XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 766 utakmica za dan
Nedelja, 30 Septembar 2018

Fudbal

Dinamo
Vranje
1 : 0
Mačva
Šabac
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Rad
Beograd
Proleter
Novi Sad
4 : 1
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Radnik
Surdulica
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
1 : 1
Čukarički
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Inđija
Inđija
Sinđelić
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Borac
Čačak
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Sloboda
Užice
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
GOŠK
Gabela
Borac
Banja Luka
2 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
Arsenal
Tivat
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Berane
Berane
0 : 2
Igalo
Herceg Novi
Jezero
Plav
1 : 1
Bokelj
Kotor
Kom
Podgorica
2 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Otrant
Ulcinj
1 : 2
Dečić
Tuzi
Čelik
Nikšić
3 : 5
Polet Stars
Nikšić
Zabjelo
Podgorica
0 : 2
Bratstvo
Cijevna
Ribnica
Podgorica
0 : 3
Crvena stijena
Podgorica
Ibar
Rožaje
2 : 0
Pljevlja 97
Pljevlja
Petnjica
Petnjica
4 : 1
Komovi
Andrijevica
Sloga (SB)
Stari Bar
4 : 3
Hajduk
Bar
Sloga (R)
Radovići
4 : 0
Cetinje
Cetinje
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Kabel
Novi Sad
5 : 0
Mladost
Bački Jarak
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Drina
Ljubovija
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Radan
Lebane
Rtanj
Boljevac
0 : 0
Car Konstantin
Niš
Temnić 1924
Varvarin
4 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Budućnost
Popovac
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 4
Sloga (E)
Erdevik
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Hajduk (B)
Beška
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Bačka
Pačir
Budućnost
Mladenovo
0 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Tisa
Adorjan
2 : 0
Crvenka
Crvenka
BSK
Bački Brestovac
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bane 1931
Raška
0 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 2
Apolon 2018
Kovači
Real
Podunavci
3 : 3
Sušica
Kragujevac
Polet
Ratina
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
OFK Napredak
Markovac
3 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Morava
Velika Plana
Homoljac
Žagubica
0 : 1
Karađorđe
Topola
Zvižd
Kučevo
2 : 2
Rudar
Stamnica
Udarnik
Lozovik
0 : 1
RSK
Rabrovo
Partizan 1945
Darosava
1 : 0
Borac 1932
Ralja
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Radjevac
Krupanj
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
OFK Divci
Divci
Borac
Lešnica
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
LFK Mladost
Lučani
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 2
Morava
Vladičin Han
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Sloga
Leskovac
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Rembas
Resavica
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Levač
Rekovac
Jastrebac (B)
Blace
4 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Juhor
Obrež
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Bukovik
Razanj
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
OFK Slatina
Bor
0 : 0
Timok 1919
Zaječar
Kablovi
Zaječar
0 : 0
Đerdap
Kladovo
Orljane
Orljane
0 : 1
Moravica
Subotinac
Hajduk Veljko
Negotin
5 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 2
Timočanin
Knjaževac
Hajduk
Beograd
2 : 1
Torlak
Kumodraž
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Komgrap
Beograd
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
BSK Baćevac
Baćevac
2 : 3
Turbina
Vreoci
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Napredak
Medoševac
Budućnost
Zvečka
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
2. Oktobar
Kumane
4 : 0
Banat
Čenta
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 0
Delija
Mokrin
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 1
Rusanda
Melenci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Lehel
Mužlja
Borac
Aleksandrovo
1 : 2
Naftagas
Elemir
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
Polet
Nakovo
Kula
Kula
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Polet (S)
Sivac
1 : 3
ŽAK
Sombor
Kulpin
Kulpin
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Borac 46
Obrovac
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 3
Tvrđava
Bač
Lipar
Lipar
0 : 3
Budućnost (P)
Parage
PSK Putinci
Putinci
3 : 2
Borac (M)
Martinci
Graničar 1924
Adaševci
1 : 4
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 1
Sloven
Ruma
Železničar
