XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 483 utakmica za dan
Nedelja, 26 Avgust 2018

Fudbal

Dinamo
Vranje
1 : 0
Zemun
Zemun
Mačva
Šabac
1 : 3
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
GOŠK
Gabela
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Bokelj
Kotor
6 : 0
Berane
Berane
Dečić
Tuzi
0 : 0
Kom
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 2
Jezero
Plav
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
3 : 1
Igalo
Herceg Novi
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Borac
Sakule
1 : 3
Železničar
Pančevo
Provo
Provo
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 1
Loznica
Loznica
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Drina
Ljubovija
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Radan
Lebane
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Dunav
Prahovo
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 2
Grafičar
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
Tatra
Kisač
1 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Jugović
Kać
3 : 2
Podunavac
Belegiš
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Tisa
Adorjan
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Tavankut
Tavankut
1 : 4
Bačka
Pačir
Real
Podunavci
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Polet
Ratina
1 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Bane 1931
Raška
Sušica
Kragujevac
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
Zvižd
Kučevo
3 : 2
OFK Napredak
Markovac
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Partizan 1945
Darosava
5 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac 1932
Ralja
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
RSK
Rabrovo
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Rudar
Stamnica
1 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Sloboda
Čačak
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
LFK Mladost
Lučani
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
OFK Niš
Niš
3 : 1
Jablanica
Medveđa
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 4
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Juhor
Obrež
1 : 0
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Levač
Rekovac
0 : 5
Župa
Aleksandrovac
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Rembas
Resavica
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Orljane
Orljane
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 2
Bukovik
Razanj
Malošište
Malošište
3 : 1
Timok 1919
Zaječar
Moravica
Subotinac
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Torlak
Kumodraž
3 : 0
Milutinac
Zemun
Sremčica
Sremčica
0 : 1
BSK Baćevac
Baćevac
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Komgrap
Beograd
Borac
Lazarevac
2 : 2
Hajduk
Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 5
Leštane
Leštane
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Borac
Aleksandrovo
1 : 5
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
7 : 0
2. Oktobar
Kumane
Omladinac FAM
Botoš
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
0 : 2
Banat
Čenta
Rusanda
Melenci
6 : 3
Delija
Mokrin
Hercegovac
Gajdobra
1 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Lipar
Lipar
2 : 2
Vojvodina (T)
Tovariševo
Budućnost (P)
Parage
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Slavija
Pivnice
3 : 0
Kula
Kula
Borac 46
Obrovac
4 : 1
ŽAK
Sombor
Stari Grad
Bačka Palanka
5 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Borac (M)
Martinci
1 : 2
Rudar
Vrdnik
Kupinovo
Kupinovo
0 : 5
Železničar
Inđija
Polet (NK)
Novi Karlovci
0 : 1
Partizan
Vitojevci
Jadran
Golubinci
2 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Budućnost
Salaš Noćajski
9 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Borac (K)
Klenak
1 : 3
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Popinci
1 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Sloven
Ruma
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
Sloga Bat 1924
Batočina
Plaskovac
Plaskovac
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vinča
Vinča (Topola)
4 : 1
Mladi rudar 1954
Bukovik
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Borac
Pajsijević
2 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Banja
Banja
6 : 0
Junkovac
Junkovac
Omladinac
Donja Rača
2 : 0
BSK
Belosavci
Index
Novi Sad
5 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Sirig
Sirig
0 : 1
