XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 354 utakmica za dan
Subota, 20 April 2019

Fudbal

Čukarički
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
5 : 0
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 2
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
1 : 0
Radnik
Surdulica
Dinamo
Vranje
1 : 0
Voždovac
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Inđija
Inđija
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sinđelić
Beograd
1 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Mladost
Doboj-Kakanj
3 : 1
GOŠK
Gabela
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Čelik
Zenica
1 : 1
Tuzla City
Simin Han
Sloga
Gornje Crnjelovo
0 : 3
Borac
Banja Luka
Podrinje
Janja
0 : 1
Željezničar
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Kozara
Gradiška
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Tekstilac
Derventa
Alfa Modriča
Modriča
0 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Drina
Zvornik
3 : 0
Sutjeska
Foča
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Zeta
Golubovci
Lovćen
Cetinje
1 : 0
Mornar
Bar
Rudar
Pljevlja
3 : 0
Grbalj
Radanovići
Gorštak
Kolašin
1 : 3
Bratstvo
Cijevna
Crvena stijena
Podgorica
3 : 1
Zabjelo
Podgorica
Petnjica
Petnjica
3 : 0
Pljevlja 97
Pljevlja
Gusinje
Gusinje
2 : 3
Fair Play
Bijelo Polje
Hajduk 1912
Kula
4 : 2
Cement
Beočin
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Dunav
Stari Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Borac
Sakule
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Mladost
Bački Jarak
2 : 3
Kabel
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
2 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 0
FAP
Priboj
Sloga (PŽ)
Požega
2 : 0
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
GSP Polet Dorćol
Beograd
4 : 1
Prva Iskra
Barič
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Grafičar
Beograd
Krajina
Krajišnik
6 : 1
Radnički (K)
Kovin
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Begej
Žitište
4 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 1
ŽAK
Kikinda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
7 : 2
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Sloga (E)
Erdevik
5 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
Bajša
Bajša
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Tisa
Adorjan
Radnički (S)
Sombor
4 : 4
BSK
Bački Brestovac
Apolon 2018
Kovači
0 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sušica
Kragujevac
3 : 1
Real
Podunavci
VGSK
Veliko Gradište
7 : 0
OFK Napredak
Markovac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Borac
Lešnica
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Ribnica
Mionica
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Budućnost
Orašje
0 : 4
Sloga
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 3
Pčinja
Trgovište
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
BSK
Bogovina
0 : 0
Moravica
Subotinac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Torlak
Kumodraž
Milutinac
Zemun
2 : 2
Turbina
Vreoci
Sopot
Sopot
2 : 0
Hajduk
Beograd
Delija
Mokrin
3 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Polet
Nakovo
2 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Borac 46
Obrovac
Vojvodina (T)
Tovariševo
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Borac (M)
Martinci
5 : 3
PSK Putinci
Putinci
Sloven
Ruma
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloga Bat 1924
Batočina
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
TSK
Temerin
Napredak
Nadalj
2 : 4
Radnički 1905
Bajmok
Sloga
Ostojićevo
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Crvenka
Borča
Dunav
Veliko Selo
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Parmenac
Parmenac
0 : 0
Ovčar
Markovica
Varvarin
Varvarin
3 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Blagotin
Poljna
4 : 0
Kupci
Kupci
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
0 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Jevremovac
Jevremovac
1 : 5
Sloga (BO)
Bogosavac
Sindjelić
Lipnica
2 : 0
Karađorđe
Mišar
Dunav
Banatska Palanka
6 : 1
Polet
Izbište
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Rudar 2001
Kostolac
0 : 3
Borac (Ž)
Žabari
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Polet (SD)
Suvi Do
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
Makce
Makce
0 : 10
Železničar
Požarevac
Zemljoradnik
Balajnac
8 : 0
Sloga
Korman
Napredak 2012
Krušje
