XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 322 utakmica za dan
Subota, 18 Maj 2019

Fudbal

Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 0
GOŠK
Gabela
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Zrinjski
Mostar
5 : 1
Tuzla City
Simin Han
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Čelik
Zenica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Borac
Banja Luka
2 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
Željezničar
Banja Luka
4 : 1
Podrinje
Janja
Kozara
Gradiška
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 1
Alfa Modriča
Modriča
Sutjeska
Foča
1 : 0
Drina
Zvornik
Crvena zvezda
Novi Sad
3 : 0
Borac
Sakule
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 3
OFK Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Provo
Provo
Tutin
Tutin
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Loznica
Loznica
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
FAP
Priboj
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Moravac Orion
Mrštane
4 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Dunav
Prahovo
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jagodina Tabane
Jagodina
3 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Rtanj
Boljevac
3 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Begej
Žitište
Sloga
Plandište
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
OFK Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 2
Podunavac
Belegiš
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Crvenka
Crvenka
3 : 2
Mladost (T)
Turija
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Tavankut
Tavankut
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
Bačka
Pačir
OFK Mladost APA
Apatin
4 : 1
Bajša
Bajša
Polet (K)
Karavukovo
3 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Apolon 2018
Kovači
2 : 1
Polet
Ratina
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Sloga
Kraljevo
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 1
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Karađorđe
Topola
1 : 0
Borac 1932
Ralja
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Ribnica
Mionica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 3
Spartak 1924
Ljig
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Sloboda
Čačak
Sevojno
Sevojno
4 : 1
Budućnost
Arilje
Sloga
Leskovac
4 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Budućnost
Orašje
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 4
Župa
Aleksandrovac
Svrljig
Svrljig
5 : 1
Malošište
Malošište
Brodoremont
Kladovo
2 : 3
Timok 1919
Zaječar
BSK
Bogovina
0 : 1
OFK Slatina
Bor
Napredak
Medoševac
2 : 3
Turbina
Vreoci
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Milutinac
Zemun
4 : 1
Hajduk
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 4
Borac
Aleksandrovo
Delija
Mokrin
4 : 0
Polet
Nakovo
ŽAK
Sombor
1 : 1
Lipar
Lipar
Rudar
Vrdnik
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
5 : 0
Slavija
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Obilić
Novi Kneževac
4 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
Rakovica
Rakovica
2 : 1
Srem
Jakovo
Borac (O)
Ostružnica
3 : 0
Atakante
Beograd
Zvezda
Konatice
0 : 2
Strelac
Mislođin
Parmenac
Parmenac
5 : 1
Omladinac
Zablaće
Rudar
Baljevac
6 : 1
Stubal
Stubal
Blagotin
Poljna
3 : 1
13. April
Lomnica
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Sloga (BO)
Bogosavac
0 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Rudar 2001
Kostolac
5 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Budućnost
Vezičevo
Mladost (B)
Batušinac
0 : 1
Morava (Ž)
Žitkovac
Napredak 2012
Krušje
2 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
OFK Bor
Bor
5 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bukovče
2 : 3
Zlot
Zlot
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Krivelj
Krivelj
1 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
OFK Brđanac
Valjevo
5 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 2
Trlić
Trlić
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Ribnikar
Pecka
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 2
Kosovo
Zvezdan
Senjak
Pirot
8 : 0
Zadrugar
Krupac
Padež
Petrovac
2 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Spartak
Pirot
Gračanica
Gračanica
18.05.2019
Ugljare
Ugljare
Radnički
Velika Hoča
18.05.2019
