XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 247 utakmica za dan
Subota, 9 Mart 2019

Fudbal

Napredak
Kruševac
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Mladost
Lučani
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Zemun
Zemun
Čelik
Zenica
3 : 1
GOŠK
Gabela
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 2
Tuzla City
Simin Han
Drina
Zvornik
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Sloga
Gornje Crnjelovo
1 : 0
Sutjeska
Foča
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 1
Kozara
Gradiška
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Borac
Banja Luka
Alfa
Modriča
1 : 0
Tekstilac
Derventa
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Podrinje
Janja
Zeta
Golubovci
0 : 3
Budućnost
Podgorica
Grbalj
Radanovići
1 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Iskra
Danilovgrad
Lovćen
Cetinje
1 : 3
OFK Petrovac
Petrovac
Karioke
Podgorica
0 : 1
Zabjelo
Podgorica
Cement
Beočin
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
OFK Vršac
Vršac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 1
Mladost
Bački Jarak
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Sloga (PŽ)
Požega
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Tutin
Tutin
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Jagodina Tabane
Jagodina
0 : 0
Dunav
Prahovo
Rtanj
Boljevac
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Budućnost
Popovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
GSP Polet Dorćol
Beograd
4 : 2
BSK Borča
Borča
Krajina
Krajišnik
3 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Begej
Žitište
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
4 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Plandište
2 : 3
Sloboda
Novi Kozarci
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
OFK Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga (E)
Erdevik
4 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
1. Maj Ruma
Ruma
5 : 0
Hajduk (B)
Beška
Sloga (Č)
Čonoplja
4 : 3
Bačka
Pačir
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Bajša
Bajša
BSK
Bački Brestovac
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Morava
Vladičin Han
0 : 2
Vlasina
Vlasotince
Sloga
Leskovac
0 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost
Orašje
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Sloga
Despotovac
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Svrljig
Svrljig
2 : 2
Bukovik
Razanj
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Orljane
Orljane
Turbina
Vreoci
1 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Sopot
Sopot
Milutinac
Zemun
0 : 0
BSK Baćevac
Baćevac
Polet
Nakovo
3 : 2
2. Oktobar
Kumane
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Tvrđava
Bač
1 : 0
Kula
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Rudar
Vrdnik
0 : 1
Železničar
Inđija
Sloga
Ostojićevo
2 : 4
Napredak
Nadalj
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 1
Blagotin
Poljna
Varvarin
Varvarin
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Jevremovac
Jevremovac
0 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Sindjelić
Lipnica
1 : 3
Mladost (PR)
Prnjavor
Padina
Padina
0 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Napredak 2012
Krušje
2 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
Budućnost
Resnik
Garevina
Garevina
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Morava
Kočino Selo
Šantarovac
Šantarovac
1 : 4
Mladost (T)
Tečić
Beljanica
Strmosten
0 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 2
Mladost (J)
Jovac
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 0
Budućnost
Miliva
Radnički
Pertate
1 : 1
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Mladost (B)
Batulovce
3 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Todorovce
Todorovce
1 : 0
Moravac
Pečenjevce
Cardiff City
Cardiff
2 : 0
West Ham United
London
Crystal Palace
London
1 : 2
Brighton
Brighton
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 2
AFC Bournemouth
Bournemouth
Leicester
Leicester
3 : 1
Fulham
London
Manchester City
Manchester
3 : 1
Watford
Watford
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
3 : 2
Everton
Liverpool
Southampton
Southampton
2 : 1
Tottenham Hotspur
London
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 1
Eibar
Eibar
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
Leganés
Leganés
Barcelona
Barcelona
3 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 1
Huesca
Huesca
Bayern
München
6 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 1
Stuttgart
Stuttgart
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Augsburg
Augsburg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
Hertha BSC
Berlin
Mainz 05
Mainz
0 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Parma
Parma
1 : 0
Genoa
Genova
Chievo
Verona
1 : 2
Milan
Milano
Amiens SC
Amiens
2 : 1
Nîmes
Nîmes
Dijon
Dijon
1 : 1
Reims
Reims
Monaco
Monaco
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Nantes
Nantes
09.03.2019
00:00
PSG
Paris
Strasbourg
Strasbourg
2 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
Čukarički
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Brodarac
Novi Beograd
4 : 2
Internacional
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Trajal
Kruševac
1 : 1
Partizan
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Brodarac
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Sloboda
Užice
1 : 2
Rad
Beograd
TSC
Kanjiža
5 : 1
Banat
Vršac
Nova Kolonija
Kovin
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Bačka
Bačka Palanka
09.03.2019
Voja Gačić
Pančevo
Inđija
Inđija
09.03.2019
Stajićevo 2017
Stajićevo

