XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 690 utakmica za dan
Subota, 13 Oktobar 2018

Fudbal

Sinđelić
Beograd
0 : 0
Inđija
Inđija
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Borac
Čačak
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Sloboda
Užice
Željezničar Sport Team
Banja Luka
4 : 3
Kozara
Gradiška
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Drina
Zvornik
Podrinje
Janja
1 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Alfa
Modriča
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Ribnica
Podgorica
3 : 6
Bratstvo
Cijevna
Crvena stijena
Podgorica
0 : 2
Drezga
Piperi
Gusinje
Gusinje
3 : 1
Napredak
Berane
Cement
Beočin
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Provo
Provo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
FAP
Priboj
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Loznica
Loznica
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Tutin
Tutin
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Radan
Lebane
Rtanj
Boljevac
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jagodina Tabane
Jagodina
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Dunav
Prahovo
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravac Orion
Mrštane
4 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
8 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Prva Iskra
Barič
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
OFK Proleter
Banatski Karlovac
1 : 1
Begej
Žitište
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga
Plandište
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sremac Vojka
Vojka
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Jugović
Kać
OFK Vrbas
Vrbas
5 : 0
Mladost (T)
Turija
Polet (K)
Karavukovo
1 : 1
Bajša
Bajša
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 3
Sloga (Č)
Čonoplja
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
Gruža
Gruža
3 : 1
Bane 1931
Raška
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Apolon 2018
Kovači
Ribnica
Mionica
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Spartak 1924
Ljig
1 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Prijevor
Prijevor
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Sevojno
Sevojno
Budućnost
Arilje
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Budućnost
Orašje
1 : 0
Morava
Vladičin Han
BSK
Bogovina
0 : 2
Đerdap
Kladovo
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Malošište
Malošište
Sopot
Sopot
1 : 1
Torlak
Kumodraž
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Hajduk
Beograd
BSK Baćevac
Baćevac
0 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Milutinac
Zemun
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Napredak
Medoševac
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
Rusanda
Melenci
Polet
Nakovo
1 : 2
Naftagas
Elemir
Vojvodina (T)
Tovariševo
0 : 1
ŽAK
Sombor
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Rudar
Vrdnik
3 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Banja
Banja
13.10.2018
14:30
Bare
Bare
Slavija
Novi Sad
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Mladost
Novi Sad
0 : 0
Bačka
Đurđevo
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 3
Iskra
Kucura
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Napredak
Nadalj
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Sloga
Ostojićevo
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 6
Vojvodina
Bačko Gradište
Rakovica
Rakovica
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Strelac
Mislođin
3 : 0
Budućnost
Dudovica
Zvezda
Konatice
5 : 0
Borac
Arnajevo
Vinča
Vinča
3 : 1
Boleč
Boleč
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Blagotin
Poljna
Varvarin
Varvarin
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Sindjelić
Lipnica
3 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Rudar 2001
Kostolac
1 : 1
Budućnost
Vezičevo
Polet (SD)
Suvi Do
5 : 1
Makce
Makce
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Morava (Ž)
Žitkovac
4 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Palilula
Aleksinac
0 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Plana
Velika Plana
5 : 0
Mladi radnik
