XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 584 utakmica za dan
Nedelja, 2 Jun 2019


Fudbal

Sloga (PŽ)
Požega
2 : 0
Provo
Provo
02.06.2019 17:30
Sloga (PŽ)
2 : 0
Provo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
02.06.2019 17:30
Budućnost Krušik 2014
2 : 1
Sloga 33
Drina
Ljubovija
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
02.06.2019 17:30
Drina
0 : 2
Šumadija (A)
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 5
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.06.2019 17:30
Polet (LJ)
1 : 5
Mladi radnik 1926
Tutin
Tutin
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
02.06.2019 17:30
Tutin
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
02.06.2019 17:30
Proleter Mihajlovac
1 : 1
Smederevo 1924
Jošanica
Novi Pazar
2 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
02.06.2019 17:30
Jošanica
2 : 3
Mokra Gora
Loznica
Loznica
2 : 0
FAP
Priboj
02.06.2019 17:30
Loznica
2 : 0
FAP
Jagodina Tabane
Jagodina
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
02.06.2019 17:30
Jagodina Tabane
2 : 1
SFS Borac
Rtanj
Boljevac
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
02.06.2019 17:30
Rtanj
2 : 1
Temnić 1924
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Dunav
Prahovo
02.06.2019 17:30
Trstenik PPT
2 : 1
Dunav
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
02.06.2019 17:30
OFK Sinđelić
2 : 0
Moravac Orion
Radan
Lebane
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
02.06.2019 17:30
Radan
1 : 1
Radnički (P)
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Budućnost
Popovac
02.06.2019 17:30
Jedinstvo (B)
1 : 0
Budućnost
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
02.06.2019 17:30
Radnički (S)
1 : 0
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
Niš
5 : 2
Pukovac
Pukovac
02.06.2019 17:30
Car Konstantin
5 : 2
Pukovac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 6
GFK Dubočica
Leskovac
02.06.2019 17:30
Zaplanjac
1 : 6
GFK Dubočica
Jugović
Kać
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
02.06.2019 17:00
Jugović
1 : 3
Sloga (E)
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 6
Borac (Š)
Šajkaš
02.06.2019 17:00
Hajduk (Č)
1 : 6
Borac (Š)
Tatra
Kisač
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
02.06.2019 17:00
Tatra
0 : 1
Podrinje
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
6 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
02.06.2019 17:00
Jedinstvo (SP)
6 : 0
LSK Laćarak
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 4
Hajduk (D)
Divoš
02.06.2019 17:00
1. Maj Ruma
1 : 4
Hajduk (D)
Sremac Vojka
Vojka
0 : 2
Sloga (T)
Temerin
02.06.2019 17:00
Sremac Vojka
0 : 2
Sloga (T)
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
02.06.2019 17:00
Radnički (Š)
1 : 0
Hajduk (B)
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 2
Mladost (T)
Turija
02.06.2019 17:00
Sloga (Č)
1 : 2
Mladost (T)
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Tavankut
Tavankut
02.06.2019 17:00
Crvenka
2 : 1
Tavankut
Tekstilac
Odžaci
3 : 1
Bačka
Pačir
02.06.2019 17:00
Tekstilac
3 : 1
Bačka
Radnički (S)
Sombor
2 : 4
Bajša
Bajša
02.06.2019 17:00
Radnički (S)
2 : 4
Bajša
BSK
Bački Brestovac
0 : 7
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
02.06.2019 17:00
BSK
0 : 7
Radnički 1912/FK Stanišić
Mladost APA
Apatin
0 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
02.06.2019 17:00
Mladost APA
0 : 2
OFK Vrbas
Tisa
Adorjan
3 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
02.06.2019 17:00
Tisa
3 : 2
Mladost (BP)
Budućnost
Mladenovo
2 : 3
Polet (K)
Karavukovo
02.06.2019 17:00
Budućnost
2 : 3
Polet (K)
Morava
Vladičin Han
4 : 9
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
02.06.2019 17:30
Morava
4 : 9
Jedinstvo (GS)
Sloga
Leskovac
3 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
02.06.2019 17:30
Sloga
3 : 3
Jedinstvo (P)
Mladost (M)
Medoševac
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
02.06.2019 17:30
Mladost (M)
1 : 2
Vlasina
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 2
Pusta Reka
Bojnik
02.06.2019 17:30
Vranjska Banja
2 : 2
Pusta Reka
OFK Niš
Niš
1 : 3
Pčinja
Trgovište
02.06.2019 17:30
OFK Niš
1 : 3
Pčinja
Budućnost
Orašje
4 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
02.06.2019 17:30
Budućnost
4 : 1
Balkanski
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
02.06.2019 17:30
Tanasko Rajić
1 : 3
OFK Brzi Brod
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 3
Jablanica
Medveđa
02.06.2019 17:30
Mladost (B)
2 : 3
Jablanica
Levač
Rekovac
1 : 2
Sloga
Despotovac
02.06.2019 17:30
Levač
1 : 2
Sloga
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
02.06.2019 17:30
Jedinstvo (M)
1 : 1
OFK Lugomir
Napredak (D)
Drenovac
2 : 3
Rembas
Resavica
02.06.2019 17:30
Napredak (D)
2 : 3
Rembas
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
02.06.2019 17:30
Žitorađa
2 : 1
Župa
Juhor
Obrež
1 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
02.06.2019 17:30
Juhor
1 : 2
OFK Kosanica
OFK Topličanin
Prokuplje
6 : 1
Dragocvet
Dragocvet
02.06.2019 17:30
OFK Topličanin
6 : 1
Dragocvet
Jastrebac (B)
Blace
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
02.06.2019 17:30
Jastrebac (B)
2 : 3
Morava 1918
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
02.06.2019 17:30
Bošnjane
2 : 2
Jastrebac (VŠ)
Malošište
Malošište
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
02.06.2019 17:30
Malošište
3 : 0
Majdanpek
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 2
Moravica
Subotinac
02.06.2019 17:30
Naša krila 1936
3 : 2
Moravica
Svrljig
Svrljig
6 : 0
Đerdap
Kladovo
02.06.2019 17:30
Svrljig
6 : 0
Đerdap
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Timok 1919
Zaječar
02.06.2019 17:30
Timočanin
2 : 2
Timok 1919
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 3