Košarka

Cibona
Zagreb
99 : 71
Krka
Novo Mesto
Zadar
Zadar
69 : 87
Crvena zvezda MTS
Beograd
Partizan NIS
Beograd
67 : 57
Igokea
Aleksandrovac
Metalac
Valjevo
91 : 63
Beovuk 72
Beograd
Mladost
Zemun
80 : 73
Tamiš
Pančevo
Vršac
Vršac
87 : 86
Sloboda
Užice
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
98 : 92
Pirot
Pirot
KKK Radnički
Kragujevac
92 : 98
Konstantin
Niš
Zemun Fitofarmacija
Zemun
97 : 82
Sloga
Kraljevo
Žarkovo
Beograd
45 : 77
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Barajevo Bambi
Barajevo
58 : 100
Cerak
Beograd
Sava
Beograd
65 : 81
BASK
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
69 : 55
Kris Kros
Pančevo
Sloven
Ruma
121 : 66
Akademik
Srbobran
Nova Pazova
Nova Pazova
96 : 75
Futog Tupanjac MD
Futog
Bor RTB
Bor
70 : 63
Radnik
Surdulica
OKK Junior
Niš
78 : 59
Jastrebac
Aleksinac
Prokuplje
Prokuplje
09.03.2019
17:00
Jugbasket
Vranje
Actavis Academy
Leskovac
65 : 86
Morava
Vladičin Han
Čačak 94
Čačak
88 : 105
Jagodina
Jagodina
Železničar
Čačak
98 : 77
Radnički 1950
Kragujevac
Klik
Arilje
83 : 67
Napredak Junior
Kruševac
Priboj
Priboj
98 : 95
Zekas 75
Rača
Eko Sport
Beograd
86 : 90
Radnički
Obrenovac
Mladenovac
Mladenovac
63 : 56
Vitez
Beograd
Duga
Šabac
73 : 58
Radnički (Bg)
Beograd
Vršac d.o.o.
Vršac
68 : 74
Radnički 2016
Kragujevac
Zvečan
Zvečan
53 : 87
Sloga
Požega
Bagdala
Kruševac
60 : 79
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Gimnazijalac
Pirot
69 : 62
Zicer
Bor
Svrljig
Svrljig
59 : 69
Paraćin
Paraćin

Odbojka

FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Bečej
Bečej
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Partizan
Bač
1 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Rudar
Kostolac
3 : 1
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Roda
Beograd
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Vest
Šid
3 : 1
Dunav Voley 2
Novi Sad
Warriors
Obrovac
3 : 0
Sloven
Ruma
Flaka
Preševo
3 : 0
Junior
Bujanovac
Hajduk Veljko 2
Negotin
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Majdanpek FBC
Majdanpek
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Desetka
Niš
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Student
Niš
0 : 3
Bor
Bor
Panda
Vranje
3 : 0
Pirot
Pirot
Stampedo
Niš
0 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 2
Futog Vest
Futog
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Bambi volej
Prijepolje
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 2
Tutin
Tutin
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Sloboda S
Čačak
Ribnica
Mionica
3 : 0
Partizan 2
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Imlek
Beograd
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
3 : 0
Tehničar (Sd)
Smederevo
Volleyland
Beograd
3 : 0
AS
Beograd
Avala
Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd
Obilić
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Dunav
Beograd
2 : 3
Crnjanski
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Fenix Čukarički
Beograd
Proleter
Zrenjanin
3 : 2
Hercegovina
Ravni Topolovac
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Žitište
Žitište
Banat
Vršac
3 : 0
Vršac
Vršac
Maks
Šid
1 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
Star
Novi Sad
0 : 3
Srem 2
Sremska Mitrovica
Grbić
Bački Jarak
3 : 1
NS Volej tim
Novi Sad
Paraćin
Paraćin
3 : 1
Radnički 1977
Kragujevac
Dunav 17
Golubac
3 : 0
Plana
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Rudar
Kostolac
ŽOK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
AS Batajnica
Batajnica
Spas
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
AS
Beograd
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Lucky Star
Beograd

