XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 567 utakmica za dan
Subota, 10 Novembar 2018

Fudbal

Dinamo
Vranje
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Voždovac
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Rad
Beograd
0 : 2
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
0 : 3
Čukarički
Beograd
Mladost
Lučani
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
Inđija
Inđija
2 : 0
Borac
Čačak
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Čelik
Zenica
Zrinjski
Mostar
2 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Željezničar Sport Team
Banja Luka
4 : 1
Tekstilac
Derventa
Borac
Banja Luka
4 : 1
Podrinje
Janja
Kozara
Gradiška
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Sutjeska
Foča
0 : 0
Alfa
Modriča
Drina
Zvornik
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Zeta
Golubovci
Lovćen
Cetinje
1 : 3
Rudar
Pljevlja
Mornar
Bar
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Budućnost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Čelik
Nikšić
0 : 2
Crvena stijena
Podgorica
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Cement
Beočin
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Mladost
Bački Jarak
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
OFK Vršac
Vršac
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Hajduk 1912
Kula
1 : 0
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Dunav
Stari Banovci
5 : 2
Borac
Sakule
FAP
Priboj
1 : 0
Provo
Provo
Loznica
Loznica
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Tutin
Tutin
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Sloga (PŽ)
Požega
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 2
SFS Borac
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Budućnost
Popovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
OFK Sinđelić
Niš
0 : 1
Dunav
Prahovo
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Rtanj
Boljevac
1 : 3
Jagodina Tabane
Jagodina
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 1
IMT
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 1
Krajina
Krajišnik
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 3
Vojvodina 1928
Perlez
OFK Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
BAK
Bela Crkva
2 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Sloga
Plandište
3 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
Begej
Žitište
Radnički (Š)
Šid
4 : 0
Sloga (T)
Temerin
Sremac Vojka
Vojka
1 : 0
Hajduk (D)
Divoš
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Polet (K)
Karavukovo
2 : 2
Mladost (T)
Turija
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 2
Radnički 1912
Sombor
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bačka
Pačir
Crvenka
Crvenka
2 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Gruža
Gruža
4 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Ribnica
Mionica
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Spartak 1924
Ljig
0 : 2
OFK Divci
Divci
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Radnički Šabački
Šabac
2 : 4
Zadrugar
Lajkovac
Budućnost
Arilje
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Budućnost
Orašje
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Sloga
Leskovac
2 : 1
Morava
Vladičin Han
BSK
Bogovina
1 : 4
Kablovi
Zaječar
Brodoremont
Kladovo
4 : 1
Bukovik
Razanj
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Moravica
Subotinac
Milutinac
Zemun
2 : 1
Sopot
Sopot
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Napredak
Medoševac
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
2. Oktobar
Kumane
Polet
Nakovo
3 : 1
Delija
Mokrin
Vojvodina (T)
Tovariševo
6 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Polet (S)
Sivac
Tvrđava
Bač
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Borac (M)
Martinci
Rudar
Vrdnik
6 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Šumadinac (N)
Natalinci
10.11.2018
13:00
Bare
Bare
Mladost
Novi Sad
4 : 1
Slavija
Novi Sad
Obilić
Novi Kneževac
3 : 2
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Napredak
Nadalj
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Šumadija
