XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 555 utakmica za dan
Nedelja, 2 Septembar 2018

Fudbal

Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Dinamo
Vranje
Vojvodina
Novi Sad
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Inđija
Inđija
Bežanija
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Borac
Čačak
Sinđelić
Beograd
3 : 2
Sloboda
Užice
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Trajal
Kruševac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
OFK Titograd
Podgorica
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Berane
Berane
0 : 2
Arsenal
Tivat
Bokelj
Kotor
4 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
2 : 1
Dečić
Tuzi
Kom
Podgorica
2 : 2
Otrant
Ulcinj
Bratstvo
Cijevna
1 : 1
Adria
Podgorica
Čelik
Nikšić
0 : 1
Ribnica
Podgorica
Gusinje
Gusinje
1 : 2
Petnjica
Petnjica
Polimlje
Murino
0 : 1
Ibar
Rožaje
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Cement
Beočin
Železničar
Pančevo
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
Budućnost
Popovac
2 : 0
Rtanj
Boljevac
Pukovac
Pukovac
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo
Surčin
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
Zvezdara
Beograd
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
ŽAK
Kikinda
5 : 0
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Podunavac
Belegiš
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Jugović
Kać
Hajduk (D)
Divoš
5 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Bačka
Pačir
1 : 0
Mladost (T)
Turija
Bajša
Bajša
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 3
Tekstilac
Odžaci
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Tisa
Adorjan
1 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Šumadija (T)
Toponica
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe
Ribnica
1 : 2
Sloga
Kraljevo
Bane 1931
Raška
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
OFK Napredak
Markovac
3 : 3
Morava
Velika Plana
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Karađorđe
Topola
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 4
Borac 1932
Ralja
Homoljac
Žagubica
0 : 2
Partizan 1945
Darosava
Zvižd
Kučevo
5 : 2
Udarnik
Lozovik
OFK Divci
Divci
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Radjevac
Krupanj
2 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Borac
Lešnica
2 : 0
Spartak 1924
Ljig
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Ribnica
Mionica
OFK Osečina
Osečina
0 : 3
Brezovica
Brezovica
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Budućnost
Arilje
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Jablanica
Medveđa
0 : 5
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 2
OFK Niš
Niš
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Budućnost
Orašje
Rembas
Resavica
1 : 1
Sloga
Despotovac
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Dragocvet
Dragocvet
0 : 3
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Morava 1918
Ćuprija
4 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Bošnjane
Bošnjane
3 : 2
Juhor
Obrež
Jastrebac (B)
Blace
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
Bukovik
Razanj
1 : 1
Malošište
Malošište
OFK Slatina
Bor
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Orljane
Orljane
2 : 4
Timočanin
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Hajduk
Beograd
2 : 1
Turbina
Vreoci
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 2
Napredak
Medoševac
Komgrap
Beograd
0 : 0
Mladenovac
Mladenovac
BSK Baćevac
Baćevac
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Banat
Čenta
4 : 2
Rusanda
Melenci
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Lehel
Mužlja
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 2
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Polet
Nakovo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 3
Hercegovac
Gajdobra
Kula
Kula
8 : 0
Borac 46
Obrovac
Polet (S)
Sivac
2 : 4
Slavija
Pivnice
Kulpin
Kulpin
5 : 2
Tvrđava
Bač
Rusin
Ruski Krstur
5 : 0
Lipar
Lipar
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
PSK Putinci
Putinci
3 : 1
Napredak
Popinci
Graničar 1924
Adaševci
1 : 6
Borac (K)
Klenak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Železničar
Inđija
3 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
BSK
Belosavci
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Omladinac
Donja Rača
Šumadinac (N)
Natalinci
0 : 2
Banja
