XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Budućnost - Pomoravlje 1:0
2 26.08.2018 17:00 Mladost (GM) - Pomoravlje 1:0
3 01.09.2018 16:30 Pomoravlje - Rudar (St) 2:1
4 09.09.2018 16:30 Radnički - Pomoravlje 7:1
6 22.09.2018 15:30 Moravac 2015 - Pomoravlje 4:2
7 30.09.2018 15:00 Pomoravlje - Beljanica 2:1
8 06.10.2018 15:00 Napredak - Pomoravlje 2:2
9 14.10.2018 14:30 Pomoravlje - Istok 63 4:2
10 21.10.2018 14:00 15. Avgust 1950 - Pomoravlje 2:0
11 28.10.2018 13:30 Pomoravlje - Rudar (SR) 1:1
12 03.11.2018 13:30 Borac 1805 - Pomoravlje 3:1
13 10.11.2018 13:30 Pomoravlje - Omladinski 3:0
14 18.11.2018 13:30 Orlovi - Pomoravlje 1:1
15 25.11.2018 13:00 Mladost (J) - Pomoravlje 6:0
16 09.03.2019 15:00 Pomoravlje - Budućnost 1:0
17 17.03.2019 15:00 Pomoravlje - Mladost (GM) 4:1
18 23.03.2019 16:00 Rudar (St) - Pomoravlje 3:2
19 31.03.2019 16:00 Pomoravlje - Radnički 2:0
21 13.04.2019 16:00 Pomoravlje - Moravac 2015 1:1
22 20.04.2019 16:30 Beljanica - Pomoravlje 2:0
23 27.04.2019 16:30 Pomoravlje - Napredak 4:1
24 05.05.2019 16:30 Istok 63 - Pomoravlje 2:0
25 12.05.2019 17:00 Pomoravlje - 15. Avgust 1950 3:4
26 15.05.2019 17:00 Rudar (SR) - Pomoravlje 3:2
27 19.05.2019 17:00 Pomoravlje - Borac 1805 3:0
28 Omladinski - Pomoravlje 0:3
29 02.06.2019 17:30 Pomoravlje - Orlovi 2:3
30 08.06.2019 18:00 Pomoravlje - Mladost (J) 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Orlovi 28 22 3 3 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Mladost (J) 28 20 5 3 65
3 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Moravac 2015 28 19 4 5 61
4 Rudar (SR) 28 12 7 9 43
5 Radnički 28 13 3 12 42
6 Budućnost 28 13 3 12 42
7 Pomoravlje 28 11 4 13 37
8 Istok 63 28 11 3 14 36
9 15. Avgust 1950 (-1) 28 10 5 13 34
10 Rudar (St) 28 11 1 16 34
11 Mladost (GM) 28 10 3 15 33
12 Borac 1805 28 8 7 13 31
13 Beljanica 28 8 3 17 27
14 Napredak 28 6 4 18 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Paraćin Omladinski (-1) 28 6 5 17 22