XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 509 utakmica za dan
Nedelja, 26 Maj 2019

Fudbal

Dinamo
Vranje
26.05.2019
Inđija
Inđija
Železničar
Pančevo
26.05.2019
16:30
Hajduk 1912
Kula
Kabel
Novi Sad
26.05.2019
10:00
Bačka 1901
Subotica
Borac
Sakule
26.05.2019
16:30
Dunav
Stari Banovci
Provo
Provo
26.05.2019
17:00
FAP
Priboj
Radan
Lebane
26.05.2019
17:00
Dunav
Prahovo
Car Konstantin
Niš
26.05.2019
11:00
Budućnost
Popovac
Zaplanjac
Gadžin Han
26.05.2019
17:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo
Surčin
26.05.2019
17:00
Lokomotiva
Beograd
Vojvodina 1928
Perlez
26.05.2019
16:30
Radnički (S)
Sutjeska
Mladost (O)
Omoljica
26.05.2019
16:30
BAK
Bela Crkva
Hajduk (D)
Divoš
26.05.2019
16:30
Sremac Vojka
Vojka
LSK Laćarak
Laćarak
26.05.2019
16:30
1. Maj Ruma
Ruma
Podunavac
Belegiš
26.05.2019
16:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac (Š)
Šajkaš
26.05.2019
16:30
Tatra
Kisač
Jugović
Kać
26.05.2019
16:30
Hajduk (Č)
Čurug
Mladost (T)
Turija
26.05.2019
16:00
Polet (K)
Karavukovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
26.05.2019
16:00
Budućnost
Mladenovo
Radnički 1912
Sombor
26.05.2019
16:00
OFK Mladost APA
Apatin
Bajša
Bajša
26.05.2019
16:00
BSK
Bački Brestovac
Bačka
Pačir
26.05.2019
16:00
Radnički (S)
Sombor
Tavankut
Tavankut
26.05.2019
16:00
Tekstilac
Odžaci
Vodojaža
Grošnica
26.05.2019
17:00
Apolon 2018
Kovači
Polet
Ratina
26.05.2019
17:00
Šumadija (T)
Toponica
Real
Podunavci
26.05.2019
17:00
Karađorđe
Ribnica
OFK Napredak
Markovac
26.05.2019
17:00
Rudar
Stamnica
RSK
Rabrovo
26.05.2019
17:00
Karađorđe
Topola
Borac 1932
Ralja
26.05.2019
17:00
Morava
Velika Plana
Partizan 1945
Darosava
26.05.2019
17:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Udarnik
Lozovik
26.05.2019
17:00
VGSK
Veliko Gradište
Zvižd
Kučevo
26.05.2019
17:00
Mladi borac
Veliko Orašje
Homoljac
Žagubica
26.05.2019
17:00
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Železničar
Lajkovac
26.05.2019
17:00
Radnički Šabački
Šabac
Brezovica
Brezovica
26.05.2019
17:00
Radjevac
Krupanj
OFK Osečina
Osečina
26.05.2019
17:00
Radnički Stobeks
Klupci
Vrelo Sport
Vrelo
26.05.2019
17:00
Borac
Lešnica
Sloboda
Čačak
26.05.2019
17:00
Polet (T)
Trbušani
Orlovac
Mrčajevci
26.05.2019
17:00
Sevojno
Sevojno
Sloga (S)
Sjenica
26.05.2019
17:00
Prijevor
Prijevor
Zlatar
Nova Varoš
26.05.2019
17:00
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo Putevi
Užice
26.05.2019
11:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
26.05.2019
17:30
Jablanica
Medveđa
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
26.05.2019
17:30
Mladost (B)
Bosilegrad
Vlasina
Vlasotince
26.05.2019
17:30
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (P)
Pirot
26.05.2019
11:00
Mladost (M)
Medoševac
Morava 1918
Ćuprija
26.05.2019
17:30
Bošnjane
Bošnjane
Dragocvet
Dragocvet
26.05.2019
17:30
Jastrebac (B)
Blace
Župa
Aleksandrovac
26.05.2019
17:30
Juhor
Obrež
Rembas
Resavica
26.05.2019
17:30
Žitorađa
Žitorađa
OFK Lugomir
Rakitovo
26.05.2019
17:30
Napredak (D)
Drenovac
Levač
Rekovac
26.05.2019
17:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Majdanpek
Majdanpek
26.05.2019
17:30
Orljane
Orljane
Kablovi
Zaječar
26.05.2019
17:30
BSK
Bogovina
OFK Slatina
Bor
26.05.2019
17:30
Hajduk Veljko
Negotin
Bukovik
Razanj
26.05.2019
17:30
Brodoremont
Kladovo
Moravica
Subotinac
26.05.2019
17:30
Svrljig
Svrljig
Malošište
Malošište
26.05.2019
17:30
Naša krila 1936
Belotinac
Torlak
Kumodraž
26.05.2019
10:00
Komgrap
Beograd
Hajduk
Beograd
26.05.2019
11:00
Sremčica
Sremčica
Leštane
Leštane
26.05.2019
17:00
Budućnost
Zvečka
BSK Batajnica
Batajnica
26.05.2019
17:00
Napredak
Medoševac
Lehel
Mužlja
26.05.2019
17:00
Vojvodina
Novo Miloševo
Omladinac FAM
Botoš
26.05.2019
17:00
Rusanda
Melenci
Naftagas
Elemir
26.05.2019
17:00
Delija
Mokrin
Radnički 1911
Jaša Tomić
26.05.2019
17:00
