XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 605 utakmica za dan
Subota, 22 Septembar 2018

Fudbal

Napredak
Kruševac
3 : 0
Dinamo
Vranje
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Voždovac
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Mladost
Lučani
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Zemun
Zemun
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Rad
Beograd
1 : 0
Mačva
Šabac
Teleoptik
Zemun
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Sloboda
Užice
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Tuzla
2 : 0
GOŠK
Gabela
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Alfa
Modriča
2 : 1
Podrinje
Janja
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Tekstilac
Derventa
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 0
Kozara
Gradiška
Drina
Zvornik
1 : 2
Sutjeska
Foča
Lovćen
Cetinje
0 : 2
Zeta
Golubovci
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 2
OFK Titograd
Podgorica
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Adria
Podgorica
4 : 1
Ribnica
Podgorica
Crvena stijena
Podgorica
3 : 2
Gorštak
Kolašin
Drezga
Piperi
4 : 1
Zabjelo
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
7 : 2
Čelik
Nikšić
Polet Stars
Nikšić
5 : 2
Karioke
Podgorica
Brskovo
Mojkovac
3 : 3
Gusinje
Gusinje
Radnički (ZR)
Zrenjanin
4 : 1
Cement
Beočin
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Železničar
Pančevo
Mladost
Bački Jarak
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Borac
Sakule
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 2
Hajduk 1912
Kula
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Loznica
Loznica
Sloga (PŽ)
Požega
1 : 0
FAP
Priboj
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Dunav
Prahovo
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 2
Jagodina Tabane
Jagodina
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Radan
Lebane
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
BASK
Beograd
1 : 5
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
IMT
Novi Beograd
1 : 2
Grafičar
Beograd
Krajina
Krajišnik
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Sloga
Plandište
2 : 0
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Begej
Žitište
3 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Sloga (E)
Erdevik
4 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Radnički (S)
Sombor
1 : 4
OFK Mladost APA
Apatin
Crvenka
Crvenka
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga
Kraljevo
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Apolon 2018
Kovači
4 : 2
Bane 1931
Raška
Karađorđe
Topola
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Ribnica
Mionica
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Spartak 1924
Ljig
0 : 0
Brezovica
Brezovica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Radnički Šabački
Šabac
2 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Zadrugar
Lajkovac
0 : 1
Borac
Lešnica
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Budućnost
Arilje
3 : 0
Sloboda
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
Sloga
Leskovac
4 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Pčinja
Trgovište
Sloga
Despotovac
1 : 0
Juhor
Obrež
Svrljig
Svrljig
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
2 : 0
OFK Slatina
Bor
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Bukovik
Razanj
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Napredak
Medoševac
4 : 1
Milutinac
Zemun
Leštane
Leštane
1 : 1
Hajduk
Beograd
Polet
Nakovo
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Delija
Mokrin
2 : 0
2. Oktobar
Kumane
Tvrđava
Bač
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
ŽAK
Sombor
3 : 1
Kula
Kula
Sloven
Ruma
0 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Mladi rudar 1954
Bukovik
0 : 6
BSK
Belosavci
Sloga Bat 1924
Batočina
0 : 0
Borac
Pajsijević
Bare
Bare
22.09.2018
16:00
Vinča
Vinča (Topola)
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Mladost
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Jadran
Feketić
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Sloga
Ostojićevo
5 : 3
Preporod
Novi Žednik
Napredak
Nadalj
1 : 3
Iskra
Kucura