ŽSK
Žabalj
TSK
Temerin
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
Jadran
Feketić
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 2
Napredak
Nadalj
Senta
Senta
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Javor
Sladaja
7 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (D)
Dublje
0 : 0
Kolare
Kolare
Partizan
Glogovac
1 : 4
Hajduk
Čepure
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Bratstvo
Međureč
8 : 0
Napredak
Zlatovo
Mladost (S)
Sikirica
2 : 3
Omladinac
Šaludovac
Resavac
Subotica
4 : 1
OFK Batinac
Batinac
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 0
Srem
Jakovo
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Rakovica
Rakovica
Dunav
Veliko Selo
4 : 1
Crvenka
Borča
Poštar Zvezdara
Beograd
5 : 0
Institut
Zemun Polje
Borac (P)
Progar
3 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Radnički
Rudovci
1 : 0
Strelac
Mislođin
Mladost (B)
Baroševac
0 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Lisović
Lisović
2 : 3
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
5 : 2
Budućnost
Dudovica
Rušanj
Rušanj
2 : 3
Zabrežje
Zabrežje
Vrčin
Vrčin
8 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Šumadija
Jagnjilo
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Dunavac
Grocka
1 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Kosmajac
Koraćica
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Boleč
Boleč
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
3 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 0
Ozrem
Ozrem
Rakova
Rakova
2 : 2
Napredak
Svračkovci
Spartak
Trnava
2 : 3
Parmenac
Parmenac
Mladost
Preljina
3 : 1
Omladinac
Zablaće
Rudar
Bresnica
3 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Lunjevica
Lunjevica
4 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Radnik
Ušće
3 : 1
Gruža
Vitanovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 4
Lasta
Vitkovac
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Omladinac
Novo Selo
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Ribnica
Jovac
Proleter
Pečenog
1 : 1
Stubal
Stubal
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 1
Šanac
Šanac
Sloga (M)
Majdevo
1 : 1
13. April
Lomnica
Vinogradar
Zleginje
4 : 0
Kupci
Kupci
FUD
Brus
0 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
Meševo
Meševo
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Mladi Borac
Dublje
2 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 2
Sloga (BO)
Bogosavac
Karađorđe
Mišar
6 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 2
Radnički (B)
Baranda
Strela
Ivanovo
5 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Vulturul
Grebenac
4 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Dolina
Padina
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 4
Borac (St)
Starčevo
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Polet
Izbište
0 : 3
Potporanj
Potporanj
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Železničar
Požarevac
0 : 0
Obilić
Živica
Makce
Makce
2 : 5
Mlava (ML)
Malo Laole
Budućnost
Vezičevo
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Zemljoradnik
Balajnac
6 : 1
Naisus 1977
Rožina
Elid
Donji Dušnik
2 : 0
Moravac
Čečina
Moravac
Zaplanjska Toponica
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Padina
Padina
1 : 3
Radnički 1924
Kočane
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Doljevac
Doljevac
3 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Proleter 1947
Vranovo
0 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Podunavac
Udovice
2 : 1
SASK
Saraorci
Polet
Trnovče
3 : 0
Sloboda
Lipe
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Blizna
Blizna
2 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Ključ
Podvrška
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički (K)
Klokočevac
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Branik
Štubik
0 : 1
Zlot
Zlot
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Jastreb
Blace
0 : 2
Dobrič
Pejkovac
Polet
Samarinovac
1 : 1
Trbunje
Trbunje
Dundjerski
Voljčinac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 0
Borac
Držanovac
Kosovac
Prokuplje
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 7
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Partizanski put
Grudaš
0 : 4
NS Tatko
Stara Bozurna
ZSK
Valjevo
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Tulari
Tulari