Bukovik
Razanj
02.06.2019 17:30
Rudar Alpos
1 : 3
Bukovik
Brodoremont
Kladovo
4 : 2
OFK Slatina
Bor
02.06.2019 17:30
Brodoremont
4 : 2
OFK Slatina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Kablovi
Zaječar
02.06.2019 17:30
Hajduk Veljko
3 : 1
Kablovi
BSK
Bogovina
0 : 5
Orljane
Orljane
02.06.2019 17:30
BSK
0 : 5
Orljane
Turbina
Vreoci
5 : 4
Torlak
Kumodraž
02.06.2019 17:00
Turbina
5 : 4
Torlak
Borac
Lazarevac
0 : 4
BSK Batajnica
Batajnica
02.06.2019 17:00
Borac
0 : 4
BSK Batajnica
Napredak
Medoševac
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
02.06.2019 17:00
Napredak
0 : 1
TEK Sloga
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Leštane
Leštane
02.06.2019 17:00
Mladenovac
0 : 0
Leštane
Budućnost
Zvečka
7 : 2
Hajduk
Beograd
02.06.2019 17:00
Budućnost
7 : 2
Hajduk
Sremčica
Sremčica
3 : 0
Sopot
Sopot
02.06.2019 17:00
Sremčica
3 : 0
Sopot
Milutinac
Zemun
4 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
02.06.2019 17:00
Milutinac
4 : 3
Studenski Grad
BSK Baćevac
Baćevac
0 : 1
Komgrap
Beograd
02.06.2019 17:00
BSK Baćevac
0 : 1
Komgrap
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
02.06.2019 17:30
Vojvodina
2 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
02.06.2019 17:30
Crvena zvezda (VS)
1 : 0
Mladost (L)
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 1
Borac
Aleksandrovo
02.06.2019 17:30
Mladost (BD)
4 : 1
Borac
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
02.06.2019 17:30
2. Oktobar
3 : 2
Radnički 1911
Banat
Čenta
10 : 0
Naftagas
Elemir
02.06.2019 17:30
Banat
10 : 0
Naftagas
Rusanda
Melenci
5 : 4
Lehel
Mužlja
02.06.2019 17:30
Rusanda
5 : 4
Lehel
Hercegovac
Gajdobra
3 : 0
Rusin
Ruski Krstur
02.06.2019 17:30
Hercegovac
3 : 0
Rusin
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
02.06.2019 17:30
Vojvodina (T)
2 : 2
Krila Krajine
Kulpin
Kulpin
4 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
02.06.2019 17:30
Kulpin
4 : 2
Radnički 1918
Polet (S)
Sivac
2 : 1
Lipar
Lipar
02.06.2019 17:30
Polet (S)
2 : 1
Lipar
Kula
Kula
3 : 1
Budućnost (P)
Parage
02.06.2019 17:30
Kula
3 : 1
Budućnost (P)
ŽAK
Sombor
2 : 1
Tvrđava
Bač
02.06.2019 17:30
ŽAK
2 : 1
Tvrđava
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 4
Slavija
Pivnice
02.06.2019 17:30
OFK Odžaci
1 : 4
Slavija
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 2
Borac 46
Obrovac
02.06.2019 17:30
Stari Grad
3 : 2
Borac 46
Napredak
Popinci
3 : 0
Borac (M)
Martinci
02.06.2019 17:00
Napredak
3 : 0
Borac (M)
Borac (K)
Klenak
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
02.06.2019 17:00
Borac (K)
3 : 1
Ljukovo
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Sloven
Ruma
02.06.2019 17:00
Budućnost
1 : 2
Sloven
Jadran
Golubinci
3 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
02.06.2019 17:00
Jadran
3 : 2
Sloboda (DT)
Polet (NK)
Novi Karlovci
9 : 1
PSK Putinci
Putinci
02.06.2019 17:00
Polet (NK)
9 : 1
PSK Putinci
Kupinovo
Kupinovo
0 : 2
Graničar 1924
Adaševci
02.06.2019 17:00
Kupinovo
0 : 2
Graničar 1924
Rudar
Vrdnik
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
02.06.2019 17:00
Rudar
0 : 1
Donji Petrovci
Železničar
Inđija
2 : 1
Partizan
Vitojevci
02.06.2019 17:00
Železničar
2 : 1
Partizan
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
02.06.2019 17:30
Lokomotiva
3 : 0
ŽSK
Mladi rudar 1954
Bukovik
2 : 4
Prvi srpski ustanak
Orašac
02.06.2019 17:30
Mladi rudar 1954
2 : 4
Prvi srpski ustanak
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Sloga Bat 1924
Batočina
02.06.2019 17:30
Mladost MG
2 : 2
Sloga Bat 1924
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
02.06.2019 13:00
Šumadinac (N)
4 : 1
Plaskovac
BSK
Belosavci
2 : 4
Vinča
Vinča (Topola)
02.06.2019 17:30
BSK
2 : 4
Vinča
Omladinac
Donja Rača
0 : 1
Trnava
Donja Trnava
02.06.2019 17:30
Omladinac
0 : 1
Trnava
Banja
Banja
4 : 2
Borac
Pajsijević
02.06.2019 17:30
Banja
4 : 2
Borac
Index
Novi Sad
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
02.06.2019 10:00
Index
2 : 1
Fruškogorski partizan
ŽSK
Žabalj
2 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
02.06.2019 18:00
ŽSK
2 : 3
Omladinac
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 0
Bačka
Đurđevo
02.06.2019 18:00
Šajkaš 1908
4 : 0
Bačka
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
Jedinstvo
Rumenka
02.06.2019 18:00
Petrovaradin
0 : 1
Jedinstvo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 5
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
02.06.2019 18:00
Fruškogorac
1 : 5
RFK Novi Sad 1921
Mladost
Novi Sad
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
02.06.2019 18:00
Mladost
2 : 1
OFK Sirig
TSK
Temerin
7 : 1
Slavija
Novi Sad
02.06.2019 18:00
TSK
7 : 1
Slavija
Proleter (Nj)
Njegoševo
4 : 2
Jadran
Feketić
02.06.2019 17:00
Proleter (Nj)
4 : 2
Jadran
Sloga
Ostojićevo
2 : 3
Senta
Senta
02.06.2019 17:00
Sloga
2 : 3
Senta
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
02.06.2019 17:00
Vojvodina
5 : 3
Sutjeska
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 2
Napredak
Nadalj
02.06.2019 17:00
Panonija IM Topola
3 : 2
Napredak
Njegoš
Lovćenac
3 : 4
Iskra
Kucura
02.06.2019 17:00
Njegoš
3 : 4
Iskra
Đurđin
Đurđin
1 : 3
Radnički 1905
Bajmok
02.06.2019 17:00
Đurđin
1 : 3
Radnički 1905
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
02.06.2019 17:00
Vinogradar
3 : 2
Proleter (RS)
Preporod
Novi Žednik
2 : 6
Obilić
Novi Kneževac
02.06.2019 17:00
Preporod
2 : 6
Obilić
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
Javor
Sladaja
02.06.2019 17:30
Mladost (S)
1 : 0
Javor
Bratstvo
Međureč
0 : 1
Resavac
Subotica
02.06.2019 17:30
Bratstvo
0 : 1
Resavac
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 2
OFK Batinac
Batinac
02.06.2019 17:30
OFK Bratstvo
0 : 2
OFK Batinac
Partizan
Glogovac
3 : 3
Omladinac
Šaludovac
02.06.2019 17:30