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 1
Rakovica
Rakovica
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Institut
Zemun Polje
Šumadija
Šopić
3 : 3
Radnički
Rudovci
Ovčar
Markovica
1 : 1
Parmenac
Parmenac
Slatina
Slatina
1 : 2
Omladinac
Zablaće
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Stubal
Stubal
Blagotin
Poljna
3 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Čitluk
Čitluk
1 : 0
Meševo
Meševo
Sindjelić
Lipnica
1 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jevremovac
Jevremovac
3 : 4
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 4
Mladost (PR)
Prnjavor
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Đerdap
Golubac
3 : 1
Budućnost
Vezičevo
Morava (Ž)
Žitkovac
5 : 2
Rasovača
Rasovača
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Radnički 1924
Kočane
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 2
Polom
Leskovo
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 2
Zlot
Zlot
Krivelj
Krivelj
1 : 8
Sloga
Kobišnica
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Branik
Štubik
BSK
Bukovče
1 : 2
Radnički (K)
Klokočevac
OFK Bor
Bor
3 : 2
Ključ
Podvrška
Banjani
Banjani
2 : 0
Radnik
Ub
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Trlić
Trlić
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Ježevica
Ježevica
Ozren
Sokobanja
1 : 4
OFK 019
Zaječar
Midžor (K)
Kalna
6 : 1
Osnić
Osnić
Senjak
Pirot
4 : 0
Lužnica
Babušnica
Gnjilan
Gnjilan
1 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Omladinac (GK)
Gornji Komren
1 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Polet
Laplje Selo
2 : 0
Gračanica
Gračanica
Rudar
Radljevo
1 : 0
Joševa
Joševa
Crvena Jabuka
Ub
1 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
Kalenić
Kalenić
0 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Skela
Skela
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Borac
Ušće
3 : 2
Polet
Grabovac
Železničar
Novi Sad
4 : 2
OFK Futog
Futog
Vinogradar
Gudurica
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Garevina
Garevina
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 1
Ušće
Grad Stalać
Sloga (D)
Dašnica
2 : 2
Gradina
Pejovac
Blagotin
Belušić
2 : 2
Mladost (T)
Tečić
Morava
Ribare
2 : 2
Morava
Kočino Selo
Sloga
Voljavče
6 : 4
Šumadinac
Dragovo
Moravac 2015
Krušar
4 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Beljanica
Strmosten
6 : 3
Budućnost
Miliva
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
4 : 0
MSK
Mihajlovo
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
OFK Klek
Klek
4 : 2
ASK
Aradac
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 4
Naftagas
Boka
OFK Stajićevo
Stajićevo
6 : 2
Mladost
Belo Blato
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Djurinci
Đurinci
0 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Tavnik
Tavnik
Bogutovačka Banja
Bogutovac
6 : 1
Metalac
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 2
Mineral 2015
Rudno
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
0 : 1
Marjan
Knić
Terekves
Hetin
1 : 3
Jedinstvo
Bočar
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 3
Vojvodina
Bašaid
Bega
Novi Itebej
0 : 3
Napredak (Č)
Čestereg
Proleter
Međa
2 : 2
Roham
Nova Crnja
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Napredak (BT)
Banatska Topola
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Kralj Petar I
Topola
6 : 2
Sloga
Zagorica
Radnički
Pertate
3 : 4
BSK
Belanovce
Mladost (B)
Batulovce
2 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Real
Donja Jajina
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 1
Milicionar
Bogatić
Radnički
Koceljeva
4 : 2
Sava
Mrđenovac
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Bačka 1945
Bačka Palanka
5 : 2
Borac
Vizić
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 2
Dizel
Bare
Jasenovac
Krepoljin
5 : 1
BSK
Bošnjak
Sloboda
Stara Moravica
1 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Borac (A)
Arapovac
2 : 3
Polet
Mirosaljci
Kladušnica
Kladušnica
0 : 1
Pontes
Kostol
Petlić SD 026
Smederevo
5 : 1
7. Juli
Vodanj
Nišavac
Staničenje
3 : 1
Sloboda
Rasnica
Napredak
Izvor
2 : 2
Zvezda
Blato
Pobeda
Držina
1 : 5
Jerma
Sukovo
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Draževac