2 : 2
Padina
Padina
Brestovac
Borski Brestovac
6 : 2
Ključ
Podvrška
OFK Bor
Bor
2 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Poreč
Donji milanovac
1 : 2
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 2
Polom
Leskovo
Radnik
Ub
3 : 1
Banjani
Banjani
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Ribnikar
Pecka
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 0
Tulari
Tulari
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Prvi partizan
Užice
2 : 5
Perućac
Perućac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 0
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Lužnica
Babušnica
4 : 2
Senjak
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
5 : 2
Borac
Barje Čiflik
Omladinac (GK)
Gornji Komren
2 : 1
Palilulac
Niš
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Lugina
Aliđerce
Gracko
Staro Gracko
2 : 0
Gračanica
Gračanica
Polet
Laplje Selo
2 : 0
Sitnica
Lepina
Čaglavica
Čaglavica
3 : 6
Ugljare
Ugljare
Kalenić
Kalenić
1 : 3
Čučuge
Čučuge
Crvena Jabuka
Ub
6 : 1
Rudar
Radljevo
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Skela
Skela
Jedinstvo
Gospođinci
8 : 0
Čenej
Čenej
OFK Futog
Futog
5 : 0
Titel
Titel
Veternik
Veternik
6 : 0
Vinogradar
Ledinci
Garevina
Garevina
5 : 0
Gradina
Pejovac
Sloga (L)
Lozna
1 : 0
Ušće
Grad Stalać
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Morava
Ribare
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Osaonica
Bagrdan
3 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Istok 63
Plana
0 : 1
Mladost (J)
Jovac
Napredak
Stubica
0 : 4
Budućnost
Miliva
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
Mladost (L)
Latković
Mladi Radnik 1925
Grdica
5 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Mladost
Vrdila
7 : 0
Zvezda
Čukojevac
Marjan
Knić
8 : 1
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Radnički
Pertate
1 : 2
Radnik Sušica
Kukulovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
7 : 2
Moravac
Pečenjevce
Cer
Petkovica
3 : 2
OFK Šabac
Šabac
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 0
Premijer
Badovinci
Tornjoš
Tornjoš
5 : 1
Jadran
Sanad
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 2
Bačka (D)
Despotovo
Sloboda
Stara Moravica
4 : 0
Pobeda
Pobeda
Strmovo
Strmovo
0 : 3
Vreoci
Vreoci
Mladost (Č)
Čibutkovica
3 : 2
Borac (A)
Arapovac
Mladost
Mali Suvodol
3 : 5
Željuša
Željuša
Sloboda
Rasnica
6 : 2
Nišavac
Staničenje
Zvezda
Blato
4 : 2
Napredak
Izvor
Partizan
Kupusina
5 : 0
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo
Bobovište
1 : 2
OFK Draževac
Draževac
Bjelica
Milatovići
5 : 1
Gradina
Rti
Kriva Reka
Kriva Reka
3 : 2
Kotroman
Mokra Gora
Rtanj
Vrmdža
1 : 6
Palilulac
Šarbanovac
Mladost
Resnik
4 : 1
Sokograd
Sokobanja
Knežica
Knežica
3 : 1
10. februar
Šajinovac
Zaklopača
Zaklopača
6 : 1
Mladost
Umčari
Sparta
Kaona
2 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Jedinstvo 2014
Beljin
4 : 5
Belpos
Belotić
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 0
Zgodačica
Godačica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Turekovac
Turekovac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
7 : 0
Jašunja
Jašunja
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Napredak
Bogojevce
1 : 3
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
Omladinac
Bogatic
1 : 1
Napredak
Uzveće
OFK Burovo
Burovo
1 : 5
Šumadinac
Kruševica
Trnava
Trnava
2 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Petlovača
Petlovača
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Sport
Bezdan
1 : 2
Graničar (R)
Riđica
Stanišić 1920
Stanišić
4 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Šljivar
Šljivar
20.04.2019
16:30
slobodan tim 1
Trnavac
Lovac
Mali Izvor
20.04.2019
16:30
slobodan tim 2
Nikoličevo
Radnik
Pankovo
5 : 1
Burovac
Burovac
Dragoš
Oreškovica
5 : 2
Udarnik 2015
Ćovdin
Napredak
Trnovče
2 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Kotlenik (G)
Guncati
0 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
Mladost
Velika Greda
0 : 3
Banat
Ilandža
Kumane
Kumane
3 : 1
Ram
Ram
Mladost (CK)
Crni kao
2 : 7
Feniks
Rača
AFC Bournemouth
Bournemouth
0 : 1
Fulham
London
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 2
Watford
Watford
Manchester City
Manchester
1 : 0
Tottenham Hotspur
London
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
3 : 1
Southampton
Southampton
West Ham United
London
2 : 2
Leicester
Leicester
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 0
