XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 350 utakmica za dan
Subota, 11 Maj 2019


Fudbal

Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 0
Cement
Beočin
11.05.2019 16:30
Crvena zvezda
2 : 0
Cement
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
11.05.2019 16:30
Bačka 1901
3 : 1
Dunav
Hajduk 1912
Kula
1 : 2
Borac
Sakule
11.05.2019 16:30
Hajduk 1912
1 : 2
Borac
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
11.05.2019 16:30
Bratstvo 1946
2 : 1
Omladinac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 4
Kabel
Novi Sad
11.05.2019 16:30
Radnički (SM)
2 : 4
Kabel
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 2
Železničar
Pančevo
11.05.2019 16:30
Radnički (NP)
3 : 2
Železničar
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
11.05.2019 16:30
Dinamo 1945
0 : 0
Radnički (ZR)
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 3
OFK Vršac
Vršac
11.05.2019 16:30
ČSK Pivara
0 : 3
OFK Vršac
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
FAP
Priboj
11.05.2019 16:30
Smederevo 1924
5 : 0
FAP
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 2
Loznica
Loznica
11.05.2019 16:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 2
Loznica
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
11.05.2019 16:30
Mladi radnik 1926
1 : 0
Jošanica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
11.05.2019 16:30
Šumadija (A)
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Tutin
Tutin
11.05.2019 16:30
Sloga 33
3 : 0
Tutin
Sloga (PŽ)
Požega
6 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
11.05.2019 16:30
Sloga (PŽ)
6 : 1
Polet (LJ)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Drina
Ljubovija
11.05.2019 16:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Drina
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
11.05.2019 16:30
Trstenik PPT
1 : 0
SFS Borac
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Rtanj
Boljevac
11.05.2019 16:30
OFK Sinđelić
3 : 0
Rtanj
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Dunav
Prahovo
11.05.2019 16:30
Radnički (S)
2 : 1
Dunav
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 2
Budućnost
Popovac
11.05.2019 16:30
GFK Dubočica
1 : 2
Budućnost
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
11.05.2019 16:30
Radnički (O)
0 : 0
Kolubara
Grafičar
Beograd
5 : 0
Brodarac
Novi Beograd
11.05.2019 11:00
Grafičar
5 : 0
Brodarac
IMT
Novi Beograd
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
11.05.2019 16:30
IMT
2 : 1
Crvena Zvezda
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
11.05.2019 16:30
OFK Beograd
0 : 2
GSP Polet Dorćol
BASK
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
11.05.2019 10:00
BASK
1 : 0
Lokomotiva
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Krajina
Krajišnik
11.05.2019 16:30
Kozara
3 : 0
Krajina
Sloga
Plandište
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.05.2019 16:30
Sloga
2 : 0
Jedinstvo (NB)
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Begej
Žitište
11.05.2019 16:30
BAK
2 : 1
Begej
OFK Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
11.05.2019 16:30
OFK Proleter
3 : 2
Budućnost
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 3
Mladost (O)
Omoljica
11.05.2019 16:30
Radnički (S)
2 : 3
Mladost (O)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
11.05.2019 16:30
Jedinstvo (BK)
3 : 0
Radnički (K)
1. Maj Ruma
Ruma
5 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
11.05.2019 16:30
1. Maj Ruma
5 : 2
Borac (Š)
Radnički (Š)
Šid
3 : 1
Podunavac
Belegiš
11.05.2019 16:30
Radnički (Š)
3 : 1
Podunavac
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Hajduk (D)
Divoš
11.05.2019 16:30
Sloga (T)
2 : 1
Hajduk (D)
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Crvenka
Crvenka
11.05.2019 16:30
Radnički (S)
3 : 2
Crvenka
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
11.05.2019 16:30
BSK
2 : 1
Sloga (Č)
Mladost APA
Apatin
3 : 1
Tavankut
Tavankut
11.05.2019 16:30
Mladost APA
3 : 1
Tavankut
Polet (K)
Karavukovo
3 : 1
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
11.05.2019 16:30
Polet (K)
3 : 1
Radnički 1912/FK Stanišić
Gruža
Gruža
2 : 3
Sušica
Kragujevac
11.05.2019 16:30
Gruža
2 : 3
Sušica
Trepča
Kosovska Mitrovica
5 : 0
Šumadija (T)
Toponica
11.05.2019 16:30
