XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Rudar (SR) - Beljanica 5:0
2 26.08.2018 17:00 Napredak - Rudar (SR) 0:1
3 02.09.2018 16:30 Rudar (SR) - Istok 63 2:0
4 08.09.2018 16:30 15. Avgust 1950 - Rudar (SR) 4:1
5 16.09.2018 16:00 Rudar (SR) - Mladost (GM) 5:3
6 23.09.2018 15:30 Rudar (SR) - Borac 1805 1:1
7 30.09.2018 15:00 Omladinski - Rudar (SR) 0:0
8 07.10.2018 15:00 Rudar (SR) - Orlovi 1:2
9 14.10.2018 14:30 Mladost (J) - Rudar (SR) 3:0
10 21.10.2018 14:00 Rudar (SR) - Budućnost 0:1
11 28.10.2018 13:30 Pomoravlje - Rudar (SR) 1:1
12 04.11.2018 13:30 Rudar (SR) - Rudar (St) 3:2
13 11.11.2018 13:30 Radnički - Rudar (SR) 1:1
15 25.11.2018 13:00 Moravac 2015 - Rudar (SR) 4:1
16 09.03.2019 15:00 Beljanica - Rudar (SR) 0:0
17 17.03.2019 15:00 Rudar (SR) - Napredak 3:0
18 24.03.2019 16:00 Istok 63 - Rudar (SR) 0:2
19 31.03.2019 16:00 Rudar (SR) - 15. Avgust 1950 4:0
20 07.04.2019 16:00 Mladost (GM) - Rudar (SR) 2:1
21 13.04.2019 16:00 Borac 1805 - Rudar (SR) 1:1
22 21.04.2019 16:30 Rudar (SR) - Omladinski 2:0
23 27.04.2019 16:30 Orlovi - Rudar (SR) 2:1
24 04.05.2019 16:30 Rudar (SR) - Mladost (J) 1:1
25 11.05.2019 17:00 Budućnost - Rudar (SR) 1:2
26 15.05.2019 17:00 Rudar (SR) - Pomoravlje 3:2
27 18.05.2019 17:00 Rudar (St) - Rudar (SR) 5:4
28 26.05.2019 17:30 Rudar (SR) - Radnički 1:2
30 08.06.2019 18:00 Rudar (SR) - Moravac 2015 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Orlovi 28 22 3 3 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Mladost (J) 28 20 5 3 65
3 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Moravac 2015 28 19 4 5 61
4 Rudar (SR) 28 12 7 9 43
5 Radnički 28 13 3 12 42
6 Budućnost 28 13 3 12 42
7 Pomoravlje 28 11 4 13 37
8 Istok 63 28 11 3 14 36
9 15. Avgust 1950 (-1) 28 10 5 13 34
10 Rudar (St) 28 11 1 16 34
11 Mladost (GM) 28 10 3 15 33
12 Borac 1805 28 8 7 13 31
13 Beljanica 28 8 3 17 27
14 Napredak 28 6 4 18 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Paraćin Omladinski (-1) 28 6 5 17 22