XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 479 utakmica za dan
Subota, 8 Septembar 2018

Fudbal

Teleoptik
Zemun
0 : 4
Javor Matis
Ivanjica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Bežanija
Beograd
Podrinje
Janja
1 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Tekstilac
Derventa
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Kozara
Gradiška
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 1
Sutjeska
Foča
Sloga
Gornje Crnjelovo
3 : 1
Drina
Zvornik
Crvena stijena
Podgorica
5 : 1
Čelik
Nikšić
Bratstvo
Cijevna
2 : 3
Polet Stars
Nikšić
Brskovo
Mojkovac
4 : 2
OFK Borac
Bijelo Polje
Cement
Beočin
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Crvena zvezda
Novi Sad
4 : 1
Mladost
Bački Jarak
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Tutin
Tutin
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (PŽ)
Požega
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Radan
Lebane
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
OFK Sinđelić
Niš
4 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Rtanj
Boljevac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jagodina Tabane
Jagodina
1 : 1
Budućnost
Popovac
Dunav
Prahovo
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Zvezdara
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Lokomotiva
Beograd
2 : 3
Brodarac
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Grafičar
Beograd
Krajina
Krajišnik
2 : 1
OFK Proleter
Banatski Karlovac
BAK
Bela Crkva
0 : 1
ŽAK
Kikinda
Sloga
Plandište
2 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Begej
Žitište
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Sloga (E)
Erdevik
2 : 4
1. Maj Ruma
Ruma
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Mladost (T)
Turija
2 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Budućnost
Mladenovo
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Tavankut
Tavankut
0 : 4
Radnički 1912
Sombor
Bačka
Pačir
2 : 2
Bajša
Bajša
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Sloga
Kraljevo
3 : 0
Bane 1931
Raška
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
Apolon 2018
Kovači
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Karađorđe
Topola
1 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Ribnica
Mionica
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Spartak 1924
Ljig
2 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Borac
Lešnica
Radnički Šabački
Šabac
3 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Zadrugar
Lajkovac
3 : 2
Radjevac
Krupanj
Mačva 2005
Bogatić
1 : 0
OFK Divci
Divci
Budućnost
Arilje
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
LFK Mladost
Lučani
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Morava
Vladičin Han
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Despotovac
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Svrljig
Svrljig
0 : 3
Orljane
Orljane
Đerdap
Kladovo
1 : 3
Timok 1919
Zaječar
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
BSK Baćevac
Baćevac
Napredak
Medoševac
3 : 3
Komgrap
Beograd
Polet
Nakovo
3 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Delija
Mokrin
1 : 0
Banat
Čenta
Tvrđava
Bač
3 : 2
Vojvodina (T)
Tovariševo
Borac (K)
Klenak
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloven
Ruma
1 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Bare
Bare
08.09.2018
16:30
Sloga Bat 1924
Batočina
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 0
Slavija
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 3
Preporod
Novi Žednik
Sloga
Ostojićevo
1 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 2
Institut
Zemun Polje
Šumadija
Šopić
1 : 2
Zvezda
Konatice
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Vinča
Vinča
Ovčar
Markovica
2 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Slatina
Slatina
3 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Baljevac
4 : 0
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Blagotin
Poljna
4 : 1
Meševo
Meševo
Čitluk
Čitluk
4 : 1
Vinogradar
Zleginje
Sindjelić
Lipnica
1 : 2
Sloga (BO)
Bogosavac
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
0 : 2
Duško
Klenje
Jedinstvo Stević
Kačarevo
7 : 0
Polet
Izbište
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Dolina
Padina
Rudar 2001
Kostolac
1 : 4
Đerdap
Golubac
Makce
Makce
4 : 5
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Plana
Velika Plana
4 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Mladi radnik
Radinac
5 : 1
Sloga (M)
Miloševac
BSK
Bukovče
3 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
OFK Bor
Bor
4 : 0
Blizna