Čaglavica
Čaglavica
Gracko
Staro Gracko
18.05.2019
Polet
Laplje Selo
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Rudar
Radljevo
Posavina
Stubline
3 : 2
Borac
Ušće
Rojkovac
Obrenovac
3 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Jedinstvo
Gospođinci
9 : 2
Moskva
Budisava
OFK Futog
Futog
2 : 1
Veternik
Veternik
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Garevina
Garevina
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Ušće
Grad Stalać
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 3
Morava
Ribare
Kupinovac
Kupinovac
0 : 0
Mladost (G)
Gložane
Morava
Kočino Selo
6 : 2
Šumadinac
Dragovo
Beljanica
Strmosten
3 : 5
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Rudar (St)
Stenjevac
5 : 4
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Mladost (J)
Jovac
2 : 3
Orlovi
Jasenovo
Avala
Beli Potok
0 : 1
Pinosava
Pinosava
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladi Radnik 1925
Grdica
7 : 0
Zvezda
Čukojevac
Metalac
Kraljevo
1 : 2
Progorelica
Progorelica
Marjan
Knić
3 : 0
Mladost (R)
Rašković
Cer
Petkovica
2 : 0
Gorki
Glušci
AFK
Ada
2 : 4
Čoka
Čoka
Tornjoš
Tornjoš
2 : 0
Bačka
Mol
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Sloboda
Stara Moravica
18.05.2019
16:30
Mladost (R)
Radičević
Petka
Petka
3 : 4
Strmovo
Strmovo
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 0
Polet
Mirosaljci
Borac (A)
Arapovac
2 : 1
Mladi Borac
Županjac
Zeppelin 026
Smederevo
7 : 5
OFK Slavija
Smederevo
Badljevica
Badljevica
2 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
Temac
Temska
6 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Napredak
Izvor
7 : 0
Nišavac
Staničenje
Hajduk
Stapar
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Partizan
Kupusina
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
OFK Draževac
Draževac
9 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Jedinstvo
Bobovište
1 : 0
Škriljac
Bradarac
Jugovići
Jug Bogdanovac
18.05.2019
17:00
Lepaja 2018
Lepaja
Mladost
Resnik
1 : 1
Jedinstvo
Mužinac
Napredak
Jošanica
3 : 2
Rtanj
Vrmdža
Maršić
Maršić
4 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
Taskovići
Taskovići
1 : 3
Pobeda
Rusna
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Sparta
Kaona
4 : 1
Torpedo
Lojanice
Radnik
Davidovac
2 : 2
Napredak
Svojnovo
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Milakovac 2018
Milakovac
2 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Budućnost
Samaila
2 : 3
Mladost 1981
Štulac
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 1
Koštam Polje
Delimeđe
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Navalin
Navalin
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
Atletiko
Donja Jajina
ŠFU Derbi 2016
Vlase
7 : 2
Napredak
Bogojevce
Napredak
Uzveće
3 : 0
Mladost (O)
Očage
Mladi radnik
Junkovac
4 : 4
20. Oktobar
Trbušnica
Trnava
Trnava
5 : 0
Mladost
Bukovče
Sport
Bezdan
4 : 5
Lider
Odžaci
Stanišić 1920
Stanišić
2 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Soko
Krvije
4 : 2
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
3 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Dragoš
Oreškovica
0 : 3
Krilaš
Ćovdin
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 1
Vukan
Ždrelo
Borac
Ljuljaci
7 : 1
Mladost
Pretoke
Grivac
Grivac
1 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
Kotlenik (G)
Guncati
2 : 4
Čestin
Čestin
Naša Krajina
Kupinik
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Graničar
Miletićevo
5 : 2
Mladost
Velika Greda
Mladost (G)
Gradilište
1 : 6
Mladost (DB)
Donja Borina
TE Gučevo
Trbušnica
6 : 0
Granit
Radalj
Studenac
Gornja Koviljača
7 : 1
Sloga
Korenita
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 2
Mladost
Krupaja
Pobeda 1953
Osanica
0 : 1
Borac
Vukovac
Kumane
Kumane
1 : 4
Mirko Tomić
Tribrode
Mladost (CK)
Crni kao
2 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Girona
Girona
Celta de Vigo
Vigo
2 : 2
Rayo Vallecano
Madrid
Espanyol
Barcelona
2 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 2
Villarreal
Villarreal
Huesca
Huesca
2 : 1
Leganés
Leganés
Sevilla
Sevilla
2 : 0
Athletic Club
Bilbao
Levante
Valencia
2 : 2
Atlético Madrid
Madrid
Real Valladolid
Valladolid
0 : 2
Valencia
Valencia
Bayern
München
5 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 0
Stuttgart
Stuttgart