Radinac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 1
Blizna
Blizna
Zlot
Zlot
3 : 2
Poreč
Donji milanovac
Polom
Leskovo
7 : 1
Krivelj
Krivelj
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 6
Akademija 10
Prokuplje
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Radnik
Ub
4 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Banjani
Banjani
1 : 1
Ribnikar
Pecka
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Sloboda
Grbice
1 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
Prvi partizan
Užice
0 : 2
Polet
Rasna
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Midžor (K)
Kalna
0 : 0
Ozren
Sokobanja
Velika Jasikova
Velika Jasikova
5 : 1
Trebič
Sokobanja
Zadrugar
Krupac
1 : 4
Senjak
Pirot
Lužnica
Babušnica
3 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Mladost
Suvojnica
2 : 2
Ternoci
Trnovac
Sitnica
Lepina
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Ugljare
Ugljare
2 : 2
Gracko
Staro Gracko
Čaglavica
Čaglavica
0 : 3
Polet
Laplje Selo
Rudar
Radljevo
2 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
Crvena Jabuka
Ub
5 : 0
Mladost
Vračević
Pobednik
Piroman
0 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Rojkovac
Obrenovac
1 : 0
Borac
Ušće
Skela
Skela
3 : 0
Sloga
Ratari
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 1
OFK Futog
Futog
Vinogradar
Gudurica
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Morava
Kočino Selo
4 : 1
Mladost (G)
Gložane
Mladost (T)
Tečić
0 : 0
Partizan
Majur
Vinogradar
Crkvenac
4 : 1
Blagotin
Belušić
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 1
Napredak
Stubica
ASK
Aradac
3 : 1
Mladost
Belo Blato
Zadrugar
Lazarevo
5 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
MSK
Mihajlovo
7 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 4
OFK Klek
Klek
Jedinstvo
Ečka
1 : 1
Tamiš
Farkaždin
Bilećanin
Sečanj
1 : 2
Potisje
Knićanin
011
Beograd
3 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
1 : 5
Minel
Ripanj
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
Vojvoda
Dučina
Mladi radnik 1925
Grdica
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Marjan
Knić
3 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Roham
Nova Crnja
6 : 0
Terekves
Hetin
Napredak (Č)
Čestereg
2 : 1
Napredak (BT)
Banatska Topola
Vojvodina
Bašaid
4 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Jedinstvo
Bočar
6 : 2
Proleter
Međa
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 0
Bega
Novi Itebej
Azbukovica
Crnča
0 : 2
Antimon
Zajača
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 0
Sloga
Straža
Todorovce
Todorovce
0 : 1
Gradac
Konopnica
Mladost (B)
Batulovce
2 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
OFK Šabac
Šabac
1 : 0
Drina
Badovinci
Milicionar
Bogatić
1 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Radnički
Koceljeva
1 : 0
Sloga (MA)
Matijevac
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Dizel
Bare
Strmovo
Strmovo
1 : 2
Petka
Petka
Mundial
Pančevo
2 : 3
Glogonj
Glogonj
Zeppelin 026
Smederevo
0 : 0
Jezava
Smederevo
Mladost
Mali Suvodol
2 : 1
Temac
Temska
Zvezda
Blato
5 : 0
Pobeda
Držina
Sloboda
Rasnica
6 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Nišavac
Staničenje
1 : 3
Napredak
Izvor
Polet (V)
Vitoševac
4 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Jastrebac
Tešica
2 : 1
Škriljac
Bradarac
Gredetin
Gredetin
0 : 3
OFK Draževac
Draževac
Palić
Palić
8 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Obilić
Staro Selo
1 : 1
Jasenica
Kruševo
GP Zlatibor
Užice
13.10.2018
Soko
Bajina Bašta
Kapedunum
Užice
13.10.2018
Zlatibor 2
Čajetina
Policajac 92
Užice
13.10.2018
Višesava 2
Bajina Bašta
Modrica
Modrica
1 : 0
Bukovica
Bukovica
Globoder
Globoder
3 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Rtanj
Vrmdža
4 : 2
Napredak
Jošanica
Hajduk
Rujevica
3 : 0
Sokograd
Sokobanja
Bratstvo 1975
Erdeč
0 : 1
Divostin
Kragujevac
OFK Sikole
Sikole
2 : 3
Vrelo
Šarkamen
Taskovići
Taskovići
0 : 0
Knežica
Knežica
Zaklopača
Zaklopača
1 : 4
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Hajduk
Kamendol
3 : 0
Podunavac
Ritopek
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 1
Verko
Suvo Selo
Borac
