velika Mostanica
Velika Mostanica
3 : 0
Beljina
Beljina
31.03.2019 15:30
Velika Mostanica
3 : 0
Beljina
Velika Reka
Velika Reka
6 : 1
Azbukovica
Crnča
31.03.2019 16:00
Velika Reka
6 : 1
Azbukovica
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
0 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
31.03.2019 16:00
Jadar 1961 (GD)
0 : 0
Jedinstvo
Borac
Kozjak
0 : 0
Rudar
Brasina
31.03.2019 16:00
Borac
0 : 0
Rudar
Mladost
Brezjak
4 : 1
Vidojevica
Lešnica
31.03.2019 16:00
Mladost
4 : 1
Vidojevica
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Sloga
Straža
31.03.2019 16:00
Prva Iskra
2 : 0
Sloga
7. Juli
Bela Crkva
1 : 1
Antimon
Zajača
31.03.2019 16:00
7. Juli
1 : 1
Antimon
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
31.03.2019 16:00
Milan Orlić
4 : 0
Jadar (ST)
B 2000
Aranđelovac
1 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
31.03.2019 11:00
B 2000
1 : 0
Radoje Domanović
Ranilović
Ranilović
2 : 0
Mladost (J)
Jelenac
31.03.2019 15:30
Ranilović
2 : 0
Mladost (J)
Šamot
Aranđelovac
2 : 0
Sloga
Zagorica
31.03.2019 15:30
Šamot
2 : 0
Sloga
Borac
Kloka
2 : 5
Jasenica
Božurnja
31.03.2019 15:30
Borac
2 : 5
Jasenica
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
31.03.2019 15:30
Šumadinac (S)
2 : 1
Trešnjevica
Vrbica
Aranđelovac
0 : 0
Brezovac
Brezovac
31.03.2019 15:30
Vrbica
0 : 0
Brezovac
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 1
Radnički
Pertate
31.03.2019 11:00
Bratstvo
2 : 1
Radnički
Todorovce
Todorovce
3 : 2
BSK
Belanovce
31.03.2019 15:30
Todorovce
3 : 2
BSK
Moravac
Pečenjevce
7 : 1
Mladost (B)
Batulovce
31.03.2019 15:30
Moravac
7 : 1
Mladost (B)
Real
Donja Jajina
4 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
31.03.2019 15:30
Real
4 : 2
Marjan MB
Sloboda
Donje Brijanje
6 : 1
Lemind 1953
Leskovac
31.03.2019 15:30
Sloboda
6 : 1
Lemind 1953
Radnik Sušica
Kukulovce
5 : 1
Gradac
Konopnica
31.03.2019 15:30
Radnik Sušica
5 : 1
Gradac
Milanovo
Milanovo
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
31.03.2019 15:30
Milanovo
1 : 2
Plantaža
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
5 : 1
Premijer
Badovinci
31.03.2019 16:00
Budućnost (PD)
5 : 1
Premijer
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
31.03.2019 16:00
Sloboda
1 : 0
Torpedo 1924
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 1
Cer
Petkovica
31.03.2019 16:00
Napredak
1 : 1
Cer
Drina
Badovinci
3 : 0
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
31.03.2019 16:00
Drina
3 : 0
Budućnost 1929 (ZM)
Mladost
Pocerski Pričinović
4 : 1
Sava
Mrđenovac
31.03.2019 16:00
Mladost
4 : 1
Sava
Šipurske livade
Šabac
1 : 1
Radnički
Koceljeva
31.03.2019 16:00
Šipurske livade
1 : 1
Radnički
Trešnjevka
Trbusac
2 : 2
Sloga (MA)
Matijevac
31.03.2019 16:00
Trešnjevka
2 : 2
Sloga (MA)
Rankovac
Nakučani
2 : 0
Sloga (KR)
Krnić
31.03.2019 16:00
Rankovac
2 : 0
Sloga (KR)
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
31.03.2019 16:00
Dobrava
2 : 1
Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
31.03.2019 16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
1 : 5
Vlašić
Tromedja
Majdan
2 : 9
Bačka
Mol
31.03.2019 16:30
Tromedja
2 : 9
Bačka
Čoka
Čoka
3 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
31.03.2019 16:30