Trepča
5 : 0
Šumadija (T)
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
11.05.2019 16:30
Goč
3 : 1
Karađorđe
Spartak 1924
Ljig
5 : 1
Radnički Šabački
Šabac
11.05.2019 16:30
Spartak 1924
5 : 1
Radnički Šabački
Budućnost
Arilje
4 : 0
LFK Mladost
Lučani
11.05.2019 16:30
Budućnost
4 : 0
LFK Mladost
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
11.05.2019 16:30
Sloga (BB)
3 : 0
Polimlje
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 0
Jablanica
Medveđa
11.05.2019 16:30
Balkanski
4 : 0
Jablanica
Pčinja
Trgovište
4 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
11.05.2019 16:30
Pčinja
4 : 2
Mladost (B)
Pusta Reka
Bojnik
5 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
11.05.2019 16:30
Pusta Reka
5 : 1
Tanasko Rajić
Sloga
Leskovac
3 : 2
Mladost (M)
Medoševac
11.05.2019 16:30
Sloga
3 : 2
Mladost (M)
Sloga
Despotovac
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
11.05.2019 16:30
Sloga
2 : 1
Morava 1918
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Bošnjane
Bošnjane
11.05.2019 16:30
OFK Kosanica
4 : 0
Bošnjane
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
11.05.2019 16:30
Timok 1919
1 : 0
Hajduk Veljko
Đerdap
Kladovo
1 : 2
Brodoremont
Kladovo
11.05.2019 16:30
Đerdap
1 : 2
Brodoremont
Sopot
Sopot
6 : 0
Komgrap
Beograd
11.05.2019 16:30
Sopot
6 : 0
Komgrap
Turbina
Vreoci
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
11.05.2019 16:30
Turbina
1 : 2
Mladenovac
Polet
Nakovo
1 : 3
Rusanda
Melenci
11.05.2019 17:00
Polet
1 : 3
Rusanda
Mladost (L)
Lukićevo
5 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
11.05.2019 17:00
Mladost (L)
5 : 2
Proleter 2006
ŽAK
Sombor
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
11.05.2019 17:00
ŽAK
0 : 2
Krila Krajine
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Borac (M)
Martinci
11.05.2019 17:00
Budućnost
1 : 2
Borac (M)
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Sloven
Ruma
11.05.2019 17:00
Rudar
3 : 1
Sloven
Partizan
Vitojevci
5 : 0
PSK Putinci
Putinci
11.05.2019 17:00
Partizan
5 : 0
PSK Putinci
Sloven
Ruma
12 : 1
Kupinovo
Kupinovo
11.05.2019 16:30
Sloven
12 : 1
Kupinovo
Sloga Bat 1924
Batočina
5 : 0
BSK
Belosavci
11.05.2019 16:30
Sloga Bat 1924
5 : 0
BSK
Mladost
Novi Sad
5 : 4
Omladinac
Stepanovićevo
11.05.2019 17:00
Mladost
5 : 4
Omladinac
Slavija
Novi Sad
1 : 4
Jedinstvo
Rumenka
11.05.2019 17:00
Slavija
1 : 4
Jedinstvo
Jadran
Feketić
2 : 5
Vojvodina
Bačko Gradište
11.05.2019 17:00
Jadran
2 : 5
Vojvodina
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 0
Sloga
Ostojićevo
11.05.2019 17:00
Panonija IM Topola
4 : 0
Sloga
Njegoš
Lovćenac
5 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
11.05.2019 17:00
Njegoš
5 : 0
Proleter (Nj)
Obilić
Novi Kneževac
2 : 2
Iskra
Kucura
11.05.2019 17:00
Obilić
2 : 2
Iskra
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 2
Radnički 1905
Bajmok
11.05.2019 17:00
Proleter (RS)
3 : 2
Radnički 1905
Hajduk
Čepure
0 : 4
Kušiljevo
Kušiljevo
11.05.2019 17:00
Hajduk
0 : 4
Kušiljevo
Dunav
Veliko Selo
4 : 2
Borac (P)
Progar
11.05.2019 16:30
Dunav
4 : 2
Borac (P)
Rakovica
Rakovica
8 : 0
Crvenka
Borča
11.05.2019 15:00
Rakovica
8 : 0
Crvenka
Zvezda
Konatice
1 : 2
Budućnost
Dudovica
11.05.2019 16:30
Zvezda
1 : 2
Budućnost
Vinča
Vinča
6 : 1
Kosmajac
Koraćica
11.05.2019 16:30
Vinča
6 : 1
Kosmajac
Ovčar
Markovica
1 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
11.05.2019 16:30
Ovčar
1 : 2
Jedinstvo (P)
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 3
Vinogradar
Zleginje
11.05.2019 17:00
Ribnik
1 : 3
Vinogradar
Varvarin
Varvarin
4 : 2
FUD
Brus
11.05.2019 17:00
Varvarin
4 : 2
FUD
Čitluk
Čitluk
4 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
11.05.2019 17:00
Čitluk
4 : 2
Mladost (DK)
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
11.05.2019 17:00
Jedinstvo 1945 (VL)
2 : 0
Hajduk Stanko
Jevremovac
Jevremovac
0 : 2
Sindjelić
Lipnica
11.05.2019 17:00
Jevremovac
0 : 2
Sindjelić
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
11.05.2019 17:00
Dunav
2 : 1
Partizan (G)
Makce
Makce
2 : 8
Polet (SD)
Suvi Do
11.05.2019 16:30
Makce
2 : 8
Polet (SD)
Đerdap
Golubac
1 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
11.05.2019 16:30
Đerdap
1 : 1
Pomoravlje
OFK Napredak 1929
Aleksinac
6 : 4