Šopić
2 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Vinča
Vinča
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Omladinac
Novo Selo
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Varvarin
Varvarin
2 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 3
Mačkovac
Mačkovac
Sindjelić
Lipnica
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Rudar 2001
Kostolac
3 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
7 : 2
Makce
Makce
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Plana
Velika Plana
1 : 1
Sloboda
Lipe
Mladi radnik
Radinac
1 : 2
Polet
Trnovče
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Zlot
Zlot
4 : 3
Ključ
Podvrška
Polom
Leskovo
0 : 3
OFK Bor
Bor
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 2
BSK
Bukovče
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Radnik
Ub
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Banjani
Banjani
0 : 0
Tulari
Tulari
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
1 : 2
Polet
Rasna
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Lužnica
Babušnica
6 : 1
Zadrugar
Krupac
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Nebeski Andjeli
Vranje
4 : 1
Čelik
Belo polje
Mineralac
Klokot
0 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Oskar
Pasjane
1 : 2
Moravac
Vrbovac
Rudar
Radljevo
5 : 1
Vrelo
Vrelo
Crvena Jabuka
Ub
3 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Jedinstvo
Gospođinci
8 : 1
Dinamo
Budisava
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 2
Garevina
Garevina
Morava
Kočino Selo
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Vinogradar
Crkvenac
2 : 2
Mladost (G)
Gložane
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 0
Omladinski
Paraćin
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 4
Borac 1805
Ivankovac
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Napredak
Stubica
MSK
Mihajlovo
0 : 1
ASK
Aradac
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 1
Naftagas
Boka
Jedinstvo
Ečka
6 : 0
Mladost
Belo Blato
Bilećanin
Sečanj
2 : 5
OFK Stajićevo
Stajićevo
Potisje
Knićanin
16 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
OFK Klek
Klek
Sparta Železnik
Železnik
1 : 3
Rekreativo 011
Beograd
Mladi Radnik 1925
Grdica
0 : 1
Mladost
Vrdila
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
4 : 0
BSK
Borač
Velika Reka
Velika Reka
2 : 0
Borac
Kozjak
Azbukovica
Crnča
4 : 0
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Todorovce
Todorovce
2 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Mladost (B)
Batulovce
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Milicionar
Bogatić
6 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 2
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Radnički
Koceljeva
0 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Polet (V)
Voluja
1 : 2
Desine
Desine
Landol
Landol
2 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Badljevica
Badljevica
5 : 0
7. Juli
Vodanj
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Zeppelin 026
Smederevo
1 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Mladost
Mali Suvodol
3 : 2
Zvezda
Blato
Sloboda
Rasnica
9 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Nišavac
Staničenje
1 : 2
Jerma
Sukovo
Napredak
Izvor
8 : 2
Pobeda
Držina
Jedinstvo
Bobovište
0 : 3
Pobeda 1976
Jakovlje
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 2
Jastrebac
Tešica
Gredetin
Gredetin
0 : 4
Škriljac
Bradarac
Bratstvo
Dljin
2 : 5
Voćar
Kotraža
Jelica
Goračići
2 : 2
Radnički
Turica
Gorušica
Viča
2 : 2
Brezova
Brezova
Sloga
Kaona
2 : 4
Bjelica
Milatovići
Prilike
Prilike
11 : 0
Gradina
Rti
Dedinje Junajted
Guča
3 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Modrica
Modrica
1 : 0
Mladost VPD
Kruševac
Globoder
Globoder
3 : 0
Čarapan
Kruševac
OFK Sikole
Sikole
1 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Taskovići
Taskovići
5 : 1
Grkinja
Grkinja
Toplica
Šarlinac
5 : 0
Mekiš
Mekiš
Belpos
Belotić
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 2
Polet
Jalovik
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
Napredak
