XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 741 utakmica za dan
Nedelja, 12 Maj 2019


Fudbal

Provo
Provo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
12.05.2019 16:30
Provo
1 : 0
Mokra Gora
Radan
Lebane
2 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
12.05.2019 16:30
Radan
2 : 1
Jagodina Tabane
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
12.05.2019 11:00
Car Konstantin
2 : 0
Moravac Orion
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 4
Radnički (P)
Pirot
12.05.2019 16:30
Zaplanjac
0 : 4
Radnički (P)
Pukovac
Pukovac
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
12.05.2019 11:00
Pukovac
0 : 1
Jedinstvo (P)
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
12.05.2019 16:30
Radnički (NB)
2 : 1
BSK Borča
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
Zvezdara
Beograd
12.05.2019 16:30
Jedinstvo
3 : 2
Zvezdara
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
Prva Iskra
Barič
12.05.2019 16:30
Stepojevac Vaga
0 : 2
Prva Iskra
ŽAK
Kikinda
2 : 4
Kikinda 1909
Kikinda
12.05.2019 16:30
ŽAK
2 : 4
Kikinda 1909
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
12.05.2019 16:30
Vojvodina 1928
2 : 0
Sloboda
Tatra
Kisač
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
12.05.2019 16:30
Tatra
1 : 1
Sloga (E)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Jugović
Kać
12.05.2019 16:30
Jedinstvo (SP)
1 : 1
Jugović
Sremac Vojka
Vojka
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
12.05.2019 16:30
Sremac Vojka
0 : 0
Podrinje
Hajduk (B)
Beška
4 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
12.05.2019 16:30
Hajduk (B)
4 : 1
LSK Laćarak
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Mladost (T)
Turija
12.05.2019 16:30
Tekstilac
4 : 0
Mladost (T)
Tisa
Adorjan
5 : 2
Bačka
Pačir
12.05.2019 16:30
Tisa
5 : 2
Bačka
Budućnost
Mladenovo
2 : 0
Bajša
Bajša
12.05.2019 16:30
Budućnost
2 : 0
Bajša
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
12.05.2019 16:30
Mladost (BP)
3 : 1
OFK Vrbas
Vodojaža
Grošnica
3 : 1
Sloga
Kraljevo
12.05.2019 16:30
Vodojaža
3 : 1
Sloga
Polet
Ratina
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
12.05.2019 16:30
Polet
2 : 1
Šumadija 1903
Real
Podunavci
0 : 5
Apolon 2018
Kovači
12.05.2019 16:30
Real
0 : 5
Apolon 2018
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Bane 1931
Raška
12.05.2019 16:30
Novi Pazar 1928
1 : 1
Bane 1931
OFK Napredak
Markovac
0 : 2
RSK
Rabrovo
12.05.2019 16:30
OFK Napredak
0 : 2
RSK
Borac 1932
Ralja
1 : 0
Rudar
Stamnica
12.05.2019 16:30
Borac 1932
1 : 0
Rudar
Partizan 1945
Darosava
0 : 1
Karađorđe
Topola
12.05.2019 16:30
Partizan 1945
0 : 1
Karađorđe
Udarnik
Lozovik
3 : 2
Morava
Velika Plana
12.05.2019 16:30
Udarnik
3 : 2
Morava
Zvižd
Kučevo
2 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
12.05.2019 16:30
Zvižd
2 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Homoljac
Žagubica
3 : 4
VGSK
Veliko Gradište
12.05.2019 16:30
Homoljac
3 : 4
VGSK
Petar Dobrnjac
Dobrnje
5 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
12.05.2019 16:30
Petar Dobrnjac
5 : 4
Mladi borac
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Radnički (V)
Valjevo
12.05.2019 16:30
Železničar
3 : 2
Radnički (V)
Brezovica
Brezovica
2 : 4
Mačva 2005
Bogatić
12.05.2019 16:30
Brezovica
2 : 4
Mačva 2005
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
OFK Divci
Divci
12.05.2019 16:30
OFK Osečina
2 : 0
OFK Divci
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 1
Radjevac
Krupanj
12.05.2019 16:30
Vrelo Sport
4 : 1
Radjevac
Borac
Lešnica
1 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
12.05.2019 16:30
Borac
1 : 2
Radnički Stobeks
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
12.05.2019 16:30
Orlovac
1 : 0
Polet (T)
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Sevojno
Sevojno
12.05.2019 16:30
Sloga (S)
4 : 0
Sevojno
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Prijevor
Prijevor
12.05.2019 11:00
Jedinstvo Putevi
4 : 0
Prijevor
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
12.05.2019 16:30
Jedinstvo (GS)
7 : 0
OFK Brzi Brod
Vlasina
Vlasotince
4 : 2
Budućnost
Orašje
12.05.2019 16:30
Vlasina
4 : 2
Budućnost
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
OFK Niš
Niš
12.05.2019 11:00
Jedinstvo (P)
3 : 1
OFK Niš
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
12.05.2019 16:30
Morava
3 : 0
Vranjska Banja
Dragocvet
Dragocvet
1 : 3
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
12.05.2019 16:30
Dragocvet
1 : 3
Jastrebac (VŠ)
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Jastrebac (B)
Blace
12.05.2019 16:30
Župa
2 : 0
Jastrebac (B)
Rembas
Resavica
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
12.05.2019 16:30
Rembas
1 : 2
OFK Topličanin
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 3
Juhor
Obrež
12.05.2019 16:30
OFK Lugomir
4 : 3
Juhor
Levač
Rekovac
3 : 2
Žitorađa
Žitorađa
12.05.2019 16:30
Levač
3 : 2
Žitorađa
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 2
Napredak (D)
Drenovac
12.05.2019 16:30
Jedinstvo (M)
3 : 2
Napredak (D)
Majdanpek
Majdanpek
5 : 0
Kablovi
Zaječar
12.05.2019 16:30
Majdanpek
5 : 0
Kablovi
OFK Slatina
Bor
4 : 2
Orljane
Orljane
12.05.2019 16:30
OFK Slatina
4 : 2
Orljane
Bukovik
Razanj
5 : 0
BSK
Bogovina
12.05.2019 16:30
Bukovik
5 : 0
BSK
Moravica
Subotinac
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
12.05.2019 16:30
Moravica
1 : 0
Rudar Alpos
Malošište
Malošište
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
12.05.2019 16:30
Malošište
0 : 1
Timočanin
Naša krila 1936
Belotinac
0 : 3
Svrljig
Svrljig
12.05.2019 16:30
Naša krila 1936
0 : 3
Svrljig
Torlak
Kumodraž
0 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
12.05.2019 10:00
Torlak
0 : 0
Studenski Grad
Hajduk
Beograd