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
11.05.2019 16:30
OFK Napredak 1929
6 : 4
Crvena zvezda
Morava (Ž)
Žitkovac
6 : 1
Napredak 2012
Krušje
11.05.2019 16:30
Morava (Ž)
6 : 1
Napredak 2012
Plana
Velika Plana
1 : 2
Polet
Trnovče
11.05.2019
Plana
1 : 2
Polet
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 4
Krivelj
Krivelj
11.05.2019 16:30
Šarbanovac
2 : 4
Krivelj
Polom
Leskovo
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
11.05.2019 16:30
Polom
1 : 2
Poreč
Zlot
Zlot
1 : 1
Blizna
Blizna
11.05.2019 16:30
Zlot
1 : 1
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
7 : 0
BSK
Bukovče
11.05.2019 16:30
Rudna Glava
7 : 0
BSK
Banjani
Banjani
3 : 2
Rubribreza
Rubribreza
11.05.2019 17:00
Banjani
3 : 2
Rubribreza
Radnik
Ub
5 : 3
Tešnjar
Valjevo
11.05.2019 17:00
Radnik
5 : 3
Tešnjar
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Tulari
Tulari
11.05.2019 17:00
OFK Jabučje
3 : 0
Tulari
Čajetina
Čajetina
7 : 0
Jedinstvo
Kalenić
11.05.2019 16:30
Čajetina
7 : 0
Jedinstvo
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Perućac
Perućac
11.05.2019 16:30
Crnokosa
3 : 0
Perućac
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Omladinac
Zdravčići
11.05.2019 16:30
Prvi partizan
1 : 1
Omladinac
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Midžor (K)
Kalna
11.05.2019 17:00
Ozren
1 : 3
Midžor (K)
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 1
Radnički 1946
Lubnica
11.05.2019 17:00
Rudar Vrška Čuka
0 : 1
Radnički 1946
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Gnjilan
Gnjilan
11.05.2019 16:30
Lužnica
1 : 2
Gnjilan
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
11.05.2019 16:30
Rajko Mitić
3 : 0
Borac
Zadrugar
Krupac
6 : 3
Padež
Petrovac
11.05.2019 16:30
Zadrugar
6 : 3
Padež
Omladinac (GK)
Gornji Komren
3 : 1
Morava
Krušce
11.05.2019 16:30
Omladinac (GK)
3 : 1
Morava
Čaglavica
Čaglavica
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
11.05.2019
Čaglavica
0 : 3
Gracko
Ugljare
Ugljare
0 : 3
Radnički
Velika Hoča
11.05.2019
Ugljare
0 : 3
Radnički
Sitnica
Lepina
6 : 0
Gračanica
Gračanica
11.05.2019
Sitnica
6 : 0
Gračanica
Glama
Koretište
5 : 0
Oskar
Pasjane
11.05.2019 16:00
Glama
5 : 0
Oskar
Crvena Jabuka
Ub
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
11.05.2019 17:00
Crvena Jabuka
0 : 1
Dimitrije Tucović
Rudar
Radljevo
2 : 1
Pambukovica
Pambukovica
11.05.2019 17:00
Rudar
2 : 1
Pambukovica
Veternik
Veternik
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
11.05.2019 17:00
Veternik
2 : 1
Jedinstvo
Železničar
Novi Sad
2 : 3
Susek
Susek
11.05.2019 17:00
Železničar
2 : 3
Susek
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
11.05.2019 17:00
Vojvodina (CC)
1 : 0
Karaš (K)
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
11.05.2019 17:00
Beli Orlovi
1 : 0
Velika Drenova
Polet 57
Milutovac
2 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
11.05.2019 17:00
Polet 57
2 : 2
Kamenorezac 76
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Vinorača
Vinorača
11.05.2019 17:00
Sinđelić 1934
2 : 1
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
0 : 3
Partizan
Majur
11.05.2019 17:00
Šantarovac
0 : 3
Partizan
Morava
Kočino Selo
1 : 1
Ursule
Ursule
11.05.2019 17:00
Morava
1 : 1
Ursule
Moravac 2015
Krušar
4 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
11.05.2019 17:00
Moravac 2015
4 : 1
Mladost (GM)
Budućnost
Miliva
1 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
11.05.2019 17:00
Budućnost
1 : 2
Rudar (SR)
Orlovi
Jasenovo
4 : 1
Omladinski
Paraćin
11.05.2019 17:00
Orlovi
4 : 1
Omladinski
Mladost
Vrdila
13 : 0
Partizan
Vrba
11.05.2019 17:00
Mladost
13 : 0
Partizan
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 2
Lazac
Lazac
11.05.2019 17:00
Bogutovačka Banja
0 : 2
Lazac
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
0 : 2
Sloga (M)
Milatovac
11.05.2019 16:30
Omladinac-Šumadinac
0 : 2
Sloga (M)
Velika Reka
Velika Reka
0 : 1
Vidojevica
Lešnica
11.05.2019 17:00
Velika Reka
0 : 1
Vidojevica
Azbukovica
Crnča
5 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
11.05.2019 17:00
Azbukovica
5 : 1
Jadar (ST)
Kralj Petar I
Topola
4 : 0
Brezovac
Brezovac
11.05.2019 16:30
Kralj Petar I
4 : 0
Brezovac
Milicionar
Bogatić
4 : 2
Drina
Badovinci
11.05.2019 17:00
Milicionar
4 : 2