Bogojevce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 4
Atletiko
Donja Jajina
Turekovac
Turekovac
4 : 1
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 2
Rudar 1973
Rudare
Omladinac
Slepčević
2 : 1
Culjković
Culjković
Sloga
Duvanište
3 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Zvizdar
Zvizdar
1 : 0
Omladinac
Kalinovac
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Lider
Odžaci
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Grivac
Grivac
3 : 0
Kotlenik (G)
Guncati
Borac
Ljuljaci
7 : 2
Čestin
Čestin
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
3 : 0
Mladost
Pretoke
OFK Banat
Vršac
5 : 2
Vršac
Vršac
Lomnica
Lomnica
10.11.2018
13:30
Gaglovo
Gaglovo
Obilić
Mrmoš
10.11.2018
15:00
Mladost
Raklja
OFK Kopaonik 1931
Brus
2 : 2
Kopaonik
Brus
Župski biseri
Lacisled
10.11.2018
15:00
Baštovan
Subotica
Cardiff City
Cardiff
2 : 1
Brighton
Brighton
Crystal Palace
London
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 1
West Ham United
London
Leicester
Leicester
0 : 0
Burnley
Burnley
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 1
AFC Bournemouth
Bournemouth
Southampton
Southampton
1 : 1
Watford
Watford
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Valencia
Valencia
Girona
Girona
0 : 0
Leganés
Leganés
Atlético Madrid
Madrid
3 : 2
Athletic Club
Bilbao
Real Valladolid
Valladolid
0 : 0
Eibar
Eibar
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 1
Augsburg
Augsburg
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 2
Bayern
München
Werder
Bremen
1 : 3
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 3
Mainz 05
Mainz
Fortuna
Düsseldorf
4 : 1
Hertha BSC
Berlin
Nürnberg
Nürnberg
0 : 2
Stuttgart
Stuttgart
Genoa
Genova
1 : 2
Napoli
Napoli
SPAL
Ferrara
2 : 2
Cagliari
Cagliari
Torino
Torino
1 : 2
Parma
Parma
Angers
Angers
1 : 0
Montpellier
Montpellier
Guingamp
Guingamp
2 : 4
Olympique Lyonnais
Lyon
Nîmes
Nîmes
0 : 1
Nice
Nice
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 0
Reims
Reims
Toulouse
Toulouse
0 : 1
Amiens SC
Amiens
Napredak Junior 2018
Krusevac
5 : 0
ZFK Toplicanin
Prokuplje
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 6
Jedinstvo 2014
Pirot
Vučice
Vučje
2 : 6
Levač
Rekovac
Jagodina
Jagodina
10.11.2018
Morava
Žitkovac
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Čukarički
Beograd
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Inđija
Inđija
Internacional
Beograd
2 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Rad
Beograd
5 : 1
Trajal
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 2
Hajduk 1912
Kula
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 2
Bor
Bor
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 1
Radnik
Surdulica
Posavina
Stubline
1 : 5
Strelac
Mislodjin
Budućnost
Zvečka
0 : 1
Prva Iskra
Barič
Jedinstvo
Dren
5 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
Rvati
Obrenovac
2 : 3
Polet
Grabovac
Rad
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Sinđelić
Beograd
4 : 2
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Radnički
Novi Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Grafičar
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 1
DIF
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
2 : 2
OFK Beograd 2
Beograd
Lokomotiva 2
Beograd
2 : 5
Bežanija
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Rad 2
Beograd
2 : 1
Sinđelić 2
Beograd
Leštane
Beograd
3 : 2
Zvezdara
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
0 : 5
Crvena Zvezda
Beograd
Kiker
Kraljevo
0 : 0
Brodarac
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 2
Hajduk 1912
Kula
TSC
Bačka Topola
10 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Inđija
Inđija
1 : 3
Spartak
Subotica
Petar Puača
Novi Sad
5 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 2
Real 2
Niš
Trajal
Kruševac
2 : 0
Jagodina Tabane
Jagodina
Jedinstvo
Paraćin
0 : 5
Dinamo
Vranje
Lider MGM
Leskovac
5 : 1
Sinđelić
Niš
IMT
Beograd
2 : 2
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 3
Bežanija
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 9
Teleoptik
Zemun
DIF