Inđija
4 : 0
Napredak
Popinci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Polet (NK)
Novi Karlovci
1 : 2
Jadran
Golubinci
Lokomotiva
Lapovo
1 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
Borac
Pajsijević
1 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Banja
Banja
3 : 1
Sloga Bat 1924
Batočina
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK
Belosavci
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
Junkovac
Junkovac
5 : 4
Mladi rudar 1954
Bukovik
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
Index
Novi Sad
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
TSK
Temerin
4 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 0
Miletić
Mošorin
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 1
ŽSK
Žabalj
Jadran
Feketić
0 : 0
Iskra
Kucura
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Sloga
Ostojićevo
Đurđin
Đurđin
0 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Napredak
Zlatovo
3 : 1
Javor
Sladaja
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Omladinac
Šaludovac
Hajduk
Čepure
4 : 0
OFK Batinac
Batinac
Kolare
Kolare
4 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 2
Bratstvo
Međureč
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Juhor
Glavinci
1 : 2
Partizan
Glogovac
Srem
Jakovo
4 : 0
Institut
Zemun Polje
Crvenka
Borča
3 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Šumadinac
Bečmen
4 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 2
Borac (P)
Progar
Atakante
Beograd
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
Strelac
Mislođin
2 : 1
Borac
Arnajevo
Budućnost
Dudovica
1 : 2
Zabrežje
Zabrežje
Radnički
Rudovci
10 : 0
Rušanj
Rušanj
Mladost (B)
Baroševac
2 : 2
Šumadija
Šopić
Lisović
Lisović
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Kosmaj
Ralja
8 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Kosmajac
Koraćica
Rabrovac
Rabrovac
0 : 4
Boleč
Boleč
Ropočevo
Ropočevo
0 : 4
Dunavac
Grocka
Vrčin
Vrčin
2 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Omladinac
Zablaće
0 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Ovčar
Markovica
Ozrem
Ozrem
0 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 2
Rudar
Bresnica
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Mladost
Preljina
Rakova
Rakova
0 : 3
Spartak
Trnava
Radnik
Ušće
2 : 0
Mataruge
Mataruge
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Rudar
Baljevac
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
0 : 2
Gruža
Vitanovac
Proleter
Pečenog
0 : 0
Lasta
Vitkovac
Stubal
Stubal
0 : 2
Napredak
Gračac
Ribnica
Jovac
2 : 1
Omladinac
Novo Selo
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 3
Varvarin
Varvarin
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Šanac
Šanac
FUD
Brus
1 : 0
13. April
Lomnica
Meševo
Meševo
8 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Čitluk
Čitluk
Kupci
Kupci
4 : 6
Blagotin
Poljna
Mladost (PR)
Prnjavor
1 : 0
Duško
Klenje
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 3
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 0
Strela
Ivanovo
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Polet
Izbište
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Spartak 1911
Debeljača
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Potporanj
Potporanj
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Borac (St)
Starčevo
Budućnost
Vezičevo
3 : 2
Železničar
Požarevac
Rudar (K)
Krepoljin
0 : 3
Sloga (B)
Burovac
Pomoravlje
Vlaški Do
7 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Obilić
Živica
Borac (Ž)
Žabari
4 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Radnički 1924
Kočane
4 : 1
Sloga
Korman
Moravac
Čečina
0 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
Naisus 1977
Rožina
5 : 0
Doljevac
Doljevac
Palilula
Aleksinac
2 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Padina
Padina
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
2 : 2
Sloboda
Lipe
Sloga (M)
Miloševac
1 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Pobeda
Golobok
4 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 2
Polet
Trnovče
Sloga (L)
Lugavčina
4 : 1
Mladi radnik
Radinac
Proleter 1947
Vranovo
0 : 2
Podunavac
Udovice
Ključ
Podvrška
4 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
Branik
Štubik
4 : 2
Blizna
Blizna
Sloga
Kobišnica
0 : 0
Poreč
Donji milanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 0
Krivelj
Krivelj
Jastreb
Blace
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Kosovac
Prokuplje
0 : 1
Akademija 10
Prokuplje
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 4
