XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 726 utakmica za dan
Nedelja, 5 Maj 2019

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Mladost
Lučani
Čukarički
Beograd
3 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 3
Radnik
Surdulica
Voždovac
Beograd
1 : 1
Mačva
Šabac
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
Rad
Beograd
Dinamo
Vranje
1 : 0
Zemun
Zemun
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Inđija
Inđija
3 : 1
Sinđelić
Beograd
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Bežanija
Beograd
Trajal
Kruševac
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Sloboda
Užice
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
Borac
Čačak
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
GOŠK
Gabela
0 : 3
Tuzla City
Simin Han
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Berane
Berane
05.05.2019
17:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Bokelj
Kotor
05.05.2019
17:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
Igalo
Herceg Novi
05.05.2019
17:00
Dečić
Tuzi
Jezero
Plav
05.05.2019
17:00
Otrant
Ulcinj
Kom
Podgorica
05.05.2019
17:00
Arsenal
Tivat
Polimlje
Murino
05.05.2019
17:00
Gusinje
Gusinje
Ibar
Rožaje
05.05.2019
17:00
Fair Play
Bijelo Polje
Železničar
Pančevo
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Kabel
Novi Sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Borac
Sakule
1 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Dunav
Stari Banovci
3 : 2
Hajduk 1912
Kula
Drina
Ljubovija
1 : 1
Provo
Provo
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radan
Lebane
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Car Konstantin
Niš
2 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 5
Dunav
Prahovo
Pukovac
Pukovac
0 : 6
Radnički (P)
Pirot
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
Jedinstvo
Surčin
Kolubara
Lazarevac
0 : 4
Grafičar
Beograd
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga (E)
Erdevik
2 : 0
Hajduk (D)
Divoš
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 5
Sloga (T)
Temerin
Podunavac
Belegiš
3 : 2
Hajduk (B)
Beška
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Jugović
Kać
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mladost (T)
Turija
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Bačka
Pačir
3 : 0
Budućnost
Mladenovo
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Tisa
Adorjan
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bane 1931
Raška
3 : 2
Gruža
Gruža
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Šumadija (T)
Toponica
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
5 : 0
Homoljac
Žagubica
Morava
Velika Plana
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Rudar
Stamnica
5 : 1
Partizan 1945
Darosava
RSK
Rabrovo
4 : 1
Borac 1932
Ralja
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 4
Železničar
Lajkovac
Radjevac
Krupanj
3 : 1
Borac
Lešnica
OFK Divci
Divci
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Polimlje
Prijepolje
4 : 1
Sloboda
Čačak
Prijevor
Prijevor
5 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
LFK Mladost
Lučani
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Polet (T)
Trbušani
2 : 1
Budućnost
Arilje
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 2
Sloga
Leskovac
OFK Niš
Niš
3 : 1
Morava
Vladičin Han
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Jablanica
Medveđa
3 : 4
Pčinja
Trgovište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Napredak (D)
Drenovac
3 : 0
Sloga
Despotovac
Žitorađa
Žitorađa
0 : 3
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Juhor
Obrež
2 : 1
Levač
Rekovac
Jastrebac (B)
Blace
0 : 2
Rembas
Resavica
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
0 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Morava 1918
Ćuprija
7 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Malošište
Malošište
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Orljane
Orljane
3 : 0
Bukovik
Razanj
Kablovi
Zaječar
4 : 4
OFK Slatina
Bor
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Turbina
Vreoci
Sremčica
Sremčica
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
BSK Baćevac
Baćevac
0 : 2
Leštane
Leštane
Komgrap
Beograd
3 : 0
Hajduk
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Sopot
Sopot
Naftagas
Elemir
2 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
Lehel
Mužlja
Borac
Aleksandrovo
6 : 2
Rusanda