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Studenski grad
Novi Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
Grafičar
Beograd
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 1
Lokomotiva
Beograd
Trajal
Kruševac
2 : 0
Đerdap
Kladovo
Kruševac
Kruševac
10.11.2018
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Svilajnac
9 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Sloga
Despotovac
2 : 4
Šampion 2014
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
2 : 2
Nacional 2
Niš
Šampion
Niš
10.11.2018
Timočanin
Knjaževac
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Postar 1930
Beograd
Palilulac
Beograd
5 : 1
Balkan
Beograd
Radnički
Obrenovac
4 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Jedinstvo
Surcin
2 : 1
Beograd 1929
Beograd
Rakovica
Rakovica
0 : 0
BASK
Beograd
Napredak
Markovac
2 : 4
RSK
Rabrovo
Partizan 1945
Darosava
3 : 2
Karađorđe
Topola
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
5 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
VGSK
Veliko Gradište
6 : 4
Zvižd
Kučevo
O11 MK
Beograd
1 : 4
Brodarac MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 2
Čukarički MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 2
Zemun MK
Zemun
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
4 : 1
Zemun MK
Zemun
Grafičar MK
Beograd
3 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 0
011 B MK
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 3
IMT
Novi Beograd
Napredak
Medosevac
1 : 0
Dunavac
Grocka
Rad MK
Beograd
2 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Kolubara MK
Lazarevac
1 : 1
DIF MK
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
1 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
3 : 0
Sinđelić 2012
Beograd
Sopot MK
Sopot
0 : 0
Prva Iskra MK
Barič
Borac MK
Ostružnica
3 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
0 : 4
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Zemun MK-V
Zemun
4 : 1
Vinča MK
Vinča
Boleč MK
Beograd
1 : 1
Rad MK
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Kosmet
Leposavić
OFK AS 2003
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Apolon
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Bubamara
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Đurđin
Đurđin
1 : 11
Radnički 1905
Bajmok
Tavankut
Tavankut
0 : 9
Čantavir
Čantavir
Radnički
Obrenovac
9 : 2
Partizan
Draževac
Zvezda
Konatice
12 : 1
Sloga
Ratari
Jedinstvo
Dren
2 : 2
Posavina
Stubline
BSK
Borča
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
9 : 0
Vozdovac
Beograd
Čukarički
Beograd
5 : 0
Internacional
Beograd
Zemun
Zemun
8 : 2
011
Beograd
Rad
Beograd
2 : 5
Teleoptik
Zemun
OLE
Zemun
4 : 2
IMT
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 0
Ada
Beograd
Studentski Grad
Beograd
5 : 7
Lokomotiva
Beograd
DIF
Beograd
0 : 5
Kolubara
Lazarevac
Sinđelić
Beograd
6 : 0
BASK
Beograd
Lestane
Leštane
6 : 3
Banja
Beograd
Kovacevac
Mladenovac
0 : 1
Vrcin
Vrcin
Vinca
Beograd
1 : 1
Postar 1930
Beograd
Palilulac
Beograd
6 : 1
Trudbenik
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Hajduk
Beograd
Borac
Čačak
6 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Kopernikus Železničar
Nis
6 : 1
Duel Juniors
Krusevac
Napredak
Kruševac
9 : 1
Radnički (P)
Pirot
Trstenik PTT
Trstenik
2 : 1
Trajal
Kruševac
OFK Radnički
Niš
6 : 2
Real
Niš
Timok
Zaječar
3 : 1
Dinamo
Vranje
SFS Borac
Paraćin
7 : 1
Lider MGM
Leskovac
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Nacional
Niš
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
Morava
Ćuprija
0 : 5
Prosoker
Krusevac
OFK Napredak
Aleksinac
2 : 4
Mali Bor
Bor
Djerdap
Kladovo
0 : 3
Dunav
Prahovo
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Kruševac
Kruševac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Kopaonik
Brus
Bor
Bor
3 : 0
Junior
Jagodina
Car Lazar
Kruševac
10.11.2018
Jedinstvo
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Radnički
Svilajnac
Sinđelić
Niš
0 : 5
Šampion
Leskovac
Mladi Borac
Živkovo
2 : 1
Lugina
Preševo
Sloga
Leskovac
3 : 4
Dubočica
Leskovac
Ternoci
Veliki Trnovac
10.11.2018
Topličanin
Prokuplje
Real
Niš
1 : 5
Radnik