0 : 3
BSK Baćevac
Baćevac
12.05.2019 11:00
Hajduk
0 : 3
BSK Baćevac
Leštane
Leštane
0 : 3
Milutinac
Zemun
12.05.2019 16:30
Leštane
0 : 3
Milutinac
BSK Batajnica
Batajnica
4 : 0
Budućnost
Zvečka
12.05.2019 16:30
BSK Batajnica
4 : 0
Budućnost
Borac
Lazarevac
1 : 1
Napredak
Medoševac
12.05.2019 10:00
Borac
1 : 1
Napredak
Omladinac FAM
Botoš
5 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
12.05.2019 17:00
Omladinac FAM
5 : 0
Vojvodina
Naftagas
Elemir
7 : 0
Lehel
Mužlja
12.05.2019 17:00
Naftagas
7 : 0
Lehel
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
Delija
Mokrin
12.05.2019 17:00
Radnički 1911
3 : 1
Delija
Borac
Aleksandrovo
3 : 4
Banat
Čenta
12.05.2019 17:00
Borac
3 : 4
Banat
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
12.05.2019 17:00
Crvena zvezda (VS)
4 : 2
Mladost (BD)
Hercegovac
Gajdobra
7 : 0
Kulpin
Kulpin
12.05.2019 17:00
Hercegovac
7 : 0
Kulpin
Polet (S)
Sivac
4 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
12.05.2019 17:00
Polet (S)
4 : 1
Vojvodina (T)
Kula
Kula
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
12.05.2019 17:00
Kula
2 : 1
Rusin
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
12.05.2019 17:00
OFK Odžaci
1 : 2
Radnički 1918
Stari Grad
Bačka Palanka
6 : 0
Lipar
Lipar
12.05.2019 17:00
Stari Grad
6 : 0
Lipar
Borac 46
Obrovac
2 : 2
Budućnost (P)
Parage
12.05.2019 17:00
Borac 46
2 : 2
Budućnost (P)
Slavija
Pivnice
3 : 1
Tvrđava
Bač
12.05.2019 17:00
Slavija
3 : 1
Tvrđava
Jadran
Golubinci
4 : 2
Borac (K)
Klenak
12.05.2019 17:00
Jadran
4 : 2
Borac (K)
Polet (NK)
Novi Karlovci
0 : 2
Napredak
Popinci
12.05.2019 17:00
Polet (NK)
0 : 2
Napredak
Kupinovo
Kupinovo
0 : 10
Ljukovo
Ljukovo
12.05.2019 17:00
Kupinovo
0 : 10
Ljukovo
Železničar
Inđija
0 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
12.05.2019 17:00
Železničar
0 : 1
Sloboda (DT)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
12.05.2019 17:00
Donji Petrovci
2 : 1
Graničar 1924
Borac (M)
Martinci
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
12.05.2019 16:30
Borac (M)
3 : 2
Donji Petrovci
Graničar 1924
Adaševci
2 : 3
Partizan
Vitojevci
12.05.2019 16:30
Graničar 1924
2 : 3
Partizan
PSK Putinci
Putinci
1 : 4
Železničar
Inđija
12.05.2019 16:30
PSK Putinci
1 : 4
Železničar
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
3 : 1
Rudar
Vrdnik
12.05.2019 16:30
Sloboda (DT)
3 : 1
Rudar
Ljukovo
Ljukovo
3 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
12.05.2019 16:30
Ljukovo
3 : 0
Polet (NK)
Napredak
Popinci
0 : 0
Jadran
Golubinci
12.05.2019 16:30
Napredak
0 : 0
Jadran
Borac (K)
Klenak
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
12.05.2019 16:30
Borac (K)
1 : 0
Budućnost
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
12.05.2019 16:30
Trnava
2 : 1
Lokomotiva
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 1
Borac
Pajsijević
12.05.2019 16:30
Vinča
2 : 1
Borac
Plaskovac
Plaskovac
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
12.05.2019 16:30
Plaskovac
2 : 1
Omladinac
Prvi srpski ustanak
Orašac
6 : 0
Junkovac
Junkovac
12.05.2019 16:30
Prvi srpski ustanak
6 : 0
Junkovac
ŽSK
Žirovnica
3 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
12.05.2019 16:30
ŽSK
3 : 1
Šumadinac (N)
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
12.05.2019 16:30
Mladi rudar 1954
1 : 2
Mladost MG
Index
Novi Sad
2 : 0
ŽSK
Žabalj
12.05.2019 10:00
Index
2 : 0
ŽSK
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 0
Miletić
Mošorin
12.05.2019 17:00
Šajkaš 1908
5 : 0
Miletić
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
12.05.2019 17:00
Petrovaradin
4 : 2
Fruškogorski partizan
TSK
Temerin
3 : 1
Bačka
Đurđevo
12.05.2019 17:00
TSK
3 : 1
Bačka
OFK Sirig
Sirig
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
12.05.2019 17:00
OFK Sirig
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Đurđin
Đurđin
3 : 0
Senta
Senta
12.05.2019 17:00
Đurđin
3 : 0
Senta
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
12.05.2019 17:00
Vinogradar
5 : 0
Sutjeska
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Napredak
Nadalj
12.05.2019 17:00
Preporod
1 : 0
Napredak
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 1
Javor
Sladaja
12.05.2019 17:00
OFK Bratstvo
3 : 1
Javor
Partizan
Glogovac
2 : 0
Bratstvo
Međureč
12.05.2019 17:00
Partizan
2 : 0
Bratstvo
Juhor
Glavinci
9 : 0
Mladost (S)
Sikirica
12.05.2019 17:00
Juhor
9 : 0
Mladost (S)
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Resavac
Subotica
12.05.2019 17:00
Mladost (D)
3 : 1
Resavac
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
12.05.2019 17:00
Mladost (K)
2 : 1
OFK Batinac
Kolare
Kolare
5 : 0
Omladinac
Šaludovac
12.05.2019 17:00
Kolare
5 : 0
Omladinac
Srem
Jakovo
2 : 5
Poštar Zvezdara
Beograd
12.05.2019 16:30
Srem
2 : 5
Poštar Zvezdara
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
12.05.2019 16:30
PKB Kovilovo
3 : 1
Balkan Mirijevo
Atakante
Beograd
1 : 2
Zmaj
Zemun
12.05.2019 16:30
Atakante
1 : 2
Zmaj
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 2
Borac (O)
Ostružnica
12.05.2019 16:30
Sinđelić
3 : 2
Borac (O)
Šumadinac
Bečmen
3 : 2
Institut
Zemun Polje
12.05.2019 16:30
Šumadinac
3 : 2
Institut
Strelac
Mislođin
0 : 1
Šumadija
Šopić
12.05.2019 16:30
Strelac
0 : 1
Šumadija
Omladinac
Veliko Polje
4 : 0
Rušanj
Rušanj
12.05.2019 16:30
Omladinac
4 : 0
Rušanj
Mladost (B)
Baroševac
5 : 1
Duboko
Mala Moštanica
12.05.2019 16:30
Mladost (B)
5 : 1
Duboko
Radnički
Rudovci
4 : 1
Zabrežje
Zabrežje
12.05.2019 10:00
Radnički
4 : 1
Zabrežje
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 0
Borac
Arnajevo
12.05.2019 16:30
Mladost (C)
2 : 0
Borac
Kosmaj
Ralja
3 : 0
Dunavac
Grocka
12.05.2019 16:30
Kosmaj
3 : 0
Dunavac
Šumadija
Jagnjilo
5 : 1
Pudarci
Pudarci
12.05.2019 16:30
Šumadija
5 : 1