Banja
Mladost MG
Saranovo
5 : 0
Borac
Pajsijević
Mladi rudar 1954
Bukovik
2 : 4
Trnava
Donja Trnava
ŽSK
Žirovnica
2 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Index
Novi Sad
0 : 3
Bačka
Đurđevo
Jedinstvo
Rumenka
5 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Sirig
Sirig
0 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
TSK
Temerin
2 : 0
ŽSK
Žabalj
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Jadran
Feketić
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Iskra
Kucura
2 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Đurđin
Đurđin
OFK Batinac
Batinac
4 : 0
Javor
Sladaja
Omladinac
Šaludovac
0 : 6
Resavac
Subotica
Napredak
Zlatovo
2 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 2
Bratstvo
Međureč
Hajduk
Čepure
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Kolare
Kolare
0 : 3
Juhor
Glavinci
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
Srem
Jakovo
1 : 2
Zmaj
Zemun
Institut
Zemun Polje
2 : 2
Borac (P)
Progar
Crvenka
Borča
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 2
Atakante
Beograd
Strelac
Mislođin
1 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Borac
Arnajevo
4 : 0
Rušanj
Rušanj
Budućnost
Dudovica
1 : 3
Šumadija
Šopić
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Lisović
Lisović
Radnički
Rudovci
0 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Kosmaj
Ralja
1 : 1
Boleč
Boleč
Kosmajac
Koraćica
6 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
3 : 2
Pudarci
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 1
Dunavac
Grocka
Rabrovac
Rabrovac
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 2
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Omladinac
Zablaće
3 : 0
Rudar
Bresnica
Napredak
Svračkovci
2 : 1
Spartak
Trnava
Ozrem
Ozrem
3 : 1
Rakova
Rakova
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Stubal
Stubal
1 : 2
Radnik
Ušće
Ribnica
Jovac
1 : 3
Proleter
Pečenog
Granit
Jošanička banja
0 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Napredak
Gračac
5 : 2
Mataruge
Mataruge
Lasta
Vitkovac
4 : 4
Rudar
Baljevac
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Kupci
Kupci
2 : 4
FUD
Brus
Mladost (DK)
Donji Katun
6 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 5
Varvarin
Varvarin
Šanac
Šanac
1 : 3
Sloga (M)
Majdevo
Duško
Klenje
3 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost (PR)
Prnjavor
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 3
Sindjelić
Lipnica
Sloga (BO)
Bogosavac
3 : 1
Karađorđe
Mišar
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 2
Strela
Ivanovo
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Dolina
Padina
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Izbište
1 : 4
Borac (St)
Starčevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Partizan (G)
Gaj
Spartak 1911
Debeljača
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Budućnost
Vezičevo
Obilić
Živica
9 : 0
Makce
Makce
Sloga (B)
Burovac
1 : 1
Đerdap
Golubac
Radnički 1924
Kočane
2 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Rasovača
Rasovača
4 : 0
Padina
Padina
Moravac
Čečina
3 : 4
Moravac
Zaplanjska Toponica
Naisus 1977
Rožina
2 : 0
Elid
Donji Dušnik
Palilula
Aleksinac
0 : 6
Zemljoradnik
Balajnac
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
5 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Polet
Trnovče
SASK
Saraorci
5 : 0
Mladi radnik
Radinac
Sloga (M)
Miloševac
1 : 1
Podunavac
Udovice
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 3
Plana
Velika Plana
Sloga (L)
Lugavčina
2 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Blizna
Blizna
1 : 1
BSK
Bukovče
Dundjerski
Voljčinac
2 : 2
Dobrič
Pejkovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
Kaćuša
Kuršumlija
Kosovac
Prokuplje
4 : 1
Omladinac
Podina
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 5
Borac
Držanovac
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Partizanski put
Grudaš
1 : 2
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
NS Tatko
Stara Bozurna
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Mladost
Dračić
3 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Ribnikar
Pecka
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
5 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Tulari
Tulari
Sloboda
Grbice
7 : 6
Jadran
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
0 : 3
Korićani
Korićani
Budućnost
Resnik