Surdulica
OFK Radnički
Niš
3 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Internacional
Beograd
1 : 7
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
011
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
10 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Rad
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Sinđelić
Beograd
2 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
Ada
Beograd
5 : 1
Rad
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 3
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Olimpik
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
DIF
Beograd
BSK 1925
Batajnica
0 : 5
Teleoptik
Zemun
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Karađordje
Topola
2 : 0
Mačva
Šabac
Sloga 036
Kraljevo
9 : 1
Požega
Požega
Šabac
Šabac
3 : 1
Šampion
Gornji Milanovac
Plana
Velika Plana
1 : 1
Ad Drinum
Loznica
Radnicki 1923
Kragujevac
6 : 0
Požarevac
Požarevac
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Savac
Sabac
Jagodina
Jagodina
4 : 3
Preševo
Preševo
Mašinac
Niš
4 : 0
Vučice
Vučje
Kolibri
Kuršumlija
3 : 2
Rosulja 2014
Vlasotince
Napredak junior 2018
Kruševac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Krstarica
Prokuplje
0 : 3
Radnički 2012
Niš
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Levač
Rekovac
Inđija
Inđija
10.11.2018
Voja Gačić
Pančevo
Mladost
Srbobran
0 : 14
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
7 : 0
Polet
Sivac
Bačka
Bačka Palanka
5 : 1
Banat
Vršac
Tešnjar
Valjevo
0 : 6
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 0
OFK Osečina
Osecina
Vojvode
Mionica
0 : 3
Senjak 1
Valjevo
Senjak 2
Valjevo
1 : 0
Omladinac
Ljig
Železničar
Lajkovac
1 : 4
Budućnost Krušik
Valjevo
Železničar
Požarevac
10.11.2018
11:00
Presing
Požarevac
Soko 2015
Saraorci
10.11.2018
11:00
Jasenica 1911
S. Palanka
Lider 2017
Kostolac
10.11.2018
11:00
Sloga (L)
Lučica
Stari Grad
Golubac
10.11.2018
11:00
Rudar 2001
Kostolac
Teleoptik
Zemun
2 : 2
OLE
Borca
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Obrenovac
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
6 : 1
Brodarac 1947
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Radnicki
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 11
Rad
Banjica
Cukaricki
Beograd
2 : 0
Crvena Zvezda
Beograd
Vozdovac
Beograd
0 : 9
Partizan
Beograd
Radnički Stobeks
Klupci
8 : 1
Jadar 07
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
10.11.2018
Loznica 2
Loznica
Loznica
Loznica
3 : 0
Respekt
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 13
Pčelinjo
Loznica

Košarka

Petrol Olimpija
Ljubljana
60 : 83
Crvena zvezda MTS
Beograd
Partizan NIS
Beograd
86 : 67
Cibona
Zagreb
Cedevita
Zagreb
100 : 80
Igokea
Aleksandrovac
OKK Beograd
Beograd
103 : 92
Vršac
Vršac
Metalac
Valjevo
94 : 98
Mladost
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
87 : 96
Borac
Čačak
Napredak Bosphorus
Aleksinac
101 : 98
Pirot
Pirot
Žarkovo
Beograd
98 : 94
Sloga
Kraljevo
Plana
Velika Plana
77 : 93
Proleter Naftagas
Zrenjanin
KKK Radnički
Kragujevac
87 : 77
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Kris Kros
Pančevo
50 : 69
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk
Kula
87 : 84
Srem
Sremska Mitrovica
Akademik
Srbobran
71 : 100
Sloven
Ruma
Sveti Đorđe
Žitište
97 : 88
Star
Novi Ledinci
Jablanica
Medveđa
63 : 45
Morava
Vladičin Han
Mladost Vesna
Bela Palanka
20 : 0
Jugbasket
Vranje
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Jastrebac
Aleksinac
Niš
Niš
93 : 88
Bor RTB
Bor
Zekas 75
Rača
97 : 72
Smederevo 1953
Smederevo
Crnokosa
Kosjerić
94 : 99
Student
Bajina Bašta
Železničar
Čačak
89 : 81
Radnički VA
Valjevo
Klik
Arilje
77 : 79
Priboj
Priboj
Slodes
Beograd
96 : 55
Radnički
Obrenovac
Torlak
Beograd
79 : 84
Borča
Beograd
Borac Zemun
Zemun
91 : 68
Eko Sport
Beograd
Spartak
Subotica
57 : 74
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Student
Niš
56 : 70
Loznica
Loznica
021
Novi Sad
83 : 77
Vrbas Medela
Vrbas
Radivoj Korać
Beograd
89 : 60
Šabac
Šabac
Partizan 1953
Beograd
81 : 56
Bor
Bor
Srbobran
Srbobran
90 : 70
Radnički 2016
Kragujevac
Vršac d.o.o.