Pudarci
Vrčin
Vrčin
8 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
12.05.2019 16:30
Vrčin
8 : 0
Selo Mladenovac
Ropočevo
Ropočevo
2 : 2
Boleč
Boleč
12.05.2019 11:00
Ropočevo
2 : 2
Boleč
Rabrovac
Rabrovac
0 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
12.05.2019 16:30
Rabrovac
0 : 2
Velika Krsna
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 3
Omladinac
Zablaće
12.05.2019 16:30
Backovac Junajted
1 : 3
Omladinac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Parmenac
Parmenac
12.05.2019 16:30
Jedinstvo (GG)
1 : 0
Parmenac
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 1
Napredak
Svračkovci
12.05.2019 16:30
Jedinstvo (K)
3 : 1
Napredak
Slatina
Slatina
1 : 2
Ozrem
Ozrem
12.05.2019 16:30
Slatina
1 : 2
Ozrem
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
12.05.2019 16:30
Lunjevica
3 : 1
Zadrugar
Rudar
Bresnica
5 : 2
Rakova
Rakova
12.05.2019 16:30
Rudar
5 : 2
Rakova
Mladost
Preljina
4 : 4
Spartak
Trnava
12.05.2019 16:30
Mladost
4 : 4
Spartak
Radnik
Ušće
4 : 3
Omladinac
Novo Selo
12.05.2019 17:00
Radnik
4 : 3
Omladinac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Napredak
Gračac
12.05.2019 17:00
Popovići Vrnjci
2 : 1
Napredak
Granit
Jošanička banja
5 : 3
Lasta
Vitkovac
12.05.2019 17:00
Granit
5 : 3
Lasta
Ribnica
Jovac
1 : 0
Gruža
Vitanovac
12.05.2019 17:00
Ribnica
1 : 0
Gruža
Stubal
Stubal
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
12.05.2019 17:00
Stubal
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Proleter
Pečenog
4 : 1
Rudar
Baljevac
12.05.2019 11:00
Proleter
4 : 1
Rudar
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Mataruge
Mataruge
12.05.2019 17:00
Ibar
2 : 0
Mataruge
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Budućnost
Konarevo
12.05.2019 17:00
OFK Ras
1 : 2
Budućnost
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
12.05.2019 17:00
Donji Kopaonik
4 : 2
Sloga (Ć)
Sloga (M)
Majdevo
0 : 0
Mačkovac
Mačkovac
12.05.2019 17:00
Sloga (M)
0 : 0
Mačkovac
Šanac
Šanac
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
12.05.2019 17:00
Šanac
0 : 2
Jedinstvo 1936
13. April
Lomnica
6 : 2
Kupci
Kupci
12.05.2019 17:00
13. April
6 : 2
Kupci
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 3
Blagotin
Poljna
12.05.2019 17:00
Poljoprivrednik
0 : 3
Blagotin
Mladi Borac
Dublje
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
12.05.2019 17:00
Mladi Borac
3 : 1
Podrinje
Mladost (PR)
Prnjavor
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
12.05.2019 17:00
Mladost (PR)
3 : 0
Sloga (LŠ)
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
0 : 3
Sloga (BO)
Bogosavac
12.05.2019 17:00
Dušan Silni
0 : 3
Sloga (BO)
Duško
Klenje
2 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
12.05.2019 17:00
Duško
2 : 2
Cer
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Karađorđe
Mišar
12.05.2019 17:00
Mladost (DD)
2 : 0
Karađorđe
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
12.05.2019 17:00
Jedinstvo (MZ)
3 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
12.05.2019 17:00
Vojvodina (S)
2 : 2
Jedinstvo (V)
Dolina
Padina
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
12.05.2019 17:00
Dolina
4 : 0
Crvena zvezda
Vulturul
Grebenac
8 : 4
Polet
Izbište
12.05.2019 17:00
Vulturul
8 : 4
Polet
Strela
Ivanovo
3 : 4
Spartak 1911
Debeljača
12.05.2019 17:00
Strela
3 : 4
Spartak 1911
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Potporanj
Potporanj
12.05.2019 17:00
Radnički (B)
3 : 1
Potporanj
Partizan (U)
Uljma
2 : 3
Borac (St)
Starčevo
12.05.2019 17:00
Partizan (U)
2 : 3
Borac (St)
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
12.05.2019 17:00
Jugoslavija
2 : 1
Jedinstvo Stević
Budućnost
Vezičevo
1 : 2
Rudar 2001
Kostolac
12.05.2019 16:30
Budućnost
1 : 2
Rudar 2001
Železničar
Požarevac
1 : 0
Rudar (K)
Krepoljin
12.05.2019 16:30
Železničar
1 : 0
Rudar (K)
Sloga (B)
Burovac
2 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
12.05.2019 16:30
Sloga (B)
2 : 3
Omladinac (Š)
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
12.05.2019 16:30
Jedinstvo (Lj)
1 : 3
Trgovački
Obilić
Živica
4 : 2
Borac (Ž)
Žabari
12.05.2019 16:30
Obilić
4 : 2
Borac (Ž)
Mlava (ML)
Malo Laole
5 : 1
Borac (K)
Klenovnik
12.05.2019 16:30
Mlava (ML)
5 : 1
Borac (K)
Sloga
Korman
2 : 1
Moravac
Čečina
12.05.2019 16:30
Sloga
2 : 1
Moravac
Rasovača
Rasovača
4 : 3
Naisus 1977
Rožina
12.05.2019 16:30
Rasovača
4 : 3
Naisus 1977
Radnički 1924
Kočane
4 : 1
Palilula
Aleksinac
12.05.2019 16:30
Radnički 1924
4 : 1
Palilula
Doljevac
Doljevac
2 : 4
Mladost (B)
Batušinac
12.05.2019 16:30
Doljevac
2 : 4
Mladost (B)
Padina
Padina
0 : 6
Zemljoradnik
Balajnac
12.05.2019 16:30
Padina
0 : 6
Zemljoradnik
Moravac
Zaplanjska Toponica
4 : 0
Elid
Donji Dušnik
12.05.2019 16:30
Moravac
4 : 0
Elid
Podunavac
Udovice
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
12.05.2019
Podunavac
2 : 1
Osipaonica
Proleter 1947
Vranovo
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
12.05.2019
Proleter 1947
2 : 1
Bresje Superior
Sloga (L)
Lugavčina
4 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
12.05.2019
Sloga (L)
4 : 1
Crvena zvezda
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 2
Sloboda
Lipe
12.05.2019
Železničar Kusadak
1 : 2
Sloboda
Pobeda
Golobok
4 : 1
Cerovac
Cerovac
12.05.2019
Pobeda
4 : 1
Cerovac
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
SASK
Saraorci
12.05.2019
Sloga (M)
1 : 2
SASK
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
12.05.2019 16:30
Nemetali
2 : 2
Brestovac
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Bor 1919
Bor
12.05.2019 11:00
Sloga
1 : 0
Bor 1919
Branik
Štubik
5 : 0
Ključ
Podvrška
12.05.2019 16:30
Branik
5 : 0
Ključ
ZSK
Valjevo
3 : 1
Ribnikar
Pecka
12.05.2019 17:00
ZSK
3 : 1
Ribnikar
Mladost