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Aleksandrovo
26.05.2019
17:00
2. Oktobar
Kumane
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
26.05.2019
17:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Borac 46
Obrovac
26.05.2019
17:30
Hercegovac
Gajdobra
Slavija
Pivnice
26.05.2019
17:30
Stari Grad
Bačka Palanka
Tvrđava
Bač
26.05.2019
17:30
OFK Odžaci
Odžaci
Budućnost (P)
Parage
26.05.2019
17:30
ŽAK
Sombor
Lipar
Lipar
26.05.2019
17:30
Kula
Kula
Radnički 1918
Ratkovo
26.05.2019
17:30
Polet (S)
Sivac
Krila Krajine
Bačka Palanka
26.05.2019
17:30
Kulpin
Kulpin
Rusin
Ruski Krstur
26.05.2019
17:30
Vojvodina (T)
Tovariševo
Borac
Pajsijević
26.05.2019
17:00
Lokomotiva
Lapovo
Trnava
Donja Trnava
26.05.2019
17:00
Banja
Banja
Vinča
Vinča (Topola)
26.05.2019
17:00
Omladinac
Donja Rača
Plaskovac
Plaskovac
26.05.2019
17:00
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
26.05.2019
17:00
Mladost MG
Saranovo
ŽSK
Žirovnica
26.05.2019
17:00
Mladi rudar 1954
Bukovik
OFK Sirig
Sirig
26.05.2019
17:30
TSK
Temerin
Jedinstvo
Rumenka
26.05.2019
17:30
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka
Đurđevo
26.05.2019
17:30
Petrovaradin
Petrovaradin
Jadran
Feketić
26.05.2019
17:00
Obilić
Novi Kneževac
Iskra
Kucura
26.05.2019
17:00
Đurđin
Đurđin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
26.05.2019
17:00
Panonija IM Topola
Panonija
Senta
Senta
26.05.2019
17:00
Vojvodina
Bačko Gradište
Kušiljevo
Kušiljevo
26.05.2019
17:30
Mladost (K)
Koncarevo
Napredak
Zlatovo
26.05.2019
17:30
Mladost (D)
Dublje
Omladinac
Šaludovac
26.05.2019
10:00
Juhor
Glavinci
OFK Batinac
Batinac
26.05.2019
17:30
Partizan
Glogovac
Resavac
Subotica
26.05.2019
17:30
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (S)
Sikirica
26.05.2019
17:30
Bratstvo
Međureč
Srem
Jakovo
26.05.2019
17:00
Borac (P)
Progar
Poštar Zvezdara
Beograd
26.05.2019
17:00
Balkan Mirijevo
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
26.05.2019
17:00
Borac (O)
Ostružnica
Atakante
Beograd
26.05.2019
17:00
Institut
Zemun Polje
Sinđelić
Ugrinovci
26.05.2019
17:00
Crvenka
Borča
Šumadinac
Bečmen
26.05.2019
17:00
Rakovica
Rakovica
Strelac
Mislođin
26.05.2019
17:00
Rušanj
Rušanj
Omladinac
Veliko Polje
26.05.2019
17:00
Duboko
Mala Moštanica
Lisović
Lisović
26.05.2019
17:00
Zabrežje
Zabrežje
Mladost (B)
Baroševac
26.05.2019
17:00
Borac
Arnajevo
Radnički
Rudovci
26.05.2019
10:00
Budućnost
Dudovica
Mladost (C)
Cvetovac
26.05.2019
17:00
Zvezda
Konatice
Kosmaj
Ralja
26.05.2019
17:00
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
26.05.2019
10:00
Selo Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
26.05.2019
17:00
Boleč
Boleč
Vrčin
Vrčin
26.05.2019
17:00
Kosmajac
Koraćica
Ropočevo
Ropočevo
26.05.2019
11:00
Kovačevac
Kovačevac
Vinča
Vinča
26.05.2019
12:30
Velika Krsna
Velika Krsna
Rudar
Bresnica
26.05.2019
17:00
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost
Preljina
26.05.2019
17:00
Lunjevica
Lunjevica
Spartak
Trnava
26.05.2019
17:00
Ovčar
Markovica
Rakova
Rakova
26.05.2019
11:00
Slatina
Slatina
Zadrugar
Donja Trepča
26.05.2019
17:00
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo (P)
Puhovo
26.05.2019
17:00
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Ozrem
Ozrem
26.05.2019
17:00
Omladinac
Zablaće
Napredak
Svračkovci
26.05.2019
17:00
Parmenac
Parmenac
Radnik
Ušće
26.05.2019
17:30
Napredak
Gračac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
26.05.2019
17:30
Gruža
Vitanovac
Granit
Jošanička banja
26.05.2019
17:30
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ribnica
Jovac
26.05.2019
17:30
Rudar
Baljevac
Stubal
Stubal
26.05.2019
17:30
Mataruge
Mataruge
Proleter
Pečenog
26.05.2019
11:00
Budućnost
Konarevo
Ibar
Mataruška Banja
26.05.2019
17:30
OFK Ras
Novi Pazar
Sloga (Ć)
Ćićevac
26.05.2019
17:30
Poljoprivrednik
Počekovina
Mladost (DK)
Donji Katun
26.05.2019
17:30
Šanac
Šanac
Mačkovac
Mačkovac
26.05.2019
17:30
Ribnik
Gornji Ribnik
Meševo
Meševo
26.05.2019
17:30
Donji Kopaonik
Razbojna
FUD
Brus
26.05.2019
17:30
Vinogradar
Zleginje
Mladi Borac
Dublje
26.05.2019
17:30
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Podrinje
Lozničko Polje
26.05.2019
17:30
Sloga (BO)
Bogosavac
Mladost (PR)
Prnjavor
26.05.2019
17:30
Cer
Jadranska Lešnica
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
26.05.2019
17:30
Hajduk Stanko
Crna Bara
Duško
Klenje
26.05.2019
17:30
Karađorđe
Mišar
Mladost (DD)
Donji Dobrić
26.05.2019
17:30
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Crvena zvezda
Pavliš
26.05.2019
17:30
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vojvodina (S)
Seleuš
26.05.2019
17:30
Polet
Izbište
Dolina
Padina
26.05.2019
17:30
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vulturul
Grebenac
26.05.2019
17:30
Spartak 1911
Debeljača
Strela
Ivanovo
26.05.2019
17:30
Partizan (G)
Gaj
Radnički (B)
Baranda
26.05.2019
17:30
Borac (St)
Starčevo
Partizan (U)
Uljma
26.05.2019
17:30
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost
Vezičevo
26.05.2019
17:00
Rudar (K)
Krepoljin
Železničar
Požarevac
26.05.2019
17:00
Omladinac (Š)
Šetonje
Sloga (B)
Burovac
26.05.2019
17:00
Borac (Ž)
Žabari
Obilić
Živica
26.05.2019
17:00
Mlava (ML)
Malo Laole
Padina
Padina
26.05.2019
17:00
Sloga
Korman
Moravac
Zaplanjska Toponica
26.05.2019
17:00
Radnički 1947
Čapljinac
Elid
Donji Dušnik
26.05.2019
17:00
Doljevac
Doljevac
Mladost (B)
Batušinac
26.05.2019
17:00
Radnički 1924
Kočane
Napredak 2012
Krušje
26.05.2019
17:00
Rasovača
Rasovača
Palilula
Aleksinac
26.05.2019
17:00
Naisus 1977
Rožina
Nemetali
Donja Bela Reka
26.05.2019
17:30
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Kobišnica
26.05.2019
17:30
Radnički (K)
Klokočevac
ZSK
Valjevo
26.05.2019
17:00
Rubribreza
Rubribreza
Ribnikar
Pecka
26.05.2019
17:00
Kolubara 2
Valjevo
Mladost
Dračić
26.05.2019
17:00
Tulari
Tulari
Trlić
Trlić
26.05.2019
17:00
OFK Brđanac
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
26.05.2019
17:00
Sovljak
Sovljak
Šumadinac (KG)
Kragujevac
26.05.2019
17:00
Korićani
Korićani
Sloga (D)
Desimirovac
26.05.2019
17:00
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
26.05.2019
17:00
Borac (D)
Drenovac
Kutlovo
Kutlovo
26.05.2019
17:00
Sloboda
Grbice
Šumadija 1934
Drača
26.05.2019
17:00
Budućnost
Resnik
OFK Bagremar
Kragujevac
26.05.2019
17:00
Srbija
Ilićevo
Mladost (P)
Pajazitovo
26.05.2019
17:00
Erdoglija 1931
Kragujevac
Jedinstvo
Kalenić
26.05.2019
17:00
Višesava
Bajina Bašta
Sečica
Seča reka
26.05.2019
17:00
Polet
Rasna
Ježevica
Ježevica
26.05.2019
17:00
Omladinac
Zdravčići
Prvi partizan
Užice
26.05.2019
17:00
Lazarica
Prilipac
Lauš
Lopaš
26.05.2019
17:00
Savinac
Visibaba
OFK Rtanj
Boljevac
26.05.2019
17:30
Kosovo
Zvezdan
Trebič
Sokobanja
26.05.2019
17:30
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Radnički 1946
Lubnica
26.05.2019
17:30
OFK 019
Zaječar
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
26.05.2019
17:30
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Omladinac
Grezna
26.05.2019
17:30
Ozren
Sokobanja
Sloga (M)
Minićevo
26.05.2019
17:30
Midžor (K)
Kalna
Gnjilan
Gnjilan
26.05.2019
17:00
Senjak
Pirot
Spartak
Pirot
26.05.2019
17:00
Vladimir Durković
Berilovac
Dragoš
Pirot
26.05.2019
17:00
Mladost
Poljska Ržana
Stevan Nešticki
Leskovik
26.05.2019
17:00
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Proleter
Donja Vrežina
26.05.2019
17:00
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Budućnost
Prva Kutina
26.05.2019
17:00
Sloboda
Gornja Vrežina
Rudar
Jelašnica
26.05.2019
11:00
Mladost (DK)
Donji Komren
Morava
Krušce
26.05.2019
17:00
Crvena zastava
Hum
Čegar 2013
Kamenica
26.05.2019
17:00
Palilulac
Niš
Vrtište
Vrtište
26.05.2019
17:00
Mladost (L)
Lalinac
Oskar
Pasjane
26.05.2019
16:00
Ropotovo
Ropotovo
Mineralac
Klokot
26.05.2019
13:00
Rudar
Kosovska Kamenica
Kusce
Gornje Kusce
26.05.2019
16:00
Glama
Koretište
Joševa
Joševa
26.05.2019
17:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
Mladost
Vračević
26.05.2019
17:00
Pambukovica
Pambukovica
OFK Paljuvi
Paljuvi
26.05.2019
17:00
Vrelo
Vrelo
Polet (T)
Takovo
26.05.2019
17:00
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Šarbane
Šarbane
26.05.2019
17:00
Čučuge
Čučuge
Vinogradar
Ledinci
26.05.2019
17:30
Obilić
Vilovo
Titel
Titel
26.05.2019
17:30
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
26.05.2019
17:30
Hajduk
Gardinovci
Sloga (M)
Margita
26.05.2019
17:30
Janošik
Janošik
Ševac
Kusić
26.05.2019
17:30
Karaš (K)
Kuštilj
Karaš (J)
Jasenovo
26.05.2019
17:30
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (K)
Kajtasovo
26.05.2019
17:30
Ratar
Kruščica
Dobrica
Dobrica
26.05.2019
17:30
Vinogradar
Gudurica
Borac (VS)
Veliko Središte
26.05.2019
17:30
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ušće
Grad Stalać
26.05.2019
17:30
Mladost
Toljevac
14. Oktobar
Izbenica
26.05.2019
17:30
Omladinac
Pojate
Gradina
Pejovac
26.05.2019
17:30
Polet 57
Milutovac
Sloga (L)
Lozna
26.05.2019
17:30
Rubin
Donji Stupanj
Velika Drenova
Velika Drenova
26.05.2019
17:30
Trudbenik
Stalać
Vinorača
Vinorača
26.05.2019
17:30
Morava
Kočino Selo
Ursule
Ursule
26.05.2019
17:30
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (G)
Gložane
26.05.2019
17:30
Vinogradar
Crkvenac
Partizan
Majur
26.05.2019
17:30
Osaonica
Bagrdan
Sloga
Voljavče
26.05.2019
17:30
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
26.05.2019
17:30
Mladost (J)
Jovac
Orlovi
Jasenovo
26.05.2019
17:30
Budućnost
Miliva
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
26.05.2019
17:30
Radnički
Tekija
Napredak
Stubica
26.05.2019
17:30
Beljanica
Strmosten
Žabari
Žabari (Valjevo)
26.05.2019
11:00
Rajac
Kadina Luka
Lukavac
Lukavac
26.05.2019
17:00
Komanice
Komanice
Borac
Rajković
26.05.2019
17:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost (L)
Latković
26.05.2019
17:00
Jadar 2013
Valjevo
Popadić
Popadić
26.05.2019
17:00
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Stari drugari
Kadina Luka
26.05.2019
17:00
Polet
Popučke
13. Maj
Zemun
26.05.2019
11:00
Sparta Železnik
Železnik
Penjarol
Beograd
26.05.2019
10:00
Rekreativo 011
Beograd
Umka
Umka
26.05.2019
17:00
Busije
Zemun
Dedinje
Beograd
26.05.2019
16:00
Mladi Proleter
Beograd
011
Beograd
26.05.2019
18:00
Novi Beograd
Novi Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
26.05.2019
14:00
BUSK
Beograd
Pionir
Besni Fok
26.05.2019
17:00
Minel
Ripanj
Sveti Stefan
Slanci
26.05.2019
17:00
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Poštar
Beograd
26.05.2019
17:00
Avala
Beli Potok
Pinosava
Pinosava
26.05.2019
17:00
Siti Sport Klub
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
26.05.2019
17:00
Heroj Polet
Jajinci
Partizan
Vrba
26.05.2019
17:30
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
26.05.2019
17:30
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Borac (A)
Adrani
26.05.2019
17:30
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo (G)
Godačica
26.05.2019
17:30
Zvezda
Čukojevac
Lazac
Lazac
26.05.2019
17:30
Borac (V)
Vraneši
Tavnik
Tavnik
26.05.2019
17:30
Mladost
Vrdila
Metalac
Kraljevo
26.05.2019
11:00
Mineral 2015
Rudno
Partizan
Bumbarevo Brdo
26.05.2019
17:00
Marjan
Knić
Karađorđe (V)
Vučić
26.05.2019
11:00
Udarnik Trska 1947
Trska
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
26.05.2019
17:00
Sloga (M)
Milatovac
BSK
Borač
26.05.2019
17:00
Mladi radnik
Dragušica
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
26.05.2019
17:00
Sloga (Z)
Zabojnica
Bega
Novi Itebej
26.05.2019
17:00
Terekves
Hetin
Omladinac
Ravni Topolovac
26.05.2019
17:00
Proleter
Međa
Jedinstvo
Bočar
26.05.2019
17:00
1.Oktobar
Srpski Itebej
Vojvodina
Bašaid
26.05.2019
17:00
Napredak (BT)
Banatska Topola
Napredak (Č)
Čestereg
26.05.2019
17:00
Roham
Nova Crnja
Velika Reka
Velika Reka
26.05.2019
17:30
Sloga
Straža
Vidojevica
Lešnica
26.05.2019
17:30
Antimon
Zajača
Rudar
Brasina
26.05.2019
17:30
Jadar (ST)
Stupnica
Jedinstvo
Zavlaka
26.05.2019
17:30
Milan Orlić
Novo Selo
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
26.05.2019
17:30
Prva Iskra
Runjani
Borac
Kozjak
26.05.2019
17:30
Mladost
Brezjak
Jasenica
Božurnja
26.05.2019
17:00
Kopljari
Kopljari
Sloga
Zagorica
26.05.2019
17:00
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost (J)
Jelenac
26.05.2019
17:00
Brezovac
Brezovac
Radoje Domanović
Ovsište
26.05.2019
17:00
Vrbica
Aranđelovac
B 2000
Aranđelovac
26.05.2019
11:00
Borac
Kloka
Ranilović
Ranilović
26.05.2019
17:00
Šamot
Aranđelovac
Lemind 1953
Leskovac
26.05.2019
11:00
Radnički
Pertate
Marjan MB
Mala Biljanica
26.05.2019
17:30
Jedinstvo (Š)
Šišava
Mladost (B)
Batulovce
26.05.2019
17:30
Gradac
Konopnica
BSK
Belanovce
26.05.2019
17:30
Plantaža
Donje Stopanje
Bratstvo
Bratmilovce
26.05.2019
11:00
Milanovo
Milanovo
Todorovce
Todorovce
26.05.2019
17:30
Radnik Sušica
Kukulovce
Moravac
Pečenjevce
26.05.2019
17:30
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Real
Donja Jajina
26.05.2019
17:30
Sloboda
Donje Brijanje
Gorki
Glušci
26.05.2019
17:30
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
26.05.2019
17:30
Drina
Badovinci
Premijer
Badovinci
26.05.2019
17:30
Napredak
Mačvanski Belotić
Mladost
Pocerski Pričinović
26.05.2019
17:30
Sloga (KR)
Krnić
Sloga (MA)
Matijevac
26.05.2019
17:30
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sava
Mrđenovac
26.05.2019
17:30
Dobrava
Vukošić
Provo 2015
Provo
26.05.2019
11:00
Rankovac
Nakučani
Šipurske livade
Šabac
26.05.2019
17:30
Trešnjevka
Trbusac
Tisa
Padej
26.05.2019
17:00
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Slavija
Banatsko Aranđelovo
26.05.2019
17:00
Tornjoš
Tornjoš
Bačka
Mol
26.05.2019
17:00
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (M)
Martonoš
26.05.2019
17:00
Šampion
Orom
Tromedja
Majdan
26.05.2019
17:00
AFK
Ada
Čoka
Čoka
26.05.2019
17:00
Graničar
Đala
Jadran
Sanad
26.05.2019
17:00
Horgoš 1911
Horgoš
Naša Zvezda
Silbaš
26.05.2019
18:00
Sloga
Plavna
Krivanj
Selenča
26.05.2019
18:00
Maglić
Bački Maglić
Neštin
Neštin
26.05.2019
18:00
Bačka 1945
Bačka Palanka
Mladost
Mali Bač
26.05.2019
18:00
Bačka (D)
Despotovo
Slavija
Bođani
26.05.2019
18:00
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Sloga (L)
Lučica
26.05.2019
17:00
Polet (V)
Voluja
Dizel
Bare
26.05.2019
17:00
Desine
Desine
Napredak 1934
Nabrđe
26.05.2019
17:00
Žika Marković Uča
Miljević
Napredak (P)
Poljana
26.05.2019
17:00
Sloga (M)
Mustapić
Sirakovo
Sirakovo
26.05.2019
17:00
Stig 1955
Beranje
Mladost (B)
Biskuplje
26.05.2019
17:00
Vihor
Маljurevac
Zadrugar (T)
Tabanovac
26.05.2019
17:00
Rade Milošević
Dubočka
BSK
Bošnjak
26.05.2019
17:00
Bata Bulić
Bistrica
Radnički (K)
Knežica
26.05.2019
17:00
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Napredak 1936
Veliko Crniće
26.05.2019
17:00
Integral
Batuša
Manastirica
Manastirica
26.05.2019
17:00
Omladinac (B)
Busur
Sloga 1952
Veliki Popovac
26.05.2019
17:00
Napredak (S)
Simićevo
Mladost Radost
Srbobran
26.05.2019
17:00
Sloboda
Stara Moravica
Obilić
Zmajevo
26.05.2019
17:00
Budućnost
Savino Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
26.05.2019
17:00
Pobeda
Pobeda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
26.05.2019
17:00
Mladost (R)
Radičević
Egeta
Brza Palanka
26.05.2019
17:30
Napredak
Korbovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
26.05.2019
17:30
Pontes
Kostol
Koča Andjelković
Tekija
26.05.2019
17:30
Rtkovo
Rtkovo
Lokomotiva
Novi Sip
26.05.2019
17:30
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
26.05.2019
17:30
Milutinovac
Milutinovac
Ivanča
Velika Ivanča
26.05.2019
17:00
Šepšin
Šepšin
Napredak
Međulužje
26.05.2019
17:00
Borac
Amerić
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
26.05.2019
17:00
Omladinac
Rajkovac
OFK Student
Mladenovac
26.05.2019
17:00
Sloga
Granice
BIP
Čačak
26.05.2019
Kej
Čačak
Prijatelji
Čačak
26.05.2019
11:00
Budućnost
Stančići
Malba
Žaočani
26.05.2019
Čačak 94
Čačak
Mršinci
Mršinci
26.05.2019
11:00
Planinac
Vujetinci
Vujan
Prislonica
26.05.2019
Mladost (A)
Atenica
Landol
Landol
26.05.2019
17:00
Skobalj
Skobalj
Omladinac
Seone
26.05.2019
17:00
Vučak
Vučak
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
26.05.2019
17:00
Zeppelin 026
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
26.05.2019
17:00
Vrbovac
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
26.05.2019
17:00
Jezava
Smederevo
Drugovac
Drugovac
26.05.2019
17:00
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
26.05.2019
17:00
Petrijevac
Petrijevo
Partizan
Kupusina
26.05.2019
17:00
Mladost
Kruščić
Terekveš
Svilojevo
26.05.2019
17:00
Omladinac (D)
Deronje
Jedinstvo
Ribarevo
26.05.2019
17:00
Omladinac (B)
Bukovac
Dunav
Bački Monoštor
26.05.2019
17:00
Zadrugar
Srpski Miletić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
26.05.2019
17:00
Hajduk
Stapar
OFK Šikara
Sombor
26.05.2019
17:00
Kordun
Kljajićevo
Pobeda 1976
Jakovlje
26.05.2019
17:30
Jastrebac
Tešica
Polet (V)
Vitoševac
26.05.2019
17:30
Jedinstvo
Bobovište
OFK Rutevac 1908
Rutevac
26.05.2019
11:00
OFK Sloga
Dobrujevac
Borac
Trnjane
26.05.2019
11:00
Gredetin
Gredetin
Hajduk
Bačko Dušanovo
26.05.2019
17:00
Elektrovojvodina
Subotica
Solid
Subotica
26.05.2019
17:00
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
26.05.2019
17:00
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
26.05.2019
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Velereč 94
Velereč
26.05.2019
17:30
Takovski Ustanak
Takovo
Šumadija
Brdjani
26.05.2019
17:30
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Brezak
Pranjani
26.05.2019
17:30
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Kalimanići
26.05.2019
17:30
Ozremica
Beršići
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
26.05.2019
17:30
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Voćar
Kotraža
26.05.2019
17:00
Radnički
Turica
Brezova
Brezova
26.05.2019
17:00
Bratstvo
Dljin
Gradina
Rti
26.05.2019
17:00
Gorušica
Viča
Vrelo
Gornja Kravarica
26.05.2019
17:00
Sloga
Kaona
Dedinje Junajted
Guča
26.05.2019
17:00
Prilike
Prilike
Baličevac
Baličevac
26.05.2019
10:00
Borac
Azbresnica
Arbanasce
Arbanasce
26.05.2019
17:00
Koprijan
Gradište
Jedinstvo
Mužinac
26.05.2019
17:00
Palilulac
Šarbanovac
Sloga
Žučkovac
26.05.2019
17:00
Napredak
Jošanica
Košutnjak
Kragujevac
26.05.2019
17:00
Zastava
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
26.05.2019
17:00
Maršić
Maršić
Ćava
Grošnica
26.05.2019
17:00
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Vinogradi DB
Kragujevac
26.05.2019
17:00
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Duškovci
Duškovci
26.05.2019
17:30
Borac
Srednja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
26.05.2019
17:30
Blagaja
Rupeljevo
Gorobilje
Gorobilje
26.05.2019
17:30
Avijatičar
Vranjani
Glumač
Glumač
26.05.2019
14:00
Plavi Tok
Dražinovići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
26.05.2019
14:30
Bakionica
Bakionica
OFK Tamnič
Tamnič
26.05.2019
17:00
Urovica
Urovica
Mladost
Karbulovo
26.05.2019
17:00
Slatina
Slatina
Miloševo
Miloševo
26.05.2019
11:00
OFK Sikole
Sikole
Polet
Jabukovac
26.05.2019
17:00
Vrelo
Šarkamen
10. februar
Šajinovac
26.05.2019
17:30
Marina Kutina
Marina Kutina
Knežica
Knežica
26.05.2019
17:30
Toplica
Šarlinac
Verko
Suvo Selo
26.05.2019
11:00
Mrovska
Mrovska
Petrovac 74
Kujavica
26.05.2019
11:00
Sparta
Kaona
Hajduk
Debrc
26.05.2019
11:00
Mladost 2013
Jazovnik
Skupljen 2013
Skupljen
26.05.2019
11:00
Mladost (Z)
Zvezd
Šumadija
Trešnjevica
26.05.2019
17:00
Sloga
Donje Vidovo
OFK Juhor 2016
Potočac
26.05.2019
17:00
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Razvitak
Mirilovac
26.05.2019
17:00
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Lebina
26.05.2019
17:00
Heroj
Busilovac
Napredak
Svojnovo
26.05.2019
17:00
Jedinstvo
Ratare
Mladost 1981
Štulac
26.05.2019
17:30
Omladinac
Drakčići
Studen Vitez
Studenica
26.05.2019
17:30
Budućnost
Samaila
Atletiko
Donja Jajina
26.05.2019
11:00
Gornje Krajince
Gornje Krajince
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
26.05.2019
11:00
Turekovac
Turekovac
Rudar 1973
Rudare
26.05.2019
11:00
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Mladost Slatina
Slatina
26.05.2019
11:00
OFK Jelen
Jelenča
Rudar
Donje Crniljevo
26.05.2019
11:00
Jedinstvo
Mala Vranjska
Galeb
Cerovac
26.05.2019
11:00
Cerić
Miokus
Bojić
Bojić
26.05.2019
11:00
OFK Varna
Varna
Mladost Svileuva
Svileuva
26.05.2019
11:00
Korman
Korman (Šabac)
Žabar
Žabar
26.05.2019
11:00
Borac BTG
Batalage
Bair
Bogatic
26.05.2019
11:00
Omladinac
Bogatic
Radnik
Glogovac
26.05.2019
11:00
Napredak
Uzveće
Mladost (O)
Očage
26.05.2019
11:00
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Omladinac
Bunar
26.05.2019
18:00
GFK Tabane
Jagodina
Sloboda
Šuljkovac
26.05.2019
18:00
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Dobra Voda
Dobra Voda
26.05.2019
18:00
Trnava
Trnava
Belica
Belica
26.05.2019
18:00
Dražmirovac
Dražmirovac
Crni Vrh
Deonica
26.05.2019
18:00
Napredak
Staro Lanište
Dunav
Ostrovo
26.05.2019
17:00
Batovac
Batovac
Sopot
Požarevac
26.05.2019
17:00
Mip Majdan
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
26.05.2019
17:00
Morava 1932
Prugovo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
26.05.2019
17:00
BSK 1931
Brežane
Ljubičevo
Ljubičevo
26.05.2019
17:00
Proleter 1932
Požarevac
Sloga (D)
Drmno
26.05.2019
17:00
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
26.05.2019
17:00
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak (B)
Bubušinac
26.05.2019
17:00
Beli Orao
Bradarac
Mlava (B)
Bratinac
26.05.2019
17:00
Sloga 1936
Kasidol
Culjković
Culjković
26.05.2019
11:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Dumača
Pocerski Metković
26.05.2019
11:00
Omladinac
Slepčević
Pocerina
Jevremovac
26.05.2019
17:30
Lipolist
Lipolist
OFK Stublenica
Stublenica
26.05.2019
11:00
Dokmir
Dokmir
Murgaš
Murgaš
26.05.2019
11:00
Jedinstvo
Milorci
Kolubara
Liso Polje
26.05.2019
11:00
Vukona
Vukona
Brgule
Brgule
26.05.2019
11:00
OFK Takovo
Takovo
Omladinac
Kalinovac
26.05.2019
11:00
Zvizdar
Zvizdar
Telečka
Telečka
26.05.2019
17:00
Stanišić 1920
Stanišić
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
26.05.2019
17:00
Sport
Bezdan
Dinamo (S)
Sonta
26.05.2019
17:00
Dinamo 1923
Bački Breg
Krilaš
Ćovdin
26.05.2019
17:00
Radnik
Pankovo
Bujačić
Valjevo
26.05.2019
11:00
OFK Senjak
Valjevo
Beloševac
Beloševac
26.05.2019
11:00
Mali korak
Oglađenovac
OFK Povlen
Brezovice
26.05.2019
17:00
Dračić 2018
Dračić
Zadrugar
Lopatanj
26.05.2019
14:00
Kotešica
Kotešica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
26.05.2019
17:00
Toplica
Donja Toplica
Proleter
Latković
26.05.2019
14:00
Babajić
Babajić
Joks Junajted
Mionica
26.05.2019
17:00
Tolić
Tolić
Resava
Bukovac
26.05.2019
17:30
Resavac
Veliki Popović
Rudar
Plazane
26.05.2019
17:30
Mladi Borac
Trucevac
Mladi Radnik
Grabovica
26.05.2019
17:30
Sinđelić
Vojnik
Proleter
Bajevac
26.05.2019
17:00
Kolubara
Jabučje
Ratkovac
Ratkovac
26.05.2019
17:00
Nepričava
Nepričava
Napredak
Vašica
26.05.2019
17:00
Jednota
Šid
Jedinstvo (M)
Morović
26.05.2019
17:00
Erdevik 2017
Erdevik
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
26.05.2019
17:00
Omladinac
Batrovci
Sremac
Berkasovo
26.05.2019
17:00
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
26.05.2019
17:00
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Bingula
Bingula
26.05.2019
17:00
Sinđelić
Gibarac
Omladinac
Ugljarevo
26.05.2019
13:00
Stara Čaršija
Osaonica
Vinogradar
Riljac
26.05.2019
13:00
Jugovići
Bogdanje
Stevka Božurevka
Božurevac
26.05.2019
13:00
Topoljak
Grabovac
Borjak 2013
Okruglica
26.05.2019
13:00
Mladost
Mala Drenova
Studenac
Gornja Koviljača
26.05.2019
17:30
Jelav
Jelav
Sloga
Korenita
26.05.2019
17:30
Hajduk
Ribarica
Gučevo 1929
Banja Koviljača
26.05.2019
17:30
TE Gučevo
Trbušnica
Granit
Radalj
26.05.2019
17:30
Mladost (G)
Gradilište
Mladost (DB)
Donja Borina
26.05.2019
17:30
Luk
Voćnjak
Pek
Kusiće
26.05.2019
17:00
Dunavac
Kisiljevo
Stiški Kurjak
Kurjače
26.05.2019
17:00
Kumane
Kumane
Mirko Tomić
Tribrode
26.05.2019
17:00
Baštovan 2015
Carevac
Sloga
Topolovnik
26.05.2019
17:00
Ram
Ram
Srednjevo
Srednjevo
26.05.2019
17:00
Mladi Borac
Majilovac
Stig (MC)
Malo Crniće
26.05.2019
11:00
Napredak 1927
Toponica
BSK 1924
Boževac
26.05.2019
11:00
Stig (C)
Crljenac
Sloga 1945
Veliko Selo
26.05.2019
11:00
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Dobrača
Dobrača
26.05.2019
17:00
Kremenac
Rogojevac
Hajduk
Jovanovac
26.05.2019
17:00
Azbest
Stragari
Mladost 1970
Radoševac
26.05.2019
17:00
Mrčkovac
Mrčkovac
Barič
Barič
26.05.2019
17:00
Električar
Šuvajić
Jezero
Amajić
26.05.2019
Selanac
Selanac
Crnča
Crnča
26.05.2019
Čobanče
Čitluk
Tisa 1933
Taraš
26.05.2019
17:00
KSK Konak 1926
Konak
Proleter
Neuzina
26.05.2019
17:00
Zlatica
Zlatica
Partizan
Tomaševac
26.05.2019
17:00
Borac
Zrenjanin
Bresje
Bresje
26.05.2019
18:00
PSS-192
Jagodina
Lipar
Donji Račnik
26.05.2019
18:00
OFK Dragoševac
Dragoševac
Internazionale
Milano
26.05.2019
20:30
Empoli
Empoli
Fiorentina
Firenze
26.05.2019
20:30
Genoa
Genova
Sampdoria
Genova
26.05.2019
18:00
Juventus
Torino
Torino
Torino
26.05.2019
15:00
Lazio
Roma
SPAL
Ferrara
26.05.2019
20:30
Milan
Milano
Roma
Roma
26.05.2019
20:30
Parma
Parma
Atalanta
Bergamo
26.05.2019
20:30
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Cagliari
Cagliari
26.05.2019
20:30
Udinese
Udine
Sloga
Zemun
26.05.2019
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
26.05.2019
Mašinac Trejs PZP
Niš
Požarevac
Požarevac
26.05.2019
Vojvodina
Novi Sad
Karađorđe
Topola
26.05.2019
11:00
Rad
Beograd
Polet
Sivac
26.05.2019
17:00
Kolibri
Kuršumlija
Zemun
Zemun
26.05.2019
16:00
Kolubara
Lazarevac
Radnički 2012
Niš
26.05.2019
11:30
Lavice Dubočica
Leskovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 4
Slavija
Novi Sad
Prva Iskra
Barič
26.05.2019
11:00
Crvena Zastava
Obrenovac
Njerš Ištvan
Totovo Selo
26.05.2019
11:00
Tavankut
Tavankut
Rvati
Obrenovac
26.05.2019
10:00
Duboko
Mala Moštanica
Đurđin
Đurđin
26.05.2019
10:00
Obilić
Novi Kneževac
Tavankut
Tavankut
26.05.2019
10:00
Vinogradar
Hajdukovo
Mladost APA
Apatin
26.05.2019
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
CFK
Vrbas
26.05.2019
10:00
Crvenka
Crvenka
Bečej 1918
Bečej
26.05.2019
10:00
TSC
Bačka Topola
Partizan
Draževac
26.05.2019
10:00
Sloga
Ratari
Obilić
Živica
26.05.2019
11:00
Napredak (P)
Poljana
Železničar
Požarevac
26.05.2019
11:00
Rudar 2001
Kostolac
Homoljac
Žagubica
26.05.2019
11:00
VGSK
Veliko Gradište
Radnicki 1923
Kragujevac
26.05.2019
17:00
Mačva
Šabac
Plana
Velika Plana
26.05.2019
17:00
Jedinstvo
Ub
Šabac
Šabac
26.05.2019
17:00
Savac
Sabac
Sloga 036
Kraljevo
26.05.2019
17:00
Požarevac
Požarevac
Karađordje
Topola
26.05.2019
17:00
Ad Drinum
Loznica
Požega
Požega
26.05.2019
17:00
Šampion
Gornji Milanovac
Arena SU
Subotica
26.05.2019
11:30
Čantavir
Čantavir

Košarka

Mega Bemax
Beograd
26.05.2019
20:00
Dynamic VIP PAY
Beograd
Sloboda
Užice
26.05.2019
18:00
Tamiš
Pančevo
Partizan NIS
Beograd
26.05.2019
20:00
OKK Novi Pazar
Novi Pazar

Rukomet

Kljajićevo
Kljajićevo
26.05.2019
18:00
Sivac 69/2
Sivac