Zrenjanin
3 : 6
KSK Konak 1926
Konak
Sloga
Jarkovac
1 : 3
Proleter
Neuzina
Tisa 1933
Taraš
2 : 1
Zlatica
Zlatica
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 0
Sloga Obrva
Obrva
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 5
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
Veternica
Leskovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Rudar 1973
Rudare
Turekovac
Turekovac
2 : 2
Jašunja
Jašunja
Cerić
Miokus
1 : 2
Mladost Svileuva
Svileuva
20. Oktobar
Trbušnica
3 : 3
Mladi radnik
Junkovac
Omladinac
Bunar
0 : 2
Napredak
Staro Lanište
Crni Vrh
Deonica
7 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Dunav
Ostrovo
3 : 1
BSK 1931
Brežane
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 2
Petlovača
Petlovača
Omladinac
Slepčević
8 : 0
Pocerina
Jevremovac
Partizan
Drenovac
5 : 1
Borac
Šabac
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 0
Stanišić 1920
Stanišić
Lovac
Mali Izvor
13.10.2018
15:00
slobodan tim 1
Trnavac
Šljivar
Šljivar
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Dragoš
Oreškovica
0 : 1
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
0 : 4
Krilaš
Ćovdin
Soko
Krvije
1 : 1
Borac
Veliko Laole
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Mladost
Ranovac
Kotlenik (G)
Guncati
2 : 6
Polet
Ljubić kod Knića
Grivac
Grivac
2 : 3
Mladost
Pretoke
Borac
Ljuljaci
0 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Partizan
Draževac
1 : 0
Trstenica
Trstenica
Ljubinić
Ljubinić
0 : 5
Crvena Zastava
Obrenovac
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 6
Mladost
Velika Greda
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 3
Banat
Ilandža
Nepričava
Nepričava
2 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Noćaj
Noćaj
2 : 5
Trgovački
Sremska Mitrovica
Zmajevac
Belasica
13.10.2018
14:30
Štitari
Štitari
Lomnica
Lomnica
13.10.2018
14:30
Dvorane
Dvorane
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Topoljak
Grabovac
Stevka Božurevka
Božurevac
13.10.2018
16:00
Jugovići
Bogdanje
Vinogradar
Riljac
2 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Omladinac
Ugljarevo
13.10.2018
16:00
Rujišnik
Rujišnik
Studenac
Gornja Koviljača
0 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Pobeda 1953
Osanica
3 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Borac
Vukovac
4 : 1
Mladost
Krupaja
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Mladost
Porodin
BSK
Brzohode
3 : 0
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
2 : 0
Proleter
Četereže
Feniks
Rača
2 : 1
Mladost (CK)
Crni kao
Rubin
Zalogovac
0 : 3
Mladi radnik
Bačina
Mladost
Raklja
13.10.2018
15:30
Baštovan
Subotica
Jezero
Zlatari
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Obilić
Mrmoš
0 : 11
OFK Kopaonik 1931
Brus
Povratak otpisanih
Rekovac
4 : 1
Prosvetar
Belušić
Goša
Vukmanovac
0 : 7
Levač 2
Rekovac
Dragovo
Dragovo
1 : 4
Prevešt
GFK Strelište
Jagodina
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Sloga
Zemun
6 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Mašinac Trejs PZP
Niš
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 2012
Niš
7 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Zemun
Zemun
9 : 0
Polet
Sivac
Stajicevo
Stajicevo
0 : 1
Nova Kolonija
Kovin
Jedinstvo
Dubovac
13.10.2018
Banat
Vrsac
Spartak 2
Subotica
1 : 9
Zvezda B 2018
Beograd
Levač
Rekovac
5 : 0
ZFK Toplicanin
Prokuplje
Majdanpek
Majdanpek
4 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
Napredak Junior 2018
Krusevac
13.10.2018
Morava
Žitkovac
Vučice
Vučje
0 : 4
Knjaževac 2015
Knjaževac
Radnički (N)
Niš
1 : 6
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Crvena Zvezda
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Internacional
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Karađorđe
Topola
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radničkin (O)
Obrenovac
3 : 2
Brodarac 2
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 3
Grafičar
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
BSK Borča
Borča
Studentski Grad
Beograd
5 : 6
DIF
Beograd
IMT
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 0
011
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 4