Dračić
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
12.05.2019 17:00
Mladost
1 : 0
Kolubara 2
Trlić
Trlić
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
12.05.2019 17:00
Trlić
1 : 0
Tvrdojevac
Iskra
Donja Bukovica
3 : 6
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
12.05.2019 17:00
Iskra
3 : 6
Pepeljevac
Sovljak
Sovljak
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
12.05.2019 17:00
Sovljak
1 : 2
OFK Brđanac
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
12.05.2019 17:00
Sloga (D)
3 : 1
Pobeda 1926
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Korićani
Korićani
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Korićani
Kutlovo
Kutlovo
3 : 2
Jadran
Kragujevac
12.05.2019 17:00
Kutlovo
3 : 2
Jadran
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
12.05.2019 17:00
21. oktobar
2 : 1
Borac (D)
Šumadija 1934
Drača
3 : 3
Sloboda
Grbice
12.05.2019 17:00
Šumadija 1934
3 : 3
Sloboda
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 2
Slavija
Kragujevac
12.05.2019 17:00
OFK Bagremar
0 : 2
Slavija
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Budućnost
Resnik
12.05.2019 17:00
Mladost (P)
2 : 1
Budućnost
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 0
Srbija
Ilićevo
12.05.2019 17:00
Erdoglija 1931
1 : 0
Srbija
Sečica
Seča reka
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
12.05.2019 16:30
Sečica
2 : 2
Višesava
Ježevica
Ježevica
0 : 4
Jasen
Brodarevo
12.05.2019 16:30
Ježevica
0 : 4
Jasen
Lauš
Lopaš
1 : 4
Ariljska rampa
Požega
12.05.2019 16:30
Lauš
1 : 4
Ariljska rampa
Savinac
Visibaba
4 : 2
Lazarica
Prilipac
12.05.2019 16:30
Savinac
4 : 2
Lazarica
Mladi borac
Živkovo
2 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
12.05.2019 17:00
Mladi borac
2 : 1
Jedinstvo (G)
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 4
Sloga
Lipovica
12.05.2019 17:00
Zloćudovo
2 : 4
Sloga
Mladost 1959
Vinarce
5 : 2
Železničar
Brestovac
12.05.2019 17:00
Mladost 1959
5 : 2
Železničar
OFK Brza
Brza
3 : 2
Šumadija
Razgojna
12.05.2019 17:00
OFK Brza
3 : 2
Šumadija
Progres
Ladovica
4 : 1
Vučje
Vučje
12.05.2019 17:00
Progres
4 : 1
Vučje
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Polet
Stajkovce
12.05.2019 17:00
Čekmin
3 : 0
Polet
Bobište
Bobište
3 : 0
OFK Morava
Leskovac
12.05.2019 17:00
Bobište
3 : 0
OFK Morava
Umac
Miroševce
2 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
12.05.2019 17:00
Umac
2 : 0
Kumarevo 65
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 1
Sloga (M)
Minićevo
12.05.2019 17:00
OFK Knjaz
3 : 1
Sloga (M)
OFK 019
Zaječar
2 : 1
Malinik
Podgorac
12.05.2019 17:00
OFK 019
2 : 1
Malinik
Osnić
Osnić
4 : 1
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
12.05.2019 17:00
Osnić
4 : 1
Bučje Podvis
Trebič
Sokobanja
4 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
12.05.2019 17:00
Trebič
4 : 1
Velika Jasikova
Spartak
Pirot
2 : 0
Senjak
Pirot
12.05.2019 16:30
Spartak
2 : 0
Senjak
Dragoš
Pirot
1 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
12.05.2019 16:30
Dragoš
1 : 4
Vladimir Durković
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 2
Mladost
Poljska Ržana
12.05.2019 16:30
Sloga
1 : 2
Mladost
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 0
Palilulac
Niš
12.05.2019 16:30
Jedinstvo (GM)
3 : 0
Palilulac
Crvena zastava
Hum
5 : 1
Mladost (L)
Lalinac
12.05.2019 16:30
Crvena zastava
5 : 1
Mladost (L)
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 1
Vrtište
Vrtište
12.05.2019 16:30
Mladost (DK)
2 : 1
Vrtište
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 1
Čegar 2013
Kamenica
12.05.2019 16:30
Sloboda
4 : 1
Čegar 2013
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Budućnost
Prva Kutina
12.05.2019 16:30
Stevan Nešticki
3 : 0
Budućnost
Vulkan 1963
Brenica
4 : 0
Proleter
Donja Vrežina
12.05.2019 16:30
Vulkan 1963
4 : 0
Proleter
Moravac
Vrbovac
2 : 5
Ropotovo
Ropotovo
12.05.2019 16:00
Moravac
2 : 5
Ropotovo
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 0
Kusce
Gornje Kusce
12.05.2019 16:00
Rudar
3 : 0
Kusce
Joševa
Joševa
3 : 0
Mladost
Vračević
12.05.2019 17:00
Joševa
3 : 0
Mladost
OFK Paljuvi
Paljuvi
7 : 0
Kalenić
Kalenić
12.05.2019 17:00
OFK Paljuvi
7 : 0
Kalenić
Polet (T)
Takovo
4 : 0
Gunjevac
Gunjevac
12.05.2019 17:00
Polet (T)
4 : 0
Gunjevac
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Vrelo
Vrelo
12.05.2019 17:00
Šarbane
2 : 0
Vrelo
Čučuge
Čučuge
4 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
12.05.2019 17:00
Čučuge
4 : 0
Polet (DL)
Polet
Grabovac
3 : 2
Jedinstvo
Dren
12.05.2019 17:30
Polet
3 : 2
Jedinstvo
Belo Polje
Belo Polje
3 : 2
Pobednik
Piroman
12.05.2019 17:30
Belo Polje
3 : 2
Pobednik
Borac
Ušće
0 : 2
Rojkovac
Obrenovac
12.05.2019 17:30
Borac
0 : 2
Rojkovac
Krtinska
Krtinska
2 : 3
Posavina
Stubline
12.05.2019 17:30
Krtinska
2 : 3
Posavina
Sloga
Ratari
0 : 2
Skela
Skela
12.05.2019 17:30
Sloga
0 : 2
Skela
Vinogradar
Ledinci
4 : 3
Dinamo
Budisava
12.05.2019 17:00
Vinogradar
4 : 3
Dinamo
Titel
Titel
0 : 3
Bačka
Begeč
12.05.2019 17:00
Titel
0 : 3
Bačka
Borac
Rakovac
5 : 0
Obilić
Vilovo
12.05.2019 17:00
Borac
5 : 0
Obilić
Moskva
Budisava
1 : 1
Hajduk
Gardinovci
12.05.2019 17:00
Moskva
1 : 1
Hajduk
Ševac
Kusić
6 : 0
Janošik
Janošik
12.05.2019 17:00
Ševac
6 : 0
Janošik
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Sloga (M)
Margita
12.05.2019 17:00
Karaš (J)
3 : 2
Sloga (M)
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 3
Hajdučica
Hajdučica
12.05.2019 17:00
Partizan (K)
0 : 3
Hajdučica
Dobrica
Dobrica
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
12.05.2019 17:00
Dobrica
1 : 3
Budućnost (A)
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Ratar
Kruščica
12.05.2019 17:00
Borac (VS)
2 : 0
Ratar
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Vinogradar