Drina
OFK Šabac
Šabac
1 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
11.05.2019 17:00
OFK Šabac
1 : 3
Napredak
Radnički
Koceljeva
2 : 1
Sloga (KR)
Krnić
11.05.2019 17:00
Radnički
2 : 1
Sloga (KR)
Žitkovica 2017
Žitkovica
7 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
11.05.2019 16:30
Žitkovica 2017
7 : 0
Žika Marković Uča
Jasenovac
Krepoljin
4 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
11.05.2019 16:30
Jasenovac
4 : 0
Jedinstvo (K)
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
11.05.2019 17:30
Strmovo
1 : 1
Šumadija (MC)
Vreoci
Vreoci
2 : 0
Borac (A)
Arapovac
11.05.2019 17:30
Vreoci
2 : 0
Borac (A)
Petka
Petka
1 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
11.05.2019 17:30
Petka
1 : 1
Mladost (Č)
Badljevica
Badljevica
3 : 1
7. Juli
Vodanj
11.05.2019 16:30
Badljevica
3 : 1
7. Juli
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 1
Petrijevac
Petrijevo
11.05.2019 12:00
Petlić SD 026
1 : 1
Petrijevac
Mladost
Mali Suvodol
3 : 5
Nišavac
Staničenje
11.05.2019 16:30
Mladost
3 : 5
Nišavac
Sloboda
Rasnica
4 : 0
Rongo Siti
Pirot
11.05.2019 16:30
Sloboda
4 : 0
Rongo Siti
Zvezda
Blato
0 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
11.05.2019 16:30
Zvezda
0 : 2
Lokomotiva
OFK Šikara
Sombor
0 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
11.05.2019 17:00
OFK Šikara
0 : 3
Zadrugar
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 4
Polet (V)
Vitoševac
11.05.2019 17:00
Pobeda 1976
0 : 4
Polet (V)
Obilić
Staro Selo
1 : 1
Omladinac
Rakinac
11.05.2019 16:30
Obilić
1 : 1
Omladinac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 2
Jasenica
Kruševo
11.05.2019 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Jasenica
Bjelica
Milatovići
2 : 2
Radnički
Turica
11.05.2019 17:00
Bjelica
2 : 2
Radnički
Kapidžija
Kapidžija
5 : 4
Parunovac
Parunovac
11.05.2019
Kapidžija
5 : 4
Parunovac
Sloga
Jovanovac
6 : 1
Lepaja 2018
Lepaja
11.05.2019 16:30
Sloga
6 : 1
Lepaja 2018
Hajduk
Rujevica
2 : 1
Palilulac
Šarbanovac
11.05.2019 17:00
Hajduk
2 : 1
Palilulac
Mladost
Resnik
0 : 1
Napredak
Jošanica
11.05.2019 17:00
Mladost
0 : 1
Napredak
Bratstvo 1975
Erdeč
4 : 0
Zastava
Kragujevac
11.05.2019 17:00
Bratstvo 1975
4 : 0
Zastava
Knežica
Knežica
3 : 0
Taskovići
Taskovići
11.05.2019 16:30
Knežica
3 : 0
Taskovići
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 6
Mrovska
Mrovska
11.05.2019 17:00
Jedinstvo 2014
0 : 6
Mrovska
Belpos
Belotić
4 : 2
Sparta
Kaona
11.05.2019 17:00
Belpos
4 : 2
Sparta
Sloga Obrva
Obrva
2 : 1
Milakovac 2018
Milakovac
11.05.2019 17:00
Sloga Obrva
2 : 1
Milakovac 2018
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Veternica
Leskovac
11.05.2019 17:00
Gornje Krajince
3 : 0
Veternica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
4 : 1
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
11.05.2019 17:00
Mladost (DL)
4 : 1
SU Donja Lomnica
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 5
Navalin
Navalin
11.05.2019 17:00
ŠFU Derbi 2016
2 : 5
Navalin
Dunav
Ostrovo
1 : 2
Sopot
Požarevac
11.05.2019 16:30
Dunav
1 : 2
Sopot
Petlovača
Petlovača
15 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
11.05.2019 17:00
Petlovača
15 : 1
POFK Letnjikovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
5 : 0
Napredak
Ševarice
11.05.2019 17:00
OFK Letnjikovac 1983
5 : 0
Napredak
Sloga
Duvanište
1 : 3
Lipolist
Lipolist
11.05.2019 17:00
Sloga
1 : 3
Lipolist
Zvizdar
Zvizdar
7 : 0
OFK Takovo
Takovo
11.05.2019 17:00
Zvizdar
7 : 0
OFK Takovo
Lider
Odžaci
5 : 2
SU Stanišić 1920
Stanišić
11.05.2019 17:00
Lider
5 : 2
SU Stanišić 1920
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 0
Sport
Bezdan
11.05.2019 17:00
Borac (BG)
3 : 0
Sport
Šljivar
Šljivar
7 : 1
Kastrum
Gamzigrad
11.05.2019 17:00
Šljivar
7 : 1
Kastrum
Lovac
Mali Izvor
11.05.2019
17:00
Borac
Vražogrnac
11.05.2019 17:00
Lovac
:
Borac
Burovac
Burovac
0 : 5
Krilaš
Ćovdin
11.05.2019 16:30
Burovac
0 : 5
Krilaš
Dobrnje
Dobrnje
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
11.05.2019 16:30
Dobrnje
3 : 0
Dragoš
Borac
Veliko Laole
3 : 4
Radnik
Pankovo
11.05.2019 16:30
Borac
3 : 4
Radnik
Soko
Krvije
3 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
11.05.2019 16:30
Soko
3 : 0
Udarnik 2015
Vukan
Ždrelo
4 : 3
Napredak
Trnovče