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
0 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
Hertha BSC
Berlin
1 : 5
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Werder
Bremen
2 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Freiburg
Freiburg im Breisgau
5 : 1
Nürnberg
Nürnberg
Mainz 05
Mainz
4 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
Wolfsburg
Wolfsburg
8 : 1
Augsburg
Augsburg
Fortuna
Düsseldorf
2 : 1
Hannover 96
Hannover
Genoa
Genova
1 : 1
Cagliari
Cagliari
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 0
Roma
Roma
Udinese
Udine
3 : 2
SPAL
Ferrara
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Reims
Reims
Guingamp
Guingamp
2 : 2
Nîmes
Nîmes
Lille
Villeneuve d'Ascq
5 : 0
Angers
Angers
Olympique Lyonnais
Lyon
4 : 0
Caen
Caen
Monaco
Monaco
2 : 0
Amiens SC
Amiens
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Nantes
Nantes
PSG
Paris
4 : 0
Dijon
Dijon
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 0
Nice
Nice
Strasbourg
Strasbourg
0 : 2
Rennes
Rennes
Toulouse
Toulouse
2 : 5
Olympique Marseille
Marseille
Spartak
Subotica
5 : 1
Sloga
Zemun
Mačva
Šabac
2 : 3
Radnički 2012
Niš
Rad
Beograd
5 : 1
Polet
Sivac
Voždovac
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
1 : 0
Dinamo (P)
Pančevo
Inđija
Inđija
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Trajal
Kruševac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Partizan
Beograd
4 : 2
Internacional
Beograd
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički 1912
Sombor
8 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Crvena Zastava
Obrenovac
5 : 1
Strelac
Mislodjin
Polet
Grabovac
7 : 1
Budućnost
Zvečka
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
Voždovac
Beograd
3 : 0
Real Niš
Niš
Čukarički
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Brodarac
Beograd
5 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sloboda
Užice
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Spartak
Subotica
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Provo
Provo
18.05.2019
17:00
Šabac
Šabac
Rađevac
Krupanj
18.05.2019
17:00
Mladost
Dračić
Železničar
Lajkovac
18.05.2019
17:00
Jadar 07
Loznica
Slavija
Novi Sad
2 : 5
Petar Puača
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
OFK Banat
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
OFK Beograd MK
Beograd
9 : 0
O11 MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
5 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Mladost
Donji Dobrić
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Rudar
Brasina
3 : 2
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Drina
Ljubovija
3 : 4
Borac
Lešnica
Loznica B
Loznica
1 : 2
Sloga
Lipnički Šor
Budućnost
Zvečka
1 : 10
Zvezda
Konatice
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
3 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Index
Novi Sad
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 2
Petrika
Novi Sad
Borac 1932
Ralja
0 : 6
Mladi radnik 1940
Radinac
Radnički 1905
Bajmok
2 : 5
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Preporod
Novi Žednik
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
Spartak
Subotica
18 : 0
Đurđin
Đurđin
Spartak
Subotica
2 : 1
CFK
Vrbas
Sloga
Ratari
18.05.2019
10:00
Duboko
Mala Mostanica
Sinđelić
Beograd
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
OLE
Zemun
6 : 0
BASK
Beograd
Senta
Senta
5 : 1
Sloga
Ostojićevo
Požarevac
Požarevac
1 : 5
Karađordje
Topola
Krstarica
Prokuplje
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Lavice Dubočica
Leskovac
6 : 0
Levač
Rekovac
Napredak junior 2018
Kruševac
2 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Kolibri
Kuršumlija
18.05.2019
Radnički 2012
Niš
Preševo
Preševo
5 : 1
Morava
Žitkovac
Vučice
Vučje
2 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Nova Kolonija
Kovin
0 : 3
TSC
Kanjiža
Spartak
Subotica
8 : 0
Banat
Vršac
Mladost
Srbobran
2 : 1
Polet
Sivac
Inđija
Inđija
18.05.2019
Vojvodina
Novi Sad
Stajićevo 2017
Stajićevo
18.05.2019
Voja Gačić
Pančevo
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Spartak '06
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 8
TSC
Bačka Topola
Olimpik
Beograd
10 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Milutinac
Zemun
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
IMT
Beograd