Dundjerski
Voljčinac
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Polet
Samarinovac
Partizanski put
Grudaš
1 : 4
Dobrič
Pejkovac
NS Tatko
Stara Bozurna
2 : 2
Trbunje
Trbunje
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 7
Kaćuša
Kuršumlija
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
1 : 2
Omladinac
Podina
ZSK
Valjevo
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Tulari
Tulari
Iskra
Donja Bukovica
4 : 3
Tešnjar
Valjevo
Trlić
Trlić
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Mladost
Dračić
3 : 0
Banjani
Banjani
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
Korićani
Korićani
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
0 : 4
Mladost (P)
Pajazitovo
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Sloboda
Grbice
2 : 0
Srbija
Ilićevo
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Budućnost
Resnik
Čajetina
Čajetina
3 : 2
Ariljska rampa
Požega
Lazarica
Prilipac
0 : 3
Omladinac
Zdravčići
Savinac
Visibaba
3 : 3
Polet
Rasna
Lauš
Lopaš
1 : 6
Jasen
Brodarevo
Ježevica
Ježevica
0 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Sečica
Seča reka
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Kumarevo 65
Kumarevo
4 : 1
Polet
Stajkovce
Umac
Miroševce
3 : 5
Vučje
Vučje
Bobište
Bobište
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Železničar
Brestovac
Progres
Ladovica
2 : 0
Sloga
Lipovica
OFK Brza
Brza
4 : 1
Mladi borac
Živkovo
Mladost 1959
Vinarce
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
slobodno kolo
30.09.2018
15:30
OFK Rtanj
Boljevac
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Omladinac
Grezna
Osnić
Osnić
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
Midžor (K)
Kalna
OFK 019
Zaječar
30.09.2018
15:30
Slobodno kolo 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Ozren
Sokobanja
Padež
Petrovac
1 : 1
Senjak
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
7 : 0
Borac
Barje Čiflik
Dragoš
Pirot
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Palilulac
Niš
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Mladost (L)
Lalinac
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Vrtište
Vrtište
1 : 2
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Morava
Krušce
5 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Rudar
Jelašnica
0 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Budućnost
Prva Kutina
3 : 4
Proleter
Donja Vrežina
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Ternoci
Trnovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 3
Vihor
Žbevac
Pavlovac
Pavlovac
4 : 2
OFK Alakince
Alakince
Lugina
Aliđerce
0 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
5 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Joševa
Joševa
3 : 1
Vrelo
Vrelo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Čučuge
Čučuge
3 : 0
Kalenić
Kalenić
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Polet (T)
Takovo
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 1
Mladost
Vračević
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Rvati
Obrenovac
Polet
Grabovac
2 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Posavina
Stubline
3 : 2
Skela
Skela
Susek
Susek
4 : 2
Železničar
Novi Sad
Dinamo
Budisava
0 : 3
Vinogradar
Ledinci
Bačka
Begeč
2 : 0
Titel
Titel
Obilić
Vilovo
1 : 1
Borac
Rakovac
Hajduk
Gardinovci
2 : 4
Moskva
Budisava
Janošik
Janošik
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Ševac
Kusić
3 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Sloga (M)
Margita
1 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Dobrica
Dobrica
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Budućnost (A)
Alibunar
10 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
Gradina
Pejovac
5 : 0
Garevina
Garevina
14. Oktobar
Izbenica
5 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Ušće
Grad Stalać
0 : 1
Sloga (L)
Lozna
Mladost
Toljevac
7 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Omladinac
Pojate
1 : 1
Trudbenik
Stalać
Polet 57
Milutovac
5 : 3
Borac
Gornji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 2
Rubin
Donji Stupanj
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
1 : 3
Mladost (G)
Gložane
Morava
Kočino Selo
2 : 0
Sloga
Voljavče
Mladost (T)
Tečić
3 : 0
Morava
Ribare
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Blagotin
Belušić
Vinogradar
Crkvenac
1 : 4
Osaonica
Bagrdan
Omladinski
Paraćin
0 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Orlovi
Jasenovo
2 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Istok 63
Plana
