XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 307 utakmica za dan
Subota, 23 Mart 2019

Fudbal

Inđija
Inđija
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Bežanija
Beograd
3 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Borac
Čačak
0 : 1
Trajal
Kruševac
Sloboda
Užice
3 : 3
Teleoptik
Zemun
Sutjeska
Foča
1 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Drina
Zvornik
1 : 0
Kozara
Gradiška
Sloga
Gornje Crnjelovo
0 : 0
Borac
Banja Luka
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 2
Tekstilac
Derventa
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Podrinje
Janja
Alfa
Modriča
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Adria
Podgorica
3 : 0
Zabjelo
Podgorica
Polimlje
Murino
1 : 3
Petnjica
Petnjica
Gusinje
Gusinje
2 : 3
Komovi
Andrijevica
Sloga (R)
Radovići
2 : 2
Cetinje
Cetinje
Cement
Beočin
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
Hajduk 1912
Kula
5 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (PŽ)
Požega
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Tutin
Tutin
2 : 0
Loznica
Loznica
Jagodina Tabane
Jagodina
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Rtanj
Boljevac
1 : 4
Budućnost
Popovac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
OFK Sinđelić
Niš
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
IMT
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 2
Grafičar
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Krajina
Krajišnik
1 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Begej
Žitište
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Sloga
Plandište
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
OFK Proleter
Banatski Karlovac
4 : 0
ŽAK
Kikinda
Sloga (E)
Erdevik
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 2
Radnički 1912
Sombor
Crvenka
Crvenka
4 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Polet (K)
Karavukovo
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Budućnost
Mladenovo
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Tisa
Adorjan
Apolon 2018
Kovači
1 : 2
Gruža
Gruža
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 3
Šumadija (T)
Toponica
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
Sušica
Kragujevac
5 : 1
Bane 1931
Raška
Karađorđe
Topola
0 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Mačva 2005
Bogatić
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
OFK Divci
Divci
Radnički Šabački
Šabac
0 : 1
Radjevac
Krupanj
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Borac
Lešnica
Ribnica
Mionica
3 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Sevojno
Sevojno
3 : 2
Sloboda
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 0
Polimlje
Prijepolje
Budućnost
Arilje
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Morava
Vladičin Han
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Sloga
Leskovac
1 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Budućnost
Orašje
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Sloga
Despotovac
1 : 2
Rembas
Resavica
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Turbina
Vreoci
2 : 1
Hajduk
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Komgrap
Beograd
Polet
Nakovo
0 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Tvrđava
Bač
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Sloga Bat 1924
Batočina
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
ŽSK
Žabalj
Sloga
Ostojićevo
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Njegoš
Lovćenac
5 : 0
Preporod
Novi Žednik
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Rakovica
Rakovica
Parmenac
Parmenac
3 : 3
Spartak
Trnava
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Čitluk
Čitluk
Varvarin
Varvarin
1 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Jevremovac
Jevremovac
0 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Sindjelić
Lipnica
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 0
Đerdap
Golubac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Sloga
Korman
0 : 4
Morava (Ž)
Žitkovac
Doljevac
Doljevac
1 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
OFK Bor
Bor
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
BSK
Bukovče
4 : 2
Blizna
Blizna
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
0 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Radnik
Ub
4 : 1
Iskra
Donja Bukovica
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 5
Trlić
Trlić
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Prvi partizan
Užice
1 : 3
Ježevica
Ježevica
Rudar Vrška Čuka
Grljan
5 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 2
Midžor (K)
Kalna
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 1
Levosoje
Levosoje
Kalenić
Kalenić
0 : 1
Joševa
Joševa
Crvena Jabuka
Ub
1 : 4
Čučuge
Čučuge
Rudar
Radljevo
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 0
Bačka
Begeč
Železničar
Novi Sad
4 : 1
Borac
Rakovac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Garevina
Garevina
1 : 2
Sloga (L)
Lozna
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Gradina
Pejovac
Vinorača
Vinorača
3 : 2
Partizan
Majur
Morava
Ribare
0 : 1
Ursule
Ursule
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 3
Šumadinac
Dragovo
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Omladinski
Paraćin
Radnički
Tekija
1 : 1
Budućnost
Miliva
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Djurinci
Đurinci
5 : 3
OFK Slatina
Slatina
Vojvoda
Dučina
7 : 2
OFK Rogača
Rogača
Bogutovačka Banja
Bogutovac
5 : 2
Zvezda
Čukojevac
Mlada krila
Metikoši
1 : 4
Borac (V)
Vraneši
Mladi Radnik 1925
Grdica
0 : 1
Tavnik
Tavnik
Marjan
Knić
2 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 0
BSK
Borač
Azbukovica
Crnča
1 : 3
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Kralj Petar I
Topola
3 : 3
B 2000
Aranđelovac
Radnički
Pertate
2 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 2
Radnik Sušica
Kukulovce
Cer
Petkovica
0 : 0
Drina
Badovinci
Torpedo 1924
Tabanović
0 : 5
Majur
Majur
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Tornjoš
Tornjoš
4 : 1
Šampion
Orom
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Jasenovac
Krepoljin
4 : 0
Manastirica
Manastirica
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 2
Polet
Idvor
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 3
Omladinac
Seone
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Belpos
Belotić
2 : 3
Hajduk
Debrc
Napredak
Bogojevce
4 : 2
Jašunja
Jašunja
Navalin
Navalin
3 : 1
Rudar 1973
Rudare
Petlovača
Petlovača
1 : 2
Partizan
Drenovac
Metaloplastika
Šabac
0 : 4
Sloga
Duvanište
Lider
Odžaci
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Borac (BG)
Bački Gračac
4 : 1
Dinamo (S)
Sonta
Noćaj
Noćaj
2 : 0
Graničar
Kuzmin
Požarevac
Požarevac
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Kolibri
Kuršumlija
0 : 0
Karađorđe
Topola
Polet
Sivac
1 : 4
Mačva
Šabac
TSC
Kanjiža
5 : 0
Radnički 2012
Niš
Brezovica
Brezovica
5 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Vrelo sport
Vrelo
0 : 8
Provo
Provo
Drina
Ljubovija
0 : 1
Radnički
Valjevo
Rvati
Obrenovac
2 : 3
Posavina
Stubline
Polet
Grabovac
4 : 1
Jedinstvo
Dren
Crvena Zastava
Obrenovac
5 : 0
Budućnost
Zvečka
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Železničar
Pančevo
1 : 0
Inđija
Inđija
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Šabac
Šabac
1 : 0
Sunrise
Šabac
Napredak
Markovac
1 : 6
Karađorđe
Topola
Partizan 1945
Darosava
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 0
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 4
Vodojaža
Grošnica
Rad MK
Beograd
1 : 1
Čukarički MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda MK
Beograd
O11 MK
Beograd
0 : 4
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
9 : 0
Borac (S)
Sakule
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 0
Index
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Inđija
Inđija
GFK Sloven
Ruma
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Kiker
Kraljevo
Sloga
Ratari
1 : 12
Radnički
Obrenovac
BASK
Beograd
1 : 6
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
IMT
Beograd
9 : 3
DIF
Beograd
Preševo
Preševo
1 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Vučice
Vučje
1 : 1
Napredak junior 2018
Kruševac
TSC
Kanjiža
2 : 0
Polet
Sivac
Banat
Vršac
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
22 : 1
Stajićevo 2017
Stajićevo
Mladost
Srbobran
23.03.2019
Inđija
Inđija
Mladost
Srbobran
0 : 8
TSC
Kanjiža
Inđija
Inđija
23.03.2019
Spartak
Subotica
Stajićevo 2017
Stajićevo
1 : 3
Bačka
Bačka Palanka
Voja Gačić
Pančevo
23.03.2019
Banat
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Polet
Sivac
Olimpik
Beograd
5 : 0
Jedinstvo
Surčin
IMT
Beograd
10 : 0
Budućnost
Dobanovci
Bežanija
Beograd
6 : 0
Srem
Jakovo
Zemun B
Zemun
7 : 1
Šumadinac
Bečmen
Milutinac
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Ugrinovci