Draževac
4 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Polet (R)
Radevac
3 : 0
Jastrebac
Tešica
Policajac 92
Užice
22.09.2018
Kotroman
Mokra Gora
Višesava 2
Bajina Bašta
22.09.2018
GP Zlatibor
Užice
Zlatibor 2
Čajetina
22.09.2018
Raketa
Užice
Globoder
Globoder
0 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
3 : 1
Naupare
Naupare
Hajduk
Rujevica
4 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Aluminjum
Niš
2 : 3
Delijski Vis
Niš
OFK Sikole
Sikole
2 : 3
Urovica
Urovica
Knežica
Knežica
2 : 1
10. februar
Šajinovac
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 1
Torpedo
Lojanice
Sparta
Kaona
3 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Tisa 1933
Taraš
1 : 0
Borac
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
2 : 0
Partizan
Tomaševac
Proleter
Neuzina
2 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Sloga Obrva
Obrva
2 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Turekovac
Turekovac
1 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Navalin
Navalin
1 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Bojić
Bojić
2 : 0
Galeb
Cerovac
Omladinac
Bogatic
4 : 1
Radnik
Glogovac
Napredak
Uzveće
0 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 0
OFK Burovo
Burovo
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 5
Crni Vrh
Deonica
Trnava
Trnava
5 : 3
Napredak
Staro Lanište
Partizan
Drenovac
3 : 1
Napredak
Ševarice
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 2
Culjković
Culjković
Metaloplastika
Šabac
3 : 3
Dumača
Pocerski Metković
Zvizdar
Zvizdar
3 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Stanišić 1920
Stanišić
2 : 0
Graničar (R)
Riđica
Kastrum
Gamzigrad
1 : 2
Borac
Vražogrnac
Burovac
Burovac
5 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
Soko
Krvije
0 : 2
Radnik
Pankovo
Borac
Veliko Laole
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Dobrnje
Dobrnje
1 : 2
Krilaš
Ćovdin
Mladost
Ranovac
1 : 2
Melnica
Melnica
Bečevica
Bečevica
3 : 2
Grivac
Grivac
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
3 : 1
Kotlenik (G)
Guncati
Mladost
Pretoke
2 : 1
Čestin
Čestin
Kruševica 1980
Kneževac
5 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 2
Proleter
Jasenak
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 4
Trstenica
Trstenica
Naša Krajina
Kupinik
3 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Rujišnik
Rujišnik
22.09.2018
16:00
Borjak 2013
Okruglica
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Mladost
Mala Drenova
Jugovići
Bogdanje
22.09.2018
16:00
Topoljak
Grabovac
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Jelav
Jelav
Luk
Voćnjak
1 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
2 : 2
Pobeda 1953
Osanica
Mladost
Krupaja
1 : 5
Borac
Vukovac
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
Pek
Kusiće
Jedinstvo
Oreovica
1 : 4
Polet
Aleksandrovac
Proleter
Četereže
2 : 4
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Kočetin
3 : 0
Mladost
Porodin
OFK Venčani
Venčani
3 : 0
Misača
Misača
Velika Morava
Selo Varvarin
4 : 2
OFK Orašje
Orašje
Dragovo
Dragovo
2 : 4
Povratak otpisanih
Rekovac
Prevešt
3 : 0
Polet
Sekurič
Levač 2
Rekovac
4 : 2
Prosvetar
Belušić
PSS-192
Jagodina
3 : 0
GFK Strelište
Jagodina
Fulham
London
1 : 1
Watford
Watford
Burnley
Burnley
4 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
Cardiff City
Cardiff
0 : 5
Manchester City
Manchester
Crystal Palace
London
0 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Leicester
Leicester
3 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Southampton
Southampton
Manchester United
Manchester
1 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
Brighton
Brighton
1 : 2
Tottenham Hotspur
London
Rayo Vallecano
Madrid
1 : 5
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Celta de Vigo
Vigo
3 : 3
Real Valladolid
Valladolid
Eibar
Eibar
1 : 0
Leganés
Leganés
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 2
Atlético Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
1 : 0
Espanyol
Barcelona
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Hertha BSC
Berlin
4 : 2
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Augsburg