Zemun
Zemun
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Polet
Ljubić
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
BIP
Čačak
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloboda
Čačak
2 : 0
FAP
Priboj
Radnički Šabački
Šabac
0 : 1
Radnički
Valjevo
Ribnica
Mionica
2 : 0
Drina
Ljubovija
Brezovica
Brezovica
0 : 12
Vrelo sport
Vrelo
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 4
Radnički 1912
Sombor
Polet (K)
Karavukovo
0 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Borac (Sa)
Sakule
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac (P)
Pločica
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Partizan (G)
Gaj
3 : 3
Kolonija
Kovin
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Strela
Ivanovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 1
Slavija
Pivnice
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Spektar
Sombor
Omladinac
Deronje
13.10.2018
Mladost APA
Apatin
Sloga
Čonoplja
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Posavina
Stubline
1 : 2
Jedinstvo
Dren
Budućnost
Zvečka
0 : 4
Rvati
Obrenovac
Strelac
Mislodjin
0 : 5
Polet
Grabovac
Prva Iskra
Barič
6 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Tornjoš
Tornjoš
3 : 5
Senta
Senta
Tisa
Adorjan
5 : 3
AFK
Ada
Sinđelić
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Brodarac
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Radnički
Novi Beograd
4 : 1
Lokomotiva
Beograd
IMT
Beograd
3 : 2
BSK Borča
Borča
Sremčica
Sremčica
1 : 2
OFK Beograd 2
Beograd
DIF
Beograd
1 : 2
Bežanija
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
6 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Sinđelić 2
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Lokomotiva 2
Beograd
3 : 4
Leštane
Beograd
Komgrap
Beograd
0 : 10
Rad 2
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Spartak
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
BSK Borča
Borča
0 : 0
DIF
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
11 : 0
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
3 : 1
IMT
Beograd
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Studenski grad
Novi Beograd
0 : 5
011
Beograd
Kruševac
Kruševac
1 : 3
Timočanin
Knjaževac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Topličanin
Prokuplje
13.10.2018
Šampion 2014
Leskovac
Trajal
Kruševac
0 : 3
Nacional 2
Niš
Radnički
Svilajnac
13.10.2018
Šampion
Niš
Sloga
Despotovac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Palilulac
Beograd
4 : 7
BASK
Beograd
Rakovica
Rakovica
3 : 0
Beograd 1929
Beograd
Radnički
Obrenovac
6 : 5
Budućnost
Dobanovci
OLE
Zemun
2 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Balkan
Beograd
4 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Mladost
Dračić
Rađevac
Krupanj
0 : 2
Šabac
Šabac
Sunrise
Šabac
5 : 1
Omladinac 2014
Ljig
Zlatar
Nova Varoš
0 : 5
Sloga (S)
Sjenica
Zlatibor
Čajetina
1 : 6
Sloga (BB)
Bajina Bašta
FAP
Priboj
5 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Polimlje
Prijepolje
13.10.2018
Prvi Partizan
Užice
Sloboda
Čačak
0 : 4
Polet
Ljubić
BIP
Čačak
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Budućnost
Arilje
0 : 0
Čačak 94
Čačak
Goč
Vrnjačka Banja
13.10.2018
Apolon
Kraljevo
Napredak
Markovac
1 : 4
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
RSK
Rabrovo
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Karađorđe
Topola
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Homoljac
Žagubica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Petar Puača
Novi Sad
0 : 0
Slavija
Novi Sad
OFK Banat
Vršac
4 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
GFK Sloven
Ruma
6 : 0
Dunav
Stari Banovci
Petlić
Beograd
5 : 3
Institut
Beograd
Minel
Beograd
4 : 2
Avala 1939
Beograd
Zvezdara
Beograd
9 : 1
Banja
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 2
O11 MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
0 : 1
Voždovac MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 3
Rad MK
Beograd
DIF MK
Beograd
2 : 7
Zemun MK
Zemun
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
011 B MK
Novi Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
3 : 0
Napredak
Medosevac