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Beljanica
Strmosten
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet
Popučke
1 : 2
Komanice
Komanice
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 1
Rakac Stave
Stave
Popadić
Popadić
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Mladost (L)
Latković
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Borac
Rajković
1 : 4
Lukavac
Lukavac
13. Maj
Zemun
4 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
BUSK
Beograd
2 : 1
Mladi Proleter
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 1
Busije
Zemun
Posavac Tišma
Boljevci
6 : 1
Sparta Železnik
Železnik
011
Beograd
4 : 0
Penjarol
Beograd
Dedinje
Beograd
0 : 3
Umka
Umka
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Avala
Beli Potok
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Pinosava
Pinosava
2 : 0
Minel
Ripanj
Poštar
Beograd
1 : 0
Zuce
Zuce
Sveti Stefan
Slanci
1 : 2
Pionir
Besni Fok
Donji Srem 2015
Pećinci
5 : 0
Mladost
Buđanovci
Sloga (Č)
Čalma
1 : 1
Sloga (V)
Voganj
BSK
Bešenovo
4 : 0
Graničar
Obrež
Napredak
Žarkovac
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk
Višnjićevo
7 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Šumar
Ogar
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 1
Vojvoda
Dučina
Popović
Popovići
3 : 2
OFK Rogača
Rogača
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Partizan
Vrba
0 : 2
Progorelica
Progorelica
Mineral 2015
Rudno
4 : 1
Zvezda
Čukojevac
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Lazac
Lazac
3 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 3
Borac (A)
Adrani
Partizan
Bumbarevo Brdo
5 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
Badnjevac
Badnjevac
1 : 2
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Mladi radnik
Dragušica
Velika Mostanica
Velika Mostanica
9 : 1
Guncate
Guncati
Beljina
Beljina
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Velika Reka
Velika Reka
4 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Prva Iskra
Runjani
1 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost
Brezjak
1 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
Borac
Kozjak
3 : 2
Antimon
Zajača
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
2 : 0
Sloga
Straža
Kopljari
Kopljari
2 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Sloga
Zagorica
1 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Jasenica
Božurnja
1 : 0
Kralj Petar I
Topola
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
B 2000
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
7 : 0
Ranilović
Ranilović
Vrbica
Aranđelovac
2 : 3
Šamot
Aranđelovac
Radnik Sušica
Kukulovce
8 : 2
Radnički
Pertate
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 4
Milanovo
Milanovo
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Real
Donja Jajina
6 : 1
Gradac
Konopnica
Moravac
Pečenjevce
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
BSK
Belanovce
4 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
3 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Majur
Majur
0 : 3
Drina
Badovinci
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Premijer
Badovinci
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 0
Gorki
Glušci
Mladost
Pocerski Pričinović
5 : 1
Dobrava
Vukošić
Rankovac
Nakučani
3 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Trešnjevka
Trbusac
4 : 4
Vlašić
Donje Crniljevo
Šipurske livade
Šabac
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Provo 2015
Provo
1 : 3
Sloga (KR)
Krnić
Sava
Mrđenovac
4 : 2
Sloga (MA)
Matijevac
Graničar
Đala
1 : 0
Šampion
Orom
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Hajduk
Podlokanj
Jadran
Sanad
2 : 5
Tornjoš
Tornjoš
Čoka
Čoka
1 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tromedja
Majdan
2 : 8
Potisje
Kanjiža
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 4
Tisa
Padej
Bačka
Mol
5 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Bačka (D)
Despotovo
2 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 1
Maglić
Bački Maglić
Slavija
Bođani
1 : 5
Sloga
Plavna
Mladost
Mali Bač
0 : 2
Budućnost
Gložan
Neštin
Neštin
0 : 2
Krivanj
Selenča
Dizel
Bare
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
Sloga (L)
Lučica
4 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
Desine
Desine
1 : 4
Sirakovo
Sirakovo
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
Sloga (M)
Mustapić
4 : 2
Vihor
Маljurevac
Polet (B)
Bikinje
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Radnički (K)
Knežica
BSK
Bošnjak
1 : 4
Napredak 1936
Veliko Crniće