Čoka
3 : 2
Slavija
Jadran
Sanad
4 : 6
Tisa
Padej
31.03.2019 16:30
Jadran
4 : 6
Tisa
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Potisje
Kanjiža
31.03.2019 16:30
Horgoš 1911
2 : 0
Potisje
Graničar
Đala
2 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
31.03.2019 16:30
Graničar
2 : 1
Jedinstvo (SK)
Šampion
Orom
3 : 1
Hajduk
Podlokanj
31.03.2019 16:30
Šampion
3 : 1
Hajduk
Mladost
Mali Bač
1 : 5
Neštin
Neštin
31.03.2019 16:30
Mladost
1 : 5
Neštin
Slavija
Bođani
1 : 7
Krivanj
Selenča
31.03.2019 16:30
Slavija
1 : 7
Krivanj
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
31.03.2019 16:30
Bački Hajduk
1 : 1
Naša Zvezda
Bačka (D)
Despotovo
1 : 1
Budućnost
Gložan
31.03.2019 16:30
Bačka (D)
1 : 1
Budućnost
Borac
Vizić
2 : 2
Sloga
Plavna
31.03.2019 16:30
Borac
2 : 2
Sloga
Bačka 1945
Bačka Palanka
0 : 5
Maglić
Bački Maglić
31.03.2019 16:30
Bačka 1945
0 : 5
Maglić
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
31.03.2019 15:30
Sirakovo
2 : 1
Napredak (P)
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
31.03.2019 15:30
Mladost (B)
2 : 0
Napredak 1934
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Dizel
Bare
31.03.2019 15:30
Vihor
2 : 1
Dizel
Stig 1955
Beranje
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
31.03.2019 15:30
Stig 1955
0 : 3
Sloga (L)
Polet (B)
Bikinje
0 : 0
Desine
Desine
31.03.2019 15:30
Polet (B)
0 : 0
Desine
Sloga (M)
Mustapić
4 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
31.03.2019 15:30
Sloga (M)
4 : 3
Žika Marković Uča
Manastirica
Manastirica
3 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
31.03.2019 15:30
Manastirica
3 : 1
Napredak 1936
Sloga 1952
Veliki Popovac
0 : 1
Radnički (K)
Knežica
31.03.2019 15:30
Sloga 1952
0 : 1
Radnički (K)
Napredak (S)
Simićevo
6 : 1
BSK
Bošnjak
31.03.2019 15:30
Napredak (S)
6 : 1
BSK
Omladinac (B)
Busur
2 : 2
Zadrugar (T)
Tabanovac
31.03.2019 15:30
Omladinac (B)
2 : 2
Zadrugar (T)
Integral
Batuša
1 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
31.03.2019 15:30
Integral
1 : 0
Jedinstvo (K)
Napredak
Korbovo
2 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
31.03.2019 16:00
Napredak
2 : 0
Mala Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
3 : 1
Pontes
Kostol
31.03.2019 16:00
Rtkovo
3 : 1
Pontes
Omladinac
Vajuga
1 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
31.03.2019 16:00
Omladinac
1 : 2
Lokomotiva
Milutinovac
Milutinovac
2 : 3
Koča Andjelković
Tekija
31.03.2019 16:00
Milutinovac
2 : 3
Koča Andjelković
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 1
Markovac
Markovac
31.03.2019 15:30
Ivanča
3 : 1
Markovac
Sloga
Granice
5 : 1
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
31.03.2019 15:30
Sloga
5 : 1
Vlaška
Omladinac
Rajkovac
3 : 2
Napredak
Međulužje
31.03.2019 15:30
Omladinac
3 : 2
Napredak
Borac
Amerić
0 : 2
Šepšin
Šepšin
31.03.2019 15:30
Borac
0 : 2
Šepšin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 1
Jedinstvo
Dubovac
31.03.2019
Stari Tamiš
1 : 1
Jedinstvo
Kolonija
Kovin
5 : 1
Mladost
Vojlovica
31.03.2019
Kolonija
5 : 1
Mladost
Borac
Pločica
0 : 5
Dolovo
Dolovo
31.03.2019
Borac
0 : 5
Dolovo
Omladinac
Deliblato
2 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
31.03.2019
Omladinac
2 : 2