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Srbija
Ilićevo
5 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
5 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Prvi partizan
Užice
Sečica
Seča reka
1 : 5
Lauš
Lopaš
Jedinstvo
Kalenić
0 : 4
Lazarica
Prilipac
Perućac
Perućac
4 : 1
Ariljska rampa
Požega
Višesava
Bajina Bašta
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Polet
Rasna
Vučje
Vučje
3 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Polet
Stajkovce
2 : 1
Šumadija
Razgojna
OFK Morava
Leskovac
3 : 1
Železničar
Brestovac
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 0
Sloga
Lipovica
Umac
Miroševce
3 : 2
Mladi borac
Živkovo
Bobište
Bobište
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Čekmin
Čekmin
5 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Progres
Ladovica
4 : 2
OFK Brza
Brza
OFK Rtanj
Boljevac
1 : 2
Graničar
Veliki Izvor
OFK 019
Zaječar
9 : 0
Osnić
Osnić
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Sloga (M)
Minićevo
02.09.2018
16:30
slobodno kolo
Malinik
Podgorac
3 : 0
Radnički 1946
Lubnica
Omladinac
Grezna
3 : 2
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Padež
Petrovac
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 4
Lužnica
Babušnica
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Dragoš
Pirot
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 1
Morava
Krušce
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Budućnost
Prva Kutina
8 : 3
Vrtište
Vrtište
Proleter
Donja Vrežina
4 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Vulkan 1963
Brenica
1 : 5
Palilulac
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Crvena zastava
Hum
Vihor
Žbevac
3 : 0
Ternoci
Trnovac
Čelik
Belo polje
5 : 2
OFK Alakince
Alakince
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
Lugina
Aliđerce
Joševa
Joševa
0 : 4
Kalenić
Kalenić
Gunjevac
Gunjevac
1 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
6 : 0
Mladost
Vračević
Čučuge
Čučuge
3 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Rudar
Radljevo
Polet (T)
Takovo
0 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Borac
Ušće
Belo Polje
Belo Polje
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Polet
Grabovac
1 : 1
Skela
Skela
Dinamo
Budisava
0 : 3
Moskva
Budisava
Bačka
Begeč
6 : 0
Hajduk
Gardinovci
Obilić
Vilovo
3 : 1
Čenej
Čenej
Janošik
Janošik
2 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Ševac
Kusić
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Sloga (M)
Margita
2 : 2
Vinogradar
Gudurica
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 2
Ratar
Kruščica
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga (L)
Lozna
2 : 2
Garevina
Garevina
Gradina
Pejovac
4 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
14. Oktobar
Izbenica
0 : 1
Trudbenik
Stalać
Ušće
Grad Stalać
0 : 3
Borac
Gornji Katun
Mladost
Toljevac
5 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Omladinac
Pojate
1 : 4
Polet 57
Milutovac
Partizan
Majur
3 : 2
Vinorača
Vinorača
Mladost (G)
Gložane
3 : 3
Sloga
Voljavče
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Morava
Kočino Selo
4 : 2
Osaonica
Bagrdan
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Istok 63
Plana
Omladinski
Paraćin
4 : 0
Beljanica
Strmosten
Orlovi
Jasenovo
2 : 0
Moravac 2015
Krušar
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 2
Komanice
Komanice
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Rakac Stave
Stave
Jadar 2013
Valjevo
4 : 2
Rajac
Kadina Luka
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Polet
Popučke
0 : 1
Lukavac
Lukavac
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 1
Borac
Rajković
Popadić
Popadić
1 : 0
Mladost (L)
Latković
13. Maj
Zemun
2 : 2
Busije
Zemun
Mladi Proleter
Beograd
2 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
Sparta Železnik
Železnik
BUSK
Beograd
2 : 1
Penjarol
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 3
Umka
Umka
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 4
011
Beograd
Avala
Beli Potok
1 : 4
Minel
Ripanj
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 0
Zuce
Zuce
Heroj Polet
Jajinci
3 : 0
Pionir
Besni Fok
Lepušnica
Glogonjski Rit
4 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Pinosava
Pinosava
0 : 1
Poštar
Beograd
Graničar
Obrež
5 : 0
Mladost
Buđanovci
Sloga (V)
Voganj
3 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Donji Srem 2015
Pećinci