Gudurica
12.05.2019 17:00
Borac (VG)
3 : 2
Vinogradar
Borac
Gornji Katun
0 : 4
Garevina
Garevina
12.05.2019 17:00
Borac
0 : 4
Garevina
Rubin
Donji Stupanj
1 : 1
Trudbenik
Stalać
12.05.2019 17:00
Rubin
1 : 1
Trudbenik
Omladinac
Pojate
2 : 4
Sloga (L)
Lozna
12.05.2019 17:00
Omladinac
2 : 4
Sloga (L)
Mladost
Toljevac
3 : 0
Sloga (D)
Dašnica
12.05.2019 17:00
Mladost
3 : 0
Sloga (D)
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 3
Gradina
Pejovac
12.05.2019 17:00
Stari Trstenik
0 : 3
Gradina
Osaonica
Bagrdan
5 : 1
Blagotin
Belušić
12.05.2019 17:00
Osaonica
5 : 1
Blagotin
Vinogradar
Crkvenac
2 : 3
Morava
Ribare
12.05.2019 17:00
Vinogradar
2 : 3
Morava
Kupinovac
Kupinovac
2 : 2
Sloga
Voljavče
12.05.2019 17:00
Kupinovac
2 : 2
Sloga
Mladost (T)
Tečić
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
12.05.2019 17:00
Mladost (T)
2 : 1
Mladost (G)
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
12.05.2019 17:00
Šumadinac
2 : 0
Jedinstvo (D)
Radnički
Tekija
4 : 3
Napredak
Stubica
12.05.2019 17:00
Radnički
4 : 3
Napredak
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 2
Istok 63
Plana
12.05.2019 17:00
Rudar (St)
3 : 2
Istok 63
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 4
15. Avgust 1950
Lomnica
12.05.2019 17:00
Pomoravlje
3 : 4
15. Avgust 1950
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Borac 1805
Ivankovac
12.05.2019 17:00
Mladost (J)
2 : 1
Borac 1805
Bilećanin
Sečanj
1 : 2
Tamiš
Farkaždin
12.05.2019 17:00
Bilećanin
1 : 2
Tamiš
Jedinstvo
Ečka
0 : 1
OFK Klek
Klek
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
0 : 1
OFK Klek
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
12.05.2019 17:00
ŽFK Banat
2 : 2
OFK Gradnulica
MSK
Mihajlovo
5 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
12.05.2019 17:00
MSK
5 : 1
OFK Stajićevo
Zadrugar
Lazarevo
3 : 4
Mladost
Belo Blato
12.05.2019 17:00
Zadrugar
3 : 4
Mladost
ASK
Aradac
5 : 1
Naftagas
Boka
12.05.2019 17:00
ASK
5 : 1
Naftagas
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
12.05.2019 11:00
Žabari
1 : 1
Junior Novo Naselje
Lukavac
Lukavac
5 : 2
Rajac
Kadina Luka
12.05.2019 17:00
Lukavac
5 : 2
Rajac
Borac
Rajković
3 : 2
Rakac Stave
Stave
12.05.2019 17:00
Borac
3 : 2
Rakac Stave
Mladost (L)
Latković
1 : 3
Komanice
Komanice
12.05.2019 17:00
Mladost (L)
1 : 3
Komanice
Popadić
Popadić
2 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
12.05.2019 17:00
Popadić
2 : 0
Milenko Pavlović
Stari drugari
Kadina Luka
6 : 0
Jadar 2013
Valjevo
12.05.2019 17:00
Stari drugari
6 : 0
Jadar 2013
Polet
Popučke
9 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
12.05.2019 17:00
Polet
9 : 0
Mladost (VK)
13. Maj
Zemun
4 : 1
Penjarol
Beograd
12.05.2019 11:00
13. Maj
4 : 1
Penjarol
Umka
Umka
0 : 0
Sparta Železnik
Železnik
12.05.2019 16:30
Umka
0 : 0
Sparta Železnik
Dedinje
Beograd
1 : 2
Rekreativo 011
Beograd
12.05.2019 16:00
Dedinje
1 : 2
Rekreativo 011
011
Beograd
7 : 2
Busije
Zemun
12.05.2019 17:00
011
7 : 2
Busije
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 6
Mladi Proleter
Beograd
12.05.2019 13:30
Posavac Tišma
1 : 6
Mladi Proleter
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 5
BUSK
Beograd
12.05.2019 15:00
Šećeranac Ada
1 : 5
BUSK
Sveti Stefan
Slanci
1 : 1
Zuce
Zuce
12.05.2019 16:30
Sveti Stefan
1 : 1
Zuce
Poštar
Beograd
3 : 4
Minel
Ripanj
12.05.2019 16:30
Poštar
3 : 4
Minel
Pinosava
Pinosava
2 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
12.05.2019 16:30
Pinosava
2 : 0
PKB Padinska Skela
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 1
Avala
Beli Potok
12.05.2019 16:30
Lepušnica
3 : 1
Avala
Heroj Polet
Jajinci
1 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
12.05.2019 16:30
Heroj Polet
1 : 1
Siti Sport Klub
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Sloga (Č)
Čalma
12.05.2019 16:30
Mladost
2 : 1
Sloga (Č)
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 2
BSK
Bešenovo
12.05.2019 16:30
Donji Srem 2015
1 : 2
BSK
Sloga (V)
Voganj
0 : 1
Napredak
Žarkovac
12.05.2019 16:30
Sloga (V)
0 : 1
Napredak
Graničar
Obrež
0 : 0
Hajduk
Višnjićevo
12.05.2019 16:30
Graničar
0 : 0
Hajduk
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 2
Krušedol
Krušedol
12.05.2019 16:30
OFK Zeka Buljubaša
0 : 2
Krušedol
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
12.05.2019 16:30
Fruškogorac
3 : 3
OFK Bikić
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
Fruška Gora
Ruma
12.05.2019 16:30
Mitros
3 : 0
Fruška Gora
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
Šumar
Ogar
12.05.2019 16:30
Obilić 1993
1 : 1
Šumar
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 0
Rudar 2012
Babe
12.05.2019 12:30
Mladost (MI)
3 : 0
Rudar 2012
Djurinci
Đurinci
2 : 0
Stojnik
Stojnik
12.05.2019 12:30
Djurinci
2 : 0
Stojnik
Vojvoda
Dučina
6 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
12.05.2019 14:00
Vojvoda
6 : 0
Nemenikuće
OFK Rogača
Rogača
1 : 1
Popović
Popovići
12.05.2019 16:30
OFK Rogača
1 : 1
Popović
OFK Slatina
Slatina
1 : 5
Mladost (G)
Guberevac
12.05.2019 13:30
OFK Slatina
1 : 5
Mladost (G)
Sibnica
Sibnica
1 : 10
Vis
Parcani
12.05.2019 16:30
Sibnica
1 : 10
Vis
Rudar 2012
Babe
5 : 1
Sibnica
Sibnica
12.05.2019 14:00
Rudar 2012
5 : 1
Sibnica
Vis
Parcani
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
12.05.2019 12:30
Vis
3 : 0
OFK Slatina
Mladost (G)
Guberevac
2 : 6
OFK Rogača
Rogača
12.05.2019 16:30
Mladost (G)
2 : 6
OFK Rogača
Popović
Popovići
1 : 0
Vojvoda
Dučina
12.05.2019 16:30
Popović
1 : 0
Vojvoda
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 4
Djurinci
Đurinci
12.05.2019 13:00
Nemenikuće
2 : 4
Djurinci
Stojnik
Stojnik
2 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
12.05.2019 12:30
Stojnik
2 : 1
Mladost (MI)
Progorelica