BSK Bavanište
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 0
Proleter
Mramorak
31.03.2019
Budućnost
3 : 0
Proleter
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Tempo
Sefkerin
31.03.2019 16:00
Glogonj
2 : 1
Tempo
Omladinac 1927
Opovo
0 : 4
Unirea
Uzdin
31.03.2019 16:00
Omladinac 1927
0 : 4
Unirea
Slavia
Kovačica
3 : 1
Pobeda
Samoš
31.03.2019 16:00
Slavia
3 : 1
Pobeda
Mundial
Pančevo
2 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
31.03.2019 16:00
Mundial
2 : 1
Vojlovica 2018
Vujan
Prislonica
0 : 3
Prijatelji
Čačak
31.03.2019 14:30
Vujan
0 : 3
Prijatelji
Mladost (A)
Atenica
4 : 1
BIP
Čačak
31.03.2019 14:30
Mladost (A)
4 : 1
BIP
Planinac
Vujetinci
1 : 0
Kej
Čačak
31.03.2019 14:30
Planinac
1 : 0
Kej
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Budućnost
Stančići
31.03.2019 14:30
Čačak 94
2 : 1
Budućnost
Landol
Landol
5 : 0
Lunjevac
Lunjevac
31.03.2019 15:00
Landol
5 : 0
Lunjevac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
2 : 4
Vrbovac
Vrbovac
31.03.2019 15:00
Hajduk Veljko 1934
2 : 4
Vrbovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
3 : 0
Jezava
Smederevo
31.03.2019 15:00
Stari Hrast 2018
3 : 0
Jezava
Budućnost
Mala Krsna
0 : 2
Vučak
Vučak
31.03.2019 15:00
Budućnost
0 : 2
Vučak
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 3
Mladost
Kruščić
31.03.2019 16:00
Aleksa Šantić
4 : 3
Mladost
OFK Šikara
Sombor
3 : 3
Dunav
Bački Monoštor
31.03.2019 16:00
OFK Šikara
3 : 3
Dunav
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
31.03.2019 16:00
Kordun
3 : 0
Jedinstvo
Hajduk
Stapar
3 : 3
Terekveš
Svilojevo
31.03.2019 16:00
Hajduk
3 : 3
Terekveš
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Partizan
Kupusina
31.03.2019 16:00
Zadrugar
1 : 0
Partizan
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 1
Omladinac (D)
Deronje
31.03.2019 16:00
Omladinac (B)
4 : 1
Omladinac (D)
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 5
Borac
Trnjane
31.03.2019 11:00
Pobeda 1976
3 : 5
Borac
Polet (R)
Radevac
2 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
31.03.2019 11:00
Polet (R)
2 : 1
OFK Rutevac 1908
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Polet (V)
Vitoševac
31.03.2019 16:00
Gredetin
0 : 2
Polet (V)
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 2
Jedinstvo
Bobovište
31.03.2019 11:00
Ratar
1 : 2
Jedinstvo
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 2
Bikovo
Bikovo
31.03.2019 15:30
Hajduk
2 : 2
Bikovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
31.03.2019 15:30
OFK Mala Bosna 2015
1 : 0
Žednik
Lokomotiva
Subotica
3 : 1
Solid
Subotica
31.03.2019 15:30
Lokomotiva
3 : 1
Solid
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
4 : 1
Palić
Palić
31.03.2019 15:30
Udarnik Višnjevac
4 : 1
Palić
Čantavir
Čantavir
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
31.03.2019 15:30
Čantavir
2 : 3
Elektrovojvodina
Voćar
Kotraža
7 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
31.03.2019 15:30
Voćar
7 : 2
Vrelo
Dedinje Junajted
Guča
10 : 0
Gradina
Rti
31.03.2019 15:30
Dedinje Junajted
10 : 0
Gradina
Prilike
Prilike
6 : 0
Bjelica
Milatovići
31.03.2019 11:00
Prilike
6 : 0
Bjelica
Sloga
Kaona
0 : 2
Brezova
Brezova
31.03.2019 15:30
Sloga
0 : 2
Brezova
Gorušica