Partizan
3 : 3
Omladinac
Juhor
Glavinci
8 : 0
Napredak
Zlatovo
02.06.2019 17:30
Juhor
8 : 0
Napredak
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
02.06.2019 17:30
Mladost (D)
1 : 0
Kušiljevo
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 2
Hajduk
Čepure
02.06.2019 17:30
Mladost (K)
3 : 2
Hajduk
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
Srem
Jakovo
02.06.2019 17:00
Šumadinac
1 : 0
Srem
Rakovica
Rakovica
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
02.06.2019 17:00
Rakovica
1 : 1
Sinđelić
Crvenka
Borča
2 : 2
Atakante
Beograd
02.06.2019 17:00
Crvenka
2 : 2
Atakante
Institut
Zemun Polje
1 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
02.06.2019 17:00
Institut
1 : 1
PKB Kovilovo
Borac (O)
Ostružnica
1 : 4
Dunav
Veliko Selo
02.06.2019 17:00
Borac (O)
1 : 4
Dunav
Zmaj
Zemun
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
02.06.2019 17:00
Zmaj
1 : 1
Poštar Zvezdara
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 0
Borac (P)
Progar
02.06.2019 17:00
Balkan Mirijevo
1 : 0
Borac (P)
Rabrovac
Rabrovac
2 : 8
Vinča
Vinča
02.06.2019 17:00
Rabrovac
2 : 8
Vinča
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
02.06.2019 17:00
Velika Krsna
2 : 1
Ropočevo
Kovačevac
Kovačevac
2 : 6
Vrčin
Vrčin
02.06.2019 17:00
Kovačevac
2 : 6
Vrčin
Kosmajac
Koraćica
2 : 7
Šumadija
Jagnjilo
02.06.2019 17:00
Kosmajac
2 : 7
Šumadija
Boleč
Boleč
3 : 4
Dunavac
Grocka
02.06.2019 17:00
Boleč
3 : 4
Dunavac
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Pudarci
Pudarci
02.06.2019 17:00
Selo Mladenovac
2 : 1
Pudarci
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
02.06.2019 17:30
Lunjevica
3 : 1
Backovac Junajted
Rudar
Bresnica
4 : 1
Ovčar
Markovica
02.06.2019 17:30
Rudar
4 : 1
Ovčar
Mladost
Preljina
3 : 2
Slatina
Slatina
02.06.2019 17:30
Mladost
3 : 2
Slatina
Spartak
Trnava
1 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
02.06.2019 17:30
Spartak
1 : 3
Jedinstvo (K)
Rakova
Rakova
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
02.06.2019 11:00
Rakova
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 3
Omladinac
Zablaće
02.06.2019 17:30
Zadrugar
3 : 3
Omladinac
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Parmenac
Parmenac
02.06.2019 17:30
Jedinstvo (P)
2 : 2
Parmenac
Ozrem
Ozrem
4 : 1
Napredak
Svračkovci
02.06.2019 17:30
Ozrem
4 : 1
Napredak
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Radnik
Ušće
02.06.2019 18:00
Ibar
1 : 2
Radnik
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Proleter
Pečenog
02.06.2019 18:00
OFK Ras
3 : 1
Proleter
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Stubal
Stubal
02.06.2019 18:00
Budućnost
3 : 0
Stubal
Mataruge
Mataruge
3 : 3
Ribnica
Jovac
02.06.2019 18:00
Mataruge
3 : 3
Ribnica
Rudar
Baljevac
1 : 0
Granit
Jošanička banja
02.06.2019 18:00
Rudar
1 : 0
Granit
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
02.06.2019 18:00
Kraljevo Hajduk
2 : 1
Popovići Vrnjci
Gruža
Vitanovac
2 : 3
Omladinac
Novo Selo
02.06.2019 18:00
Gruža
2 : 3
Omladinac
Lasta
Vitkovac
5 : 4
Napredak
Gračac
02.06.2019 18:00
Lasta
5 : 4
Napredak
FUD
Brus
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
02.06.2019 17:30
FUD
2 : 1
Sloga (Ć)
Vinogradar
Zleginje
0 : 1
Meševo
Meševo
02.06.2019 17:30
Vinogradar
0 : 1
Meševo
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 2
Mačkovac
Mačkovac
02.06.2019 17:30
Donji Kopaonik
1 : 2
Mačkovac
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
02.06.2019 17:30
Ribnik
0 : 4
Jedinstvo 1936
Varvarin
Varvarin
3 : 3
Kupci
Kupci
02.06.2019 17:30
Varvarin
3 : 3
Kupci
Sloga (M)
Majdevo
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
02.06.2019 17:30
Sloga (M)
3 : 0
Mladost (DK)
Šanac
Šanac
3 : 2
Čitluk
Čitluk
02.06.2019 17:30
Šanac
3 : 2
Čitluk
13. April
Lomnica
4 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
02.06.2019 17:30
13. April
4 : 0
Poljoprivrednik
Polet
Izbište
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
02.06.2019 17:30
Polet
2 : 3
Jedinstvo (V)
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
02.06.2019 17:30
Crvena zvezda
4 : 2
Sloga (BNS)
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 5
Spartak 1911
Debeljača
02.06.2019 17:30
Vojvodina (S)
0 : 5
Spartak 1911
Dolina
Padina
2 : 3
Potporanj
Potporanj
02.06.2019 17:30
Dolina
2 : 3
Potporanj
Vulturul
Grebenac
5 : 4
Partizan (G)
Gaj
02.06.2019 17:30
Vulturul
5 : 4
Partizan (G)
Strela
Ivanovo
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
02.06.2019 17:30
Strela
3 : 0
Jedinstvo Stević
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
02.06.2019 17:30
Radnički (B)
1 : 1
Jugoslavija
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
02.06.2019 17:30
Dunav
3 : 1
Partizan (U)
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
02.06.2019 17:30
Mlava (ML)
3 : 0
Jedinstvo (Lj)
Borac (K)
Klenovnik
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
02.06.2019 17:30
Borac (K)
0 : 1
Sloga (B)
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Đerdap
Golubac
02.06.2019 17:30
Borac (Ž)
3 : 1
Đerdap
Omladinac (Š)
Šetonje
10 : 1
Makce
Makce
02.06.2019 17:30
Omladinac (Š)
10 : 1
Makce
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 0
Budućnost
Vezičevo
02.06.2019 17:30
Pomoravlje
6 : 0
Budućnost
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
02.06.2019 17:30
Rudar (K)
3 : 2
Polet (SD)
Sloga
Korman
6 : 4
Palilula
Aleksinac
02.06.2019 17:30
Sloga
6 : 4
Palilula
Naisus 1977
Rožina
9 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
02.06.2019 17:30
Naisus 1977
9 : 3
Crvena zvezda
Moravac
Čečina
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
02.06.2019 17:30
Moravac
3 : 0
Napredak 2012
Rasovača
Rasovača
4 : 1
Mladost (B)
Batušinac
02.06.2019 17:30
Rasovača
4 : 1
Mladost (B)
Doljevac
Doljevac
4 : 8
Moravac