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Zlot
Zlot
Trbunje
Trbunje
4 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Polet
Samarinovac
1 : 0
Dundjerski
Voljčinac
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Radnik
Ub
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Prvi partizan
Užice
3 : 0
Sečica
Seča reka
Velika Jasikova
Velika Jasikova
6 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Rudar Vrška Čuka
Grljan
4 : 0
Ozren
Sokobanja
Senjak
Pirot
1 : 2
Dragoš
Pirot
Lužnica
Babušnica
0 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
Vladimir Durković
Berilovac
5 : 0
Padež
Petrovac
Nebeski Andjeli
Vranje
6 : 0
Mladost
Suvojnica
Rudar
Radljevo
1 : 2
Polet (T)
Takovo
Crvena Jabuka
Ub
5 : 3
Šarbane
Šarbane
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Krtinska
Krtinska
5 : 1
Rvati
Obrenovac
Borac
Ušće
0 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Garevina
Garevina
2 : 1
Polet 57
Milutovac
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 9
Gradina
Pejovac
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 2
Morava
Kočino Selo
Sloga
Voljavče
3 : 1
Ursule
Ursule
Partizan
Majur
3 : 1
Mladost (G)
Gložane
Moravac 2015
Krušar
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Istok 63
Plana
4 : 2
Borac 1805
Ivankovac
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Jedinstvo
Ečka
0 : 3
MSK
Mihajlovo
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Potisje
Knićanin
2 : 1
ASK
Aradac
Tamiš
Farkaždin
7 : 1
Naftagas
Boka
OFK Klek
Klek
7 : 0
Mladost
Belo Blato
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
011
Beograd
7 : 0
13. Maj
Zemun
Sparta Železnik
Železnik
1 : 2
BUSK
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
1 : 0
Pinosava
Pinosava
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 1
Avala
Beli Potok
Mladost (G)
Guberevac
3 : 1
Rudar 2012
Babe
Vis
Parcani
0 : 3
Popović
Popovići
Mlada krila
Metikoši
0 : 1
Mineral 2015
Rudno
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 1
Mladost
Vrdila
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
1 : 2
Partizan
Bumbarevo Brdo
Terekves
Hetin
2 : 7
Vojvodina
Bašaid
Jedinstvo
Bočar
2 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 3
Roham
Nova Crnja
Bega
Novi Itebej
0 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Proleter
Međa
2 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Azbukovica
Crnča
1 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 2
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Kralj Petar I
Topola
2 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Radnički
Pertate
1 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Mladost (B)
Batulovce
2 : 4
Moravac
Pečenjevce
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Radnički
Koceljeva
2 : 1
Šipurske livade
Šabac
Tornjoš
Tornjoš
3 : 3
AFK
Ada
Žitkovica 2017
Žitkovica
2 : 4
Napredak (P)
Poljana
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Borac (A)
Arapovac
2 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mundial
Pančevo
2 : 0
Pobeda
Samoš
Sloboda
Rasnica
2 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Nišavac
Staničenje
8 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Napredak
Izvor
3 : 0
Temac
Temska
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Jastrebac
Tešica
OFK Draževac
Draževac
0 : 0
Polet (V)
Vitoševac
Polet (R)
Radevac
0 : 0
Škriljac
Bradarac
Kapedunum
Užice
1 : 3
GP Zlatibor
Užice
Policajac 92
Užice
08.09.2018
Raketa
Užice
Zlatibor 2
Čajetina
08.09.2018
Tara
Kremna
Globoder
Globoder
5 : 0
Žabare
Žabare
Aluminjum
Niš
5 : 0
Durlan Siti
Niš
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 6
Hajduk
Debrc
Sparta
Kaona
2 : 5
Mladost 2013
Jazovnik
Sloga
Jarkovac
1 : 3
Partizan
Tomaševac
Tisa 1933
Taraš
4 : 1
KSK Konak 1926
Konak
Zlatica
Zlatica
4 : 0
Proleter
Neuzina
Milakovac 2018
Milakovac
0 : 3
Miločajac
Miločaj
Turekovac
Turekovac
2 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Veternica
Leskovac
4 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Omladinac
Bogatic
4 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 3
OFK Radnički
Dren
Mladi radnik
Junkovac
1 : 5
Šumadinac
Kruševica
GFK Tabane
Jagodina
1 : 3
Napredak
Staro Lanište
Napredak
Ševarice
4 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Sloga
Duvanište
1 : 1
Petlovača
Petlovača
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
4 : 2
Dumača
Pocerski Metković
Pocerina
Jevremovac
5 : 1
Metaloplastika
Šabac
Zvizdar
Zvizdar
3 : 1
Murgaš
Murgaš
Lider
Odžaci
6 : 1
Dinamo (S)
Sonta
Stanišić 1920
Stanišić
4 : 3
Sport
Bezdan
Burovac
Burovac
1 : 3
Radnik
Pankovo
Soko