Melenci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 4
Banat
Čenta
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
2. Oktobar
Kumane
Budućnost (P)
Parage
4 : 0
Slavija
Pivnice
Lipar
Lipar
6 : 1
Borac 46
Obrovac
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Rusin
Ruski Krstur
6 : 0
ŽAK
Sombor
Kulpin
Kulpin
3 : 4
Polet (S)
Sivac
Borac (M)
Martinci
3 : 0
Graničar 1924
Adaševci
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 0
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Napredak
Popinci
8 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Borac (K)
Klenak
5 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Jadran
Golubinci
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Mladi rudar 1954
Bukovik
Junkovac
Junkovac
3 : 2
ŽSK
Žirovnica
BSK
Belosavci
3 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
Sloga Bat 1924
Batočina
Banja
Banja
2 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Trnava
Donja Trnava
3 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Jedinstvo
Rumenka
4 : 1
OFK Sirig
Sirig
Bačka
Đurđevo
1 : 1
Slavija
Novi Sad
Miletić
Mošorin
1 : 5
Petrovaradin
Petrovaradin
ŽSK
Žabalj
4 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Iskra
Kucura
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
Proleter (Nj)
Njegoševo
4 : 1
Đurđin
Đurđin
Vojvodina
Bačko Gradište
7 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Javor
Sladaja
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak
Zlatovo
0 : 2
Hajduk
Čepure
OFK Batinac
Batinac
5 : 1
Kolare
Kolare
Resavac
Subotica
4 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Mladost (D)
Dublje
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Juhor
Glavinci
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Partizan
Glogovac
Crvenka
Borča
2 : 2
Srem
Jakovo
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Rakovica
Rakovica
Zmaj
Zemun
0 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 0
Atakante
Beograd
Borac (P)
Progar
2 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 3
Dunav
Veliko Selo
Budućnost
Dudovica
2 : 1
Strelac
Mislođin
Borac
Arnajevo
1 : 3
Zvezda
Konatice
Zabrežje
Zabrežje
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Duboko
Mala Moštanica
1 : 2
Radnički
Rudovci
Rušanj
Rušanj
1 : 5
Lisović
Lisović
Šumadija
Šopić
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Kosmaj
Ralja
Kovačevac
Kovačevac
5 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Boleč
Boleč
2 : 3
Vinča
Vinča
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Pudarci
Pudarci
0 : 4
Vrčin
Vrčin
Dunavac
Grocka
3 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Spartak
Trnava
3 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Rakova
Rakova
0 : 3
Mladost
Preljina
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 2
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Ozrem
Ozrem
1 : 1
Ovčar
Markovica
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Slatina
Slatina
Omladinac
Zablaće
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Budućnost
Konarevo
4 : 1
Radnik
Ušće
Mataruge
Mataruge
2 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 3
Proleter
Pečenog
Gruža
Vitanovac
6 : 2
Stubal
Stubal
Lasta
Vitkovac
2 : 2
Ribnica
Jovac
Napredak
Gračac
7 : 4
Granit
Jošanička banja
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Kupci
Kupci
5 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Mačkovac
Mačkovac
3 : 2
Šanac
Šanac
Meševo
Meševo
2 : 3
Sloga (M)
Majdevo
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Varvarin
Varvarin
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 3
Mladi Borac
Dublje
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Sloga (BO)
Bogosavac
5 : 1
Duško
Klenje
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 2
Mladost (PR)
Prnjavor
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (St)
Starčevo
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (G)
Gaj
6 : 0
Partizan (U)
Uljma
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Spartak 1911
Debeljača
2 : 2
Radnički (B)
Baranda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Strela
Ivanovo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 5
Dolina
Padina
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 0
Sloga (B)
Burovac
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Đerdap
Golubac
Budućnost
Vezičevo
10 : 1
Makce
Makce
Elid
Donji Dušnik
2 : 2