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Manastirica
Manastirica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Integral
Batuša
1 : 1
Napredak (S)
Simićevo
Tomislavci
Tomislavci
6 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Mladost (R)
Radičević
3 : 2
Pobeda
Pobeda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Polet
Mirosaljci
30.09.2018
15:00
BSK
Brajkovac
Sloga
Lukavica
0 : 1
Borac (A)
Arapovac
Mladi Borac
Županjac
2 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Pontes
Kostol
1 : 2
Napredak
Korbovo
Koča Andjelković
Tekija
0 : 2
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 1
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
0 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 0
Omladinac
Rajkovac
Sloga
Granice
3 : 0
Borac
Amerić
Markovac
Markovac
0 : 1
Napredak
Međulužje
OFK Student
Mladenovac
1 : 1
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Mladost
Vojlovica
2 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dolovo
Dolovo
5 : 1
Jedinstvo
Dubovac
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 4
Kolonija
Kovin
Proleter
Mramorak
4 : 0
Borac
Pločica
Budućnost
Banatski Brestovac
5 : 0
Omladinac
Deliblato
Mladost (A)
Atenica
2 : 1
Budućnost
Stančići
Vujan
Prislonica
0 : 4
Kej
Čačak
Mršinci
Mršinci
2 : 3
BIP
Čačak
Malba
Žaočani
1 : 5
Prijatelji
Čačak
Lunjevac
Lunjevac
1 : 6
Petrijevac
Petrijevo
Skobalj
Skobalj
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Vučak
Vučak
6 : 2
Jezava
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
6 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Temac
Temska
3 : 0
Pobeda
Držina
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Željuša
Željuša
6 : 0
Nišavac
Staničenje
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Partizan
Kupusina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
Dunav
Bački Monoštor
4 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Polet (V)
Vitoševac
2 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Jastrebac
Tešica
3 : 1
Borac
Trnjane
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 2
OFK Draževac
Draževac
Solid
Subotica
7 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Bikovo
Bikovo
Čantavir
Čantavir
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 6
Brezak
Pranjani
Šumadija
Brdjani
5 : 0
Omladinac
Kalimanići
Velereč 94
Velereč
10 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šilopaj
Šilopaj
2 : 5
Ozremica
Beršići
AF Đokić
Velika Plana
5 : 1
Mladost (NS)
Novo Selo
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 4
Glavaš
Glibovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Brezova
Brezova
7 : 0
Gradina
Rti
Radnički
Turica
5 : 5
Vrelo
Gornja Kravarica
Jelica
Goračići
3 : 1
Prilike
Prilike
Gorušica
Viča
2 : 0
Sloga
Kaona
Kotroman
Mokra Gora
3 : 1
Višesava 2
Bajina Bašta
Konjuh
Konjuh
0 : 3
Naupare
Naupare
Mladost VPD
Kruševac
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Borac
Bivolje
4 : 1
Čarapan
Kruševac
Parunovac
Parunovac
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Žabare
Žabare
5 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sebečevac
Sebečevac
4 : 1
Globoder
Globoder
Koprijan
Gradište
2 : 1
Borac
Azbresnica
Baličevac
Baličevac
3 : 0
Jugovići
Jug Bogdanovac
Jedinstvo
Mužinac
3 : 6
Napredak
Jošanica
Sloga
Žučkovac
1 : 4
Palilulac
Šarbanovac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
0 : 2
Maršić
Maršić
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Zastava
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 0
Divostin
Kragujevac
Ćava
Grošnica
0 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Duškovci
Duškovci
2 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 2
Glumač
Glumač
Borac
Srednja Dobrinja
4 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
0 : 6
Bakionica
Bakionica
Avijatičar
Vranjani
2 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Durlan Siti
Niš
2 : 1
Rujnik
Rujnik
Sloga 1948
Malča
6 : 0
Spartak
Sićevo
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Supovac
Supovac
Jasenovik 2018
Jasenovik
2 : 1
Aluminjum
Niš
Radnički 1936
Trupale
7 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 2
Miloševo
Miloševo
Rečka
Rečka
0 : 2
Polet
Jabukovac
Urovica
Urovica
2 : 0
Vrelo
Šarkamen
Slatina
Slatina
8 : 0
OFK Sikole
Sikole
10. februar
Šajinovac
0 : 3
Pobeda
Rusna
Marina Kutina
Marina Kutina
3 : 1
Toplica
Šarlinac
Hajduk
Kamendol
2 : 2
Zaklopača
Zaklopača
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
4 : 1
Mladost
Umčari
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 2
Polet
Jalovik
Hajduk