Grafičar MK
Beograd
3 : 2
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Kolubara MK
Lazarevac
4 : 1
IMT
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd
5 : 0
Dunavac
Grocka
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 0
Prva Iskra MK
Barič
Rakovica MK
Rakovica
3 : 3
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 1
Sinđelić 2012
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
3 : 0
Srem MK
Jakovo
Sopot MK
Sopot
3 : 0
Zemun MK-V
Zemun
Borac MK
Ostružnica
0 : 3
Brodarac MK
Novi Beograd
Boleč MK
Beograd
3 : 0
Vinča MK
Vinča
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Sloga
Lipnički Šor
Loznica B
Loznica
8 : 2
Borac
Lešnica
Drina
Ljubovija
5 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Rudar
Brasina
1 : 4
Radnički Stobex
Klupci
Podrinje
Lozničko Polje
10 : 2
Mladost
Donji Dobrić
Zadrugar
Orasac
5 : 0
Budućnost
Zvečka
Rvati
Obrenovac
0 : 4
Zvezda
Konatice
OFK Vršac
Vršac
1 : 6
Kikinda 1909
Kikinda
Borac (S)
Sakule
1 : 6
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 4
Radnički (K)
Kovin
Inđija
Inđija
6 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Petar Puača
Novi Sad
6 : 0
Index
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
1 : 7
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 13
Petrika
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Bubamara
Kraljevo
3 : 0
OFK AS 2003
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
4 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Bane
Raška
1 : 1
Kosmet
Leposavić
Obilić
Novi Kneževac
15 : 0
Đurđin
Đurđin
Čantavir
Čantavir
8 : 1
Bačka 1901
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Radnički 1905
Bajmok
7 : 0
Preporod
Novi Žednik
CFK
Vrbas
3 : 0
Spartak
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnički
Obrenovac
9 : 1
Jedinstvo
Dren
Duboko
Mala Mostanica
13 : 1
Posavina
Stubline
Partizan
Draževac
6 : 0
Sloga
Ratari
13.10.2018
Sport Club 99 B
Novi Pazar
BSK
Borča
2 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
5 : 0
OFK Beograd
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 1
011
Beograd
Zemun
Zemun
7 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Vozdovac
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 3
Teleoptik
Zemun
OLE
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 4
DIF
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Obrenovac
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
7 : 0
BASK
Beograd
Ada
Beograd
6 : 2
IMT
Beograd
Rakovica
Beograd
8 : 2
Bežanija
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Milutinac
Beograd
Buducnost
Dobanovci
2 : 9
OFK Zabrežje
Obrenovac
Graficar
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Surcin
Vinca
Beograd
5 : 1
Palilulac
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Hajduk
Beograd
Lestane
Leštane
0 : 8
Vrcin
Vrcin
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Kovacevac
Mladenovac
Banja
Beograd
1 : 4
Postar 1930
Beograd
Sloboda (U)
Užice
10 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Kinder
Čačak
3 : 7
Čačak 94
Čačak
Borac
Čačak
10 : 0
LFK Mladost
Lučani
FAP
Priboj
0 : 2
Mladost (L)
Lučani
Gaučosi
Čačak
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 6
Javor
Ivanjica
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Senjak
Valjevo
1 : 3
Šabac
Šabac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Radnički
Valjevo
Jedinstvo
Ub
4 : 2
Drina
Ljubovija
Loznica
Loznica
0 : 4
Savacijum
Šabac
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Vojvode
Mionica
Mačva 2005
Bogatić
8 : 1
OFK Osečina
Osečina
Mačva
Šabac
2 : 1
Pčelinjo
Loznica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
12 : 0
Borac (P)
Pločica
Duel Juniors
Krusevac
7 : 0
SFS Borac
Paraćin
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Timok
Zaječar
Jagodina
Jagodina
3 : 3
OFK Radnički
Niš
Timočanin
Knjaževac
2 : 3
Trstenik PTT
Trstenik
Nacional
Niš
2 : 5
Napredak
Kruševac
Lider MGM
Leskovac
0 : 1
Kopernikus Železničar
Nis
Dinamo
Vranje
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
Real
Niš
2 : 0
Trajal
Kruševac
Prosoker
Krusevac
3 : 2
Bor
Bor
Car Lazar
Kruševac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Župa