Zaplanjska Toponica
02.06.2019 17:30
Doljevac
4 : 8
Moravac
Radnički 1947
Čapljinac
8 : 3
Padina
Padina
02.06.2019 17:30
Radnički 1947
8 : 3
Padina
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Pobeda
Golobok
02.06.2019
Osipaonica
1 : 2
Pobeda
Sloga (M)
Miloševac
2 : 6
Železničar Kusadak
Kusadak
02.06.2019
Sloga (M)
2 : 6
Železničar Kusadak
SASK
Saraorci
2 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
02.06.2019
SASK
2 : 2
Sloga (L)
Cerovac
Cerovac
3 : 1
Proleter 1947
Vranovo
02.06.2019
Cerovac
3 : 1
Proleter 1947
Sloboda
Lipe
3 : 2
Plana
Velika Plana
02.06.2019
Sloboda
3 : 2
Plana
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 3
Podunavac
Udovice
02.06.2019
Bresje Superior
4 : 3
Podunavac
Polet
Trnovče
7 : 2
Mladi radnik
Radinac
02.06.2019
Polet
7 : 2
Mladi radnik
Radnički (K)
Klokočevac
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
02.06.2019 17:30
Radnički (K)
3 : 1
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
3 : 0
Zlot
Zlot
02.06.2019 17:30
Ključ
3 : 0
Zlot
Blizna
Blizna
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
02.06.2019 17:30
Blizna
2 : 0
Nemetali
Iskra
Donja Bukovica
5 : 2
ZSK
Valjevo
02.06.2019 17:00
Iskra
5 : 2
ZSK
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Trlić
Trlić
02.06.2019 17:00
Sovljak
2 : 1
Trlić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 2
Mladost
Dračić
02.06.2019 17:00
Tvrdojevac
2 : 2
Mladost
Tulari
Tulari
7 : 0
Banjani
Banjani
02.06.2019 17:00
Tulari
7 : 0
Banjani
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Ribnikar
Pecka
02.06.2019 17:00
Tešnjar
2 : 0
Ribnikar
Kolubara 2
Valjevo
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
02.06.2019 17:00
Kolubara 2
1 : 3
Rubribreza
Lauš
Lopaš
1 : 9
Čajetina
Čajetina
02.06.2019 17:00
Lauš
1 : 9
Čajetina
Savinac
Visibaba
4 : 4
Prvi partizan
Užice
02.06.2019 17:00
Savinac
4 : 4
Prvi partizan
Ariljska rampa
Požega
3 : 1
Ježevica
Ježevica
02.06.2019 17:00
Ariljska rampa
3 : 1
Ježevica
Omladinac
Zdravčići
5 : 1
Sečica
Seča reka
02.06.2019 17:00
Omladinac
5 : 1
Sečica
Polet
Rasna
1 : 2
Crnokosa
Kosjerić
02.06.2019 17:00
Polet
1 : 2
Crnokosa
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
02.06.2019 17:00
Jasen
3 : 0
Jedinstvo
Višesava
Bajina Bašta
2 : 0
Perućac
Perućac
02.06.2019 17:00
Višesava
2 : 0
Perućac
Železničar
Brestovac
4 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
02.06.2019 17:30
Železničar
4 : 3
Jedinstvo (G)
Sloga
Lipovica
3 : 0
Šumadija
Razgojna
02.06.2019 17:30
Sloga
3 : 0
Šumadija
Mladi borac
Živkovo
3 : 2
Vučje
Vučje
02.06.2019 17:30
Mladi borac
3 : 2
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Polet
Stajkovce
02.06.2019 17:30
Zloćudovo
2 : 1
Polet
Mladost 1959
Vinarce
4 : 5
OFK Morava
Leskovac
02.06.2019 17:30
Mladost 1959
4 : 5
OFK Morava
OFK Brza
Brza
0 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
02.06.2019 17:30
OFK Brza
0 : 3
Kumarevo 65
Progres
Ladovica
4 : 2
Umac
Miroševce
02.06.2019 17:30
Progres
4 : 2
Umac
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Bobište
Bobište
02.06.2019 17:30
Čekmin
2 : 0
Bobište
Sloga (M)
Minićevo
4 : 2
OFK Rtanj
Boljevac
02.06.2019 18:00
Sloga (M)
4 : 2
OFK Rtanj
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 2
Radnički 1946
Lubnica
02.06.2019 18:00
OFK Knjaz
1 : 2
Radnički 1946
Graničar
Veliki Izvor
4 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
02.06.2019 18:00
Graničar
4 : 1
Velika Jasikova
Osnić
Osnić
3 : 2
Trebič
Sokobanja
02.06.2019 18:00
Osnić
3 : 2
Trebič
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Spartak
Pirot
02.06.2019 17:00
Borac
0 : 3
Spartak
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 2
Vrtište
Vrtište
02.06.2019 17:30
Jedinstvo (GM)
2 : 2
Vrtište
Mladost (L)
Lalinac
5 : 1
Čegar 2013
Kamenica
02.06.2019 17:30
Mladost (L)
5 : 1
Čegar 2013
Palilulac
Niš
3 : 5
Morava
Krušce
02.06.2019 17:30
Palilulac
3 : 5
Morava
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Rudar
Jelašnica
02.06.2019 17:30
Crvena zastava
2 : 0
Rudar
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 4
Budućnost
Prva Kutina
02.06.2019 17:30
Mladost (DK)
5 : 4
Budućnost
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 2
Proleter
Donja Vrežina
02.06.2019 17:30
Sloboda
5 : 2
Proleter
Omladinac (GK)
Gornji Komren
6 : 2
Vulkan 1963
Brenica
02.06.2019 17:30
Omladinac (GK)
6 : 2
Vulkan 1963
Ternoci
Trnovac
1 : 0
Pavlovac
Pavlovac
02.06.2019
Ternoci
1 : 0
Pavlovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 1
Lugina
Aliđerce
02.06.2019
BSK Bujanovac
0 : 1
Lugina
Mladost
Suvojnica
4 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
02.06.2019
Mladost
4 : 2
FSU Južna pruga
Levosoje
Levosoje
4 : 1
Trešnjevka
Lopardince
02.06.2019
Levosoje
4 : 1
Trešnjevka
Čelik
Belo polje
0 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
02.06.2019
Čelik
0 : 0
Nebeski Andjeli
Vihor
Žbevac
3 : 0
OFK Alakince
Alakince
02.06.2019
Vihor
3 : 0
OFK Alakince
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Joševa
Joševa
02.06.2019 17:00
Šarbane
2 : 1
Joševa
Čučuge
Čučuge
4 : 1
Polet (T)
Takovo
02.06.2019 17:00
Čučuge
4 : 1
Polet (T)
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
02.06.2019 17:00
Polet (DL)
1 : 5
OFK Paljuvi
Vrelo
Vrelo
1 : 4
Rudar
Radljevo
02.06.2019 17:00
Vrelo
1 : 4
Rudar
Gunjevac
Gunjevac
0 : 1
Crvena Jabuka
Ub
02.06.2019 17:00
Gunjevac
0 : 1
Crvena Jabuka
Kalenić
Kalenić
0 : 3
Mladost
Vračević
02.06.2019 17:00
Kalenić
0 : 3
Mladost
Pambukovica
Pambukovica
0 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
02.06.2019 17:00
Pambukovica
0 : 4
Dimitrije Tucović
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Rojkovac
Obrenovac
02.06.2019 17:30
Rvati
2 : 2
Rojkovac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 2
Posavina
Stubline
02.06.2019 17:30
Belo Polje
1 : 2