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Mladost
Dračić
Iskra
Donja Bukovica
1 : 1
Radnik
Ub
Trlić
Trlić
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 2
Budućnost
Resnik
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 0
Slavija
Kragujevac
Korićani
Korićani
2 : 1
Sloboda
Grbice
Jadran
Kragujevac
0 : 3
Borac (D)
Drenovac
Čajetina
Čajetina
1 : 4
Jasen
Brodarevo
Polet
Rasna
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Perućac
Perućac
Ariljska rampa
Požega
4 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Lazarica
Prilipac
0 : 8
Crnokosa
Kosjerić
Savinac
Visibaba
6 : 2
Sečica
Seča reka
Lauš
Lopaš
5 : 0
Ježevica
Ježevica
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 3
Progres
Ladovica
OFK Brza
Brza
0 : 2
Čekmin
Čekmin
Mladost 1959
Vinarce
1 : 1
Bobište
Bobište
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Umac
Miroševce
Mladi borac
Živkovo
1 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Sloga
Lipovica
4 : 1
OFK Morava
Leskovac
Železničar
Brestovac
2 : 3
Polet
Stajkovce
Šumadija
Razgojna
3 : 3
Vučje
Vučje
Omladinac
Grezna
3 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
1 : 0
Malinik
Podgorac
Radnički 1946
Lubnica
6 : 1
Sloga (M)
Minićevo
slobodno kolo
26.08.2018
17:00
Midžor (K)
Kalna
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Kosovo
Zvezdan
4 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Osnić
Osnić
1 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Crvena zastava
Hum
4 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Palilulac
Niš
3 : 0
Proleter
Donja Vrežina
Mladost (L)
Lalinac
5 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Vrtište
Vrtište
5 : 3
Rudar
Jelašnica
Čegar 2013
Kamenica
2 : 4
Morava
Krušce
Polet (T)
Takovo
3 : 2
Joševa
Joševa
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Mladost
Vračević
3 : 1
Vrelo
Vrelo
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Kalenić
Kalenić
Posavina
Stubline
1 : 1
Polet
Grabovac
Sloga
Ratari
0 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Obilić
Vilovo
1 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Čenej
Čenej
0 : 4
Bačka
Begeč
Hajduk
Gardinovci
2 : 0
Dinamo
Budisava
Moskva
Budisava
1 : 2
Susek
Susek
Borac
Rakovac
0 : 3
Veternik
Veternik
Vinogradar
Ledinci
4 : 3
Železničar
Novi Sad
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Janošik
Janošik
Budućnost (A)
Alibunar
11 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
2 : 1
Sloga (M)
Margita
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Dobrica
Dobrica
3 : 4
Partizan (K)
Kajtasovo
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Mladost
Toljevac
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rubin
Donji Stupanj
1 : 0
Ušće
Grad Stalać
Borac
Gornji Katun
0 : 4
14. Oktobar
Izbenica
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Gradina
Pejovac
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Vinorača
Vinorača
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Mladost (T)
Tečić
Vinogradar
Crkvenac
1 : 1
Morava
Kočino Selo
Osaonica
Bagrdan
5 : 0
Šumadinac
Dragovo
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 4
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Blagotin
Belušić
0 : 1
Ursule
Ursule
Morava
Ribare
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Sloga
Voljavče
1 : 1
Partizan
Majur
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Moravac 2015
Krušar
6 : 1
Omladinski
Paraćin
Napredak
Stubica
0 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Istok 63
Plana
2 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Popadić
Popadić
0 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladost (L)
Latković
1 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Borac
Rajković
2 : 5
Polet
Popučke
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rakac Stave
Stave
1 : 2
Komanice
Komanice
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 1
13. Maj
Zemun
Dedinje
Beograd
0 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Umka
Umka
2 : 2
BUSK
Beograd
Penjarol
Beograd
2 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Rekreativo 011
Beograd
0 : 2
Busije
Zemun
Poštar
Beograd
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
Pionir
Besni Fok
2 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Zuce
Zuce
2 : 1
Avala
Beli Potok
Minel
Ripanj
1 : 3
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Mladost
Buđanovci
1 : 3