Aleksandrovac
6 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Radnički
Svilajnac
2 : 2
Djerdap
Kladovo
Jedinstvo
Paraćin
13.10.2018
OFK Napredak
Aleksinac
Junior
Jagodina
2 : 3
Morava
Ćuprija
Kopaonik
Brus
2 : 0
Mali Bor
Bor
Kruševac
Kruševac
0 : 9
Dunav
Prahovo
Mladi Borac
Živkovo
0 : 0
Dubočica
Leskovac
Šampion
Leskovac
7 : 0
Topličanin
Prokuplje
Lugina
Preševo
2 : 3
Radnik
Surdulica
Ternoci
Veliki Trnovac
1 : 1
OFK Radnički
Niš
Sloga
Leskovac
4 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Real
Niš
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 5
Bačka
Mol
Kevi
Kevi
0 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tisa
Adorjan
0 : 9
Senta
Senta
AFK
Ada
5 : 1
Sloga
Ostojićevo
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 8
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
Voždovac
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Čukarički
Beograd
4 : 1
011
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Batajnica
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Ada
Beograd
9 : 1
Zemun
Zemun
Radnički PDM
Mladenovac
6 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
Rad
Beograd
0 : 5
Teleoptik
Zemun
DIF
Beograd
0 : 2
Olimpik
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Ole MK
Zemun
Institut MK
Zemun
2 : 1
Zmaj 1953
Beograd
011 MK-B
Beograd
2 : 0
Vranić MK
Vranić
Žarkovo MK
Žarkovo
3 : 3
Prva Iskra MK
Barič
Crveni Orao
Beograd
2 : 1
Karioke
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
1 : 4
IMT MK
Beograd
Sinđelić MK-B
Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
0 : 1
Boleč MK
Boleč
Dunav MK
Veliko Selo
0 : 7
Voždovac MK-B
Beograd
Crvena Zvezda MML
Beograd
8 : 1
Kormoran
Beograd
Šampion
Gornji Milanovac
14 : 0
Mačva
Šabac
Požega
Požega
0 : 8
Ad Drinum
Loznica
Karađordje
Topola
0 : 0
Požarevac
Požarevac
Sloga 036
Kraljevo
2 : 2
Savac
Sabac
Šabac
Šabac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Plana
Velika Plana
0 : 10
Radnicki 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Vučice
Vučje
1 : 5
Morava
Žitkovac
Mašinac
Niš
0 : 4
Radnički 2012
Niš
Napredak junior 2018
Kruševac
7 : 0
Levač
Rekovac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 4
Jedinstvo 2014
Pirot
Lavice Dubočica
Leskovac
4 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Voja Gačić
Pančevo
13.10.2018
TSC
Kanjiža
Stajićevo 2017
Stajićevo
4 : 1
Banat
Vršac
Mladost
Srbobran
0 : 5
Nova Kolonija
Kovin
Spartak
Subotica
14 : 0
Bačka
Bačka Palanka
ŽFK Zemun
Zemun
21 : 0
ŽFK BSK 1925
Batajnica
ŽFK Crvena Zvezda
Beograd
0 : 12
ŽFK Zvezda B
Beograd
AFK
Ada
1 : 2
Subotica
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 4
TSC
Bačka Topola
IMT
Beograd
2 : 1
Zemun B
Zemun
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Milutinac
Zemun
Srem
Jakovo
0 : 4
Šumadinac
Bečmen
Kosmet
Leposavić
2 : 1
Kolašin
Zubin Potok
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 4
OFK AS
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
9 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
OFK National AG
Novi Pazar
Senjak 1
Valjevo
5 : 1
Radnički (V)
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
0 : 5
Omladinac
Ljig
Tešnjar
Valjevo
0 : 8
Budućnost Krušik
Valjevo
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Vojvode
Mionica
1 : 2
Senjak 2
Valjevo
Pazar Juniors B
Novi Pazar
2 : 5
KMF Raška
Raška
Rudar
Baljevac
2 : 6
Rudar
Kosovska Mitrovica
Presing
Požarevac
13.10.2018
11:00
Sloga (L)
Lučica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Železničar
Požarevac
13.10.2018
11:00
Stari Grad
Golubac
Soko 2015
Saraorci
7 : 1
Lider 2017
Kostolac
Rad
Banjica
4 : 1
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Vozdovac
Beograd
Cukaricki
Beograd
5 : 0
Radnički
Obrenovac
Crvena Zvezda
Beograd
20 : 0
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
4 : 0
BSK 1925
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
OLE
Borca
6 : 2
Brodarac 1947
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Jadar 07
Loznica
2 : 6
Respekt
Loznica
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
3 : 0
Sloga
Korenita
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Pčelinjo