Posavina
Borac
Ušće
4 : 2
Skela
Skela
02.06.2019 17:30
Borac
4 : 2
Skela
Moskva
Budisava
0 : 4
Borac
Rakovac
02.06.2019 18:00
Moskva
0 : 4
Borac
Hajduk
Gardinovci
2 : 2
Titel
Titel
02.06.2019 18:00
Hajduk
2 : 2
Titel
Čenej
Čenej
4 : 2
Vinogradar
Ledinci
02.06.2019 18:00
Čenej
4 : 2
Vinogradar
Obilić
Vilovo
0 : 2
Železničar
Novi Sad
02.06.2019 18:00
Obilić
0 : 2
Železničar
Dinamo
Budisava
1 : 5
Veternik
Veternik
02.06.2019 18:00
Dinamo
1 : 5
Veternik
Susek
Susek
0 : 3
OFK Futog
Futog
02.06.2019 18:00
Susek
0 : 3
OFK Futog
Janošik
Janošik
2 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
02.06.2019 17:30
Janošik
2 : 3
Borac (VS)
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 1
Dobrica
Dobrica
02.06.2019 17:30
Borac (VG)
5 : 1
Dobrica
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
02.06.2019 17:30
Vinogradar
2 : 0
Partizan (K)
Ratar
Kruščica
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
02.06.2019 17:30
Ratar
2 : 1
Vojvodina (CC)
Budućnost (A)
Alibunar
9 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
02.06.2019 17:30
Budućnost (A)
9 : 2
Karaš (J)
Hajdučica
Hajdučica
4 : 2
Ševac
Kusić
02.06.2019 17:30
Hajdučica
4 : 2
Ševac
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 3
Sloga (M)
Margita
02.06.2019 17:30
Karaš (K)
2 : 3
Sloga (M)
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Garevina
Garevina
02.06.2019 17:30
Velika Drenova
2 : 0
Garevina
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
02.06.2019 17:30
Trudbenik
4 : 1
Kamenorezac 76
Borac
Gornji Katun
3 : 2
Sloga (L)
Lozna
02.06.2019 17:30
Borac
3 : 2
Sloga (L)
Rubin
Donji Stupanj
1 : 4
Sloga (D)
Dašnica
02.06.2019 17:30
Rubin
1 : 4
Sloga (D)
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 3
Gradina
Pejovac
02.06.2019 17:30
Beli Orlovi
0 : 3
Gradina
Polet 57
Milutovac
2 : 2
14. Oktobar
Izbenica
02.06.2019 17:30
Polet 57
2 : 2
14. Oktobar
Omladinac
Pojate
3 : 3
Ušće
Grad Stalać
02.06.2019 17:30
Omladinac
3 : 3
Ušće
Mladost
Toljevac
3 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
02.06.2019 17:30
Mladost
3 : 0
Stari Trstenik
Morava
Ribare
3 : 0
Vinorača
Vinorača
02.06.2019 17:30
Morava
3 : 0
Vinorača
Blagotin
Belušić
3 : 5
Sloga
Voljavče
02.06.2019 17:30
Blagotin
3 : 5
Sloga
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 2
Partizan
Majur
02.06.2019 17:30
Sinđelić 1934
0 : 2
Partizan
Osaonica
Bagrdan
3 : 2
Mladost (G)
Gložane
02.06.2019 17:30
Osaonica
3 : 2
Mladost (G)
Vinogradar
Crkvenac
1 : 1
Ursule
Ursule
02.06.2019 17:30
Vinogradar
1 : 1
Ursule
Kupinovac
Kupinovac
1 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
02.06.2019 17:30
Kupinovac
1 : 3
Jedinstvo (D)
Šantarovac
Šantarovac
0 : 2
Šumadinac
Dragovo
02.06.2019 17:30
Šantarovac
0 : 2
Šumadinac
Mladost (T)
Tečić
1 : 2
Morava
Kočino Selo
02.06.2019 17:30
Mladost (T)
1 : 2
Morava
Napredak
Stubica
2 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
02.06.2019 17:30
Napredak
2 : 2
Mladost (GM)
Beljanica
Strmosten
4 : 0
Istok 63
Plana
02.06.2019 17:30
Beljanica
4 : 0
Istok 63
Moravac 2015
Krušar
9 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
02.06.2019 17:30
Moravac 2015
9 : 0
15. Avgust 1950
Radnički
Tekija
3 : 2
Borac 1805
Ivankovac
02.06.2019 17:30
Radnički
3 : 2
Borac 1805
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 3
Orlovi
Jasenovo
02.06.2019 17:30
Pomoravlje
2 : 3
Orlovi
Budućnost
Miliva
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
02.06.2019 17:30
Budućnost
2 : 0
Mladost (J)
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
02.06.2019 17:00
Stari drugari
3 : 4
Žabari
Polet
Popučke
7 : 4
Popadić
Popadić
02.06.2019 17:00
Polet
7 : 4
Popadić
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 5
Mladost (L)
Latković
02.06.2019 17:00
Mladost (VK)
0 : 5
Mladost (L)
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Borac
Rajković
02.06.2019 17:00
Jadar 2013
1 : 1
Borac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 1
Lukavac
Lukavac
02.06.2019 17:00
Milenko Pavlović
0 : 1
Lukavac
Komanice
Komanice
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
02.06.2019 17:00
Komanice
1 : 1
Junior Novo Naselje
Rakac Stave
Stave
4 : 1
Rajac
Kadina Luka
02.06.2019 17:00
Rakac Stave
4 : 1
Rajac
Šećeranac Ada
Beograd
9 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
02.06.2019 10:00
Šećeranac Ada
9 : 0
Posavac Tišma
BUSK
Beograd
0 : 3
011
Beograd
02.06.2019 17:00
BUSK
0 : 3
011
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 0
Dedinje
Beograd
02.06.2019 17:00
Novi Beograd
1 : 0
Dedinje
Mladi Proleter
Beograd
1 : 4
Umka
Umka
02.06.2019 17:00
Mladi Proleter
1 : 4
Umka
Busije
Zemun
6 : 2
Penjarol
Beograd
02.06.2019 17:00
Busije
6 : 2
Penjarol
Rekreativo 011
Beograd
0 : 2
Sparta Železnik
Železnik
02.06.2019 15:00
Rekreativo 011
0 : 2
Sparta Železnik
Heroj Polet
Jajinci
6 : 0
Pinosava
Pinosava
02.06.2019 17:00
Heroj Polet
6 : 0
Pinosava
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 1
Poštar
Beograd
02.06.2019 17:00
Siti Sport Klub
2 : 1
Poštar
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
5 : 2
Pionir
Besni Fok
02.06.2019 17:00
PKB Padinska Skela
5 : 2
Pionir
Minel
Ripanj
1 : 1
Zuce
Zuce
02.06.2019 17:00
Minel
1 : 1
Zuce
Mitros
Sremska Mitrovica
5 : 0
Mladost
Buđanovci
02.06.2019 17:00
Mitros
5 : 0
Mladost
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
02.06.2019 17:00
Obilić 1993
0 : 2
Fruškogorac
Šumar
Ogar
5 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
02.06.2019 17:00
Šumar
5 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Fruška Gora
Ruma
1 : 2
Graničar
Obrež
02.06.2019 17:00
Fruška Gora
1 : 2
Graničar
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Sloga (V)
Voganj
02.06.2019 17:00
OFK Bikić
3 : 0
Sloga (V)
Krušedol
Krušedol
2 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