Košarka

Borac
Čačak
59 : 73
FMP
Železnik
OKK Beograd
Beograd
88 : 92
Dunav
Stari Banovci
Crvena zvezda MTS
Beograd
83 : 57
Zlatibor
Čajetina
Tamiš
Pančevo
62 : 88
Partizan NIS
Beograd

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
38 : 28
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar 1949
Niš
28 : 25
Vojvodina
Novi Sad
Šamot 65
Arenđelovac
29 : 23
Kikinda Grindex
Kikinda
Mokra Gora
Zubin Potok
34 : 21
Sloga
Požega
Radnički 1964
Kragujevac
30 : 25
Bela Palanka
Bela Palanka
Zlatar
Nova Varoš
33 : 38
Dubočica 54
Leskovac
Kuršumlija
Kuršumlija
48 : 19
Pobednik
Prijepolje
Hajduk Veljko
Negotin
24 : 23
Priboj
Priboj
Topličanin
Prokuplje
26 : 17
Vranje 1957
Vranje
SC Voždovac 2012
Beograd
36 : 28
Loznica
Loznica
Jugović
Kać
27 : 26
Lavovi BP
Bačka Palanka
Crvenka
Crvenka
32 : 35
Morava
Velika Plana
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
27 : 22
Mladost TSK
Bački Jarak
Novi Beograd
Beograd
32 : 35
Smederevo
Smederevo
Radnički
Ćuprija
32 : 26
Zaječar
Zaječar
Potisje Pleteks
Ada
38 : 29
Dalmatinac
Riđica
Naftagas
Elemir
26 : 35
Somborelektro
Sombor
Kljajićevo
Kljajićevo
20 : 30
Sombor
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
21 : 24
Obilić
Novi Kneževac
Borac
Bački Gračac
26 : 31
Grafičar
Bezdan
Zrenjanin
Zrenjanin
42 : 16
Dolovo 2
Dolovo
Zrenjanin
Zrenjanin
47 : 19
Vladimirovac
Vladimirovac
Radnički (JT)
Jaša Tomić
51 : 6
Dolovo 2
Dolovo
Hercegovac
Gajdobra
36 : 29
Ruma
Ruma
Beočin 1959
Beočin
32 : 61
Titel
Titel
Junior
Beograd
24 : 24
Voždovac 1955
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 27
Topličanin
Prokuplje
Pirot
Pirot
30 : 24
Pančevo
Pančevo
Spartak
Debeljača
23 : 19
Laki
Crvenka
Prijepolje
Prijepolje
26 : 25
Metalac AD
Gornji Milanovac
Radnički
Obrenovac
29 : 29
Beograd
Beograd
Metalac 2015
Valjevo
21 : 24
Medicinar 2
Šabac
Vranje
Vranje
26 : 27
Jagodina 2
Jagodina
Vlasotince
Vlasotince
14 : 31
Radan
Lebane
Đerdap
Kladovo
32 : 27
Radnički
Svilajnac
Žitorađa
Žitorađa
29 : 26
Hajduk Veljko
Negotin
Partizan
Iđoš
29 : 26
Senta
Senta
Petrovaradin
Petrovaradin
39 : 14
Vojvodina 2
Novi Sad
Apatin
Apatin
32 : 10
Sonta
Sonta
Srem
Sremska Mitrovica
31 : 22
Deronje
Deronje

Vaterpolo

Partizan
Beograd
8 : 7
Šabac
Šabac
KVK Radnički
Kragujevac
7 : 8
BVK Crvena zvezda
Beograd
Senta
Senta
10 : 12
Taš 2000
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 12
Palilula
Beograd
Vračar
Beograd
0 : 48
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
0 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
Ekonomac
Kragujevac
6 : 0
Srpska
Beograd
Radnički 2010
Niš
5 : 2
Požarevac
Požarevac