Krvije
0 : 3
Krilaš
Ćovdin
Borac
Veliko Laole
4 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Zabrđe 1936
Zabrđe
4 : 2
Napredak
Trnovče
Mladost
Ranovac
1 : 0
Rudar 1947
Stamnica
Borac
Ljuljaci
2 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
0 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 6
Crvena Zastava
Obrenovac
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Naša Krajina
Kupinik
5 : 2
Mladost
Velika Greda
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Vinogradar
Riljac
9 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Omladinac
Ugljarevo
1 : 5
Mladost
Mala Drenova
Rujišnik
Rujišnik
08.09.2018
16:00
Topoljak
Grabovac
Stara Čaršija
Osaonica
08.09.2018
16:00
Jugovići
Bogdanje
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 5
Studenac
Gornja Koviljača
Luk
Voćnjak
0 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Bresje
Bresje
0 : 6
OFK Dragoševac
Dragoševac
Spartak
Subotica
8 : 0
Požarevac
Požarevac
Radnički 2012
Niš
6 : 0
Karađorđe
Topola
TSC
Kanjiža
3 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Zemun
Zemun
4 : 4
Mačva
Šabac
Voždovac
Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
7 : 1
Dinamo (P)
Pančevo
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Borac
Čačak
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
TSC
Bačka Topola
2 : 1
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
2 : 6
Hajduk 1912
Kula
Radnik
Surdulica
1 : 3
Napredak
Kruševac
Jagodina Tabane
Jagodina
6 : 0
Župa
Aleksandrovac
Bor
Bor
08.09.2018
11:00
Šampion Nais
Niš
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Dinamo
Vranje
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Radničkin (O)
Obrenovac
Sinđelić
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
1 : 2
DIF
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Sloboda
Čačak
2 : 0
Polet
Ljubić
Tutin
Tutin
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Drina
Ljubovija
1 : 4
Provo
Provo
Vrelo sport
Vrelo
0 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Brezovica
Brezovica
0 : 6
Ribnica
Mionica
Palilulac
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
5 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
08.09.2018
10:00
Vrčin
Vrčin
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 5
Radnički 1912
Sombor
Borac (Sa)
Sakule
0 : 0
Slavija
Novi Sad
Cement
Beočin
6 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Borac (P)
Pločica
Kolonija
Kovin
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Tempo
Sefkerin
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Mladost
Omoljica
Borac
Starčevo
4 : 2
Strela
Ivanovo
Omladinac
Deronje
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Sloga
Čonoplja
3 : 0
Hajduk
Stapar
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
Slavija
Pivnice
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Spektar
Sombor
Budućnost
Zvečka
0 : 5
Posavina
Stubline
Strelac
Mislodjin
3 : 1
Jedinstvo
Dren
Grafičar
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
Radnički
Novi Beograd
4 : 3
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
08.09.2018
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
3 : 0
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 2
Voždovac
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Lokomotiva 2
Beograd
4 : 5
OFK Žarkovo
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Rad 2
Beograd
3 : 0
DIF
Beograd
Leštane
Beograd
4 : 4
OFK Beograd 2
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 3
Bežanija
Beograd
Sinđelić 2
Beograd
8 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Borac
Čačak
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
TSC
Bačka Topola
2 : 0
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
4 : 1
Hajduk 1912
Kula
Spartak
Subotica
8 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Radnički (N)
Niš
8 : 1
Sinđelić
Niš
IMT
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Beograd
011
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Kolubara
Lazarevac
4 : 3
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
8 : 0
Sinđelić
Beograd
BSK Borča
Borča
7 : 2
Studenski grad
Novi Beograd
Internacional
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
DIF
Beograd
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Kruševac
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Nacional 2
Niš
Šampion
Niš
08.09.2018
Šampion 2014
Leskovac
Sloga
Despotovac
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Svilajnac
0 : 0
Trajal
Kruševac
Jedinstvo
Surcin
1 : 4
BASK
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 0
Balkan
Beograd