Brighton
Brighton
Barcelona
Barcelona
2 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Celta de Vigo
Vigo
2 : 1
Girona
Girona
Eibar
Eibar
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Rayo Vallecano
Madrid
0 : 0
Huesca
Huesca
Bayern
München
1 : 0
Werder
Bremen
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 5
Hoffenheim
Sinsheim
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 0
Nürnberg
Nürnberg
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
1 : 2
RB Leipzig
Leipzig
Augsburg
Augsburg
6 : 0
Stuttgart
Stuttgart
Mainz 05
Mainz
3 : 1
Fortuna
Düsseldorf
Lazio
Roma
1 : 2
Chievo
Verona
Juventus
Torino
2 : 1
Fiorentina
Firenze
Cagliari
Cagliari
1 : 0
Frosinone
Frosinone
Parma
Parma
1 : 1
Milan
Milano
Bologna
Bologna
3 : 0
Sampdoria
Genova
Udinese
Udine
1 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Empoli
Empoli
2 : 4
SPAL
Ferrara
Genoa
Genova
0 : 1
Torino
Torino
Internazionale
Milano
1 : 1
Roma
Roma
Guingamp
Guingamp
1 : 3
Olympique Marseille
Marseille
Nice
Nice
0 : 1
Caen
Caen
Nîmes
Nîmes
2 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Strasbourg
Strasbourg
1 : 3
Montpellier
Montpellier
Mašinac Trejs PZP
Niš
3 : 3
Sloga
Zemun
Spartak
Subotica
4 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
7 : 0
Karađorđe
Topola
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Voždovac
Beograd
BASK
Beograd
0 : 5
Internacional
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Crvena Zvezda
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Inđija
Inđija
TSC
Bačka Topola
7 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Železničar
Pančevo
2 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Polet (K)
Karavukovo
6 : 8
Bratstvo 1946
Prigrevica
Budućnost
Zvečka
0 : 6
Posavina
Stubline
Strelac
Mislodjin
2 : 1
Jedinstvo
Dren
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 4
Polet
Grabovac
Zemun
Zemun
0 : 0
Kiker
Kraljevo
TSC
Bačka Topola
7 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 5
Petar Puača
Novi Sad
Železničar
Pančevo
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Sunrise
Šabac
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Napredak
Markovac
0 : 11
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
7 : 6
Zvižd
Kučevo
Partizan 1945
Darosava
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Jedinstvo
Tutin
3 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 4
Bane
Raška
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
2 : 2
Index
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
GFK Sloven
Ruma
Mladost APA
Apatin
7 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
O11 MK
Beograd
1 : 5
Sinđelić MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 1
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Radnički Stobex
Klupci
6 : 0
Borac
Lešnica
Rudar
Brasina
8 : 1
Drina
Ljubovija
Coerver junior FA
Vršac
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 7
Železničar
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 9
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Index
Novi Sad
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 3
Inđija
Inđija
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 8
Smederevo 1924
Smederevo
Spartak
Subotica
3 : 2
Arena Su
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Duboko
Mala Mostanica
3 : 2
Zvezda
Konatice
Sloga
Ratari
0 : 3
Posavina
Stubline
Lokomotiva
Beograd
2 : 3
IMT
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
6 : 1
Kolubara
Lazarevac
Studentski Grad
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 2
DIF
Beograd
Požega
Požega
0 : 6
Jedinstvo
Ub
Ad Drinum
Loznica
5 : 1
Požarevac
Požarevac
Radnički 2012
Niš
6 : 1
Morava
Žitkovac
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Levač
Rekovac
1 : 1
Vučice
Vučje
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Preševo
Preševo
Krstarica
Prokuplje
3 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 2
Napredak junior 2018
Kruševac
TSC
Kanjiža
20.04.2019
Voja Gačić
Pančevo
Banat
Vršac
2 : 0
Stajićevo 2017
Stajićevo
Nova Kolonija
Kovin
2 : 2
Mladost
Srbobran
Bačka
Bačka Palanka
0 : 10
Spartak
Subotica
Čantavir
Čantavir
1 : 1
AFK
Ada
Budućnost
Dobanovci
0 : 9
Šumadinac
Bečmen
Jedinstvo
Surčin
7 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
IMT
Beograd
4 : 0
Milutinac
Zemun
Senjak 1
Valjevo
13 : 0
Železničar
Lajkovac
Rudar
Baljevac
3 : 0
Dif
Kosovska Mitrovica