Debrc
3 : 3
Sparta
Kaona
Torpedo
Lojanice
1 : 4
Verko
Suvo Selo
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 1
Budućnost
Lebina
Popovac
Popovac
0 : 4
BSK Buljane
Buljane
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 0
Napredak
Svojnovo
ISK Izvor
Izvor
5 : 2
Jedinstvo
Ratare
Heroj
Busilovac
1 : 0
Radnik
Davidovac
Miločajac
Miločaj
4 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
3 : 2
Sloga Obrva
Obrva
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Morava
Mrsać
Magnohrom
Kraljevo
0 : 7
Zgodačica
Godačica
Studen Vitez
Studenica
0 : 2
Omladinac
Drakčići
Napredak
Bogojevce
0 : 2
Navalin
Navalin
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
0 : 2
Veternica
Leskovac
Badince
Badince
5 : 2
Turekovac
Turekovac
OFK Jelen
Jelenča
4 : 0
Galeb
Cerovac
Mladost Slatina
Slatina
0 : 2
Mladost Svileuva
Svileuva
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 3
Žabar
Žabar
OFK Varna
Varna
1 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Korman
Korman (Šabac)
1 : 1
Borac BTG
Batalage
Bair
Bogatic
2 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Radnik
Glogovac
6 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
OFK Burovo
Burovo
0 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
6 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Omladinac
Bunar
4 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Belica
Belica
2 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Mladost
Bukovče
1 : 4
GFK Tabane
Jagodina
BSK 1931
Brežane
0 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Proleter 1932
Požarevac
3 : 2
Batovac
Batovac
Ljubičevo
Ljubičevo
6 : 0
Sopot
Požarevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 0
Moravac 1933
Dragovac
Beli Orao
Bradarac
4 : 0
Metalac
Požarevac
Sloga 1936
Kasidol
2 : 2
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Mlava (B)
Bratinac
4 : 0
Sloga (D)
Drmno
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Culjković
Culjković
5 : 0
Pocerina
Jevremovac
Napredak
Ševarice
4 : 0
Borac
Šabac
Lipolist
Lipolist
4 : 0
Partizan
Drenovac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 0
Brgule
Brgule
Budućnost 1995
Slatina
2 : 2
Omladinac
Kalinovac
Dokmir
Dokmir
1 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Jedinstvo
Milorci
4 : 1
OFK Takovo
Takovo
Vukona
Vukona
0 : 2
Sloga
Vrhovine
Graničar (R)
Riđica
3 : 0
Sport
Bezdan
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 3
Stanišić 1920
Stanišić
Borac
Vražogrnac
30.09.2018
15:30
slobodan tim 1
Trnavac
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Burovac
Burovac
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 0
Soko
Krvije
Melnica
Melnica
3 : 2
Rudar 1947
Stamnica
Jedinstvo
Oplanić
8 : 0
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Dupljaj
Dupljaj
30.09.2018
15:00
Dračić 2018
Dračić
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Zadrugar
Lopatanj
1 : 4
OFK Senjak
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
3 : 1
Sloga Gorić
Valjevo
Beloševac
Beloševac
0 : 0
Bujačić
Valjevo
Kameni
Ašanja
3 : 0
Sloven
Sibač
Vitez
Subotište
1 : 7
OFK Brestač
Brestač
Mladost
Prhovo
0 : 3
Sremac
Deč
Lovac
Karlovčić
6 : 1
Hajduk
Šimanovci
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 3
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Banat (D)
Dupljaja
7 : 0
OFK Banat
Vršac
Vršac
Vršac
2 : 3
Hajduk
Šušara
Pobeda
Parta
0 : 3
Omladinac
Zagajica
Toplica
Donja Toplica
3 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Babajić
Babajić
10 : 1
Proleter
Latković
Tolić
Tolić
1 : 2
Joks Junajted
Mionica
Resava
Bukovac
3 : 4
Resavac
Veliki Popović
Rudar
Plazane
10 : 0
Mladi Borac
Trucevac
Mladi Radnik
Grabovica
2 : 1
Sinđelić
Vojnik
Ratkovac
Ratkovac
3 : 2
Proleter
Bajevac
Kolubara
Jabučje
1 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Nepričava
Nepričava
4 : 0
Sloga
Bogovađa
Napredak
Vašica
2 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Sinđelić
Gibarac
10 : 2
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
2 : 2
Omladinac
Batrovci
Graničar
Jamena
2 : 3
Erdevik 2017
Erdevik
Sremac
Berkasovo
1 : 4
Jednota
Šid
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
3 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Trgovački
Sremska Mitrovica
3 : 1
Sloboda
Šašinci
Zmaj
Noćaj
2 : 3
Sloga
Zasavica I
Graničar
Kuzmin
2 : 0
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Srem (SR)
Sremska Rača
7 : 1
Borac (R)
Radenković
Borac (VR)
Veliki Radinci
4 : 3
Poletarac
Laćarak
Sloga (M)
Maradik
1 : 0
ČSK 1939
Čortanovci
Planinac
Rivica
2 : 3
Borac