Rakovica
Rakovica
5 : 0
Palilulac
Beograd
Beograd 1929
Beograd
0 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Postar 1930
Beograd
0 : 5
Novi Beograd
Novi Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
OLE
Zemun
Rađevac
Krupanj
2 : 4
Radnički
Valjevo
Provo
Provo
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Sunrise
Šabac
7 : 0
Jadar 07
Loznica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Prvi Partizan
Užice
08.09.2018
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
FAP
Priboj
4 : 0
Polimlje
Prijepolje
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 2
Sloboda
Čačak
Čačak 94
Čačak
0 : 4
Polet
Ljubić
Apolon
Kraljevo
3 : 2
BIP
Čačak
Goč
Vrnjačka Banja
08.09.2018
Budućnost
Arilje
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 2
RSK
Rabrovo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 0
Partizan 1945
Darosava
Zvižd
Kučevo
1 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Vodojaža
Grošnica
7 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Jedinstvo
Tutin
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Tutin
Tutin
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 0
Index
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 1
Slavija
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
12 : 1
OFK Banat
Vršac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Tekstilac
Odžaci
8 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Institut
Beograd
0 : 6
Petlić
Beograd
Avala 1939
Beograd
6 : 3
Minel
Beograd
Banja
Beograd
0 : 10
Zvezdara
Beograd
Potporanj
Potporanj
4 : 1
Jedinstvo (D)
Dubovac
SASK
Saraorci
3 : 3
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Podunavac
Udovice
3 : 2
Cerovac
Cerovac
Crvena zvezda
Suvodol
5 : 1
Šumadija
Azanja
Radnik
Smederevska Palanka
9 : 2
Pobeda
Golobok
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Brodarac MK
Beograd
0 : 0
Voždovac MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
6 : 2
BSK Borča MK
Borča
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 3
DIF MK
Beograd
Dunavac
Grocka
1 : 2
011 B MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 1
Grafičar MK
Beograd
Napredak
Medosevac
3 : 1
IMT
Novi Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
0 : 1
Zemun MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd
1 : 0
Kolubara MK
Lazarevac
Radnički PDM MK
Mladenovac
1 : 2
Boleč MK
Beograd
Sopot MK
Sopot
0 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
5 : 1
Sinđelić 2012
Beograd
Srem MK
Jakovo
1 : 3
Brodarac MK
Novi Beograd
Zemun MK-V
Zemun
1 : 0
Rad MK
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
3 : 0
Borac MK
Ostružnica
Vinča MK
Vinča
4 : 3
Prva Iskra MK
Barič
Rudar
Brasina
1 : 3
Loznica B
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 7
Sloga
Lipnički Šor
Mladost
Donji Dobrić
4 : 0
Borac
Lešnica
Radnički Stobex
Klupci
6 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Polet
Grabovac
Budućnost
Zvečka
3 : 2
Urovci
Urovci
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Coerver junior FA
Vršac
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
GFK Sloven
Ruma
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 4
Inđija
Inđija
RFK N.S. 1921
Novi Sad
6 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
3 : 1
Index
Novi Sad
Preporod
Novi Žednik
5 : 3
Đurđin
Đurđin
Radnički (S)
Sombor
6 : 0
Mladost APA
Apatin
Njerš Ištvan
Totovo Selo
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
5 : 0
Crvenka
Crvenka
Duboko
Mala Mostanica
0 : 3
Zvezda
Konatice
Sloga
Ratari
0 : 2
Posavina
Stubline
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
BASK
Beograd
Sinđelić
Beograd
4 : 1
Lokomotiva
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 2
Radnički
Obrenovac
Studentski Grad
Beograd
1 : 6
Radnički NB
Novi Beograd
OLE
Zemun
1 : 3
Ada
Beograd
Graficar
Beograd
1 : 0
Rakovica
Beograd
Vinca
Beograd
8 : 4
Banja
Beograd
Lestane
Leštane
0 : 8
Mladenovac
Mladenovac
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 3
Gaučosi
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 1
FAP
Priboj
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 7
Borac
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Kinder
Čačak
Javor
Ivanjica
1 : 2
Sloboda (U)
Užice
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Čačak 94
Čačak
Mladost (L)
Lučani
6 : 1
LFK Mladost
Lučani
Šabac
Šabac
7 : 0
Železničar
Lajkovac
Mačva 2005
Bogatić
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Mačva
Šabac
3 : 1
Loznica
Loznica
Pčelinjo
Loznica
2 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
0 : 2
Senjak
Valjevo
Vojvode
Mionica
1 : 2