Progorelica
4 : 1
Mineral 2015
Rudno
12.05.2019 17:00
Progorelica
4 : 1
Mineral 2015
Borac (V)
Vraneši
9 : 1
Metalac
Kraljevo
12.05.2019 17:00
Borac (V)
9 : 1
Metalac
Zvezda
Čukojevac
2 : 2
Tavnik
Tavnik
12.05.2019 17:00
Zvezda
2 : 2
Tavnik
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 6
Mladi radnik 1925
Grdica
12.05.2019 17:00
Jovo Kursula
1 : 6
Mladi radnik 1925
Mlada krila
Metikoši
5 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
12.05.2019 11:00
Mlada krila
5 : 3
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Borac (A)
Adrani
12.05.2019 17:00
Jedinstvo (D)
1 : 1
Borac (A)
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
Badnjevac
Badnjevac
12.05.2019 16:30
Mladost (R)
1 : 2
Badnjevac
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 1
Marjan
Knić
12.05.2019 11:00
Karađorđe (V)
1 : 1
Marjan
BSK
Borač
4 : 3
Udarnik Trska 1947
Trska
12.05.2019 16:30
BSK
4 : 3
Udarnik Trska 1947
Sloga (Z)
Zabojnica
3 : 1
Mladi radnik
Dragušica
12.05.2019 16:30
Sloga (Z)
3 : 1
Mladi radnik
Beljina
Beljina
2 : 4
Guncate
Guncati
12.05.2019 16:30
Beljina
2 : 4
Guncate
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 4
Barajevo
Barajevo
12.05.2019 16:30
Veliki Borak
0 : 4
Barajevo
Omladinac
Ravni Topolovac
5 : 1
Terekves
Hetin
12.05.2019 17:00
Omladinac
5 : 1
Terekves
Jedinstvo
Bočar
5 : 0
Bega
Novi Itebej
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
5 : 0
Bega
Vojvodina
Bašaid
5 : 2
Proleter
Međa
12.05.2019 17:00
Vojvodina
5 : 2
Proleter
Napredak (Č)
Čestereg
2 : 10
1.Oktobar
Srpski Itebej
12.05.2019 17:00
Napredak (Č)
2 : 10
1.Oktobar
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Napredak (BT)
Banatska Topola
12.05.2019 17:00
Roham
2 : 1
Napredak (BT)
Rudar
Brasina
3 : 1
Sloga
Straža
12.05.2019 17:00
Rudar
3 : 1
Sloga
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 2
Antimon
Zajača
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
3 : 2
Antimon
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
12.05.2019 17:00
Jadar 1961 (GD)
2 : 1
Milan Orlić
Borac
Kozjak
1 : 3
7. Juli
Bela Crkva
12.05.2019 17:00
Borac
1 : 3
7. Juli
Mladost
Brezjak
0 : 3
Prva Iskra
Runjani
12.05.2019 17:00
Mladost
0 : 3
Prva Iskra
Sloga
Zagorica
1 : 0
Kopljari
Kopljari
12.05.2019 16:30
Sloga
1 : 0
Kopljari
Mladost (J)
Jelenac
1 : 2
Jasenica
Božurnja
12.05.2019 16:30
Mladost (J)
1 : 2
Jasenica
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
12.05.2019 16:30
Radoje Domanović
1 : 2
Trešnjevica
B 2000
Aranđelovac
1 : 2
Vrbica
Aranđelovac
12.05.2019 11:00
B 2000
1 : 2
Vrbica
Ranilović
Ranilović
1 : 8
Šumadinac (S)
Stojnik
12.05.2019 16:30
Ranilović
1 : 8
Šumadinac (S)
Šamot
Aranđelovac
2 : 0
Borac
Kloka
12.05.2019 16:30
Šamot
2 : 0
Borac
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 0
Radnički
Pertate
12.05.2019 17:00
Marjan MB
2 : 0
Radnički
Mladost (B)
Batulovce
4 : 3
Lemind 1953
Leskovac
12.05.2019 17:00
Mladost (B)
4 : 3
Lemind 1953
BSK
Belanovce
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
12.05.2019 17:00
BSK
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Gradac
Konopnica
12.05.2019 11:00
Bratstvo
3 : 1
Gradac
Todorovce
Todorovce
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
12.05.2019 17:00
Todorovce
0 : 1
Plantaža
Moravac
Pečenjevce
6 : 1
Milanovo
Milanovo
12.05.2019 17:00
Moravac
6 : 1
Milanovo
Real
Donja Jajina
1 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
12.05.2019 17:00
Real
1 : 0
Radnik Sušica
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
12.05.2019 17:00
Sloboda
4 : 2
Veliko Trnjane
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
12.05.2019 17:00
Budućnost (PD)
5 : 1
Torpedo 1924
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 0
Cer
Petkovica
12.05.2019 17:00
Zadrugar
4 : 0
Cer
Premijer
Badovinci
3 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
12.05.2019 17:00
Premijer
3 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 1
Majur
Majur
12.05.2019 17:00
Sloboda
0 : 1
Majur
Mladost
Pocerski Pričinović
5 : 1
Sloga (MA)
Matijevac
12.05.2019 17:00
Mladost
5 : 1
Sloga (MA)
Sava
Mrđenovac
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
12.05.2019 17:00
Sava
3 : 1
Vlašić
Provo 2015
Provo
4 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
12.05.2019 11:00
Provo 2015
4 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Šipurske livade
Šabac
3 : 2
Dobrava
Vukošić
12.05.2019 17:00
Šipurske livade
3 : 2
Dobrava
Trešnjevka
Trbusac
3 : 2
Rankovac
Nakučani
12.05.2019 17:00
Trešnjevka
3 : 2
Rankovac
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 2
Potisje
Kanjiža
12.05.2019 17:00
Slavija
1 : 2
Potisje
Bačka
Mol
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
12.05.2019 17:00
Bačka
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 7
Tornjoš
Tornjoš
12.05.2019 17:00
Jedinstvo (M)
0 : 7
Tornjoš
Tromedja
Majdan
5 : 0
Hajduk
Podlokanj
12.05.2019 17:00
Tromedja
5 : 0
Hajduk
Čoka
Čoka
7 : 1
Šampion
Orom
12.05.2019 17:00
Čoka
7 : 1
Šampion
Jadran
Sanad
3 : 4
AFK
Ada
12.05.2019 17:00
Jadran
3 : 4
AFK
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Graničar
Đala
12.05.2019 17:00
Horgoš 1911
4 : 0
Graničar
Krivanj
Selenča
1 : 3
Budućnost
Gložan
12.05.2019 17:30
Krivanj
1 : 3
Budućnost
Neštin
Neštin
5 : 1
Sloga
Plavna
12.05.2019 17:30
Neštin
5 : 1
Sloga
Mladost
Mali Bač
3 : 2
Bačka 1945
Bačka Palanka
12.05.2019 17:30
Mladost
3 : 2
Bačka 1945
Slavija
Bođani
0 : 3
Borac
Vizić
12.05.2019 17:30
Slavija
0 : 3
Borac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 0
Bačka (D)
Despotovo
12.05.2019 17:30
Bački Hajduk
0 : 0
Bačka (D)
Dizel
Bare
7 : 0
Polet (V)
Voluja
12.05.2019 16:30
Dizel
7 : 0
Polet (V)
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 4
Sloga (L)
Lučica
12.05.2019 16:30
Napredak 1934