11.05.2019 16:30
Vukan
4 : 3
Napredak
Polet
Ljubić kod Knića
4 : 0
Kotlenik (G)
Guncati
11.05.2019 16:30
Polet
4 : 0
Kotlenik (G)
Kruševica 1980
Kneževac
0 : 3
Jedinstvo
Oplanić
11.05.2019 16:30
Kruševica 1980
0 : 3
Jedinstvo
Mladost
Pretoke
1 : 3
Grivac
Grivac
11.05.2019 16:30
Mladost
1 : 3
Grivac
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
3 : 2
Borac
Ljuljaci
11.05.2019 16:30
Kotlenik (L)
3 : 2
Borac
Mladost
Velika Greda
6 : 4
Vladimirovac
Vladimirovac
11.05.2019 17:00
Mladost
6 : 4
Vladimirovac
Gaj
Veliki Gaj
2 : 3
Naša Krajina
Kupinik
11.05.2019 17:00
Gaj
2 : 3
Naša Krajina
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
4 : 2
Kolubara
Jabučje
11.05.2019 17:00
Strmovo 1968
4 : 2
Kolubara
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
11.05.2019 17:00
Gučevo 1929
1 : 0
Studenac
Luk
Voćnjak
5 : 0
Mladost (G)
Gradilište
11.05.2019 17:00
Luk
5 : 0
Mladost (G)
Borac
Vukovac
3 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
11.05.2019 16:30
Borac
3 : 0
Budućnost
Pobeda 1953
Osanica
0 : 2
Mladost
Krupaja
11.05.2019 16:30
Pobeda 1953
0 : 2
Mladost
Feniks
Rača
11 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
11.05.2019 16:30
Feniks
11 : 0
Mladost (CK)
Bresje
Bresje
6 : 6
Jagodina
Jagodina
11.05.2019 17:30
Bresje
6 : 6
Jagodina
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.05.2019 17:00
Sloboda
1 : 2
Krupa
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.05.2019 17:00
Mladost
1 : 0
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
11.05.2019 17:00
Radnik
0 : 1
Željezničar
Čelik
Zenica
0 : 1
Zrinjski
Mostar
11.05.2019 17:00
Čelik
0 : 1
Zrinjski
Tuzla City
Simin Han
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
11.05.2019 17:00
Tuzla City
1 : 0
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 1
GOŠK
Gabela
11.05.2019 17:00
Zvijezda 09
2 : 1
GOŠK
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 3
Borac
Banja Luka
11.05.2019 17:00
Rudar Prijedor
1 : 3
Borac
Kozara
Gradiška
1 : 0
Podrinje
Janja
11.05.2019 17:00
Kozara
1 : 0
Podrinje
Željezničar
Banja Luka
2 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
11.05.2019 17:00
Željezničar
2 : 1
Sloga
Drina
Zvornik
1 : 1
Tekstilac
Derventa
11.05.2019 17:00
Drina
1 : 1
Tekstilac
Sutjeska
Foča
3 : 0
Alfa Modriča
Modriča
11.05.2019 17:00
Sutjeska
3 : 0
Alfa Modriča
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
11.05.2019 17:00
Sloboda
1 : 3
Slavija
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Zeta
Golubovci
11.05.2019 17:00
Grbalj
0 : 0
Zeta
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Rudar
Pljevlja
11.05.2019 17:00
Lovćen
0 : 1
Rudar
Mornar
Bar
1 : 3
Iskra
Danilovgrad
11.05.2019 17:00
Mornar
1 : 3
Iskra
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Budućnost
Podgorica
11.05.2019 17:00
OFK Petrovac
0 : 0
Budućnost
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
OFK Titograd
Podgorica
11.05.2019 16:00
Sutjeska
1 : 2
OFK Titograd
Karioke
Podgorica
6 : 3
Zabjelo
Podgorica
11.05.2019 15:00
Karioke
6 : 3
Zabjelo
Gorštak
Kolašin
2 : 5
Drezga
Piperi
11.05.2019 16:00
Gorštak
2 : 5
Drezga
Brskovo
Mojkovac
3 : 0
Pljevlja 97
Pljevlja
11.05.2019 17:00
Brskovo
3 : 0
Pljevlja 97
Gusinje
Gusinje
3 : 6
Ibar
Rožaje
11.05.2019 17:00
Gusinje
3 : 6
Ibar
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 1
Werder
Bremen
11.05.2019 15:30
Hoffenheim
0 : 1
Werder
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 2
Fortuna
Düsseldorf
11.05.2019 15:30
Borussia Dortmund
3 : 2
Fortuna
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
11.05.2019 15:30
Bayer Leverkusen
1 : 1
Schalke 04
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Bayern
München
11.05.2019 15:30
RB Leipzig
0 : 0
Bayern
Stuttgart
Stuttgart
3 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
11.05.2019 15:30
Stuttgart
3 : 0
Wolfsburg
Augsburg
Augsburg
3 : 4
Hertha BSC
Berlin
11.05.2019 15:30
Augsburg
3 : 4
Hertha BSC
Hannover 96
Hannover
3 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
11.05.2019 15:30
Hannover 96
3 : 0
Freiburg
Nürnberg
Nürnberg
0 : 4
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
11.05.2019 15:30
Nürnberg
0 : 4
Borussia Mönchengladbach
Atalanta
Bergamo
2 : 1
Genoa
Genova
11.05.2019 15:00
Atalanta
2 : 1
Genoa