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
106 : 101
Partizan NIS
Beograd
Konstantin
Niš
94 : 93
Pirot
Pirot
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
94 : 87
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Plana
Velika Plana
67 : 71
Sloga
Kraljevo
Zdravlje Leskovac
Leskovac
71 : 75
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Zemun Fitofarmacija
Zemun
94 : 85
Žarkovo
Beograd
BASK
Beograd
72 : 76
Žarkovo 2
Beograd
Mladost 2
Beograd
56 : 79
Barajevo Bambi
Barajevo
Omladinac
Novi Banovci
69 : 63
Hajduk
Kula
Kris Kros
Pančevo
67 : 90
Jedinstvo
Novi Becej
Mladost Veternik
Veternik
66 : 54
Železničar
Inđija
Fair Play
Niš
95 : 74
Radnik
Surdulica
Bor RTB
Bor
92 : 71
Jastrebac
Aleksinac
Niš
Niš
20 : 0
Jugbasket
Vranje
OKK Junior
Niš
88 : 77
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Morava
Vladičin Han
Actavis Academy
Leskovac
59 : 90
Jablanica
Medveđa
Klik
Arilje
95 : 84
Zekas 75
Rača
Zlatar
Nova Varoš
71 : 64
Požarevac
Požarevac
Radnički
Valjevo
109 : 87
Smederevo
Smederevo
Eko Sport
Beograd
67 : 61
Beko
Beograd
Astra
Beograd
72 : 51
Borča
Beograd
AS Basket
Beograd
62 : 80
LA Basket
Beograd
Vizura
Beograd
96 : 79
Mladenovac
Mladenovac
Crvena zvezda
Beograd
56 : 85
Budućnost
Podgorica
Beroe
Stara Zagora
61 : 58
Celje
Celje
Radnički (Bg)
Beograd
82 : 61
Karaburma
Beograd