6 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga (Č)
Čalma
3 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
BSK
Bešenovo
0 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Napredak
Žarkovac
1 : 3
Šumar
Ogar
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Krušedol
Krušedol
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Vojvoda
Dučina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
7 : 1
OFK Slatina
Slatina
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 0
Vis
Parcani
Popović
Popovići
1 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Lazac
Lazac
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 1
Metalac
Kraljevo
Borac (A)
Adrani
0 : 1
Mineral 2015
Rudno
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Mladost
Vrdila
Jovo Kursula
Cvetke
5 : 1
Zvezda
Čukojevac
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 1
BSK
Borač
Mladost (R)
Rašković
2 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Partizan
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Badnjevac
Badnjevac
3 : 3
Mladi radnik
Dragušica
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Guncate
Guncati
Velika Mostanica
Velika Mostanica
4 : 2
Beljina
Beljina
Velika Reka
Velika Reka
2 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Antimon
Zajača
7. Juli
Bela Crkva
1 : 2
Sloga
Straža
Prva Iskra
Runjani
1 : 3
Vidojevica
Lešnica
Mladost
Brezjak
1 : 2
Rudar
Brasina
Borac
Kozjak
0 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
5 : 1
Azbukovica
Crnča
Kopljari
Kopljari
2 : 3
Kralj Petar I
Topola
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
1 : 0
Šamot
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
5 : 0
Borac
Kloka
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 4
Šumadinac (S)
Stojnik
Brezovac
Brezovac
2 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Radnički
Pertate
Milanovo
Milanovo
2 : 3
Gradac
Konopnica
Radnik Sušica
Kukulovce
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Sloboda
Donje Brijanje
6 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Real
Donja Jajina
4 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Moravac
Pečenjevce
7 : 1
BSK
Belanovce
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
3 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Drina
Badovinci
2 : 1
Cer
Petkovica
Majur
Majur
4 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 1
Gorki
Glušci
Milicionar
Bogatić
6 : 0
Premijer
Badovinci
Mladost
Pocerski Pričinović
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Sloga (KR)
Krnić
Rankovac
Nakučani
0 : 3
Sloga (MA)
Matijevac
Trešnjevka
Trbusac
4 : 2
Radnički
Koceljeva
Provo 2015
Provo
6 : 3
Sava
Mrđenovac
Šampion
Orom
1 : 3
Tornjoš
Tornjoš
AFK
Ada
5 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Graničar
Đala
0 : 0
Potisje
Kanjiža
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 3
Tisa
Padej
Jadran
Sanad
2 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Čoka
Čoka
0 : 2
Bačka
Mol
Tromedja
Majdan
2 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Borac
Vizić
0 : 3
Budućnost
Gložan
Bačka (D)
Despotovo
1 : 6
Naša Zvezda
Silbaš
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 2
Krivanj
Selenča
Slavija
Bođani
0 : 4
Neštin
Neštin
Napredak (P)
Poljana
2 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Dizel
Bare
2 : 2
Vihor
Маljurevac
Sloga (L)
Lučica
4 : 0
Stig 1955
Beranje
Desine
Desine
1 : 1
Polet (B)
Bikinje
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 2
Manastirica
Manastirica
Radnički (K)
Knežica
4 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
BSK
Bošnjak
0 : 3
Napredak (S)
Simićevo
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 3
Omladinac (B)
Busur
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Integral
Batuša
Budućnost
Savino Selo
4 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Pobeda
Pobeda
0 : 5
Mladost Radost
Srbobran
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Obilić
Zmajevo
Mladost (R)
Radičević
1 : 3
Eđšeg
Mali Iđoš
Bistrica
Bistrica
1 : 2
Borac (A)
Arapovac
Polet
Mirosaljci
2 : 2
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
1 : 1
Vreoci
Vreoci
Glogonj
Glogonj
0 : 1
Polet
Idvor
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Slavia
Kovačica
Unirea
Uzdin
4 : 1
Mundial
Pančevo
Pobeda
Samoš
1 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
Čačak 94
Čačak
0 : 7
Kej
Čačak
Planinac
Vujetinci
0 : 1
Morava (K)