2 : 4
Sloga (L)
Napredak (P)
Poljana
0 : 1
Desine
Desine
12.05.2019 16:30
Napredak (P)
0 : 1
Desine
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Sloga (M)
Mustapić
12.05.2019 16:30
Sirakovo
3 : 0
Sloga (M)
Mladost (B)
Biskuplje
5 : 0
Polet (B)
Bikinje
12.05.2019 16:30
Mladost (B)
5 : 0
Polet (B)
Vihor
Маljurevac
3 : 1
Stig 1955
Beranje
12.05.2019 16:30
Vihor
3 : 1
Stig 1955
BSK
Bošnjak
1 : 1
Rade Milošević
Dubočka
12.05.2019 16:30
BSK
1 : 1
Rade Milošević
Radnički (K)
Knežica
4 : 3
Zadrugar (T)
Tabanovac
12.05.2019 16:30
Radnički (K)
4 : 3
Zadrugar (T)
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 2
Bata Bulić
Bistrica
12.05.2019 16:30
Napredak 1936
0 : 2
Bata Bulić
Manastirica
Manastirica
3 : 4
Integral
Batuša
12.05.2019 16:30
Manastirica
3 : 4
Integral
Napredak (S)
Simićevo
1 : 1
Omladinac (B)
Busur
12.05.2019 16:30
Napredak (S)
1 : 1
Omladinac (B)
Obilić
Zmajevo
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
12.05.2019 16:30
Obilić
8 : 0
Sloboda
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 3
Mladost Radost
Srbobran
12.05.2019 16:30
Eđšeg
0 : 3
Mladost Radost
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Pobeda
Pobeda
12.05.2019 16:30
Jedinstvo
1 : 1
Pobeda
Mladost (R)
Radičević
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
12.05.2019 16:30
Mladost (R)
1 : 1
Tomislavci
Polet
Mirosaljci
2 : 4
Bistrica
Bistrica
12.05.2019 17:30
Polet
2 : 4
Bistrica
Milutinovac
Milutinovac
0 : 6
Napredak
Korbovo
12.05.2019 16:30
Milutinovac
0 : 6
Napredak
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 3
Pontes
Kostol
12.05.2019 16:30
Lokomotiva
0 : 3
Pontes
Omladinac
Vajuga
0 : 2
Kladušnica
Kladušnica
12.05.2019 16:30
Omladinac
0 : 2
Kladušnica
Egeta
Brza Palanka
4 : 3
Rtkovo
Rtkovo
12.05.2019 16:30
Egeta
4 : 3
Rtkovo
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 0
Napredak
Međulužje
12.05.2019 16:30
Ivanča
1 : 0
Napredak
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
0 : 2
Šepšin
Šepšin
12.05.2019 16:30
Vlaška
0 : 2
Šepšin
OFK Student
Mladenovac
7 : 1
Borac
Amerić
12.05.2019 16:30
OFK Student
7 : 1
Borac
Markovac
Markovac
3 : 2
Omladinac
Rajkovac
12.05.2019 16:30
Markovac
3 : 2
Omladinac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
12.05.2019
Stari Tamiš
1 : 0
BSK Bavanište
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Proleter
Mramorak
12.05.2019
Dolovo
3 : 0
Proleter
Mladost
Vojlovica
3 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
12.05.2019
Mladost
3 : 3
Budućnost
Jedinstvo
Dubovac
5 : 1
Omladinac
Deliblato
12.05.2019
Jedinstvo
5 : 1
Omladinac
Kolonija
Kovin
7 : 1
Borac
Pločica
12.05.2019
Kolonija
7 : 1
Borac
Polet
Idvor
4 : 0
Pobeda
Samoš
12.05.2019 17:00
Polet
4 : 0
Pobeda
Unirea
Uzdin
6 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
12.05.2019 17:00
Unirea
6 : 1
Vojlovica 2018
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Mundial
Pančevo
12.05.2019 17:00
Tempo
0 : 2
Mundial
Glogonj
Glogonj
0 : 1
Omladinac 1927
Opovo
12.05.2019 17:00
Glogonj
0 : 1
Omladinac 1927
Prijatelji
Čačak
1 : 4
Morava (K)
Katrga
12.05.2019 11:00
Prijatelji
1 : 4
Morava (K)
Malba
Žaočani
1 : 4
Kej
Čačak
12.05.2019
Malba
1 : 4
Kej
Mršinci
Mršinci
3 : 0
Budućnost
Stančići
12.05.2019 12:00
Mršinci
3 : 0
Budućnost
Vujan
Prislonica
2 : 3
Planinac
Vujetinci
12.05.2019
Vujan
2 : 3
Planinac
Skobalj
Skobalj
8 : 3
Vučak
Vučak
12.05.2019 16:30
Skobalj
8 : 3
Vučak
Landol
Landol
0 : 2
Omladinac
Seone
12.05.2019 16:30
Landol
0 : 2
Omladinac
OFK Slavija
Smederevo
1 : 3
Vrbovac
Vrbovac
12.05.2019 16:30
OFK Slavija
1 : 3
Vrbovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
2 : 2
Jezava
Smederevo
12.05.2019 16:30
Stari Hrast 2018
2 : 2
Jezava
Budućnost
Mala Krsna
3 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
12.05.2019 16:30
Budućnost
3 : 1
Hajduk Veljko 1934
Drugovac
Drugovac
4 : 3
Lunjevac
Lunjevac
12.05.2019 16:30
Drugovac
4 : 3
Lunjevac
Željuša
Željuša
6 : 1
Napredak
Izvor
12.05.2019 16:30
Željuša
6 : 1
Napredak
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 2
Pobeda
Držina
12.05.2019 16:30
Veliki Suvodol
2 : 2
Pobeda
Temac
Temska
3 : 3
Jerma
Sukovo
12.05.2019 16:30
Temac
3 : 3
Jerma
Terekveš
Svilojevo
4 : 3
Mladost
Kruščić
12.05.2019 17:00
Terekveš
4 : 3
Mladost
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 3
Partizan
Kupusina
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
0 : 3
Partizan
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
12.05.2019 17:00
Dunav
3 : 0
Omladinac (D)
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
12.05.2019 17:00
Aleksa Šantić
0 : 4
Omladinac (B)
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Hajduk
Stapar
12.05.2019 17:00
Kordun
2 : 1
Hajduk
Škriljac
Bradarac
2 : 6
Jastrebac
Tešica
12.05.2019 11:00
Škriljac
2 : 6
Jastrebac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
6 : 1
Jedinstvo
Bobovište
12.05.2019 17:00
OFK Rutevac 1908
6 : 1
Jedinstvo
Borac
Trnjane
2 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
12.05.2019 11:00
Borac
2 : 3
Ratar
Polet (R)
Radevac
0 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
12.05.2019 11:00
Polet (R)
0 : 1
OFK Sloga
OFK Draževac
Draževac
5 : 0
Gredetin
Gredetin
12.05.2019 12:00
OFK Draževac
5 : 0
Gredetin
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 4
Palić
Palić
12.05.2019 17:00
Hajduk
4 : 4
Palić
Solid
Subotica
0 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
12.05.2019 17:00
Solid
0 : 5
Elektrovojvodina
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Čantavir
Čantavir
12.05.2019 17:00
Žednik
2 : 1
Čantavir
Bikovo
Bikovo
1 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
12.05.2019 17:00
Bikovo
1 : 1
Udarnik Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
12.05.2019 17:00
OFK Mala Bosna 2015