Sloga
Korman
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Moravac
Zaplanjska Toponica
Mladost (B)
Batušinac
5 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Napredak 2012
Krušje
3 : 1
Doljevac
Doljevac
Naisus 1977
Rožina
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
Moravac
Čečina
1 : 1
Rasovača
Rasovača
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Blizna
Blizna
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Tulari
Tulari
4 : 3
Trlić
Trlić
Tešnjar
Valjevo
0 : 5
OFK Jabučje
Jabučje
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Radnik
Ub
Ribnikar
Pecka
1 : 6
Banjani
Banjani
Budućnost
Resnik
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Sloboda
Grbice
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 4
21. oktobar
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Sečica
Seča reka
0 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Ježevica
Ježevica
1 : 0
Perućac
Perućac
Lauš
Lopaš
1 : 1
Polet
Rasna
Savinac
Visibaba
0 : 5
Omladinac
Zdravčići
Lazarica
Prilipac
1 : 5
Ariljska rampa
Požega
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
OFK Morava
Leskovac
3 : 3
Umac
Miroševce
Polet
Stajkovce
4 : 1
Bobište
Bobište
Vučje
Vučje
0 : 3
Čekmin
Čekmin
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Progres
Ladovica
Železničar
Brestovac
1 : 0
OFK Brza
Brza
Sloga
Lipovica
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Mladi borac
Živkovo
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
OFK Rtanj
Boljevac
5 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
3 : 5
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Omladinac
Grezna
3 : 1
Osnić
Osnić
Malinik
Podgorac
3 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Sloga (M)
Minićevo
0 : 3
OFK 019
Zaječar
Borac
Barje Čiflik
0 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Dragoš
Pirot
Spartak
Pirot
4 : 5
Lužnica
Babušnica
Proleter
Donja Vrežina
1 : 5
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Budućnost
Prva Kutina
2 : 7
Vulkan 1963
Brenica
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 2013
Kamenica
0 : 4
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Vrtište
Vrtište
5 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost (L)
Lalinac
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Palilulac
Niš
2 : 2
Crvena zastava
Hum
Ternoci
Trnovac
0 : 0
Mladost
Suvojnica
Levosoje
Levosoje
4 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Čelik
Belo polje
3 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Vihor
Žbevac
4 : 1
Lugina
Aliđerce
OFK Alakince
Alakince
5 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Ropotovo
Ropotovo
1 : 0
Kusce
Gornje Kusce
Oskar
Pasjane
05.05.2019
15:30
Rudar
Kosovska Kamenica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 1
Joševa
Joševa
Vrelo
Vrelo
0 : 6
Čučuge
Čučuge
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
1 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 0
Rudar
Radljevo
Mladost
Vračević
3 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Jedinstvo
Dren
2 : 2
Skela
Skela
Posavina
Stubline
8 : 1
Sloga
Ratari
Pobednik
Piroman
2 : 1
Borac
Ušće
Čenej
Čenej
1 : 3
Moskva
Budisava
Bačka
Begeč
3 : 1
Borac
Rakovac
Dinamo
Budisava
0 : 6
Titel
Titel
Susek
Susek
1 : 2
Vinogradar
Ledinci
Janošik
Janošik
1 : 4
Vinogradar
Gudurica
Ratar
Kruščica
1 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Dobrica
Dobrica
Sloga (M)
Margita
3 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Ševac
Kusić
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Gradina
Pejovac
2 : 0
Ušće
Grad Stalać
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Mladost
Toljevac
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Omladinac
Pojate
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 1
Polet 57
Milutovac
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Borac
Gornji Katun
1 : 2
Rubin
Donji Stupanj
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Partizan
Majur
1 : 2
Mladost (T)
Tečić
Sloga
Voljavče
3 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Morava
Ribare
0 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Blagotin
Belušić
1 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Borac 1805
Ivankovac
0 : 0
Orlovi
Jasenovo
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 2
Budućnost
Miliva
Istok 63
Plana
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Mladost
Belo Blato
1 : 1
ASK
Aradac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
Jadar 2013
Valjevo
2 : 5
Polet
Popučke
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Komanice
Komanice
0 : 0
Popadić
Popadić
Rakac Stave
Stave
1 : 1
Mladost (L)
Latković
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Borac
Rajković
BUSK
Beograd
3 : 2
13. Maj
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Busije
Zemun
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Rekreativo 011
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Sparta Železnik
Železnik
6 : 2
Dedinje
Beograd
Penjarol
Beograd
0 : 6
Umka
Umka
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
Minel
Ripanj
2 : 0
Pinosava
Pinosava
Zuce
Zuce
4 : 2
Poštar
Beograd
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Šumar
Ogar
3 : 0
Mladost
Buđanovci
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Krušedol
Krušedol
4 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Hajduk
Višnjićevo
4 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Napredak
Žarkovac
2 : 0
Graničar
Obrež
BSK
Bešenovo
2 : 1
Sloga (V)
Voganj
Sloga (Č)
Čalma
0 : 8
Donji Srem 2015
Pećinci
Partizan
Vrba
1 : 7
Borac (A)
Adrani
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Lazac
Lazac
4 : 1
Mlada krila
Metikoši
Tavnik
Tavnik
9 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Metalac
Kraljevo
1 : 3
Zvezda
Čukojevac
Mineral 2015
Rudno
1 : 2
Borac (V)
Vraneši
Sloga (M)
Milatovac
4 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Udarnik Trska 1947
Trska
3 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
Guncate
Guncati
0 : 3
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
1 : 4
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Terekves
Hetin
4 : 2
Napredak (BT)
Banatska Topola
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 3
Roham
Nova Crnja
Proleter
Međa
2 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
Bega
Novi Itebej
1 : 4
Vojvodina
Bašaid
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 7
Jedinstvo
Bočar
Prva Iskra
Runjani
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
7. Juli
Bela Crkva
3 : 1
Mladost
Brezjak
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Borac
Kozjak
Jadar (ST)
Stupnica
0 : 5
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Antimon
Zajača
7 : 0
Azbukovica
Crnča
Sloga
Straža
2 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Vidojevica
Lešnica
2 : 2
Rudar
Brasina
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 0
Šamot
Aranđelovac
Vrbica
Aranđelovac
4 : 2
Ranilović
Ranilović
Brezovac
Brezovac
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 2
Kralj Petar I
Topola
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Sloga
Zagorica
2 : 0
Mladost (J)
Jelenac
Radnik Sušica
Kukulovce
0 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
Milanovo
Milanovo
3 : 2
Real
Donja Jajina
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 5
Moravac
Pečenjevce
Lemind 1953
Leskovac
5 : 5
BSK
Belanovce
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Majur
Majur
2 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Drina
Badovinci
7 : 1
OFK Šabac
Šabac
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
4 : 0
Milicionar
Bogatić
Rankovac
Nakučani
3 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Provo 2015
Provo
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 4
Sava
Mrđenovac
Sloga (MA)
Matijevac
3 : 7
Radnički
Koceljeva
Šampion
Orom
5 : 4
Jadran
Sanad
Hajduk
Podlokanj
0 : 4
Čoka
Čoka
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
4 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Potisje
Kanjiža
3 : 2
Bačka
Mol
Tisa
Padej
4 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Borac
Vizić
1 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Maglić
Bački Maglić
4 : 0
Mladost
Mali Bač
Budućnost
Gložan
2 : 1
Neštin
Neštin
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 0
Krivanj
Selenča
Polet (V)
Voluja
1 : 1
Stig 1955
Beranje
Polet (B)
Bikinje
2 : 4
Vihor
Маljurevac
Sloga (M)
Mustapić
3 : 7
Mladost (B)
Biskuplje
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Desine
Desine
0 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Dizel
Bare
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Integral
Batuša
1 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Jedinstvo (K)
Kamenovo
4 : 3
Manastirica
Manastirica