Augsburg
2 : 3
Werder
Bremen
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 3
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Nürnberg
Nürnberg
2 : 0
Hannover 96
Hannover
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Bayern
München
Fiorentina
Firenze
3 : 0
SPAL
Ferrara
Parma
Parma
2 : 0
Cagliari
Cagliari
Sampdoria
Genova
0 : 1
Internazionale
Milano
Angers
Angers
0 : 0
Toulouse
Toulouse
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 1
Nantes
Nantes
Montpellier
Montpellier
1 : 0
Nice
Nice
Reims
Reims
0 : 0
Dijon
Dijon
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 1
Caen
Caen
Strasbourg
Strasbourg
3 : 1
Amiens SC
Amiens
Heroj Polet
Jajinci
4 : 1
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
Slatke male
Burovac
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Požega
Požega
3 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Nova Kolonija
Kovin
0 : 3
Spartak 2
Subotica
Zvezda B 2018
Beograd
12 : 0
Moskva
Novi Sad
Stajicevo
Stajicevo
22.09.2018
Jedinstvo
Dubovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
3 : 5
Majdanpek
Majdanpek
Vučice
Vučje
0 : 12
Napredak Junior 2018
Krusevac
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Levač
Rekovac
Morava
Žitkovac
22.09.2018
Jedinstvo 2014
Pirot
Voždovac
Beograd
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Internacional
Beograd
4 : 1
BASK
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 1
Dinamo (P)
Pančevo
Trajal
Kruševac
0 : 3
Radnički (N)
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
2 : 3
Čukarički
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Borac
Čačak
0 : 0
Mačva
Šabac
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
SFS Borac
Paraćin
5 : 1
Župa
Aleksandrovac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Dinamo
Vranje
Real
Niš
22.09.2018
Šampion Nais
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Studentski Grad
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 3
011
Beograd
IMT
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Tutin
Tutin
0 : 1
BIP
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Polet
Ljubić
FAP
Priboj
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Vrelo sport
Vrelo
2 : 1
Radnički
Valjevo
Brezovica
Brezovica
1 : 4
Provo
Provo
Ribnica
Mionica
2 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 2
GSP Polet
Beograd
Palilulac
Beograd
22.09.2018
Vrčin
Vrčin
Žarkovo
Beograd
3 : 5
Poštar 1930
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Beograd
Torlak
Beograd
2 : 3
Budućnost
Dobanovci
Cement
Beočin
0 : 6
Slavija
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
2 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Dolina
Padina
Borac
Starčevo
7 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Strela
Ivanovo
2 : 3
Mladost
Omoljica
Sloga
Čonoplja
4 : 2
Crvenka
Crvenka
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost APA
Apatin
13 : 0
Hajduk
Stapar
Spektar
Sombor
0 : 3
Slavija
Pivnice
Strelac
Mislodjin
7 : 1
Posavina
Stubline
Prva Iskra
Barič
10 : 0
Budućnost
Zvečka
Crvena Zastava
Obrenovac
4 : 1
Jedinstvo
Dren
Polet
Grabovac
2 : 0
Rvati
Obrenovac
Senta
Senta
4 : 2
Tornjoš
Tornjoš
AFK
Ada
6 : 1
Tisa
Adorjan
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Radnički
Novi Beograd
1 : 2
Brodarac
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Internacional
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 2
BSK Borča
Borča
Lokomotiva 2
Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Komgrap
Beograd
0 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Rad 2
Beograd
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Leštane
Beograd
4 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Zvezdara
Beograd
0 : 0
DIF
Beograd
Sinđelić 2
Beograd
3 : 0
OFK Beograd 2
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 4
Bežanija
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Sloboda
Užice
3 : 0
Brodarac
Beograd
Borac
Čačak
2 : 3
Mačva
Šabac
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Inđija
Inđija
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Spartak
Subotica
2 : 0
Hajduk 1912
Kula
011
Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 2
Sinđelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
BSK 1925
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 7
Grafičar
Beograd
IMT
Beograd
4 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
DIF
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Šampion
Niš
22.09.2018
Topličanin
Prokuplje
Timočanin
Knjaževac
5 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Trajal
Kruševac
Nacional 2
Niš
0 : 2
Šampion 2014
Leskovac
Sloga
Despotovac
2 : 0
Kruševac
Kruševac
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Radnički
Svilajnac
Postar 1930
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
Jedinstvo
Surcin
7 : 3
Balkan
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 6
Omladinac
Veliko Polje
Radnički
Obrenovac
1 : 1
Rakovica
Rakovica
Beograd 1929
Beograd
0 : 6
OLE
Zemun
Provo
Provo
6 : 1
Radnički
Valjevo
Sunrise
Šabac
3 : 2
Rađevac
Krupanj
Šabac
Šabac
12 : 0
Mladost
Dračić
Prvi Partizan
Užice
22.09.2018
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
FAP
Priboj
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Čačak 94
Čačak
0 : 5
Sloboda
Čačak
Apolon
Kraljevo
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Goč
Vrnjačka Banja
22.09.2018
Polet
Ljubić
Budućnost
Arilje
1 : 6
BIP
Čačak
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
7 : 0
Napredak
Markovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 0
Karađorđe
Topola
Zvižd
Kučevo
1 : 3
RSK
Rabrovo
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Kabel
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
4 : 0
Cement
Beočin
Tekstilac
Odžaci
3 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Avala 1939
Beograd
5 : 4
Banja
Beograd
Institut
Beograd
1 : 7
Zvezdara
Beograd
Minel
Beograd
2 : 4
Petlić
Beograd
Borac (Sa)
Sakule
4 : 1
Polet
Idvor
Tavankut
Tavankut
1 : 4
Radnički 1905
Bajmok
Brodarac MK
Beograd
2 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
O11 MK
Beograd
2 : 0
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Dunavac
Grocka
3 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
3 : 0
Kolubara MK
Lazarevac
Rad MK
Beograd
0 : 1
Grafičar MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
2 : 1
Voždovac MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
3 : 0
IMT
Novi Beograd
Napredak
Medosevac
1 : 2
DIF MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 0
011 B MK
Novi Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
0 : 2
Rad MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
8 : 0
Borac MK
Ostružnica
Sopot MK
Sopot
2 : 1
Rakovica MK
Rakovica
Srem MK
Jakovo
1 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Vinča MK
Vinča
2 : 4
Brodarac MK
Novi Beograd
Prva Iskra MK
Barič
1 : 1
Sinđelić 2012
Beograd
Zemun MK-V
Zemun
1 : 2
Boleč MK
Beograd
Rudar
Brasina
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
14 : 1
Drina
Ljubovija
Mladost
Donji Dobrić
0 : 4
Loznica B
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
4 : 2
Sloga
Lipnički Šor
Budućnost
Zvečka
1 : 4
Polet
Grabovac
Bečkerek 023
Zrenjanin
6 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Coerver junior FA
Vršac
9 : 0
Borac (S)
Sakule
Radnički (K)
Kovin
0 : 5
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
6 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 2
GFK Sloven
Ruma
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
Inđija
Inđija
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
11 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Index
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Apolon 4
Kragujevac
0 : 1
Apolon
Kraljevo
Bane
Raška
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Kosmet
Leposavić
0 : 3
Bubamara
Kraljevo
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
1 : 5
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK AS 2003
Novi Pazar
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
6 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1905
Bajmok
1 : 4
Čantavir
Čantavir
Spartak
Subotica
4 : 1
TSC
Bačka Topola
Partizan
Draževac
1 : 5
Radnički
Obrenovac
Sloga
Ratari
1 : 5
Zvezda
Konatice
Posavina
Stubline
6 : 6
Jedinstvo
Dren
Zemun
Zemun
1 : 2