Krušedol
Krušedol
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Šumar
Ogar
1 : 1
BSK
Bešenovo
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Sloga (V)
Voganj
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Graničar
Obrež
Mladost (G)
Guberevac
3 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
Vis
Parcani
1 : 1
Stojnik
Stojnik
Sibnica
Sibnica
1 : 10
Mladost (MI)
Mala Ivanča
OFK Rogača
Rogača
6 : 1
Vojvoda
Dučina
Partizan
Vrba
0 : 8
Jovo Kursula
Cvetke
Zvezda
Čukojevac
1 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Borac (V)
Vraneši
0 : 2
Mlada krila
Metikoši
Progorelica
Progorelica
2 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Mladost
Vrdila
3 : 0
Borac (A)
Adrani
Mineral 2015
Rudno
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Metalac
Kraljevo
0 : 0
Lazac
Lazac
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Mladi Radnik 1925
Grdica
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 3
Marjan
Knić
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Mladi radnik
Dragušica
1 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 1
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
3 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Rudar
Brasina
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
Vidojevica
Lešnica
5 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Sloga
Straža
0 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Antimon
Zajača
4 : 2
Jadar (ST)
Stupnica
Brezovac
Brezovac
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Vrbica
Aranđelovac
1 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 1
Jasenica
Božurnja
Borac
Kloka
6 : 0
Sloga
Zagorica
Šamot
Aranđelovac
1 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Ranilović
Ranilović
1 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
B 2000
Aranđelovac
0 : 4
Kralj Petar I
Topola
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 3
Moravac
Pečenjevce
BSK
Belanovce
2 : 2
Real
Donja Jajina
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Lemind 1953
Leskovac
0 : 3
Radnik Sušica
Kukulovce
Gradac
Konopnica
2 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Premijer
Badovinci
3 : 4
OFK Šabac
Šabac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Gorki
Glušci
1 : 0
Majur
Majur
Cer
Petkovica
1 : 0
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Provo 2015
Provo
1 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Sava
Mrđenovac
1 : 2
Šipurske livade
Šabac
Sloga (MA)
Matijevac
1 : 1
Dobrava
Vukošić
Sloga (KR)
Krnić
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Neštin
Neštin
3 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Krivanj
Selenča
3 : 0
Bačka (D)
Despotovo
Naša Zvezda
Silbaš
10 : 0
Borac
Vizić
Budućnost
Gložan
3 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Sloga
Plavna
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 1
Polet (V)
Voluja
Sloga (M)
Mustapić
2 : 0
Desine
Desine
Polet (B)
Bikinje
2 : 6
Sloga (L)
Lučica
Stig 1955
Beranje
3 : 2
Dizel
Bare
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 0
Napredak (P)
Poljana
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Integral
Batuša
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (B)
Busur
5 : 0
BSK
Bošnjak
Napredak (S)
Simićevo
5 : 2
Radnički (K)
Knežica
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Manastirica
Manastirica
1 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Sloga
Lukavica
1 : 4
Strmovo
Strmovo
Vreoci
Vreoci
4 : 1
Polet
Mirosaljci
Mladi Borac
Županjac
1 : 3
Petka
Petka
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Konjuh
Konjuh
6 : 4
Bukovica
Bukovica
Čarapan
Kruševac
2 : 6
Zdravinje
Zdravinje
Naupare
Naupare
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladost VPD
Kruševac
2 : 4
Globoder
Globoder
Borac
Bivolje
2 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Parunovac
Parunovac
0 : 4
Mudrakovac
Mudrakovac
Žabare
Žabare
4 : 1
Modrica
Modrica
Mrovska
Mrovska
2 : 0
Belpos
Belotić
Torpedo
Lojanice
1 : 3
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
4 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Verko
Suvo Selo
0 : 5
Mladost 2013
Jazovnik
Dragojevac
Dragojevac
1 : 2
Polet
Jalovik
ISK Izvor
Izvor
0 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Heroj
Busilovac
7 : 2
Popovac
Popovac
Radnik
Davidovac
0 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Napredak