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
BSK
Bošnjak
3 : 2
Radnički (K)
Knežica
Pobeda
Pobeda
0 : 6
Mladost (R)
Radičević
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Bistrica
Bistrica
3 : 0
Petka
Petka
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 0
Mladi Borac
Županjac
Pontes
Kostol
2 : 4
Egeta
Brza Palanka
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Rtkovo
Rtkovo
4 : 0
Omladinac
Vajuga
Mala Vrbica
Mala Vrbica
1 : 4
Koča Andjelković
Tekija
Sloga
Granice
0 : 3
Ivanča
Velika Ivanča
Borac
Amerić
3 : 4
Markovac
Markovac
Šepšin
Šepšin
2 : 3
OFK Student
Mladenovac
Napredak
Međulužje
4 : 1
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Proleter
Mramorak
4 : 1
Mladost
Vojlovica
Omladinac 1927
Opovo
0 : 2
Polet
Idvor
Slavia
Kovačica
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
1 : 1
Unirea
Uzdin
Planinac
Vujetinci
2 : 2
Mladost (A)
Atenica
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Vujan
Prislonica
Kej
Čačak
2 : 0
Mršinci
Mršinci
Morava (K)
Katrga
4 : 1
Malba
Žaočani
BIP
Čačak
4 : 2
Prijatelji
Čačak
Landol
Landol
2 : 1
Vučak
Vučak
Omladinac
Seone
1 : 0
Skobalj
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
2 : 3
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Jezava
Smederevo
7 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Vrbovac
Vrbovac
4 : 0
Zeppelin 026
Smederevo
7. Juli
Vodanj
1 : 0
Drugovac
Drugovac
Lunjevac
Lunjevac
2 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
3 : 2
Badljevica
Badljevica
Jerma
Sukovo
1 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Pobeda
Držina
0 : 0
Temac
Temska
Lokomotiva
Belo Polje
6 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Mladost
Kruščić
2 : 2
Hajduk
Stapar
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 2
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 2
OFK Draževac
Draževac
Jedinstvo
Bobovište
4 : 1
Borac
Trnjane
Jastrebac
Tešica
0 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Polet (V)
Vitoševac
2 : 1
Škriljac
Bradarac
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Bikovo
Bikovo
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 0
Žednik
Stari Žednik
Palić
Palić
3 : 2
Solid
Subotica
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 4
Ozremica
Beršići
Šilopaj
Šilopaj
1 : 11
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
4 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Velereč 94
Velereč
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
0 : 1
Brezak
Pranjani
Sloga
Kaona
1 : 5
Voćar
Kotraža
Gorušica
Viča
1 : 3
Prilike
Prilike
Jelica
Goračići
1 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Radnički
Turica
3 : 0
Gradina
Rti
Brezova
Brezova
4 : 2
Bjelica
Milatovići
Baličevac
Baličevac
5 : 2
Sloga
Jovanovac
Slemen
Milušinac
1 : 4
Hajduk
Rujevica
Seljak
Cvetojevac
2 : 5
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Zastava
Kragujevac
2 : 0
Ćava
Grošnica
Divostin
Kragujevac
1 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
Avijatičar
Vranjani
2 : 2
Bakionica
Bakionica
Blagaja
Rupeljevo
4 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 4
Glumač
Glumač
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
3 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Rujnik
Rujnik
3 : 2
Spartak
Sićevo
Supovac
Supovac
5 : 0
Durlan Siti
Niš
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 3
Delijski Vis
Niš
Radnički 1936
Trupale
4 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
Slatina
Slatina
3 : 3
Vrelo
Šarkamen
Urovica
Urovica
1 : 1
Polet
Jabukovac
Rečka
Rečka
4 : 1
Miloševo
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 3
Mladost
Karbulovo
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 2
Knežica
Knežica
Grkinja
Grkinja
1 : 3
Pobeda
Rusna
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
5 : 0
Hajduk
Kamendol
Podunavac
Ritopek
3 : 4
Mladost
Umčari
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Polet
Jalovik
1 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Dragojevac
Dragojevac
1 : 0
Belpos
Belotić
Verko
Suvo Selo
7 : 0
Torpedo
Lojanice
KSK Konak 1926
Konak
3 : 1
Borac
Zrenjanin
Proleter
Neuzina
5 : 2
Sloga
Jarkovac
Zlatica
Zlatica
0 : 0
Tisa 1933
Taraš
Heroj
Busilovac
4 : 1
Jedinstvo
Ratare
ISK Izvor
Izvor
0 : 2
Napredak
Svojnovo
BSK Buljane
Buljane
1 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Budućnost
Lebina
Popovac
Popovac
2 : 1
Razvitak
Mirilovac
Šumadija
Trešnjevica
0 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
Miločajac
Miločaj
6 : 1
Zgodačica
Godačica
Magnohrom
Kraljevo
2 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Šumadija
Šumarice
1 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 0
Budućnost
Samaila
Omladinac
Drakčići
10 : 3
Studen Vitez
Studenica
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Veternica
Leskovac
0 : 3
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Rudar 1973
Rudare
3 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Jašunja
Jašunja
4 : 3
Turekovac
Turekovac
OFK Jelen
Jelenča
4 : 0
Borac BTG
Batalage
Korman
Korman (Šabac)
1 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
OFK Varna
Varna
5 : 1
Volujac
Volujac
Cerić
Miokus
3 : 1
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 3
Mladost Svileuva
Svileuva
Mladost Slatina
Slatina
2 : 1
Bojić
Bojić
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 4
Galeb
Cerovac
Stojan Lazarac
Sovljak
5 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Dimitrije Tucović
Šušnjar
9 : 1
OFK Burovo
Burovo
Šumadinac
Kruševica
6 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
OFK Radnički
Dren
0 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 1
Omladinac
Bunar
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
4 : 1
Belica
Belica
GFK Tabane
Jagodina
5 : 4
Mladost
Bukovče
Sloboda
Šuljkovac
3 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
BSK 1931
Brežane
2 : 5
Dunav
Ostrovo
Morava 1932
Prugovo
6 : 2
Proleter 1932
Požarevac
Batovac
Batovac
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Sopot
Požarevac
2 : 1
Moravac 1933
Dragovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Sloga 1936
Kasidol
Metalac
Požarevac
0 : 7
Mlava (B)
Bratinac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
1 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
Sloga (D)
Drmno
3 : 5
Zemljoradnik
Trnjane
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 9
Partizan
Drenovac
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Borac
Šabac
Napredak
Ševarice
1 : 2
Sloga
Duvanište
Omladinac
Slepčević
2 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Culjković
Culjković
8 : 1
Metaloplastika
Šabac
Sloga
Vrhovine
1 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Vukona
Vukona
2 : 4
Omladinac
Kalinovac
Jedinstvo
Milorci
4 : 1
Brgule
Brgule
Budućnost 1995
Slatina
0 : 0
Kolubara
Liso Polje
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 1
Murgaš
Murgaš
Panonija
Lalić
0 : 9
Graničar (R)
Riđica
Telečka
Telečka
1 : 2
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
slobodan tim 1
Trnavac
05.05.2019
17:00
Borac
Vražogrnac
slobodan tim 2
Nikoličevo
05.05.2019
17:00
Šljivar
Šljivar
Udarnik 2015
Ćovdin
2 : 0
Burovac
Burovac
Krilaš
Ćovdin
5 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Melnica
Melnica
0 : 7
Mladost
Ranovac
Jedinstvo
Oplanić
7 : 0
Mladost
Pretoke
Čestin
Čestin
1 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Trstenica
Trstenica
3 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Partizan
Draževac
3 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Mali korak
Oglađenovac
6 : 0
Kotešica
Kotešica
OFK Senjak
Valjevo
8 : 4
Zadrugar
Lopatanj
Sloga Gorić
Valjevo
3 : 4
OFK Povlen
Brezovice
Bujačić
Valjevo
2 : 2
Beloševac
Beloševac
Graničar
Miletićevo
4 : 2
Gaj
Veliki Gaj
OFK Banat
Vršac
2 : 4
Banat (D)
Dupljaja
Hajduk
Šušara
3 : 2
Vršac
Vršac
Omladinac
Zagajica
2 : 1
Pobeda
Parta
Toplica
Donja Toplica
0 : 3
Babajić
Babajić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
6 : 1
Tolić
Tolić
Resavac
Veliki Popović
1 : 6
Rudar
Plazane
Resava
Bukovac
2 : 7
Mladi Radnik
Grabovica
Mladi Borac
Trucevac
0 : 5
Sinđelić
Vojnik
Kolubara
Jabučje
4 : 1
Sloga
Bogovađa
Nepričava
Nepričava
3 : 0
Proleter
Bajevac
Ratkovac
Ratkovac
2 : 8
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 2
Napredak
Vašica
Borac
Ilinci
0 : 0
Sinđelić
Gibarac
Omladinac
Batrovci
7 : 2
OFK Bingula
Bingula
Erdevik 2017
Erdevik
4 : 2
Graničar
Jamena
Jednota
Šid
0 : 1
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
0 : 5
Radnički
Irig
Sloga (M)
Maradik
5 : 1
Borac
Jarkovci
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 3
ČSK 1939
Čortanovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 8
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar
Grabovci
1 : 2
Sremac
Dobrinci
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 5