Katrga
Mladost (A)
Atenica
1 : 0
Prijatelji
Čačak
Vujan
Prislonica
2 : 0
Malba
Žaočani
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Mladost
Kruščić
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Partizan
Kupusina
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 3
Terekveš
Svilojevo
Hajduk
Stapar
5 : 4
Jedinstvo
Ribarevo
Kordun
Kljajićevo
6 : 0
Dunav
Bački Monoštor
OFK Šikara
Sombor
0 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Borac
Trnjane
1 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Gredetin
Gredetin
Jedinstvo
Bobovište
0 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Bikovo
Bikovo
1 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
1 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Solid
Subotica
5 : 3
Lokomotiva
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 5
Voćar
Kotraža
Gradina
Rti
1 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Radnički
Turica
4 : 4
Gorušica
Viča
Konjuh
Konjuh
4 : 3
Čarapan
Kruševac
Naupare
Naupare
2 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Mladost VPD
Kruševac
1 : 3
Rasina
Vitanovac
Borac
Bivolje
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Parunovac
Parunovac
1 : 4
Globoder
Globoder
Žabare
Žabare
1 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Gorobilje
Gorobilje
1 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
0 : 3
Bakionica
Bakionica
Duškovci
Duškovci
1 : 3
Plavi Tok
Dražinovići
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 3
Avijatičar
Vranjani
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Supovac
Supovac
4 : 1
Rujnik
Rujnik
Spartak
Sićevo
2 : 2
Aluminjum
Niš
Durlan Siti
Niš
0 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
Sloga 1948
Malča
0 : 3
Radnički 1936
Trupale
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
Polet
Jalovik
4 : 0
Sparta
Kaona
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 0
Verko
Suvo Selo
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Hajduk
Debrc
2 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Budućnost
Lebina
3 : 2
BSK Buljane
Buljane
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 1
Napredak
Svojnovo
Šumadija
Trešnjevica
2 : 5
Jedinstvo
Ratare
Popovac
Popovac
2 : 0
Radnik
Davidovac
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Heroj
Busilovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
6 : 0
ISK Izvor
Izvor
Napredak
Bogojevce
2 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
2 : 3
Turekovac
Turekovac
OFK Jelen
Jelenča
7 : 0
Mladost Svileuva
Svileuva
Galeb
Cerovac
3 : 1
Volujac
Volujac
Mladost Slatina
Slatina
2 : 0
Borac BTG
Batalage
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 0
Korman
Korman (Šabac)
Bair
Bogatic
1 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
Mladost (O)
Očage
1 : 2
Radnik
Glogovac
Šumadinac
Kruševica
4 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
OFK Radnički
Dren
1 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Omladinac
Bunar
4 : 0
Trnava
Trnava
Napredak
Staro Lanište
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Crni Vrh
Deonica
0 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Belica
Belica
4 : 0
Mladost
Bukovče
Culjković
Culjković
1 : 1
Partizan
Drenovac
Kolubara
Liso Polje
1 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Murgaš
Murgaš
4 : 0
OFK Takovo
Takovo
OFK Stublenica
Stublenica
5 : 3
Sloga
Vrhovine
Budućnost 1995
Slatina
0 : 0
Vukona
Vukona
Dokmir
Dokmir
5 : 1
Jedinstvo
Milorci
Graničar (R)
Riđica
4 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 0
Lider
Odžaci
Dinamo (S)
Sonta
0 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
Krilaš
Ćovdin
4 : 3
Udarnik 2015
Ćovdin
Rudar 1947
Stamnica
1 : 6
Zabrđe 1936
Zabrđe
Proleter
Jasenak
1 : 2
Partizan
Draževac
Borac
Ilinci
0 : 4
Erdevik 2017
Erdevik
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 4
Jednota
Šid
Sinđelić
Gibarac
2 : 4
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Bingula
Bingula
0 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Graničar
Jamena
0 : 1
Sremac
Berkasovo
Sloboda
Šašinci
6 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Planinac
Ležimir
4 : 0
Borac (R)
Radenković
Trgovački
Sremska Mitrovica
1 : 0
Poletarac
Laćarak
Zmaj
Noćaj
5 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Graničar
Kuzmin
2 : 1
Srem (SR)
Sremska Rača
ČSK 1939
Čortanovci
2 : 2
Radnički
Irig