02.06.2019 17:00
Krušedol
2 : 1
Donji Srem 2015
Hajduk
Višnjićevo
8 : 0
Sloga (Č)
Čalma
02.06.2019 17:00
Hajduk
8 : 0
Sloga (Č)
Napredak
Žarkovac
1 : 1
BSK
Bešenovo
02.06.2019 17:00
Napredak
1 : 1
BSK
Rudar 2012
Babe
5 : 0
OFK Slatina
Slatina
02.06.2019 14:00
Rudar 2012
5 : 0
OFK Slatina
Sibnica
Sibnica
0 : 3
OFK Rogača
Rogača
02.06.2019 13:30
Sibnica
0 : 3
OFK Rogača
Vis
Parcani
2 : 0
Vojvoda
Dučina
02.06.2019 12:30
Vis
2 : 0
Vojvoda
Mladost (G)
Guberevac
3 : 4
Djurinci
Đurinci
02.06.2019 12:30
Mladost (G)
3 : 4
Djurinci
Popović
Popovići
3 : 5
Mladost (MI)
Mala Ivanča
02.06.2019 12:00
Popović
3 : 5
Mladost (MI)
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 4
Stojnik
Stojnik
02.06.2019 16:30
Nemenikuće
0 : 4
Stojnik
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 2
BSK
Borač
02.06.2019 17:30
Sloga (Z)
0 : 2
BSK
Mladi radnik
Dragušica
1 : 3
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
02.06.2019 17:30
Mladi radnik
1 : 3
Karađorđe 2013 (Viš)
Sloga (M)
Milatovac
9 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
02.06.2019 17:30
Sloga (M)
9 : 0
Karađorđe (V)
Udarnik Trska 1947
Trska
4 : 2
Mladost (R)
Rašković
02.06.2019 17:30
Udarnik Trska 1947
4 : 2
Mladost (R)
Beljina
Beljina
0 : 4
Barajevo
Barajevo
02.06.2019 17:00
Beljina
0 : 4
Barajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
5 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
02.06.2019 17:00
Velika Mostanica
5 : 1
Veliki Borak
Terekves
Hetin
4 : 4
Napredak (Č)
Čestereg
02.06.2019 17:30
Terekves
4 : 4
Napredak (Č)
Roham
Nova Crnja
5 : 3
Vojvodina
Bašaid
02.06.2019 17:30
Roham
5 : 3
Vojvodina
Napredak (BT)
Banatska Topola
0 : 3
Jedinstvo
Bočar
02.06.2019 17:30
Napredak (BT)
0 : 3
Jedinstvo
1.Oktobar
Srpski Itebej
9 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
02.06.2019 17:30
1.Oktobar
9 : 0
Omladinac
Proleter
Međa
3 : 2
Bega
Novi Itebej
02.06.2019 17:30
Proleter
3 : 2
Bega
Borac
Kozjak
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
02.06.2019 18:00
Borac
2 : 1
Velika Reka
Mladost
Brezjak
0 : 1
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
02.06.2019 18:00
Mladost
0 : 1
Jadar 1961 (GD)
Prva Iskra
Runjani
4 : 2
Azbukovica
Crnča
02.06.2019 18:00
Prva Iskra
4 : 2
Azbukovica
7. Juli
Bela Crkva
1 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
02.06.2019 18:00
7. Juli
1 : 1
Jedinstvo
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 1
Rudar
Brasina
02.06.2019 18:00
Milan Orlić
4 : 1
Rudar
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 6
Vidojevica
Lešnica
02.06.2019 18:00
Jadar (ST)
2 : 6
Vidojevica
Antimon
Zajača
3 : 3
Sloga
Straža
02.06.2019 18:00
Antimon
3 : 3
Sloga
Kopljari
Kopljari
8 : 0
Ranilović
Ranilović
02.06.2019 17:30
Kopljari
8 : 0
Ranilović
Šamot
Aranđelovac
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
02.06.2019 17:30
Šamot
3 : 0
B 2000
Borac
Kloka
3 : 2
Kralj Petar I
Topola
02.06.2019 17:30
Borac
3 : 2
Kralj Petar I
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
02.06.2019 17:30
Šumadinac (S)
5 : 3
Radoje Domanović
Vrbica
Aranđelovac
4 : 2
Mladost (J)
Jelenac
02.06.2019 17:30
Vrbica
4 : 2
Mladost (J)
Brezovac
Brezovac
1 : 4
Sloga
Zagorica
02.06.2019 11:00
Brezovac
1 : 4
Sloga
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 3
Jasenica
Božurnja
02.06.2019 17:30
Trešnjevica
2 : 3
Jasenica
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 1
Radnički
Pertate
02.06.2019 17:30
Jedinstvo (Š)
1 : 1
Radnički
Lemind 1953
Leskovac
3 : 3
Gradac
Konopnica
02.06.2019 17:30
Lemind 1953
3 : 3
Gradac
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
02.06.2019 17:30
Marjan MB
0 : 2
Plantaža
Mladost (B)
Batulovce
4 : 2
Milanovo
Milanovo
02.06.2019 17:30
Mladost (B)
4 : 2
Milanovo
BSK
Belanovce
1 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
02.06.2019 17:30
BSK
1 : 0
Radnik Sušica
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
02.06.2019 17:30
Bratstvo
3 : 0
Veliko Trnjane
Todorovce
Todorovce
0 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
02.06.2019 17:30
Todorovce
0 : 3
Sloboda
Moravac
Pečenjevce
1 : 1
Real
Donja Jajina
02.06.2019 17:30
Moravac
1 : 1
Real
Šipurske livade
Šabac
0 : 4
Mladost
Pocerski Pričinović
02.06.2019 18:00
Šipurske livade
0 : 4
Mladost
Trešnjevka
Trbusac
5 : 0
Provo 2015
Provo
02.06.2019 18:00
Trešnjevka
5 : 0
Provo 2015
Rankovac
Nakučani
4 : 3
Sava
Mrđenovac
02.06.2019 18:00
Rankovac
4 : 3
Sava
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Radnički
Koceljeva
02.06.2019 18:00
Vojvoda Stepa Stepanović
1 : 1
Radnički
Vlašić
Donje Crniljevo
9 : 2
Sloga (MA)
Matijevac
02.06.2019 18:00
Vlašić
9 : 2
Sloga (MA)
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Sloga (KR)
Krnić
02.06.2019 18:00
Pričinović
3 : 2
Sloga (KR)
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 2
Čoka
Čoka
02.06.2019 17:00
Horgoš 1911
4 : 2
Čoka
Graničar
Đala
0 : 4
Tromedja
Majdan
02.06.2019 17:00
Graničar
0 : 4
Tromedja
Šampion
Orom
0 : 1
Bačka
Mol
02.06.2019 17:00
Šampion
0 : 1
Bačka
Hajduk
Podlokanj
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
02.06.2019 17:00
Hajduk
0 : 0
Slavija
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 0
Potisje
Kanjiža
02.06.2019 17:00
Jedinstvo (SK)
0 : 0
Potisje
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 2
Mladost
Mali Bač
02.06.2019 18:15
Bački Hajduk
2 : 2
Mladost
Borac
Vizić
0 : 4
Neštin
Neštin
02.06.2019 18:15
Borac
0 : 4
Neštin
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 1
Krivanj
Selenča
02.06.2019 18:15
Bačka 1945
1 : 1
Krivanj
Maglić
Bački Maglić
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
02.06.2019 18:15
Maglić
3 : 0
Naša Zvezda
Sloga
Plavna
0 : 3
Budućnost
Gložan
02.06.2019 18:15
Sloga
0 : 3
Budućnost
Polet (V)
Voluja
4 : 5
Mladost (B)
Biskuplje
02.06.2019 17:30
Polet (V)
4 : 5