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Lazio
Roma
11.05.2019 18:00
Cagliari
1 : 2
Lazio
Fiorentina
Firenze
0 : 1
Milan
Milano
11.05.2019 20:30
Fiorentina
0 : 1
Milan
Amiens SC
Amiens
0 : 0
Toulouse
Toulouse
11.05.2019 20:00
Amiens SC
0 : 0
Toulouse
Angers
Angers
1 : 2
PSG
Paris
11.05.2019 17:00
Angers
1 : 2
PSG
Caen
Caen
3 : 2
Reims
Reims
11.05.2019 20:00
Caen
3 : 2
Reims
Dijon
Dijon
2 : 1
Strasbourg
Strasbourg
11.05.2019 20:00
Dijon
2 : 1
Strasbourg
Nice
Nice
1 : 1
Nantes
Nantes
11.05.2019 20:00
Nice
1 : 1
Nantes
Nîmes
Nîmes
1 : 0
Monaco
Monaco
11.05.2019 20:00
Nîmes
1 : 0
Monaco
Mladost
Lučani
1 : 1
Čukarički
Beograd
11.05.2019 16:00
Mladost
1 : 1
Čukarički
Napredak
Kruševac
3 : 3
Radnički (N)
Niš
11.05.2019 16:00
Napredak
3 : 3
Radnički (N)
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Partizan
Beograd
11.05.2019 16:00
Vojvodina
1 : 2
Partizan
Dinamo
Vranje
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
11.05.2019 16:00
Dinamo
2 : 1
Spartak ŽK
Voždovac
Beograd
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
11.05.2019 16:00
Voždovac
1 : 0
OFK Bačka
Zemun
Zemun
2 : 1
Radnik
Surdulica
11.05.2019 16:00
Zemun
2 : 1
Radnik
Mačva
Šabac
0 : 0
Rad
Beograd
11.05.2019 16:00
Mačva
0 : 0
Rad
Inđija
Inđija
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
11.05.2019 16:00
Inđija
2 : 1
Zlatibor
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
11.05.2019 16:00
Radnički 1923
2 : 2
Metalac
Moskva
Novi Sad
3 : 0
Banat
Vrsac
11.05.2019
Moskva
3 : 0
Banat
Nova Kolonija
Kovin
1 : 11
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
11.05.2019
Nova Kolonija
1 : 11
ŽFU Zvezda B 2018
Sloga
Zemun
2 : 0
Mašinac Trejs PZP
Niš
11.05.2019 16:00
Sloga
2 : 0
Mašinac Trejs PZP
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Spartak
Subotica
11.05.2019 17:00
Crvena zvezda
2 : 2
Spartak
TSC
Kanjiža
6 : 0
Kolibri
Kuršumlija
11.05.2019 17:00
TSC
6 : 0
Kolibri
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 3
TSC
Bačka Topola
11.05.2019 10:00
Dinamo 1945
2 : 3
TSC
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Polet (K)
Karavukovo
11.05.2019 10:00
Njerš Ištvan
3 : 0
Polet (K)
Borac (Sa)
Sakule
3 : 0
Cement
Beočin
11.05.2019 10:00
Borac (Sa)
3 : 0
Cement
Posavina
Stubline
1 : 3
Rvati
Obrenovac
11.05.2019 13:00
Posavina
1 : 3
Rvati
Jedinstvo
Dren
1 : 2
Polet
Grabovac
11.05.2019 13:00
Jedinstvo
1 : 2
Polet
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
11.05.2019 13:00
Budućnost
3 : 0
Crvena Zastava
Strelac
Mislodjin
0 : 6
Prva Iskra
Barič
11.05.2019 10:00
Strelac
0 : 6
Prva Iskra
Rad
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
11.05.2019 11:00
Rad
0 : 0
Voždovac
Internacional
Beograd
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
11.05.2019 11:00
Internacional
3 : 1
Spartak ŽK
Spartak
Subotica
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
11.05.2019 12:00
Spartak
1 : 0
Vojvodina
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
TSC
Bačka Topola
11.05.2019 12:00
Dinamo 1945
5 : 0
TSC
Inđija
Inđija
0 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
11.05.2019 12:00
Inđija
0 : 3
RFK N.S. 1921
Šabac
Šabac
3 : 3
Rađevac
Krupanj
11.05.2019 17:00
Šabac
3 : 3
Rađevac
Bane
Raška
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
11.05.2019 13:00
Bane
2 : 1
Jošanica
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
11.05.2019 17:30
OFK Ras
1 : 4
Rudar
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Petrika
Novi Sad
11.05.2019 17:00
Vojvodina
0 : 1
Petrika
Petar Puača
Novi Sad
3 : 3
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
11.05.2019 12:00
Petar Puača
3 : 3
Prof. Bolesnikov
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
11.05.2019 10:00
Srem
2 : 0
Radnički (SM)
OFK Banat
Vršac
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
11.05.2019 11:00
OFK Banat
3 : 1
Dunav
Radnički Stobex
Klupci
5 : 2
Rudar
Brasina
11.05.2019 12:00
Radnički Stobex
5 : 2
Rudar
Zadrugar
Orasac
2 : 6
Urovci
Urovci
11.05.2019 10:00
Zadrugar
2 : 6
Urovci
Rad
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
11.05.2019 13:00
Rad
2 : 1
Voždovac
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Partizan
Beograd
11.05.2019 16:30
Kiker
2 : 2
Partizan
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 0
O11 MK
Beograd