Viča
2 : 3
Radnički
Turica
31.03.2019 15:30
Gorušica
2 : 3
Radnički
Jelica
Goračići
2 : 2
Bratstvo
Dljin
31.03.2019 15:30
Jelica
2 : 2
Bratstvo
Konjuh
Konjuh
4 : 2
Modrica
Modrica
31.03.2019
Konjuh
4 : 2
Modrica
Žabare
Žabare
4 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
31.03.2019
Žabare
4 : 1
Mudrakovac
Parunovac
Parunovac
1 : 4
Sebečevac
Sebečevac
31.03.2019
Parunovac
1 : 4
Sebečevac
Mladost VPD
Kruševac
0 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
31.03.2019
Mladost VPD
0 : 1
Gornji Stepoš
Naupare
Naupare
2 : 2
Rasina
Vitanovac
31.03.2019
Naupare
2 : 2
Rasina
Čarapan
Kruševac
4 : 1
Bukovica
Bukovica
31.03.2019
Čarapan
4 : 1
Bukovica
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
31.03.2019 15:00
Vinogradi DB
0 : 3
Bratstvo 1975
OFK Žeželj
Donja Sabanta
5 : 2
Kolonija
Kragujevac
31.03.2019 15:00
OFK Žeželj
5 : 2
Kolonija
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
0 : 0
Košutnjak
Kragujevac
31.03.2019 15:00
Sloga Lužnice 2016
0 : 0
Košutnjak
Seljak
Cvetojevac
1 : 0
Divostin
Kragujevac
31.03.2019 15:00
Seljak
1 : 0
Divostin
Maršić
Maršić
3 : 1
Zastava
Kragujevac
31.03.2019 15:00
Maršić
3 : 1
Zastava
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 4
Gorobilje
Gorobilje
31.03.2019 12:00
Dobrinjac
0 : 4
Gorobilje
Bakionica
Bakionica
5 : 0
Trešnjica
Tvrdići
31.03.2019 15:00
Bakionica
5 : 0
Trešnjica
Plavi Tok
Dražinovići
5 : 1
Duškovci
Duškovci
31.03.2019 15:00
Plavi Tok
5 : 1
Duškovci
Avijatičar
Vranjani
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
31.03.2019 15:00
Avijatičar
2 : 1
Napredak
Blagaja
Rupeljevo
0 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
31.03.2019 15:00
Blagaja
0 : 2
Borac
Hajduk
Debrc
0 : 2
Torpedo
Lojanice
31.03.2019 11:00
Hajduk
0 : 2
Torpedo
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 3
Petrovac 74
Kujavica
31.03.2019 11:00
Skupljen 2013
0 : 3
Petrovac 74
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
31.03.2019 11:00
Mladost (Z)
1 : 0
Jedinstvo 2014
Polet
Jalovik
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
31.03.2019 11:00
Polet
3 : 0
Dragojevac
Partizan
Tomaševac
1 : 2
Sloga
Jarkovac
31.03.2019 15:30
Partizan
1 : 2
Sloga
KSK Konak 1926
Konak
0 : 3
Tisa 1933
Taraš
31.03.2019 15:30
KSK Konak 1926
0 : 3
Tisa 1933
Proleter
Neuzina
0 : 0
Zlatica
Zlatica
31.03.2019 15:30
Proleter
0 : 0
Zlatica
Razvitak
Mirilovac
1 : 2
BSK Buljane
Buljane
31.03.2019 16:00
Razvitak
1 : 2
BSK Buljane
Napredak
Svojnovo
1 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
31.03.2019 16:00
Napredak
1 : 0
OFK Juhor 2016
Jedinstvo
Ratare
4 : 4
Šumadija
Trešnjevica
31.03.2019 16:00
Jedinstvo
4 : 4
Šumadija
Heroj
Busilovac
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
31.03.2019 16:00
Heroj
2 : 1
Sloga
ISK Izvor
Izvor
0 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
31.03.2019 16:00
ISK Izvor
0 : 2
Donja Mutnica
Veternica
Leskovac
0 : 3
Navalin
Navalin
31.03.2019 15:30
Veternica
0 : 3
Navalin
Rudar 1973
Rudare
4 : 5
Atletiko
Donja Jajina
31.03.2019 11:00
Rudar 1973
4 : 5
Atletiko
Badince
Badince
1 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
31.03.2019 11:00
Badince
1 : 1
ŠFU Derbi 2016
Mladost Svileuva
Svileuva
1 : 2
OFK Jelen
Jelenča