Jarkovci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 3
Radnički
Irig
Dunav
Novi Slankamen
2 : 0
Car Uroš
Jazak
Jedinstvo (K)
Kraljevci
2 : 5
Vojvodina
Neradin
Polet
Nikinci
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Borac
Stejanovci
1 : 3
Jedinstvo (R)
Ruma
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 3
Sremac
Dobrinci
Graničar
Grabovci
2 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Gaglovo
Gaglovo
30.09.2018
15:30
Dvorane
Dvorane
Polet (Š)
Šavrane
30.09.2018
11:00
Polet (K)
Kobilje
Kruševica
Kruševica
30.09.2018
15:30
Vratare
Vratare
Krćevac 04
Krćevac
6 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Kalipolje
Žabare
5 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Maskar
Maskar
0 : 4
Budućnost (B)
Blaznava
Jelav
Jelav
0 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Sloga
Korenita
2 : 1
Granit
Radalj
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Luk
Voćnjak
Dunavac
Kisiljevo
1 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 1
Sloga
Topolovnik
Pek
Kusiće
5 : 2
Srednjevo
Srednjevo
Kumane
Kumane
6 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Baštovan 2015
Carevac
5 : 1
Ram
Ram
Jedinstvo (S)
Smoljinac
0 : 3
Napredak 1927
Toponica
Sloga 1945
Veliko Selo
2 : 1
Stig (C)
Crljenac
BSK 1924
Boževac
3 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Kremenac
Rogojevac
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Azbest
Stragari
5 : 0
Hajduk
Jovanovac
Misača
Misača
1 : 4
Tulež
Tulež
Mladost 1970
Radoševac
2 : 1
Barič
Barič
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Električar
Šuvajić
4 : 0
OFK Vinci
Vinci
Jezero
Amajić
2 : 1
Crnča
Crnča
Selanac
Selanac
2 : 1
Čobanče
Čitluk
OFK Orašje
Orašje
0 : 8
Mladi radnik
Bačina
Parcane
Parcane
2 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 1
PSS-192
Jagodina
Lipar
Donji Račnik
2 : 8
Jagodina
Jagodina
Cardiff City
Cardiff
1 : 2
Burnley
Burnley
Huesca
Huesca
1 : 1
Girona
Girona
Villarreal
Villarreal
0 : 1
Real Valladolid
Valladolid
Levante
Valencia
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Betis
Sevilla
1 : 0
Leganés
Leganés
Eintracht
Frankfurt am Main
4 : 1
Hannover 96
Hannover
Augsburg
Augsburg
4 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Bologna
Bologna
2 : 1
Udinese
Udine
Chievo
Verona
0 : 1
Torino
Torino
Fiorentina
Firenze
2 : 0
Atalanta
Bergamo
Frosinone
Frosinone
1 : 2
Genoa
Genova
Parma
Parma
1 : 0
Empoli
Empoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 4
Milan
Milano
Lille
Villeneuve d'Ascq
3 : 0
Olympique Marseille
Marseille
Montpellier
Montpellier
3 : 0
Nîmes
Nîmes
Rennes
Rennes
1 : 1
Toulouse
Toulouse
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Požarevac
Požarevac
Mačva
Šabac
6 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Radnički 2012
Niš
0 : 1
Polet
Sivac
TSC
Kanjiža
0 : 2
Zemun
Zemun
Jedinstvo
Ub
2 : 3
Požega
Požega
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
1 : 1
Slatke male
Burovac
Šabac
Šabac
2 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Brodarac
Novi Beograd
4 : 2
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
BASK
Beograd
0 : 0
Rad
Beograd
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Internacional
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 2
Sloboda (U)
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 4
Mladost
Lučani
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
8 : 0
Karađorđe
Topola
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Borac
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Javor Matis
Ivanjica
0 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Vršac
Vršac
0 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Mladost (BJ)
Backi Jarak
2 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Slavija
Novi Sad
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Omladinac 1927
Opovo
6 : 1
Strela
Ivanovo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 2
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
6 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 2
Borac
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Hajduk 1912
Kula
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Spartak
Subotica
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički
Valjevo
4 : 0
Mladost
Dračić
Jadar 07
Loznica
0 : 4
Šabac
Šabac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Kabel
Novi Sad
1 : 2
Index
Novi Sad
Cement
Beočin
1 : 2
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
4 : 2
Dunav
Stari Banovci
GFK Sloven
Ruma
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 3