11.05.2019 13:00
Crvena zvezda MK
1 : 0
O11 MK
Čukarički MK
Beograd
4 : 0
BSK Borča MK
Borča
11.05.2019 10:00
Čukarički MK
4 : 0
BSK Borča MK
Studentski Grad MK
Novi Beograd
0 : 3
Voždovac MK
Beograd
11.05.2019 16:30
Studentski Grad MK
0 : 3
Voždovac MK
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
11.05.2019 10:00
Bečkerek 023
0 : 3
Mladost (L)
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
11.05.2019 10:00
Vojvodina
5 : 0
Prof. Bolesnikov
Petar Puača
Novi Sad
7 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
11.05.2019 10:00
Petar Puača
7 : 1
Radnički (SM)
Inđija
Inđija
7 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
11.05.2019 10:00
Inđija
7 : 1
Radnički (NP)
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
11.05.2019
Sport Klub 99
0 : 1
Apolon 4
Kosmet
Leposavić
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
11.05.2019
Kosmet
3 : 1
Jošanica
Bane
Raška
2 : 2
OFK AS 2003
Novi Pazar
11.05.2019
Bane
2 : 2
OFK AS 2003
Apolon
Kraljevo
3 : 2
Kiker
Kraljevo
11.05.2019 11:00
Apolon
3 : 2
Kiker
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
11.05.2019
Mokra Gora
3 : 0
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
11.05.2019
Bubamara
1 : 0
Radnički 1923
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
11.05.2019
Šumadija 1903
3 : 0
Pazar Juniors
Preporod
Novi Žednik
1 : 5
Čantavir
Čantavir
11.05.2019 15:00
Preporod
1 : 5
Čantavir
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Spartak
Subotica
11.05.2019 10:00
Radnički (S)
1 : 1
Spartak
Zvezda
Konatice
1 : 1
Posavina
Stubline
11.05.2019 10:00
Zvezda
1 : 1
Posavina
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Sloga
Ratari
11.05.2019 10:00
Radnički
3 : 0
Sloga
Duboko
Mala Mostanica
8 : 1
Partizan
Draževac
11.05.2019 10:00
Duboko
8 : 1
Partizan
DIF
Beograd
1 : 2
Sinđelić
Beograd
11.05.2019 11:00
DIF
1 : 2
Sinđelić
Ada
Beograd
1 : 2
Radnički
Obrenovac
11.05.2019 20:30
Ada
1 : 2
Radnički
Lokomotiva
Beograd
3 : 5
Radnički NB
Novi Beograd
11.05.2019 16:00
Lokomotiva
3 : 5
Radnički NB
Milutinac
Beograd
3 : 4
OFK Zabrežje
Obrenovac
11.05.2019 13:00
Milutinac
3 : 4
OFK Zabrežje
Žarkovo
Beograd
2 : 5
Novi Beograd
Novi Beograd
11.05.2019 09:00
Žarkovo
2 : 5
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 2
Graficar
Beograd
11.05.2019 15:00
Bežanija
1 : 2
Graficar
AFK
Ada
2 : 3
Senta
Senta
11.05.2019
AFK
2 : 3
Senta
Rosulja 2014
Vlasotince
4 : 0
Jagodina
Jagodina
11.05.2019
Rosulja 2014
4 : 0
Jagodina
Morava
Žitkovac
7 : 0
Vučice
Vučje
11.05.2019
Morava
7 : 0
Vučice
Radnički 2012
Niš
6 : 1
Mašinac
Niš
11.05.2019
Radnički 2012
6 : 1
Mašinac
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 1
Kolibri
Kuršumlija
11.05.2019
Jedinstvo 2014
0 : 1
Kolibri
Levač
Rekovac
0 : 3
Napredak junior 2018
Kruševac
11.05.2019
Levač
0 : 3
Napredak junior 2018
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
11.05.2019
Majdanpek
1 : 1
Lavice Dubočica
Bajša
Bajša
2 : 0
Subotica
Subotica
11.05.2019 09:30
Bajša
2 : 0
Subotica
TSC
Bačka Topola
9 : 0
AFK
Ada
11.05.2019 11:00
TSC
9 : 0
AFK
IMT
Beograd
1 : 2
Olimpik
Beograd
11.05.2019 10:00
IMT
1 : 2
Olimpik
Bežanija
Beograd
4 : 3
Jedinstvo
Surčin
11.05.2019 09:00
Bežanija
4 : 3
Jedinstvo
Milutinac
Zemun
7 : 2
Srem
Jakovo
11.05.2019 10:00
Milutinac
7 : 2
Srem
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 4
Šumadinac
Bečmen
11.05.2019 10:00
Sinđelić
1 : 4
Šumadinac
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Rudar
Baljevac
11.05.2019 14:00
Rudar
1 : 0
Rudar

Košarka

OKK Beograd
Beograd
89 : 100
FMP
Železnik
11.05.2019 19:30
OKK Beograd
89 : 100
FMP
Borac
Čačak
67 : 77
Crvena zvezda MTS
Beograd
11.05.2019 20:00
Borac
67 : 77
Crvena zvezda MTS
Zlatibor
Čajetina
86 : 66
Dunav
Stari Banovci
11.05.2019 16:00
Zlatibor
86 : 66
Dunav

Rukomet

Jabuka
Jabuka
28 : 25
Sivac 69
Sivac
11.05.2019 19:00
Jabuka
28 : 25
Sivac 69
Mladost TSK
Bački Jarak
43 : 22
Apatin
Apatin
11.05.2019 18:00
Mladost TSK
43 : 22
Apatin
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
39 : 29
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
11.05.2019 19:00
Banatski Karlovac
39 : 29
Nova Pazova 1957
Dolovo
Dolovo
24 : 26
Inđija
Inđija
11.05.2019 19:00
Dolovo
24 : 26
Inđija
Smederevo
Smederevo
24 : 22
PKB
Padinska Skela