Radnički
Valjevo
Drina
Ljubovija
1 : 6
Savacijum
Šabac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 8
Sloga
Plandište
Dolovo
Dolovo
1 : 5
Proleter (M)
Mramorak
BSK
Bavanište
6 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (V)
Vojlovica
8 : 1
Glogonj
Glogonj
Voja Gačić
Pančevo
1 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Lider MGM
Leskovac
5 : 1
Duel Juniors
Krusevac
Dinamo
Vranje
3 : 0
Nacional
Niš
Real
Niš
5 : 0
Timočanin
Knjaževac
Trajal
Kruševac
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Kopernikus Železničar
Nis
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Napredak
Kruševac
4 : 0
Timok
Zaječar
Trstenik PTT
Trstenik
4 : 8
OFK Radnički
Niš
Junior
Jagodina
0 : 4
Prosoker
Krusevac
Kopaonik
Brus
3 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Kruševac
Kruševac
2 : 3
Radnički
Svilajnac
Dunav
Prahovo
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Mali Bor
Bor
10 : 0
Car Lazar
Kruševac
Morava
Ćuprija
0 : 1
Bor
Bor
OFK Napredak
Aleksinac
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Djerdap
Kladovo
3 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Sloga
Leskovac
3 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Ternoci
Veliki Trnovac
3 : 0
Sinđelić
Niš
Real
Niš
5 : 0
Lugina
Preševo
OFK Radnički
Niš
0 : 2
Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
0 : 2
Šampion
Leskovac
Kosanica
Kuršumlija
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
0 : 1
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 0
DIF
Beograd
BSK 1925
Batajnica
4 : 0
Rad
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 14
Teleoptik
Zemun
Ada
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 5
Olimpik
Beograd
Institut MK
Zemun
1 : 1
Žarkovo MK
Žarkovo
Zmaj 1953
Beograd
1 : 4
Karioke
Beograd
Vranić MK
Vranić
4 : 2
Prva Iskra MK
Barič
Crveni Orao
Beograd
6 : 0
Lokomotiva
Beograd
011 MK-B
Beograd
0 : 6
Ole MK
Zemun
011 MK
Beograd
0 : 1
Kormoran
Beograd
Boleč MK
Boleč
5 : 3
Voždovac MK-B
Beograd
Sinđelić MK-B
Beograd
5 : 0
Dunav MK
Veliko Selo
PKB MK
Padinska Skela
1 : 1
IMT MK
Beograd
Crvena Zvezda MML
Beograd
4 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Mačva
Šabac
0 : 12
Sloga 036
Kraljevo
Šabac
Šabac
3 : 1
Karađordje
Topola
Plana
Velika Plana
13 : 0
Požega
Požega
Radnicki 1923
Kragujevac
3 : 0
Šampion
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Ad Drinum
Loznica
Savac
Sabac
9 : 1
Požarevac
Požarevac
Jagodina
Jagodina
1 : 5
Radnički 2012
Niš
Morava
Žitkovac
6 : 0
Levač
Rekovac
Rosulja 2014
Vlasotince
2 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Preševo
Preševo
0 : 7
Krstarica
Prokuplje
Mašinac
Niš
0 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Kolibri
Kuršumlija
0 : 8
Napredak junior 2018
Kruševac
TSC
Kanjiža
08.09.2018
Inđija
Inđija
Mladost
Srbobran
0 : 7
Stajićevo 2017
Stajićevo
Nova Kolonija
Kovin
08.09.2018
Voja Gačić
Pančevo
Banat
Vršac
2 : 0
Polet
Sivac
Bajša
Bajša
8 : 0
Čantavir
Čantavir
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Arena SU
Subotica
Jedinstvo
Surčin
0 : 6
Olimpik
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 6
Bežanija
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 10
Zemun B
Zemun
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 1
Milutinac
Zemun
Sport Klub 99
Novi Pazar
2 : 7
Kosmet
Leposavić
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 2
Kolašin
Zubin Potok
Jošanica
Novi Pazar
3 : 3
OFK AS
Novi Pazar
OFK National AG
Novi Pazar
3 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Vlada Dimitrijević
Raška
9 : 4
KMF Raška
Raška
Cukaricki
Beograd
3 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
OLE
Borca
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Rad
Banjica
Partizan
Beograd
1 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Radnički
Obrenovac
0 : 6
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
BSK 1925
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 4
Teleoptik
Zemun
Vozdovac
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Podrinje
Lozničko Polje
7 : 2
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
Loznica
Loznica
6 : 1
Jadar 07
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 1
Respekt
Loznica
Železničar
Lajkovac
0 : 4
Kolubara 1
Lazarevac
Borac
Arnajevo
0 : 1
Napredak
Medoševac
Sloboda 1
Stubica
2 : 0
Omladinac
Ljig
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 8
Kolubara 2
Lazarevac
Sloboda 2
Stubica
1 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 7
Kalimero
Lazarevac

Rukomet

PPD Zagreb
Zagreb
36 : 25
Izviđač
Ljubuški
Vardar
Skopje
31 : 23
Meshkov Brest
Brest