Jedinstvo (R)
Ruma
Borac
Stejanovci
1 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Nikinci
2 : 4
Vojvodina
Neradin
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 1
Kalipolje
Žabare
Jarmenovci
Jarmenovci
5 : 3
Maskar
Maskar
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 1
Budućnost (B)
Blaznava
Jugovići
Bogdanje
05.05.2019
13:00
Mladost
Mala Drenova
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Rujišnik
Rujišnik
0 : 3
Stevka Božurevka
Božurevac
Omladinac
Ugljarevo
0 : 2
Vinogradar
Riljac
Jelav
Jelav
6 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Sloga
Korenita
0 : 3
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Dunavac
Kisiljevo
4 : 0
Ram
Ram
Baštovan 2015
Carevac
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Pek
Kusiće
3 : 0
Sloga
Topolovnik
Stiški Kurjak
Kurjače
4 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Budućnost
Kočetin
1 : 2
Udarnik
Sibnica
Proleter
Četereže
0 : 4
Polet
Aleksandrovac
Jedinstvo
Oreovica
2 : 1
BSK
Brzohode
Napredak 1927
Toponica
2 : 1
Stig (C)
Crljenac
Stig (MC)
Malo Crniće
5 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
BSK 1924
Boževac
4 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Mladi borac 2018
Vojinovac
2 : 2
Mladost (CK)
Crni kao
Napredak (MK)
Malo Krčmare
4 : 2
Feniks
Rača
Azbest
Stragari
2 : 2
Bukorovac
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Gorski Car
Garaši
1 : 3
Misača
Misača
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Električar
Šuvajić
1 : 1
Barič
Barič
Selanac
Selanac
05.05.2019
13:30
Jezero
Amajić
Čobanče
Čitluk
05.05.2019
17:00
Crnča
Crnča
Gradac
Pločnik
2 : 1
Parcane
Parcane
Mladi radnik
Bačina
3 : 0
Rubin
Zalogovac
GFK Strelište
Jagodina
8 : 0
Bresje
Bresje
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 1
PSS-192
Jagodina
Lipar
Donji Račnik
5 : 3
Jagodina
Jagodina
Arsenal
London
1 : 1
Brighton
Brighton
Chelsea
London
3 : 0
Watford
Watford
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 1
Manchester United
Manchester
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 0
Girona
Girona
Huesca
Huesca
2 : 6
Valencia
Valencia
Real Madrid
Madrid
3 : 2
Villarreal
Villarreal
Real Valladolid
Valladolid
1 : 0
Athletic Club
Bilbao
Eibar
Eibar
1 : 0
Real Betis
Sevilla
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 0
Augsburg
Augsburg
Bayer Leverkusen
Leverkusen
6 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Fortuna
Düsseldorf
Lazio
Roma
1 : 3
Atalanta
Bergamo
Napoli
Napoli
2 : 1
Cagliari
Cagliari
Empoli
Empoli
1 : 0
Fiorentina
Firenze
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 2
Frosinone
Frosinone
Genoa
Genova
1 : 1
Roma
Roma
Parma
Parma
3 : 3
Sampdoria
Genova
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
Monaco
Monaco
2 : 3
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Amiens SC
Amiens
Nantes
Nantes
3 : 0
Dijon
Dijon
Toulouse
Toulouse
2 : 2
Rennes
Rennes
Mašinac Trejs PZP
Niš
0 : 2
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Požarevac
Požarevac
Mačva
Šabac
2 : 1
Karađorđe
Topola
Kolibri
Kuršumlija
2 : 0
Radnički 2012
Niš
Rad
Beograd
1 : 2
TSC
Kanjiža
Polet
Sivac
1 : 11
Zemun
Zemun
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
0 : 3
Heroj Polet
Jajinci
Inđija
Inđija
2 : 3
Dinamo (P)
Pančevo
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
4 : 1
Jedinstvo
Ub
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
6 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 13
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 4
Mladost (BJ)
Backi Jarak
Prva Iskra
Barič
12 : 2
Budućnost
Zvečka
Brodarac
Beograd
4 : 0
Real Niš
Niš
Sloboda
Užice
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Kiker
Kraljevo
Mladost (L)
Lučani
1 : 3
Mačva
Šabac
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Inđija
Inđija
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Radnički
Valjevo
4 : 2
Sunrise
Šabac
Jadar 07
Loznica
6 : 1
Mladost
Dračić
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 0
Homoljac
Žagubica
Karađorđe
Topola
8 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Jedinstvo
Tutin
1 : 0
Tutin
Tutin
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 4
Srem
Sremska Mitrovica
Partizan (U)
Uljma
2 : 3
Polet
Izbište
Voždovac MK
Beograd
2 : 5
Čukarički MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Rad MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