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Vozdovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
011
Beograd
BSK
Borča
0 : 4
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
10 : 0
Internacional
Beograd
BASK
Beograd
0 : 3
IMT
Beograd
Studentski Grad
Beograd
5 : 6
Radnički
Obrenovac
OLE
Zemun
1 : 2
BSK 1925
Beograd
DIF
Beograd
1 : 3
Ada
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 3
Radnički NB
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 1
Lokomotiva
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Rakovica
Beograd
Jedinstvo
Surcin
3 : 1
Žarkovo
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 7
Graficar
Beograd
Milutinac
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
GSP Polet
Beograd
8 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Kovacevac
Mladenovac
12 : 1
Banja
Beograd
Vinca
Beograd
7 : 3
Lestane
Leštane
Vrcin
Vrcin
2 : 3
Hajduk
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 5
Postar 1930
Beograd
Sloga
Plandište
4 : 1
Banat (I)
Ilandža
BSK
Bavanište
3 : 1
Proleter (M)
Mramorak
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 0
Borac (P)
Pločica
Unirea
Uzdin
3 : 2
Vojvodina
Crepaja
Unirea
Uzdin
3 : 2
Radnički (B)
Baranda
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Dinamo
Vranje
3 : 2
Duel Juniors
Krusevac
Real
Niš
12 : 2
Lider MGM
Leskovac
Trajal
Kruševac
3 : 0
Nacional
Niš
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Timočanin
Knjaževac
Kopernikus Železničar
Nis
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
9 : 1
Radnički (N)
Niš
Trstenik PTT
Trstenik
6 : 1
SFS Borac
Paraćin
OFK Radnički
Niš
5 : 0
Timok
Zaječar
Kopaonik
Brus
1 : 2
Prosoker
Krusevac
Kruševac
Kruševac
3 : 5
Junior
Jagodina
Dunav
Prahovo
3 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Mali Bor
Bor
3 : 1
Radnički
Svilajnac
Morava
Ćuprija
0 : 5
Župa
Aleksandrovac
OFK Napredak
Aleksinac
3 : 0
Car Lazar
Kruševac
Djerdap
Kladovo
0 : 1
Bor
Bor
Temnić 1924
Varvarin
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Real
Niš
2 : 2
Sloga
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
5 : 0
Sinđelić
Niš
Kosanica
Kuršumlija
0 : 9
Šampion
Leskovac
OFK Radnički
Niš
2 : 3
Lugina
Preševo
Radnik
Surdulica
0 : 2
Topličanin
Prokuplje
Ternoci
Veliki Trnovac
4 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Bačka
Mol
9 : 1
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
5 : 1
Kevi
Kevi
Sloga
Ostojićevo
3 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Senta
Senta
4 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Rad
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
011
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
7 : 0
Sinđelić
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 5
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 5
Rad
Beograd
Radnički PDM
Mladenovac
0 : 5
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
DIF
Beograd
BSK 1925
Batajnica
3 : 2
Ada
Beograd
Olimpik
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Institut MK
Zemun
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Karioke
Beograd
13 : 3
Prva Iskra MK
Barič
Vranić MK
Vranić
9 : 1
Žarkovo MK
Žarkovo
Zmaj 1953
Beograd
0 : 1
Ole MK
Zemun
011 MK-B
Beograd
0 : 1
Crveni Orao
Beograd
Kormoran
Beograd
2 : 3
Voždovac MK-B
Beograd
Boleč MK
Boleč
11 : 0
Dunav MK
Veliko Selo
Sinđelić MK-B
Beograd
1 : 1
Rakovica MK
Rakovica
011 MK
Beograd
0 : 3
IMT MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
1 : 3
Crvena Zvezda MML
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 19
Šabac
Šabac
Plana
Velika Plana
1 : 2
Sloga 036
Kraljevo
Radnicki 1923
Kragujevac
3 : 0
Karađordje
Topola
Jedinstvo
Ub
11 : 1
Požega
Požega
Savac
Sabac
4 : 1
Šampion
Gornji Milanovac
Požarevac
Požarevac
5 : 0
Ad Drinum
Loznica
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Krstarica
Prokuplje
0 : 0
Napredak junior 2018
Kruševac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 1
Mašinac
Niš
Levač
Rekovac
2 : 0
Preševo
Preševo
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 0
Vučice
Vučje
Radnički 2012
Niš
6 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
TSC
Kanjiža
3 : 0
Mladost
Srbobran
Spartak
Subotica
22.09.2018