11.05.2019 19:30
Smederevo
24 : 22
PKB
Rekreativo
Beograd
26 : 25
Rakovica
Rakovica
11.05.2019 19:00
Rekreativo
26 : 25
Rakovica
Župa
Aleksandrovac
34 : 28
Trepča
Kosovska Mitrovica
11.05.2019 19:00
Župa
34 : 28
Trepča
Omladinac
Gornji Milanovac
26 : 22
Mladost
Čačak
11.05.2019 19:00
Omladinac
26 : 22
Mladost
Zaječar 1949
Zaječar
35 : 24
Rtanj
Boljevac
11.05.2019 19:00
Zaječar 1949
35 : 24
Rtanj
Naftagas
Elemir
33 : 34
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
11.05.2019 19:00
Naftagas
33 : 34
Vojvoda Stepa
Pančevo
Pančevo
31 : 35
Budućnost
Alibunar
11.05.2019 15:30
Pančevo
31 : 35
Budućnost
PIK Prigrevica
Prigrevica
27 : 26
Metalac
Futog
11.05.2019 19:00
PIK Prigrevica
27 : 26
Metalac
Đerdap
Kladovo
25 : 24
Majdanpek
Majdanpek
11.05.2019 20:00
Đerdap
25 : 24
Majdanpek
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
35 : 20
Hajduk Veljko 2
Negotin
11.05.2019
Arif Knjaz 1957
35 : 20
Hajduk Veljko 2
Užice
Užice
38 : 25
Novi Pazar 2
Novi Pazar
11.05.2019 18:00
Užice
38 : 25
Novi Pazar 2
Nišava
Niš
41 : 39
Vranje 1957 - 2
Vranje
11.05.2019 16:00
Nišava
41 : 39
Vranje 1957 - 2
Morava 84
Vladičin Han
30 : 35
Dubočica 54 2
Leskovac
11.05.2019 16:00
Morava 84
30 : 35
Dubočica 54 2
Graničar
Gakovo
35 : 24
Kljajićevo
Kljajićevo
11.05.2019 17:00
Graničar
35 : 24
Kljajićevo
Obilić
Novi Kneževac
28 : 24
Borac
Bački Gračac
11.05.2019 18:00
Obilić
28 : 24
Borac
Sombor
Sombor
34 : 24
Rusin
Ruski Krstur
11.05.2019 19:30
Sombor
34 : 24
Rusin
Vladimirovac
Vladimirovac
21 : 16
Unirea
Uzdin
11.05.2019 18:00
Vladimirovac
21 : 16
Unirea
Srem SM
Sremska Mitrovica
21 : 33
Hajduk
Čurug
11.05.2019 17:30
Srem SM
21 : 33
Hajduk
Hercegovac
Gajdobra
28 : 25
ŽSK 1955
Žabalj
11.05.2019 17:30
Hercegovac
28 : 25
ŽSK 1955
Metaloplastika
Šabac
32 : 26
Partizan
Beograd
11.05.2019 18:30
Metaloplastika
32 : 26
Partizan
Železničar 1949
Niš
29 : 22
Dinamo
Pančevo
11.05.2019 19:00
Železničar 1949
29 : 22
Dinamo
Obilić
Beograd
33 : 28
Šamot 65
Arenđelovac
11.05.2019 17:00
Obilić
33 : 28
Šamot 65
Sloga
Požega
24 : 39
Rudar
Kostolac
11.05.2019 19:00
Sloga
24 : 39
Rudar
Mokra Gora
Zubin Potok
30 : 26
Crvena zvezda
Beograd
11.05.2019 19:00
Mokra Gora
30 : 26
Crvena zvezda
Priboj
Priboj
32 : 19
Topličanin
Prokuplje
11.05.2019 18:00
Priboj
32 : 19
Topličanin
Dubočica 54
Leskovac
39 : 25
Kuršumlija
Kuršumlija
11.05.2019 18:00
Dubočica 54
39 : 25
Kuršumlija
Bela Palanka
Bela Palanka
42 : 28
Lokomotiva
Lapovo
11.05.2019 19:00
Bela Palanka
42 : 28
Lokomotiva
Morava
Velika Plana
34 : 30
Požarevac
Požarevac
11.05.2019 19:00
Morava
34 : 30
Požarevac
Vrbas Petrol
Vrbas
34 : 37
Proleter
Zrenjanin
11.05.2019 18:00
Vrbas Petrol
34 : 37
Proleter
Dolovo (Ž)
Dolovo
31 : 30
Mladost
Srpska Crnja
11.05.2019 17:00
Dolovo (Ž)
31 : 30
Mladost
Senta
Senta
32 : 23
Obilić
Novi Kneževac
11.05.2019 19:00
Senta
32 : 23
Obilić
Gradnulica
Zrenjanin
1 : 38
Partizan
Iđoš
11.05.2019 11:00
Gradnulica
1 : 38
Partizan
Sonta
Sonta
16 : 30
Deronje
Deronje
11.05.2019 19:00
Sonta
16 : 30
Deronje
Vojvodina 2
Novi Sad
26 : 21
Apatin
Apatin
11.05.2019 15:45
Vojvodina 2
26 : 21
Apatin
Bor RTB
Bor
34 : 26
Junior
Beograd
11.05.2019 20:00
Bor RTB
34 : 26
Junior
Voždovac 1955
Beograd
34 : 28
Vojvodina
Novi Sad
11.05.2019 21:00
Voždovac 1955
34 : 28
Vojvodina
Požarevac
Požarevac
30 : 26
Pirot
Pirot
11.05.2019 17:30
Požarevac
30 : 26
Pirot

Vaterpolo

Šabac
Šabac
9 : 5
Vojvodina
Novi Sad
11.05.2019
Šabac
9 : 5
Vojvodina
BVK Crvena zvezda
Beograd
13 : 11
KVK Radnički
Kragujevac
11.05.2019
BVK Crvena zvezda
13 : 11
KVK Radnički
Nais
Niš
12 : 15
Partizan
Beograd
11.05.2019
Nais
12 : 15
Partizan
Beograd
Beograd
6 : 10
Zemun Bosal
Zemun
11.05.2019
Beograd
6 : 10
Zemun Bosal
Valjevo Gorenje
Valjevo
9 : 10
Stari Grad
Beograd
11.05.2019
Valjevo Gorenje
9 : 10
Stari Grad
Vojvodina
Novi Sad
10 : 11
Crvena zvezda
Beograd
11.05.2019
Vojvodina
10 : 11
Crvena zvezda
Senta
Senta
24 : 6
Vračar
Beograd
11.05.2019
Senta
24 : 6
Vračar
Taš 2000
Beograd
2 : 13
Palilula
Beograd
11.05.2019
Taš 2000
2 : 13
Palilula

Futsal

Zufo
Bujanovac
2 : 4
Vranje
Vranje
11.05.2019 21:00
Zufo
2 : 4
Vranje
0:2
Bečej
Bečej
4 : 3
Konjarnik
Beograd
11.05.2019 19:30
Bečej
4 : 3
Konjarnik
1:1
Požarevac
Požarevac
7 : 2
Radnički 2010
Niš
11.05.2019 20:00
Požarevac
7 : 2
Radnički 2010
1:1