4 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 8
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
OFK AS 2003
Novi Pazar
0 : 1
Apolon
Kraljevo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
5 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Obilić
Novi Kneževac
15 : 0
Preporod
Novi Žednik
Đurđin
Đurđin
2 : 6
Bačka 1901
Subotica
Arena Su
Subotica
4 : 1
Mladost APA
Apatin
Crvenka
Crvenka
05.05.2019
10:00
TSC
Bačka Topola
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Partizan
Draževac
1 : 9
Radnički
Obrenovac
Posavina
Stubline
1 : 4
Jedinstvo
Dren
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Sinđelić
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Senta
Senta
4 : 1
Tisa
Adorjan
Železničar
Požarevac
05.05.2019
11:00
Obilić
Živica
Homoljac
Žagubica
05.05.2019
11:00
Napredak (P)
Poljana
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Plana
Velika Plana
13 : 2
Mačva
Šabac
Šabac
Šabac
0 : 1
Radnicki 1923
Kragujevac
Karađordje
Topola
0 : 6
Savac
Sabac
Sloga 036
Kraljevo
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Požega
Požega
2 : 8
Požarevac
Požarevac
Šampion
Gornji Milanovac
0 : 0
Ad Drinum
Loznica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 7
Bajša
Bajša
Spartak '07
Subotica
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 1
Omladinac
Ljig
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Sloboda 2
Stubica
2 : 0
Borac
Arnajevo
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 7
Sloboda 1
Stubica
Napredak
Medoševac
1 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 0
Napredak
Medoševac
Sloboda 2
Stubica
3 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
ŽFK Borac
Lazarevac
2 : 5
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Sloboda
Stubica
1 : 2
Omladinac
Ljig
Omladinac
Ljig
3 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac

Košarka

Partizan NIS
Beograd
96 : 58
Dynamic VIP PAY
Beograd
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
92 : 84
Tamiš
Pančevo
Sloboda
Užice
80 : 105
Mega Bemax
Beograd

Odbojka

Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Fenix Čukarički
Beograd

Rukomet

Dinamo
Pančevo
21 : 24
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
26 : 33
Novi Pazar
Novi Pazar
Obilić
Beograd
29 : 27
Kikinda Grindex
Kikinda
Crvena zvezda
Beograd
36 : 19
Sloga
Požega
Hajduk Veljko
Negotin
26 : 28
Dubočica 54
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
32 : 23
Pobednik
Prijepolje
Požarevac
Požarevac
34 : 33
SC Voždovac 2012
Beograd
Jugović
Kać
22 : 18
Jedinstvo
Novi Bečej
Mačva
Bogatić
29 : 23
Loznica
Loznica
Inđija
Inđija
25 : 24
Jabuka
Jabuka
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
21 : 23
Dolovo
Dolovo
Apatin
Apatin
27 : 33
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Crvena Zvezda
Mokrin
28 : 28
Mladost TSK
Bački Jarak
Rakovica
Rakovica
28 : 29
Metalac Gorenje
Valjevo
BASK Soko
Beograd
26 : 31
Radnički
Obrenovac
Novi Beograd
Beograd
28 : 31
Partizan 2
Beograd
Karađorđe
Topola
31 : 26
Bane
Raška
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
28 : 16
Omladinac
Gornji Milanovac
Rtanj
Boljevac
36 : 20
Jastrebac
Blace
Slavija
Novi Sad
38 : 30
Senta
Senta
Radnički
Novi Sad
34 : 39
Dalmatinac
Riđica
Metalac
Futog
35 : 29
Crepaja
Crepaja
Budućnost
Alibunar
41 : 24
PIK Prigrevica
Prigrevica
Palanka
Smederevska Palanka
27 : 25
Rudar 2
Kostolac
Barič
Barič
26 : 23
Gučevo
Banja Koviljača
Lazarevac
Lazarevac
37 : 35
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Sivac 69/2
Sivac
20 : 21
Obilić
Novi Kneževac
Beočin 1959
Beočin
14 : 44
Srem SM
Sremska Mitrovica
Naisa
Niš
38 : 30
Mladost
Nova Pazova
Junior
Beograd
24 : 28
Vojvodina
Novi Sad
Kučevo
Kučevo
36 : 31
Napredak 12
Kruševac
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 28
Železničar
Inđija
Vrbas
Vrbas
30 : 23
Radnički 1964
Kragujevac
Košutnjak
Čačak
27 : 19
Radnički 1964 2
Kragujevac
Mladi radnik
Radinac
39 : 25
Rudar
Kostolac
Medicinar 2
Šabac
23 : 26
Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
36 : 25
Naisa 2
Niš
Bor - RTB 2
Bor
14 : 21
Radan
Lebane
Dubočica
Leskovac
12 : 38
Jagodina 2
Jagodina
Obilić
Novi Kneževac
67 : 5
Gradnulica
Zrenjanin
Petrovaradin
Petrovaradin
44 : 11
Apatin
Apatin
Deronje
Deronje
22 : 21
Vojvodina 2
Novi Sad

Futsal

Tisa
Novi Bečej
9 : 2
Kolubara
Lazarevac
Radnički 2010
Niš
4 : 1
Požarevac
Požarevac
Lindoret
Preševo
8 : 10
As
Bujanovac