Vršac
82 : 80
Radnički (Bg)
Beograd
Duga
Šabac
67 : 61
Radnički (Kg)
Kragujevac
Topolčanka
Bačka Topola
20 : 0
Ruma 92
Ruma
Play Off
Užice
52 : 57
Lim
Priboj
Bagdala
Kruševac
72 : 54
Rtanj
Boljevac
Trstenik
Trstenik
57 : 54
Gimnazijalac
Pirot
Sistem 2000
Smederevska Palanka
67 : 44
Svrljig
Svrljig
Zicer
Bor
59 : 71
Paraćin
Paraćin

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički
Kragujevac
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Niš
Niš
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Železničar (Bg)
Beograd
Futog
Futog
3 : 0
Loznica
Loznica
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Užice
Užice
3 : 2
Klek Srbijašume
Klek
Timok
Zaječar
0 : 3
Mladost
Nova Pazova
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Sombor
Sombor
Desetka
Niš
3 : 0
Topličanin 97
Prokuplje
Niš 2
Niš
1 : 3
Vranje
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Radan
Lebane
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Rudar
Kostolac
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Karađorđe
Topola
Blok Aut
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
Warriors
Obrovac
0 : 3
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
3 : 2
Vest
Šid
Botafogo
Novi Sad
1 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Inđija
Inđija
0 : 3
Mladost 1973
Omoljica
Vizura
Ruma
3 : 0
Ub
Ub
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Klek-MD Zrenjanin
Klek
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 1
Roda
Beograd
Beograd
Beograd
2 : 3
Vranje
Vranje
Sterija
Beograd
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Inđija
Inđija
Kralj
Beograd
3 : 0
Borac (Ča)
Čačak
Ivanjica
Ivanjica
2 : 3
Ruma
Ruma
Desetka
Niš
3 : 1
Majdanpek FBC
Majdanpek
Dubočica
Leskovac
3 : 2
Student
Niš
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Panda
Vranje
Pirot
Pirot
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Crnokosa Artos
Kosjerić
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Karadjordje
Topola
Obilić
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Volleyland
Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Proleter
Zrenjanin
Žitište
Žitište
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Vršac
Vršac
0 : 3
Banat
Vršac
CVS
Sombor
3 : 0
Goks IN
Bački Gračac
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 0
Maks
Šid
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Jadran
Golubinci
Mladost
Novi Sad
1 : 3
Bečej
Bečej
Beočin
Beočin
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Grbić
Bački Jarak
Ravno
Ćuprija
3 : 0
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
Paraćin
Paraćin
3 : 1
Sloga 2016
Batočina
Carina
Smederevo
3 : 0
Rudar
Kostolac
Knjaževac 2
Knjaževac
1 : 3
Timok
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Bor 2
Bor
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Spas
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Akademija Singidunum
Beograd
0 : 3
Volleyland
Rakovica
Pionir
Barajevo
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
Dunav
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Radnički
Novi Beograd
3 : 0
Feniks Čukarički
Beograd

Rukomet

Obilić
Beograd
23 : 31