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
26 : 18
Izviđač
Ljubuški
Meshkov Brest
Brest
31 : 26
PPD Zagreb
Zagreb
Spartak Vojput
Subotica
30 : 24
Metaloplastika
Šabac
Kikinda
Kikinda
29 : 20
Mokra Gora
Zubin Potok
Šamot 65
Arenđelovac
25 : 25
Partizan
Beograd
Sloga
Požega
20 : 30
Rudar
Kostolac
Radnički 1964
Kragujevac
33 : 25
Hajduk Veljko
Negotin
Vranje 1957
Vranje
31 : 26
Zlatar
Nova Varoš
Priboj
Priboj
27 : 27
Lokomotiva
Lapovo
Dubočica 54
Leskovac
41 : 26
Žitorađa
Žitorađa
Crvenka
Crvenka
25 : 25
Mačva
Bogatić
Vrbas Petrol
Vrbas
27 : 24
Jedinstvo
Novi Bečej
Dolovo
Dolovo
27 : 29
Mladost TSK
Bački Jarak
Inđija
Inđija
34 : 13
Radnički 1958
Šid
PKB
Padinska Skela
36 : 27
BASK Soko
Beograd
Sindjelić
Beograd
22 : 24
Rekreativo
Beograd
Potisje Pleteks
Ada
27 : 23
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Bor RTB
Bor
24 : 22
Voždovac 1955
Beograd
Medicinar
Šabac
30 : 25
Zaječar 1949
Zaječar
Junior
Beograd
19 : 25
Mladost
Nova Pazova
ORK Beograd
Beograd
23 : 20
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pančevo
Pančevo
20 : 22
Napredak 12
Kruševac
Požarevac
Požarevac
19 : 37
Železničar
Inđija
Mokrin
Mokrin
23 : 24
Halas Jožef
Ada
Radnički
Bajmok
35 : 28
Laki
Crvenka
ORK Loznica
Loznica
34 : 20
Rudar
Kostolac
Loznica grad
Loznica
31 : 24
Voždovac 1955 2
Beograd

Vaterpolo

Primorac
Kotor
9 : 15
Jug CO
Dubrovnik
OVK POŠK
Split
7 : 15
HAVK Mladost
Zagreb
Primorje EB
Rijeka
4 : 7
Solaris
Šibenik
Nais
Niš
6 : 12
Budva
Budva
Vojvodina
Novi Sad
7 : 7
KVK Radnički
Kragujevac
VA Cattaro
Kotor
9 : 15
Valjevo Gorenje
Valjevo
Zadar 1952
Zadar
12 : 7
VD Koper Primorska
Koper
Galeb MR
Makarska
7 : 9
Medveščak
Zagreb
Beograd
Beograd
13 : 9
Taš
Beograd
Bečej
Bečej
12 : 8
Banjica
Beograd
Zemun
Zemun
14 : 7
TENT
Obrenovac
Stari Grad
Beograd
12 : 3
Dunav
Novi Sad
Dorćol
Beograd
8 : 14
Novi Beograd 11. april
Beograd
Spartak Prozivka
Subotica
14 : 12
Rasina
Kruševac

Futsal

Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
8 : 0
Zlatar 33
Nova Varoš
Župski rubin
Prijepolje
12 : 2
Oplenac
Topola
Put-inženjering
Niš
2 : 2
Radnički 2010
Niš
Futsal Trebinje
Beograd
2 : 6
Konjarnik
Beograd
Pirgos
Pirot
12 : 0
Babušnica 2011
Babušnica

Hokej

Zagreb
Zagreb
6 : 4
Medveščak
Zagreb
Triglav
Kranj
4 : 2
Mladost
Zagreb
Slavija Junior
Ljubljana
3 : 5
ECE Celje
Celje