Mladost (B)
Vihor
Маljurevac
1 : 2
Sirakovo
Sirakovo
02.06.2019 17:30
Vihor
1 : 2
Sirakovo
Stig 1955
Beranje
4 : 5
Žitkovica 2017
Žitkovica
02.06.2019 17:30
Stig 1955
4 : 5
Žitkovica 2017
Polet (B)
Bikinje
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
02.06.2019 17:30
Polet (B)
3 : 1
Napredak (P)
Sloga (M)
Mustapić
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
02.06.2019 17:30
Sloga (M)
2 : 1
Napredak 1934
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 3
Dizel
Bare
02.06.2019 17:30
Žika Marković Uča
4 : 3
Dizel
Desine
Desine
2 : 0
Sloga (L)
Lučica
02.06.2019 17:30
Desine
2 : 0
Sloga (L)
Rade Milošević
Dubočka
1 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
02.06.2019 11:00
Rade Milošević
1 : 3
Sloga 1952
Napredak (S)
Simićevo
5 : 2
Manastirica
Manastirica
02.06.2019 17:30
Napredak (S)
5 : 2
Manastirica
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Jasenovac
Krepoljin
02.06.2019 17:30
Omladinac (B)
2 : 3
Jasenovac
Integral
Batuša
4 : 3
Radnički (K)
Knežica
02.06.2019 17:30
Integral
4 : 3
Radnički (K)
Jedinstvo (K)
Kamenovo
2 : 0
BSK
Bošnjak
02.06.2019 17:30
Jedinstvo (K)
2 : 0
BSK
Bata Bulić
Bistrica
2 : 2
Zadrugar (T)
Tabanovac
02.06.2019 17:30
Bata Bulić
2 : 2
Zadrugar (T)
Tomislavci
Tomislavci
1 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
02.06.2019 17:00
Tomislavci
1 : 2
Eđšeg
Pobeda
Pobeda
0 : 1
Obilić
Zmajevo
02.06.2019 17:00
Pobeda
0 : 1
Obilić
Budućnost
Savino Selo
3 : 3
Mladost Radost
Srbobran
02.06.2019 17:00
Budućnost
3 : 3
Mladost Radost
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 1
Borac (A)
Arapovac
02.06.2019 17:30
Šumadija (MC)
1 : 1
Borac (A)
Sloga
Lukavica
3 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
02.06.2019 17:30
Sloga
3 : 3
Mladost (Č)
Polet
Mirosaljci
4 : 3
Petka
Petka
02.06.2019 17:30
Polet
4 : 3
Petka
Napredak
Korbovo
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
02.06.2019 17:30
Napredak
3 : 0
Lokomotiva
Milutinovac
Milutinovac
3 : 0
Egeta
Brza Palanka
02.06.2019 17:30
Milutinovac
3 : 0
Egeta
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Koča Andjelković
Tekija
02.06.2019 17:30
Kladušnica
3 : 0
Koča Andjelković
Rtkovo
Rtkovo
3 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
02.06.2019 17:30
Rtkovo
3 : 0
Mala Vrbica
Planinac
Vujetinci
5 : 1
Malba
Žaočani
02.06.2019
Planinac
5 : 1
Malba
Čačak 94
Čačak
1 : 0
Prijatelji
Čačak
02.06.2019
Čačak 94
1 : 0
Prijatelji
Budućnost
Stančići
1 : 4
BIP
Čačak
02.06.2019
Budućnost
1 : 4
BIP
Kej
Čačak
1 : 0
Morava (K)
Katrga
02.06.2019
Kej
1 : 0
Morava (K)
Omladinac
Seone
0 : 0
Landol
Landol
02.06.2019 17:30
Omladinac
0 : 0
Landol
Vučak
Vučak
6 : 2
Skobalj
Skobalj
02.06.2019 17:30
Vučak
6 : 2
Skobalj
Vrbovac
Vrbovac
3 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
02.06.2019 17:00
Vrbovac
3 : 0
Hajduk Veljko 1934
OFK Slavija
Smederevo
2 : 6
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
02.06.2019 17:00
OFK Slavija
2 : 6
Stari Hrast 2018
Temac
Temska
2 : 1
Zvezda
Blato
02.06.2019 17:00
Temac
2 : 1
Zvezda
Jerma
Sukovo
0 : 3
Sloboda
Rasnica
02.06.2019 17:00
Jerma
0 : 3
Sloboda
Pobeda
Držina
0 : 6
Željuša
Željuša
02.06.2019 17:00
Pobeda
0 : 6
Željuša
Lokomotiva
Belo Polje
5 : 3
Nišavac
Staničenje
02.06.2019 17:00
Lokomotiva
5 : 3
Nišavac
Rongo Siti
Pirot
0 : 4
Napredak
Izvor
02.06.2019 17:00
Rongo Siti
0 : 4
Napredak
Mladost
Kruščić
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
02.06.2019 17:30
Mladost
3 : 0
OFK Šikara
Kordun
Kljajićevo
4 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
02.06.2019 17:30
Kordun
4 : 3
Aleksa Šantić
Hajduk
Stapar
7 : 3
Dunav
Bački Monoštor
02.06.2019 17:30
Hajduk
7 : 3
Dunav
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
02.06.2019 17:30
Zadrugar
3 : 0
Jedinstvo
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 2
Terekveš
Svilojevo
02.06.2019 17:30
Omladinac (B)
4 : 2
Terekveš
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Partizan
Kupusina
02.06.2019 17:30
Omladinac (D)
2 : 1
Partizan
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 6
Omladinac
Kalimanići
02.06.2019 17:30
Jablanica
4 : 6
Omladinac
Šilopaj
Šilopaj
3 : 11
Šumadija
Brdjani
02.06.2019 17:30
Šilopaj
3 : 11
Šumadija
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Velereč 94
Velereč
02.06.2019 17:30
Donja Vrbava
1 : 0
Velereč 94
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
AF Đokić
Velika Plana
02.06.2019 17:00
Jedinstvo
3 : 0
AF Đokić
Jasenica
Kruševo
0 : 1
Mladost (NS)
Novo Selo
02.06.2019 17:00
Jasenica
0 : 1
Mladost (NS)
Omladinac
Rakinac
2 : 3
Mladost 1948
Donja Livadica
02.06.2019 17:00
Omladinac
2 : 3
Mladost 1948
Dedinje Junajted
Guča
5 : 2
Voćar
Kotraža
02.06.2019 17:30
Dedinje Junajted
5 : 2
Voćar
Prilike
Prilike
6 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
02.06.2019 11:00
Prilike
6 : 0
Vrelo
Sloga
Kaona
4 : 0
Gradina
Rti
02.06.2019 17:30
Sloga
4 : 0
Gradina
Gorušica
Viča
2 : 2
Bjelica
Milatovići
02.06.2019 17:30
Gorušica
2 : 2
Bjelica
Jelica
Goračići
1 : 2
Brezova
Brezova
02.06.2019 17:30
Jelica
1 : 2
Brezova
Parunovac
Parunovac
2 : 1
Konjuh
Konjuh
02.06.2019
Parunovac
2 : 1
Konjuh
Borac
Bivolje
0 : 4
Žabare
Žabare
02.06.2019
Borac
0 : 4
Žabare
Mladost VPD
Kruševac
1 : 3
Modrica
Modrica
02.06.2019
Mladost VPD
1 : 3
Modrica
Naupare
Naupare
5 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
02.06.2019
Naupare
5 : 0
Mudrakovac
Čarapan
Kruševac
1 : 3
Globoder
Globoder
02.06.2019
Čarapan
1 : 3
Globoder
Bukovica
Bukovica
0 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
02.06.2019
Bukovica
0 : 2
Gornji Stepoš
Zdravinje
Zdravinje
3 : 3
Rasina
Vitanovac
02.06.2019
Zdravinje
3 : 3
Rasina
Rtanj
Vrmdža
3 : 0
Jedinstvo
Mužinac
02.06.2019 17:30
Rtanj
3 : 0
Jedinstvo
OFK Žeželj
Donja Sabanta
5 : 1
Ćava
Grošnica
02.06.2019 17:30
OFK Žeželj