Odbojka

Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Spartak (Su)
Subotica
Niš
Niš
3 : 0
Spartak (Lj)
Ljig
Klek Srbijašume
Klek
3 : 1
Banat
Vršac
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Lotus
Čačak
1 : 3
Tehničar
Kraljevo
Antena
Kruševac
1 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
As Beograd
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 2
Lucky Star
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Karađorđe
Topola
3 : 0
Roda
Beograd
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Dunav Voley 2
Novi Sad
3 : 0
Srem Iton 2
Sremska Mitrovica
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Ub
Ub
Radnički (Bg)
Beograd
3 : 0
Zlatibor
Čajetina
Inđija
Inđija
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Bor
Bor
Panda
Vranje
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Futog Vest
Futog
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 2
Lavice 07
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Tehničar
Kraljevo
3 : 2
Sloboda S
Čačak
Crnokosa Artos
Kosjerić
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Partizan 2
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Ribnica
Mionica
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Karadjordje
Topola
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Tehničar (Sd)
Smederevo
Imlek
Beograd
3 : 0
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
AS
Beograd
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
Volleyland
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Obilić
Beograd
0 : 3
Dunav
Beograd
Žitište
Žitište
1 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Vršac
Vršac
Goks IN
Bački Gračac
3 : 2
Libero
Bačko Gradište
Maks
Šid
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Srem 2
Sremska Mitrovica
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 0
Mladost
Novi Sad
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 1
Grbić
Bački Jarak
Sloga 2016
Batočina
3 : 0
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
Paraćin
Paraćin
3 : 1
Smeč SV
Svilajnac
Železnik 2012
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
AS Batajnica
Batajnica
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 2
Imlek
Padinska Skela
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Sterija
Novi Beograd
0 : 3
AS
Beograd
TENT
Obrenovac
3 : 1
Blok Aut
Beograd

Rukomet

Jabuka
Jabuka
26 : 20
Mladost TSK
Bački Jarak
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
37 : 20
Radnički 1958
Šid
Dolovo
Dolovo
29 : 22
Mladost
Vršac
Mladost
Čačak
30 : 23
Šamot 65 2
Aranđelovac
Župa
Aleksandrovac
19 : 24
Omladinac
Gornji Milanovac
Radnički
Ćuprija
28 : 20
Rtanj
Boljevac
Heba
Bujanovac
28 : 34
ORK Bor
Bor
Crepaja
Crepaja
28 : 31
Pančevo
Pančevo
Senta
Senta
34 : 37
Somborelektro
Sombor
Potisje Pleteks
Ada
33 : 29
Naftagas
Elemir
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
43 : 31
Barič
Barič
Hajduk Veljko 2
Negotin
21 : 20
Đerdap
Kladovo
Medicinar
Šabac
28 : 28
Vojvodina
Novi Sad
Jadran
Feketić
25 : 23
Temerin
Temerin
Proleter (Ž)
Zrenjanin
26 : 14
Ravangrad
Sombor
Mladost
Srpska Crnja
38 : 30
Laki
Crvenka
Loznica grad
Loznica
23 : 36
Mladi radnik
Radinac
Vlasotince
Vlasotince
23 : 26
Vranje
Vranje
Đerdap
Kladovo
24 : 15
Bor - RTB 2
Bor
Naisa 2
Niš
28 : 12
Dubočica
Leskovac

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
RB
Valjevo
Kalča
Niš
6 : 3
FON
Beograd
Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 1
Ekonomac
Kragujevac
Put-inženjering
Niš
5 : 0
Timok 2013
Zaječar
Aranđelovac
Aranđelovac
8 : 4
Bezbednost 192
Valjevo
As
Bujanovac
5 : 0
Zadrugar 2017
Žitorađa

Hokej

Zagreb
Zagreb
0 : 9
Triglav
Kranj
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Slavija Junior
Ljubljana