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 4
Car Uroš
Jazak
Sloga (M)
Maradik
1 : 4
Dunav
Novi Slankamen
Planinac
Rivica
1 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Jedinstvo (K)
Kraljevci
2 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Vojvodina
Neradin
1 : 3
Sremac
Dobrinci
Polet
Nikinci
2 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Borac
Stejanovci
5 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Štitari
Štitari
0 : 1
Padež
Padež
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 2
Grkljane
Grkljane
Gaglovo
Gaglovo
4 : 0
Vratare
Vratare
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Bresje
Bresje
PSS-192
Jagodina
5 : 1
Lipar
Donji Račnik
Burnley
Burnley
0 : 2
Manchester United
Manchester
Cardiff City
Cardiff
2 : 3
Arsenal
London
Watford
Watford
2 : 1
Tottenham Hotspur
London
Levante
Valencia
2 : 2
Valencia
Valencia
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Espanyol
Barcelona
Barcelona
Barcelona
8 : 2
Huesca
Huesca
Real Betis
Sevilla
1 : 0
Sevilla
Sevilla
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Fortuna
Düsseldorf
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Hertha BSC
Berlin
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Udinese
Udine
Atalanta
Bergamo
0 : 1
Cagliari
Cagliari
Chievo
Verona
0 : 0
Empoli
Empoli
Lazio
Roma
1 : 0
Frosinone
Frosinone
Sampdoria
Genova
3 : 0
Napoli
Napoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
5 : 3
Genoa
Genova
Torino
Torino
1 : 0
SPAL
Ferrara
Rennes
Rennes
2 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
0 : 0
Amiens SC
Amiens
Monaco
Monaco
2 : 3
Olympique Marseille
Marseille
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Rad
Beograd
Dinamo (P)
Pančevo
1 : 1
Internacional
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
BASK
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 6
Loznica
Loznica
Mladost
Lučani
9 : 1
Karađorđe
Topola
Sloboda (U)
Užice
2 : 2
Borac
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mačva
Šabac
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 2
Javor Matis
Ivanjica
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
4 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Napredak 1929
Aleksinac
3 : 3
SFS Borac
Paraćin
Šampion Nais
Niš
02.09.2018
Jagodina Tabane
Jagodina
Lokomotiva
Beograd
6 : 3
IM Rakovica
Rakovica
Radničkin (O)
Obrenovac
3 : 3
Bežanija
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
2 : 5
Sinđelić
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Torlak
Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 1
Poštar 1930
Beograd
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Real Niš
Niš
3 : 0
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 3
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 2
Loznica
Loznica
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Borac
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 4
Sloga (P)
Požega
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mačva
Šabac
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Spartak
Subotica
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Real 2
Niš
7 : 0
Radnik
Surdulica
Trajal
Kruševac
2 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Jedinstvo
Paraćin
0 : 8
Radnički (P)
Pirot
Nacional
Niš
2 : 3
Car Konstantin
Niš
Mladost
Dračić
0 : 2
Sunrise
Šabac
Jadar 07
Loznica
1 : 17
Provo
Provo
Slavija
Novi Sad
6 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Cement
Beočin
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
0 : 7
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Banat
Vršac
2 : 2
GFK Sloven
Ruma
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Tekstilac
Odžaci
Čukarički MK
Beograd
6 : 0
Rad MK
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
1 : 3
Železničar
Pančevo
Borac (S)
Sakule
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 8
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Tavankut
Tavankut
3 : 5
Bajša
Bajša
Spartak
Subotica
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Arena SU
Subotica
2 : 0
Spartak '06
Subotica
Spartak '07
Subotica
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Plavi 2000
Beograd
2 : 3
Brodarac
Beograd

Rukomet

Metalurg
Skopje
23 : 32
Vardar
Skopje

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
94 : 2
Radnički
Niš
Partizan
Beograd
54 : 18
Dorćol
Beograd
Crveni Kenguri
Beograd
18 : 0
Soko
Vranje