31.03.2019 11:00
Mladost Svileuva
1 : 2
OFK Jelen
Žabar
Žabar
0 : 2
Bojić
Bojić
31.03.2019 11:00
Žabar
0 : 2
Bojić
Volujac
Volujac
0 : 2
Galeb
Cerovac
31.03.2019 11:00
Volujac
0 : 2
Galeb
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
31.03.2019 11:00
Zablaće
2 : 1
Rudar
Borac BTG
Batalage
1 : 1
Mladost Slatina
Slatina
31.03.2019 11:00
Borac BTG
1 : 1
Mladost Slatina
Korman
Korman (Šabac)
5 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
31.03.2019 11:00
Korman
5 : 0
Jedinstvo
OFK Varna
Varna
1 : 2
Cerić
Miokus
31.03.2019 11:00
OFK Varna
1 : 2
Cerić
Omladinac
Bunar
4 : 2
Belica
Belica
31.03.2019 16:00
Omladinac
4 : 2
Belica
Crni Vrh
Deonica
5 : 3
Mladost
Bukovče
31.03.2019 16:00
Crni Vrh
5 : 3
Mladost
Napredak
Staro Lanište
1 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
31.03.2019 16:00
Napredak
1 : 1
Dobra Voda
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 1
Sloboda
Šuljkovac
31.03.2019 16:00
Dražmirovac
0 : 1
Sloboda
Proleter 1932
Požarevac
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
31.03.2019 15:30
Proleter 1932
0 : 1
Sloga (Ć)
BSK 1931
Brežane
2 : 0
Moravac 1933
Dragovac
31.03.2019 15:30
BSK 1931
2 : 0
Moravac 1933
Morava 1932
Prugovo
2 : 2
Sopot
Požarevac
31.03.2019 15:30
Morava 1932
2 : 2
Sopot
Sloga 1936
Kasidol
1 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
31.03.2019 15:30
Sloga 1936
1 : 1
Napredak (B)
Beli Orao
Bradarac
5 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
31.03.2019 15:30
Beli Orao
5 : 1
Zemljoradnik
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 3
Sloga (D)
Drmno
31.03.2019 15:30
Vojvoda Milenko
0 : 3
Sloga (D)
Metalac
Požarevac
2 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
31.03.2019 15:30
Metalac
2 : 1
Pobeda (SK)
Pocerina
Jevremovac
6 : 4
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
31.03.2019 15:00
Pocerina
6 : 4
POFK Letnjikovac
Borac
Šabac
1 : 3
Petlovača
Petlovača
31.03.2019 15:00
Borac
1 : 3
Petlovača
Napredak
Ševarice
0 : 5
Omladinac
Slepčević
31.03.2019 11:00
Napredak
0 : 5
Omladinac
Brgule
Brgule
0 : 2
Kolubara
Liso Polje
31.03.2019 11:00
Brgule
0 : 2
Kolubara
Omladinac
Kalinovac
1 : 0
Murgaš
Murgaš
31.03.2019 11:00
Omladinac
1 : 0
Murgaš
OFK Takovo
Takovo
4 : 0
Budućnost 1995
Slatina
31.03.2019 11:00
OFK Takovo
4 : 0
Budućnost 1995
Sloga
Vrhovine
1 : 1
Dokmir
Dokmir
31.03.2019 11:00
Sloga
1 : 1
Dokmir
Vukona
Vukona
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
31.03.2019 11:00
Vukona
1 : 1
Jedinstvo
Dinamo (S)
Sonta
0 : 1
Lider
Odžaci
31.03.2019 16:00
Dinamo (S)
0 : 1
Lider
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 2
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
31.03.2019 16:00
Dinamo 1923
1 : 2
Jedinstvo Lemeš
Graničar (R)
Riđica
3 : 0
Telečka
Telečka
31.03.2019 16:00
Graničar (R)
3 : 0
Telečka
Sport
Bezdan
0 : 3
SU Stanišić 1920
Stanišić
31.03.2019 16:00
Sport
0 : 3
SU Stanišić 1920
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 2
Borac
Ljuljaci
31.03.2019 15:30
Polet
0 : 2
Borac
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 2
Proleter
Jasenak
31.03.2019 16:00
Crvena Zastava
2 : 2
Proleter
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 3
Partizan
Draževac
31.03.2019 16:00
Zadrugar
1 : 3