Inđija
Inđija
Bačka
Bačka Palanka
6 : 3
Stajićevo 2017
Stajićevo
Banat
Vršac
22.09.2018
Voja Gačić
Pančevo
Polet
Sivac
0 : 11
Vojvodina
Novi Sad
ŽFK Sloga Radnički
Beograd
0 : 7
ŽFK Zemun
Zemun
ŽFK Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
ŽFK Rad
Beograd
ŽFK Zvezda B
Beograd
3 : 0
ŽFK BSK 1925
Batajnica
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Spartak '07
Subotica
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
Olimpik
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
IMT
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 3
Bežanija
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 7
Zemun B
Zemun
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 2
Kosmet
Leposavić
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 1
Kolašin
Zubin Potok
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 7
OFK AS
Novi Pazar
Radnički (V)
Valjevo
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Vojvode
Mionica
6 : 0
Tešnjar
Valjevo
Senjak 2
Valjevo
4 : 0
OFK Osečina
Osecina
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Senjak 1
Valjevo
Budućnost Krušik
Valjevo
5 : 2
Omladinac
Ljig
Soko 2015
Saraorci
0 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Lider 2017
Kostolac
22.09.2018
11:00
Presing
Požarevac
Stari Grad
Golubac
22.09.2018
11:00
Jasenica 1911
S. Palanka
Rudar 2001
Kostolac
22.09.2018
11:00
Sloga (L)
Lučica
Loznica
Loznica
1 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo
Mali Zvornik
6 : 3
Jadar 07
Loznica
Sloga
Korenita
0 : 6
Respekt
Loznica
Loznica
Loznica
0 : 3
Jadar
Loznica
AD Drinum
Loznica
4 : 4
Sloga
Korenita
Stobex
Klupci
2 : 0
Pčelinjo
Loznica
Respekt
Loznica
7 : 0
ŠF Miša
Lešnica
Borac
Arnajevo
1 : 10
Kolubara 1
Lazarevac
Sloboda 1
Stubica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 5
Napredak
Medoševac
Sloboda 2
Stubica
2 : 3
Omladinac
Ljig
Mladost (B)
Baroševac
3 : 4
Kolubara 2
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
5 : 0
Akademija fudbala
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
11 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
1 : 2
Sloboda
Stubica
Real 2
Lazarevac
2 : 4
Kalimero
Lazarevac
Omladinac
Ljig
7 : 1
Real 1
Lazarevac

Košarka

Partizan NIS
Beograd
87 : 90
Budućnost VOLI
Podgorica
Cedevita
Zagreb
68 : 79
Crvena zvezda MTS
Beograd

Rukomet

Mokra Gora
Zubin Potok
28 : 24
Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar
Kostolac
23 : 29
Dinamo
Pančevo
Crvena zvezda
Beograd
33 : 33
Kikinda
Kikinda
Sloga
Požega
21 : 30
Šamot 65
Arenđelovac
Topličanin
Prokuplje
24 : 29
Radnički 1964
Kragujevac
Kuršumlija
Kuršumlija
24 : 24
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
25 : 25
Pobednik
Prijepolje
Bela Palanka
Bela Palanka
34 : 31
Žitorađa
Žitorađa
Crvenka
Crvenka
24 : 27
Požarevac
Požarevac
Jugović
Kać
23 : 24
Vrbas Petrol
Vrbas
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 32
Jabuka
Jabuka
Mladost TSK
Bački Jarak
28 : 32
Dolovo
Dolovo
Radnički 1958
Šid
17 : 25
Inđija
Inđija
Sivac 69
Sivac
42 : 23
Apatin
Apatin
Hercegovina
Sečanj
27 : 20
Crvena Zvezda
Mokrin
Radnički
Obrenovac
29 : 21
Metalac Gorenje
Valjevo
Metaloplastika 2
Šabac
32 : 22
BASK Soko
Beograd
PKB
Padinska Skela
27 : 23
Novi Beograd
Beograd
PIK Prigrevica
Prigrevica
31 : 26
Dalmatinac
Riđica
Somborelektro
Sombor
37 : 36
Slavija
Novi Sad
Budućnost
Alibunar
34 : 31
Metalac
Futog
Obilić
Novi Kneževac
34 : 22
Graničar
Gakovo
Radnički (JT)
Jaša Tomić
34 : 27
Unirea
Uzdin
Temerin
Temerin
27 : 25
Dolovo (Ž)
Dolovo
Spartak
Debeljača
17 : 27
Kikinda
Kikinda
Partizan
Iđoš
29 : 13
Naftagas
Elemir
Jabuka
Jabuka
21 : 11
Gradnulica
Zrenjanin
Apatin
Apatin
25 : 38
Srem
Sremska Mitrovica
Vojvodina 2
Novi Sad
35 : 8
Sonta
Sonta

Futsal

FON
Beograd
6 : 2
Ivanjica
Ivanjica
Ekonomac
Kragujevac
18 : 2
Vinter sport
Niš
Nova Pazova
Nova Pazova
4 : 1
Vranje
Vranje
Kalča
Niš
4 : 4
Smederevo
Smederevo
Sopot
Sopot
8 : 4
Zemun Samo pravo
Zemun
Ekonomac 2
Kragujevac
2 : 1
Bečej
Bečej

Ragbi 13

Radnički
Novi Beograd
18 : 0
Vitez
Vitez

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
4 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Medveščak
Zagreb
4 : 8
ECE Celje
Celje