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga
Požega
26 : 34
Partizan
Beograd
Šamot 65
Arenđelovac
23 : 23
Mokra Gora
Zubin Potok
Kikinda
Kikinda
27 : 33
Metaloplastika
Šabac
Spartak Vojput
Subotica
23 : 27
Dinamo
Pančevo
Zlatar
Nova Varoš
25 : 38
Radnički 1964
Kragujevac
Dubočica 54
Leskovac
26 : 23
Vranje 1957
Vranje
Pobednik
Prijepolje
23 : 25
Priboj
Priboj
Jugović
Kać
24 : 22
Požarevac
Požarevac
SC Voždovac 2012
Beograd
31 : 25
Mačva
Bogatić
Jedinstvo
Novi Bečej
22 : 32
Proleter
Zrenjanin
Vrbas Petrol
Vrbas
22 : 24
Kolubara
Lazarevac
Jabuka
Jabuka
26 : 23
Inđija
Inđija
Dolovo
Dolovo
27 : 28
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Mladost TSK
Bački Jarak
31 : 27
Crvena Zvezda
Mokrin
Radnički 1958
Šid
25 : 33
Hercegovina
Sečanj
Mladost
Vršac
17 : 31
Sivac 69
Sivac
Metaloplastika 2
Šabac
38 : 33
Sindjelić
Beograd
PKB
Padinska Skela
34 : 28
Partizan 2
Beograd
Bane
Raška
32 : 31
Sloga
Kraljevo
Omladinac
Gornji Milanovac
27 : 35
Šamot 65 2
Aranđelovac
Crepaja
Crepaja
23 : 34
Metalac
Futog
PIK Prigrevica
Prigrevica
35 : 24
Budućnost
Alibunar
Đerdap
Kladovo
29 : 32
Rembas
Resavica
Hajduk Veljko 2
Negotin
28 : 20
Borsko jezero
Bor
Progres
Svrljig
21 : 24
Morava 84
Vladičin Han
Vranje 1957 - 2
Vranje
35 : 44
Dubočica 54 2
Leskovac
Beočin 1959
Beočin
23 : 49
Ruma
Ruma
Mladost
Nova Pazova
42 : 28
Voždovac 1955
Beograd
Junior
Beograd
22 : 25
Zaječar 1949
Zaječar
Medicinar
Šabac
20 : 30
Bekament BB
Aranđelovac
Napredak 12
Kruševac
22 : 31
Vrbas
Vrbas
Požarevac
Požarevac
27 : 30
Pančevo
Pančevo
Jadran
Feketić
30 : 26
Mladost
Srpska Crnja
Dolovo (Ž)
Dolovo
20 : 21
Mokrin
Mokrin
Proleter (Ž)
Zrenjanin
32 : 35
Radnički
Bajmok
Temerin
Temerin
14 : 21
Kikinda
Kikinda
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
26 : 10
Košutnjak
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
24 : 14
Rudar
Kostolac
Vranje
Vranje
28 : 21
Rtanj
Boljevac
Bor - RTB 2
Bor
27 : 27
Radnički
Svilajnac
Dubočica
Leskovac
12 : 45
Radan
Lebane

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
8 : 9
Mornar BS
Split
Primorac
Kotor
14 : 10
Partizan
Beograd
Šabac
Šabac
12 : 6
OVK POŠK
Split
Budva
Budva
10 : 11
Nais
Niš
Koper 1958
Koper
12 : 9
VA Cattaro
Kotor
KVK Radnički
Kragujevac
19 : 9
Medveščak
Zagreb
Primorje EB
Rijeka
12 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Zadar 1952
Zadar
8 : 12
Valjevo
Valjevo
Galeb
Makarska
7 : 15
Solaris
Šibenik
Bečej
Bečej
12 : 4
Dunav
Novi Sad
Taš
Beograd
13 : 7
TENT
Obrenovac
Singidunum
Beograd
11 : 15
Spartak Prozivka
Subotica
ŽAK
Kikinda
8 : 12
Valis
Valjevo
Novi Beograd 11. april
Beograd
11 : 11
Dorćol
Beograd

Futsal

FON
Beograd
5 : 0
Srpska
Beograd
Ekonomac 2
Kragujevac
6 : 7
Kolubara
Lazarevac
Bor
Bor
1 : 6
Timok 2013
Zaječar
Put-inženjering
Niš
6 : 4
Akademac
Niš
Miners
Majdanpek
5 : 3
Aleksinac 2015
Aleksinac
Intelektualac
Beograd
1 : 6
Palež
Obrenovac
Gročanski
Beograd
1 : 2
Futsal Trebinje
Beograd
Kikinda
Kikinda
5 : 3
Kraljevićevo
Kačarevo
Ozren
Sokobanja
2 : 7
Gvozdeni puk
Niš
Prokuplje
Prokuplje
12 : 1
As
Bujanovac

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
6 : 12
Dorćol
Beograd
Partizan
Beograd
18 : 0
Car Dusan Silni
Paraćin