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Loznica
Loznica
0 : 0
Pčelinjo 2
Loznica
AD Drinum
Loznica
1 : 6
Loznica
Loznica
Sloga
Korenita
1 : 7
Gučevo
Banja Koviljača
Pčelinjo
Loznica
2 : 0
ŠF Miša
Lešnica
Podrinje
Lozničko polje
2 : 4
Respekt
Loznica
Kolubara 1
Lazarevac
10 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Omladinac
Ljig
2 : 2
Akademija fudbala
Lazarevac
Napredak
Medoševac
0 : 0
Kalimero
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
9 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Borac
Arnajevo
1 : 4
Sloboda 2
Stubica
Sloboda 1
Stubica
6 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Kalimero
Lazarevac
0 : 14
Kolubara 1
Lazarevac
Sloboda
Stubica
6 : 1
Real 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 2
Omladinac
Ljig
Akademija fudbala 1
Lazarevac
6 : 1
Real 2
Lazarevac

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
80 : 66
Krka
Novo Mesto
FMP
Železnik
93 : 88
Cibona
Zagreb
Cedevita
Zagreb
86 : 95
Mega Bemax
Beograd
Borac
Čačak
86 : 78
Zlatibor
Čajetina
Vojvodina
Novi Sad
118 : 113
Vršac
Vršac
Rtanj
Boljevac
86 : 75
Pirot
Pirot
Sloga
Kraljevo
75 : 84
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Napredak Bosphorus
Aleksinac
97 : 86
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Žarkovo
Beograd
72 : 86
Konstantin
Niš
Plana
Velika Plana
68 : 80
Vrbas
Vrbas
Kris Kros
Pančevo
57 : 65
Topola
Bačka Topola
Hajduk
Kula
99 : 91
Nova Pazova
Nova Pazova
Akademik
Srbobran
72 : 89
Sveti Đorđe
Žitište
Železničar
Inđija
64 : 59
Futog Tupanjac MD
Futog
Morava
Vladičin Han
20 : 0
Jugbasket
Vranje
Zekas 75
Rača
68 : 71
Napredak Junior
Kruševac
Prva Petoletka
Trstenik
74 : 89
Požarevac
Požarevac
Smederevo 1953
Smederevo
56 : 80
Radnički 1950
Kragujevac
Crnokosa
Kosjerić
95 : 82
Čačak 94
Čačak
Radnički VA
Valjevo
100 : 107
Priboj
Priboj
BKK Radnički
Beograd
98 : 73
Radnički
Obrenovac
Torlak
Beograd
85 : 75
Eko Sport
Beograd
Borča 2
Beograd
96 : 63
Umka Džez
Beograd
Ras
Beograd
84 : 61
AS Basket
Beograd
Ras
Beograd
84 : 61
AS Basket
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
97 : 76
Vrbas Medela
Vrbas
Radnički 2016
Kragujevac
63 : 56
Radnički (Kg)
Kragujevac
Srbobran
Srbobran
83 : 67
Karaburma
Beograd
Vršac d.o.o.
Vršac
47 : 73
Duga
Šabac
Delfin
Bačka Palanka
61 : 55
Sivac
Sivac
Stara Pazova
Stara Pazova
107 : 44
Girl Basket
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
114 : 50
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Svrljig
Svrljig
56 : 54
Rtanj
Boljevac
Gimnazijalac
Pirot
46 : 56
Paraćin
Paraćin
Bagdala
Kruševac
50 : 67
Zicer
Bor
Trstenik
Trstenik
58 : 57
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Dinamik Vip Pay
Beograd
67 : 51
Actavis Academy
Leskovac

Odbojka

Spartak (Lj)
Ljig
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički
Kragujevac
0 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
Futog
Futog
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Niš
Niš
Napredak 037
Kruševac
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Železničar (Bg)
Beograd
3 : 0
Loznica
Loznica
Timok
Zaječar
1 : 3
Užice
Užice
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Borac (Par)
Paraćin
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Partizan
Lipljan
3 : 0
Gračanica
Gračanica
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Mladost (T)
Turija
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Partizan
Bač
Bečej
Bečej
3 : 2
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Vranje
Vranje
3 : 0
Topličanin 97
Prokuplje
Pirot
Pirot
3 : 1
Radan
Lebane
Desetka
Niš
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Rudar
Kostolac
1 : 3
Karađorđe
Topola
As Beograd
Beograd
3 : 1
Roda
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Partizan
Beograd
Klek-MD Zrenjanin
Klek
2 : 3
TENT
Obrenovac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Ub
Ub
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 1
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Beograd
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Spartak (Lj)
Ljig
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Jedinstvo (Ue)
Užice