1 : 1
Lokomotiva
Šumadija
Brdjani
5 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
12.05.2019 16:30
Šumadija
5 : 3
Takovski Ustanak
Brezak
Pranjani
0 : 1
Velereč 94
Velereč
12.05.2019 16:30
Brezak
0 : 1
Velereč 94
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
12.05.2019 16:30
Omladinac
1 : 3
Donja Vrbava
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
12.05.2019 16:30
FC Stella Rossa
5 : 1
Šilopaj
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
5 : 2
Ozremica
Beršići
12.05.2019 16:30
Jablanica
5 : 2
Ozremica
AF Đokić
Velika Plana
2 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
12.05.2019 16:30
AF Đokić
2 : 2
Mladost 1948
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 1
Bačinac
Bačinac
12.05.2019 16:30
Palanka
1 : 1
Bačinac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 2
Glavaš
Glibovac
12.05.2019 16:30
Jasenica 2017
3 : 2
Glavaš
Voćar
Kotraža
3 : 2
Brezova
Brezova
12.05.2019 17:00
Voćar
3 : 2
Brezova
Gradina
Rti
2 : 11
Bratstvo
Dljin
12.05.2019 17:00
Gradina
2 : 11
Bratstvo
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 4
Jelica
Goračići
12.05.2019 17:00
Vrelo
1 : 4
Jelica
Dedinje Junajted
Guča
4 : 2
Gorušica
Viča
12.05.2019 17:00
Dedinje Junajted
4 : 2
Gorušica
Prilike
Prilike
9 : 1
Sloga
Kaona
12.05.2019 11:00
Prilike
9 : 1
Sloga
Kotroman
Mokra Gora
3 : 4
Kapedunum
Užice
12.05.2019 17:00
Kotroman
3 : 4
Kapedunum
Mladost VPD
Kruševac
3 : 1
Konjuh
Konjuh
12.05.2019
Mladost VPD
3 : 1
Konjuh
Naupare
Naupare
6 : 0
Borac
Bivolje
12.05.2019
Naupare
6 : 0
Borac
Čarapan
Kruševac
3 : 7
Žabare
Žabare
12.05.2019
Čarapan
3 : 7
Žabare
Bukovica
Bukovica
0 : 1
Modrica
Modrica
12.05.2019
Bukovica
0 : 1
Modrica
Zdravinje
Zdravinje
1 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
12.05.2019
Zdravinje
1 : 2
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
0 : 2
Sebečevac
Sebečevac
12.05.2019
Rasina
0 : 2
Sebečevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Globoder
Globoder
12.05.2019
Gornji Stepoš
3 : 1
Globoder
Borac
Azbresnica
3 : 2
Jugovići
Jug Bogdanovac
12.05.2019 16:30
Borac
3 : 2
Jugovići
Koprijan
Gradište
6 : 1
Dobrič
Brest
12.05.2019 16:30
Koprijan
6 : 1
Dobrič
Arbanasce
Arbanasce
2 : 4
Baličevac
Baličevac
12.05.2019 10:00
Arbanasce
2 : 4
Baličevac
Jedinstvo
Mužinac
3 : 3
Slemen
Milušinac
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
3 : 3
Slemen
Sloga
Žučkovac
2 : 0
Sokograd
Sokobanja
12.05.2019 17:00
Sloga
2 : 0
Sokograd
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
Divostin
Kragujevac
12.05.2019 17:00
Kolonija
2 : 2
Divostin
Ćava
Grošnica
1 : 11
Maršić
Maršić
12.05.2019 17:00
Ćava
1 : 11
Maršić
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
12.05.2019 17:00
Vinogradi DB
1 : 1
Seljak
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 2
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
12.05.2019 17:00
OFK Žeželj
4 : 2
Sloga Lužnice 2016
Trešnjica
Tvrdići
0 : 4
Napredak
Gornja Dobrinja
12.05.2019 17:30
Trešnjica
0 : 4
Napredak
Gorobilje
Gorobilje
2 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
12.05.2019 17:30
Gorobilje
2 : 2
Borac
Glumač
Glumač
1 : 2
Blagaja
Rupeljevo
12.05.2019 13:30
Glumač
1 : 2
Blagaja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Avijatičar
Vranjani
12.05.2019 17:30
Dobrinjac
1 : 2
Avijatičar
Bakionica
Bakionica
1 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
12.05.2019 17:30
Bakionica
1 : 0
Plavi Tok
Radnički 1936
Trupale
1 : 0
Rujnik
Rujnik
12.05.2019 16:30
Radnički 1936
1 : 0
Rujnik
Jasenovik 2018
Jasenovik
0 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
12.05.2019 16:30
Jasenovik 2018
0 : 1
Čegar 1946
Delijski Vis
Niš
4 : 0
Aluminjum
Niš
12.05.2019 16:30
Delijski Vis
4 : 0
Aluminjum
Sloga 1948
Malča
3 : 1
Supovac
Supovac
12.05.2019 16:30
Sloga 1948
3 : 1
Supovac
Durlan Siti
Niš
2 : 2
Spartak
Sićevo
12.05.2019 16:30
Durlan Siti
2 : 2
Spartak
Mladost
Karbulovo
1 : 2
Rečka
Rečka
12.05.2019 17:00
Mladost
1 : 2
Rečka
Miloševo
Miloševo
2 : 4
Urovica
Urovica
12.05.2019 11:00
Miloševo
2 : 4
Urovica
Polet
Jabukovac
2 : 4
Slatina
Slatina
12.05.2019 17:00
Polet
2 : 4
Slatina
Vrelo
Šarkamen
0 : 0
OFK Sikole
Sikole
12.05.2019 11:00
Vrelo
0 : 0
OFK Sikole
Mekiš
Mekiš
4 : 1
Grkinja
Grkinja
12.05.2019 16:30
Mekiš
4 : 1
Grkinja
Pobeda
Rusna
4 : 2
Marina Kutina
Marina Kutina
12.05.2019 16:30
Pobeda
4 : 2
Marina Kutina
Hajduk
Kamendol
5 : 2
Podunavac
Ritopek
12.05.2019 16:30
Hajduk
5 : 2
Podunavac
Zaklopača
Zaklopača
2 : 4
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
12.05.2019 16:30
Zaklopača
2 : 4
Kaluđerica 1969
Petrovac 74
Kujavica
3 : 2
Verko
Suvo Selo
12.05.2019 11:00
Petrovac 74
3 : 2
Verko
Torpedo
Lojanice
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
12.05.2019 11:00
Torpedo
3 : 0
Dragojevac
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 6
Polet
Jalovik
12.05.2019 17:00
Skupljen 2013
0 : 6
Polet
Mladost (Z)
Zvezd
6 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
12.05.2019 11:00
Mladost (Z)
6 : 0
Mladost 2013
OFK Juhor 2016
Potočac
7 : 0
Popovac
Popovac
12.05.2019 17:00
OFK Juhor 2016
7 : 0
Popovac
Razvitak
Mirilovac
2 : 2
Sloga
Donje Vidovo
12.05.2019 17:00
Razvitak
2 : 2
Sloga
Budućnost
Lebina
4 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
12.05.2019 17:00
Budućnost
4 : 1
Donja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
1 : 2
BSK Buljane
Buljane
12.05.2019 17:00
ISK Izvor
1 : 2
BSK Buljane
Napredak
Svojnovo
2 : 1
Heroj
Busilovac
12.05.2019 17:00
Napredak
2 : 1
Heroj
Jedinstvo
Ratare
4 : 1
Radnik
Davidovac
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
4 : 1
Radnik
Šumadija
Šumarice
1 : 3
Miločajac
Miločaj
12.05.2019 17:00
Šumadija
1 : 3
Miločajac
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 2