Mladost APA
Apatin
Srbobran
Srbobran
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Potporanj
Potporanj
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 7
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Idvor
3 : 4
Radnički (K)
Kovin
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 11
Borac (Sa)
Sakule
Rudar
Baljevac
0 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
6 : 0
Šumadija
Azanja
Studentski Grad MK
Novi Beograd
1 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Železničar
Pančevo
4 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Index
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 0
OFK AS 2003
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
4 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Kosmet
Leposavić
Apolon
Kraljevo
7 : 1
Bane
Raška
Mladi radnik 1940
Radinac
7 : 0
Proleter (V)
Vranovo
Đurđin
Đurđin
0 : 14
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
8 : 0
Preporod
Novi Žednik
Mladost APA
Apatin
1 : 4
Arena Su
Subotica
Bečej 1918
Bečej
0 : 1
Spartak
Subotica
CFK
Vrbas
6 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 0
Banat (I)
Ilandža
Coerver junior FA
Vršac
7 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Dolovo
Dolovo
15 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Radnički (B)
Baranda
0 : 3
Slavia
Kovačica
Mladost (V)
Vojlovica
10 : 0
Unirea
Uzdin
Spartak 1911
Debeljača
0 : 7
Dolina
Padina
Spartak '07
Subotica
2 : 1
Arena SU
Subotica
AFK
Ada
0 : 5
TSC
Bačka Topola
Olimpik
Beograd
3 : 1
Zemun B
Zemun
Sport Club 99 B
Novi Pazar
4 : 1
KMF Raška
Raška
Pazar Juniors B
Novi Pazar
3 : 0
Vlada Dimitrijević
Raška

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
79 : 80
Mega Bemax
Beograd
Sloven
Ruma
70 : 87
Omladinac
Novi Banovci
Mladost Veternik
Veternik
104 : 46
Topola
Bačka Topola
Jedinstvo
Novi Becej
66 : 67
Futog Tupanjac MD
Futog
Sokobanja
Sokobanja
82 : 87
Bor RTB
Bor
Actavis Academy
Leskovac
93 : 82
OKK Junior
Niš

Odbojka

Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Loznica
Loznica
Borac (Par)
Paraćin
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Spartak (Su)
Subotica
1 : 3
Ub
Ub
Jedinstvo (Ue)
Užice
3 : 1
Valjevo
Valjevo
Vranje
Vranje
1 : 3
Roda
Beograd
Borac (Ča)
Čačak
0 : 3
Inđija
Inđija
Partizan
Beograd
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Roda
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Kralj
Beograd
3 : 2
AS
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Sterija
Novi Beograd
Volleyland 2
Rakovica
3 : 0
Dunav
Beograd
Avala
Beograd
2 : 3
21. maj
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
0 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd
SPAS
Beograd
0 : 3
Beograd 2
Beograd

Rukomet

Priboj
Priboj
25 : 24
Zlatar
Nova Varoš
Požarevac
Požarevac
28 : 25
Loznica
Loznica
Lavovi BP
Bačka Palanka
29 : 21
Jedinstvo
Novi Bečej
Crvenka
Crvenka
22 : 23
Proleter
Zrenjanin
Apatin
Apatin
34 : 30
Hercegovina
Sečanj
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
24 : 26
Sivac 69
Sivac
Metalac Gorenje
Valjevo
21 : 22
Novi Beograd
Beograd
BASK Soko
Beograd
22 : 26
PKB
Padinska Skela
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
Rakovica
Rakovica
33 : 18
Smederevo
Smederevo
Rekreativo
Beograd
16 : 25
Sindjelić
Beograd
Radnički
Obrenovac
29 : 26
Partizan 2
Beograd
Radnički
Novi Sad
37 : 31
Budućnost
Alibunar
Slavija
Novi Sad
47 : 27
Naftagas
Elemir
Potisje Pleteks
Ada
30 : 29
Somborelektro
Sombor
Senta
Senta
26 : 30
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Crepaja
Crepaja
25 : 23
PIK Prigrevica
Prigrevica
Jedinstvo 1974
Krnjevo
43 : 33
Rudar 2
Kostolac
Barič
Barič
31 : 30
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Sombor
Sombor
35 : 23
Kljajićevo
Kljajićevo
Omladinac
Deliblato
33 : 24
Unirea
Uzdin
Vladimirovac
Vladimirovac
11 : 19
Radnicki (K)
Kovin
Srem SM
Sremska Mitrovica
24 : 25
Ruma
Ruma
Beočin 1959
Beočin
19 : 51
Hajduk
Čurug
Mokrin
Mokrin
26 : 23
Laki
Crvenka
Mladost
Srpska Crnja
25 : 24
Halas Jožef
Ada
Senta
Senta
8 : 16
Jabuka
Jabuka
Naftagas
Elemir
24 : 16
Miletić
Mošorin

Futsal

Vranje
Vranje
11 : 2
Kalča
Niš
Zufo
Bujanovac
6 : 1
Banjica
Beograd
SK Ekonomist
Beograd
2 : 5
Sopot
Sopot
Mićko trend
Novi Sad
3 : 4
Leteći Bajmočani
Bajmok

Ragbi 13

Partizan
Beograd
68 : 4
Radnički
Niš
Radnički
Novi Beograd
18 : 0
Soko
Vranje
Vitez
Vitez
0 : 18
Morava Gepardi
Leskovac

Hokej

Zagreb
Zagreb
5 : 2
Medveščak
Zagreb
ECE Celje
Celje
5 : 4
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 15

Čelik
Zenica
45 : 29
Partizan
Beograd