5 : 1
Ćava
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
2 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
02.06.2019 17:30
Sloga Lužnice 2016
2 : 2
Bratstvo 1975
Seljak
Cvetojevac
0 : 6
Kolonija
Kragujevac
02.06.2019 17:30
Seljak
0 : 6
Kolonija
Maršić
Maršić
2 : 4
Košutnjak
Kragujevac
02.06.2019 17:30
Maršić
2 : 4
Košutnjak
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Divostin
Kragujevac
02.06.2019 17:30
Zastava
2 : 1
Divostin
Bakionica
Bakionica
6 : 1
Glumač
Glumač
02.06.2019 17:30
Bakionica
6 : 1
Glumač
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 4
Gorobilje
Gorobilje
02.06.2019 14:30
Plavi Tok
1 : 4
Gorobilje
Avijatičar
Vranjani
5 : 0
Trešnjica
Tvrdići
02.06.2019 17:30
Avijatičar
5 : 0
Trešnjica
Blagaja
Rupeljevo
4 : 2
Duškovci
Duškovci
02.06.2019 11:00
Blagaja
4 : 2
Duškovci
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 6
Napredak
Gornja Dobrinja
02.06.2019 17:30
Borac
3 : 6
Napredak
Rujnik
Rujnik
1 : 3
Sloga 1948
Malča
02.06.2019 17:30
Rujnik
1 : 3
Sloga 1948
Durlan Siti
Niš
0 : 11
Delijski Vis
Niš
02.06.2019 17:30
Durlan Siti
0 : 11
Delijski Vis
Spartak
Sićevo
1 : 2
Jasenovik 2018
Jasenovik
02.06.2019 17:30
Spartak
1 : 2
Jasenovik 2018
Supovac
Supovac
1 : 0
Radnički 1936
Trupale
02.06.2019 17:30
Supovac
1 : 0
Radnički 1936
Vrelo
Šarkamen
1 : 0
Miloševo
Miloševo
02.06.2019 11:00
Vrelo
1 : 0
Miloševo
OFK Sikole
Sikole
2 : 2
Mladost
Karbulovo
02.06.2019 17:30
OFK Sikole
2 : 2
Mladost
Slatina
Slatina
7 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
02.06.2019 17:30
Slatina
7 : 0
OFK Tamnič
Urovica
Urovica
6 : 0
Rečka
Rečka
02.06.2019 17:30
Urovica
6 : 0
Rečka
Toplica
Šarlinac
2 : 3
Pobeda
Rusna
02.06.2019 17:30
Toplica
2 : 3
Pobeda
Marina Kutina
Marina Kutina
1 : 1
Grkinja
Grkinja
02.06.2019 17:30
Marina Kutina
1 : 1
Grkinja
Mladost
Umčari
0 : 2
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
02.06.2019 17:00
Mladost
0 : 2
Kaluđerica 1969
Zaklopača
Zaklopača
3 : 0
Hajduk
Kamendol
02.06.2019 17:00
Zaklopača
3 : 0
Hajduk
Mrovska
Mrovska
6 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
02.06.2019 18:00
Mrovska
6 : 1
Skupljen 2013
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 2
Hajduk
Debrc
02.06.2019 11:00
Mladost (Z)
2 : 2
Hajduk
Polet
Jalovik
4 : 2
Torpedo
Lojanice
02.06.2019 11:00
Polet
4 : 2
Torpedo
Dragojevac
Dragojevac
2 : 2
Verko
Suvo Selo
02.06.2019 11:00
Dragojevac
2 : 2
Verko
BSK Buljane
Buljane
4 : 2
Jedinstvo
Ratare
02.06.2019 17:30
BSK Buljane
4 : 2
Jedinstvo
Heroj
Busilovac
3 : 1
Razvitak
Mirilovac
02.06.2019 17:30
Heroj
3 : 1
Razvitak
ISK Izvor
Izvor
1 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
02.06.2019 17:30
ISK Izvor
1 : 2
OFK Juhor 2016
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 2
Šumadija
Trešnjevica
02.06.2019 17:30
Donja Mutnica
2 : 2
Šumadija
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Popovac
Popovac
02.06.2019 17:30
Sloga
3 : 0
Popovac
Jašunja
Jašunja
1 : 7
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
02.06.2019 10:00
Jašunja
1 : 7
SU Donja Lomnica
Turekovac
Turekovac
0 : 3
Navalin
Navalin
02.06.2019 11:00
Turekovac
0 : 3
Navalin
Badince
Badince
3 : 0
Atletiko
Donja Jajina
02.06.2019 11:00
Badince
3 : 0
Atletiko
OFK Jelen
Jelenča
6 : 0
Volujac
Volujac
02.06.2019 11:00
OFK Jelen
6 : 0
Volujac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 1
Žabar
Žabar
02.06.2019 11:00
Zablaće
3 : 1
Žabar
Borac BTG
Batalage
3 : 4
Mladost Svileuva
Svileuva
02.06.2019 11:00
Borac BTG
3 : 4
Mladost Svileuva
Korman
Korman (Šabac)
4 : 2
Bojić
Bojić
02.06.2019 11:00
Korman
4 : 2
Bojić
OFK Varna
Varna
4 : 3
Galeb
Cerovac
02.06.2019 11:00
OFK Varna
4 : 3
Galeb
Cerić
Miokus
2 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
02.06.2019 11:00
Cerić
2 : 0
Rudar
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 3
Mladost Slatina
Slatina
02.06.2019 11:00
Jedinstvo
0 : 3
Mladost Slatina
OFK Burovo
Burovo
5 : 7
20. Oktobar
Trbušnica
02.06.2019 17:30
OFK Burovo
5 : 7
20. Oktobar
Dimitrije Tucović
Šušnjar
2 : 1
Mladi radnik
Junkovac
02.06.2019 17:30
Dimitrije Tucović
2 : 1
Mladi radnik
Šumadinac
Kruševica
4 : 2
OFK Radnički
Dren
02.06.2019 17:30
Šumadinac
4 : 2
OFK Radnički
Crni Vrh
Deonica
2 : 5
Omladinac
Bunar
02.06.2019 18:00
Crni Vrh
2 : 5
Omladinac
Napredak
Staro Lanište
4 : 0
Belica
Belica
02.06.2019 18:00
Napredak
4 : 0
Belica
Dražmirovac
Dražmirovac
4 : 0
Mladost
Bukovče
02.06.2019 18:00
Dražmirovac
4 : 0
Mladost
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
6 : 5
GFK Tabane
Jagodina
02.06.2019 18:00
Domaćin
6 : 5
GFK Tabane
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Sloga
Duvanište
02.06.2019 11:00
POFK Letnjikovac
0 : 3
Sloga
Borac
Šabac
2 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
02.06.2019 18:00
Borac
2 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Partizan
Drenovac
6 : 1
Pocerina
Jevremovac
02.06.2019 11:00
Partizan
6 : 1
Pocerina
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
02.06.2019 11:00
Lipolist
3 : 0
Metaloplastika
Napredak
Ševarice
2 : 0
Dumača
Pocerski Metković
02.06.2019 11:00
Napredak
2 : 0
Dumača
Omladinac
Slepčević
1 : 0
Petlovača
Petlovača
02.06.2019 11:00
Omladinac
1 : 0
Petlovača
Sloga
Vrhovine
2 : 5
Kolubara
Liso Polje
02.06.2019 11:00
Sloga
2 : 5
Kolubara
Vukona
Vukona
1 : 3
Murgaš
Murgaš
02.06.2019 11:00
Vukona
1 : 3
Murgaš
Jedinstvo
Milorci
2 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
02.06.2019 11:00
Jedinstvo
2 : 3
OFK Stublenica
Dokmir
Dokmir
1 : 0
Budućnost 1995
Slatina
02.06.2019 11:00
Dokmir
1 : 0
Budućnost 1995
Panonija
Lalić
3 : 0
Dinamo (S)
Sonta
02.06.2019 17:30
Panonija
3 : 0
Dinamo (S)
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 3
Borac (BG)
Bački Gračac
02.06.2019 17:30
Dinamo 1923
2 : 3
Borac (BG)
Graničar (R)
Riđica
3 : 1