Košarka

Jedinstvo
Novi Becej
72 : 62
Železničar
Inđija
Hajduk
Kula
87 : 76
Futog Tupanjac MD
Futog
Kris Kros
Pančevo
80 : 75
Sveti Đorđe
Žitište

Odbojka

Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Mladost 1973
Omoljica
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Pionir
Beograd
21. maj
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Železnik 2012
Beograd
Fenix Čukarički
Beograd
3 : 0
Pionir
Beograd

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
34 : 31
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
36 : 19
Partizan
Beograd
Železničar 1949
Niš
41 : 31
Novi Pazar
Novi Pazar
Šamot 65
Arenđelovac
24 : 24
Obilić
Beograd
Rudar
Kostolac
34 : 26
Sloga
Požega
Priboj
Priboj
23 : 32
Radnički 1964
Kragujevac
Dubočica 54
Leskovac
33 : 27
Topličanin
Prokuplje
Žitorađa
Žitorađa
33 : 28
Hajduk Veljko
Negotin
Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 29
Kuršumlija
Kuršumlija
Lokomotiva
Lapovo
38 : 43
Zlatar
Nova Varoš
Vrbas Petrol
Vrbas
46 : 26
Morava
Velika Plana
Loznica
Loznica
25 : 27
Proleter
Zrenjanin
Jedinstvo
Novi Bečej
29 : 25
Mačva
Bogatić
Dolovo
Dolovo
30 : 19
Apatin
Apatin
Sindjelić
Beograd
28 : 24
Metaloplastika 2
Šabac
Radnički
Obrenovac
23 : 31
Novi Beograd
Beograd
Crepaja
Crepaja
41 : 29
Budućnost
Alibunar
Senta
Senta
36 : 32
Radnički
Novi Sad
Potisje Pleteks
Ada
30 : 26
Slavija
Novi Sad
Mokra Gora 2
Zubin Potok
36 : 29
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Obilić
Novi Kneževac
31 : 24
Kljajićevo
Kljajićevo
Rusin
Ruski Krstur
30 : 18
Borac
Bački Gračac
Omladinac
Deliblato
40 : 23
Radnicki (K)
Kovin
Vladimirovac
Vladimirovac
27 : 27
Dolovo 2
Dolovo
Jedinstvo
Bočar
27 : 29
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Ruma
Ruma
35 : 36
Srbobran
Srbobran
Srem SM
Sremska Mitrovica
24 : 21
Titel
Titel
ORK Rudar
Pljevlja
15 : 26
Krim Merkator
Ljubljana
Zaječar 1949
Zaječar
28 : 29
Bekament BB
Aranđelovac
Pančevo
Pančevo
27 : 30
Kučevo
Kučevo
Požarevac
Požarevac
27 : 26
ORK Beograd
Beograd
Radnički 1964
Kragujevac
29 : 27
Pirot
Pirot
Železničar
Inđija
25 : 25
Vrbas
Vrbas
Jadran
Feketić
22 : 27
Halas Jožef
Ada
Temerin
Temerin
23 : 23
Spartak
Debeljača
Proleter (Ž)
Zrenjanin
18 : 27
Kikinda
Kikinda
Mladost
Srpska Crnja
30 : 27
Mokrin
Mokrin
Metalac AD
Gornji Milanovac
32 : 19
Košutnjak
Čačak
Rtanj
Boljevac
31 : 22
Vranje
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
35 : 16
Vlasotince
Vlasotince
Naisa 2
Niš
20 : 27
Đerdap
Kladovo
Radan
Lebane
44 : 8
Dubočica
Leskovac
Jagodina 2
Jagodina
24 : 30
Žitorađa
Žitorađa
Gradnulica
Zrenjanin
19 : 19
Naftagas
Elemir
Apatin
Apatin
30 : 22
Deronje
Deronje

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
10 : 12
Šabac
Šabac
KVK Radnički
Kragujevac
13 : 12
BVK Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
8 : 7
Nais
Niš
Zemun Bosal
Zemun
9 : 5
Beograd
Beograd
Stari Grad
Beograd
4 : 6
Valjevo Gorenje
Valjevo
HAVK Mladost
Zagreb
20.04.2019
Jadran ST
Split
Jadran HN
Herceg Novi
13 : 12
Jug CO
Dubrovnik

Futsal

Dinamo
Pančevo
5 : 0
Leteći Holandjanin
Vrbas
Radnik
Surdulica
5 : 5
Rosulja
Vlasotince

Ragbi 15

GRK Vršac
Vršac
20.04.2019
Dinamo 1954
Pančevo
Rad Mozzart
Beograd
20.04.2019
Partizan
Beograd