3 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Vranje
Vranje
3 : 0
FOK
Novi Sad
Roda
Beograd
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Futog
Futog
Kralj
Beograd
1 : 3
Sterija
Beograd
Ivanjica
Ivanjica
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Inđija
Inđija
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Panda
Vranje
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Student
Niš
3 : 1
Stampedo
Niš
Desetka
Niš
3 : 0
Zaječar
Zaječar
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Pirot
Pirot
1 : 3
Bor
Bor
Volley Stars
Kljajićevo
0 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Partizan
Sremski Karlovci
2 : 3
Slavija
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Panonija
Bačka Palanka
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Crnokosa Artos
Kosjerić
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
AS Batajnica
Batajnica
0 : 3
Tehničar (Sd)
Smederevo
Partizan 2
Beograd
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Spas
Beograd
Roda
Beograd
3 : 2
AS
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Partizan
Beograd
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Imlek
Padinska Skela
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Pionir
Barajevo
3 : 0
Feniks Čukarički
Beograd
Dunav
Beograd
2 : 3
Radnički
Novi Beograd

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
30 : 28
Šamot 65
Arenđelovac
Metaloplastika
Šabac
32 : 27
Crvena zvezda
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
28 : 28
Obilić
Beograd
Partizan
Beograd
24 : 19
Rudar
Kostolac
Radnički 1964
Kragujevac
28 : 28
Dubočica 54
Leskovac
Vranje 1957
Vranje
26 : 25
Lokomotiva
Lapovo
Topličanin
Prokuplje
35 : 22
Zlatar
Nova Varoš
Vrbas Petrol
Vrbas
29 : 21
Loznica
Loznica
Kolubara
Lazarevac
28 : 20
Jedinstvo
Novi Bečej
Morava
Velika Plana
34 : 34
SC Voždovac 2012
Beograd
Proleter
Zrenjanin
17 : 19
Mačva
Bogatić
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
36 : 26
Mladost
Vršac
Mladost TSK
Bački Jarak
35 : 20
Radnički 1958
Šid
Rekreativo
Beograd
28 : 21
Metaloplastika 2
Šabac
Radnički
Obrenovac
28 : 27
Smederevo
Smederevo
Karađorđe
Topola
40 : 32
Sloga
Kraljevo
Omladinac
Gornji Milanovac
29 : 26
Župa
Aleksandrovac
Senta
Senta
34 : 28
Naftagas
Elemir
Dalmatinac
Riđica
26 : 25
Somborelektro
Sombor
Crepaja
Crepaja
25 : 23
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
PIK Prigrevica
Prigrevica
29 : 31
Pančevo
Pančevo
Ub
Ub
27 : 22
Lazarevac
Lazarevac
Đerdap
Kladovo
25 : 25
Hajduk Veljko 2
Negotin
Beli andjeo
Prijepolje
46 : 27
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Radnicki 1964 2
Kragujevac
26 : 43
Arilje
Arilje
Graničar
Gakovo
25 : 32
Rusin
Ruski Krstur
Grafičar
Bezdan
34 : 20
Kljajićevo
Kljajićevo
Omladinac
Deliblato
31 : 27
Zrenjanin
Zrenjanin
Srbobran
Srbobran
27 : 19
Ruma
Ruma
ŽSK 1955
Žabalj
26 : 23
Hajduk
Čurug
Jagodina
Jagodina
33 : 19
Junior
Beograd
Naisa
Niš
34 : 20
Mladost
Nova Pazova
Bor RTB
Bor
26 : 28
Zaječar 1949
Zaječar
Vojvodina
Novi Sad
22 : 31
Bekament BB
Aranđelovac
Požarevac
Požarevac
29 : 27
Napredak 12
Kruševac
Pančevo
Pančevo
25 : 21
Sloga
Petrovac na Mlavi
Sloven
Ruma
30 : 26
Pirot
Pirot
Proleter (Ž)
Zrenjanin
28 : 21
Halas Jožef
Ada
Radnički 1964 2
Kragujevac
13 : 25
Metalac
Kraljevo
Vranje
Vranje
29 : 22
Vlasotince
Vlasotince
Radan
Lebane
17 : 16
Rtanj
Boljevac
Partizan
Iđoš
27 : 15
Miletić
Mošorin
Petrovaradin
Petrovaradin
23 : 27
Srem
Sremska Mitrovica
Deronje
Deronje
28 : 18
Apatin
Apatin

Vaterpolo

Jug CO
Dubrovnik
16 : 8
Šabac
Šabac
Jadran ST
Split
14 : 6
OVK POŠK
Split
Budva
Budva
13 : 8
Koper 1958
Koper
Nais
Niš
9 : 6
Zadar 1952
Zadar
Solaris
Šibenik
12 : 3
Valjevo
Valjevo
Vojvodina
Novi Sad
10 : 4
Galeb
Makarska
Medveščak
Zagreb
11 : 6
VA Cattaro
Kotor

Futsal

Vinter sport
Niš
2 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
RB
Valjevo
2 : 6
Nova Pazova
Nova Pazova
FON
Beograd
1 : 6
Ekonomac
Kragujevac
Novi Sad
Novi Sad
8 : 4
Hajduk
Kula
Karanovac
Kraljevo
11 : 1
Fleš
Valjevo

Hokej

Medveščak
Zagreb
4 : 1
Slavija Junior
Ljubljana
ECE Celje
Celje
6 : 3
Zagreb
Zagreb
Triglav
Kranj
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd