XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 646 utakmica za dan
Nedelja, 11 Novembar 2018

Fudbal

Sloboda
Užice
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 2
Zlatibor
Čajetina
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Željezničar
Sarajevo
2 : 3
Tuzla City
Simin Han
GOŠK
Gabela
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Berane
Berane
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
1 : 3
Otrant
Ulcinj
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Arsenal
Tivat
Jezero
Plav
2 : 1
Kom
Podgorica
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
1 : 0
Dečić
Tuzi
Zabjelo
Podgorica
2 : 0
Ribnica
Podgorica
Karioke
Podgorica
1 : 3
Drezga
Piperi
Polet Stars
Nikšić
2 : 1
Bratstvo
Cijevna
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 6
Hajduk
Bar
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Drina
Ljubovija
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Car Konstantin
Niš
5 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radan
Lebane
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Brodarac
Novi Beograd
8 : 0
BSK Borča
Borča
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
Prva Iskra
Barič
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
BASK
Beograd
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Podunavac
Belegiš
Tatra
Kisač
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 2
Jugović
Kać
Budućnost
Mladenovo
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Tisa
Adorjan
2 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
BSK
Bački Brestovac
0 : 5
Bajša
Bajša
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Tavankut
Tavankut
Real
Podunavci
1 : 4
Bane 1931
Raška
Polet
Ratina
4 : 0
Karađorđe
Ribnica
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Apolon 2018
Kovači
OFK Napredak
Markovac
3 : 2
Homoljac
Žagubica
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Udarnik
Lozovik
3 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Partizan 1945
Darosava
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Borac 1932
Ralja
0 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
RSK
Rabrovo
5 : 0
Morava
Velika Plana
Rudar
Stamnica
1 : 0
Karađorđe
Topola
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Borac
Lešnica
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Sloboda
Čačak
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
LFK Mladost
Lučani
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Niš
Niš
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Sloga
Despotovac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Jastrebac (B)
Blace
7 : 1
Dragocvet
Dragocvet
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Juhor
Obrež
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
Rembas
Resavica
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 0
Levač
Rekovac
Orljane
Orljane
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Hajduk Veljko
Negotin
8 : 1
OFK Slatina
Bor
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 0
Malošište
Malošište
Komgrap
Beograd
0 : 2
Torlak
Kumodraž
BSK Baćevac
Baćevac
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Hajduk
Beograd
Budućnost
Zvečka
2 : 1
Leštane
Leštane
Borac
Lazarevac
0 : 1
Turbina
Vreoci
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
5 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
Banat
Čenta
Naftagas
Elemir
3 : 0
Rusanda
Melenci
Omladinac FAM
Botoš
0 : 1
Lehel
Mužlja
Rusin
Ruski Krstur
4 : 1
Kulpin
Kulpin
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 2
Kula
Kula
Lipar
Lipar
1 : 1
ŽAK
Sombor
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Slavija
Pivnice
5 : 1
Borac 46
Obrovac
Železničar
Inđija
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Polet (NK)
Novi Karlovci
2 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sloven
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Napredak
Popinci
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Banja
Banja
Omladinac
Donja Rača
4 : 1
Borac
Pajsijević
BSK
Belosavci
4 : 2
Trnava
Donja Trnava
Junkovac
Junkovac
4 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Mladost MG
Saranovo
3 : 3
Plaskovac
Plaskovac
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Index
Novi Sad
0 : 0
TSK
Temerin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 1
OFK Sirig
Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Bačka
Đurđevo
Miletić
Mošorin
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Preporod
Novi Žednik
2 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Đurđin
Đurđin
2 : 3
Iskra
Kucura
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 0
Senta
Senta
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 4
Sloga
Ostojićevo
Kolare
Kolare
2 : 0
Hajduk
Čepure
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (D)
Dublje
1 : 1
Napredak
Zlatovo
Juhor
Glavinci
3 : 4
Omladinac
Šaludovac
Partizan
Glogovac
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Resavac
Subotica
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Srem
Jakovo
2 : 2
Šumadinac
Bečmen
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 2
Rakovica
Rakovica
Atakante
Beograd
1 : 3
Crvenka
Borča
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
Zmaj
Zemun
Borac (P)
Progar
3 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
Strelac
Mislođin
0 : 6
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički
Rudovci
0 : 0
Zvezda
Konatice
Mladost (B)
Baroševac
4 : 0
Budućnost
Dudovica
Lisović
Lisović
2 : 0
Borac
Arnajevo
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Zabrežje
Zabrežje
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Vrčin
Vrčin
6 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 2
Kosmajac
Koraćica
Dunavac
Grocka
3 : 2
Boleč
Boleč
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Ozrem
Ozrem
3 : 7
Parmenac
Parmenac
Jedinstvo (P)
Puhovo
4 : 0
Omladinac
Zablaće
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Rakova
Rakova
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Spartak
Trnava
1 : 2
Slatina
Slatina
Mladost
Preljina
2 : 1
Ovčar
Markovica
Rudar
Bresnica
2 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Radnik
Ušće
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Proleter
Pečenog
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Stubal
Stubal
3 : 1
Budućnost
Konarevo
Ribnica
Jovac
2 : 3
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
4 : 0
Rudar
Baljevac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Napredak
Gračac
2 : 1
Lasta
Vitkovac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
13. April
Lomnica
5 : 0
Čitluk
Čitluk
Šanac
Šanac
1 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Sloga (M)
Majdevo
2 : 3
Blagotin
Poljna
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 2
Meševo
Meševo
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
FUD
Brus
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 2
Mladi Borac
Dublje
Sloga (BO)
Bogosavac
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 4
Mladost (PR)
Prnjavor
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Karađorđe
Mišar
7 : 5
Duško
Klenje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Polet
Izbište
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Dolina
Padina
Spartak 1911
Debeljača
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
Strela
Ivanovo
Borac (St)
Starčevo
2 : 2
Radnički (B)
Baranda
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
Budućnost
Vezičevo
Borac (Ž)
Žabari
2 : 0
Železničar
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
0 : 3
Đerdap
Golubac
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
Obilić
Živica
3 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Sloga
Korman
5 : 2
Padina
Padina
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 6
Moravac
Zaplanjska Toponica
Doljevac
Doljevac
2 : 1
Elid
Donji Dušnik
Radnički 1924
Kočane
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
4 : 1
Napredak 2012
Krušje
Moravac
Čečina
4 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Naisus 1977
Rožina
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Pobeda
Golobok
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 1
SASK
Saraorci
Proleter 1947
Vranovo
1 : 1
Cerovac
Cerovac
Podunavac
Udovice
2 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Branik
Štubik
6 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Blizna
Blizna
Krivelj
Krivelj
0 : 0
Poreč
Donji milanovac
Partizanski put
Grudaš
7 : 1
Real
Jasenica (Žitorađa)
ZSK
Valjevo
1 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Trlić
Trlić
2 : 0
Sovljak
Sovljak
Mladost
Dračić
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Ribnikar
Pecka
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Korićani
Korićani
5 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Sloboda
Grbice
0 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Slavija
Kragujevac
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Budućnost
Resnik
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
Srbija
Ilićevo
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Čajetina
Čajetina
4 : 1
Lauš
Lopaš
Prvi partizan
Užice
3 : 1
Savinac
Visibaba
Ježevica
Ježevica
0 : 6
Ariljska rampa
Požega
Sečica
Seča reka
1 : 3
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
0 : 5
Jasen
Brodarevo
Perućac
Perućac
5 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Bobište
Bobište
3 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Umac
Miroševce
Progres
Ladovica
0 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
OFK Brza
Brza
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
Mladost 1959
Vinarce
1 : 0
Polet
Stajkovce
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 4
Vučje
Vučje
Mladi borac
Živkovo
5 : 1
Šumadija
Razgojna
Sloga
Lipovica
3 : 1
Železničar
Brestovac
OFK Rtanj
Boljevac
5 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Malinik
Podgorac
2 : 0
Midžor (K)
Kalna
Omladinac
Grezna
11.11.2018
13:30
Slobodno kolo 2
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
3 : 3
Ozren
Sokobanja
Radnički 1946
Lubnica
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
slobodno kolo
11.11.2018
13:30
OFK 019
Zaječar
Trebič
Sokobanja
4 : 2
Osnić
Osnić
Kosovo
Zvezdan
1 : 4
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 1
Senjak
Pirot
Dragoš
Pirot
0 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Spartak
Pirot
0 : 2
Padež
Petrovac
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Vrtište
Vrtište
1 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Čegar 2013
Kamenica
0 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Morava
Krušce
7 : 1
Palilulac
Niš
Rudar
Jelašnica
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Budućnost
Prva Kutina
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Proleter
Donja Vrežina
5 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Vulkan 1963
Brenica
1 : 6
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Ternoci
Trnovac
Lugina
Aliđerce
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 3
Mladost
Suvojnica
Trešnjevka
Lopardince
3 : 0
Levosoje
Levosoje
OFK Alakince
Alakince
0 : 0
Vihor
Žbevac
Glama
Koretište
5 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
Joševa
Joševa
1 : 3
Šarbane
Šarbane
Polet (T)
Takovo
2 : 2
Čučuge
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
5 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Mladost
Vračević
2 : 2
Kalenić
Kalenić
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Bačka
Begeč
2 : 1
Susek
Susek
Obilić
Vilovo
0 : 4
OFK Futog
Futog
Čenej
Čenej
1 : 2
Veternik
Veternik
Moskva
Budisava
1 : 3
Železničar
Novi Sad
Borac
Rakovac
1 : 5
Titel
Titel
Janošik
Janošik
2 : 4
Karaš (K)
Kuštilj
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Sloga (M)
Margita
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 3
Ševac
Kusić
Ratar
Kruščica
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Vinogradar
Gudurica
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VS)
Veliko Središte
5 : 2
Dobrica
Dobrica
Mladost
Toljevac
4 : 1
Ušće
Grad Stalać
Omladinac
Pojate
4 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Polet 57
Milutovac
0 : 3
Gradina
Pejovac
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Rubin
Donji Stupanj
1 : 1
Sloga (L)
Lozna
Borac
Gornji Katun
4 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Trudbenik
Stalać
5 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladost (T)
Tečić
4 : 2
Šumadinac
Dragovo
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Ursule
Ursule
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Partizan
Majur
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 0
Sloga
Voljavče
Blagotin
Belušić
0 : 1
Morava
Ribare
Mladost (J)
Jovac
7 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost
Miliva
2 : 0
Orlovi
Jasenovo
Radnički
Tekija
1 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Moravac 2015
Krušar
6 : 2
Istok 63
Plana
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Popadić
Popadić
2 : 1
Polet
Popučke
Mladost (L)
Latković
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Borac
Rajković
0 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Komanice
Komanice
Rajac
Kadina Luka
3 : 0
Rakac Stave
Stave
Posavac Tišma
Boljevci
7 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
011
Beograd
2 : 1
BUSK
Beograd
Dedinje
Beograd
0 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Umka
Umka
3 : 0
Mladi Proleter
Beograd
Penjarol
Beograd
2 : 0
Busije
Zemun
Napredak
Žarkovac
6 : 1
Mladost
Buđanovci
Hajduk
Višnjićevo
2 : 1
BSK
Bešenovo
Krušedol
Krušedol
4 : 2
Sloga (Č)
Čalma
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Sloga (V)
Voganj
Šumar
Ogar
2 : 2
Graničar
Obrež
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Mitros
Sremska Mitrovica
6 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Partizan
Vrba
0 : 0
Metalac
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
0 : 2
Mineral 2015
Rudno
Lazac
Lazac
1 : 1
Progorelica
Progorelica
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 2
Borac (V)
Vraneši
Borac (A)
Adrani
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Mladi radnik
Dragušica
1 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
1 : 1
Mladost
Brezjak
Rudar
Brasina
1 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Vidojevica
Lešnica
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Sloga
Straža
1 : 3
Antimon
Zajača
Kopljari
Kopljari
3 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Brezovac
Brezovac
6 : 0
Jasenica
Božurnja
Vrbica
Aranđelovac
7 : 1
Sloga
Zagorica
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Borac
Kloka
3 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Šamot
Aranđelovac
1 : 1
Kralj Petar I
Topola
Ranilović
Ranilović
1 : 1
B 2000
Aranđelovac
Real
Donja Jajina
4 : 0
Radnički
Pertate
Moravac
Pečenjevce
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Radnik Sušica
Kukulovce
BSK
Belanovce
4 : 2
Milanovo
Milanovo
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 0
Gradac
Konopnica
Lemind 1953
Leskovac
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
6 : 5
OFK Šabac
Šabac
Premijer
Badovinci
2 : 2
Majur
Majur
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Gorki
Glušci
2 : 2
Drina
Badovinci
Mladost
Pocerski Pričinović
1 : 0
Šipurske livade
Šabac
Provo 2015
Provo
1 : 3
Trešnjevka
Trbusac
Sava
Mrđenovac
2 : 1
Rankovac
Nakučani
Sloga (MA)
Matijevac
3 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (KR)
Krnić
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Čoka
Čoka
0 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Tromedja
Majdan
1 : 4
Graničar
Đala
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 9
AFK
Ada
Bačka
Mol
4 : 1
Šampion
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
Tisa
Padej
1 : 2
Tornjoš
Tornjoš
Potisje
Kanjiža
1 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Mladost
Mali Bač
3 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Neštin
Neštin
2 : 0
Borac
Vizić
Krivanj
Selenča
2 : 2
Bačka 1945
Bačka Palanka
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
Budućnost
Gložan
3 : 0
Sloga
Plavna
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 0
Sloga (L)
Lučica
Sloga (M)
Mustapić
2 : 0
Dizel
Bare
Polet (B)
Bikinje
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Stig 1955
Beranje
2 : 0
Napredak (P)
Poljana
Vihor
Маljurevac
2 : 4
Žitkovica 2017
Žitkovica
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 3
Sirakovo
Sirakovo
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Integral
Batuša
6 : 0
BSK
Bošnjak
Omladinac (B)
Busur
3 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Napredak (S)
Simićevo
3 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Manastirica
Manastirica
Pontes
Kostol
0 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
0 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Kladušnica
Kladušnica
2 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Napredak
Korbovo
2 : 0
Egeta
Brza Palanka
Milutinovac
Milutinovac
2 : 9
Omladinac
Vajuga
Malba
Žaočani
2 : 3
Planinac
Vujetinci
Prijatelji
Čačak
2 : 0
Čačak 94
Čačak
BIP
Čačak
3 : 1
Budućnost
Stančići
Morava (K)
Katrga
3 : 0
Kej
Čačak
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
2 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 2
Skobalj
Skobalj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 3
Jezava
Smederevo
Željuša
Željuša
3 : 0
Temac
Temska
Rongo Siti
Pirot
0 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
OFK Šikara
Sombor
0 : 2
Mladost
Kruščić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
Dunav
Bački Monoštor
0 : 2
Hajduk
Stapar
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Partizan
Kupusina
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 2
Polet (V)
Vitoševac
OFK Draževac
Draževac
4 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Polet (R)
Radevac
3 : 0
Borac
Trnjane
Konjuh
Konjuh
1 : 5
Parunovac
Parunovac
Žabare
Žabare
4 : 2
Borac
Bivolje
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 3
Naupare
Naupare
Sebečevac
Sebečevac
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Bukovica
Bukovica
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Ćava
Grošnica
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 1
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 5
Maršić
Maršić
Divostin
Kragujevac
0 : 1
Zastava
Kragujevac
Blagaja
Rupeljevo
2 : 4
Napredak
Gornja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
2 : 0
Duškovci
Duškovci
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Bakionica
Bakionica
3 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 4
Glumač
Glumač
Slatina
Slatina
5 : 0
Rečka
Rečka
Vrelo
Šarkamen
2 : 1
Mladost
Karbulovo
Polet
Jabukovac
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Knežica
Knežica
1 : 2
Pobeda
Rusna
Mladost
Umčari
3 : 6
Podunavac
Ritopek
Hajduk
Kamendol
1 : 5
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Hajduk
Debrc
1 : 3
Mrovska
Mrovska
Torpedo
Lojanice
1 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Petrovac 74
Kujavica
5 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Verko
Suvo Selo
11.11.2018
13:00
Sloga Trgošped
Mehovine
Dragojevac
Dragojevac
2 : 2
Sparta
Kaona
BSK Buljane
Buljane
2 : 1
Napredak
Svojnovo
Budućnost
Lebina
8 : 1
Radnik
Davidovac
Razvitak
Mirilovac
3 : 1
Heroj
Busilovac
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 1
ISK Izvor
Izvor
Šumadija
Trešnjevica
3 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Popovac
Popovac
1 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Badince
Badince
3 : 0
Navalin
Navalin
Jašunja
Jašunja
1 : 1
Veternica
Leskovac
OFK Jelen
Jelenča
5 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Cerić
Miokus
3 : 1
Mladost Slatina
Slatina
OFK Varna
Varna
1 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
Korman
Korman (Šabac)
2 : 2
Galeb
Cerovac
Borac BTG
Batalage
2 : 0
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 1
Mladost Svileuva
Svileuva
Volujac
Volujac
2 : 0
Žabar
Žabar
Napredak
Ševarice
2 : 4
Petlovača
Petlovača
Lipolist
Lipolist
9 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Partizan
Drenovac
3 : 1
Metaloplastika
Šabac
Borac
Šabac
10 : 1
Pocerina
Jevremovac
Dokmir
Dokmir
4 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Jedinstvo
Milorci
2 : 6
Murgaš
Murgaš
Vukona
Vukona
2 : 0
Kolubara
Liso Polje
OFK Takovo
Takovo
0 : 1
Brgule
Brgule
Dinamo (S)
Sonta
3 : 0
Panonija
Lalić
Telečka
Telečka
3 : 1
Sport
Bezdan
Bečevica
Bečevica
3 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
2 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
Napredak
Vašica
0 : 1
Omladinac
Batrovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
2 : 2
Sremac
Dobrinci
Polet (Š)
Šavrane
11.11.2018
11:00
Makrešane
Makrešane
Kruševica
Kruševica
11.11.2018
13:30
Mladost 2015
Mala Reka
Vratare
Vratare
11.11.2018
13:30
Štitari
Štitari
Polet (K)
Kobilje
11.11.2018
13:30
Dvorane
Dvorane
Grkljane
Grkljane
11.11.2018
13:30
Padež
Padež
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 2
Napredak 1927
Toponica
BSK 1924
Boževac
3 : 1
Stig (C)
Crljenac
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Azbest
Stragari
1 : 3
Dobrača
Dobrača
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
Bukorovac
Kragujevac
Arsenal
London
1 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
Chelsea
London
0 : 0
Everton
Liverpool
Liverpool
Liverpool
2 : 0
Fulham
London
Manchester City
Manchester
3 : 1
Manchester United
Manchester
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Huesca
Huesca
Barcelona
Barcelona
3 : 4
Real Betis
Sevilla
Celta de Vigo
Vigo
2 : 4
Real Madrid
Madrid
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 2
Villarreal
Villarreal
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Espanyol
Barcelona
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Eintracht
Frankfurt am Main
3 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Atalanta
Bergamo
4 : 1
Internazionale
Milano
Chievo
Verona
2 : 2
Bologna
Bologna
Empoli
Empoli
2 : 1
Udinese
Udine
Roma
Roma
4 : 1
Sampdoria
Genova
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
Lazio
Roma
Milan
Milano
0 : 2
Juventus
Torino
Bordeaux
Bordeaux
0 : 0
Caen
Caen
Olympique Marseille
Marseille
2 : 0
Dijon
Dijon
Rennes
Rennes
1 : 1
Nantes
Nantes
Monaco
Monaco
0 : 4
PSG
Paris
Zemun
Zemun
6 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Dinamo (P)
Pančevo
1 : 0
Voždovac
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Mačva
Šabac
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Sloboda (U)
Užice
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Mladost
Lučani
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Loznica
Loznica
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Karađorđe
Topola
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Borac
Čačak
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dubocica
Leskovac
3 : 2
Real
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Napredak
Kruševac
Dolovo
Dolovo
3 : 5
Dunav
Bantska Palanka
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Zemun
Zemun
1 : 0
Sloboda
Užice
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Real Niš
Niš
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Mačva
Šabac
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Mladost (L)
Lučani
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Loznica
Loznica
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga (P)
Požega
2 : 2
Borac
Čačak
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Bor
Bor
0 : 4
Napredak
Kruševac
Radnik
Surdulica
1 : 1
Timok
Zaječar
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Nacional
Niš
Vodojaža
Grošnica
11 : 0
Homoljac
Žagubica
Cement
Beočin
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Sinđelić MK
Beograd
1 : 4
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
0 : 1
Voždovac MK
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Budućnost
Mala Krsna
2 : 2
Udarnik
Lozovik
Napredak (P)
Poljana
0 : 2
Železničar
Požarevac
Homoljac
Žagubica
12 : 0
Obilić
Živica
Rudar 2001
Kostolac
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Pčelinjo 2
Loznica
1 : 5
Sloga
Korenita

Košarka

Mornar
Bar
95 : 99
Budućnost VOLI
Podgorica
Dynamic VIP PAY
Beograd
85 : 57
Spartak
Subotica
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
83 : 77
Zlatibor
Čajetina
Beovuk 72
Beograd
88 : 103
Sloboda
Užice
Zemun Fitofarmacija
Zemun
74 : 58
Rtanj
Boljevac
Vrbas
Vrbas
62 : 70
Konstantin
Niš
Jedinstvo
Novi Becej
69 : 83
Mladost Veternik
Veternik
Železničar
Inđija
91 : 58
Topola
Bačka Topola
Futog Tupanjac MD
Futog
55 : 74
Nova Pazova
Nova Pazova
Actavis Academy
Leskovac
63 : 81
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Jagodina
Jagodina
116 : 71
Prva Petoletka
Trstenik
Radnički 1950
Kragujevac
83 : 80
Požarevac
Požarevac
LA Basket
Beograd
94 : 77
Veba Basket
Beograd
Umka Džez
Beograd
75 : 64
Sava
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
73 : 62
Barajevo Bambi
Barajevo
BASK
Beograd
52 : 63
Ras
Beograd
AS Basket
Beograd
90 : 68
Cerak
Beograd
LA Basket
Beograd
94 : 77
Veba Basket
Beograd
Karaburma
Beograd
71 : 74
Proleter 023
Zrenjanin
Delfin
Bačka Palanka
46 : 57
Stara Pazova
Stara Pazova
Girl Basket
Beograd
109 : 47
Jedinstvo
Novi Bečej
Njegoš
Lovćenac
84 : 54
Bežanija
Beograd
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
48 : 85
Art Basket
Beograd
Mileševka
Prijepolje
85 : 61
Sloga
Požega
ČA basket
Čačak
110 : 31
Užice
Užice
Železničar
Lajkovac
91 : 60
Play Off
Užice

Odbojka

Banat
Vršac
3 : 2
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Dubočica
Leskovac
2 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Borac (Par)
Paraćin
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Lotus
Čačak
1 : 3
Gračanica
Gračanica
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Partizan
Lipljan
Gračac
Gračac
3 : 0
Antena
Kruševac
Ribnica 2
Kraljevo
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Partizan
Bač
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Pirot
Pirot
Sloven
Ruma
3 : 1
Dunav Voley 2
Novi Sad
Klek Srbijašume 2
Klek
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Viner
Bor
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
FOK
Novi Sad
Futog
Futog
1 : 3
Milenijum
Niš
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
Bor
Bor
3 : 0
Stampedo
Niš
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 2
Knjaževac
Knjaževac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Mladost (NP)
Nova Pazova
Elan Volej
Srbobran
2 : 3
Partizan
Sremski Karlovci
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
2 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Sloga 031
Požega
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Stopanja
Stopanja
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Leposavić
Leposavić
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Tutin
Tutin
2 : 3
Sloboda S
Čačak
Ribnica
Mionica
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Partizan 2
Beograd
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Imlek
Beograd
Fortuna Plus
Aranđelovac
1 : 3
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Tehničar (Sd)
Smederevo
Krajišnik
Krajišnik
3 : 1
KI 0230
Kikinda
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 3
Spartak 2
Subotica
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Libero
Bačko Gradište
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Star
Novi Sad
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 0
Blok Aut
Temerin
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Radnički 1977
Kragujevac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Plana
Velika Plana
Dunav 17
Golubac
3 : 0
Tvrđava
Smederevo
Viner
Bor
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Železničar
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Dunav
Beograd
3 : 0
Vizurine Ajkulice
Beograd
21. maj
Beograd
1 : 3
Beograd 2
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
3 : 0
SPAS
Beograd
Avala
Beograd
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd

Rukomet

Lokomotiva
Lapovo
29 : 31
Kuršumlija
Kuršumlija
Bela Palanka
Bela Palanka
24 : 22
Hajduk Veljko
Negotin
Žitorađa
Žitorađa
24 : 25
Topličanin
Prokuplje
Loznica
Loznica
26 : 25
Crvenka
Crvenka
Lavovi BP
Bačka Palanka
28 : 25
Morava
Velika Plana
Smederevo
Smederevo
23 : 23
Metalac Gorenje
Valjevo
BASK Soko
Beograd
19 : 24
Rekreativo
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
32 : 26
Rakovica
Rakovica
Prva Petoletka
Trstenik
31 : 26
Mladost
Čačak
Metalac
Kraljevo
30 : 29
Župa
Aleksandrovac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
29 : 35
Karađorđe
Topola
Paraćin
Paraćin
20 : 52
Zaječar
Zaječar
Aleksinac
Aleksinac
25 : 27
Jastrebac
Blace
Radnički
Ćuprija
30 : 13
Heba
Bujanovac
Vlasotince
Vlasotince
24 : 24
Jagodina
Jagodina
Senta
Senta
20 : 33
Slavija
Novi Sad
Dalmatinac
Riđica
34 : 29
Radnički
Novi Sad
Pančevo
Pančevo
32 : 23
Naftagas
Elemir
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
29 : 28
Somborelektro
Sombor
Krusevac
Krusevac
36 : 23
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Radnicki 1964 2
Kragujevac
33 : 18
Sloga KV 2
Kraljevo
Sivac 69/2
Sivac
20 : 27
Borac
Bački Gračac
Rusin
Ruski Krstur
35 : 24
Grafičar
Bezdan
Sombor
Sombor
39 : 28
Obilić
Novi Kneževac
Hajduk
Čurug
29 : 38
Titel
Titel
ŽSK 1955
Žabalj
23 : 21
Srbobran
Srbobran
Hercegovac
Gajdobra
47 : 26
Srem SM
Sremska Mitrovica
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 30
Kučevo
Kučevo
Železničar
Inđija
31 : 26
Pirot
Pirot
Radnički 1964
Kragujevac
29 : 32
Sloven
Ruma
Topličanin
Prokuplje
24 : 30
ORK Beograd
Beograd
Ravangrad
Sombor
24 : 28
Spartak
Debeljača
Atenica
Čačak
24 : 17
Radnički 1964 2
Kragujevac
Prijepolje
Prijepolje
39 : 14
Metalac
Kraljevo
Mladi radnik
Radinac
26 : 28
Beograd
Beograd
Medicinar 2
Šabac
33 : 20
ORK Loznica
Loznica
Metalac 2015
Valjevo
37 : 25
Loznica grad
Loznica
Radnički
Obrenovac
26 : 17
Voždovac 1955 2
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
14 : 22
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
22 : 17
Naisa 2
Niš
Žitorađa
Žitorađa
31 : 21
Jagodina 2
Jagodina
Remesiana
Bela Palanka
44 : 20
Mladost
Kuršumlija
Morava
Vladičin Han
29 : 22
Topličanin 2
Prokuplje
Aleksinac
Aleksinac
22 : 16
ARIF Osice
Knjaževac

Vaterpolo

Banjica
Beograd
8 : 9
Zemun
Zemun
Beograd
Beograd
7 : 11
Stari Grad
Beograd
Rasina
Kruševac
13 : 6
Banja Luka
Banja Luka

Futsal

Ivanjica
Ivanjica
5 : 2
Vranje
Vranje
Ekonomac
Kragujevac
9 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 0
Kalča
Niš
Župski rubin
Prijepolje
7 : 1
Zlatar 33
Nova Varoš
Oftal -C
Beograd
4 : 5
Bjankoneri Futsal
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
6 : 3
Tango
Novi Sad
Hajduk
Kula
2 : 8
Pčinja
Karavukovo
Dinamo
Pančevo
6 : 0
Indians 2013
Inđija
Forum
Vršac
4 : 5
Viking
Ruma
Šljivici
Ivanjica
18 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
PP 192
Prijepolje
1 : 5
SFU Leposavić
Leposavić

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
36 : 16
Partizan
Beograd

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
26 : 0
GRK Vršac
Vršac