Svojnovo
2 : 1
Razvitak
Mirilovac
Badince
Badince
4 : 3
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Jašunja
Jašunja
6 : 3
Napredak
Bogojevce
Rudar 1973
Rudare
2 : 3
Navalin
Navalin
Cerić
Miokus
0 : 4
OFK Jelen
Jelenča
OFK Varna
Varna
5 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Korman
Korman (Šabac)
2 : 1
Mladost Slatina
Slatina
Borac BTG
Batalage
1 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 4
Galeb
Cerovac
Volujac
Volujac
3 : 2
Bojić
Bojić
Žabar
Žabar
2 : 0
Mladost Svileuva
Svileuva
Mladost (O)
Očage
3 : 1
Bair
Bogatic
Dobra Voda
Dobra Voda
5 : 0
Napredak
Staro Lanište
Sloboda
Šuljkovac
3 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 1
Trnava
Trnava
Graničar
Jamena
1 : 1
Napredak
Vašica
Sremac
Berkasovo
7 : 0
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
2 : 2
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Jednota
Šid
11 : 0
Borac
Ilinci
Erdevik 2017
Erdevik
3 : 0
Omladinac
Batrovci
Graničar
Kuzmin
3 : 0
Noćaj
Noćaj
Srem (SR)
Sremska Rača
4 : 3
Zmaj
Noćaj
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 2
Trgovački
Sremska Mitrovica
Poletarac
Laćarak
2 : 2
Planinac
Ležimir
Borac (R)
Radenković
1 : 2
Sloboda
Šašinci
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Sloga
Zasavica I
Borac
Stejanovci
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Graničar
Grabovci
0 : 2
Polet
Nikinci
Jedinstvo (P)
Platičevo
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Sremac
Dobrinci
4 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet (Š)
Šavrane
4 : 1
Zmajevac
Belasica
Kruševica
Kruševica
3 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Vratare
Vratare
1 : 0
Makrešane
Makrešane
Polet (K)
Kobilje
3 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Grkljane
Grkljane
3 : 1
Štitari
Štitari
Padež
Padež
3 : 3
Dvorane
Dvorane
Fulham
London
4 : 2
Burnley
Burnley
Watford
Watford
2 : 1
Crystal Palace
London
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 2
Chelsea
London
Espanyol
Barcelona
2 : 0
Valencia
Valencia
Sevilla
Sevilla
0 : 0
Villarreal
Villarreal
Girona
Girona
1 : 4
Real Madrid
Madrid
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Mainz 05
Mainz
1 : 0
Stuttgart
Stuttgart
SPAL
Ferrara
1 : 0
Parma
Parma
Cagliari
Cagliari
2 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Fiorentina
Firenze
6 : 1
Chievo
Verona
Frosinone
Frosinone
0 : 0
Bologna
Bologna
Genoa
Genova
2 : 1
Empoli
Empoli
Internazionale
Milano
2 : 2
Torino
Torino
Udinese
Udine
1 : 0
Sampdoria
Genova
Bordeaux
Bordeaux
2 : 1
Monaco
Monaco
Lille
Villeneuve d'Ascq
3 : 0
Guingamp
Guingamp
Olympique Marseille
Marseille
2 : 2
Rennes
Rennes
Trajal
Kruševac
3 : 0
Voždovac
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Dinamo (P)
Pančevo
4 : 1
BASK
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Karađorđe
Topola
Loznica
Loznica
3 : 4
Borac
Čačak
Mladost
Lučani
3 : 1
Sloga (P)
Požega
Sloboda (U)
Užice
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Mačva
Šabac
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
1 : 5
TSC
Bačka Topola
Jagodina Tabane
Jagodina
5 : 0
Dinamo
Vranje
Radnik
Surdulica
26.08.2018
Šampion Nais
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 4
Kopernikus Želežničar
Niš
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Index
Novi Sad
Borac (Sa)
Sakule
5 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
Sloboda
Užice
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Apolon 4
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Loznica
Loznica
3 : 3
Borac
Čačak
Mladost (L)
Lučani
4 : 1
Sloga (P)
Požega
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Mačva
Šabac
5 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
0 : 0
OFK Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
TSC
Bačka Topola
Jagodina Tabane
Jagodina
4 : 1
Lider MGM
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Trajal
Kruševac
RSK
Rabrovo
0 : 3
Napredak
Markovac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
6 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
OFK Vrbas
Vrbas
8 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Tekstilac
Odžaci
5 : 1
Mladost APA
Apatin
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 0
Voždovac MK
Beograd
O11 MK
Beograd
4 : 0
BSK Borča MK
Borča
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
3 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin